Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 28.12.15 do 3.1.2016

 

 

„ Nie płacz, że cos się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się przytrafiło”

                                          G.G. Marquez

 

 

 

Konstelacje tygodnia:  

Słońce i Neptun łączą sextilem we wtorek, a Merkury ustawia w kwadracie do Marsa. 30.12.15 Wenus wchodzi do znaku Strzelca. Księżyc podczas Sylwestra stoi w trygonie do Plutona i w koniunkcji do Jowisza.

2.1.16. Merkury opuszcza Koziorożca i przechodzi do Wodnika.. W niedzielę Mars wkracza do swojego znaku –Skorpiona.

                                                                            1.1. 2016

                      Konstelacje i fazy Księżyca( atmosfera dnia)

-do wtorku godziny 19; 59 Księżyc w znaku Lwa w trygonie do Urana i sextilu do Marsa pozwoli z humorem i zaangażowaniem podejść do wszelkich zadań. Praca przynosi zadowolenie, a pozytywna energia tych dni zwiększa jeszcze pewność siebie oraz determinację.

-od wtorku godziny 20; 00 do piątku godziny 7; 42 Księżyc w pilnej Pannie może na początku z krytycznym i sceptycznym nastawieniem kwadratu do Saturna przypominając o obowiązkach. Pod wieczór około godzony 18-20 Księżyc w koniunkcji do Jowisza to radość i optymistyczne nastawienie do spędzenie tak ważnego dnia w roku. W piątek Księżyc stoi w sextilu do Wenus. Wieczory Sylwestrowe będą w większości udane, a nastój zadowalający nasze serca.

-od piątku godziny 7; 43 godziny do niedzieli godzona 24; 00 Księżyc w znaku Wagi z kwadratem do Plutona i koniunkcją Marsa przypomina o zachowaniu dyplomacji, rozwagi oraz harmonii we wszelkich rozmowach czy działaniach. Każdy z pewnością i zdecydowaniem odnajdzie swoje miejsce do odpoczynku.

 

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów….itp.

-wtorek 29.12.15 od godziny 18; 39 do godziny 19; 59

-piątek 1.1.16 od godziny 6; 35 do godziny 7; 42

-sobota 2.1.16 od godziny 17; 24 do  3.1.15 godziny 20; 37

                                Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

 

 

 

„ Nie wychowuj dziecka ta by było bogate. Wychowuj je tak, aby było szczęśliwe, po to, aby kiedy dorośnie znało wartości rzeczy, a nie ich cenę.”

 ( cytaty.pl)

 

 

Słońce już w Koziorożcu będzie przypomnieć o naszych zajęciach profesjonalnych, karierach, pozycjach społecznych, zdobywaniu szczytów, które również chętnie zaplanujemy na rok 2016.

Ważne jest, aby Twoje pierwsze plany, zamierzenia czy też realizacje dokonały się do  5.1.16. Planeta komunikacji, biznesu, interesu, nauki oraz intelektu –Merkury będzie zatrzymywać się i wyruszać w bieg wsteczny( do 25.1.16)  co na pewno nie sprzyja zakładaniu, np. interesów, podpisywania umów czy wszelkich innych układów dotyczących zarabiania pieniędzy oraz współpracy na dobrym, stałym gruncie.

Co się w tym czasie nie uda, można będzie dopiero rozpocząć po 26.1.16 oczyszczając się pod drodze i pozostawiając za sobą to, co w sumie nie będzie nam już w przyszłości potrzebne.

 Do tego czasu możesz spodziewać się niespodzianek, pomyłek, opóźnień i wszelkich innych utrudnień związanych z komunikacją oraz wymianą myśli wszelkiego rodzaju.

Merkury będzie w tym czasie jeszcze dwa razy łączył się z Plutonem, a to oznacza, że wiele spraw nie dojdzie do skutku, inne znowu będą w pozytywnym aspekcie danego horoskopu z szybkością podpisane i dokonane.

Jowisz tak samo zatrzymuje się, ale nieco później 8.1.15 zwalniając jak gdyby zdobycie naszego szczęścia i powodzenia. Tematy wiary, zaufania, rozwoju będą jeszcze raz rozpatrywane aż do 9.5.2016. Faza wzrostu zatrzymuje się ukazując sprawy, którymi musimy natychmiast się zając. Szczególnym tematem jest spawa władzy, moralności, religii.

