CZERWIEC 2015Nie można zmu­sić ser­ca by wy­bierało rozsądnie. Sa­mo po­dej­mu­je decyzje.

T.Canvan 

                                                                       18.6.15

 

 

W czerwcu możemy się spodziewać różnorodnych aspektów planet. Merkury, planeta intelektu i komunikacji jest do 11.6.15 w biegu wstecznym poruszając tematy handlu, komunikacji, podroży czy wiedzy i przy okazji wprowadzając zamieszania, chaos, niedomowienia. Plotki, kłamstwa, złe zasłyszane informacje rozprzestrzeniają się w tym czasie bardzo szybko.. Nie ufaj każdemu, dając od razu wiarę całości. Lepiej będzie do informując się zawsze jeszcze raz dokładnie o danej sprawie. Merkury w biegu wstecznym kłamie i nie pewno nie objawia prawdy swoich zamierzeń.

Po pełni Księżyca 2.6.15 na osi Strzelec/ Bliźniak łatwiej nam będzie dowidzieć się, co jest prawdą i realnością, a co tylko wymyśloną wizją. Księżyc w pełni w znaku Strzelca będzie żegnał się z niektórymi wartościami intelektualnymi, kulturalnymi, a na pewno także religijnymi..

5.6.15 Wenus planeta miłości przechodzi do znaku hojnego Lwa z wielką gracją i ekspresją. Od tego momentu jest już wiadomo, czego chcemy, dokąd dążymy i gdzie należy skierować nasze kreatywny inicjatywy! Wenus w Lwie kocha życie, optymizm, radość i zabawę. Razem z nią będziemy szukać śmiałych sposobów własnego, nieszablonowego wyrażenia się i spełnienia. Do 6.6.15 planeta miłości tworzy trygon do Saturna dając poczucie bezpieczeństwa i stałości w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Zdyscyplinowane zarządzanie finansami i konsolidacja własnych wartości sprzyja zwiększeniu osobistej samooceny.

12.6.15 Merkury wyrusza w bieg prosty pozwalająca nam na zarabianie pieniędzy, robienie biznesów i optymalizować domówienie się w umowach i negocjacjach. W tym samym dniu Neptun w Rybach zatrzymuje się wyruszając do 19.11.15 w bieg wsteczny dając nam możliwość zastanowienia się nad naszym życiem duchowym. Neptun szuka wyższych prawd. Jego świat nie jest do zrozumienia dla każdego. Co jest wielkim objawieniem, a co tylko iluzją będzie dopiero odsłaniał w swoim biegu prostym.

 

16.6.15 Saturn planeta przeznaczenia opuszcza w biegu wstecznym Strzelca, dając mu odpocząć na chwilę i przechodząc jeszcze raz do znaku Skorpiona. Tu pozostanie do 18.9.15. Działanie planety karmy w biegu wstecznym, a dodatkowo w Skorpionie nie jest sielankowe. Problemy przeszłe, które były stłumione, nieomówione, szczególnie od grudnia 2014 roku powracają jeszcze raz do życia ze wzmożoną siłą. W tym czasie dowiemy się więcej o nas samych i sferach, które wymagają poprawek, a może i zakończenia, restrykcji.

 Saturn w Skorpionie zmusza nas do spotkania się z naszymi lękami, ograniczeniami, obawami, uczuciami nieadekwatności stosując przy tym najgorsze chwyty(ujawnianie uzależnień wszelkiego rodzaju, np. materialne, uczuciowe..manipulacja, bezsilność, seksualność, śmierć, przemoc, strach.....)

 Rozpoznanie, zrozumienia i zaakceptowaniem w sobie wielu ważnych, głębokich uczuć ma prowadzić do transformacji i objęcia odpowiedzialności za siebie i swoje czyny. Saturn powróci do Skorpiona za około 28 lat.

Wszystkie wydarzenia od 12-16.6.15 mają szczególne znaczenie dla każdego z nas. W świecie można się spodziewać wydarzeń historycznych czy też impulsów, z długofalowymi konsekwencjami.

 

Od 15.6.15 do 28.6.15 trygon Jowisza z Uranem daje nam szanse stworzenia nowych, oryginalnych, niekonwencjonalnych pomysłów.

 

16.6.17 Nów Księżyca na osi Bliźniak/ Strzelca pragnie otworzyć przed nami drogi do projektów, wiadomości, informacji do tej pory nieznanych! Księżyc podczas nowiu jest idealny do rozpoczęcia nowych zamierzeń i planów działania.

21.6.15 Słonce wchodzi do znaku rodzinnego Raka kierując naszą uwagę na spawy uczuciowe, emocjonalne, sytuacje familiarnego bezpieczeństwa, opieki, dzieci(lub samotnych matek z dziećmi), ciepła i troski o innych. 23.6.15 niekorzystny aspekt Merkurego i Neptuna poleca zwiększenie koncentracji i zajęcie się więcej realnością świata niż jego idealizowaniem.

24.6.15 Mars opuszcza Bliźniaka przechodząc do Raka. Nasza siła przebicia nie jest tu pewna i silna. Więcej walczymy w tym momencie dla innych niż dla siebie i swoich marzeń. Dobry czas, aby zajrzeć do wewnątrz siebie i zająć się sprawami i pobudkami psychologicznymi. Pod koniec miesiąc Wenus i Uran nie pozwolą na nudę, odpoczynek i relaks. Nieoczekiwane zmiany wydarzeń, spotkania i niekonwencyjne sytuacje mają wielki wpływ na teraźniejsze partnerstwa oraz sytuacje gospodarcze.

 

W czerwcu warto wykorzystać trygon Jowisza z Uranem(15.6.15 do 28.6.15)-konstelacje szczęścia, nieprzewidzianych, dobroczynnych przypadków i radosnych zbiegów okoliczności czy podarków losu. Obie planety stoją w bardzo ścisłym aspekcie. Należałoby otworzyć się na nowe pomysły, idee czy też nieznane do tej pory doświadczenia. Elastyczność umysłu, zrozumienia niespodziewanych splotów wydarzeń może otworzyć przed każdym z nas niecodzienne drogi, sposoby działania otwierając jednocześnie wyjątkowo, nieprzeciętne możliwości.!

Już teraz można się spodziewać przysłowiowego deszczu szczęścia!

 

 

Ja życzę wszystkim radosnego i ciekawego nowego miesiąc czerwca 2015!

 

 

 

2.6. 2015, Wiedeń, Słońce w Bliźniaku.


Ja­kaś część ciebie wciąż we mnie żyje. Na­wet gdy­byś ty od­szedł, ta część by zos­tała. Tkwisz we mnie. Jes­tem twoim od­bi­ciem, ty jes­teś moim, żad­ne z nas nie może już is­tnieć oddzielnie.  Eric Schmitt

Niezapominajki ubt

Bild via Wikimedia Commons.