Astrologiczna prognoza miesiąca wrzesień 2016.

 

 

"Boskie dzieło stworzenia nigdy nie dobiega końca. Zaczyna się, a potem trwa nieskończenie, w nieustannym trudzie dając początek nowym sceneriom, nowym przedmiotom i nowym światom." Immanuel Kant

 

 

 

 

 

                                               Kosmiczny plan września  2016.

 

 

 

"To nie kwestia tego, kto mi pozwoli. Kwestia tego, kto mnie powstrzyma."

Ayn Rand

       

1.9.16 odbywa się Nów Księżyca z pierścieniowym zaćmieniem Słońca na osi Panna/ Ryba w niekorzystnych aspektach do Neptuna, Marsa i Saturna. Energia ostatniego w tym roku kwadratu Saturna z Neptunem również jest aktywna. Wydarzenia, sytuacje, zdarzenia dookoła tych dni mają charakter prze- znaczeniowy, a wyniki samego zaćmienia Słońca ukarzą się do 6 miesięcy po zaćmieniu. Dla wielu nadchodzą momenty pożegnania z nierozsądnymi planami, ideami, wydarzeniami, ludźmi, które nie tylko od jesieni 2015 nie są do spełnienia i realizacji.

Bild  via Wikipedia: https://de.wikipedia.org/wiki/Sonnenfinsternis_vom_1._September_2016#/media/File:SE2016Sep01AMglobalC.png

 

 

2.9.16 Słońce stoi w kwadracie do Saturna -krytyczny dzień dla jednych, dla drugich Merkury w koniunkcji z Jowiszem przynosi pozytywne myśli, pomysły, czy też biznesowe ważne umowy.

 

7.9.16 Słońce trygon Pluton proteguje znaki ziemi i wody przy załatwianiu, finalizowaniu wszelkich planów i projektów związanych także z ogromnym wysiłkiem. W tym dniu również Wenus ustawia się w sextilu do Saturna dając zakochanym i parom bardzo dobry moment na miłosne, przyszłościowe plany.

 

9.9.16 Planeta szczęcie Jowisz wchodzi do znaku Wagi po 12 latach uszczęśliwiając przez następne 1,5 roku nie tylko wszystkich urodzonych w tym znaku, ale również Wodniki, Bliźniaki, Strzelce, Barany oraz Lwy.

 

Jowisz w Wadze gwarantuje ekspansję, rozwój w różnych partnerstwach stawiając na kooperację, dyplomację i harmonię. Tematy jurystyczne, kultury, sztuki, moralności, etyki, sprawiedliwości, mądrości wysuwają się na plan pierwszy.

 

10.9.16 Ostatni dokładny kwadrat Saturna z Neptunem przynosi rozczarowania odczarowania, dysharmonię, złości oraz agresje…Co ma nie istnieć i nie daje bezpieczeństwa na przyszłość będzie zamknięte, rozmyte i zakończone. Kwadrat ten rozluźnia się na szczęście pod koniec miesiąca po długim czasie.

 

11-14.9.16 Słońce i Merkury ustawia się w kwadracie do Marsa. Bardzo krytyczne dni. Uwaga tendencja przemocy, gwałtu, bezprawia, wypadków, itp.

 

16.9.16 Pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca w mistycznej Rybie w koniunkcji do Chirona i kwadracie do Marsa dotyczy kwestii wartości wszelkiego rodzaju i jest ładunkiem potężnej, negatywnej energii buntowniczości oraz samo- agresji.

 

19.9.16 Wenus ustawia się w sextilu do Marsa -bardzo dobry czas na poprawy spraw w związkach i miłości.

 

 

 

 

 

„To, co ukrywasz, tłumisz i osądzasz żyje swoim życiem w twojej nieświadomości. Jeśli masz się przebudzić, musisz objąć to świadomością pozbawioną osądu”.

 

~L. Jacobson

 

 

 

 

22.9.16 Słońce przechodzi do znaku Wagi rozpoczynając tym samym astronomiczną jesień.

20-25.9.16 Merkury w biegu wstecznym, a kolejne prostym w trygonie do Plutona umożliwia gigantyczne dokonania, zakończenia lub rozpoczęcia spraw biznesowych, protekcje, czy też przebicie się, przeforsowania doniosłych konceptów.

23.9.16 Wenus przechodzi do Skorpiona przynosząc więcej głębi, pasji, namiętności w partnerstwach wszelkiego rodzaju.

26.9.16 Pluton zatrzymuje się w Koziorożcu kończąc retrogację. W biegu prostym planeta przechodzi do zmian i transformacji życiowych struktur każdego z nas.

26.9.16 Słońce łączy się z Jowiszem w Wadze- najlepszy moment na śluby, zaręczyny, wyznania miłości i ekspansje gospodarcze!

27.9.16 Mars wkracza do Koziorożca gdzie umożliwi z kolosalną siłą w zdobywaniu z dyscypliną postawionych sobie celów.

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim spokoju i szczęścia. Niech Wenus koło Jowisza już podczas Nowiu oraz Jowisz w Wadze wskaże każdemu nowe, ciekawe partnerstwa, ale już bez iluzji i kłamstw. Powodzenia!

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie, dziękuje.

 

Honorata Nothdurfter

30.8.16.Wieden.

Słońce w Pannie.

"Nie obniżaj swoich oczekiwań, by dorównały rezultatom Twojego działania. Podnieś poziom działania, by wyrównać do poziomu Twoich oczekiwań. Spodziewaj się po sobie najlepszego, a potem zrób wszystko, co konieczne, by stało się to rzeczywistością." Ralph Marston

 

Bild via Pixabay.