Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od12.9.16 do 18.9.16. Pełnia Księżyca na osi Ryba/ Panna 16.9.16

 

„Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po posiewie, przebija góry, nad przepaściami przerzuca mosty.”Bolesław Prus

 

 

 

 

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

Konstelacje tygodnia:

 

W poniedziałek Merkury ustawia się w kwadracie do Marsa. We wtorek Słońce łączy z Merkurym w Pannie i tworzy drugi kwadrat do Marsa w Strzelcu. Piątkowej pełni Księżyca w znaku Ryb towarzyszy koniunkcja z Chironem. Księżyc stoi negatywnie ustawiony do Marsa. W sobotę Mars ustawia w trygonie do Urana, a w niedzielę Wenus naprzeciw planety nagłych zmian!

 

"Łzy nie mają nic wspólnego ze słabością." M. Sandemo.

 

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

 

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów….itp.

 

-poniedziałek 12.9.16 od godziny 12;01 do godziny 23; 30

 

-środa 14.9.16 od godziny 17; 32 do 15.9.16 godziny 4; 24

 

-piątek 16.9.16 od godziny 21; 06 do 17.9.16 godziny 6;23

 

-niedziela 18.9.16 od 22; 12 do 19.9.16 godziny 6; 59

 

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

"Unik może być bardziej bolesny niż cios." Leslaw Nowara.

 

 

 

 

Baran 21.3-20.4

 

Twój Mars robi w tym tygodniu rewolucje.. Co Ty na to? Pełnia Księżyca odbywająca się obok Twojego znaku z uwikłaniem osobistego patrona namawia do spokoju, opanowania i koncentracji. Wenus w opozycji przy końcu tygodnia może postawić Cię przed niecodziennymi wydarzeniami. Single mają na pewno ogromne szanse poznania kogoś nowego, a przy tym ukażą się wszelkie emocje, które od bardzo dawna ukrywałeś.

 

Problemy, które wcześniej nie dawały spokoju możesz rozwiązać z precyzją i celowością wykonania.  Przyznaj się jeszcze do tego, co czujesz, nie poddając się chaosowi myśli. Autentyzm i prawda będzie wynagrodzona.

 

Pracując ciężko i z ogromną wiarą w przyszłość nie brakuje ani odwagi do spotkania z nowym czy też zamknięciem tego, co nie daje satysfakcji. Postaraj się dużo dokonać do 23 września. Następnie Słońce ustawia się w opozycji i trudniej będzie się przebić ze swoim pomysłem.

 

Jowisz z naprzeciw już wysyła sygnały dla pierwszej dekady urodzonych. Wykorzystaj i pokazuj swoje talenty. Planeta szczęścia będzie spełniać niejedno marzenie. Nie reaguj w tym tygodniu nerwowo. Pewne sytuacje będą wymagać zrozumienia drugiej strony. Z Marsem w trygonie jesteś w stanie wiele osiągnąć. Siły, pozytywnej energii i power-a nie zabraknie. Zaufaj temu, co się dzieje dookoła. Wszystko ma głęboki sens nawet, gdy na początku jeszcze tego nie pojmujesz.

 

Wenus w Wadze wzywa do zajęcia się przede wszystkim partnerstwami. Wysłuchaj w skupieniu, co inni mówią do Ciebie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Byk 21.4-20.5

 

Już dookoła pachnie jesienią, a Ty czujesz się jak nowo narodzony! Słońce, Merkury w trygonie dodają nie tylko werwy i siły, ale również pomagają wyciągnąć odpowiednie wnioski z minionych dni. Z pełnią Księżyca w pozytywnym sextilu w przyjaznej Rybie będziesz podejmował logiczne, prawdziwe, ale sercem podyktowane decyzje. Twoje moce i pozytywne energię ścigasz sobie z najbliższego otoczenia. Słońce już wie, jak Byk ma znaleźć swoje miejsce w aktualnym świecie. Gdy wszystkiego jest Ci za wiele poświęć jedną godzinkę w ciągu dnia na relaks, leniuchowanie lub zajęcie się osobistymi  pasjami. Merkury w trygonie nie zapomniał o tym, czego jeszcze nie dokonałeś, a teraz byłoby najbardziej odpowiedni moment. Neptun obok Księżyca w pełni wyostrza Twoje wyczucie otoczenia, poznanie ich emocji oraz nawet bardzo zatajonych przemyśleń. Przyjemnych rozmów, dialogów i wypowiedzianych ważnych słów nie zabranie. Byk ogłasza to, co ma w głowie w bardzo jasnym, profesjonalnym tonie. W magiczny sposób już wiesz, kto jest z Tobą nieszczery, komu możesz zaufać, a z kim Tobie w ogóle nie po drodze. Nowe kontakty i więzi o znaczącym charakterze ujawnia się już w bliskiej fazie. Budujesz sam na solidnym fundamencie rozważając przede wszystkim o przyszłości.

