Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 8.9.14 do 14.9.14. Pełnia Księżyca 9.9.14 na osi Ryba/ Panna o godzinie 3;39.  Przejście Marsa w znak Strzelca.Istnieje, co najmniej jedna rzeczywistość, która ujmujemy wszyscy od wewnątrz, za pomocą intuicji, a nie zwyklej analizy.

Henri Bergson


Konstelacje tygodnia:

Pełni Księżyca w Rybie 9.9.14 towarzyszą trudne konstelacje. Merkury i Pluton tworzy kwadrat. Wenus ustawia się w opozycji do Neptuna. W czwartek Słonce i Saturn łączą się w sextilu. W sobotę Mars opuszcza Skorpiona przechodząc do Strzelca, a Merkury ustawia się w napięciu do Urana. W niedziele 14.9.14 Wenus buduje trygon z Plutonem.

 Jaki będzie nowy tydzień?

Atmosfera tygodnia rozciąga się na długiej skali…..Tak od ciszy przed burzą i spokoju aż do wielkiego napięcia i poczucia niepokoju. Uranus i Pluton dodają tonacji strachu, złości i ogromnego nasilenia emocjonalnego. Na szczęście Jowisz i Merkury na początku tygodnia będą uspokajać rozpalone głowy. Saturn i Słonce dodają odwagi do podejmowania jasnych decyzji. Przechodzący Mars do Strzelca przyniesie trochę optymizmu, mimo, że w weekend możemy oczekiwać nieprzyjemnych niespodzianek od Merkurego i Urana w opozycji. Wenus w trygonie z Plutonem obok opozycja Księżyca do Marsa i Neptuna to gorące barwy nadchodzącej soboty i niedzieli.. …

Fazy Księżyca:


Do tego, żeby żyć zwyczajnie, trzeba mieć wiele odwagi.

Kierkegaard

- do środy 1; 34 godz. Księżyc i jego pełnia w znaku Ryb przynosi ze sobą czas intensywnych, wrażliwych, ale zmiennych uczuć. W tych dniach nie należy podejmować żadnych transakcji finansowych i handlowych.

-od środy 1; 35 godz. do piątku 3; 18 godz. Księżyc w Baranie to wielka żywiołowość, chęć akcji, działania i czas odwagi!

-od piątku 3; 19 godz. do niedzieli 8; 27 godz. czas na zajęcie się sytuacja partnerską, finansowa i samym sobą….. Szukamy dla siebie przyjemnych wrażeń cielesnych i duchowych.

-od niedzieli 8; 28 godz. Księżyc w Bliźniaku to intelektualna atmosfera; informacje, wiedza, nauka, wymiana myśli, czytanie i pisanie -będzie naszym niedzielnym zajęciem.

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

-wtorek 9.9.14 od 21; 11 godz. do 10.9.1 godziny 1;34

-czwartek11.9.14 od 2; 59 godz. do 12.9.14 godziny 3;18

-sobota 13.9.14 od 15; 32 godziny do 14.9.12 godziny 8; 27

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


Mark Twain

Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu.

 

 

 

Baran 21.3-20.4

W nadchodzącym tygodniu ważne będzie abyś świadomie znalazł dużo czasu na przemyślenia o swojej przyszłości. Słonce w Pannie przypomina o ważności dnia codziennego, drobiazgach i organizacji pracy. Wiele konstelacji przy wtorkowej pełni Księżyca będzie wymagało od Ciebie decyzji, w których nikt niestety Ci nie pomoże. Odpowiedzialność spada na Ciebie. I jako znak kardynalny musisz mieć świadomość, że Twoje zadania i wykonywana praca jest bardzo istotna dla większości ogółu.  Jaki jest Twój cel? Dokąd podążasz? Czy praca jest Twoją pasją? Czy jesteś spełniony? Merkury w opozycji, Uran i Pluton nakazują pełną koncentrację. Jowisz pomaga w trudnych negocjacjach, ale Merkury nie podaje Ci ręki. Do rozmów trzeba się dobrze przygotować, przemyślając porządnie nawet najmniejsze szczegóły. Nie stawiaj sobie za wiele zadań ani za wygórowanych wymagań. Tydzień jest trudny dla wszystkich i nie musisz się z nikim prześcigać. Trzymaj się raczej bezpiecznych stron życia. Sprawdzaj, czy Twoje projekty mają odpowiednik w realiach życia.

