Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 25.1.16 do 31.1.16. Merkury w biegu prostym i jego trzecia koniunkcja z Plutonem.

 

 

 

 

„ Kiedy wiesz czego chcesz i chcesz tego wystarczająco mocno, to znajdziesz drogę aby to mieć.” Jim Rohn.

 

 

Konstelacje tygodnia:  

W poniedziałek Merkury zatrzymuje się i rozpoczyna bieg prosty. W sobotę planeta komunikacji łączy się z Plutonem w Koziorożcu. Wenus i Neptun tworzą sextil, a Księżyc w tym dniu ustawia w napięciu do Merkurego, Plutona i Urana! Jowisz jest w biegu wstecznym. Kwadrat Urana z Plutonem jest aktywny (1, 1).

                                                                               30.1.16

                                    Konstelacje i fazy Księżyca( atmosfera dnia)

 

 

-do wtorku godziny 4; 47 godziny Księżyc w znaku Lwa kieruje do spełnienia swoich planów, podrzucając odwagę, inicjatywę i kierowanie się sercem. Akceptuj krytykę, ograniczenia, kontrolując swoją emocjonalność. Przy dniach po pełni Księżyca warto przeczekać wszystkie decyzje nie kierując się pobudliwością, impulsywnością napływającą z zewnątrz.

-od wtorku godziny 4; 48 godziny do czwartku godziny 16 Księżyc w znaku Wagi z trygonem do Wenus i Merkurego wpływa na spokój, opanowanie i utrzymanie kontroli nad wieloma sytuacjami. Pozostań w realu opierając się na faktach w każdym dialogu.

- od czwartku godziny 16; 01 do niedzieli godziny 4; 50 Księżyc w Wadze z sextilem do Saturna będzie próbował wprowadzać spokój i harmonię w związkach, układach, braterstwach wszelkiego rodzaju. Znajdź swoją orientację oraz cel dystansując się do trudnych sytuacji i ludzi o skrajnych poglądach. Analityczne myślenie wpływa na wyciagnięcie odpowiednich wniosków.  Niech słowo „ tolerancja” będzie priorytetem dla każdego.

-od niedzieli godziny 4; 51 zrezygnuj z udziału w dramatach. Księżyc w Skorpionie wprowadza intensywną atmosferę.

 

 

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów….itp.

-poniedziałek 25.1.16 od godziny 3; 52 do 26.1.16 godziny 4; 47

-czwartek 28.1.16 od godziny 1; 12 do godziny 16.

-sobota 30.1.16 od godziny 2; 35 do 31.1.16 godziny 4; 51

                                     Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

 

 

 „ Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zamienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie.” Carl Bard.

 

 

 

Zatrzymanie Merkurego i jego wyruszenie w bieg prosty w poniedziałek może wywołać wiele zakłóceń, zatorów czy nieprzyjemnych niespodzianek związanych z komunikacją wszelkiego rodzaju. Internet lub komunikacja miejska, połączenia lotnicze, wszelka wymiana myśli może być zahamowana.

 Od tego czasu całość, która została omawiana przez poprzednie trzy tygodnie ( od 5.1.16) lub przedstawiane, rozpoczęte będzie jeszcze raz zrewidowane i poddane kontroli razem z trzecim, bardzo ważnym przejście Merkurego przez Plutona w Koziorożcu ( np. władza, rządy, kariera, praca, odpowiedzialność. Także za samego siebie..)

Nowe dni będą ukazywać, co można w końcu ostatecznie zrealizować, a z czym trzeba się pożegnać! Zmiany kierunków, rozstrzygnięć czy decyzji są pewne. Rzeczywistość nie jest już do ominięcia.

Nie każdy cel, marzenie, wizja jest do spełnienia. Błędy, niedociągnięcia, przepisy czy inne reguły będą ograniczone i zamknięte razem z koniunkcją planety komunikacji z Plutonem.

