Sierpień 2016

 

 

               „Jeśli jesteś gotowy być słaby, jesteś bardzo silny.”

 

 

 

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 1.8.16 do 7.8.16. Nów Księżyca na osi Lew/ Wodnik 2.8.16 o godzinie 22.44.

Konstelacje tygodnia:

 

Nów Księżyca w znaku przebojowego Lwa odbywa się 2.8.16 o godzinie 22; 44 podczas którego Słońce, Księżyc w pełni stoją jeszcze w trygonie do Saturna. Mars w tym dniu przechodzi do Strzelca! Konstelacje; Saturn kwadrat Neptun, Jowisz opozycja Chiron, Wenus/ Merkury kwadrat Mars są aktywne.

 

Saturn, Pluton, Neptun, Uran są jeszcze w biegu wstecznym.

 

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów….itp.

 

-2.8.16 od godziny 2; 44 do godzony 3; 11

 

-4.8.16 od godziny 6; 12 do godziny 9; 33

 

-6.8.16 od godziny 5; 20 do godziny 18; 56

 

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

„Tylko głupcy chcą władzy, a najwięksi głupcy chcą ją zdobyć przemocą.”

 

~Tao Te Ching

 

 

 

Baran 21.3-20.4

 

Do Słońca, Merkurego, Wenus i Saturna w trygonie od Nowiu Księżyca dołącza się również Mars w boskim położeniu!

 

Przed Baranem bardzo piękny tydzień, gdzie wszystkie Twoje pomysły, idee oraz to, co zamyślisz ma szanse spełnienia w bardzo szybkim tempie. Wykorzystaj kolejne dni do realizacji, planowania i akceptowania pomysłów innych. Gwiazdy, bowiem dają sygnały do ważnych życiowych zmian na płaszczyźnie prywatnej i zawodowej. Praca będzie Ci się palić w rękach z Twoim Marsem dostarczającym ogromne mocy. Pewnością siebie, zdecydowaniem prześcigasz od raz innych!

 

Saturn na pewno zadba abyś nie wystrzelił ponad cel! To on wymaga dużo pracy, dokładności wykonania oraz znajomości fachu!

 

Rozwój wszelkich wydarzeń, wypadków jest już od poniedziałku niecodziennie szybki, a Nów Księżyca w Lwie zachęca do przemian, unowocześnień Twojego żywota.

 

Podczas ważnych spotkań słuchaj komplementów, ale czasu przed Tobą niewiele, aby wszystko zmieścić, co jest w Twojej głowie do końca miesiąca. Z odwagą w sercu i rozwagą w głowę będziesz sięgał swobodnie do sklepienia nieba! Tam, bowiem czekają Cię pochwały, zasługi i uznania olbrzymiej rangi.

 

Działaj odważnie będąc świadomy tego, co daje Ci szczęście lub co jeszcze do tego Ci brakuje.

 

 Wszystko, co rozpoczniesz około 2.8.16 ma szanse powodzenia wspierając Cię długofalowo na kolejne lata! Otwórz się na nowe! Jeszcze tylko kompromisem, lekkością i harmonią dotrzesz do niesamowitych wpływów i zysków!

 

 

 

 

 

 

 

Byk 21.4-20.5

 

Finalnie nadchodzą pozytywne wiadomości! Merkury i Wenus w trygonie od następnego tygodnia wskażą Bykom drogi do dni pięknych, radosnych oraz przyjemnych!

 

Długa opozycja Marsa kończy się i nie będzie brakowało Ci siły do wykonania postawionych sobie założeń. Zadbasz o siebie, swój wygląd, najbliższe otoczenie. Do twarzy będzie Ci w słonecznej aurze. Gwiazdy ze znaku Panny w trygonie od zaraz poprawiają układy profesjonalno-zawodowe. I Twoje pomysły zostaną zauważone i uwzględnione. Do końca siedmiu dni możesz już spodziewać się pomyślnego rozwoju każdej sytuacji. Nie bądź jeszcze skromny. Już długo siedziałeś w cieniu, więc czas jest pomyśleć tylko i wyłącznie o sobie!