 

 

 

 

 

 
 
Byk 21.4.-20.5

Pełnia Księżyca w trygonie będzie miała dla Ciebie ogromne znaczenie. Czego musisz się pozbyć raz na zawsze to strach przed startą tego, co jest dla Ciebie najważniejsze. Znak i Księżyc w Rybach mówi; zaufaj, nawet, jeżeli nie widzisz i nie jesteś w stanie czegoś dotknąć.. Doceń wreszcie to, co masz, co sam osiągnąłeś i nie poddawaj się małym cieniom. Saturn, bowiem i Mars stoją jeszcze w opozycji dla drugiej i trzeciej dekady Byków. A to znak, aby zrezygnować z upartości i krnąbrności. Nie warto na skutek przypływu niepotrzebnych emocji stracić swoją drogę do celu.  Wrzuć na luz i stwórz balans oraz harmonię między tym, co masz, co innym dajesz i co też sam wymagasz.

Wenus, Słonce i Neptun w trygonie zadbają już o to abyś podejmował spokojne, przemyślane decyzje. Nie trzymaj nic na siłę przy sobie. Otwórz się na nowe, piękne i z dobrą perspektywą. Pojawiające się w tym tygodniu pomysły trzeba jeszcze przemyśleć. Nie wkraczaj teraz do akcji. Przeczekaj nowe dni ze spokojem. Machnij ręką na wieczną konkurencję. Zajmuj się przede wszystkim sobą.  

 

 

 

  
Bliźniak 21.5.-21.6

Nowy tydzień przynosi wyzwania dla Bliźniaka. Jedynie planety Merkury i Jowisz stoją przy Twoim boku. Konstelacje tygodnia trzeba więc będzie wykorzystać z optymalnym zaangażowaniem oraz inicjatywą. Wszystko, co dzieje się teraz w Twojej pracy; decyzje, układy oraz trudne sytuacje musisz starannie przeanalizować.

 Czy dostajesz tyle ile dajesz? Czy wierzysz w swoje zdolności, predyspozycje i talent?  Rozmowy oraz negocjacje będę miały charakter bardzo poważny. Pokaż swoje wysokie kwalifikacje, operatywność i fantazję!

 Brak wiary w siebie i pomniejszanie, niedocenianie własnej osoby wpływa na to, że jesteś tak samo Bliźniaku odbierany przez Twoje najbliższe otoczenie! Twoja siła tkwi w Tobie i twojej wiedzy. Twój talent komunikacji musi być w pełni wykorzystany! Nie chodzi o to abyś miał zawsze racje. Daj innym także dojść do głosu. Wysłuchaj wszystkich propozycji z wielkim skupieniem.

Zaufaj swojej intuicji. Nadszedł czas abyś odnalazł dla siebie drogę.

 
 Rak 22.6.-22.7.

W nowych dnia towarzyszy Ci Słonce, Wenus, Mars i Saturn. A to jest bardzo wyborne towarzystwo, które służy Ci świetną radą, zdecydowaniem, optymizmem z ogromną domieszką radosnego nastroju!!

Wtorkowa pełnia w znaku Ryb przynosi dla Ciebie mieszane, wysoko emocjonalne uczucia! Powracasz jeszcze myślami do tych, których już przy Tobie nie ma? Zostaw to!

Czas kierować uwagę na osoby, którym możesz zaufać. Ważne będzie rozpoznać w odpowiednim momencie uczucia innych. Ale to nie są Twoje wzruszenia! Pomoc –tak, tylko bez wykorzystywania.

Markury, Pluton oraz Uranus szukając winnego trafiają na Ciebie. Nie pozwól Raku, aby w pracy intrygi, zmówienia lub fałszywe oszczerstwa podsunięte właśnie Tobie! Grunt abyś nie uzależniał się emocjonalnie od nikogo. Potrzebujesz swojego, samodzielnego życia( także uczuciowego), gdzie znajdziesz siebie i najlepszych przyjaciół. Miejsca, gdzie poczujesz własne bezpieczeństwo-wolny nawet od swojej rodziny… Liczysz się Ty, jako pełna wartości osoby.

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

Trzecia dekada Lwa walczy jeszcze z kwadratem Marsa, który wiąże mu ręce i utrudnia decyzje. Nadchodzący tydzień trzeba przeczekać nie popadając w chaos, emocjonalne huśtawki nastrojów i malowania czarnej perspektywy. Merkury, Uran i Jowisz stoją, bowiem wyśmienicie. I już od następnego tygodnia poprawia się szczególnie sytuacja finansowa. Warto, więc zdystansować się do problemów, które Ciebie nie dotyczą!  Postanowienia, muszą być przemyślane i najlepiej bardzo rozsądne.

