Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od    1.6.15-7.6.15. Pełnia Księżyca na osi Strzelec/Bliźniak 2.6.15 o godzinie 18; 20. Wenus w znaku Lwa. Wenus trygon Saturn.
Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie, dlaczego. W tym pomieszczeniu łączymy teorię z praktyką. Nic nie działa i nikt nie wie, dlaczego.

 Prof. Jan Miodek

 

 

 

Konstelacje tygodnia:

 Wtorkowej pełni na osi Strzelec/ Bliźniak towarzyszy nieprzyjemny aspekt do Merkurego w biegu wstecznym i Neptuna. W piątek Wenus przechodzi do znaku ognistego Lwa. W sobotę Mars i Jowisz łączą się sextilem, a Wenus trygonem z Saturnem!

                                                                         2.6.15

       Konstelacje i fazy Księżyca( atmosfera dnia)


-poniedziałek do godziny 20; 10 Księżyc w znaku Skorpiona przynosi ze sobą emocjonalną energię. Czy w partnerstwach, pracy czy hobby nasza uwaga skierowana jest na głębię i zaangażowanie całą duszą i sercem.

-od wtorku pełnia i Księżyc w znaku Strzelca do czwartku godziny 2; 52 jego koniunkcja do Saturna oraz opozycja do Merkurego to zwiastun nadchodzącego zamieszania, chaosu i nagłych zmian sytuacji. Trzymaj swoje nerwy na wodzy. To może być porywczy dzień.

-od czwartku godziny 2; 53 do soboty godziny 7; 03 Księżyc w znaku Koziorożca z sextilem do Neptun i kwadratem do Urana namawia słuchania swojej intuicji. Nie pozwól się poganiać czy robić coś na siłę. Uranus zmusza do akceptowania tego, co nam spontanicznie, nieoczekiwanie wyciąga z rękawa!

-od soboty godziny 7; 03 Księżyc w znaku przyjaznego Wodnika z trygonem do Merkurego i do Słońca ułatwia wymianę informacji, myśli i komunikacji. Niedzieli towarzyszy słoneczny nastrój. Świetny czas na spotkania w gronie Ci najbliższych!


Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów..itp.

-poniedziałek 1.6.15 od 13; 02 godziny do 20: 40 godz.

-środa 3.6.15 od 8; 00 godziny do 4.6.15 godziny 2; 52.

-piątek 5.6.15 od godziny 12; 55 do 6.6.15 godziny 7;03

-niedziela 7.6.15 od godziny 16; 31 do 8.6.15 godziny 10; 17

              Jaki będzie tydzień dla wszystkich?Część marzeń niemożliwa jest do spełnienia, bo dzieją się w miejscu, do którego rzeczywistość nie ma wstępu. John Brown


 

Merkury w biegu wstecznym, wtorkowa pełnia w znaku Strzelca w opozycji do planety komunikacja ma za zadanie jeszcze raz sprawdzenie, korygowanie i zrewidowanie wszelkich aktualnych spraw ujawniając coraz więcej błędów, nieporozumień i wprowadzając komunikacyjnym chaos!

 Zgrzyty, dyferencje i błędy można tylko uniknąć uważnie słuchając drugiego, zwiększając swoją koncentrację i jeszcze raz pytając, jak zostaliśmy odebrani.

 Księżyc w pełni w Strzelcu zmusza nas do zadnia sobie pytania; jakie wartości emocjonalne, duchowe, materialne, umysłowe -spirytualne są jeszcze nam potrzebne i przydatne, a co wraz z płynącym i zmieniającym się czasem trzeba porzucić, zostawić za sobą, bez żalu po niefunkcjonalności i przydatności? A może też zbyt wyidealizowanej ocenie danej sytuacji?

Czasy, w których żyjemy są bardzo kapryśne, a o stabilizacji trudno na razie komukolwiek powiedzieć. Dlatego każdy z nas musi DOSTOSOWAC się do aktualnych wydarzeń! Księżyc w pełni w znaku Strzelca będzie żegnał się z niektórymi wartościami intelektualnymi, kulturalnymi, a na pewno także religijnymi.. A to może doprowadzić do buntów, złości czy poczucia niesprawiedliwości w danych regonach i kręgach społecznych lub każdym domu.

