Konstelacje i fazy Księżyca od 30.3.14 do 6.4.14.

Nów Księżyca w Baranie 30.3.14 rozpoczyna najtrudniejszy i dramatyczny miesiąc roku 2014...

 

 

 

Uzdrówcie rany przeszłości miłością. Niech wspólne cierpienie nie prowadzi do rozłamu, ale niech spowoduje cud pojednania.
- Jan Paweł II

Tematy tygodnia

nowe, konieczne drogi życia, nagłe nieoczekiwane dramatyczne zmiany

Konstelacje tygodnia:
Nów Księżyca przynosi ogromne przeobrażenia i nie ma nic co zostaje przy starym.... Słońce w Baranie trafia na Urana stojąc niekorzystnie do Plutona i Jowisza!! Merkury w Rybach, planeta inteligencji i myślenia na szczęście tworzy dobrą konstelację z Saturnem w Skorpionie.
Jaki będzie nowy tydzień?


Bardzo trudny tydzień przed nami. Słońce w Baranie tworząc kwadrat z Plutonem nie jednego może zwalić z nóg. Pluton broni to co stare, Uran chce natychmiastowych zmian! Bez pardonu. Nagłe, niezaprogramowane zmiany są nie do ominięcia. Tylko jeszcze ratuje nas trygon Merkurego z Saturnem. Rozsądek może załagodzić nie jedną tragiczną sytuację w naszym życiu osobistym.

Fazy Księżyca:

- Księżyc i nów w znaku Barana do wtorku do godz. 7:19 - NIE podejmuj nagłych, nie przemyślanych decyzji!!!
- od wtorku 7:20 godz. do czwartku 7:56 godz. Księżyc w znaku Byka porusza tematy partnerskie i finansowe. Nic nie ryzykuj!
- od czwartku 7:57 godz. nadchodzący weekend razem z Księżycem z Bliźniaku przynosi wiele plotek i zamieszania.

Pusty bieg Księżyca:  (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

- poniedziałek 31.3.14 od godz. 22:08 do 1.4.14 godziny 7:21

- czwartek 3.4.14 od godz.8:44 do godziny 13:49

- sobota 5.4.14 od godz.16:56 do godz. 23:41

Dobre dni, złe dni:

 

 

 

Być bohaterem przez minutę, godzinę, jest o wiele łatwiej niż znosić trud codzienny w cichym heroizmie.

Dostojewski Fiodor

 

 

 