 Abyś nie przekręcił sam przed sobą jakiś faktów warto zaczekać do końca siedmiu dni na wyniki, konsekwencje czy inne dyspozycje odgórne i dopiero potem przystąpić do wyboru odmiennych kierunków z uwzględnieniem realu!

W tym czasie nasze dialogi, myślenie jest bardzo głębokie. Nie jest możliwe, że będą przeoczone szczegóły. Przyszłościowych, mądrych wizji domaga się Słońce w Wodniku! Tylko współpraca, kooperacja i wznowienie rozmów może doprowadzić do owocnych wyników.

W innym przypadku można spodziewać się zakończeń.

Wybijająca godzina prawdy nie ominie tu każdego. Czy to w życiu prywatnym, czy też sytuacjach Europy i świata można będzie odczuć nieprzyjemny, zimny powiew wiatru, jeżeli nic i nikt nie będzie się ze sobą zgadzał. Stare spory, konflikty, różnice zdań będą ponownie odkręcone. Czas najwyższy posprzątać bałagan na stole, nie zapominając o tym, co jest także na samym jego dole.

Piątek wieczorem jest oczekiwana bardzo trudna atmosfera. Dobrze byłoby omijać duże skupiska ludzi i koncentrować się na sobie w zaciszu domowego ogniska. Mimo, że nastrój będzie trudny do zachowania spokoju, a środowisko zmusza do błyskawicznych decyzji każdego z nas i rządy w różnych krajach.

Co chciałbyś zrobić, a co musisz zrobić?  

Tylko droga odpowiedzialności za siebie i Twoje otoczenie, najbliższych, prace może przynieść niepodważalne efekty. Dobre argumenty, pewna postaw, znajomość fachu czy omawianego tematu sprzyja stworzeniu nowym opcjom i dogadaniu.

W kwestach braterskich ( prywatnych i politycznych) razem z Wenus w Koziorożcu także nagle następują metamorfozy!

 Każdy będzie szukał impulsu do stałości. A przy tym razem z Neptunem w związkach emocjonalnych można liczyć na olbrzymie romantyczności. Zastanawiasz się jeszcze nad jakąś znajomością? Osoby poznane w tym czasie zostaną pewnie przy Tobie na następne wieki! Warto przemyśleć ostatnie doświadczenia. Zaskakujące zwroty sytuacji oraz decyzji będą wieść do trwałych sukcesów dla znaków ziemi i wody..

 

Podsumowując: zatrzymanie się Merkurego i wyruszenie w bieg prosty oraz przejście trzeci raz Plutona to ostatnie zrewidowanie i decyzje dotyczące naszych (i politycznych) postanowień i rozporządzeń.  Ostateczne.

 Obiektywizm, krytycyzm i rozsądek może pozwolić nam ominąć komplikacje. Ucieczka od rzeczywistości, czy z drugiej strony nacisk, manipulacje lub inne presje mogą doprowadzić do dużych konfliktów. Nawet radykalne uzgodnienia mogą teraz przynieść ciekawe rozwiązania lub załamania.

 W zależności od konstelacji horoskopów.

 Znak Koziorożca mówi o stałości, zabezpieczeniach i tego, co będziemy szukać w całym roku 2016..

Rozczarowania, np. religijne, polityczne lub innych kwestii osobistych są możliwe. Pluton to całkowite rekonstrukcje. Zamknięcie jednej fazy. Jest możliwe, że media, które do tej pory wiele ukrywają nie pisząc prawdy( np. w Niemczech, Francji, Polsce i u nas…) odważą się w końcu poruszenie drastycznych teamów, ukazując niesamowite skandale. Otwierając nam przy tym oczy na fakty i rzeczywistość.

Działaj pomału szukając w spokoju najlepszych rozwiązań. Sytuacje mogą się przemieniać na dużych obrotach.

 Opanowanie i mądrość życiowa niech nam wszystkim pomaga!