 

 Razem z Nowiem Księżyc w kwadracie pokierujesz się sercem zamykając za sobą tematy, które od dawna są już bardzo niedogodne. Nie musisz się nikomu podporządkować! Nowe znajomości, ludzie i propozycje sprawią, że znajdziesz się od razu w sympatycznym środowisku.  

 

Dobrze byłoby pomyśleć o nauce lub jakiś kursach rozwojowych. Kalkulacje zweryfikuj i całkowicie od końca miesiąca wystartuj z trygonem gwiazd do otwierania nowych dróg przyszłości. Nie warto już stać w miejscu i hołubić pradzieje, które nie mają żadnego znaczenia.

 

Merkury, planeta komunikacji znajdzie praktyczne sposoby abyś mógł zapisać na swoim koncie tylko indywidualne wziętość.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5-21.6

 

Słońce i Wenus nie pozwala na zapomnienie o przyjemnościach i radościach. Razem z tym gwiazdami masz szansę na pozytywny Nów Księżyca i załagodzenie wiele trudnych sytuacji, wyjścia z uzależnień wszelkiego rodzaju oraz stworzenie czegoś ogromnego.

 

Mars ustawia się podczas Nowiu Księżyca w opozycji dla drugiej dekady urodzonych. Przygotuj się na trudne uwarunkowania i wyzwania, które będzie można opanować spokojem i harmonią w sercu oraz głowie. Nie wchodzi przypadkiem w uwikłane ewentualności, które szybko mogą się zapalić nie do ujarzmienia. Przygotuj się do nowego, ale zwracaj uwagę na stałe, bezpieczne bez pogrążania samego siebie w prowokacjach. Mars ze Strzelca działa, bowiem znienacka, niekontrolowanie nie zapowiadając dobrego mikroklimatu.

 

Najlepiej zrobisz idąc za Słońcem, które podczas Nowiu Księżyca wskaże na odważne sposoby zahamowania trudnych sytuacji i zbudowania podłoża do realizacji nawet najskrytszych marzeń.

 

Twoim przykazaniem na ostatni miesiąc lata jest skupianie myśli na sobie, ważne, priorytetowe cele, odróżnienie realnego od fantazji i pozostanie całkowicie w realu

 

Słuchaj innych, ale nie daj się namówić na rzeczy banalne niezapowiadające sukcesów autentycznych.

 

Dwie planety w opozycji; Mars i Saturn przy Nowiu Księżyca dają już sygnały, co w porządku alfabetycznym trzeba będzie się ze swojego życia pozbywać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rak 22.6.-22.7. 

 

Z Merkurym i pod koniec tygodnia Wenus w sextilu przed Rakiem bardzo dobry czas na nowe zadnia zawodowe, spotkania rodzinne, flirty i przyjemności ostatniego miesiąca lata.

 

Będzie dużo możliwości do wspominania jesienią i zimą, gdy przyjadą nieprzychylne pory. Dlatego skup się teraz na swoich potrzebach oraz rozradowaniach i szczęśliwości.

 

 Jeszcze raz kolejny single mają szansę zabłysnąć na każdym parkiecie. Nie jest możliwe, aby któryś z Raków pozostał samotny. Zwalniaj czasami tempo, rób plany i zapisuj dokładnie terminy. Słońce i Nów Księżyca w sąsiednim znaku zwiększa ekspresywność podsycając ogniste energie.

 

Z Jowiszem i Neptunem przed Tobą jeszcze długa faza do skonkretyzowania programów, zadbanie o własne interesy nie marnując mocy na sprawy nieistotne.

 

Szczęście czeka Cię również w pracy, gdzie nagle ruszą się sprawy od jakiegoś czasu odkładane. Gospodarczo-materialnie nie możesz narzekać. Starczy na wszystko, co potrzebujesz. Będzie de facto, za co kupować i dla siebie prezenty.

 

Priorytetowe zadnia przełóż na koniec tygodnia. Po Nowiu Księżyca czas jest bardziej spokojny dla Raka, a Luna w znaku Panny przypomni o dokładności i rzetelności wykonywanych czynności.

