Styczeń 2016

„Wiele spośród rzeczy, które możesz policzyć, nie liczą się. Wiele z tych, których policzyć nie można, naprawdę się liczą.”

— Albert Einstein

 

 

 

Od 3.1.16 rozpoczyna się bardzo intensywny okres wielu wydarzeń.

Zdarzenia, doświadczenia i przeżycia, które nas czekają mówią już o radyklanych zmianach i potrzebach reform, tam, gdzie jest to od zaraz konieczne.

Dla nas wszystkich w życiu prywatnym, także życiu społecznym oraz politycznym trzeba oczekiwać już przeobrażeń i przekręceń nie koniecznie korzystnych z życzeniami wszystkich ludzi w różnych krajach na świecie.

Można już teraz spodziewać się ważnych przełomowych kolei losu, które albo coś polepszą wyznaczając drogę dni następnych, albo załamania, przynosząc jeszcze trudniejsze wypadki i rozpadanie się systemów i struktur wszelkiego rodzaju.

 Gdy w życiu osobistym każdy z nas musi ocenić swoje sytuacje i aktualne pozycje, na innej płaszczyźnie będą omawiane tematy związane z rządem/władzą, układów i polityki, współpracy międzypaństwowej, religii oraz finansów.  

 

Merkury w biegu wstecznym od 5.1.16 będzie sprawdzał i kontrolował całokształt umów, założeń, decyzje i sytuacje rozstrzygnięte i podjęte od trzeciej dekady grudnia 2015.

 Teraz będzie można je poprawić, korygować i z wyruszeniem planety komunikacji w bieg prosty wszystko uporządkować. Nieoczekiwane historie lub zakłócenia faktów wpływają korzystne na nowe, prognostyczne plany, zmiany prawa czy przepisów.

 

 

 

„Ten, który nie potrafi przebaczyć niszczy most, po którym sam musi przejść.”

— George Herber

Ważne daty:

 

3.1.16 Mars wkracza do swojego(w astrologii klasycznej pierwszy władca) znaku Skorpiona ukazując w pełni swoje działanie, potencjał oraz przeogromnej przedsiębiorczości. Wewnętrzna transformacja, siła, zdecydowanie oraz pozbywanie się, np. lęków, strachu to dobra strona medalu.

 Jak każda planeta i Mars w znaku Skorpiona ma również inne cechy negatywne, np. gwałt, intryga, czy też wewnętrzna szarpanina lub nieobliczalna agresja.

 

 

8.1.16 Jowisz zatrzymuje się w Pannie i wyrusza w bieg wsteczny aż do 10.5.16 badając obszary w naszym życiu, gdzie można znaleźć jeszcze dla siebie szczęście i zadowolenie w innej formie.

 

10.1.16 Nów Księżyca w znaku Koziorożca odbywa się przy ścisłym położeniu z Plutonem i w kwadracie do Urana. Merkury jest jeszcze w biegu wstecznym, a Wenus stoi obok Saturna, jak gdyby odkręcając i odkrywając stare, nierozwiązane tematy przeszłości. Wszystkie zagadnienia nowiu dotyczą naszych sytuacji osobistych, politycznych, struktur, które nie funkcjonują, nie sprawdzają się w aktualnym czasie wielu problemów, stagnacji lub też pojawienia się martwych punktów, potrzebujących jak najszybciej naszej uwagi oraz rozwiązań.

 

 

20.1.16 przechodzące Słońce do Wodnika sprawdza gdzie ograniczona jest nasza wolność, jak należy spełnić się osobiście, indywidulanie szukając przy tym jasnych, bezgranicznych myśli.

 

23.1.16 Wenus w znaku Koziorożca stawiać będzie na realia, rzeczywistość uciekając od utopii oraz idealizmu Strzelca. Znak miłości oraz sytuacji miedzy innymi finansowych szuka i kieruje nas ku stałości, zabezpieczeń dając inne wartości życia i tworząc całkiem odmienne związki partnerskie wszelkiego rodzaju.

 

 

Podczas Pełni Księżyca na osi Wodnik/ Lew 24.1.16 Merkury łączy się drugi raz  z Plutonem symbolizując wolności indywidualne oraz osobiste każdego z nas oraz wszystkich poszczególnych narodów oraz krajów. Z forma np. fanatyzmu, bezkompromisowości, zapalczywości czy bezwzględności …należy zrezygnować podczas poszukiwań własnego potwierdzenia oraz ego.

 

25.1.16 Merkury, planeta komunikacji wyrusza w bieg prosty w Koziorożcu przyzwalając na poważne, ostateczne decyzje, podpisy ważnych projektów, umów czy rozmów o długoterminowym znaczeniu.

To bardzo dobry czas na podpisywanie zatrudnień, zleceń i zarabianie pieniędzy.

 

 

 

 

Słońce w Koziorożcu.

Polska 3. 1.2016

 

 

 

 

Horoskop tygodniowy ukaże się od następnej niedzieli:  10.1. 16

 

 

Ja życzę wszystkim pogodnego miesiąca stycznia zapraszając na porady astrologiczne i sesje tarota, coaching astrologiczny(indywidualny i biznes): Skype, mail albo prywatnie, telefon: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com  Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto).

 

„Każda rzecz, która irytuje nas w innych prowadzi nas do zrozumienia nas samych.”

— Carl Jung