                  Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

                             „ Idę wolno, ale nie cofam się nigdy.”

                                            Abraham Lincoln.

 

 

 

Baran 21.3-20.4

I nagle dostrzeżesz światełko w tunelu!

Słońce z Wodnika czyni wszystko prostszym, łatwiejszym i pełnym optymizmem. Oczywiście trzeba uwzględnić, że Merkury zatrzymuje się i będzie łączył pod koniec tygodnia z Plutonem stojąc dla Ciebie w wyzywającym kwadracie. Dlatego planuj, pracuj, analizuj swoje wspaniałe idee czekając mimo wszystko na odpowiedni moment!

 Ważne rozmowy, dyskusje, czy też plany odsunęłabym przynajmniej na siedem dni do przodu. Podczas wymiany myśli grozi, bowiem trudna atmosfera, a słowa przeciwnika lub inaczej myślącego mogą wzbudzić w Tobie agresję czy ogromny niepokój!

Zachowaj spokój, trenując z uporem harmonię wewnętrzną. Słońce już w swojej pozycji sprzyja wszystkim Baranom, abyś doszedł szczęśliwe do radosnego happy-end-u.

Razem z jego pozycją otrzymasz wynagrodzenia, pochowały i respekt Twojego społeczeństwa. Saturn w trygonie do faza powodzenia. Jednak z nim należy przestrzegać prawa, reguł, regulaminów z całkowitą akceptacją doktryn ustawionych przez tych, którzy stoją ponad Tobą.  Chyba, że zrobisz się w końcu razem z Uranem samodzielny! W tej sytuacji nie będzie na Ciebie silnego!

Merkury jeszcze do niedzieli razem z Plutonem odwija sprawy przeszłości, które nie udało się zaliczyć. Nie jest Ci dane z każdym dogadać się czy znaleźć wspólny mianownik. Akceptuj niemożliwości!

 Jednak Twój czas dopiero się rozpoczyna. Polegaj mocno na swojej elastyczności. Kreatywne, niekonwencjonalne myślenie zaprowadzi Barana do pewnego zwycięstwa!

 

 

 

 

 

 

Byk 21.4.-20.5

 Z trudnej pozycji Słońca i Marsa daty urodzonych 24.4-5.5. muszą liczyć na przeciwny powiew wiatru, trudności i wyzwania, które trzeba rozszyfrować z uporem, wytrwałością oraz cierpliwością. Sytuacje zdrowotne dla niektórych mogą się komplikować. Pozostań koniczynie pod opieką lekarza. Wiele spraw należy przeczekać. Dla wszystkich Byków nadciąga jednak odsiecz!

Wenus w trygonie z Koziorożca przynosi ciekawe wieści. W partnerstwach wszelkiego rodzaju możesz doczekać się i Ty w końcu stałości. Twoje zainteresowania, emocje, oraz uczucia i wszelkie priorytetowe wartości życia nabieraj inne charakteru. Spodziewaj się pięknych uczuć, cudów miłości i romantycznego nastroju.. Na oczach świata podejdziesz do tego tematu z całkiem innej pozycji. Liczy się przyszłość i czas następny, a nie tylko ten aktualny moment. Single poznają ludzi znacznych na dzień kolejny. Rozpoczęte związki przetrwają długie lata. Nawet, gdy nie chcesz pokazać swojej wrażliwości, a zbliżenie do kogoś jest dla Ciebie trudnością, spróbuj posłuchać słów Neptuna… Ta energia, która wysyłasz będzie do Ciebie na pewno powracać!

Spontaniczne spotkania mogą nagle zamienić się w prze -znaczeniowe wydarzenia. Nikt z was nie powinien pozostać teraz sam w domu. Daj się zaprosić! Wyjdź gdzieś! Skorzystaj z rewizyt!