Rozpoczynający miesiąc kwiecień 2014 nów Księżyca w Baranie z wieloma trudnymi konstelacjami przyniesie z sobą wiele zmian i dramatycznych wydarzeń,  kryzysowych sytuacji i wyzwań, ataków...
Symbol Krzyża o którym już pisałam nie przynosi nic dobrego. Sam krzyż składa się już z dwóch opozycji, które określają ogromne napięcie trudne do wytrzymania i tworząc zamknięty piąty już z siedmiu kwadratów. Do tego dochodzą inne konstelacje i trudne położenie planet w biegu wstecznym. 21.4.14 kwadrat jest dokładny i planety -  Uran, Jowisz, Mars w biegu wstecznym, Pluton - zajmujące znaki kardynalne (Baran, Rak, Waga, Koziorożec) są oddalone od siebie w tej samej odległości.
Jeszcze wcześniej 15.4.14 oczekuje nas pełnia na osi Waga, Baran, a 29.4.14 zaćmienie Słońca na osi Skorpion, Byk.
I tym sposobem dotarliśmy do najtrudniejszego miesiąca roku 2014.
Czego można się spodziewać?
Sam kwadrat Urana i Plutona to nagłe, zmuszone, konieczne, radykalne zmiany. Niemniej jednak dramatyczna konstelacja pozwoli wielu uwolnić się z ograniczeń, uzależnień i zastąpić stare, niepotrzebne struktury nowymi i lepszymi. Niestety wszystko to jest długim i bolesnym procesem...
Pluton - planeta śmierci i transformacji - niszczy wszystko, co nie pasuje do ciebie, świata, otoczenia. On przynosi cierpienie, gehennę, smutek i rozpacz... nie patrząc na twoje uczucia. On działa pomału i w ukryciu. Jednak po zniszczeniach potrafi stworzyć nowe życie na ruinach. Uran przynosząc prawdziwą wolność w tej konstelacji mającą cenę niepojętą. Czasami warto jednak ją zapłacić... Kwadrat ten powtórzy się jeszcze 15.12.14 i w następnym roku.
Jowisz opozycja Pluton - szczęścia nie da się wymusić a tak łatwo je zgubić lub w danej chwili źle ocenić... Postaw jeszcze raz swoje cele i priorytety. Czy wszystko ma naprawdę dla ciebie wielki sens?
Jowisz kwadrat Uran - nie ryzykuj za wiele. Może się okazać, że bardzo się przeliczyłeś i wstrzeliłeś ponad cel... Nagłe, przemyślane zmiany mogą przynieść  wielkie korzyści, których nawet się nie spodziewasz. Dlatego działaj pomału!
Mars w biegu wstecznym w upadku w Wadze - przypomina o harmonii, spójności i równowadze, która jest teraz bardzo trudna! Do głosu dochodzą stare żale, agresja i działanie wojenne... Nie polecam jednak czekania i zastanawiania się. Przystąp sam pierwszy do ataku i walki o siebie!! Tylko mądrą taktyką, kompromisem możesz osiągnąć sukces!!
Rozpalone Słońce w Baranie ma ogromną energię i dynamikę działania. Wielu zdarzeń nie da się zatrzymać.5.4.14 Wenus planeta miłości i finansów przechodzi w znak Ryby przynosząc nam romantyczną miłość, wiarę w inny sens życia i duchowość. Dobre położenie planety dla samych Ryb oraz  Skorpiona, Raka, Byka i Koziorożca. Zaufaj swojemu uczuciu.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

 

Kto nie zauważa cierpiącego, ten będzie również ślepy na róże.

Spaemann Heinrich 

 

 

 

 
Baran 21.3-20.4
Niedzielny nów Księżyca w twoim znaku przyniesie wiele poważnych zmian w twoim życiu. Dla urodzonych 30.3 - 14.4 z kwadratem Urana, Plutona, Jowisza i opozycją Marsa to skomplikowany czas. Ale i następne tygodnie też nie będą łatwe. Dlatego gdy stoisz pod ogromnym ciśnieniem, gubisz swoją koncentrację i popadasz w chaos i panikę a zaplanowane projekty nie realizują się - szukaj miejsc spokoju. Potrzebujesz czasu na przemyślenie, analizę i samokontrolę.
Teraz będzie się liczyło  zachowanie zimnej krwi, przytomność i opanowanie!
To nie wszystko.
Rozpoczęte  sprawy musisz doprowadzić do końca. I tu nie ma panie zmiłuj się! Potrzebujesz ogromnej koncentracji aby cele były osiągnięte i zadania odpowiednio sfinalizowane! Nie przelicz się tylko!
 
Byk 21.4.-20.5
Urodzeni w pierwszej i drugiej dekadzie mają dobre konstelacje. Jowisz , Merkury i Neptun. Potrzebujesz jeszcze dystansu do wszystkiego. Spróbuj chronić i odciąć się od tego, co Cię nie dotyczy. Neptun ułatwi ujawnić twoje talenty. Nie pozwól jednak mu tobą całkowicie kierować. To ty ponosisz odpowiedzialność za to co robisz. Z sekstylem Jowisza i trygonem Plutona trzeba wykorzystać dobrze odpowiedni czas. Działaj, rób, planuj!
Urodzeni w trzeciej dekadzie z opozycją Saturna w biegu wstecznym muszą liczyć na utrudnienia wszelkiego rodzaju. Sekstyl Merkurego  będzie twoim doradcą, prawą ręką i drogowskazem. Postaw na rzetelną komunikację. 