Jowisz w biegu wstecznym nakazuje nam tym samym współpracę, współ-rozwoj, koordynację rządzenia także różnych religii, aby dążyć do kooperacji i prawidłowego rozwoju całego świata.  Stojąca cała Europa pod wpływem trudnych konstelacji musi również zmienić prawa nie tylko ze względu na ogromną ilość emigrantów, ale również na układy w państwach, które z tego powodu powstaną.   

W nowym tygodniu szczególną uwagę należy zwrócić na dni od poniedziałku do środy pozostając nie tylko w realu, ale starając się mimo szybkości wydarzeń o spokój, opanowanie, trzeźwe myślenie oraz jednoznaczną komunikację. 

Merkury ustający się w kwadracie do Marsa to mała iskierka, która w sekundzie może spowodować pożar podczas rozmów, dyskusji, czy sporów wszelkiego rodzaju.

Jeszcze wcześniej pomyśl o tym, co chcesz osiągnąć uwzględniając jednocześnie potrzeby drugiej strony. A kompromis, harmonia oraz dyplomacja musi być priorytetem w żywych i bardzo emocjonalnych rozmowach. Także zachowaj ostrożność w ruchu i komunikacji wszelkiego rodzaju. Merkury z Marsem mogą doprowadzić przez nieuwagę do katastrofy. Agresja, niecierpliwość i złość są bardzo złymi doradcami.

Sylwester i nadejście Nowy Rok 2016 spędzamy już w lepszej atmosferze. Księżyc w pozytywnych aspektach to nie tylko optymizm, ale wiara i przeogromna siła na przywitanie dnia następnego.

 Życzliwość, pomoc, pozytywne nastawienia będą zdecydowanie dominować. Wenus już w Strzelcu zmienia nieoczekiwanie nasze plany. Najważniejsze jest jednak, ze Nowy Rok 2016 zapowiada już w przyśpieszonym tempie radykalne zmiany sytuacji.

Teraz możesz już wiele dokonać, jeżeli będziesz polegał na prawdzie, rzeczywistości i zaangażujesz się z wielką intensywnością w swoje sprawy. Nowe spojrzenia na środowisko, religie czy filozofię życia pomaga nam z mądrością wprowadzić w życie modne wizje wzbogacając przy tym nie tylko kolejny rok, ale przyszłe czasy.

Podchodząc z entuzjazmem do nowych dni, wykorzystując empatię, respektując innych, a jednocześnie nie zapominając o swoim życiu i celu jest możliwe dotarcie do ogromnych sukcesów i odnalezienie odpowiedzi na kluczowe pytania, które jeszcze w tym dniu będą wisieć gdzieś w powietrzu….

Pozostań odpowiedzialny za sobie oraz swoje otoczenie. Zbyt dalekie odpływanie w daleki świat może przyczynić się do zerwania kontaktu z rzeczywistością.

 Wyznacz dla siebie sam swoje drogi, własne wartości, priorytety oraz cele.

 Ja życzę wszystkim, aby w pełni to, co zaplanowane było do końca Nowego Roku 2016 z oryginalnością i niecodziennością osiągnięte!

                  Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

 

           „ Nauczcie się kochać to, co dobre i piękne.” Jan  Paweł II

                          

 

 

 

 

 

Baran 21.3-20.4

Zachowaj spokój do ostatniego dnia nowego tygodnia. Mars w opozycji nie tylko prowokuje, ale chce wystawić Ci na próbę testując zachowanie. Neptun może nie ma większe wpływu przebywając w znaku obok, Ryby, ale Ty czujesz i wiesz, jacy ludzie i jakie sprawy mają dla Ciebie najważniejsze znaczenie.

 Z cierpliwością wysłuchaj otoczenia składając jak puzzle to, co usłyszysz w domu, sąsiedztwa ,a może i pracy. Mozaika pewnie jeszcze nie jest pojęta, wkrótce z nadejściem Nowego Roku 2016 zalśni nie tylko srebrem, ale i złotem, gdy pozwolisz na działanie wewnętrznego głosu.

Merkury już od końca następnego tygodnia wchodząc do Wodnika podsunie nie tylko wspaniałe pomysły, ale również rozwiąże to, na co już długo czekałeś. Do 5.1.15 wykorzystaj swoje talenty oraz wiedzę, aby z Uranem postawić na dobre, nieoczekiwane idee, które zaświtają Ci w głowie. Kierując się jeszcze zdecydowaniem, odwagą doprowadzisz niedługo do radykalnych, pozytywnych zmian. Nowe źródła finansowe, dodatkowe prace, albo i inne wydarzenia poprawiają sytuacje gospodarcze wynosząc Brana do końca styczna na pierwsze pozycje.