Gdy pod koniec tygodnia Wenus łączy się pozytywnie z Neptunem razem z Merkurym i Plutonem oczekujesz ważnego wydarzenia. Magiczne momenty są Tobie gwarantowane. Kondycje materialne ulegają nagłym, pozytywnym przeistoczeniom.

Słuchaj głosu serca!

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Z nowymi pomysłami, uśmiechem na twarzy i dziarską miną wchodzisz w nowy tydzień!

Twój opiekun, planeta komunikacji, Merkury zatrzymuje się w poniedziałek przygotowując się do biegu autentycznego, abyś i Ty zdobył wszystko to, co jest możliwe do Twojego wzrostu i rozwoju.

 Słońce w trygonie czyni Cię nie tylko odważnym. Niecodzienne pomysły zaprzątające głowę można będzie wkrótce zrealizować. Zapisuj wszystko jeszcze przynajmniej do środy. Potem będziesz mógł przejść do spokojnego wykonania, przebiegającego według ustalonego harmonogramu realizacji.

Jeżeli jakiś projekt stoi w miejscu należy odczekać, nie zmuszając sytuacji, okoliczności czy ludzi, bez znaczenia na konteksty. Cierpliwością, mądrością i wysokim intelektem Bliźniak dojdzie do bram wspaniałego zwycięstwa.  Zrezygnuj przy tym ze złości oraz kłótni. To i tak nic nie pomoże.

Wszelkie podstawowe dane, które wydarzył się od 5.1.2016  następnie będą zrewidowane. Jest pewność, że Twoją siłą i pewnością siebie przekonasz nawet najwyżej postawionego, jeżeli zrezygnujesz np. manipulacji. W szybkim tempie naprawiasz sytuacje finansowe.

Uran dodaje pomysłów oraz rozmachu akcji. Czując radość życia w sercu wiesz, że nareszcie nadchodzi Twoja godzina. Pochwałom oraz uznaniom nie będzie końca.

Znajdź czas i pogodę ducha w sobie na rozwiązania nawet trudnych zadań. Za moment na pewno będzie lepiej!

 

 

 


Rak 22.6.-22.7.
 

Opozycja Słońca się skończyła i na jego miejsce pojawia się Wenus. Planeta miłości i wartości wszelkiego rodzaju będzie pozytywnie wpływać na Ciebie razem z połączeniem Neptuna i Marsa, abyś i Ty znalazł swoje spokojne miejsca dla czułości porządkując wnet sytuacje gospodarcze.

Słuchaj swoje intuicji, nie pozwól, aby inni odwiedli Cię od Twoich planów czy projektów. Razem z zaufaniem, wewnętrzną siłą oraz Marsem w trygonie doświadczysz odmiennej energii patrząc na samego siebie, swoje działania oraz opinie innych. Świat emocjonalny jest do tego potrzeby, ale wielki nacisk planet z Koziorożca nakazuje wyjść ze skorupki ślimaka i szukanie tego, co Cię najbardziej pasjonuje!

Zainteresowania, hobby i drogi przeznaczenia wyznacza każdy sam przez podejmowanie decyzji. Odczekaj może jeszcze do końca miesiąca. Merkury już w biegu prostym stojąc przy Plutonie wiele Ci rozjaśni.

Mars nie da spokoju dopóki nie wypełnisz swojej misji, popychając do przodu, poprawiając Twoje miny bez zbędnych czułości.

Liczy się cel, jego zdobycie i główne założenia. Bez niepotrzebnej niecierpliwości…chyba, że przy okazji nabierasz energicznego entuzjazmu!

Wenus z Koziorożca przykazuje zająć się tym, co daje Ci stałość, pewność i stabilizację. Od piątku będziesz już wiedział do końca jak obejść wszystkie nieprzyjemności i od czego należy natychmiast zacząć.

 Jowisz w pozytywnym aspekcie razem z Węzłem Księżycowym stawia na Twoje drodze ludzi asygnowanych…wysłuchaj ich rad oraz propozycji. Stoisz jednocześnie pod opieką planety mądrości. Nieoczekiwane wydarzenia mogą zmienić całkowicie Twoje życie!

