Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 11.1.16 do 17.1.16.

 

 

„ Uśmiech bywa aktem męstwa, smutek to słabość i postawa zbyt wygodna. Być radosnym i dobrym, gdy świat jest smutny i zły, to dopiero odwaga.”

Małgorzata Musierowicz.

 

 

 

Konstelacje tygodnia:  

 W niedzielę 10.1.15 odbywa się Nów Księżyca w Koziorożcu na osi Rak/ Koziorożec. W środę Wenus ustawia się w trygonie do Urana, a Słońce do Jowisza. W czwartek Słońce przechodzi Merkurego( pozycja spalona).W piątek Merkury tworzy trygon z Jowiszem.

                                                                            13.1.2016

                          Konstelacje i fazy Księżyca( atmosfera dnia)

 

 

-do środy godziny 0; 55 Księżyc w Wodniku z sextilem Saturn sprzyja poważnym rozmowom w towarzystwie podobnie myślących. Wspólne działania, szukanie nowych wizji czy też oryginalnych planów jest protegowane przez układ gwiazd.

-od środy godziny 0; 56 do piątku godziny 3; 49 Księżyc w znaku Ryb z trygonem Marsa zaprasza do jasnego i bezpośredniego wyrażania własnych opinii. Czwartkowy kwadrat do Wenus to już zmienny nastrój. Wysoka wrażliwość może wpłynąć negatywnie na nasze nastawienia oraz ogólną aurę dnia. Więcej pewności siebie!

-od piątku godziny3; 50 do niedzieli godziny 6; 49 Księżyc w ognistym Baranie sprzyja pionierskim czynom oraz odważnym działaniom. Pozostań sobą. Kwadrat do Merkurego ostrzega przed burzliwymi potyczkami słowa.

-od niedzieli godziny 6; 50 Księżyc w Byku z opozycja do Marsa kieruje nas ku odpoczynkowi i koncentracji na własnych przyjemnościach. Powiedz; „nie” do spotkań, jeżeli masz ochotę pobyć trochę sam.

 

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów….itp.

-wtorek 12.1.16 od godziny 2; 10 do  13.1.16 godziny 0; 55

-czwartek 14.1.16 od godziny 17; 32 do 15.1.16 godziny 3; 49

--niedziela 17.1.16 od godziny 0; 27 do godziny 6; 49

                                     Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

 

 

„ Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którymi trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesadom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów”

                                        A. Einstein.

 

 

 

 

Merkury jest do 25.1.16 w biegu wstecznym umożliwiając nam przeprowadzanie zmian, kontroli i oczyszczenia wszelkich spraw zawiązanych z przeszłością, stałością, karierą, pracą i tym, co ma nam służyć w przyszłości. Podczas jego biegu retour niepolecane jest podpisywanie ważnych umów, ale omawianie i przygotowywanie ważnych, np. podpisów, projektów na późniejsze terminy.

 W tym czasie należy starć się o staranne i skoncentrowane myślenie, aby uniknąć błędów wszelkiego rodzaju. Jowisz, który zatrzymał się i wyruszył także do tylu (8.1.16) będzie sprawdzał sprawy, sytuacje, wartości naszego zadowolenia, szczęścia, władzy, moralnych i religijnych zagadnień.

 Teraz możemy się spodziewać przyśpieszonych zmiany praw i przepisów związanych z politykom zagraniczną, emigrantami, a ogólniej mówiąc ze wszystkim, co jest związane z zagranicą.  Jednak wiele nie zostanie dotrzymane, spełnione i nie przeżyje w realu.

Nów Księżyca na osi Rak/ Koziorożec 10.1.16 zapowiada radykalne przeinaczenia w relacjach i pozycjach oraz ich mocy: kobiet, rządu, polityki, prawa, struktur oraz wszelkich instytucji zajmujących się zagadnieniami, np. finansowymi, ekonomicznymi i etycznymi. Każdy, kto zaplanuje sobie w dni dookoła Nowiu Księżyca coś poważnego i będzie unikał wykorzystania swojej mocy, władzy, wpływów, nie sięgając, np. do manipulacji, przemocy, rezygnując przy okazji z przestarzałych metod ma szasnę na stworzenie długoterminowych, stałych, bezpiecznych sukcesów.