 Słońce jeszcze w kwadracie z Koziorożca kieruje uwagę na sprawy, którymi trzeba się zająć, ale już Wenus ze Strzelca naprawia kontakty międzyludzkie wprowadzając lekkość, zwiewną komunikację i przyjemne atmosfery do wszelkich rozmów.

Trzecia dekada urodzonych Baranów powinna zrezygnować z kłótni i trudnych tematów w ostatnim tygodniu starego roku. Zostaw już to, co nie da się załagodzić. Mars będzie opuszczał opozycję do Twojego Słońca i wnet wiele samoistnie się naprawi. Zrezygnuj z konkurencji. To nie jest moment stawania do startu.

 

 

 

 

Byk 21.4.-20.5

Neptun w bardzo pozytywnym aspekcie uwalnia za pomocą Twojej intuicji od trudnych sytuacji, ludzi oraz spraw, które wyczuwasz już z daleka, że nie będą dawały Ci stałości. Tą dobrą energię zachowaj tylko dla siebie licząc na konkrety. Twoja siła wewnętrzna z układem planet będzie z dnia na dzień na pewno się zwiększać. 

Księżyc i gwiazdy podczas zawitania Nowego Roku 2016 stoją w trygonie. Nic lepszego nie można sobie życzyć. Wyruszasz jak starzała do boju o siebie. Przecież to musi być w końcu najważniejsze dla Byka! Praktyczne i fundamentalne właściwości będziesz potrafił wykorzystać w swoim dniu codziennym. Słońce, Merkury i Pluton w boskim aspekcie zapowiadają, że wszystko, co zaplanujesz będzie w nowych dniach osiągnięte. Trzymaj się planu, który dawno już ustaliłeś, nie naginaj się do nikogo. Idź swoją drogą.

 Faktyczne kroki zaprowadzą Cię do optymistycznego celu. Pisanie, rozmowy, pertraktacje są protegowane przez konstelacje gwiazd aż do końca tygodnia.

Od 3.1.16 należy jednak nieco zwolnic. Mars ukazujący się w Skorpionie w opozycji wskazuje na kogoś, kto ma większą władzę, moce oraz jest bardziej zdecydowany. Przeszłość może nagle powrócić z nierozwiązanymi treściami. Nadchodzi czas w postaci wielu miesięcy, gdzie będziesz miał ku temu okazje, aby wszystko rozwikłać..

Powodzenie i uznanie otrzymasz na pewno, gdy będziesz kierował się tym, co mówi serce i postawisz na całkowite i ostateczne prawdy. Zaufaj sobie. Pozwól na zmiany. Czas najwyższy wyruszyć krok do przodu z utartych ram i nieaktualnych rytuałów.

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Gdy Neptun stoi w kwadracie należy unikać chaosu, rozproszenia oraz niejasnych sytuacji. Podejmowania decyzji zostawiaj zawsze na ostatnie minuty, gdy wszystko będziesz wiedział jasno i dokładnie.

Konstelacje Nowego Roku 2016 przypomnianą Bliźniakom przede wszystkim o określeniu mądrych celów oraz kierowaniu się konsekwencją. Merkury jeszcze nie pomaga, choć jego przejście do Wodnika w końcu pozwoli na rozwinięcie skrzydeł i wyruszenie zwiewnie i lekko przed siebie w nową przyszłość. Saturn w opozycji hamuje, sprawdza już drugie dekady urodzonych. Nie śpiesz się. Wszystko będzie osiągnięte zgodnie z planem nieba oraz gwiazd.  Prestiżowe do 5.1.15 jest przeanalizowanie dokładnie sytuacji gospodarczych. Wenus ustawiająca się także w opozycji może przynieść wiele możliwości, ale również straty materialne. Dlatego kieruj się tym co daje Ci stałość i permanentną regularność.

 Twoje pierwsze szanse pojawiają się już od 2.1.16, gdy Merkury w trygonie wskazuje idealne pomysły. Konfrontacja, niecodzienne spotkanie, propozycje nagle wiele Ci rozjaśniają jak przebić się z niecodziennym pomysłem. Wenus ukazuje przy okazji Bliźniakom całkiem odmienne rozwiązania.

