Horoskop miesięczny listopad 2014 dla każdego znaku zodiaku.

 

 

                                    Tematy ogólne:

 

 

„Miłością trzeba się opiekować jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło, nie rozchorowało, nie zobojętniało”… J. Twardowski

 

W listopadzie razem ze Słońcem w znaku Skorpiona rozpoczyna się proces nowych zmian i transformacji. W wielu dziedzinach chodzi przede wszystkim o moc, siłę oraz władzę jednostki a działania zobowiązań, porządku, sumienia czy ograniczenia.

Słonce w Skorpionie wydobywa na zewnątrz sprawy do tej pory nieporuszane, ukrywane budząc przy tym w nas najintensywniejsze uczucia. Poczynając od miłości, pasji, namiętności do zazdrości, złości czy tez zemsty. Używając przy tym wszystkich możliwości takie jak manipulacja, strach, niewiara, wszelkie uzależnieni, kary. W relacjach partnerskich ukazane będzie moc, lub inaczej władza miłości, pieniędzy, seksualności dążąc do wskazania na konsekwencje odraz odpowiedzialności. Wszystkie umowy zawarte w tym czasie mają ogromne zobowiązujące znaczenie.

Merkury jeszcze do 9.11.14 w Wadze, już w biegu prostym będzie za wszelką cenę starał się utrzymać pokój, harmonię i przyjazną atmosferę. Ale niestety pod jego wpływem trudniej podejmować jest decyzje. Często zapominamy o sobie, przytakujemy głową, dla świętego spokoju, mówimy „tak” myśląc, co innego… Bieg wsteczny Merkurego był potrzebny do wskazania naszych błędów w komunikacji. Dlatego wykorzystaj czas dwóch tygodni do przeanalizowania swoich opinii i stron obwieszczania w partnerstwach wszelkiego rodzaju.

Oczywiście, spokój jest ważny. Ale na nic się zda tworzenie sztucznej harmonii, gdzie jej od dawna nie ma!

Zanim Merkury wejdzie do Skorpiona i białe będzie oznaczać białe, a czarne nie ukarze odcieni szarości, skoncentruj się na sobie i swoim wewnętrznym zadowoleniu. Znak Wagi niechętnie wygłasza dyrektywy. Ale zanim przeznaczenie wkroczy do akcji sam zastanów się, co mówi Twoje serce i czy jesteś w jasnych sytuacjach?

Pełnia Księżyca na osi Byk/ Skorpion –os wszelkich wartości, odbywa się 6.11.14 przy niebezpiecznej koniunkcji Marsa z Plutonem( dokładnie 11.11.14) znajdujących się w Koziorożcu. Mowa będzie przede wszystkich o zmianach skostniałych, starych struktur. Mars przy Plutonie (np.agresja) uaktywnia jeszcze raz kwadrat Urana z Plutonem i tworzy przy okazji kwadrat do Urana( np.dążenie do wolności, przełom)

9.11.14 Merkury planeta komunikacji wchodzi do znaku Skorpiona kierując się otwartością, bezpośredniością i wsadzająca od razu palec w bolesne rany…. Uwagę należy zwrócić na słowa i charakter naszych wypowiedzi.

16.11.14 Wenus przechodzi w znak radosnego Strzelca dając nam poczucie lekkości i zadowolenia z nauki, wiedzy, podroży, poszukując razem z nami nowego sensu życia. Intelektualne flirty, brak stałości są jego mistrzostwem.

22.11.14 Słonce opuszcza znak Skorpiona witając Strzelca. Razem z tym znakiem będziemy szukać nowych inspiracji, pomysłów, idei zbierając przy tym nowe kontakty towarzyskie w kraju i za granicą.

Nów księżyca przypada na 22.11.14 w Strzelcu stojąc w kwadracie do Neptuna poruszając tematy moralności, religii, emocjonalnego i osobistego rozwoju. 28.11.14 do znaku Strzelca przechodzi Merkury otwierając tym optymistyczna fazę komunikacji, wymiany informacji dając beztroską aurę wszelkich rozmów i dialogu.