Jeszcze raz planeta zrozumienia i logiczności-Merkury będzie starała się ponownie wszystko rozważyć, korygować dając nam możliwość efektywniejszego działania dążąc do powodzenia. W tym czasie zdefiniowanie cele, a może inaczej zakończenia przynoszące nowe początki będą potrzebowały więcej czasu, wytrwałości uwzględniając opóźnienia.

Wchodząca Wenus do znaku Lwa obiecuje odpowiednie wynagrodzenia, poprawę sytuacji w związkach i głębszy sens wydarzeń tylko dla tych, którzy mają przebojowość wierząc w siłę swojego zwycięstwa!

Mars i Jowisz w sextilu oraz Wenus w trygonie z Saturnem gwarantuje nastroje zaufania, niezawodności i stałości w nowych związkach wszelkiego rodzaju!

Znaki ognia i powietrza otrzymują gigantyczne szansę na stworzenie, czego wielkiego i bezpiecznego! Optymizm i słoneczna energia wspiera wszelkie wysiłki partnerskie oraz finansowe. W aspektach międzyludzkich od tego dnia panuje harmonia, poczucie spokoju i pewności.

Następna niedziela może być dla wielu dniem narodzenia poczucia zdecydowania i nieomylności.

 Odwaga sprzyja rozwojowi ważnych, przyszłościowych przedsięwzięć!


Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń. Phil Bosmans

 

 

Baran 21.3-20.4

Gdy trzecia dekada urodzonych walczy jeszcze z kwadratem Wenus w partnerstwach wszelkiego rodzaju, a część drugiej dekady urodzonych musi wykazać więcej cierpliwości z kwadratem Plutona, niebo zsyła dla Barana kosmiczną pomoc!

 Przechodząc Wenus do znaku Lwa, Jowisz, Mars i kilka trogonów ułatwi wiele dając Ci czas na nowe przemyślenia, świetne korektury planów i dużo zadowolenia! Będziesz potrafił z wielką energią zauważać nowe możliwości i wykorzystać szybko z pozytywną energią.

 Już Saturn odpowiednio kieruje Twoje drogi, aby wszystko doprowadziło tylko i wyłącznie do pewnego. Merkury ułatwia Twój dialog tam, gdzie wcześniej nie było tej możliwości.

 Ważne projekty będą odmienione. A korzyści materialne będziesz już widział pod koniec nowego tygodnia. Realizując swoje zamierzenia nie odfruń tylko gdzieś za wysoko w przestworza. Jowisz i Mars będą Cię uskrzydlać, ale pamiętaj o realnej rzeczywistości. Wymogi otoczenia, uwaga dla najbliższych będą ważnym priorytetem nadchodzącego czasu. Ciągłe rozpoczynanie nowego, może nie jest optymalnym wariantem.

 Koncertuj się na to, co daje Ci stałość.

 

 

 

 


Byk 21.4.-20.5

Planeta miłości, Wenus ( w Raku aktualnie) opuszczą Cię w nadchodzącym czasie pozostawiając po sobie miłe wspomnienia. Czy coś będzie można przy sobie z jej pięknych walorów zachować na dłużej, będzie zależało tylko od Ciebie. Czasami może jesteś za spokojny, akceptując wydarzenia otaczającego Cię świata. Twoja odważna, mądra opinia przyda się czasami innym oraz Tobie, aby pokazać osobiste talenty, zaangażowania i nastroje serca. 

 Gdy Neptun nastraja Byka romantycznie i czule, Pluton w trygonie chce uwydatnić ogrom siły.

Miej odwagę od czasu do czasu uprzeć się przy swoich własnych zamierzeniach. Sytuacje będą się zmieniać, a wielu czeka w tej chwili na Twoje opinie!

Zadowolenie, wewnętrzny spokój i harmonia we wszelkich braterstwach nadejdzie wtedy, gdy nie przestraszysz się mówić o problemach, trudnościach czy tudzież nieporozumieniach.Nie zawsze jest źle powiedzieć odważnie komuś prawdę w oczy. Atmosfera może oczyścić się do niepoznania.