Twój koncept lub przedsięwzięcie musi służyć nie tylko Tobie, ale jednocześnie innym, społeczeństwu. Razem z pasją i ogromnym zaangażowaniem Księżyc w Nowiu wskazuje na możliwości osiągniecia życiowych powodzeń. Ale nie od zaraz! Znak Koziorożca to ciężka, długo prace, która będzie w przyszłości dawała bezpieczeństwo i stabilizację.

Merkury w biegu wstecznym jeszcze do końca miesiąca łącząc się z Plutonem będzie odrywał prawdy, nawet te bardzo bolesne, odgórnie ukrywane. Kwestie cienia, nasze wartości, granice muszą być chronione. Czy to dotyczy życia prywatnego czy społecznego. To, co wydarzyło w Niemczech; … miedzy innymi: Köln, Hamburg i w Austrii -Salzburg, Tirol –jest tylko początkiem. Tematy roku 2016 są omówione w video prognozie na rok 2016, na które serdecznie jeszcze raz zapraszam: https://www.youtube.com/watch?v=GnDOUyg5KO0

 Po Nowiu Księżyca w koniunkcji z Plutonem następny tydzień w wyżej opisanej kwestii ujawnia burzliwe wydarzenia, które poruszą nasze serca. Na całym świecie. Wrażliwy, delikatny Księżyc w objęciach planety śmierci i transformacji, Plutona nie czuje się dobrze i będzie szukał ratunku dookoła.  Jeżeli ta nie nadejdzie- sam będzie się bronił. W zupełnie inny sposób. Dopuszczając do głosy swoje zrabowane, rozczarowane głębokie emocje. Księżyc jest tu w upadki, a to już nie wróży nic dobrego...  Pluton w Koziorożcu reprezentuje rządy, władze, organy kierujące narzucające swoją wolę.

 Księżyc- ludzie, kobieta, społeczeństwo. Mimo uścisku Plutona nie będzie się poddawał! Nów jest początkiem i całkowitą zmianę aktualnych uwarunkowań, bez względu na tło, okoliczności i późniejsze wydarzenia. Ewentualności mogą się kompilować dla tych, którzy nie będą umieli trzymać emocji na wodzy. Frustracja, podrzucenie i wytykanie innym błędów przeszłości jest nie tylko prymitywne, ale świadczy raczej o bezsilności.

 Zamiast rozprawiać się uczuciowo z tym, co już minęło szukaj lepiej nowych dróg do dobrych, następnych dni! Akceptuj, że to, co było już nie wróci i nikt nie jest w stanie wskrzesić historię!

Ból, cierpienie, rozczarowanie tych, którzy mieli dobre serce dla każdego może przekształcić się teraz w nienawiść, złość, zemsty również, np. agresję. Na miejsca wypatrywania rozwiązań nieba weź sam swoje życie w ręce i wykorzystaj dobre konstelacje pojawiające się w nowym tygodniu!

 

Naszym zadaniem jest koncentrowanie się na sobie, swoich zadaniach oraz pragnieniach!

Od 13.1.2016 możne nagle wiele nieoczekiwanie się zmienić! Trygon Słońca z Jowiszem i Wenus z Uranem to deszcz szczęścia, power, pozytywna siła i pewność do sukcesu, który jest może od zaraz w zasięgu ręki!

Otwartość, tolerancja, chęć rozmowy i współpracy może pomóc rozwiązać nawet bardzo trudne problemy. Innowacyjne rozwiązania znajdą Ci, którzy nie boją się pracy, rozczarowania i przede wszystkim czekania! Tylko miłość, współczucie i wielka wizja, żale, emocje nie nadają się do życia.

 Do tego potrzebne są mądre, konkretne kroki, rzeczywisty plan i jasne określenie celu. Jowisz znajdujący się na Węźle Księżycowym przypomina o punktach docelowych, analizie i obserwacji nie gubiąc przy okazji spojrzenia na całość!

