Konstelacje i fazy Księżyca od 9.6.14 do 15.6.14. Pełnia Księżyca w Strzelcu na osi Bliźniak/ Strzelec 13.6.14(piątek). Wenus w opozycji do Saturna.

 

 

 

 

“W centrum twojej istoty masz odpowiedź, Ty wiesz, kim jesteś i wiesz, co chcesz.” - Lao Tsu

 

 

 

Konstelacje tygodnia:

 

„ Jaka nasza pewność, taka nasza zdolność.” - Richard Bach

 

 

Wenus Tworzy trygon do Plutona. Neptun zatrzymuje się, aby wyruszyć w bieg wsteczny. Pełni Księżyca w Strzelcu 13.6.14 towarzyszy Wenus opozycja Saturn. Mars ustawia się w kwadracie do Plutona i w opozycji do Urana(!).. Uran kwadrat Pluton daje także o sobie znać..

 

 

.

 

 Jaki będzie nowy tydzień?

Nadciąga nie tylko trudny, ale i niebezpieczny tydzień.

Piątek, trzynastego razem z pełnią Księżyca w czasami zbyt odważnym Strzelcu, otoczony jest konfliktowymi konstelacjami. Wenus w opozycji do Saturna jest przyczyną mało uczuciowej atmosfery. Księżyc w gorącym Strzelcu będzie domagał się jednak intensywności. Mars, Uran i Pluton w niebezpiecznych konstelacjach przynoszą prowokację, złość, kłótnie, ataki, bezsilność, przemoc, stres, terror, gniew, agresję, eksplozje a także niebezpieczne warunki pogodowe. Merkury w biegu wstecznym kieruje nasze myśli do przeszłego czasu.

Kwadrat Urana z Putonem to sygnał na nieodwracalne, nagłe zmiany.

Fazy Księżyca:

Pełna Księżyca w Strzelcu 13.6.14
Pełna Księżyca w Strzelcu 13.6.14

- jeszcze w poniedziałek do godz.12:38 Księżyc w spokojnej Wadze szuka porozumienia i harmonii.

- od poniedziałku 12:39 godz. do środy 17:24godz. Księżyc w intensywnym Skorpionie pozwala poruszyć tematy, które normalnie omijamy szukając prawdy i autentyczności. Decyzje będą łatwiej podejmowane.

- od środy 17:25 godz. do piątku 19:06 godz. pełnia (13.6.14 o godz. 6:13) i Księżyc w znaku Strzelca przy wielu trudnych konstelacjach popycha nas do zbytniej pewności siebie. Nie wchodź w niepotrzebne dyskusje, których już za parę godzin możesz pożałować… (Księżyc opozycja Merkury). Sprawdzaj fakty trzymując się realności.

- od piątku godz. 19:07 Księżyc w Koziorożcu wprowadza poważną atmosferę kierując nasze działania na drogę rozsądku. 

.

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

- poniedziałek 9.6.14 od 0:00 godz. do 12:39 godz.

- środa 11.6.14 od 4:22 godz. do 17:24 godz.

- piątek 13.6.14 od 6:13 godz. do 19:06 godz.

 - niedziela15.6.14 od godz.8:36 do 19:28 godz.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

„Zyskujesz odwagę i pewność z każdym doświadczeniem, w którym przestajesz pokazywać strach na twarzy.” - Eleanor Roosevelt

 

 

 

Baran 21.3-20.4

Niestety, następne dwa tygodnie nie zapowiadają się zbyt beztrosko. Od poniedziałku będziesz potrzebował wiele kontroli nas sobą, dyscypliny i równowagi psychicznej.

Pomimo, że Słonce stoi w korzystnym dla Ciebie znaku Bliźniaka Twój władca i pan Mars tworzy bardzo niebezpieczne konstelacje.

Teraz będzie ważna cierpliwość, wytrwałość i ugoda nie znane do tej pory dla Ciebie. Akceptuj odmienne poglądy, zdania, ideały i wyobrażenia. Bez tego trudno będzie przebrnąć nadchodzący czas.

Nie wszystko pójdzie tak szybko jak planujesz. Mimo, że jesteś już gotowy do ataku i wiesz, co pragniesz osiągnąć, przygotuj się na niespodziewane zmiany sytuacji, które będą nakazywały Ci zrobić wiele kroków do tylu.