Tempo następnego tygodnia może przyspieszyć. Zwróć uwagę na to, co mówisz i obiecujesz komuś. Najadekwatniej byłoby zaakceptować zmienność i płynność całości wydarzeń. Nie zmuszaj się do niczego.

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Właściwie można Ci by zazdrościć. Aż pięć planet pozytywnie nastawionych do Bliźniaka mówi o tym, że wydarzy się na pewno coś ważnego.

 Wielka siła Słońca, Marsa, Jowisza i Urana oraz Merkurego w biegu wstecznym to dobre pozycje, aby przeszłe, nierozwiązalne nawet sprawy jeszcze raz sprawdzić, korygować i umiejętnie pokierować na odpowiednie tory.

Opozycja Księżyca podczas pełni zwraca uwagę na Twoje uczucia. Nie wszystko jest teraz takie na pierwszy rzut oka, jak sobie wyobrażasz. Merkury może hamować, zatrzymać lub rozwiązywać w opozycji do Saturna epizody, gdy zbyt powierzchownie podejdziesz do znaczącego.

 Nie śpiesz się. Choć wiele będzie działo się samoistnie. Zwracaj uwagę na otoczenie, emocje i każdy moment danej chwili.

Szczególnie pierwsza dekada urodzonych z opozycją Saturna musi liczyć na ograniczenia. Dobrze byłoby w ważnych rozmowach dokładnie precyzować swoje poglądy, potrzeby i zmierzenia. Neptun w kwadracie nie jest, bowiem Twoim sprzymierzeńcem. Zanim podejmiesz decyzje, przemyśl w spokoju detale. Zbyt wielka pewność siebie teraz nie popłaci. Choć Jowisz i Uranus pragną od razu wynieść Bliźniaka na wyżyny.

 W partnerstwach bliskich Ci sercu od końca tygodnia wiele się zmienia. Nareszcie poczujesz się w pełni z kimś zjednoczony!

 

 


Rak 22.6.-22.7.

Ostatni tydzień Wenus, planety miłości jeszcze pozostaje po stronie Raka. Dlatego dobrze byłoby wykorzystać ostatnie dni do poprawienia sytuacji w związkach wszelkiego rodzaju i przyjrzeniu się dokładnie formalnościom ekonomicznym. Koncertując się na najważniejszych zagadnieniach przy pomocy Neptuna w trygonie wraz z intuicją nic nie będzie już straszne. Może Węzeł Księżycowy przynosi trudne audiencje, ale i Merkury w biegu wsteczny upomina przed spotkaniami czy też doniosłymi dialogami.

Druga dekada urodzonych z kwadratem Urana i opozycją Plutona nadal główkuje nad własnymi zadanymi życia. Czy jesteś teraz tak do końca spełniony? Gdzie jest Twoje miejsce? Co trzeba lepiej zamykać?

Wytrwałość i upór pomaga odszukać siebie. Zmienne sytuacje trzeba akceptować. Nic niestety nie zwiastuje nadejście anielskiego spokoju. Twoją nową szansą może być odnalezienie debiutanckiej drogi do partnera lub odmienny dostęp do własnych emocji. Czas przeobrażeń jest teraz. A zbyt szybkie ruchy na szachownicy mogą tylko przeszkadzać. Spokojnie Raku.

Pozostaw innym także więcej przestrzeni do własnych potrzeb. Wolność słowa, wyborów i wiary musi być demokratyczna. Nie trzymaj nikogo na siłę przy sobie. To, co ma być z Tobą do końca, zawsze samo powraca.

 
Lew 23.7.-23.8

 Jesteś i pozostajesz szczęśliwym dzieckiem nieba. Pełnia Księżyca w pozytywnym aspekcie, przechodząca Wenus do Twojego znaku i Jowisz w mądrych układach z innymi planetami dodaje wszystkim urodzonym w znaku Lwa ogromu energii, powodów do szczęścia oraz pasji. Mars i Merkury jeszcze napełniają Cię słoneczną żywotnością. Witalnych sił i zapału nie zbraknie na Twoich nowych drogach. Ale Wenus będzie teraz najważniejsza. Nowo poznane osoby to nie tylko krótkie przygody. Razem z Saturnem i Jowiszem miesiące letnie przynoszą stałość, miłość i świadomości partnerskiego szczęścia!