 

 
Bliźniak 21.5.-21.6
Grunt do dobre konstelacje, a nie każdy może je mieć!
Stojące Słońce w Baranie i sekstyl Urana urodzonym w drugiej dekadzie gwarantuje pozytywne zmiany! Zabierz się wreszcie do spontanicznego działania! Warto podjąć ryzyko po odpowiednim zastanowieniu. Nacisk połóż na słowo - odpowiednim.
Urodzonym w trzeciej dekadzie z kwadratem Merkurego trudno będzie znaleźć dobre argumenty aby się przebić ze swoimi pomysłami. Jednak trygon Wenus uczyni Cię szarmanckim. Z łatwością pokonasz postawione na twojej drodze przeszkody!


 

 

Rak22.6.-22.7
Nie będę ukrywać, że masz trudne konstelacje. Szczególnie wszyscy urodzeni po 30.6.. z góry jednak zapowiadam,  że tych, którzy przetrzymają teraz te konstelacje, czeka wielka nagroda!
Nie poddawaj się nieszczęsnym gwiazdom! Liczysz się Ty i twoje działania! Twoje cele, zamierzenia i ideały. Razem z wiarą Jowisza dasz radę wszystkiemu!
Kwadrat Słońca,  Urana i Marsa do tego dla wielu opozycja Plutona może odebrać niektórym oddech.. Najważniejsze będzie koncentrować się na priorytetach.
 Nie reanimuj tego, co się rozwala, nie płacz nad rozlanym mlekiem, nie biegnij za tym, co odchodzi...
Liczysz się wyłącznie Ty! Sam kwadrat Marsa wprowadzi wielu niepotrzebnych ludzi i zdarzeń w twoje życia z którymi musisz sobie poradzić! Do dzieła! Walcz o siebie!

 

 

Lew 23.7.-23.8
Jesteś zaprogramowany na zwycięstwo i nic nie jest teraz w stanie Cię zatrzymać!
 Urodzonym w drugiej dekadzie Silny trygon Słońca z Barana dodaje siły, energii i bojowego nastawienia!
Do tego wiara w samego siebie już zapewnia Ci  wygraną! Uran podsuwa z radością wiele pięknych okazji! Wyciągaj ręce po to, co ofiaruje Ci życie. Mierz wysoko i osiągaj cele!
Urodzonym w trzeciej dekadzie z kwadratem Saturna i opozycją Wenus trudno będzie znaleźć pomocników. Stwarzaj kompromisy. Szukaj innych dróg i nowych rozwiązań. Zastanów się jeszcze raz - gdzie zrobiłeś błąd? Nie podnoś za wysoko głowy, nie licz na łatwe szczęście i wygrane w lotto. Liczy się realność, fakty i konkrety!


 


 
Panna 24.8.-23.9
Jeszcze drugą i trzecią dekadę będzie dalej męczyła opozycja Merkurego ze znaku Ryb. Dlatego też w układach, rozmowach, umowach, porozumieniach i ważnych planach potrzebujesz wiele cierpliwości, rozwagi, spokoju; a najlepiej będzie wszystko przesunąć na inne terminy. Brakuje też pomocy ze strony Słońca i Wenus. Zaufaj sobie i swojemu  pierwszemu uczuciu. Neptun z Ryb będzie wskazywał inne drogi, które są dla Ciebie obce. Nowe warto jednak wykorzystać.
Niekorzystny układ planet będzie miał na Ciebie wpływ. Ale Ty potrafisz odpowiednio kierować swój żagiel. Tak jak nakazuje Ci wiatr. Dlatego nie ma się czego obawiać. Już Ty wiesz, że do odważnych świat należy! 