Czy sprawdzałeś wszędzie fakty? Czy kontrolowałeś swoje zamierzenia? Czy to, co planujesz jest racjonalne?

Sytuacje będą potrzebowały ogromnego opanowania z Twojej strony Baranie.

 

 

 

 

 
 
Byk 21.4.-20.5

Wenus w Twoim znaku upiększa wszystko romantycznie. Ty sam budzisz się każdego dnia w bajkowym nastroju nastawiony do wszystkiego pozytywnie. Wenus budzi w Tobie tęsknoty miłości, pragnienie spełnienia i jedności w bezpiecznym partnerstwie.

Kierując się dalej swoimi ideałami podążasz dobra drogą Merkury w trygonie stawia przed Tobą jeszcze jedną szansę, warto teraz zaryzykować i ją wykorzystać!

Decyduj się od razu! Pluton zapewnia, że będziesz miał siłę, aby postawić na swoim, osiągnąć zamierzenia. Opozycja Saturna to poważy nastrój. Już teraz zdajesz sobie sprawę, które związki mają dla Ciebie znaczenia a które trzeba będzie zostawić za sobą…

Ostatnia dekada Byków ma przed sobą bardzo dobry czas jeszcze z sextilem Jowisza. Powodzenie, uznanie i nagrody same wpadają Ci do rąk!

 

 

 

 

 

 

 

 
Bliźniak 21.5.-21.6

Twój Merkury w biegu wstecznym podążający do Twojego znaku ma za zadanie zwrócenie uwagi na sytuacje i wydarzenia poprzednich czterech tygodni. Pełnia Księżyca w Strzelcu w opozycji do Twojego znaku to sygnał na zmiany, zrozumienie, poprawienie i korekty tego, co się ostatnio wydarzyło.

Czy Twoje decyzje były rozsądne? Czy wyobrażenia, wiara, wizje i ogromne plany odpowiadają otaczającym Cię wymogom? Czy będziesz potrafił pogodzić nowe ze starym, nie zapominając o tym, jakie wartości w życiu są dla Ciebie, a przede wszystkim Twojego serca, najważniejsze?

Wchodząc na nową drogę życia - a taka otwiera się przed Tobą - nie skreślaj tego, co kochasz, co daje Ci poczucie bezpieczeństwa.

Energia pełni jest wybuchowa, a tylko Ty (jako jedyny ze znaków) otrzymasz ogromną siłę wszystkich konstelacji.

Słońce, Mars, Uran a nawet Węzeł Księżycowy stojąc przy Tobie wskazują Ci to, co teraz będzie dla Ciebie bardzo znaczące.

Znajdź czas na przemyślenia. Nie decyduj pochopnie. Nie ulegaj presji otoczenia i naciskom dookoła. Twoje życie jest w Twoich rękach.

Tylko Ty teraz wybierasz.

 

 

 
 

 

Rak 22.6.-22.7.

Nie łatwo być znakiem kardynalnym, który musi odpowiadać za wszystko a przy tym decydować nie tylko za siebie, ale również za najbliższe sercu otoczenie…

Twoim głównym priorytetem nadchodzących dwóch tygodni będzie nauczenie się wypowiadania: „nie”, kiedy czujesz, że tematy nie są dla Ciebie do końca wyjaśnione.

Konstelacje są bardzo wybuchowe. Twoje Słońce uwikłane w trudne układy gwiazd. Merkury w biegu wstecznym pokazuje wiele możliwości, na wybór których Ty musisz znaleźć czas!

Twoją naturą są jednak wysoko wrażliwe emocje i empatia kierowana, jak Twój patron Księżyc, zmienną atmosferą.

Podczas zbliżających się bardzo trudnych momentów trzeba będzie się bardzo kontrolować. Szukaj więc najlepiej wewnętrznego porozumienia z samym sobą.

Kwadrat Marsa nakazuje zajecie się zdrowiem. Przemyślenia rozpoczęcia zajęć sportowych są świetnym początkiem do osiągnięcia siły i większej pewności siebie!

I jeszcze trochę Jowisz jest z Tobą... Zaufaj mu.

 Koncertuj się na Tym, co jest dla Ciebie najważniejsze.

 

 

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

Wszystko pójdzie po twojej myśli, gdy będziesz kierował się pozytywnym nastawieniem i wiarą w siebie i swoje własne siły.