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

 Gdy Słońce stoi w opozycji, a dodatkowo planeta komunikacji i wymiany myśli jest w biegu wstecznym należy włączać pierwszy bieg i przeczekać trudne sytuacje. Szybko i zręcznie nic teraz nie działa, ale Lew może liczyć na pomoc innych planet. Tymczasem pokazując się z boskim uśmiechem na twarzy dobrze byłoby być autentycznym.  Twoje serce na dłoni, wiara w ludzi-nie zawsze się opłaca... Liczy się siła wewnętrza, mądrość życiowa i osobiste doświadczenie. To czyni Cię najbogatszym człowiekiem świata.

Nie pozwalając na wzruszenia- założenie słonecznego pozoru nie ułatwi nawiązanie kontaktów.  Wykrystalizuj się. Uzewnętrznij swoje emocje, dając przy okazji znać innym o Twoje stronie uczuciowej…To na pewno nie zabierze Twojej korony! Wręcz przeciwnie otoczenie będzie Cię respektować. A każdy z nas ma swoje różne strony. Nikt nie jest na Ciebie wściekły, że straci zaufanie, ale raczej doceni teraz Twoje autentyczne oblicze.

Kwadrat Marsa ze Skorpiona nakazuje spokój, przestrzeganie przerw i wypoczynku oraz zrezygnowanie z towarzystwa ludzi agresywnych. Dzień codzienny to nie sama praca, ale także życie prywatne, te szare, codzienne, gdzie jesteś ciągle oczekiwany..

 Saturn będzie wyciągał razem ze swoim trygonem Lwa z każdej nieprzychylnej sytuacji. Przeczekaj, patrz realnie do przodu i nie daj się czyim pomówieniom. Propozycje nadchodzące z zewnątrz należy podejść dopiero pod koniec tygodnia. Uran motywuje, trenuje i pozwoli na zdobycie celu niekonwencjonalnością. Nagłe przypadki będą zamieniać Cię w zwycięzcę. To, czego pragniesz osiągniesz sumienną pracą.

 Co z Twoja misją?

Planeta karmy czeka…w następną niedzielę można by już coś konkretyzować.

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

 W końcu Twoja planeta wyrusza od poniedziałku do przodu. Razem z jej pięknym położeniem, trygonem Wenus i Plutona da się żyć, zarabiać pieniądze, sterować karierę w dobre strony.

A miłość?  I ta w końcu się pojawia!

Mając przy sobie dużo więcej grosza będzie dużo czasu i miejsca na załatwianie nie tylko spraw zawodowych, ale również zdobyci nowych szanse, nareperowania układów wszelkich związków i koncentrowania na miłości oraz przyjemnościach!

 Gdy jako Panna prześcigasz wszystkich z lekkością będąc więcej niż metr do przodu, nietuzinkowe szanse zawodowe, korzyści i zyski wielkiej wagi profesjonalnej - witasz pod koniec tygodnia razem z koniunkcją Merkurego z Plutonem!

 Wiesz już gdzie biją dzwony?  

Łap szybko szanse, podejmuj decyzje, taka możliwość nie często się przydarzy. Jowisz chce wynieść Ciebie na absolutne wyżyny. Sprawdzaj cały czas realia! Neptun w opozycji dla pierwszej dekady urodzonych nakazuje wykorzystać intuicję, słuchać się, co mówią uczucia wewnętrzne pozwalając zrozumieć lub przynajmniej akceptować niezrozumiałe! To, co nie ogarniasz własnym rozumiem będzie wkrótce wyjaśnione!

 Jowisz przyświeca Twoim powodzeniom. Czujesz się pełna siły, optymistyczna i wszystko możesz sobie z planetą szczęścia wyobrazić.