 
Waga 24.9.-23.10
Konstelacje dla urodzonych od 1.10 do 18.10 bardzo ciężkie.
Opozycja Słońca, opozycja Urana, kwadrat Plutona i konjunkcja Marsa uwikłana w trudne układy mówi o tym, że teraz warto będzie sięgnąć po swój wrodzony talent spokoju, równowagi i jedności.
To nie będzie łatwy tydzień, ale jeszcze gorsze są przed nami... cały miesiąc zapowiada się tragicznie. Ty niestety jesteś we wszystko bardzo wplątana... Uran, Pluton i Jowisz czynią Cię niecierpliwą, roztargnioną i może się zdarzyć, że trafisz na kogoś, kto ma ogromną przewagę nad Tobą. Dlatego  zachowaj swoją postawę dyplomacji. Patrz nie tylko na swoje korzyści. Spróbuj zrozumieć drugiego, nawet gdy jego poglądy są dla Ciebie bardzo odmienne. Wszystko się ułoży i nadejdzie dobry czas. Na pewno.


 
Skorpion24.10.-22.11
Tydzień dla wszystkich nie zapowiada się korzystnie, gdy Twój Pluton tworzy traumatyczne konstelacje. Pozostań na luzie, nawet gdy mocny wiatr dookoła wieje w oczy każdego. Nie przejmuj się drobiazgami, nie rób z igły widły i nie walcz tam, gdzie Tobie nic do tego.
Nie dopuszczaj do siebie złych emocji. Nie pozwól aby  mały deszcz zamienił się w tornado.
Broni Cię trygon Neptuna - polegaj więc na swoich uczuciach.
W pracy nadszedł czas abyś wyszedł z cienia i pokazał co naprawdę potrafisz!! Urodzeni w drugiej i trzeciej dekadzie z trygonem Merkurego mogą oczekiwać tylko dobrych propozycji. Podczas ważnych układów stawiaj na porozumienia i ugody! 

 
Strzelec23.11.-21.12
Osobiste układy planet stoją bardzo dobrze. Jednak siła huraganu i ciebie może dopaść. Ważne sprawy na których Ci zależy  trzeba będzie odpowiednio ocenić. Nic co nowe nie przeraża Cię. Jeżeli z trygonem Słońca i Urana otrzymasz świetne informacje, to musisz mądrze je zastosować!
Urodzeni w drugiej i trzeciej dekadzie muszą zachować ostrożność podczas wszelakich debat i układów. Z kwadratem Merkurego grożą Ci niezrozumienia i nieporozumienia. 
Koziorożec22.12.-20.1
Urodzeni 30.12-15.1 mają ciężkie konstelacje. Trudno odszukać mi na niebie pozytywnych układów gwiazd. A tu przed tobą jeszcze całe cztery trudne tygodnie. Wyzwaniem będzie przede wszystkim sytuacja w rodzinie, sprawy partnerstwa wszelkiego rodzaju i twój osobisty stan zdrowia.
W tym tygodniu musisz  zachować spokój i korzystać z tego co umiesz i co potrafisz najlepiej: a mianowicie cierpliwie czekać i rozwiązywać po kolei wszystkie nadchodzące problemy.
O starych metodach działania jednak zapomnij. Słonce w Baranie zmusza do nowego i odmiennego. Dzisiejszy nów Księżyca w tym znaku to czas zmian, które trzeba będzie przeprowadzić. Pozostaw uzależnienia. Ty sam masz w sobie siłę aby przezwyciężyć trudności.
 