Pełnia Księżyca z trygonem w przyjaznym Strzelcu, jednak przy trudnych konstelacjach pomoże Ci naprawić to, co przegapiłeś do tej pory w przeszłości.

Merkury w biegu wstecznym wskazuje na to, gdzie potrzeba jeszcze Twojej zwiększonej uwagi.

W swoich decyzjach musisz pozostać autentyczny! Partnerstwa, które przyprawiały Cię do tej pory o ból głowy, musza jeszcze raz być przeanalizowane!

Szczególnie druga dekada z kwadratem Wenus i Saturna musi postawić na konkrety, odpowiedzialność i obniżenie poprzeczki swoich oczekiwań. Jeszcze nie wszystko, czego zapragniesz, może być teraz zdobyte.

Kierując się rozsądkiem i dobrocią swojego serca przy sextilu Słońca masz wielką szansę podjęcia inicjatywy, aby wszystko pozytywnie rozwiązać.

Tymczasem szczęśliwa planeta Jowisz z dnia na dzień jest już coraz bliżej Twojego znaku. I tak wszystko może zakończyć się bardzo dobrze!

 

 


 
Panna 24.8.-23.9

Gdy Twoja planeta Merkury wyrusza w bieg wsteczny, trudno będzie oczekiwać, aby życie zawodowe układało się po Twojej myśli. Jednak wiele układów planet gwarantuje, że wyciągniesz z przeszłości wiele niedokończonych pomysłów, które teraz będzie można jasno skonkretyzować, poprawić lub nawet rozpocząć.

Przy Twoim boku stoi pozytywnie nastwiona Wenus, Pluton a także Saturn. Te planety nie tylko czuwają nad Toba dodając Ci siły przebicia, ale także przynoszą wiele romantyczności, spokoju i wyczucia sytuacji.

 Sytuacja w związkach staje się poważna. Pozytywnie. Panna wie, czego chce i co może oczekiwać od partnera. Tylko konkretne tematy przyszłości będą teraz poruszone. Stawiasz na bezpieczeństwo i stałość. A za realną postawę jesteś podziwiana przez otoczenie.

Trzecia dekada z kwadratem Słońca jeszcze będzie borykać się z trudnościami i ograniczeniami, które w spokojnej atmosferze na pewno uda się dobrze ominąć.

Na wszystko znajdzie się rozwiązanie.

 

 

                                                          

 

 

  

 
Waga 24.9.-23.10

Nadciągają krytyczne dwa tygodnie, gdzie Tobie Wago, jako znaku kardynalnemu, przypada jedna z głównych, bardzo trudnych ról.

Od Ciebie będzie teraz wiele zależało jak wykorzystasz to, czego nauczył Cię ostatni czas. Gdy planety tworzą niekorzystne i do tego bardzo wybuchowe konstelacje, a Mars w Twoim znaku wysyła bez Twojego pozwolenia wyzwania trudnym planetom, oczekuj nagłych, niespodziewanych zmian sytuacji, ataków w Twoją stronę, gwałtu i bardzo krytycznej scenerii.

Komunikacja wszelkiego rodzaju będzie utrudniona. Rozmowy przebiegają mozolnie, gdy Merkury stoi do twojego Słońca jeszcze w kwadracie.

Nie próbuj niczego osiągnąć przemocą. Wysłuchaj propozycji przeciwnika. Nie kieruj się emocjami. Nie stawiaj niczego na jedną kartę. Nie słuchaj planów, gdy nie znasz szczegółów do końca.

Kierując się swoja wiedzą, zrozumieniem i wrodzoną dyplomacją - razem z trygonem Słońca będziesz potrafiła dokonać odpowiednich wyborów.

 

 

 

 

 

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

 

Stoisz na dobrym fundamencie, który od dawna budowałeś z mozołem, wytrwałością i dyscypliną. Konstelacje nowego tygodnia są bardzo piękne, mimo że Twój Pluton na nowo wchodzi w niezdrową konwersację z bojowymi planetami.

Jednak Ty możesz być spokojny. Trygon Merkurego w biegu wstecznym do załatwienie spraw, które do tej pory Ci się nie powiodły.

