Nów księżyca w Lwie, na osi Lew/ Wodnik. 27.7.14 o godzinie 0;43

Żyć swoim życiem nie jest egoizmem. Egoizm zawiera się w żądaniu, by ktoś żył zgodnie z twoimi upodobaniami, żył dla twojej próżności, dla twojego zysku i twojej przyjemności.

A.de Mello

 

 

 

27.7.14
27.7.14

Nów Księżyca w niedzielę ma połączenie z planetą szczęścia Jowiszem. Niestety, harmonii dnia zakłóca kwadrat Marsa, który właśnie wkroczył w mrocznego Skorpiona(26.7.14). Uwaga nowiu będzie wiec skierowana bardziej w nasze wnętrze. Oprócz pojęcia, czegoś wielkiego i rozszerzenia naszej świadomości będą poruszone tematy własnego strachu, odporności, niezależności( uzależnienia), obaw, które są związane z nowymi planami lub projektami.

Nów w znaku Lwa to sygnał i wskazówki serca. Księżyc nowiu, a także czas od 24.7.14 jest świetny do planowania i startu całkiem nowych projektów.

 

 

 

Zaw­sze znaj­dzie się od­po­wied­nia fi­lozo­fia do bra­ku odwagi.

A. Camus

 

To, co było do tej pory dla Ciebie niemożliwe lub co kochasz i jest Twoją pasją, kreatywnym spełnieniem, niecodziennym działaniem, umiejętnością sprawiającą Ci przyjemność i radość-może stać się Twoim sukcesem!

Odważ się, więc zrobić to, o czym marzysz już od dawna! Znak Lwa to jest odwaga, męstwo, przezwyciężenie samego siebie!

W dniach 27.7.14 do 29.7.14 Wenusstoi w opozycji do Plutona.  W partnerstwach trzeba unikać przede wszystkim kontroli, uzależniania lub działań z premedytacją. Bezwarunkowe podporzadkowania się komuś

( czemuś) nie dadzą nam niestety pełnego spełnienia. To, co teraz pragniesz z całego serca może doprowadzić do swoistego urzeczywistnienia.

Przeprowadzenie porządnego planu razem z Marsem, który jest w Skorpionie będzie wymagać od nas opanowania wszelkich bardzo intensywnych emocji.

Mars w Skorpionie to ogromne pasje i namiętności. Wiedząc, czego chcesz dokonać, musisz wziąć pod uwagę i przygotować się na trudne konfrontacje i ludzi, z którymi Ci w ogóle nie po drodze. Cel musi być osiągnięty, nawet podejmując ryzyko. Mars w Skorpionie z trudnością będzie odkrywał swoje np. słabe strony.

Wybrana droga może być w wielkim stylu. Ale potrzebne jest akceptowanie realności. Czy posiadasz na przykład środki do zrealizowania zamierzeń? Gdzie czujesz się świetnie? Co sprawia Ci radości? I co jest Twoim największym bogactwem wewnętrznym?

Teraz warto wykorzystać jest zdolności leżącego w opozycji Lwa znaku Wodnika.

Spojrzenie z dystansu na własne zamierzenia, lub odnalezienie wyższych ideałów razem z połączeniem hojności i energii kreatywnego Lwa może doprowadzić do pełnego szczęścia w takim dniu, który zdarza się raz na kilkadziesiąt lat

 

 

Co mówi Ci Twoje serce? Zacznij wszystko już 24.7.14 o godzinie 10; 30. Przezwyciężając strach, wewnętrzne i zewnętrzne ograniczenia możesz teraz tylko wygrać! Musi się udać!

Ja trzymam kciuki za Twoje ważne decyzje i bardzo szczęśliwe dni!

22.7.14, Księżyc w Lwie.

 

 

 

 

 

Uśmiech by­wa ak­tem męstwa, smu­tek to słabość i pos­ta­wa zbyt wy­god­na. Być ra­dos­nym i dob­rym, kiedy świat jest smut­ny i zły, to do­piero odwaga. 


Małgorzata Musierowicz

!!! new moon !!!

new moon 2013-05-14

-via Wikimedia Commons