Praca nad sobą, swoimi emocjami, nad rozwojem ducha, spirytualizmu i kreatywnych stron polega właśnie na wykorzystaniu naszej inspiracji, transcendencji i zrealizowaniu w autentycznym współistnieniu czy Twojej ziemskiej wędrówce!

Uranu kwadrat Pluton, mimo, że nie dokładny mówi dalej o manipulacjach, zdradach, ucisku władzy w każdym kraju. Mars w negatywnym aspekcie w zależności horoskopów regionów rozpoczął budowę, czegoś ciężkiego przynoszącego pewnie nieobliczalne efekty. Chaos i anarchia, bezsilność to także wpływy Urana i Plutona. Jak również odbicie lustrzane Neptuna i Urana.

Co się dzieje w Niemczech i Austrii także w Polsce w innym wydaniu?

 ( dotyczy również innych krajów!)

 Bezprawie, bezhołowie, krętanina pozwala deptać ludzkie wartości. Stoimy bezsilni, czasami z założonymi rękoma, maleńcy, jak gdyby pojawił się przed nami sam Pluton…

W krajach zachodnich przygotowując się do, np. pochodów karnawałowych zadbaj o osobiste bezpieczeństwo i autonomię. W Polsce, kto chce walczyć o swoje prawa i wartości będzie musiał schodzić do podziemia. Nowy Rok 2016 tylko się rozpoczął.. Dlatego warto pamiętać, że stoimy dopiero na progu krytycznych sytuacji.

 

Kto chce skorzystać z dobrych wpływów planet nowych dni: Słonce, Jowisza, Urana i Wenus powinien ze spokojem i racjonalną postawą kontynuować, mimo trudnych sytuacji dookoła swoje projekty. Energia, która unosi się w powietrzu można kreatywnie wykorzystać do budowy nowego życia. Nie pozwól na prowokacje, które mogą nieoczekiwane nagle, radykalnie przeistoczyć podstawowe dane. Nieprzewidzialność może, bowiem przynieść dramatyczne skutki.

 

 

 

 

 

 

 

Ja jeszcze raz zapraszam do współpracy. Kto chce napisać artykuły nie tylko związane z astrologią, ale również obecną chwilą i opublikować swoje myśli proszę pisać. Będę zamieszczać wszystko na swojej stronie. Już dziś cieszę się na dwie prace, które wkrótce nadejdą. Osoby, które nie chcą podawać ze względu na wszelkie sytuacje prywatne czy zawodowe swoich nazwisk mogą przecież podpisać się pseudonimem. Dziękuje.

                 Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

 

              „ Odwaga jest czasem skutkiem strachu” A. Żółkowski

 

 

 

 

Baran 21.3-20.4

Po Twojej stronie masz Saturna, Wenus oraz Urana. Pozytywne wpływy planet sprzyjają nie tylko zdyscyplinowanej pracy, ale również przyjemnościom, radościom oraz niespodziewanym szansom miłosnym.

Rozpoczynjący od strony zawodowej przy kwadracie Słońce i Merkurego, oraz jego biegu wsteczny należy nie tylko wykonywać dużo pracy naraz, ale przede wszystkim robić to, co jest najważniejsze z ogromną precyzją.

 Szczególnie trzecia dekada urodzonych Baranów powinna włączyć bieg wsteczny do wszelkich poczynań. Księżyc i tak będzie przebywał w nadchodzącym tygodniu w Twoim znaku abyś nie tylko wykorzystał swoje idee, ale również przeszedł spokojnie do ofensywy.

Najlepsze są proste pomysły, choć Uran w koniunkcji bezspornie namawia do niemożliwego. Poczekaj lepiej do prostego biegu planety komunikacji przestawiając się świadomie na miłość! Wenus w trygonie symbolizuje dla wszystkich Baranów najlepsze szanse miłosne!

 Nawet tam, gdzie już zwątpiłeś mogą dopaść Cię strzały Amora. W partnerstwach kwitnie harmonia i wkrótce będzie okazja do snucia, wspólnych przyszłościowych planów!

 

 

 

 

 

Byk 21.4.-20.5

Słońce, Merkury, Jowisz, Pluton w trygonie to świetny układ planet do wyjaśnienia niezrozumiałego. Gwiazdy protegują Byka popychając go do przodu. Szczególnie druga i trzecia dekada urodzonych ma nie tylko w sobie ogromne siły, ale również profituje od wpływów szczęśliwych przypadków losu.