Trygon Neptuna da Ci wyczucie do ludzi i okoliczności, które pojawiają się na Twojej drodze. Razem z sextilem Twojego Plutona będziesz pierwszy tam, gdzie nikt jeszcze nie doszedł.

Podchodzisz do wszystkiego z wielkim zaangażowaniem i pasją. Mimo poważnej konstelacji Saturna w Twoim znaku do Wenus doświadczasz głęboko co i w jakim znaczeniu ma dla Ciebie najważniejszą wartość.

Kierując się lojalnością i odpowiedzialnością zmierzasz tam, gdzie od dawna już planowałeś.

 

 

 


 

 
Strzelec 23.11.-21.12

13-ego piątek będzie dla Ciebie bardzo ważnym wydarzeniem roku. Ognista pełnia Księżyca w Twoim właśnie znaku może przynieść ze sobą wielką energię, szczęście, zadowolenie a może i odmienną przyszłość.

Pełnia to zakończenie. A zakończenia to nowe początki… Dookoła tego dnia mamy do czynienia z grzmotem burzliwych konstelacji.

Dlatego Ty, jako ze stoisz w centrum tego ogniska, możesz doświadczyć negatywnych wpływów określonych sytuacji.

Opozycja Słońca i kwadrat Neptuna to trudności w rozeznaniu akcji. Chaos sytuacji oraz brak jasności. Gdy Mars w sextilu będzie popychał Cię do boju, możesz przypadkowo znaleźć się między młotem a kowadłem.

Nie pozwól na to abyś właśnie Ty rozstrzygał sprawy, które tak naprawdę Ciebie osobiście nie dotyczą!

Zanim przejdziesz do jakiegokolwiek działania, które dla Ciebie może zakończyć się nie korzystnie, przemyśl jeszcze raz wszystko.

Niech Księżyc w pełni doda Ci siły abyś rozsądnie podszedł do wielu postawionych przed Tobą ewentualności.

Pamiętaj o faktach.

 

.

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Twój Saturn wzywa na pojedynek Wenus z Byka. Pluton w Twoim znaku sprzeciwia się Uranowi z Barana i Marsowi w Wadze… Konstelacje planet są bardzo trudne do wytrzymania. Odpowiedzialność za wszystko spada tylko i wyłącznie na Ciebie…

Jak czuje się ktoś, na kogo wystawione są wszystkie palce, już znasz na pewno… Dlatego nadchodzący czas będzie jeszcze i jeszcze raz wymagał ogromnej dyscypliny, spokoju i wytrwałości w osiągnieciu harmonii samego ze sobą.

Mars oraz Uran przynoszą wiele obowiązków, którym trudno będzie sprostać. Sytuacje zmieniają się w błyskawicznym tempie przez następne dwa tygodnie. Jeszcze z trygonem Wenus oraz z sextilem Neptuna będziesz potrafił kreatywnie reagować. Ilość pomysłów będzie wielka, choć trudna do realizacji z opozycją Merkurego.

Pluton w Twoim znaku dostarcza Ci ogromnej siły oraz energii, która dobrze pokierowana zaprowadzi Cię w spowolnionym tempie do celu.

 Nie reaguj pod wpływem emocji.

 

 

 

.

 
Wodnik 21.1.-19.2

Układ planet jest dla Ciebie dobry. Sama pozycja Słońca i Marsa w trygonie to moc do nawet bardzo trudnych zadań. Uran w sextilu pobudza Twoją wyobraźnię. Nie musisz wsiadać do pociągu byle jakiego. Wyszukuj dla siebie najlepszej jakości sytuacje.

 Jesteś stworzony do wielkich spraw. Twoja tolerancja przyda się teraz każdemu w bardzo trudnych czasach.

Pewności siebie Ci nie zabraknie. Bez zbędnej przesady zabierasz się do nowych zadań i planów.

Druga połowa tygodnia zapowiada się bardziej skomplikowanie. Pełnia i paradoksalnie ułożone konstelacje planet wzywaj i Ciebie do zwrócenia uwagi przede wszystkim na sytuacje partnerskie.

Kwadrat Saturna i Wenus będzie Ci nakazywał bez uporu szukania rozwiązania starych problemów.

Nie rzucaj nieprzemyślanymi słowami. Nie trzaskaj drzwiami. Nie wal zaciśniętą pięścią  w stół…

 

 

 

  
Ryba 20.2.-20.3

Jeszcze kwadrat Słońca trzeciej dekadzie nie pozwala rozwinąć skrzydeł i kierować się w strony, gdzie spoglądasz z tęsknotą.