 Wykorzystaj układy gwiazd do stworzenia nowej harmonii w partnerstwach wszelkiego rodzaju!

 

 

 


Rak 22.6.-22.7.
 

Neptun w magicznym trygonie umacnia Twoją wewnętrzną siłę, pewność oraz dar wyczucia wszelkich sytuacji. Razem z jego pozycją doświadczysz pewnej wizji, która na pewno w krótkiej przyszłości będzie do końca zrealizowana. 

 Słuchaj, co mówi serce wypatrując przy tym sygnałów nieba, nie dorzucając własnej emocjonalności.  Ogół może być również wykorzystany w dniu codziennym dając ogromne uczucie bezpieczeństwa i długotrwałości.

 Księżyc podczas zawitania Nowego Roku 2016 stoi w pozytywnym aspekcie. Zapomnij czasami o praktycznych i namacalnych źródłach, abyś spożytkował to, co tkwi wewnątrz Ciebie. Nadchodzący czas pozwoli pozbyć się tego, co nazywasz zmartwieniem.

 Słońce, Merkury i Pluton jeszcze w opozycji skieruje Cię na zupełnie inne drogi zawodowe, które na pewno gwarantują prawidłowe poprawy gospodarcze. Koncentruj się przy tym na to, co możesz sam zrobić, swoją osobistą postacią. Wymagane są konkrety, wytrwałość oraz spokój ducha. Pozwól sobie czasami bez stresu na moment odpoczynku. Zbyt częste rozpraszanie swojej energii oraz oddawanie jej innym nie sprzyja Twojej koncentracji.

 Od 3.1.2016 Mars w końcu ustawia się w trygonie pozostając w tej pozycji przez wiele miesięcy…od tego momentu otwierają się dla Raka wszystkie bramy i wrota do tej pory zamknięte. Przygotuj się do ataku i walki abyś spełnił swoje największe marzenia. Zdecydowany, pełen blasku oraz mocy nareszcie wybierasz siebie by całkowicie poprawić swój aktualny żywot.

Twoja praca, cierpliwość, wielka wrażliwość przyniesie wspaniałe efekty w Nowym Roku 2016 zdobyte zręcznością, dumą oraz pasją!

 

 

 

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

Pozycja Neptuna i Słońca nie ma Ciebie wielkiego wpływu.

Jednak razem ze zbilżającym się Nowym Rokiem czujesz podświadomie, kto jest Twoim przyjacielem, kto Ci dobrze życzy, a kogo należy lepiej unikać. Twoja wielka pewność siebie będzie potrzebna w nadchodzącym czasie nie tylko innym, ale również całemu Twojemu otoczeniu.

Miła atmosfera dnia sylwestrowego, dzięki Wenus w trygonie pozwoli na ciekawe, intelektualne rozmowy, lekkości pożegnania bez łez starego roku i zawarcie przy okazji intersujących kontaktów, przydających się w przyszłości. Wielu z Twoich znajomych, krewnych lub może nawet bardzo bliskich ma dla Ciebie niezawodne rozwiązania. Wsłuchaj ich z pełną koncentracją.

Wenus w niezawodnej pozycji przed Sylwestrem informuje już syngle o nadchodzącej niecodziennej miłości. Partnerstwa wszelkiego rodzaju wypełni swobodna harmonia. Starujesz w odkrywczą fazę z bagażem pełnym miłości, czyli tego, co jest najważniejsze! Merkury w opozycji od soboty oraz Mars w kwadracie to następna konfrontacja z niepewnością i sytuacjami, które dawno powinieneś rozwiązać. Od tego momentu będzie się liczyć Twoje pozytywne nastawienie, motywacja oraz wiara, że prawda zawsze na końcu zwycięża.

Sprawdź swoje sytuacje materialno-gospodarcze. Mars jeszcze do soboty rozpościera nad Lwem pozytywną energię.  

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

Neptun w opozycji nakazuje Pannom, aby od czasu do czasu odstawiała na bok logiczność. Wsłuchując się w siebie oraz tego, co mówi Twoja intuicja doświadczysz nie tylko jasności, ale zrozumienia spraw na pewno nieziemskich.. Wszelkie walory czy jakości związane z jasnowidzeniem są Tobie zarezerwowane, gdy skierujesz swoją Twarz, bez strachu do świata jeszcze niezrozumiałego.