 

W świeżutkim miesiącu niezaprzeczalnie będzie dla Ciebie świetny jego koniec, dlatego planuj z głową, korzystaj z pomocy innych i nie zaszywaj się w swojej skorupce. Świat chce usłyszeć o Twoich wyczynach oraz ogromnym nakładzie pracy. Z tego mogą być tylko korzyści!

 

 

 

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

 

Wyjątkowy Nów Księżyca w Twoim znaku jednocześnie z ustawieniem się Marsa w trygonie pozwoli nie tylko rozpocząć, ale i zakończyć to, co nie dawało od dawna spokoju wchodząc na całkiem odmienne, asertywne drogi.

 

Potężna energia rozpiera Cię i czujesz już swoją ogromną siłę, aby pełen dobrych intencji zagarnąć do siebie, to, co ma największe znaczenie. Już nie ma powodu chować się po bokach…Masz tyle do zaoferowania innym, że wielu będzie szukać u Ciebie schronienia. Zacznij jednak od siebie razem z koniunkcją Księżyca w Nowiu. Ten czas jest tylko raz do roku, aby stworzyć coś ważnego. Droga do sukcesu stoi przed Tobą otworem. Przeanalizuj jeszcze strony finansowe, sprawdzaj projekty korzystając z własnych doświadczeń. Gwiazdy w sąsiednim znaku Panny mogą, bowiem czepiać się szczegółów.

 

Twoje samospełnienie jest najważniejsze, a co zostanie przy Tobie do końca, to ponownie okaże się z nadejściem finału miesiąca. Patrz dalej, myśl przyszłościowo pozbywając się tego, co nie sankcjonuje usiąść w spokoju na zasłużonym tronie.

 

Tymczasem relacje miłosne nieomylnie się ociepliły. W partnerstwach wszelkiego rodzaju panuje zgoda, miłość i obopólne zrozumienie. Na Ciebie przecież można zawsze liczyć. Pozwól też innym wykazać się wspaniałomyślnością nie ubiegając nikogo w jego powinnościach.

 

Zajmuj się kwestiami mającymi serca znaczenie. A razem z Nowiem niech spełni się to, na co od dawna zasłużyłeś!

 

 Zrobiłeś już plan? Zabierz się od razu do dzieła!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

 

Merkury i od piątku Wenus w Twoim znaku informuje o wyjazdach, wielu sympatycznych spotkaniach towarzyskich oraz rozwojach zawodowych. Wszystko, co zainicjujesz dookoła Nowiu Księżyca nabierze na pewno charakteru przyszłości. Sprawdzaj jeszcze rzetelnie fakty, analizuj i skrupulatnie przemyślaj. Merkury pod koniec tego miesiąca i tak wybierze się w bieg wsteczny, abyś otrzymała wszystko, co do joty, co sobie tylko zamyślisz.

 

Z Wenus zaprogramuj się na flirty, radości dnia codziennego pamiętając o kupieniu czegoś eleganckiego dla siebie! Wiele z Was wybierze się na urlopy, które w towarzystwie takich gwiazdy będą niezapomnianie porywające! Wszystkie oczy skierowane są ku Tobie, jesteś centrum zainteresowania tryskając przy tym niepowtarzalną energią!

 

 Schyłkowe tygodnie lata będą dla Panny idealne! Priorytetowe; odrzuć skromność, pokaż się z tej swobodnej, promiennej strony, uwierz w swoje siły kierując przede wszystkim instynktownością!   Trzymając się osobistych założeń oraz zasad i tak doprowadzisz całokształt do zwycięskiego końca pozbywając się nadwrażliwości i kompleksów. Wenus daje szanse nie na przelotne romanse, ale spotkania swojego przeznaczenia! Bądź odważna i spróbuj zawalczyć o swoje szczęście bez skazywania z góry czegoś na nieszczęścia!

 

Oprócz świetnego nastroju kolejny tydzień/ miesiąc przyniesie osiągniecia zawodowe. Panna nie będzie się nudzić ortzymując tylko pozytywne wiadomości. Tylko nie czepiaj się drobiazgów i łap w locie wiele szans spadających bezpośrednio w Twoje ręce, nie pytając się; „ dlaczego?” …!