Radosna atmosfera wreszcie wnosi chwile uniesienia. Optymizm, wiara w życie poruszają Twoje koło fortuny z miejsca!

Oj, będzie dużo momentów do zadowolenia i osobistego poczucia spełnienia! Każdy będzie chciał teraz być w Twoim towarzystwie!

Jowisz stawia na Twoich ścieżkach żywota ludzi, mających ogromne znaczenie w przyszłości. Jest wielu, którzy wciągają pomocną rękę. Korzystaj z dobroci gwiazd jak umiesz najlepiej. Aktualnie możesz bardzo wiele osiągnąć, gdy zaakceptujesz również potrzeby partnera.

 Adie kłótnie i dąsy! Kompromisy, równowaga i harmonia niech będzie Lwa najlepszą sferą!

 

 

                                                                                                             

Panna 24.8.-23.9

Pełnia Księżyca w kwadracie, także Mars, Merkury i Słonce stawiają Pannę przed bojowym zadaniem. Ciśnienie nowego tygodnia może być nie do zniesienia, gdy nie pozwolisz na uwolnienie się z tego, co od dawna Ci przeszkadza!

Odległość, a pewnie i dystans do wszystkich, których nosisz w sercu może się coraz zwiększać. Nie ma możliwości w tym czasie się dogadać.

Jednak zostaw strach na boku. Niewiara, niepewność i czarne myślenie będzie tylko przytłaczać Cię jeszcze bardziej do ziemi. Autentycznością odczuć, prawdą i spokojem Panna będzie miała możliwości zrozumienia sytuacji nadchodzących w następnym tygodniu. Księżyc zabiera tylko to, co nie jest Ci już potrzebne. A Twój Merkury zwraca uwagę na to, co trzeba natychmiast korygować.

Wenus, bowiem jeszcze do piątku stoi przy Tobie pomagając w ważnych rozstrzygnięciach.

 Tylko od razu się nie poddawaj! Pozostań sobą do końca. Pokaz się taką, jaka jesteś w całym pełnym tego słowa znaczeniu! Pluton, bowiem w trygonie nakazuje nadal walczyć o siebie. Twój wkład niedługo będzie wracał, a praca zostanie uhonorowana.

 Myślę, że warto ten tydzień przeczekać.

 

 

 


Waga 24.9.-23.10

Mimo, że Merkury biegnie do tylu, dla wszystkich urodzonych w znaku Wagi przyświeca tylko Słonce niosąc miłe wiadomości! Wenus przechodząca do Lwa powiewa gorącą energią! Kreatywność, fantazja, inspiracja i Twoje zaangażowanie wzrasta! Od początku do końca tygodnia możesz liczyć na wzrosty i poprawy we wszelkich dziedzinach życia! Także w sferze miłosnej!

Nagle na Twojej drodze pojawiają się ludzie z przeszłości, którzy kiedyś mieli wielki wpływ na Twoje życie. Węzeł Księżycowy jest przeznaczeniem i ogromnym przeżyciem. Zawodowe szansy oraz możliwości wykorzystuj natychmiast. Postawione Ci zadnia będą znaczącą potrzebą serca. To pięknie uczucie nareszcie spełnić swoje najskrytsze marzenia!

Druga dekada urodzonych z kwadratem Plutona i opozycją Urana zauważa, że podażą nie tą drogą do celu. Czas na zmiany kierunku, innowacje i zrewidowanie swoich poglądów. Wartości życia, w które do tej pory wierzyłaś są już przeżyte...

 Zrób nowy plan. Sprecyzuj odmienne zdania. Uranus trzyma dla Cebie w zanadrzu niespodzianki. Nowatorskie i niecodzienne jest teraz Wadze bardzo potrzebne!

Trzecia dekada jeszcze z kwadratem Wenus musi więcej pracy włożyć w związki wszelkiego rodzaju. Kompromisy i chowanie głowy do piasku już nie sekunduje tak do końca. Mów szczerze z podniesioną głową, co Cię naprawdę boli!

