Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 21.12.15 do 27.12.15. Słońce w znaku Koziorożca od 22.12.15. Pełnia Księżyca w znaku Raka 25.12.15 o godzinie 12;13.

 

 

 

 

Konstelacje tygodnia:  

W poniedziałek Merkury tworzy kwadrat do Urana. 22.12.15 Słońce wkracza do znaku Koziorożca. W czwartek Wenus łączy z Jowiszem sextilem. Pełni Księżyca w znaku emocjonalnego i rodzinnego Raka 25.12.15 towarzyszy trygon Jowisza z Merkurym.

26.12.15 Uranus zatrzymuje się, aby wyruszyć w bieg porosty.

 

 

 

 

 

                                                                            25.12.15

                          Konstelacje i fazy Księżyca( atmosfera dnia)

-jeszcze do poniedziałku godziny 1; 14 Księżyc w ognistym Baranie z sextilem Neptuna ułatwia znaleźć odpowiedni ton z empatią w każdej rozmowie lub przedsięwzięciu.

-od poniedziałku godziny 1; 15 do środy 3; 23 godziny Księżyc w Byku z trygonem Merkurego przemawia do każdego pragmatycznym rozsądkiem. Sprawy finansowe są do załatwienia i całkowitego uporządkowania.

-od środy godziny 3; 24 godziny do piątku godziny 6; 26 Księżyc w intelektualnym Bliźniaku z kwadratem do Neptuna i sextilem do Urana na wstępie nie daje nam pewności i konkretów, ale już w Dzień Wigilii jesteśmy pełni energii tryskając optymizmem i pozytywnym nastawieniem do świata.

-od piątku 6; 27 godziny Księżyc i jego pełnia w familijnym Raku z trygonem do Neptuna rozpościera magiczną i tajemniczą atmosferę.. Zatroszcz się o swoich najbliższych przygotowując się na podarowanie i przyjmowanie miłości.

 Sobotni kwadrat do Urana nie pozwoli nam siedzieć w spokoju na jednym miejscu. Spacery lub inny aktywny sposób spędzenia czasu jest dobrym pomysłem.

-od niedzieli godziny 11; 23 Księżyc przechodzi do znaku Lwa. To może być przyjemny dzień na spędzenie czasu z najbliższymi i dziećmi. Odrobina odwagi, radość życia i nieco luksusu nikomu jeszcze nie zaszkodziła.

 

 

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów….itp.

-wtorek 22.12.15 od 15; 27godzony do 23.12.15 godziny 3; 32

-czwartek 24.12.15 od godziny 21; 05 do 25.12.15 godziny 6;28

-niedziela 27.12.15 od godziny 4; 37 do godziny 11; 32

                                    Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

 

 

W nadchodącym tygodniu jeszcze do Wigilii pozycje planet pozwalają pozostawić za sobą to, co nie potrzebne, odblokować serce na to, co nie daje nam akceptować teraźniejszość i odrzucić strach lub ciężar przeszłości przygotowując każdego do satysfakcjonujących Świąt Bożego Narodzenia.

Wszelkie reakcje międzyludzkie oraz, np. finansowe można szybko w odpowiedna stronę nakierować oczekując zadowolenia i zadośćuczynienia.

Spróbuj swoimi myślami oraz emocjami nie koncertować się na tym, co jest Twoim zmartwieniem. Przechodzące Słońce do Koziorożca 22.12.15 o godzinie 5; 45 rozpoczyna astronomiczną zimę i jest zakończeniem jednej fazy, roku. Warto zatroszczyć się o pozytywne nastawienie. Wewnętrzny spokój na pewno będzie odzwierciedlał się w otoczeniu. Jaką energię wysyłasz taka sama przecież powraca do Ciebie..

Razem ze Słońcem w znaku Koziorożca postawione prze Ciebie cele, zdania oraz decyzje będą osiągnięte z powodzeniem, cierpliwością oraz wytrwałością. Rozpoczęte w pierwszym miesiącu nowego roku projekty ułatwi lepsza ocena sytuacji, poczucie realnej wartości i stworzenie warunków do osiągniecia stałego sukcesu.