Szukając swojej harmonii wewnętrznej, razem z Merkurym w biegu wstecznym będzie okazja do wyjaśnień sytuacji od 20.12.2015. Nie wszystko wyszło może tak jak sobie wyobrażałeś, ale wykorzystując swoje kreatywne strony, czy może wyczucie zesłane od Neptun jest szansa na odkrycie autentycznej prawdy.

Pluton ułatwia realizacje zawodowe. Twoja pewność siebie wzrasta, a to sprzyja zdobyciu nieosiągalnego. Odmienne plany i pewne sytuacje pojawiają się zaraz po Nowiu Księżyca w Koziorożca, gdzie będzie można znowu odnaleźć stałość i bezpieczeństwo. Gdy Jowisz połączy się w środku tygodnia ze Słońcem Byki mają największe szanse na radosne uwarunkowania. Pozostań przy tym odważny! Lap łaski losu nie zapominając o przyszłości!

Pierwsza dekada urodzonych z opozycją Marsa nie może pozostawić nic przypadkowi. Potrzebna jest pełna koncentracja, świadomość celu oraz dyscyplina w działaniu. Czasami trzeba coś pozostawić za sobą, aby docenić to, co ma się pod ręką. Uwaga na agresywne otoczenie. Nie wszystkie sprawy dotyczą Ciebie osobiście!

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Gdy planety stoją nijako musisz postawić na improwizację!

 Twój Merkury jeszcze w biegu wstecznymi nie sprzyja komunikacji, działaniom lub rozpoczęciu nowych przedsięwzięć, ale kieruje na sprawdzanie, kontrolowanie i przekształcanie tego, co się wydarzyło od połowy grudnia 2015.

 Z kwadratem Neptuna i opozycją Saturna wycofaj się lub zabierz ręce z sytuacji, które są niejasne. Warto czasami się zapytać, doinformować lub skorzystać z pomocy profesjonalnej, nie opierając się tylko na przypuszczeniach.

Zamiast skakać od tematu do tematu skup się na sobie, swoich celach i na tym, co dzieje się w domu i zagrodzie. Intensywność oraz szczegółowość połączona z prawem razem z konsekwencją doprowadzi Cię do ciekawego celu.

Wenus i Uran dla drugiej dekady urodzonych wspiera układy partnerskie, pokazuje gdzie znajdziesz popleczników stawiając przy tym na radość, miłość oraz zadowolenie osobiste. Uranus okazujący Tobie względy zapewnia dobry, optymistyczny nastrój i niekonwencjonalne zamysły, które jednak trzeba skrupulatnie przygotować.

Pedantyzm może nie jest może Twoją dobrą stroną, ale to da Ci poczucie stałości oraz bezpieczeństwa. Saturn domaga się z naprzeciwka rzetelności. Odpowiedzialność za siebie ma przy tym wszystkim być główną misją przewodnią.

 Spróbuj czasami się dopasować. Tylko współpraca oraz reguły będą wyprowadzać Bliźniaki na szczyty.

 

 

 


Rak 22.6.-22.7.
 

To dobrze, że Mars ustawił się w trygonie.

Już pierwsza dekada urodzonych jest pod jego wpływem, aby gwarantowanie osiągnąć to, co sobie zaplanujesz! Twoje życie wymaga nie tylko konkretnego planu, ale również kroków do stworzenia bezpiecznego życia przyszłego.

Nie daj się zwieść pięknym słowom, pochwałom z różnych stron, które bardzo lubisz.

Istotne jest to, co sam posiadasz, co sam osiągnąłeś bez niczyich przeciw środków.. I to, co trzymasz w ręku.   Pozytywna energia od Marsa pomoże rozwiać trudne sytuacje z przeszłości. Gdy Merkury w biegu wstecznym w opozycji dodatkowo z Plutonem, Słońcem oraz kwadratem Urana konfrontuje Raka z wyzwania trzeba sięgnąć po intuicję oraz sygnały przesyłane ze znaku Panny. Jowisz i Neptun będą przez cały prawie rok Twoim najlepszym sprzymierzeńcem!