 

Ostano najlepiej i najbardziej zrozumiany czujesz się w swoim domu, w kręgu najbliższej rodziny. Gdy Wenus stoi w Wadze, a wszystkie gwiazdy tworzą pozytywne aspekty do Twojego Słońca starasz się wyważyć swoje decyzje, rozstrzygnięcia i kalkulacje. Będzie bardzo dużo możliwości ,na przykład pogodzenia się z niektórym.

 

 Ostrożna, spokojna droga do serc innych jest najlepszą metodą kreowania rozsądnej harmonii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5-21.6

 

I w końcu dostrzegasz świat w bardziej różowych kolorach!

 

Wenus i Jowisz w pięknych aspektach zadba o potrzeby Bliźniaka dając mu duże i małe szczęście jednocześnie. Dostajesz od uniwersum wiele szans, które umilą Twoje życie, wskazując inne, ciekawe i radośniejsze rozwiązania nawet bardzo krytycznych sytuacji.

 

Pełnia Księżyc w kwadracie razem z opozycją Marsa i sextilem Urana zamyka jeden etap w Twoim żywocie, ale równolegle wyjścia, których do tej pory nie widziałeś! Jeżeli nawet nie wszystko wyjdzie ta jak chciałeś i planowałeś, a Merkury w kwadracie na Ciebie siedząc w Pannie się obraził spożytkuj ciekawsze idee! Koncentracja i spokój przez całe siedem dni pozwoli wyjść z ograniczeń zauważając te ważniejsze punkty nieuszkodzonego programu, razem z jego priorytetami. Co odchodź- żegnaj z wiarą w sercu. Jowisz będzie sprzyjał w budowaniu całkiem nowego środowiska dla Ciebie. Szczęśliwy, boski trygon Jowisza zsyła już przyjemne zrządzenia losu, a pierwsza dekada urodzonych może poczuć się za moment jak urodzona w czepku. Gdy Saturn wskazuje Ci granice odrzuć tęsknoty za tym, czego nie możesz zdobyć. Teraz jest moment, aby zadbać o szczegóły i realia dnia codziennego.

 

Pilną pracą i starannością zdobędziesz więcej aniżeli pośpiesznymi czynnościami. Uranus jeszcze doprawi Wenus skrzydła, aby z jego sextilem przychylał Bliźniakom trochę nieba. Uświadamiasz sobie ile piękna dookoła Ciebie..Przemyślając swój los, zacznij od drobnych zmian. Nowa praca, czy wyjazd do innego miasta, państwa wkrótce będzie również możliwa. Ważne jest abyś nie zapomniał o kompromisach, dyplomacji w każdym układzie partnerskim. Mądrość i oświecenie, a także zrozumienie Twego przeznaczenia przetłumaczy z języka gwiazd planeta szczęścia! Szukaj swoje bliźniaczej duszy-pamiętając o obowiązkach!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rak 22.6.-22.7. 

 

Burza gwiazd na niebie może dopaść przede wszystkim Raki urodzone miedzy 7.7 do 17.7.

 

Kwadrat Wenus, Urana i opozycja Plutona stawia Cię pod ciśnieniem wydarzeń. Nie tylko wysoko emocjonalnym. Aby wyjaśnić wszystko w spokoju zrezygnuj z kłótni w domu, gdy planety stoją w nieciekawych układach. Rozstania, poczucie samotności, zimna kąpiel niepewnych uczuć trafia jak grom z jasnego nieba, a Ty nic nie możesz sobie samemu przetłumaczyć.