Merkury w trygonie, ale w biegu wstecznym, zahamował sprawy, które i tak będą odpowiednio załatwione.

Cierpliwości doga Rybo! Wkrótce i Ty doczekasz własnego spełnienia.

Sextil Plutona i Wenus dla drugiej dekady to piękny, bardzo emocjonalny czas. Miłość, uczucia i rodzina to najważniejsze teraz dla Ciebie sprawy. Ze spokojem możesz planować trwałą przyszłość. Nikt i nic nie stoi na drodze do realizacji planów.

Kwadrat Słońca to oczekiwanie niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Sytuacje będą wymagały koncentracji. Jednak trygon Jowisza i Saturna umożliwi rozwiązania nawet największych postawionych przed Tobą wyzwań.

 


 

 

Dla wszystkich:

Za nami dosyć spokojne dni czerwca. Przed nami zupełnie inne czas.

Od wtorku i jeszcze dalej w dniach dookoła pełni Księżyca wypadającej właśnie 13 w piątek można spodziewać się fazy przewrotu, zmian, decyzji. Czy oczekuje nas prawdziwy czarny piątek? Wszystko zależy od naszej osobistej postawy.

Niebezpieczne konstelacje na niebie utworzone przez Marsa, Urana, Plutona i Saturna są bardzo skomplikowane. Gdy jedna strona będzie wzywała do zmian, rewolucji, uwolnienia się od starych struktur i uzależnień… Inni będą chcieli za wszelką cenę zatrzymać wszystko przy przeszłym czasie

Sytuacje stają się niebezpieczne. Mars w kwadracie to Plutona to już wybuchowa konstelacja. Mars w opozycji do Urana - nagłe, niespodziewane zmiany, prowokacje, zaczepki, gniew, wielkie emocje, wybuchowa atmosfera…

Podczas pełni Księżyc w Strzelcu pragnie za wszelką cenę służyć swoim własnym ideałom, wyobrażeniom, ideologiom czy tez wizjom…

ALE SYTUACJE NIE SĄ JASNE!!

Dlatego nie daj się wciągnąć w konflikty, agresje, partnerstwa czy tez układy, które jeszcze są wątpliwe!! Nie kieruj się nerwową i bardzo emocjonalną atmosferą dni. Wszystkie wydarzenia i nagłe zmiany sytuacji, okoliczności będą dotyczyć tematów stycznia lub maja. Ukazujący się już 1 stycznia kwadrat Urana z Plutonem ma charakter wybuchowy i jego cień otacza cały rok 2014.

W tych dniach poruszone będą jeszcze raz tematy: partnerstwa wszelkiego rodzaju (prywatnie lub zawodowo, międzypaństwowo.. itd.), sytuacje finansowe i gospodarcze, wartości wszelkiego rodzaju, bezpieczeństwo, współzależności.

Jeśli uda Ci się zrobić szpagat między indywidualnością a uzależnieniem oraz między starym a nowym, akceptując potrzeby i uczucia innych oraz ich wyznania i poglądy JEST możliwe, że przy mądrej, otwartej negocjacji wielu z nas dojdzie do porozumienia z samym sobą oraz odmiennym otoczeniem…. Wielką energię pełni Księżyca możesz wykorzystać do ogromnych zmian w swoim życiu, jeżeli zrezygnujesz z przemocy, fanatyzmu, ślepej nienawiści, gwałtu lub nacisku.

Mars jeszcze w Wadze domaga się tworzenia harmonijnych mostów między nawet bardzo niemożliwymi do tej pory partnerstwami…

( prywatnie czy tez w polityce).

 

 

“Świat jest wielkim lustrem. Odbija do Ciebie to, kim jesteś. Jeśli jesteś kochający, przyjacielski, pomocny – świat okaże się kochający i przyjacielski i pomocny dla Ciebie. Świat jest tym, kim Ty jesteś.” -Thomas Dreier

 

 

 

 

Życzę Ci spokojnego tygodnia.
Słońce w Bliźniaku.

8.6. 2014  Wiedeń

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota:

http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

 

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

Skelligs fullmoon

Full moon over the Skelligs-via Wikimedia Commons