Rozpoczynając Nowy Rok 2016 z Jowiszem i Księżycem w Twoim znaku przygotuj się na niecodzienny czas pełen spełnienia oraz szczęścia. Konstelacje mianują Ciebie wygraną i respektowaną. Nie musisz być doskonałą. Wystarczy, że spełnisz swoje marzenia. Idź prosto przed siebie nie zawieszając już spojrzenia na własnych czubkach butów. Twój wzrok niech sięga do niezmierzonych horyzontów. Jowisz Cię spiera, proteguje dając szczęście osobiste, materialne i ziszczenia serca.

Wenus może w kwadracie na krótko przed ważną nocą przemienia Twoje plany oraz zamierzenia, ale już sobotnie wejście Marsa do Skorpiona odczuwasz jak wielką siłę, oraz moce kierujące Pannę na właściwe drogi. Dopiero teraz rozpoczynasz swój czas, pełen walecznego dynamizmu! 

Spotkanie z jakąś osobą z przeszłości umożliwi nie tylko wejście w dobre biznesy, ale uświadom osobiste talenty oraz wartość, które będą na pewno przez innych rekomendowane. Saturn ustawiający się w kwadracie dla drugiej dekady urodzonych przypomina o zwiększeniu uwagi na swoje własne zdrowie. Porcja witamin i spacery na świeżym powietrzu to dobry pomysł przywitania kolejnych dwanaście miesięcy!

 

 

 


 Waga 24.9.-23.10

Słońce, Merkury i Pluton w kwadracie przypomina o wzmożonej konsekwencji, zdecydowaniu oraz pewności siebie. Wiele z Twoich planów było osiągnięte w roku 2015, ale jeszcze więcej czeka Cię w nadchodzącym Nowym Roku 2016.

 Księżyc podczas sylwestrowego dnia w Pannie, obok Twojego znaku nie ma wpływu na Ciebie i Twoje zamiary. 30.12.15 za to wszystko, co fajne może się wydarzyć razem z Wenus przybywającą już w ognistym znaku Strzelcu. Merkury i Wenus będą sprzyjać w następnych dniach stworzeniu odpowiednich sytuacji zawodowych i materialnych.

 Polegać jednak należy na sobie, nie szukając odzwierciedlenia w otoczeniu. Twoje interesy, zamiłowania, oraz pragnienia muszą być w pierwszej kolejności spełnione!

Trzymając klucz do powodzenia i zabezpieczeń gospodarczych startujesz nie tylko w dobrym humorze, ale również radosnym, intelektualnym towarzystwie. Liczy się Twoja aktywność, inicjatywa, gdy chce się złapać i utrzymać szczęście. Szukaj ludzi, przyjaciół, otoczenia, które zapewni i spełni całkowicie Twoje oczekiwania oraz marzenia.

Do 5..1.15 warto wykorzystać czas na ważne rozmowy, np. z bankiem czy urzędami wyższej instancji.  Mars opuszcza Twój znak w sobotę na więcej niż dwanaście miesięcy. Jego nauki warto zapamiętać i wykorzystać w przyszłości.

Twoje uczucia napełniają się wiarą. Już wiesz, że jesteś innym potrzebna i wyczekiwana, a to czyni Cię szczęśliwą zapewniając radość serca i pozytywne nastawienie. A pewnie i będzie tych emocji coraz więcej..!

 

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

Twoja siła i duch będzie wsparty przez wielkie moce trygonu Neptuna. Razem z nim oraz swoją podświadomością możesz bardzo wiele osiągnąć, gdy tylko siebie samego…nikogo innego posłuchasz.

Obrazy, wydarzenia i ludzie z przeszłości pokazują Ci jasną przyszłość pełną wiary i nadziei w dni kolejne. Zaufanie sobie samemu, może w trudnych momentach nie jest łatwe i przyjemne, ale kiedyś należy z tym rozpocząć..

Twoje uczucia, emocje i doświadczenia stawiają przed oczyma film, który obejrzysz już od poniedziałku w przyśpieszeniu. Gdzie podziała się Twoja duma? Czy pamiętasz, o czym myślałeś, marzyłeś, gdy byleś jeszcze dzieckiem?