 

Wybierz lepiej spokojne rozwiązania. Jakaś nagła wiadomość, informacja czy też telefon sprawi, że w końcu odnajdziesz wytłumaczenia i środki nawet na skomplikowane problemy. Aby dojść do siebie i miejsca familiarnego szczęścia poczekaj do pełni Księżyca, która odbywa się w niebiańskim trygonie. Wszystko, co złe, może się jednak dobrze skończyć….ale Ty nie pozwól na rozrywanie własnej duszy osobistym emocjom i „gdybaniem”-…co może się jeszcze wydarzyć?! Koncentrując się na priorytetach, uwzględniając swoje granice, akceptuj, że może w danym momencie nic nie można zdziałać. Mimo wszystko weekend da już odpowiedzi na bardzo trudne pytania!

 

Do tego nie stój sam sobie w drodze drążąc dziurę w brzuchu i szukając nadal więcej katastrof, które nigdy się nie przydarzą! Pluton kocha tragedie i nie zrezygnuje z ataku stojąc naprzeciw…Twoim zadaniem jest pełne skupienie i oddawanie tego, co się w dniu codziennym nie sprawdza. Rak jest sam za siebie odpowiedzialny. Nie ratuj świata. Najpierw pomóż sam sobie.

 

Twój Księżyc podczas pełni ześle potężną energię, a cierpliwość będzie trzykrotnie wynagrodzona spełniając nawet najskrytsze marzenia. Odwaga się liczy. I dokładny, celowy, porządnie przygotowany plan z analizą przeszłości. Merkury w biegu wstecznym i Słońce w radosnym sextilu gwarantuje, że wpadniesz na to, czego trzeba dokonać!

 

Przyjmuj nauki od gwiazd, nawet, gdy są bolesne. Tylko w ten sposób wyjdziesz z zawikłanych uczuć oraz partnerstw trudności.

 

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

 

Trygony i sextile sprawią, że tydzień na pewno się uda.

 

A już sama planeta szczęścia wielkiego i małego czuwa na lwią posesją, aby nie ominęły go radości dnia codziennego.

 

Wyobraź sobie, że nawet podczas szarych chwil może dopaść Cię uczucie niebiańskiego błogostanu. Uranus w trygonie sprawi również, że nagle wszystko pozytywnie się przemienia. Uczucia pełne pasji, dobrzy ludzie ze słonecznym uśmiechem dookoła gwarantują swoje harmonijne nastawienia i przywiązanie do grobowej deski. Otwieraj się na to, co nawet nieznane. Odwagę daje Ci Mars, abyś i Ty zrozumiał potrzeby partnera. Nieoczekiwane sytuacje spowodują, że znienacka znajdziesz się przed indywidualnością, której może zaufać, powiedzieć wszystko, a pewnie i dotrzeć do zrealizowania planów, które dawno nosisz w swojej głowie. Szczególnie wszystkie partnerstwa dostają wiele szans od uniwersum. Znajdź czas na realizowanie życiowych projektów. Nie będziesz na pewno żałował. Kąpiąc się przed siedem dni w szczęściu zauważ, iż nie wszystkim dookoła jest tak dobrze jak Tobie. Gdy przed Lwem otwiera się całkiem nowa droga pomóż mimochodem stojącej obok osobie. Nie będzie Cię to wiele kosztować. Jakieś dobre słowa, Twój optymizm i wiara w przyszłość jest bardzo niezbędna światu!

 

Profesjonalnie zbierasz wyłącznie pochwały. Szef nie może się nadziwić lwim talentom. Propozycje usłyszane należy przyjmować.

 

 Ach te gwiazdy! Teraz Ty jesteś pod ich opieką, gdy zaakceptujesz Słońca pozycje: znak Panny wprowadza reformy. Należy się do nich przystosować.