 
Wodnik21.1.-19.2
Nowy tydzień możesz wykorzystać do pokazania swojej siły, potencjału i talentów. Wiele tego masz!
Sekstyl Słońca i Urana toruje całkiem nowe, inne drogi w różnych sferach twego życia. Sprawdzaj jednak wszystko dokładnie. Zbytnią pewnością siebie, lekkomyślnością i nieprzemyślanymi akcjami możesz jednak popsuć swoje projekty. Dlatego trzymaj się ustalonego planu! Nie słuchaj nikogo i nie zmieniaj akcji. Liczą się tylko osiągnięte cele! Trygon Marsa doda Ci siły abyś dążył do zwycięstwa! Saturn w  kwadracie nakazuje pilność i precyzję.
Najpiękniejsze szanse w sprawach miłosnych mają urodzeni w trzeciej dekadzie. 

 
Ryba 20.2.-20.3
Bądź gotowa przyjąć to, co ofiarują Ci piękne układy planet! Twoim zadaniem jest płynąć dalej biegiem życia i wierzyć, że i tak wszystko pięknie się ułoży!
Konstelacje masz nadal świetne! Merkury, planeta finansów i komunikacji, zapewnia powodzenie w sprawach zawodowych!  On też pomoże Ci, gdy na niebie jest burza gwiazd! Będziesz potrzebna innym... Twoje osobiste sprawy ułożą się bardzo dobrze a i czeka Cię nawet spełnienie tego, co tylko chcesz! Od czwartku nabierasz wiatru w żagle i wszystko układa się po twojej myśli. Urzeczywistnienie marzeń doda Ci jeszcze skrzydeł. Saturn w trygonie zapewnia trwałość  twoich planów!

Dla wszystkich:

Tydzień rozpoczęty już niedzielnym nowiem zapowiada się bardzo burzliwie. Nie na darmo wszystkie położenia planet wskazują na najtrudniejszy miesiąc roku 2014...
Dynamika Słońca w Baranie i trudne konstelacje jest nie do zatrzymania.
Siła złych planet to impulsywne konflikty, kłótnie i spory, ataki... których wyniki są bardzo trudne do przewidzenia. Arogancja, prowokacja i niekontrolowana energia przyniesie w wielu przypadkach nieobliczalne niebezpieczeństwa. Czy to prywatnie czy też w polityce, układach państw lub gospodarce można spodziewać się wielkich tragedii...
Ale nic nie dzieje się bez przyczyny... i nawet największe nieszczęścia nie trwają wiecznie.. Wszystko płynie i się zmienia.
Najtrudniejszy tydzień miesiąca dopiero nadchodzi. 20.4-25.4. Tak, właśnie w nadchodzące Swięta Wielkanocne trzeba się tego spodziewać. Planety bowiem ustawiają się w zamknięty kwadrat a  pełnia 15.4.14 i zaćmienie Słońca pogorszy wszystkie układy.
Nów Księżyca w Baranie to rewolucjonista, pioner pałający energią do ataku.
Konstelacje jednak wymagają namysłu, spokoju, ciszy... której teraz nie ma!!
Zbyt wielka pewność siebie, gorące głowy i ogromne ryzyko , burzliwe słowa , wielka zaciśnięta energia prowadzi do zgubnych strzałów ponad cel!!!

Co mogę Ci poradzić w tak trudnych dniach?

Kieruj się odwagą. Postaw się na przeciw układowi gwiazd!! Niedobra przeszłość, błędy, twoje krzywdy muszą być kiedyś zakopane!!
Jeśli działasz uczciwie i rzeczowo kierując się prawdą i sprawiedliwością jest możliwość rozwiązania nawet największych problemów. Nie szukaj winnych, powodów i sprawców ale możliwych rozwiązań i akceptacji otoczenia.

 

 

 

Zawsze istnieje człowiek bardziej cierpiący od ciebie...
  Ezop
 

 

 

 

 

Życzę Ci spokojnego tygodnia.

Słońce w Baranie.

30.3.2014  Wiedeń

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota. (Skype)

E-Mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

Madeyski Pain

Pain (Dolore, Prayer)-Antoni Madeyski

 

 

 

 

Cierpienie nie jest naszym celem ostatecznym. Szczęście jest naszym przeznaczeniem.

Bloy Leon