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

Pełnia Księżyca w Strzelcu nie ma na Ciebie większego wypływu. Jednak tęsknota za czymś wielkim i nadzwyczajne odczucia nie ominą i wrażliwego Skorpiona. Bliskość i jedność jest Twoim marzeniem...

Nie jesteś, tak jak myślisz od tego aż tak daleko.. Twoje wysokie wymagania, oczekiwania całkowitego oddania, mogą się spełnić, gdy będziesz potrafił przeskoczyć swój cień.

 Nie bądź tylko sam dla siebie za surowy. Dopuszczając do siebie także radosne odczucia masz szasnę znaleźć to, co od bardzo dawna szukasz. Wenus i Neptun jeszcze do końca tygodnia stoi przy boku Skorpiona by Twoje pomysły były dobrze wykreowane. Troszeczkę mistycyzmu i jeszcze więcej energii zapowiada Twój Pluton w sextilu. Będziesz umiał się przebić ze swoimi pomysłami trzymając innych w szachu do ostatniego momentu. Nie, nie zdradzaj się na razie ze swoimi ideami. Merkury w biegu wstecznym nie ułatwia komunikacji. Jednak zmiany na pewno się przydadzą. Przestarzale pomysły nie będą funkcjonować w otaczającym Cię realu. Zastanów się krótko:, co możesz teraz wyrzucisz za burtę?

Tymczasem przeznacz dużo czasu na sprawy rodzinne. Wenus będzie wspierać poprawy układów, miłe spotkania towarzyskie bez dramatycznych wydarzeń. Zachowaj przy tym swoją suwerenność.

 

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

 2.6.15 dochodzi do kosmicznego wydarzenia w Twoim znaku. Pełnia Księżyca w opozycji do Merkurego razem z koniunkcją Saturna w biegu wstecznym oraz innymi układami planet sprawiają, że tydzień zapowiada się na wysokich obrotach wraz z ogromnymi emocjami. Niebezpieczeństwo może nadjeść tylko wtedy, gdy za wiele przesadzisz wdając się w dyskusje i spory, które do niczego nie doprowadzą.  

Wiele planet w opozycji jest upomnieniem, aby się pozbyć tego, co od dawna nie ma przydatności. Uczucia, pomysły, związki, praca i przede wszystkim Twoje wartości musza przejść surowe przeobrażenia. Kontroli dokonuje od pewnego czasu sam Saturn. Jednak Mars i Merkury w opozycji to wskazówka na to, gdzie marnujesz i niepotrzebnie poświęcasz swoją energię. Twoje odczucia pokażą jasno, które osoby zostają przy Tobie na zawsze, a na które w tym momencie nie można już liczyć.

Nie wszystkie projekty będą również do spełnienia. Czasami warto grę przegrać rozpoczynając jednocześnie od nowa coś innego. Bezpieczniejszego.

Energia Księżyca jest wielkim bogactwem. On wzywa Strzelca do celów wyższych, spełnienia i odszukania swoich dróg serca.

 Nie, jasności jeszcze w tym tygodniu nie doświadczysz. Liczyć się będzie tylko prawda, głębia i rzetelna autentyczność.

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Nowe, dynamiczne wydarzenia, niecodzienne wiadomości i nieoczekiwane zmiany sytuacji mogą się prześcigać dając Ci w nowym tygodniu uczucie zmęczenia. Pozostań krytyczny stawiając na odpowiedni dystans. Pełnię Księżyca odczujesz może nie bezpośrednio na swojej skórze, ale przez zachowanie własnego otoczenia. Najlepiej będziecie, gdy zajmiesz się swoimi najbliższymi. Rodzina, osoby bliskie serca, przyjaciele będą deską ratunku i oazą spokoju.  Astrologiczny klimat zmienia się. Przechodzące Wenus dla Lwa nie zapowiada już spokoju, lecz szybkie zdarzenia, które nie odpowiadają Twoim wyobrażeniom.

To, czego oczekujesz przywitaj już z otwartymi ramionami. Nowy świat jest związany z inspirującymi spotkaniami, jednością duszy oraz połączeniem myśli. Strach przed bliskością musi być opanowany. Szczególnie druga dekad urodzonych powinna z konsekwencją pracować nad innowacjami. W sprawach partnerskich nie znaczy to, ze trzeba naginać się do potrzeb partnera. Obrana przez Ciebie droga musi być wyborem serca. Uranus w kwadracie może przynieść błędy i zamieszania.