Obie planety zapewniają szczęśliwe zbiegi okoliczności, sprzyjające wiadomości i rekomendacje odgórne, które chronią Raka przed wszystkim, co nie dobre.  Nowe zadnia należy rozpoczynać po 25.1.16.

 Odpowiedzialność za siebie, swoje decyzje spada na Ciebie, ale kreatywnych pomysłów, inspiracji oraz pozytywnego nastroju nie zbraknie. Doceń jeszcze czasami swoją wartość rezygnując z wysokiej wrażliwości oraz emocjonalność akceptując, że nie przez każdego będziesz zrozumiany. 

Mars to power i siła przebicia. Nowy Rok wpłynie pozytywnie na Twoje zmiany osobiste.

 Skończ proszę uciekać od swojego cienia!

 

 

 

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

Saturn, Wenus i Uranu obiecują, że nowy tydzień może być dla Lwa pełen powodzenia. 

Musisz jeszcze pokazać się wytrzymały, zdecydowany oraz cierpliwy.   Trygon Wenus zapewnia dla urodzonych w drugiej dekadzie interesujące spotkania i pojawienie się nowych znajomościach z przepięknymi wydarzeniami. Inspirujące idee, kreatywność oraz niecodzienne wizje rozpatruj na razie w spokoju bez przejścia od razu do realizacji. Planety i tak będą się dobrze układać, że wkrótce będziesz mógł zabłysnąć jak gwiazda na niebie dosięgając samego szczytu najdalszego kosmosu.

To Uran daje Ci rewelacyjne nastawienie, chęć poznania wyjątkowości i wypróbowanie odmiennych pomysłów. Pozostań w tym tygodniu jeszcze na gruncie rzeczywistości. Merkury, bowiem w biegu wstecznym niepolecany jest przy realizacji ryzykownych zadań.

Saturn kontroluje czy idziesz drogą rozsądku. Jego trygon nagradza wytrzymałą pracę.

 Patrząc w niebo nie zapomnij o dokładności. Wszelkie informacje, które w kolejnych dniach usłyszysz trzeba najpierw dokładnie porządkować. Nie wdawaj się lepiej w agresywne dyskusje. Mars w kwadracie, szczególnie dla pierwszej dekady urodzonych stawia już w drodze kamienie w postaci właśnie wzmożonej akcji.

 Złośliwości możesz doświadczyć niespodziewanie. Szukaj w sobie wewnętrznej harmonii. Stan zdrowia wymaga wzmożonej uwagi.

 

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

I znowu kolejny tydzień powodzenia przed Panną!

Nie tylko niedzielny Nów Księżyca w Koziorożcu, ale układy Jowisza ze Słońcem i pomoc Marsa w sextilu to zadośćuczynienie za wytrwałą i rezolutną pracę.

Twój patron, Merkury jeszcze w biegu wstecznym, w pozytywnym aspekcie odkręca to, co się wcześniej nie udało. Patrz teraz bardzo spokojnie, wysłuchując i kalkulując propozycje, które się pojawiają. Wybierz tylko te, które prowadzą do godnej zaufania przyszłości.

Ogrom energii otacza już daty urodzonych Panien w pierwszej dekadzie. Wykorzystaj dany Ci cały szereg dynamizmu do zaprojektowania niecodziennych planów. Mimo, że Saturn i Neptun hamują, żądając raz po raz korekty, sprawdzania i respektowania przepisów- ogół będzie osiągnięty lub przetworzony do aktualnych sytuacji. Od rzeczywistości nie możesz się teraz oddalać.  

Nie martw się od razu, gdy plan „A” trzeba będzie zastąpić kolejnym, a może jeszcze i następnym… Wewnętrzny spokój pomoże wytrzymać przedwstępny chaos, który jest w końcu do opanowania.

W czwartek nie należy podejmować żadnych decyzji. Twój Merkury przy Słońcu może przyspieszyć niefortunne wydarzenia.