Kwadrat Saturna dotyczy dat urodzonych w drugiej dekadzie. Zawodowo należy wypełniać polecenia przełożonych, uznawać reguły oraz prawa. W innym przypadku musisz pomyśleć nad przeinaczeniami. Ważna jest Twoja droga życiowa i pasja.

 Gdy pozostaniesz w zgodzie sama ze sobą całokształt pozytywnie się przemieni.

 

 

 


 Waga 24.9.-23.10

Gdy Merkury i Pluton stoją w kwadracie i dodatkowo łączą koniunkcją należy spodziewać się szybkiego rozwiązania spraw, które od dawna nie daje Ci spokoju. Razem z biegiem prostym gwiazdy komunikacji będziesz mogła pożegnać, to, co nie dawało do tej pory zadowolenia, a Słońce z Wodnika wskaże przy tym nowe, niekonwencjonalne drogi.

 

 Postaraj się jeszcze wykorzystać swoje talenty retoryczne, nie trzymając się przy tym starych poglądach czy też metodach działania. Twoja siła jest przede wszystkim we współpracy z ludźmi podobnie myślącymi. Power-a i pozytywnej energii przy tym Ci nie zabraknie.

 Gdy pierwsza dekada urodzonych z kwadratem Wenus powinna koncentrować się na związkach, druga dekada urodzonych Wag stawia na solidne fundamenty. Saturn nie pozwala na powierzchowności, nieścisłości oraz bałagan. Ogół zadań powinnaś wypełniać wedle ustalonych reguł!

Nagrody, wyróżnienia razem z planetą karmy będą osiągnięte, jednak wymagana jest szczegółowa praca.

 Nie idealizuj tylko resztkami sił swojego otoczenia. Nie wszystkie osoby w Twoim gronie zasługują na zaufanie.

 Tworzenie sztucznej harmonii też nie pomoże. Pluton w kwadracie chce ujrzeć Wagi autentyczne oblicze.

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

Z kwadratem Słońca trudno jest nadążyć za poleceniami, obowiązkami i wytycznymi przełożonych.

 Zanim rozpoczniesz narzekania pomyśl o tym, że Mars stoi w Twoim znaku nie od parady, a Wenus właśnie uśmiecha bardzo przymilnie z Koziorożca!  Zobowiązań jest bardzo wiele jednak Ty z ogromnym uporem znajdziesz czas i dla miłości. Przecież ważna jest Twoja przyszłość, stałość i zabezpieczenia emocjonalne!  Nie rozpoczynaj od protestowania, ale postaw na organizację pracy.

Na razie pierwsza dekada urodzonych musi uporać się z przeciwnościami Słońca. Jednak respektu podczas pracy nikt nie odbierze Skorpionowi. Twoja wytrwałość, dyscyplina oraz sumienność będzie na pewno uhonorowana. Znaczące decyzje czy przedsięwzięcia należy przesunąć aż do soboty. Następnie nabrać powietrza w płuca, zamknąć oczy i wybrać te godne zaufania i pozbawione ryzyka drogi!

 Twój Mars może będzie nakręcał do impulsowości. Objazdy możesz akceptować, ale nie zmiany pierworysów! Nie pozwól przy tym się nikomu wykorzystywać! Z Merkurym i Plutonem wierzę, że znajdziesz w odpowiednich momentach te autentyczne słowa!

 Równocześnie Wenus poprawia stany konta w banku. Możesz ze spokojem sprawić sobie cos miłego!

 Priorytetowe to znaleźć czas dla ukochanej osoby! Single mają największe szanse na poznanie kogoś, kto na stałe pozostanie w ich życiu!

 

 


Strzelec 23.11.-21.12

Gdy Jowisz, do tego w kwadracie stoi w biegu wstecznym nie wszystko układa się po Twojej myśli. Plany, zamierzenia oraz ważne inicjatywy przesuń na drugą połowę nadchodzącego tygodnia. Planeta komunikacji dopiero wyrusza w bieg prosty, abyś i Ty mógł z radością wyruszyć do szczytnych lotów. Neptun jeszcze utrudnia jednomyślność. Stoisz sam przeciwko grupie, a może winy leżą w Tobie?