 

              Horoskop miesięczny dla każdego znaku zodiaku.

 

 

"- Wychodzę - oznajmiam. - W razie, czego wiecie, gdzie rosnę. Jestem zajęty, muszę zrzucić liście. Jesień, rozumiecie. Pełne gałęzie roboty."

Jarosław Grzędowicz "Pan Lodowego Ogrodu"

 

 

 

Baran “Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi, coś kocha i coś stracił.” Ernest Hemingway

Miłość Razem z Marsem w znaku Koziorożca nie będziesz miał wiele czasu dla miłości. Dlatego też warto pogłębić sfery zaufania, wiary oraz jedności. Ale przecież dla prawdziwego uczucia warto poświecić się i walczyć, nieprawdaż?  Szukaj wspólnego mianownika w partnerstwach wszelkiego rodzaju.

Praca. Twój pan i władca ogranicza Cię. Sprawy urzędowe, administracyjne oraz związane z prawem muszą być załatwione z ogromną dokładnością. Nie denerwuj się. Nie ociągaj się. Do 22.11 Twoje działania wymagają intensywnego zaangażowana oraz dokładnej pracy.  

Zdrowie. Powoi i pomału proszę… W nowym miesiącu nie przesadzaj ze sportem. Raczej więcej koncertuj się na wypoczynku, relaksie oraz dobrej lekturze.

 

 

 

 

Byk „ To prawda mruknął Puchatek spoglądając w lustro i klepiąc się po brzuszku. Nie liczy się rozmiar, liczy się puchatość.” Kubis Puchatek

 

Miłość. Saturn i Wenus w krytycznej, ostatniej fazie tego roku pomogą pozbyć się bolących tematów przeszłości. To dobrze, że teraz już wiesz, na czym stoisz, co trzeba zapomnieć, a na co się otworzyć. Twoje decyzje są prawidłowe i sam wiesz gdzie jest Twoje miejsce.

Praca. Pełnia Księżyca w Twoim znaku i planety w opozycji wskazują na pożegnania i konieczność definitywnych zmian zawodowych. Mars w pięknej konstelacji pomoże w koncentracji, wytrzymałości i zdecydowaniu.

Zdrowie. Mars dodaje Ci wiele energii i wytrzymałości. Psychiczne zmęczenie może się częściej pojawiać, ale razem z bojową planetą nie grozi Ci załamanie! Pamiętaj abyś zachował regularność wypoczynku oraz snu!

 

 

 

 

Bliźniak Nie ma żadnego piekła oprócz tego, jakie ludzie sobie nawzajem gotują” V.C.Andrews.

Miłość. Niedługo planeta Saturn(ograniczenia) stanie w opozycji do Twojego znaku. Warto byłoby teraz zając się przede wszystkim ważnymi dla Ciebie partnerstwami. Wyjaśnienia, rozmowy i asertywność będą pomocną ręką w gruntownych zmianach.

Praca. Tylko nie przesadzaj. Nie decyduj pochopnie i przed każdym nowym krokiem zastanów się trzy razy, czy wszystko się opłaci. Pozostań lepiej przy stabilnej i bezpiecznej stronie. Żadnych eksperymentów! (Saturn!)

Zdrowie. Ważnym źródłem energii będzie medytacja, taniec albo joga. Mars nie tworzy już opozycji i łatwiej będzie Ci znaleźć spokój oraz wewnętrzną ciszę. Znajdź czas na przemyślenia. Kiedy ostatnio zrobiłeś kontrolę lekarską?

 

 

 

Rak "Miałam zaledwie dwadzieścia parę lat, kiedy najlepsza część mojego życia się skończyła. Nie uważasz, że to straszne? Miałam w zasięgu ręki tyle możliwości, a kiedy się ocknąłem, nagle nie było niczego.”Haruki Murakami

 

Miłość. Jeżeli będziesz potrafił sprawnie kierować swoimi uczuciami do połowy miesiąca gwiazdy obiecują romantyczną aurę. Uwaga na Marsa w opozycji. Nie wkraczaj od razu do boju! Postaw na wyrozumiałość, harmonię, kooperację oraz intensywne partnerstwo!