 

 

 

 

 

 

 

Panna 24.8-23.9

 

Pełnia Księżyca w opozycji i Marsem w kwadracie nie jest ostatnim wydarzeniem istotnym w tym roku. Daty urodzonych od 12.9 do 17.9 muszą się przygotować na istotne uwarunkowania i sytuacje, którym Ty będziesz musiała ze spokojem zaradzić.

 

Aby Ci pomoc zauważa, że Słońce i Merkury jeszcze stoi w Twoim znaku. Przez długie dni będziesz czuła ich pozytywną energię. W każdej, nawet niemożliwej okoliczności masz korzystać z tego błogosławieństwa: do rozmów, analizowania stanów i przeforsowania ważnych dla Ciebie zamiarów.

 

 Od środka tygodnia musisz opanować sama wszelkie warunki. Dobrze byłoby abyś unikała chaosu, niepewnych ludzi lub zbytniej krytyki, która może wrócić z nawiązką w Twoją stronę. Stabilnością, cierpliwością Panna podejmie do niedzieli prawidłowe decyzje. Mars zabiera energię w kwadracie. Zastaw jej dużą ilość aż końca tygodnia. Będzie Ci potrzebna.

 

Jest możliwe, że stoisz przed pełnym emocji rozstaniem. A uczucia dystansu, chłodu nie pomogą w konfrontacji wyrzutów, które teraz usłyszysz. Nie jesteś jednak sama. Jakaś osoba jest przy Tobie. To ona pomoże w dalszej sytuacji wpływając na odnalezienie kreatywnych rozwiązań i słowa pocieszenia, przy objęciu rozumem danego tła akcji. Pomyśl o kooperacji, współpracy, rozmowie… Nie uciekaj tylko. Stań odważna, wysłuchując się tym razem w znane Ci słowa. Część reprymend może należy do Ciebie? To tylko sytuacje wskażą to, czego Jeszce Ci brakuje. 

 

Po pełni Księżyca powracasz do siebie.

 

Twoja praca, talenty czekają na kreatywne spełnienia. Już wiesz, że nad powodzeniem należy wyłącznie samej pracować, pamiętaj jednakże o tych, którzy na Twój rozwój wpływają. Czeka Cię powodzenie. Twój Merkury jeszcze długo pozostaje przy Tobie abyś całkowicie samodzielnie stanęła na nogi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Waga 23.8-22.9

 

Gdy Słońce do tej pory w drodze do Twojego domu przypomina o poprawach, porządkach i korektach minionego czasu, z Jowiszem i Wenus już niebawem poczujesz się bardziej komfortowo.

 

Nowe wizje, inspirujące projekty, pełne uczucia samozadowolenia oraz miłości czeka na Wagi!

 

Główkując, kalkulując i licząc pomyśl o kompromisach, których jeszcze nie zawarłaś. Jowisz po 12 latach jest potężną energią szczęścia. Radość będzie się pokazywała w domu, rodzinie, pracy i spełnieniu osobistym. Tylko niezmienne posprzątaj dookoła…ma się rozumieć w środku Ciebie i emocjonalnie.

 

Krytyczna pełnia Księżyca we wrażliwej Rybie właściwie nie ma na Wagi wypływu. Jednak zawodowo już wkrótce otwiera się istotna szansa, a w życiu prywatnym pojawią ludzie o pozytywnym nastawieniu, protektorzy i pomocnicy. Gdy do tej pory nie byłaś zadowolona na wielu płaszczonych razem z dużym i małym szczęściem: Twoją Wenus i Jowiszem obok Słońca wysuwasz się na zarezerwowane od wielu lat miejsca pierwsze.

 

Atrakcyjne kontakty czy też zapomniane znajomości przypominają dni minione i „co mogłoby się aż do teraz wydarzyć”….?? Merkury jest w biegu wstecznym, ale zanim do Ciebie dotrze dając zrozumie tamtych sytuacji nie zawracałabym kijem całej rzeki… Przeszłości nie da się wskrzesić, natomiast pewniej rozpocząć pisanie całkiem nowych rozdziałów!