Uświadomienie sobie i zrozumienie reali dookoła otwiera przed nami odmienne perspektywy. Wykorzystując swoje moce czy wiadomości, doświadczeń zebranych już w przeszłości jest możliwość rozwiązania wszelakich trudności z minionych dni.

Kontakty międzyludzkie uwzględniają równowagę miedzy tym, co dajesz i otrzymujesz z pełnym respektem i poszanowaniem drugiej strony. Związki wszelkiego rodzaju uruchomione w tym czasie najczęściej sprawdzają się w przyszłości dając przy tym długotrwałość i ponadczasowość.

24.12.15 w dniu Wigilii, na którą czekają nie tylko dzieci …Wenus, małe szczęście łączy się sextilem z Jowiszem-wiekiem szczęściem, a Księżyc ustawia pozytywnie do Urana. Nagle możemy sobie uświadomić, że „dom” nosimy w swoim sercu…a wszystko w życiu ma mimo wszystko swój sens. Wiara w przyszłości, Księżyc przechodzący do Raka i ustawiający się w pełni w tym znaku będzie nie tylko wysoko emocjonalny. Pragniemy poczuć i doświadczyć na swojej skórze bezpieczeństwo. A to wyrazi się zrozumieniem, życzliwością i tolerancją w obecnej chwili. Uniwersum zsyła na ziemię pozytywną energie. Oby ta noc mogła wiecznie trwać..

Spotkania z rodziną, najbliższymi odbędą się w odpowiednim nastroju, a zaufanie da się wyczuć w każdym z nas.

25.12.15  podczas pełni Księżyc w Raku -Merkury i Jowisz ustawiają się w trygonie. Tymczasem emocjonalność tego dnia zapowiada, że skierujemy spojrzenia do przyszłości zastanawiając się nad tym, co się nie udało? Co pragniesz jeszcze zdobyć? Jakie potrzeby związane z rodziną są niespełnione?  Co zaniedbałeś, co się nie udało? A co warto podejść z innej strony jeszcze raz? Dlaczego czujesz się sam?

Doświadczenia i doznania poruszają dogłębniej nasze uczucia wskazując to, co musimy jeszcze zrobić, aby znaleźć swoje familijne szczęście, które w nadchodzących, trudnych czasach będzie najistotniejsze…

 

Przy świątecznym stole nie zabraknie intensywnych spotykań. Sytuacje mogą się nagle, niespodziewanie przeinaczać rozprzestrzeniając nerwową atmosferę. Zachowaj spokój trzymając na wodzy swoje impulsywne reakcje i stawiając przede wszystkim na stabilność.

 

 

Rodzina, powiązania serca i świadomość, że mogę na kimś/ czymś polegać jest dla każdego w tym tygodniu i zbliżającego się Nowego Roku 2016 najważniejsze.

 

                Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

„ Rodzina jest w życiu oparciem, czymś, co chroni, co daje siłę.” S. Loren

                          

 

 

 

 

 

Baran 21.3-20.4

Tydzień nie daje się na sprawy zawodowo-biznesowe. Nie oczekuj i nie rozpoczynaj lepiej przed pełnią Księżyca w kwadracie żadnych biznesów. Spontaniczność może tylko zaprowadzić do uliczek jednokierunkowych, a zysków i tak ani widu ani posłuchu..

Twoje myśli i dusza musi być tu i teraz. Czas Świąteczny poświęć tym, na których wysłuchanie do tej pory nie było czasu. Tak, wszyscy wiemy, że zabezpieczenie egzystencji dnia codziennego jest bardzo ważne, ale nadchodzi czas, gdy uczcie bezpieczeństwa, stałości będą dawały tylko korzenie, rodzina i ścisłe więzi familijne.

Mimo, że raz po raz dzwoni telefon z niebiańskim interesem zatroszcz się o siebie i uczucia najbliższych. Nagle konstelacje tygodnia i Księżyc w pełni zsyłać będzie na Ciebie wewnętrzne zadowolenie, zrozumienie czyniąca zadziwiające cuda..

Natychmiast doświadczasz bliskość partnerską zadziwiająco przyjemnie, a silne więzi dają to, na co dawno czekałeś. Uranus w koniunkcji i tak, co rusz namawia Cię do wyruszenia do boju…jednak teraz wiesz, że nadszedł czas spokoju, harmonii oraz wewnętrznego opanowania.