Gdy magiczny Księżyc podczas przywitania Nowego Roku 2016 otula Cię ramieniem szepcząc, że wszystko się ułoży… planety tworzą tylko dobre konstelacje. Mając szczęście potrzeba jeszcze wiary i pewności siebie. Twoje problemy i troski będą w krótce rozwiązane, a sytuacje materialne znikną z pola widzenia. Przyjmuj z przekonaniem sygnały nieba. One chcą Twoje zwycięstwa oraz osobistego spełnienia.  

3.1.15 Mars, Twój drugi patron wkracza do Twojego znaku gdzie zagości na wiele miesięcy. Razem z nim jest w Tobie siła i moc do przezwyciężenia nawet największego wyzwania. Zdecydowanie i pewność siebie oraz determinacja są jego najlepszą cechą.

Mars będzie rozwijał Twoje pozytywne myśli, ufność w dzień następny, niezłomność oraz absolutną konsekwencję postanowienia. Nie ma szczytu, który razem z nim nie mógłbyś osiągać..! Teraz otrzymasz to, czego pragniesz.

 


Strzelec 23.11.-21.12

 Neptun w kwadracie zamyka Twój świat w fantazji, nie pozwalając na jasne oceny, sprawdzeniu reali oraz przeniesienie tego, co wymyśliłeś do istotnej rzeczywistości. Poniedziałek, wtorek należy na wszystko dokładnie uważać, nie pozwalając innym przy okazji na oszukania, czy też wykorzystania.

By spełnić marzenie sięgnij do swoich wizji. Przyszłość, ma wiele twarzy, ale ważna jest przy towarzystwie Saturna przede wszystkim niewzruszona stabilność. Nie słuchaj innych, którzy może zabierają Ci powietrze. Warto się skupić na swoich własnych zamierzeniach oraz celach. Księżyc podczas nocy sylwestrowej stoi w niekorzystnej pozycji pragnąc jeszcze raz wskazać, że jest wiele odmiennych wyjść z sytuacji, które do tej pory uważałeś bez wyjścia.

Wenus w Twoim znaku od 30.12.15 poprawia natychmiast zawartości portfela i humory. Jest pewność, że tę noc na długo przyjemnie będziesz pamiętać.

 Od 2.1.16 Merkury w genialnej pozycji z Wodnika obiecuje rozpoczęcie dobrych interesów, ciekawe rozmowy zawodowe, a może inne możliwość wynoszące Twoją osobę na wyżyny. Wysłuchaj propozycji innych. Pomoc profesjonalna jest również mile widzenia, gdy tematy będą nader poważne.  Zrezygnuj tylko ze spekulacji wszelkiego rodzaju. Jowisz jest w kwadracie i napomina przed biznesami, które nie zapowiadają optymalnych zysków.

Strzelec już wie, gdzie leży jego osobista granica. Razem z Saturnem możesz postawić na autentyczne powodzenia w dodatku pełne niecodziennej inspiracji.

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Słońce z sextilem Neptuna już od poniedziałku wprowadza niecodzienną atmosferę, której warto się poddać. Wizje, myśli i doświadczania tych dni warto zapisać albo zapamiętać. Powracasz może do przeszłość, aby tam kogoś wysłuchać i jeszcze raz spotkać? Księżyc sylwestrowej nocy ustawiając się w trygonie, planety w Twoim znaku; Słońce, Pluton oraz Merkury kierują Koziorożce na wyższe poziomy, abyś wykorzystał przy tym swoją intuicję.

 Mars i Uran mogą przeszkadzać tworzeniu nowej egzystencji oraz budowaniu dróg do stabilnej przyszłości. Jednak to, co wydarzy się w dniach następnych zabezpiecza nadchodzące dwanaście miesięcy materialna pokazując nowe źródła finansowe.  Wykorzystując swoje talenty oraz odwagę zabierz się za to, czego jeszcze w ogóle nie wypróbowałeś!

Z decyzjami można poczekać do 3.1.16. Masz dwa bardzo dobre dni pełne siły oraz zdecydowania. Mars ze Skorpiona przynosi nieoczekiwany napływ energii. Nawet ryzyko będzie się opłacać. Następnie Merkury wyrusza w bieg wsteczny. To, co się nie udało osiągniesz w późniejszym czasie. Możesz osiągnąć wszystkie najwyższe osiągniecia, gdy posłuchasz swojego serca.

Dla Ciebie razem z rozpoczęciem Roku 2016 wiele nieoczekiwanie się zmienia na lepsze. Nawet tam gdzie straciłeś już wiarę i zaufanie konstelacje planet gwarantują pozytywne przekształcenia.  