 

Z zaufaniem w dni kolejne nie czekaj już na pochwały, które i tak Cię zaraz dopadaną. Uznań będzie mnóstwo. Radości, co nie miara. Z Jowiszem warto pomyśleć o swoim losie uczuciowo-emocjonalnym. Nie daj się zwieść tylko blaskom złota z daleka. Wartości życiowe znajdziesz w swoim sercu. Niech ono wybiera, decyduje i rozstrzyga. Saturn w trygonie czuwa nad Twoim powodzeniem oraz bezpieczeństwem. Solidna praca jest cały czas od Wagi wymagana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

 

Po pełnia Księżyca w błogim trygonie mimo Twojego Marsa, który wyrusza z hukiem do rewolucji zapowiadają się magiczne momenty, a trzeba będzie smutek i radość połączyć w jedno i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

 

Słońce i Merkury w sextilu da rozumienie danych sytuacji. Już wiesz, że sam stoisz dla siebie na najwyższym miejscu i zasługujesz na miłość, radość i spełnienie osobiste.

 

Rozkoszny trygon dodaje skrzydeł. Otwierasz się na ludzi, propozycje i coś, czego wcześniej trudno było dostrzec w labiryncie skorpionowych, ciemnych myśli… Czyżby” wszystko albo nic „ nie istniało w rzeczywistości? Jakiś przyjaciel, stojąca obok Ciebie osoba pomoże zobaczyć inne kolory, szczegóły, które tak naprawdę mają dla każdego ogromne znaczenia. Nie będziesz już sam sobie stał w drodze. 

 

Spontanicznością i odwagą oraz pilnością narzuconych sobie obowiązków zobaczysz aż do soboty realizując postawione sobie zadania. Będziesz bardzo dumny. Wspólne rozmowy, nawiązywanie nowych relacji gwarantuje, że nie zawsze walka ze sobą daje odpowiednie efekty.. ..i spokój duszy.

 

Może nie wszystkie werdykty minionej fazy były pierwszorzędne. Jednak Merkury zawraca, wskazuje cierpliwe na ile Ciebie i stać i czego możesz dokonać! Twoja siła transformacji, przebicia i osiągniecia pełnego szczęścia jest dostarczana od Plutona. On z Koziorożca czyni Cię silnym, pewnym siebie. Z dumą można podnieść głowę i jak feniks pofrunąć w błękitne niebiosa.

 

Nie stosuj się tylko do ideałów innych. Perfekcyjnie nie będzie nigdy i nie musisz być dla kogoś ołtarzem. Wystarczy, że wzbudzisz wiarę w sobie. Do dni następnych. Zaufania. A wiesz, i tak to, co najpiękniejsze dopiero się na horyzoncie ukaże.  

 

Nie musisz już rzucać się z jednej ekstremalnej sytuacji do drugiej. Znajdź swój środek i złotą drogę do osobistego szczęścia. Wenus wnet zawita w Twoim domu Skorpionie.

 

 

 

 

 


Strzelec 23.11.-21.12

 

Pełnia Księżyca w kwadracie dla dat urodzonych miedzy 10.12 i 18.12 może rozciągać się na obszerny czas zamykając za Tobą te tematy, które są już w Twoim życiu nie potrzebne.

 

Nie jesteś sam. Wenus, Uranus i Mars stoją do Twojej dyspozycji troszcząc się o Strzelca dobro, życie prywatne i miłosne. Wkraczając do walki pomyśl, że nie wszystko może na dłuższą metę się opłacać. Stojący Merkury w Pannie nie będzie tym razem pomagał, ale wprowadzał jeszcze większe chaosy. Szukając najlepszych metod działania i przezwyciężenia trudności nie należy chować głowy w piasek, nabierać wody w usta lub uciekać od odpowiedzialności za siebie i swoje słowa!

 

Świetne pomysły prześle Jowisz z odmienną wizją na przyszłość. Nie zabraknie na inspiracji, aby odejść od nieciekawych dni minionych. W przebrzmiałych fazach nie było łatwo. I trudno jest z hamującym Saturnem otworzyć na inny styl życia, reaktywować wiarę w sobie czy myśleć optymistyczniej. Jednak już od końca tygodnia pojmiesz jednogłośnie, co jest Twoim priorytetem. Gwiazdy wcale nie muszą być ściągane z wysokiego nieba. Wszystko, co szukasz jest na wyciągniecie ręki. W środku Ciebie. Twoja siła, zaufane i pewność, że Strzelec finalnie zwycięży.