Słońce w sextilu zaprasza do pracy z grupami podobnie myślącymi. Zapomnij na moment o tym, że Saturn stoi w Twoim znaku. Tak, ważna jest dyscyplina i obowiązkowość, ale najistotniejsze abyś Ty sam odpowiadał za swoje życie. Na każde wypływy z otoczenia musisz odpowiadać reakcją, nie chowając przy tym głowy w piasek.

 Wykorzystaj swoją wiedzę oraz doświadczenia, aby przejść po pełni Księżyca w pozytywnym aspekcie na całkiem odmienne drogi.

Zawodowo pojawia się jutrzenka i możliwości, które należałoby spożytkować. Towarzystwo ludzi nieodpowiednich szybko zabiera Twój optymizm oraz radość istnienia, dlatego i to należałoby w końcu przemienić.

 Uranus w trygonie zapowiada niespodzianki. Teraz druga dekada urodzonych oczekuje pozytywne impulsy. Szczęścia trzeba łapać szybo za rogi! Nie obawiaj się tymczasem podejmować ryzyka lub prac, zadań, który są dla Ciebie absolutnie obce.

 Twoje życzenia będą na pewno spełnione. Czy pomyślałeś już nie tylko o cierpliwości, jak również walce o swoje ideały i zajęcie się motywacją osobistą?

Saturn żąda bezwzględnie dyscypliny wewnętrznej. Poddanie jest dla słabeuszy. Ty jesteś dzieckiem szczęścia, więc kieruj się mądrością życiową. Luty będzie fazą zadowolenia. Przygotuj się na przejścia do pierwszych szeregów!  

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

W kwestiach profesjonalnych razem Z Merkurym i jego połączeniem w Twoim znaku oczekujesz ważnego wydarzenia.

 Szczególnie drugie dekada urodzonych może spodziewać się, np. nawiązania istotnego przyszłościowego kontaktu lub akceptacji jakiegoś projektu czy też pojawienie się w Twojej głowie pomysłu, który ma znaczenie dla bezpiecznej przyszłości.

W nowe dni należy poniedziałek jeszcze przeczekać. Merkury zatrzymując się przywoła czasy przeszłe. Droga kariery otwiera się przed Tobą. Będziesz miał uczucie razem z Plutonem, że nadchodzi coś bardzo istotnego.

Tymczasem pierwsza dekada urodzonych z wejściem Wenus powinna postawić na miłość, partnerstwa i związki wszelkiego rodzaju. Neptun gwarantuje intuicyjnie spotkanie partnera, który jest Twoim powołaniem. Twoja linia życia wyrusza w kierunku Słońca.. Romantyczności, uczuciowości i piękne emocje towarzyszą Koziorożcom przez cały następny miesiąc. Sytuacje gospodarczo- materialne bardzo się poprawiają. Znajdujesz inne wartości. Takie, które czynią Cię autentycznie szczęśliwym.

Mars, energia życia pomoże, aby każdy koncept był z wytrwałością zakończony sukcesem. Konstelacje są bardzo dobre na obieranie właściwej misji życiowej.

Jowisz w trygonie jest najlepszym prekursorem.

Całkiem pionierskie możliwości przedstawiają Koziorożcom niedostrzeżone do tej pory perspektywy. Praca, powołanie, pieniądze i miłość staje się bezpieczną przystanią stanu pewnej równowagi i długotrwałości. Nareszcie.

 

 

 

 

 Wodnik 21.1.-19.2

To kwadrat Marsa odbiera Ci energię i szczególnie druga dekada urodzonych musi teraz uważać na swoje otoczenie, inkluzyjne omijać trudnych, agresywnych ludzi. Zdrowiem należy także się zająć w takim momencie. To dobrze, że Słońce weszło do Twojego znaku!