 Słuchaj rady dobrych przyjaciół, szczególnie druga dekada urodzonych z kwadratem Merkurego i Plutona może tylko uniknąć szkody. Nie pomogą agresywne reakcje. To, co jest zakończone, nie trzeba powoływać do życia.

Mars stojąc w opozycji wzywa do działań na wysokich obrotach. Nie patrz teraz na perfekcję wykonania i liczbę trofeów.

  Daj sobie samemu czas na odnalezienie osobistego miejsca pewności oraz stabilności.

 

 

 

 

 

Byk 21.4.-20.5

Księżyc w pełni w magicznym sextilu obiecuje, że w Święta może wydarzyć się coś bardzo niecodziennego..

Na początku tygodnia zbierasz jeszcze ordery i zasługi ze swojej pracy i otoczenia. Twoja profesjonalność jest nie do niezauważenia, a możliwość paru bezpiecznych zabezpieczeń finansowych na pewno da Ci poczucie zadowolenia.

Niespodziewane propozycje specjalistyczne zapewniają, że jednak są przed Tobą szanse na pozytywne zmiany wszelkiego rodzaju. Jowisz w trygonie w końcu musi działać! Znajdujesz źródła dochodów pokazując przy okazji otoczeniu swoje największe talenty bardzo wysokiej klasy.

Podczas Bożego Narodzenia jakiś gest, jakieś słowo, a może później otrzymany niespodziewany prezent uświadamia Ci, że jesteś bardzo kochany i doceniany. Przeżywasz i doświadczasz uczucia, o których od dawna nawet nie marzyłeś.. 

 Słońce w trygonie z Koziorożca przedstawi Ci teraz tylko to, co lubisz; konkrety ślubując, że oprócz Ciebie nie ma na świecie nic ważniejszego. Mimo, że z godziny na godzinę Twoje plany mogą przybrać innych wymiarów niż się spodziewałeś, jak dziecko z radością czekasz na świąteczne zjawiska!

Niech jeszcze Wenus w opozycji zapewni momenty rozkoszy, jedności i najważniejszego -miłości… to można przecież znaleźć tylko w drugim człowieku. Przeżywasz bardzo piękny Bożonarodzeniowy czas. Korzystaj z tego jak najdłużej!

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Nie czekając na zjawiska nadprzyrodzone Księżyc w Twoim znaku podczas Wigilii pomoże skupić się na tym, co w danej chwili jest najważniejsze. Przechodzisz z radością myślami do najbliższych i rodziny. Magiczna pełnia wskazuje na tych, którzy są również dla Ciebie wiernymi i zaufanymi. Otoczenie jest zachwycone Twoją pozytywną postawa, mimo, że opozycja Saturna w ostatnim czasie dała się na pewno we znaki. Teraz rozumiesz, szczęście ma różne imiona oraz znaczenie dla każdego odmienne.. a to może wpływać również na Twoje sytuacje prywatne.

Momenty zachwytu odnajdujesz w znaczących gestach. Osoby, o których do tej pory nie myślałeś dostarczają Ci najgłębszych emocji. Ze wzruszeniem patrzysz na kogoś, kto soi przed Tobą. Pojęcia i zdania mogą nagle się radykalnie przeinaczyć..

Przyjemności świąteczne przekazują zadowolenia. Ekspresowo, w poszukiwaniu nowych dróg przy pełni Księżyca rozumiesz, że trzeba zmienić wybory. Cele należy osiągnąć akceptując wymagania rzeczywistości. Rozczarowania będą do przeżycia. Czas jest bardzo dobry do rozpoczęcia przyszłościowych, życiowych projektów!

Mars w pozytywnym aspekcie dodaje siły, Powera i heroizmu do przezwyciężenia nawet niecodziennych momentów. Wiesz, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Wkrótce i przed Tobą pojawi się niecodzienna szansa, odpowiedni ludzie i tęczowe przeistoczenia.

Cierpliwości.

 

 

 


Rak 22.6.-22.7.
 