Praca. Do połowy miesiąca sytuacja finansowa wygląda bardzo dobrze. Jednak opozycja Marsa będzie zmuszała Cię do obmyślenia nowej strategii działania, zamiast zabierać się do walki! Spokojnie. Twoje argumenty są odpowiednie. Nie rób nic na siłę!

Zdrowie.  Uwaga- opozycja Marsa to niestety czerwony alarm! Gorączka, porządne przeziębienia, bóle gardła.... Pamiętaj o odpowiedniej ilości witamin i ochronie przed zmienną, jesienną temperaturą. Wyjście do sauny na pewno by się przydało..

 

 

 

 

Lew „Znalazłem w sobie radość, wynikająca ze świadomości, że chce walczyć.” W. Pilecki

Miłość. Istotne byłoby do połowy miesiąca słuchać i akceptować, co mówi Twój partner. Nic nie słyszysz? To może być także odpowiednia lekcja dla Ciebie. Od połowy miesiąca, gdy przetrzymasz trudną fazę rozpoczyna się nowa droga do radości, zadowolenia i szczęścia. Oczywiście osobistego!

Praca. Saturn będzie sprawdzał Twoją stronę finansową oraz organizatorko-administracyjną. Sytuacje będą wymagały w nowym miesiącu całkowitej koncentracji, spokoju i porządku.  Stawiaj na solidność i obowiązkowość. Pozostań ostrożny. Nie wszystkie nowe pomysły są do zrealizowania.

Zdrowie.  Tylko nie denerwuj się za bardzo! Mars ostrzega przed trudnymi sytuacjami, gdzie trzeba będzie trzymać nerwy na wodzy! Więcej relaksu! Nie bierz wszystkiego tak do serca. Spacery, melodyjna muzyka nastroją Cię odpowiednio.

 

 

 

Panna. „Dawno temu zaufałem jednej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz, co…. I bym teraz(…)nie miał ręki!” Chłopaki nie płaczą.

 

Miłość. Właściwie sama od dawna wiesz, czego chcesz, ale czy Twoja decyzja jest odpowiednia? Słonce i Wenus w Skorpionie wymagają jasności!: „Tak” czy „ Nie“?? Decyduj teraz kierując się lojalnością i konsekwencją. Żadnej połowiczności.

Praca. Od 9.11.14 Twoje nowe pomysły, koncepty i plany trafią wreszcie w odpowiednie ręce! Dorobek twórczy Panny i jej ogromne zaangażowanie na pewno się opłaci! Świetny czas na pisanie podań o pracę, kursy, naukę oraz zdawanie egzaminów.

Zdrowie. Jesteś w pełni swoich sil, działając na najwyższych obrotach! Mars dodaje mocy, Merkury wzmacnia stan umysłowy. A teraz przejdź do zdrowego stylu życia! Owoce, warzywa i codzienna gimnastyka nie zaszkodzi na pewno!

 

 

 

Waga, „Jeżeli zdarzyło wam się kiedyś przeżyć nieszczęście, to na pewno ktoś potem pocieszał was, że nazajutrz rano będzie lepiej. Pocieszenie takie jest, oczywiście, kompletną bzdurą, gdyż nieszczęście pozostaje nieszczęściem nawet w najpiękniejszy poranek.” Lemony Snicket

 

Miłość. Niestety. Pomimo, że do tej pory wolałaś robić uniki, Słonce ze znaku Skorpiona będzie zmuszało Cię do podjęcia ostatecznej decyzji. Znajdź czas na przemyślenia, wyjaśnienia i wyznania. Nie dawaj odpowiedzi zbyt szybko. Teraz w grze chodzi o największe i najważniejsze wartości.