Ono daje siły, wiary w dzień następny, a przezwyciężenie nawet ogromnych przeciwieństw losu nie będzie trudnością. Koncentruj się tylko na sobie szukając dookoła ludzi podobnie myślących. Tu jest pozytywna energia, wiara i przyszłość w organizowaniu Twojej bardzo cennej przyszłości.

Na ważne rozstrzygnięcia należy jeszcze poczekać. Odłóż projekty, może przemyśl punkt po punkcie kolejne wydarzenia od 5.1.2016. Ty sam będziesz wiedział, co w kolejności należy robić.

Gdy potrzebujesz spokoju zrezygnuj z towarzystwa. Zebranie swoich myśli w ciszy i spokoju jest czasami najlepszym sposobem odnalezienia samego siebie.

Uranus inspiruje wszystkie Wodniki. Nowe drogi zaznaczą się w krótkim czasie. Nie bierz się tylko na siebie za wiele obowiązków. Sextil Saturna przypomina o nienagannej dokładności i zgodności z prawem. Znając swój cel, łatwiej będzie Ci go osiągnąć.. Pozytywne niespodzianki i Słońce ochrania Cię przed tym, co jest nie dobre.

Pragnąc najbardziej pokoju i niezależności osobistego słowa będziesz potrafił pomoc nie tylko sobie, ale również innym wytyczyć odpowiednie kierunki. Więcej odwagi!

 

 

 


Ryba 20.2.-20.3

 Gdy zaufasz swojej intuicji nie tylko otworzy się przed Tobą niebo, ale również Ryba będzie podejmować odpowiednie decyzje.  

W nowym tygodniu pojawia się już od długo oczekiwana Wenus w sextilu abyś nie tylko naprawiała swój budżet, ale również spojrzała z akceptacją w kierunku miłości. Znak Koziorożca, w którym planeta małego szczęścia się znajduje mówi o tym, czego od dawna szukasz. A mianowicie: stałości, wierności i uczuciowym bezpieczeństwie w partnerstwach. Wspólnie z Marsem w trygonie czujesz już sam, gdzie zaangażować swoje siły.. Aktualnie uwarunkowania będą się zmieniać przypominając Rybie również o przyjemnościach i spędzaniu więcej wolnego czasu. O pieniądze nie trzeba już się martwic. Wszystko układa się jak należy!

Szukając siebie, nie zapomni, że człowiek jest stworzony do życia we dwoje. Konstelacje planet będą nie tylko namawiały, ale komponowały odpowiednie warunki do autentycznej emocjonalności. A przed Tobą jeszcze tak wiele… Jowisz w opozycji do ciągłość szans i ofert wysłanych do Ciebie. Pozytywne atrakcje umilają większość nowego tygodnia.

Od piątku możesz przygotować się na ważne, profesjonale wydarzenia. Merkury już w biegu prostym, razem z koniunkcją Plutona wypełnia to, o czym od dawna myślałaś i w co byłaś zaangażowania całym sercem.. Wychodzisz na swoje pełna całkowitego zwycięstwa. To, co wysyłamy do świata także do nas powraca. Teraz na pewno w to uwierzysz.

Ekspresowo jest szansa nie tylko na respekt otoczenia, ale na osiągniecie długotrwałego sukcesu. Planety staja po Twojej stronie, a piękne uczucia pozostają w Twoim sercu.

 

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim tylko pozytywnych dni!

 

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com

 

 Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto).

 

Słońce w Wodniku, Wiedeń, 24.1. 16

 

 

 

 

„..i nie wyznaczaj sobie małych celów. Jeżeli oczekujesz mało, mało dostaniesz.”

                                          Jim Rohn

 

La Vérité sortant du puits-via Wikimedia Commons.(Truth)