 

Planeta komunikacji zmusza Strzelca do dokładnej analizy. Pojawiające się błędy trudno jakoś nie przeoczyć! Twoje cele muszą być stworzone przyszłościowo, a nie na dany moment. Pamiętaj jeszcze o bezpieczeństwie. Nie tylko za siebie, ale osoby blisko stojące. Gdy ostatni kwadrat Saturna z Neptunem zlikwidował komplet, co nierealne, będzie Ci łatwiej naszkicować ciekawsze pierworysy. Wenus zadba o partnerstwa, nawet, gdy jeszcze jest w Tobie dużo melancholii i tęsknoty za tym, czego nie ma.

 

Pozostań w swojej pracy wytrwały i niezłomny. Tylko to będzie wynagrodzone od nieba.

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

 

Daty urodzenia od 8.1 do 15.1 stoją pod cieśnieniem kwadrat Wenus i Urana. Zanim podejmiesz decyzje i rozpoczniesz swoje plany bierz pod uwagę, że w nowe dni nic nie będzie funkcjonowało, nawet z dyscypliną. Należałoby poczekać aż do pełni Księżyca, która odbywa się dla Ciebie w pozytywnym aspekcie i przynosi już rozwiązania.

 

 Chcesz czy nie chcesz-ale zauważ, Merkury i Słońce będzie wszystkim Koziorożcom pomagać w odnalezieniu wyjść z każdych sytuacjach.

 

Gdy stare bóle, niezaleczone rany jeszcze raz wyciąga przed Tobą Chiron jest czas, aby rozprawić się z przeszłością i pozwolić na wsadzenia palce w dolegliwe miejsca. Zbawiony będziesz. Tą myśl miej przy sobie już od poniedziałku, gdy rozpacznie się wichura i bitwa gwiazd. Wiara i zaufanie w nadchodzące godziny uśmierzy cierpienia prahistorii. Pozwoli zrozumieć i pojąć, dlaczego dawnej tyle dolegliwości właśnie Ciebie dosięgnęło.

 

Ratunek nadchodzi również ze strony przyjaciół. Czując, co przeżywają inni masz szasnę również dostrzec to u siebie. Neptun chroni i otacza ogromnym współczuciem i wyczuciem. Najpierw musisz siebie postawić na podeście, nawet, gdy w rodzinie lub pracy dochodzi do kłótni czy rywalizacji.

 

Przeprosin doczekasz się i nie trzeba będzie na to wielkiej wyrozumiałości. Tymczasem mały gest, otwartość i gotowość do rozmowy poprawi Twój humor i Twoje nadzwyczajne moce.

 

Wysłuchaj podczas siedmiu dni, co mówią do Ciebie inni. To będzie bardzo ważne. Nie zamykaj się przed opiniami, propozycjami. Decyzje podejmuj w spokoju i ciszy.

 

Gdy zawiodą stare metody działania musisz odnaleźć się w rewolucyjnym, nieoczekiwanym. W chaotycznych sytuacjach, gdy nic nie działa na plan trzeba skakać do zimnej wody. Nie będziesz tam sam.

 

Pełnia Księżyca dla Koziorożcom już jest wyzwoleniem. Odchodzi od Ciebie to, co było największym ciężarem. Stoisz na progresywnej drodze do przyszłości. Nic nie kreuj. Poczekaj aż Merkury w trygonie sprecyzuje i postawi ściślejsze drogowskazy.

 

 

 

 

 

 Wodnik 21.1.-19.2

 

Szczęście bardzo pasuje do Wodnika, a przyjazne konstelacje otwierają przed Tobą radosne niebo.  Wielkie, poważne uczucia, niezapomnianie chwile uciechy i niecodzienne idee. Wnet można się będzie wszystkim zająć. Jowisz w trygonie już świeci z Wagi tylko i włącznie dla Ciebie! Z pomocą gwiazd i nieba łatwiej jest iść drogą do ciekawej przyszłości!

