Horoskop miesięczny. Lipiec 2014

 

 

Każdy jest kowalem własnego losu.

A. Klaudiusz

 

 

 

 

 

Nowy miesiąc przynosi ze sobą wiele zmian, nową energię i inne wartości życia. Pierwsze dni to trudne układy Słońca, Plutona i Urana.

Nieciekawe konstelacje  wyżej wymienionych planet to przemoc, gwałt, rebelie, manipulacje, działania siły, podstępu, agresywność i bezkompromisowość. Od 3.7 do 9.7.14 unikaj sytuacji, gdzie czujesz przymus, siłę, przemoc.

 

Jeszcze do 16.7.14 Jowisz w Raku  zajmuje się sprawami socjalnymi, rodziny, uczuć, bezpieczeństwa.

Od 17.7.14 planeta szczęścia przechodzi w znak Lwa, gdzie zostanie do sierpnia 2015 uszczęśliwiając wszystkich spod znaku ognia i powietrza

(Lew, Strzelec, Baran, Waga, Wodnik, Bliźniak).

Jowisz w Lwie to radość życia, kreatywność, szczęście i zadowolenie, luksus, pewność siebie, entuzjazm, optymizm, zabawa, chęć życia. Lew to serce. Warto w tym czasie spełniać swoje marzenia, które od dawna nosimy w sobie. Kreatywne działania, zakładanie własnego biznesu, rozpoczęcie czegoś wielkiego jest w tym czasie wspomagane i bardzo polecane przez ten układ planety.

 

24.7.14 Słońce przechodzić będzie przez Jowisza.

Zapisz tę datę i świadomie wykorzystaj do rozpoczęcia dla Ciebie ważnych spraw, inwestycji lub spełnienia wielkich planów.

Co chcesz rozpocząć? O czym dawno już myślałeś?  Wszystko absolutnie,do czego się zabierzesz  w tym dniu, doczeka się spełnienia. Jowisz w Lwie to samorealizacja, pragnienie działania. On będzie asystował w naszym osobistym ziszczeniu ukazując nasze zdolności, umiejętności i talenty!

 

26.7.14 Mars, który od wielu miesięcy przebywał w znaku Wagi, gdzie był w upadku, wreszcie przechodzi do Skorpiona. Tutaj jest w wywyższeniu (drugi władca Skorpiona) i teraz może działać z odwagą, silą, pewnością siebie i niezależnością dając nam ogromne zaangażowanie, ekspansywność, żywiołowość i bohaterstwo!

Ciemne strony Marsa w tym znaku - to „wszystko albo nic „strategie. Decyzje będą podejmowane błyskawicznie. Mars odkrywa wszystkie tajemnice, intrygi, dąży do władzy z ogromną zaborczością…. Nic nie jest w stanie przeszkodzić jego przedsięwzięciom. W znaku Skorpiona chodzi również o głębokie transformacje.

 


Gniew jest kwasem mogącym bardziej zniszczyć naczynie, w którym się znajduje, niż to, na co zostanie wylany. Gandhi

 

Świetna pozycja dla samego Skorpiona, Ryby, Raka, Panny i Koziorożca.

 

 

 

 

 

Wiedeń, 2.7.14

Słońce w Raku

Akropolis by Leo von Klenze

Reconstruction of the Acropolis and Areus Pagus in Athens (1846)

Franz Karl Leopold von Klenze-via Wikipedia Commons

 

 

 

Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła. — Victor Marie Hugo