Gdy nadchodzi czas świąteczny razem z pełnią Księżyca w Twoim znaku odczuwasz najsilniej ze wszystkich znaków potrzebę miłości, bezpieczeństwa oraz głębokich uczuć przynależności.

 Jednocześnie odbierasz, że Twoja pozycja w rodzinie ma bardzo wielkie znaczenie. Odpowiadasz za bliskość i emocje Twojej wspólnoty. Osoby, które Cię otaczają dają Ci nie tylko nadzieję na dzień następny. One są źródłem Twojej odwagi, motywacji oraz motorem do działania.

Stare nieporozumienia zostają w mgnieniu oka zapomniane. Wiesz już dobrze; jesteś kochany, podziwiany oraz na pewno chroniony.

Zadowolenia i pewności siebie dodają nie tylko planety w opozycji. Bez namysłu postanawiasz zmienić sytuacje gospodarcze. Niespodziewanie jakieś bardzo ważne spotkanie zapewnia pozytywne przemiany pod jego wpływem. Zabezpieczenia przyszłości są dla Raka bardzo ważne. Nowe źródła dochodów finansowych nikt nie musi przed Tobą reklamować. Wyczuwasz nosem, że to będzie Twoje miejsce zysku dla świetnych korzyści majątkowych.  

Wenus i Jowisza zapewnia, że Bożonarodzeniowy czas zostaje nie tylko Świętem miłości. Liczy się również następny dzień, którego Ty nawet w przypływie uczuć nie tracisz teraz z oczu.  

Mars może w tych dniach przynosić złości, gdy tylko samego siebie stawiasz pod ciśnieniem wymagając spraw i rzeczy niemożliwych. Nic nie jest przecież idealne, a Twoje życie przechodzi odpowiednim torem. Popatrz na krótko w przeszłe dni; ile już zostało przez Ciebie dokonane oraz zwyciężone?

Kontroluj decyzje oraz zachowanie. Pluton nakazuje całkowite zrównoważenie oraz opanowanie. Dyscyplina wewnętrzna i równowaga psychiczna ma zajmować w Twoim istnieniu najważniejszą pozycję.

 

 

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

 Tydzień rozpoczynasz w nerwowym nastroju. Momenty odpoczynku będą trudne do odnalezienia. Stres dookoła i pozycja Księżyca zmusza Cię do przyśpieszania tempa. Jednak układy planet Saturna, Urana oraz Marsa nie pozwolą abyś zgubił złotą drogę do celu. Spokój i opanowanie jest Twoim sukcesem. Nie pozwól, aby problemy innych wpłynęły na Twoje nastawienia.

Saturn gwarantuje, że wszystko wykonasz z obowiązkiem Nawet trudne zadnia załatwiasz z pełną koncentracją. Uranus podpowie już niecodzienne rozwiązania. I tak znajdziesz czas dla siebie, najbliższych oraz swojej rodziny. Razem z Marsem w sextilu zbierasz jeszcze wiele punktów w pracy. Niedopatrzenia z przeszłości można teraz w spokoju załagodzić. Z łatwością zdobywasz zwycięstwa i owiniesz dookoła małego palca ważne dla siebie osoby. Twoja postawa jeszcze przecież wpływa także na najbliższych. Podczas Świąt Bożego Narodzenia to Ty dodajesz innym odwagi, optymizmu, kierując do bram wyzwolenia. 

 Każdy podziwia Twoją wytrwałość oraz siłę walecznego ducha. Pozostajesz silnym centrum dla całej rodziny, a Twoją pozytywną energię możesz ze spokojem zaszczepić także w innych. Podczas wigilijnych spotkanych usłyszysz słowa wyjaśnienia. Nie reagując impulsywnie dowiesz się więcej akceptując czyjeś uczucia.

 Nastrój magicznego Księżyc w pełni i Tobie się udziela. Czujesz ważność każdego momentu. Ja wiem, że Lew na pewno zdobędzie osobiste sukcesy.

Nie rezygnuj.

 

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

Wigilia i Księżyc w pełni dnia następnego w pozytywnym aspekcie do Twojego Słońca uwydatni jeszcze raz nie tylko Twoje najlepsze wartości. Odpowiedzialnością, rozsądkiem oraz wytrwałością razem z patronem, Merkurym z trygonie stoisz przed życiową możliwością. Konsekwencją ciężkiej pracy może być tylko wysoka nagroda. Gwarancje popraw sytuacji gospodarczych są już od wtorku więcej niż pewne.