 

Nie wszystko ma na ziemi i niebie wyjaśnienia. Czasami wystarczy przynajmniej zaufać, że się coś spełni..!

 

 

 

 

 

 

 


 Waga 24.9.-23.10

 

Bardzo wiele pozytywnych sextili sprawia, że następny tydzień wraz z przyjaznym Nowiem Księżyca poczujesz się silna, pewna siebie i zdecydowana w wyborze ciekawych dróg do przyszłości.

 

Okoliczności, atmosfery zmieniają się nagle od wtorku na bardzo sprzyjające. Już wiesz, co trzeba zrobić w związkach czy sytuacjach zawodowych. Prywatnie przejmujesz wiele ofert i spotykasz wyborowe towarzystwo. Twoje marzenia mogą stać się już niebawem realne. Wyjdź jeszcze z inicjatywą, wyzwalając się z tych układów i konstelacji ludzkich, które nic nie wnoszą w Twoje życie.

 

Miłość, przyjaźń piękna jest… gdy podzielisz to jeszcze na dwa i zaakceptujesz, że druga strona też musi wykazać się przedsiębiorczością. Wszak związek to kompromis dwóch osób…podwójna siła i moce. Nie musisz Ty robić wszystkiego. Zaakceptuj przyjemności, prezenty i lojalne zachowanie. Teraz przechodzisz  do pierwszych szeregów, aby razem z Księżycem w Nowiu zapoczątkować inaugurację dni szczęśliwych.

 

Za miesiąc już Jowisz stoi w Twoim znaku. Z gwiazdą szczęścia możesz oczekiwać wszystkiego tego, co ominęło Cię przez ostatnie 12 laty.

 

Stwórz odważny plan! Postaw na współpracę, kooperację. Marzenia o ciekawej pracy mogą się spełnić, a ewolucja gospodarczo- finansowa jest więcej niż pewna!

 

To świetny czas na zasadzenie ziarenka sukcesu. Niebawem może z niego wyrosną tyko drzewo dobrodziejstwa.

 

 

 

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

 

Od wielu lat przechodzisz transformacje i jeszcze do 22.8.16 możesz się spodziewać paru wyzwań, którym ze Słońcem w Lwie należy sprostać.

 

Będziesz to potrafił!

 

Merkury planeta komunikacji znajduje się w Pannie. Jej sextil ułatwia wszelkie rozmowy, prowadzenie ważnych negocjacji, zarabiane pieniędzy oraz podróże dowolnego rodzaju.

 

Zbliżający się Nów Księżyca w kwadracie jeszcze raz da impuls i zaznaczy, co trzeba zostawić, co zmienić, aby świetne pomysły dzięki odmiennej strategii wprowadzić w życie.  Kieruj się pracą w grupie sięgając do kooperacji i cierpliwości. Wszystko, co usłyszysz przeanalizuj skrupulatnie i przejdź następnie tylko do tego, co daje Ci stałości!  Żadnego ryzyka!

 

Tymczasem Wenus już od 5.8..16 także w radosnym położeniu sprawia, że gospodarczo wychodzisz na proste, znajdujesz czas na romanse, przyjemności, ale w bardzo dobrym, spokojnym stylu.

 

Wiele drzwi otwiera się przed Tobą, dlatego spożytkuj już od poniedziałku czas kreując plan do przyszłości. Wybierając z życia, co najlepsze posłuchaj głosu serca bez atakowania samego siebie, samokrytyki lub ograniczania innym wolności. Ze Słońcem w znaku Lwa i gwiazdami w Pannie masz szasnę zbudować złoty most między marzeniem, a realnością, a może nawet dojść do własnej działalności. 

 

Spawy uczuciowe nabierają w kolejnych dniach zupełnie innego znaczenia. Nareszcie będzie można spokojnie pospacerować i posłuchać kogoś, kto ma dla Skropiona bardzo ważne znaczenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Strzelec 23.11.-21.12

 

Pozytywnie nastwiony Nów Księżyca w znaku Lwa i jednoczesne przejście Marsa do Twojego znaku nadaje nie tylko ogromnej siły, jak również motywacji i odwagi do wykonania walecznych czynów!