 

Pełnia Księżyca w sąsiednim znaku właściwe nie ma na Ciebie wpływu podczas tych trudnych dni. Jest możliwość, że odejdzie od Ciebie strach, załamania i obawy. A pewnie w końcu zrezygnujesz z wrodzonego dystansu do uczuć i miłości lub inaczej zobowiązania! Już małe szczęście, Wenus w przyjaznej pozycji namawia do spotkań, uśmiechów i przeżywanie doniosłych chwil w realu, a nie tylko w Twojej fantazji!

 

Nagle dostrzeżesz, co jest również ważne dla Twojego otoczenia. Wszak to Ty musisz działać i ratować całe społeczności. Wodnikowe , niezawodne, oryginalne myśli będą tymczasem zasadzone na żyznej glebie wiary i jedności.

 

Uznania i poprawy sytuacja finansowych lokują Cię na najwyższych pozycjach do władzy i odpowiedzialności. Nie ma już szansy na uginanie się od roztropności. Twoja rozwaga będzie doceniona!

 

Gdy Wenus, Mars, Uranus i Jowisz rozgościli się z ochotą w Twoim domu pamiętałbym o tym abyś był autentyczny. Mów, co nosisz w sercu, co ciebie boli, czego chcesz od życia i oczekujesz od partnera.

 

Przed Tobą bardzo dobre dni. Wykorzystaj je ze skupieniem dla siebie i swoich najbliższych.

 

 

 

 

 

Ryba 20.2.-20.3

 

Daty urodzonych Ryb od 9.3 do 16.3 razem z pełnią Księżyca w Twoim znaku powinny przygotować się na różne sytuacje, w których harmonia serca, zaufanie w dobre zakończenie pozwoli dostrzec to, co jest błędem popełnionym w przeszłości. Nieoczekiwane sytuacje i wydarzenia zmuszą Cię do opuszczenia danej pozycji, zamknięcia pewnego etapu i wejścia na inne drogi. Tam będziesz się czuła dużo, dużo lepiej.

 

Chaos uczuciowy może Ci towarzyszyć już od poniedziałku, kiedy pozycja Marsa w kwadracie zabierze jeszcze pewność siebie. Poczekaj, nie śpiesz się, nie pałaj emocjonalną niechęcia. Aby znaleźć wewnętrzne bezpieczeństwo należy zadbać najpierw o siebie, a nie o cały świat.

 

Księżyc w pełni stojący obok Twojego Słońca ma niekorzystne aspekty, jednak przy okazji będzie wskazywał te osoby, które niosą Ci pomoc, którym możesz zaufać i poczuć ciepło emocjonalne.

 

Najwyższy czas abyś pokazała innym, jaka jesteś niezależna. Liczy się to, co masz w sercu. Nie musisz wisieć już na ramieniu, Twoim zdaniem, silniejszych od siebie. Ty masz w sobie to, czego inni mogą Ci zazdrościć! Doceń siebie samą z talentami i wartościami niewidocznymi dla oka.

 

Gdy nie będziesz mogła opanować sytuacji-nie pokazuj po sobie, że nic nie wiesz, czy nie rozumiesz lub nagle wiele zniknęło z Twojej głowy. Idź na dystans, przemyśl jeszcze raz całokształt. Nikt nie jest idealny, a gafy nie muszą być popełniane.

 

Pełnia nakazuje pozostawić za sobą to, co jest niezdrowe, co dawało ból i cierpienie. A może i kradło wszystkie Twoje siły?

 

Pluton w sextilu jest Twoim największym sprzymierzeńcem. Nie wiem, na co jeszcze czekasz? Zaprezentuj się z bojowej, świadomej i profesjonalnej strony bez tworzenia dodatkowych dramatów!

 

 

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim spokoju i opanowania. Tylko metodą „krok za krokiem” można będzie rozwiązać nawet skomplikowane uwarunkowania.

 

 

 

 

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon-Austria: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny: 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com

 

Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto).

 

 

 

Słońce w Pannie, 11.9.16, Wiedeń.

"Nikomu nie udaje się przejść przez życie, nie nabawiwszy się przy tym blizn." Mercedes Lackey.

 

 

Bild via Pixabay.