 Jeszcze Słońce z Koziorożca da Ci niezłomność oraz stabilność. Jowisz w Twoim znaku dorzuca więcej niż garść optymizmu i beztroski.

Twoim zadaniem będzie docenienie błogosławieństw losu oraz chwili dotknięcia gwiazdy szczęścia. Panna oczekuje najpiękniejszych Świąt od dłuższego czasu. Odstaw teraz niepokój i krytycyzm gdzieś daleko za sobą..

 Kwadrat Saturn dla końca pierwszej dekady urodzonych hamuje niektóre przedsięwzięcia jeszcze raz wszystko sprawdzając. Akceptuj wpływy sił wyższych. Pluton w trygonie przyśpieszy i tak, to, co nazywa się rozkwitem i popularnością. Tu się nic nie zawali.

Rodzina, najbliżsi teraz od Ciebie doświadczają jak bardzo są kochani i otoczeni ochroną. Wydarzenia dnia Świąteczne mogą się nagle zmienić. Pozycje planet są, bowiem tak dobre, że nie tylko zwierzęta będą przemawiać ludzkim głosem.

 Jowisz i Wenus ma dla Panny prezenty jak z marzenia… Te piękne uczucia, które kiedyś wysyłałaś wracają do Ciebie z trzykrotną nawiązką z powrotem..

 

 

 

 

 


 Waga 24.9.-23.10

Pełnię Księżyca ustawiającą się w kwadracie możesz odebrać z nieszczególną miną. Jednak pozycja Księżyca podczas Wigilii da Ci nie tylko pewną postawę, jak również wiele magicznych i wartościowych momentów.

 Nie zgadzaj się tylko na wszystko dla świętego spokoju. Zbyt długie akceptowanie tylko tego, co potrzebują inni może przynieść uczucia frustracji.  Nie ma obawy, co do niekorzystnych sytuacji gospodarczych. Mars jeszcze stoi w Twoim znaku(!) zapewniając, że sprostasz największym wyzwaniom!

Podczas drugiego dnia świątecznego postaraj się o jasne słowa, bezpośredniość oraz nastrój pokoju. Emocjonalność otoczenia wpływa również na całą Ciebie. Nagle zrozumiesz, co Cię obarcza, przeszkadza i dawno już powinno być wysprzątane..

Najlepszą metodą na zaakceptowanie środowiska niech będzie szczerości do siebie oraz autentyczność. Święta są przecież dniem miłości. Twoja obecność musi ludzi łączyć, jednocząc z dumą i godnością! Postanawiasz niespodziewanie zawalczyć o tych, którzy mają dla Ciebie największe znaczenie.

Odrzucając niepewność wybierasz twardy grunt pod nogami do nowej przyszłości.

 Razem z pełnią Księżyca zamykasz następny rok za sobą, który wcale nie był taki nieudany… Jowisz w Twoim znaku po 12 latach zatroszczy się wkrótce o nieoczekiwane piękne prezenty. Cierpliwości.

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

Konstelacje są jak z marzenia i nie ma ani jednej chmury na niebie Skorpiona. Magiczna pełnia Księżyca w trygonie informuje, że znalazłeś swoje wewnętrzne miejsce.  

Radość gościć będzie w Twoim sercu przez wszystkie dni świąteczne. Czujesz, jakie znaczenie mają najbliżsi oraz rodzina. Prywatną radością niech będą Twoje odczucia spełnienia, błogostanu i doświadczenie, że jesteś kochany.

W przeszłości może dużo było niewiary, niepewności czy złości. Pozwalając innym na wykorzystywanie straciłeś panowanie nad sytuacjami. Otwierając się do ważnej rozmowy dajesz pozwolenie na rozpoczęcie czegoś pięknego. Spontaniczne radości są teraz przyszłościowego znaczenie.

Pozycja Jowisza i Wenus niech będzie dla Skorpiona najprzyjemniejszym zaskoczeniem.