 

Do poniedziałku dobrze byłoby sprecyzować konkretne Panny, z Merkurym i potem Wenus w kwadracie jedno zakończyć, a drugie rozpocząć z gracją i elegancją.

 

Priorytetowe jest abyś wiedział, że jesteś kontrolowany. Saturn w Twoim znaku nie pozwala na zbytnie wyskoki, partnerstwa bez przyszłości i obojętność w stosunku do samego siebie.

 

Wszystko będzie zbudowane mozolnie, w trudzie, ale daje tym samym podkład na dzień następny.. Szukaj w sobie cierpliwości zmuszając do wykonywania czynności po kolei. Intencje Saturna są na pewno zbieraniem doświadczenia, a jego wpływy zupełnie odmienne od Twojej filozofii życia.  Gdy będziesz potrafił i zaakceptujesz konsekwencje oraz narzucane Ci obowiązki, masz szansę do końca roku stworzyć całkiem nowe życie.

 

Merkury w Pannie zwraca uwagę na komunikację. W wypadku, gdy nie znajdujesz płaszczyzny porozumienia koncentruj się na osobistym planie i swojej misji losu. Może droga jest kręta lub musisz wybrać kilka objazdów, ale docelowo czeka Ciebie zasłużone zwycięstwo! Więcej pewności i wiary w siebie!

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

 

Poprzednie cztery tygodnie były takie sobie. Planety z Lwa nie miały większego wpływu na Twoje czynności.

 

Od poniedziałku wiele jednak przemienia się już na Twoją korzyść. Merkury stoi w trygonie i razem z nim komunikacja zwiększa się i będzie można mówić o ważnych, nowych kooperacjach i nawiązaniu znaczących znajomości do przyszłości. Sytuacje finansowo-gospodarcze także się poprawiają. Stoisz stabilnie ustawiony na własnym, skromnym podłożu, ale dbając o każdy dzień kolejny.

 

Przejście Wenus do znaku Panny 5.8.16 da nadzieję dla singli na poznanie osób stałych, wiernych i takich, na których możesz polegać jak na Zawiszy. Wydziel już od zaraz parę dni na spędzenie czasu z rodziną, dziećmi oraz najbliższymi. Zresztą i Ty możesz, coś zainicjować, zorganizować lub zwołać spotkania przyjaciół po latach. W domu pokierujesz się rozsądkiem, a nazbierane trudności będą rozwiązywane metodą sprytną i użyteczną. Bez znaczenie, w które strony teraz skierujesz swój wzrok oraz ręce całokształt załatwisz z głową świadomy swojego losu w dniu kolejnym.

 

Nów Księżyca w znaku Lwa nie ma większego wpływu na Koziorożca, a przejście Marsa do Strzelca może rozpraszać nieco Twoje energie, z drugiej strony dobrze jest okazjonalnie wykorzystać inne, bardziej spontaniczne sposoby myślenia.

 

Idealnie byłoby pomyśleć przede wszystkim podczas tego dnia o własnym rozwoju. Twoja siła leży w cierpliwości, staranności oraz korzyściach z własnego doświadczenia.

 

 Mimo, że Pluton w Twoim znaku transformuje boleśnie wszystkie fazy istnienia nadchodzący miesiąc może być wyśmienity,…gdy zapamiętasz Twoje indywidualne serca życzenia. Pozostań odważny odrzucając skromności za siebie!

 

 

 

 

 

 

 

 Wodnik 21.1.-19.2

 

Układy planet zmienią się w nadchodzącym tygodniu, a Nów Księżyca z naprzeciwka i przejście Marsa jednoczenie do Strzelca wprowadza Cię w nieoczekiwane sytuacje, gdzie trzeba będzie skorzystać nie tylko z własnej inteligencji i oryginalności,…ale również słuchać co mówi serce…

 

Uwarunkowania już od poniedziałku nabierają niecodziennych splotów wydarzeń, a Ty sam ożywiasz się czując przy tym moce Słońca z opozycji. Trudności, które się nagle pojawią należy rozwiązywać w spokoju i cierpliwości. Przebudowy są konieczne i nie ma od tego odwrotu, a potrzebna bitność będzie dostarczona od planety energii w przyjaznym nastawieniu.