Słońce w Twoim znaku proteguje i pomaga w prestiżowych rozmowach. Nie wycofuj się teraz z układów, bowiem otrzymasz poparcia i orędowniczego posłuchu.  

 

 

 

 Wodnik 21.1.-19.2

 Księżyc w neutralnej pozycji podczas wejścia Nowego Roku 2016 zatrzymuje na moment dając Ci chwilę na przemyślenia. Twój entuzjazm musi sprawdzić dodatkowo wizje oraz marzenia, aby rozpocząć z rewolucyjnymi pomysłami. Idąc drobnymi krokami do przodu wiesz dobrze, że wkrótce pojawiające się w Twoim znaku planety dadzą sygnał na rozpoczęcia wielkiej kariery. Szans i propozycji będzie wiele. Ale Ty cierpliwe czekaj.  Koniec tygodnia może być już wielce wspaniały, gdy wykorzystasz jeszcze swoją analizę.   

Przygotuj się do tego dnia porządnie, bowiem efekty Twojej pracy muszą być doskonałe. Wenus na raz przed samym Sylwestrem ustawiając się w pięknej pozycji prezentuje nie tylko optymizm, ale i nadzieje, że i u Ciebie mnóstwo pozytywnie się przemieni! Twój humor się poprawia, spojrzenie rozjaśnia, a układy partnerskie mogą nabrać harmonii. 

Uwagę należy zwrócić na Marsa ze Skorpiona i jego kwadrat aktualny dla pierwszej dekady urodzonych Wodników. Pamiętaj o spokoju oraz cierpliwości podczas pokonywania wszelkich wyzwań. Wycofaj się lepiej od razu z krytycznych sytuacji. Przeciwnik może być o numer za wielki, niż sobie na początku wymyślasz.

Planeta Wenus przynosi ciekawe kontakty, które będą pomagać w przyszłości. Obojętnie, profesjonalnie czy też prywatnie doczekasz się na pewno przyjemnego rozpoczęcia Nowego Roku 2016. Twój Uranus Cię nie opuszcza.

 

 

 


Ryba 20.2.-20.3

Opozycja Księżyca podczas Sylwestra i Neptun w Twoim znaku to bardzo dobry moment, abyś w końcu dostrzegła wiele własnych talentów, wartości oraz szans, napływających z otoczenia. Ścigając różowe okulary i otwieraj oczy z odwagą dostrzegając, co prezentuje Ci radosny Jowisz. Doceniając siebie, swoją rodzinę i to, co do tej pory zrobiłaś przeprowadzisz z konsekwencją wszystko do szczęśliwego końca. Chociaż może właśnie droga, nie cel jest ważniejsza?

Od 3.1.16 Mars w boskim trygonie przynosi nie tylko zdecydowanie, ale żelazną pewność i dyscyplinę do sfinalizowania największych nawet rzutkich przedsięwzięć. Przez długą fazę jest przy Tobie pozytywna energia abyś poznała potrzebnych ludzi i osiągnęła wszystkie zamierzenia. Nikt nie jest w stanie Cię zatrzymać. Nawet Wenus ustawiająca się w kwadracie. Pamiętaj o swojej woli oraz priorytetach. Słońce z Koziorożca i Neptun będą prowadzić prostą drogą do trwałego sukcesu.

Saturn ustawi się w kwadracie dla drugiej dekady urodzonych. Sytuacje zdrowotne są do kontroli. Reguły, przepisy do wykonywania. Nie mierze się teraz z wysokimi instancjami, ponieważ możesz przegrać z kretesem. Prawo i obowiązki muszą być z wielką dokładnością wykonywane.

Słońce i Neptun uaktywnią Twoje spirytualne strony. Gdy pokierujesz się głosem intuicji będziesz wiedziała gdzie iść, jak wykorzystać swoje predyspozycje i uzdolnienia. Z dnia na dzień jesteś silniejsza. Życie z trygonem Marsa może być bardzo przyjemne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim udanego pierwszego tygodnia Nowego Roku 2016!

 

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com

 

 Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto).

 

Słońce w Koziorożcu, Wiedeń, 27.12. 15

 

„, Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj.” Charles Bukowski.

 

 

 

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Vos_Faith_Hope_and_Love.jpg  Vos Faith Hope and Love- via Wikimedia Commons.