Jowisz, Słońce i Węzeł Księżycowy to poręczenie, że kolejna faza jest całkowicie w Twoim typie. Sytuacje gospodarczo-finansowe rozwijają się po Twojej myśli. Poznanie nowych, prze- znaczeniowych osób raduje nie tylko Twoje serce, ale przemienia każdy dzień kolejny. Zaufaj sobie oraz nowościom usłyszanym od bojowego Marsa ze Skorpiona.

Entuzjazm, bitność i pełna, profesjonalna prezencja wkrótce będzie hojnie wynagradzana.

 

 

 


 Waga 24.9.-23.10

Wenus i Saturn w bardzo pozytywnym aspekcie kierują nadal Wagi do miejsc rozkoszy, przyjemności i radowania.

Inaczej będzie wyglądało w kwestii profesjonalnej. Kwadraty; Słońca, Merkurego i Plutona już przestrzegają przed trudnymi sytuacjami. Zamiast rzucać się z zaciśniętymi ustami w wir pracy stwórz lepiej plan, zakładając, że nie wszystko wyjdzie tak jak sobie wyobrażasz. Brak zdecydowania, chwiejność emocjonalna oraz wybór nierozsądnych decyzji można byłoby lepiej zastąpić po prostu przeczekaniem nieciekawego czasu.

Gdy Saturn naciska, abyś wybierała najwyższe szczyt aktualny etap sprzyja kontrolom, zbieraniu informacji oraz sprawdzani tego, co w poprzednim miesiącu już stworzyłaś.

 Środek tygodnia może przyśpieszyć nadejście chaotycznych informacji. Dlatego zdystansuj się do spraw, które Ciebie w ogóle nie dotyczą.

Druga dekada urodzonych Wag z kwadratem Plutona i opozycją Urana może trafić na osoby dużo silniejsze od siebie. Zrób krok do tylu, zamiast rzucać się w paszczę demona.

Tymczasem piękne połączenie Wenus z Uranem dostarczy Ci niespodziewanych radości i miłosnych przeżyć, które długo zapamiętasz. Faza lekkości rozpoczyna się w nawiązywaniu lekkich, niezobowiązujących kontaktów. Co z tego wyniknie? Ty będziesz decydować.

Ważne byłoby zwrócić tymczasem uwagę na zdrowe odżywienie oraz zawartości własnego portfela. Do ostatniego dnia miesiąc jest jeszcze parę dni i tygodni…

 

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

I w końcu przed Tobą pojawiają się niespodziewane, świetne szanse.

 Mars w Twoim znaku nie próżnuje, ale z radością zaciera ręce dostarczając Ci sił wewnętrznych, dynamizmu oraz konsekwencji w działaniu.

Słońce z Jowiszem buduje mosty, abyś postawił solidne fundamenty. Przyszłość czeka już na Skorpiona z otwartymi ramionami! Gdzie jesteś? Koncentruj swoje moce, aby zdobyć wszystko to, o czym myślałeś już w dniach przeszłych!

Mając swoje życie pod osobistą kontrolą sam będziesz wyznaczał swoje drogi, konsultował plany, a jednoznaczna postawa wzbudza dookoła poważania! Nie ma nikogo ze znaków zodiaku w lepszej sytuacji. Czas jest świetny do poważnych przedsięwzięć.

 Zapomnij jeszcze od czasu do czasu o swojej całkowitej kontroli nad sobą, swoimi uczuciami oraz emocjami. Z Marsem będzie to bardziej możliwe. To on dostarcza nie tylko jeszcze intensywniejszych poruszeń. Wzruszenia i ekscytacje będą coraz większe. Dlatego przygotuj się na fazę niezapomnianych wrażeń.

 Do tego Nów Księżyca w Koziorożcu, pozycja Słońca, Jowisza i Merkurego sprzyja energicznym decyzjom, szczęśliwym splotom losu i rozwiazywaniu, prostowaniu, omawianiu tego, co nie udało się od 20.12.2015. Powodzenia finansowe, podwyżki, dodatkowe wyróżnienia będą cieszyć nie tylko kieszeń, ale również i oko.

Genialne pomysły płyną także od Neptuna w trygonie. Nie zapomnij słuchać swojej intuicji!!