Twój strach przed dniem następnym, utratą pozycji oraz trudności materialne są bez podstawne.

 Księżyc w pełni informuje, że będziesz na pewno zabezpieczony, gdy zaakceptujesz pozytywne zmiany. Boski trygon jest nie tylko suwenirem nieba. I codzienne, małe trudności znikną szybko w dniach następnych. Transformacja jest konieczna. Nie zatrzymuj tego, co nie ma perspektywy. Zrozumienie wyroków nieba są może czasami trudne. Ale Ty nie potrafisz tego zmienić, a konstelacje gwarantują, że szczęście nabiera rozpędu już w Twoim kierunku.

 Od wtorku Słońce z Koziorożca zapewnia siłę przebicia, odwagę i celowość działania.

 Nareszcie wiesz, gdzie są wyjścia i w jakie drogi trzeba wyruszyć. W określeniu priorytetów pomaga Neptun w trygonie. Jego pozycja jest darem sklepienia niebieskiego. Twoje przeznaczenie i szczęśliwe koło fortuny wyrusza do startu..  

 


Strzelec 23.11.-21.12

Księżyc w opozycji podczas dnia Wigilijnego jeszcze da odczuć jak bardzo potrzebujesz wolności, niezależności i całkiem odmiennej perspektywy.

 Pełnia Księżyca w rodzinnym znaku Raka to solidność Twojego miejsca i ważność takiego pojęcia, jak emocjonalne uczucia..

W nadchodzące święta odczuwasz więcej razem z pozycją Saturna niż w minione lata. Znaczenie osób dookoła, ich wzruszenia, miłość oraz stałość są dla Strzelca balsamem dla duszy.

 Samotność jest dobra może tylko na chwilę. Rozmowy o wyznaniach, trudnościach i zwycięstwach dostarczają Ci pozytywnej energii i potwierdzenia, jak bardzo Twoja osoba jest najbliższym i światu niezastąpioną.

Słońce we wtorek opuszcza Twój znak pozostawiając na długo pozytywną energię. Mars i Uran będą protegować, kierować i wskazywać rozwiązania. Już wiesz, że stabilność nie jest Twoim wrogiem, a cierpliwością można osiągnąć trwałe bogactwa.  

Mars nie pozwoli abyś przez całe siedem dni zmarnował swoje moce.  Przeszły czas nauczył już jak wykorzystywać własną wiedzę oraz doświadczenia. Jesteś świetnie zorganizowany i przygotowany do radowania się z Święta miłości. Niech i dla Ciebie pozostanie dużo chwil świątecznej kontemplacji..

Zaufaj sobie oraz swoim zdolnościom. Słuchając intuicji oraz serca zdobędziesz na pewno swoje wszystkie zamierzenia.

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Pełnia w opozycji i Księżyc w Raku zaraz dookoła Wigilii sprawia, że nastrój przeistacza się na bardzo emocjonalny. Mimo wszystko Jowisz i Wenus w pozytywnym aspekcie uspokajają.  

Nie, nie wszystko jest tak, jak sobie wyobrażałeś, ale Ty otrzymasz uczucia miłości, pewności oraz respektu. Trygon Jowisza jest boską wskazówką oraz wewnętrznym ziszczeniem. Odpowiedzialność w rodzinie spada na Ciebie i będziesz w stanie sprostać każdym, nawet skomplikowanym wymogom.

 Księżyc naprzeciw może dać uczucia wewnętrznego bólu. Tyle pracy włożyłeś w poszukiwaniu bezpieczności… Okazuje się, że to, co najważniejsze znajdujesz w drugim człowieku. Materialne sprawy spadają na drugie pozycje, choć gwiazda szczęścia twierdzi, że tego będzie na pewno jeszcze w następnym roku pod wielkim dostatkiem..

Słońce od wtorku wchodzi do Twojego znaku. Znajdujesz w minucie rozwiązania na każde wyzwanie. Minione dni pełne strachu, obawy zostają razem z pojawieniem się zimy -zamrożone. Wraca harmonia, słońce i poczucie gwarantowanej jedności.  

Mars jeszcze w kwadracie tupiąc i złoszczące się zazdrości Twojego powodzenia. Nie zwracaj, więc uwagi na okupanta. Już Merkury w Twoim znaku znajdzie prawidłowe sposoby oraz słowa.