 

Działaj według ścisłe ustalonego planu, słuchając już Merkurego w racjonalnej Pannie. Akceptowane będą tylko sensowne, łatwe w użyciu sposoby. Bez wymądrzania się i kierowania myśli do uniwersum.

 

 Pozostań i ten tydzień w rzeczywistości. Zamysły, które nosisz w swojej głowie można będzie kolejne wprowadzić w życie, gdy posłuchasz rady najbliższych przyjaciół.

 

Wenus jeszcze do końca tygodnia w opozycji zmusza Cię do wyjścia z inicjatywą, wyciągania ręki i wyjaśniania, korygowania partnerstw wszelkiego rodzaju. Nie tylko Ty jesteś ważny, ale również Twoje wspaniałe pomysły, które muszą służyć innym, społeczeństwu, otoczeniu!

 

Od końca miesiąca mimo chaotycznego początku można już będzie napisać o korzyściach. Dlatego koncentruj się na własnych zadaniach mając na względzie własne pragnienia i serca życzenia.

 

 

 

 

 

 

 

Ryba 20.2.-20.3

 

Merkury, następnie Wenus i Jowisz stoją w opozycji.

 

 Jest to faza, gdzie Ty musisz zabrać się do dzieła, pokazać swoją operatywność, obrotność oraz skuteczność działania.

 

Gdy Nów Księżyca w znaku Lwa mówi o decyzjach, wyborach serca Ryba nie ma już czasu na zastanawianie, rozmyślanie i marzenia bez końca. Koordynuj swoje siły!

 

Mars ustawia się od Nowiu Księżyca w kwadracie, a to oznacza, że trzeba będzie zawalczyć o siebie i plany do przyszłości!

 

 Pluton, ogromna siła w pozytywnym nastawieniu daje Ci ogromne moce do całkowitej transformacji życia. Gdy dorzucisz jeszcze garść wyczucia i zaakceptujesz słowa, które szepcze intuicja przez kolejne dwa tygodnie masz możliwość sprecyzowania i oddania swoich planów do wykonawstwa. Meta nie jest aż tak daleko, jak sobie sama przedstawisz!  

 

Nadchodzi dodatkowa bardzo ważny czas decyzji, które może jeszcze nie dawno odsuwałaś od siebie. Druga dekada urodzonych Ryb z kwadratem Saturna powinna nie tylko wykonywać dokładniej swoje obowiązki, ale kończyć te układy, partnerstwa czy współprace, niedające oczekiwanych, wymarzonych przez Ciebie korzyści.

 

Cierpliwość, sumienna praca połączona z Ryby wrażliwością pozwoli nie dopuścić abyś wpadła w pułapki otoczenia. Słuchaj się szóstego zmysłu. Neptun będzie Cię chroni, prowadził do przodu, ale nogami musisz pozostać do końca w rzeczywistości.

 

Poznane teraz osoby mają charakter prze-znaczeniowy, szczególnie od końca tygodnia w tej kwestii pojawi się poruszenie. Gdy nie nagniesz się do propozycji innych masz szasnę na szlachetne czyny, satysfakcje rodzinne i spełnienia osobiste.

 

Nie wchodź w prowokacje, ale walcz mądrze o swoje istnienie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     Ja życzę wszystkim pogodnego tygodnia!  

 

 

 

 

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon-Austria: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny: 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com

 

Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto). Bezpośrednie połączenie z Niemiec: Tel. Nr. 0900 39 005 204 ( 1,99 €/ min)

 

Ja zapraszam w lato na indywidualne porady w Polsce. Informacje, zapytania proszę pisać na maila: honorata.n@outlook.com   lub telefon 519 397 171.

 

 

 

Słońce w Lwie, Polska 31.7.16.

 

"Miłość jest najwyższą siłą wszechświata, to ona wprawia w ruch gwiazdy."   Cassandra Clare.

 

 

 

 

Bild via Pixabay.