 Panowanie nad sobą i zdyscyplinowana orientacja wskaże wyjścia nawet z ciemnego zaułka. Tolerancja jest teraz Twoim najwyższym zadaniem.

 

 

Wodnik 21.1.-19.2

Kosmiczny układ planet dotknie w nowym tygodniu Twojego serca! Księżyc w pełni w pozytywnym aspekcie, Słonce, Mars, Merkury budzą uczucie wewnętrznego szczęścia. Przypadkowe spotkania przypominają bardzo dawne wydarzenia. A bardzo wiele przecież w przeszłości się działo.

 Do kogoś należeć całkowicie, z kimś żyć i poświęcać swój czas nie było nigdy dla Ciebie najważniejsze. Od wielkich uczuć raczej się uciekało, choć szans było na pewno bardzo wiele., Aby naprawdę się spełnić potrzebujesz dzielić szczęście, myśli oraz swoje ciekawe pomysły z bliską Ci osobą serca. Mars i Jowisz może także w nowych dniach wiele zmienić.

Gdy dopuścisz do siebie odmienne poglądy oraz odczucia zmieniając przy okazji perspektywy swojego spojrzenia.  Saturn już dawno stało tak w dobrej pozycji namawiając Ciebie do bezpiecznego działania i obrania stabilnej drogi. Gdy zawodowo trzeba będzie może trochę poczekać, w sprawach miłosnych razem z Wenus w Lwie nagle wszystko się zmienia!

Wodnik otrzymuje odpowiednią ilość kreatywnej energii, Twoja charyzma nabiera blasku, aż sam dziwisz się sobie.

Tydzień zapowiada się nader prześwietnie! Flirt funkcjonuje. Ty dajesz profesjonalnie z siebie wszystko. Na inspirujące tematy czasu na pewno nie zabraknie!

 

 

 

 

 


Ryba 20.2.-20.3

 Siedząc w swojej własnej pułapce otwierasz powoli oczy na uczucia, które tu Cię zaprowadziły. To, za czym tęsknisz i czego w głębi serca pragniesz nie jest w ogóle związane z tym, co aktualnie robisz.

 Czy zawodowo czy też w partnerskich układach pełnia Księżyca w kwadracie i planety w niekorzystnym położeniu będą zmuszać Rybę to zmiany dróg, zrewidowania swoich wartości i poprawek największych aktualnie dylematów.

Jednak podwójny stres i chaotyczne wydarzenia przynoszą również ze sobą odmienne możliwości. Nie pozwól tymczasem na nieprzemyślane decyzje, spontaniczne, emocjonalne rozstrzygnięcia i działania bez głowy. Mars i Merkury, a z drugiej strony Księżyc w pełni nakazuje zamknięci drzwi, tam gdzie to już dawno powinno nastąpić...

Cierpliwość pomoże Ci załatwić wszystko w spokoju. Wenus z Raka wskaże te osoby, które w trudnościach na pewno przy Tobie pozostaną. Głębokie uczucia, o których wiecznie marzysz istnieją dla tych w realu, którzy zrezygnują z mrzonek i powierzchowności.  Zaufaj w bieg życia i przeznaczenie.

Neptun w Twoim znaku budzi Rybę ze snu, ale wiodąc jednocześnie na dotąd nieznane ścieżki. Jednak on będzie do końca czuwał przy Twoim boku dając nowe szanse i spełnienie. Daj wiarę swoim wewnętrznym odczuciom.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim  harmonijnego tygodnia!

 

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon: 0043/6645403372 lub  0043/16004350.

 Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto), E-Mail: honorata.n@outlook.com

Słońce w Bliźniaku, Wiedeń 1.6.15

 

Gdy już znaj­dziesz swoją drogę, nie lękaj się. Miej od­wagę po­pełniać błędy. Roz­cza­rowa­nia,  po­rażki, zwątpienie to narzędzia, który­mi posługu­je się Bóg, by wska­zać nam właściwą drogę. P. Coelho

 

YinYang-Moon&Sun

Bild via Wikimedia Commons.