Razem z Bożym Narodzeniem przechodzisz na wyższe poziomy, gdzie znajdziesz osobiste szczęście i zadowolenie.   

 

 

 

 

 

 

 Wodnik 21.1.-19.2

Na pewno spełnienie osobistych idei jest ważniejsze dla Ciebie niż przesiadywanie z rodziną. Swoje towarzystwo, odmienność, oryginalność i wolność uczuć, myśli oraz słowa..

Pełnia Księżyca w Raku przypomniana jeszcze raz o fundamentalności tego Święta. Spróbuj sięgnąć do swojego serca, sprawdzając, kto tam w głębi się znajduje? Kto jest przy Tobie w najgorszych momentach, a kto zostaje, gdy znikną przyjaciel? Jakieś małe słowo, gest, a może nieznaczący prezent, jakiegoś dziecka uzmysłowi Ci bardzo prymarne uczucia, o których nie lubisz pamiętać…

Wenus w kwadracie nie pozwala na wypowiedzenie słowa przeprosin. Siedzisz do samej Wigilii osowiały zastanawiając się nad istotą świata. Jednak Księżyc w Bliźniaku rozwiązuje burzliwą atmosferę jednym zamachem. Nagle jest, o czym rozmawiać i jest ktoś, kto wysłuchuje Twoich wspaniałych pomysłów!

 Możliwe, że pewna wiadomość pozwoli zażegnać stare konflikty.. Warto otworzyć się na emocje partnerskie. Jest dużo uczuć, których ze strachu nie chcesz do siebie dopuścić. A pełnia księżyca w Raku podkreśla znaczenie słowa „rodzina”.

Saturn w pozytywnym aspekcie pozwoli koncentrować się na priorytetach. Pozostaw teraz skompilowane tematy kierując się dyplomacją, zrozumieniem i swoją mądrością.

 

 

 


Ryba 20.2.-20.3

Czas świąteczny, magiczna pełnia Księżyca w pozytywnym trygonie daj Ci poczucie ważności takich rodzinnych momentów.

 Docenisz uczucia oraz emocje otoczenia, dziękując w duchu za miłość, którą doświadczasz od swojego otoczenia.

Słońce od wtorku z pozytywnego Koziorożca przynosi jeszcze stabilną postawę, zdecydowania oraz akceptacji reali. Razem z układem planet radujesz się z całego serca na czas wolny. Z Neptunem dosięgasz gwiazd i świata intuicji, który może nie dla każdego jest dobrze zrozumiały.

Merkury w sextilu i jego pozytywne połączenie z Uranem zapewnia, że przeżyjesz niecodzienność, oryginalność w najlepszym humorze.  

Saturn w kwadracie może od czasu do czasu nawraca do rzeczywistości. Jest jeszcze kilka spraw, które wkrótce razem z pozycją Słońca na pewno rozwiążesz!

Doświadczając radości z pełni Księżyca w pozytywnym Raku odrzucasz szybko troski, zmartwienia koncentrując się na czasie aktualnym. Twoja rodzina, dzieci oraz najbliżsi zapewniaj, że czas będzie niezapomniany. Zaczarowane momenty są Rybom zagwarantowane!

Jowisz w opozycja i Wenus to nie tylko szczęście prywatne, ale również zapewnienia finansowe pozwalające spełnić niejedno marzenie. Ryba dostrzega w końcu największe wartości- a to jesteś Ty sama z poważną, respektowaną samooceną! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech wigilijna gwiazda zaświeci w każdym domu w adwentowej refleksji dając spokój, harmonię wewnętrzną z odrobiną nadziei w sercu na lepsze jutro. Wszystkiego dobrego!

 

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com

 

 Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto).

 

Słońce w Strzelcu, Wiedeń, 20.12. 15

 

 

 

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy,
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
(…) Niebo ziemi, niebu ziemia
Wszyscy wszystkim ślą życzenia,
Drzewa ptakom, ptaki drzewom,
Tchnienie wiatru płatkom śniegu.

Krzysztof Dzikowski.

 

 

Bild via Wikimedia Commons.