Praca. Mars w kwadracie z Koziorożca nie będzie ułatwiał Ci wszelkich działań. Zanim wstąpisz sama, bezbronna(!) na barykady burząc przy tym Twoją ukochaną harmonię sięgnij po dyplomację, mądrość i kompromisy. Niech kooperacja i współpraca będą Twoim priorytetem.

Zdrowie.. Po pierwsze ubieraj się ciepło! Nie śpiesz się, a wszystko wymaga dokładnego planu. Kwadrat Marsa to uwaga na kondycję fizyczną. Twoje dobre samopoczucie jest najważniejsze!

 

 

 

Skorpion. „ Człowiek uczy się na błędach, wtedy, gdy wie, że je popełnia” J. Walkiewicz.

Miłość. Razem z Saturnem i Wenus w Twoim znaku wszelkie partnerstwa są poddane ostaniemu testowi. Co zostawisz? Co wybierasz? Gdzie podziało się Twoje serce, pasje oraz zaangażowanie? Komu pragniesz poświecić najwięcej czasu? I najważniejsze:, kto jest Ciebie wart?

Praca. Krok po kroku, choć z Saturnem na pewno mozolnie, Twoja cierpliwość, aktywność oraz dyscyplina doprowadzi do zrealizowania najważniejszych planów. Pomału odchodzi ciężki czas z Saturnem, ale wróci jeszcze w następnym roku. Niech jasność wszelkich struktur, obiektywność i akceptowanie realności ułatwi Twojemu powodzeniu, a przede wszystkim karierze zawodowej.

Zdrowie. Stoisz przed bardzo dużym psychicznym wyzwaniem. Jednak wiele planet w Twoim znaku daje Ci pożądane siły witalne, aby wszystko ze spokojem(?) pokonać. Herbata z melisy pomaga uspokoić nerwy oraz działa nasennie.

 

 

 

 

 

 

Strzelec.” Nie trzeba mieć twarzy, trzeba mieć nosa!” S. J. Lec

 

Miłość. Najważniejsze abyś wiedział gdzie jest Twoje miejsce, do kogo należysz i dokąd podążasz? Twoje nie tylko własne, ale i wspólne plany muszą mieć ten sam kierunek oraz cel. Połączenie sił oraz jednoznaczne porozumienie będzie spajać wszystkie partnerstwa.

Praca. Merkury w znaku Skorpiona to nic dla Ciebie. Wszystkie plany i nowe wizje muszą być koniecznie, dokładnie przemyślane oraz przeanalizowane. Nie biegnij na oślep do przodu, nie poddawaj się atmosferze. Spokojnie. Koniec miesiąca i przejście Słońca do Twojego właśnie znaku wynagrodzi cierpliwość oraz czas oczekiwania.

Zdrowie. Tempo się zmienia. Zanim Saturn wejdzie do Twojego znaku trzeba byłoby dać sobie i swojemu organizmowi jeszcze jedną szansę. Przemyśl i skoryguj Twój styl życia. Ogólna kontrola lekarska jest teraz bardzo wskazana.

 

 

 

 

Koziorożec. "(...) to, co pozostaje w pamięci, nie zawsze jest równoznaczne z tym, czego człowiek był świadkiem. „Julian Barnes

 

Miłość. To dobrze, że nareszcie wiesz gdzie należy przyporządkować własne serce. Wenus w Skorpionie czyni Cię wreszcie otwartym na miłosne uciechy, radości oraz akceptowanie swoich potrzeb. Nawet single mają wielkie szanse na spotkanie tej jedynej, wymarzonej osoby. Bardzo dobry czas abyś oderwał się od pracy.

Praca. Mars w Twoim znaku dodaje Ci pewności siebie oraz odwagi. Świetna faza nie tylko na planowanie, ale i doprowadzenie wielkich projektów do sukcesu. Nie czekaj! Działaj teraz. Lepszego miesiąca do zrealizowania wielkich przedsięwzięć już nie będzie w tym roku!