 

 


Strzelec 23.11.-21.12

Masz lepsze szanse od innych znaków szybciej nadrobić, co aktualnie się zatrzymało razem z Merkurym w biegu wstecznym.

 Wenus w znaku jest nie tylko nagrodą, ale również sprzyjającym aspektem do ciekawych wrażeń. Wykorzystaj, więc czas na stworzenie i postawienie na nogi tego, na czym Ci najbardziej zależy. Priorytetem są na pewno partnerstwa, układy i związki wszelkiego rodzaju. Podreperowanie budżetu domowego przyda się, także zabierz się już dziś do kalkulacji!

 Pierwsza dekada urodzonych jeszcze musi sprawdzać szczegóły, nie pozwalając kwadratowi Neptuna na zwodzenia z prostej drogi. Druga dekada urodzonych Strzelców ma już z trygonem Urana dobre możliwości kreatywnych działań. Postaw na nowe, nieznane, ale gwarantujące przede wszystkim stałość!

Gdy Twój Jowisz ustawi się pozytywnie do Słońca jesz szansa, że i Tobie przypadnie największy kawałek tortu w prezencie. Trzymaj, więc oczy otwarte łapiąc wszystkie możliwości, dążąc tylko przy tym do konkretnych planów. I celu ma się rozumieć.

Strategicznie byłoby poświęcić dużo czasu dla miłości oraz czułości. Single mają prześwietne możliwości na poznanie tej przeznaczonej osoby.

 Saturn będzie umacniał Twoje partnerstwa i razem z nim przyszłość pokaże się z tej stabilnej strony.

Pozwól sobie na jedność, wspólnotę, a może i zaplanowanie nowego domu. Szczęście jest większe, kiedy nim się dzieli. Dobrze byłoby pamiętać o tym przysłowiu.

 

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Nów Księżyca w Twoim znaku w niedzielę 10.1.16 rozpoczyna dla wszystkich odmienny etap życiowy. W nadchodzącym tygodniu należałoby uwzględnić pozycje Merkurego w biegu wstecznym. Plany, przedsięwzięcia, projekty mogą być przemyślane, ale do działań podejdź dopiero po 25.1.16.

 Wszystko, co wykonujesz musi odpowiadać rzeczywistości. Nie zamyślaj się, więc za dużo. Mars w pozytywnym aspekcie jest przy Tobie razem z siłą przebicia dążąc cały czas tylko do realizacji priorytetowych przemyśleń.  Słońce w Twoim znaku to nie tylko najlepszy czas w całym roku, ale również faza szczęścia, pomyślności oraz świetnych wieści dookoła. Robisz wrażenie, emanujesz autorytetem i wszystkich można łatwo do siebie przekonać.

Druga dekada urodzonych z kwadratem Urana i koniunkcją Plutona musi liczyć na utrudnienia, opóźnienia lub wyzwania, z którymi i tak dasz wkrótce radę. Nie pozwól mieszać się innym w Twoje postanowienia. Decyzje muszą uwzględniać Ciebie osobiście oraz najbliższe, istotne społeczeństwo. Wtedy uda się wszystko na pewno!

Trygon Jowisza ze Słońcem to najpiękniejsza korona dla wszystkich Koziorożców, nawet tych, których jeszcze nie mają urodzin. Ze spokojem będziesz mógł popatrzyć w dalsze dni przyszłości. Pozytywne wydarzenia prześcigają się radując Twoje serce.

 Koniec z stresem. Nadszedł czas harmonii tudzież zasłużonego wypoczynku.

 

 

 

 Wodnik 21.1.-19.2

Gdy Saturn stoi w sextilu jest pewność, że dokona się czegoś znacznego!

 Pełna koncentracja jest pewnie skierowana na projekty zawodowe, które torują Ci szlak do znaczącej przyszłości.

Nie należy tylko pozostać przy marzeniach! Konkretne czyny, odważne decyzje oraz inspirujące idee planuj ze spokojem. Merkury wyszedł właśnie z Twojego znaku, ale wróci, by pozbierać to wszystko, co ma być do joty złożone, pamiętając o Twoje skrupulatnej pracy!