Zdrowie. Fizycznie i psychicznie stoisz razem z Marsem wyśmienicie! Bardzo dobry miesiąc nawet na wielkie egzaminy i doświadczenia. Wieczorową porą szukaj miejsc spokoju i ukojenia. Pomyśl o bieganiu na świeżym powietrzu.

 

 

 

Wodnik.” Wszystko Ci bracie pójdzie jak należy! Żyć się nauczysz, gdy w siebie uwierzysz!” Goethe -Faust

 

Miłość. Do połowy miesiąca przechodzisz ciężką próbę ognia. Saturn i Wenus sprawdzają Twoją lojalność oraz stałość. Nie zrozumiałeś jeszcze wiadomości tych planet? Mars pomoże abyś podszedł do partnerstwa z powagą i dojrzałością osobistą. Nie lekceważ głosu swojego serca.

Praca. Uwagę należy zwrócić na wszelkie sprawy finansowe. Projekty, plany, pomysły zanim wdrożysz w życie trzeba je dokładnie rozpatrzyć. Licz się z faktami oraz rzeczywistością. Abyś dopiął swego potrzebujesz wewnętrznej dyscypliny, samoograniczenia i samokontroli.

Zdrowie.  Zredukuj trudne, umysłowe zadnia do minimum. Mars z Koziorożca dodaje Ci wytrzymałości abyś nie poddał się obciążeniom nerwowym. Wodnik potrzebuje więcej relaksujących kąpieli oraz pozytywnego myślenia!

 

 

 

Ryba. „Jesteś uwieziony miedzy tym, co czujesz, a tym, co wypada zrobić i co pomyślą inni. Zawsze wybieraj to, co sprawia, że możesz być szczęśliwy. Chyba ze chcesz by szczęśliwi byli wszyscy oprócz Ciebie”

 

Miłość. Nie wymagaj już za wiele. Myślę, że Twoja cierpliwość na pewno się opłaciła. Nowy miesiąc przynosi romantyczny nastrój, jedność i zaufanie. Partner jest blisko Ciebie spełniając każde życzenia! Świetny klimat na całkowite zanurzenie w świecie miłości!

Praca. Mars z Koziorożca jest gwiazdą przewodnią! On ukierunkowuje Cię do stabilizacji oraz sfinalizowania postawionych zasad.  Nie wstydź się swoich profesjonalnych wiadomości!

Rybo, możesz odważnie przejść do marszu! Twoja aktywność będzie całkowicie dobrze oceniona oraz wynagrodzona!

 

 

Zdrowie. Twoja koncentracja osiąga najwyższą ilość punktów! Regenerujesz się szybko i bardzo dobrze pod wpływem Marsa z Koziorożca.  Możesz spokojnie odetchnąć. Listopad przyniesie czas ukojenia oraz wewnętrznego zadowolenia.

 

 

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim szczęśliwego nowego miesiąca zapraszając na porady astrologiczne i sesje tarota(osobiście, telefon, mail, Skype):

http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

Słońce w Skorpionie 28.10.2014, Wiedeń

e-mail: honorata.n@outlook.com

 

„Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć. Możesz żyć tak szczęśliwie, że głowa mała!” Adam Szustak

 

Jesteś ciekawy swojej przyszłości?
NOWO
ŚĆ!

Bezpośrednie, natychmiastowe porady astrologiczne i  Tarot Rider Waite codziennie w godzinach 8-11 i 18-23 pod numerem telefonu:

AUT: 0900/900 909 (1, 81 / min)

PL: .........(już wkrótce!).................... (3,66 / min)

GB: .......(już wkrótce!).................... (£ 1.00)
Kanada, Stany Zjednoczone i inne kraje porady możliwe przez Skype. Proszę o ustalenie terminu przez e-mail: honorata.n@outlook.com

Longshan Temple - Fenghuang

-Foto via Wikimedia Commons.

Najwyższą formą Skorpiona jest feniks. Symbolizuje śmierć starego i narodzenie się nowego..