Nie przejmuj się, gdy coś zawisło może od niedawna gdzieś w próżni. Konstelacje nadchodzących dni dają zabezpieczenia, że Wodnik spełni doskonale swoje misje!

Zwróć uwagę tymczasem na Marsa w kwadracie. Twoje zdrowie, siły witalne, a może i kontrole lekarskie będą przez jakiś czas bardzo ważne. W pracy może pojawić się natłok zaległych czynności, które odgórnie trzeba będzie natychmiast(!)wykonać.

 Pamiętaj o swoich granicach oraz możliwościach. Nikt nie jest w stanie w ciągu jednego dnia cały Krakowa wybudować…cierpliwość, rozsadek i celować wykonywanych zadań będzie sprzyjać szczególnie pierwszej dekadzie urodzonych w urzeczywistnieniu któregokolwiek precedensu.

W razie, czego skorzystaj z porad Twoich najbliższych przyjaciół. Jest wielu służących Ci pomocą tudzież gwarantujących pierwszorzędne postulaty!

W miłości chwilowo czas skończyć z przyzwyczajeniem, wiecznym stylem życia singla i powierzchownymi uczuciami. Przybliż się śmiało do swojego partnera lub weź pod uwagę te układy, które gwarantują więcej intensywności.

 Jowisz, Wenus i Mars kierują nie tylko Ciebie, ale również wszystkich do ciepła i bezpieczeństwa w związkach. Jest nadzieja, że nie uciekniesz od szczęśliwości:-)

Więcej śmiałości oraz odwagi!

 

 

 

 


Ryba 20.2.-20.3

 Razem z niedzielnym Nowiem Księżyca w trygonie przy asyście Marsa wchodzisz w nowy tydzień z podniesioną radośnie głową!

Projekty, plany, zamiary będą jednogłośnie wykonane, zaplanowane oraz zadecydowane. Nic nie umknie Twoje uwadze czy też wnikliwości! Księżyca dodaje przy tym romantyczny nastrój. Słońce z Koziorożca pewności i odwagi w działaniu. Weź jeszcze pod uwagę Merkurego w biegu wstecznym, który może coś rozwiązać, ale wkrótce i tak wyjdzie podwójnie na Twoje. Nie ma strachu!

 Czujesz już sama, razem z siłą bojowego Marsa nadszedł czas zmian, przebudowy i walki o swoje marzenia oraz ideały. Jowisz, Słońce i Merkury szykują dla Ciebie radosne niespodzianki…nawet nie wiesz, jakie czeka Cię wkrótce szczęście!

Myśląc dalej pozytywnie jest pewność, że nawet uwierzysz w cuda. Układy planet uwzględniły już Twoje wrażliwe serce, aby Ryba otrzymała to, na co już od wielu lat pracuje.

 Tymczasem kwadrat Saturna rozpoczął kontrolę drugiej dekady urodzonych. Pamiętaj o konkretach, prawie i wszelkich drobnostkach. Nic, bowiem nie umknie jego sprawdzianom.

Wielkie ilości inspiracji przynosi Jowisz w opozycji razem z Węzłem Księżycowym. Twoje przeznaczenie musi dożyć światła dziennego. Wiem, że postawisz na to, co tylko może być realne. Pluton w pozytywnym aspekcie to ogrom bitności. On nie pozwoli długo na negatywne myśli, marzenia o zamku z piasku oraz innych bajkach. Teraz są przy Tobie czarodziejska energia abyś dotarła do namacalnego powodzenia!

A i w miłości, tej, o której śnisz na jawie niebawem coś się radosnego zacznie…Ja myślę, że najpiękniejsze są własne autentyczne doświadczenia. Rozejrzyj się spokojnie dookoła. Na pewno nic Ci się przy tym nie stanie! :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim ciekawego, nowego tygodnia!

 

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com

 

 Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto).

 

Słońce w Koziorożcu, Wiedeń, 10.1. 16

 

 

„ Człowiek, który ma odwagę wziąć odpowiedzialność za samego siebie, na ogół szybciej się starzeje niż ten, który tę odpowiedzialność przerzuca na otoczenie.” A. Kępiński.


Bild via Wikimedia Commons- Odilon Redon Pandora anagoria.