Myśląc o wielkim stylu postaraj się docenić radość dnia codziennego. Słonce w Pannie przypomina o szarych obowiązkach, które Ty sam musisz jednak dokładnie wykonać.

Merkury i Jowisz gwarantują, że plany i tak osiągniesz z wszelkimi chwałami.  Szczęście Cię nie opuści, gdy musisz być w danym miejscu o odpowiedniej godzinie!

Największym błogosławieństwem będzie zrozumienie pracy dla ogółu. To da Ci wewnętrzne zadowolenie i spokój osobisty. Potrafisz być odpowiedzialny a zdrowa samokrytyka podkreśli jeszcze Twoje największe wartości i doświadczenia.

 


 
Panna 24.8.-23.9

Masz wiele obowiązków do wykonania i dlatego możesz zapominasz czasami o radości życia..

Stojące planety w Twoim znaku oraz pełnia na osi Ryba/ Panna przynosi bardzo radosne nowiny dla wszystkich spod Twojego znaku. Słonce dodaje Ci blasku i dumy. Wenus w koniunkcji świetne samopoczucie. Jeszcze tylko jeden krok od zakochania…lub odkochania..(Księżyc w opozycji)

Otaczaj się ludźmi, którzy Ci dobrze życzą i czują tak jak Ty.

Ogromna siła pownosi siebie pozwoli ze spokojem wejść na zarezerwowany dla Ciebie tron na wysokości wielkiej drabiny. Trygon Plutona podsuwa zdecydowane rozstrzygnięcia. Wielka siła tej planety razem z Saturnem prowadzi do stabilizacji. Nie chowaj już najlepszych kart do rękawa. Wyłóż śmiało na stół swoje cztery, dobre asy!

Wszelka uwaga skierowana jest w Twoją stronę. Księżyc w pełni rozświetla jeszcze bardziej Słonce w Pannie. Czas oduczyć się wiecznej skromności…

Zapomnij również o perfekcji i przesadnej obowiązkowości. Rozluźnij się. Rób wreszcie wielki krok do pełnej szczęśliwości i tygodnia, gdzie koniec wita Cię z bardzo, bardzo dobrym początkiem nowego..

 

 

 

 

  

 

 

                                                            


Waga 24.9.-23.10

Planet Merkury w Twoim znaku pomoże rozwiązać wszelkie sprawy z pomysłowością, gracją oraz elegancją.

Ona ułatwi Ci przyswajać wiedzę, nawiązywać ciekawe kontakty oraz sprytnie negocjować podczas ważnych spotkań. Jowisz w sextilu jest także obecny. On będzie czuwał abyś wszystko dopięła z powodzeniem.

Nowy tydzień jest dla wszystkich znaków bardzo wysoko emocjonalny. Powinnaś szczególnie uważać w czwartek. Pełnia Księżyca we wrażliwej Rybie i konstelacje nadchodzącego tygodnia mogą popsuć Twoje niektóre zamierzenie. Uranus w opozycji i kwadrat Plutona zabiera ważną energię do wykonania swoich obowiązków. Zdystansuj się do wszystkiego, co nie potrzebne, koncertując się nad swoją misją przeznaczenia. Odpowiedzialności za partnerstwa( wszelkiego rodzaju) spadają na Ciebie.

 Nie oddawaj własnej swobody decyzji oraz wolności słowa drugiej stronie. Nie bierz także na siebie za wiele zadań, których nie będziesz w stanie wykonać lub sprostać bardzo napiętym terminom.

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Mars, jeszcze do końca tygodnia w Twoim znaku dodaje Ci energię do wykonania szczególnych zadań. Kieruj świadomie jego wielki potencjał do tego, na czym najbardziej Ci zależy. Respektuj przy tym swoje granice możliwości. Przemocą nie opłaca się nic zdobywać. Słonce, Pluton oraz Neptun będą przyświecać Twojej drodze. Masz świetne pomysły z kwadratem Jowisza, jednak na razie trudno będzie je zrealizować. Słonce z Panny z Saturnem kierują uznania i pochwały w Twoją właśnie stronę.

Ale nic nie zastąpi osobistego szczęścia i spełnienia! To możesz teraz otrzymać od planety miłości Wenus! Nowe dni witasz w świetnym nastroju. Humor dopisuje Skorpionom. Jesteś pełen sił oraz witalności. Sprawy między partnerskie układają się imponująco. Przeznacz wiele czasu dla ukochanej osoby.

 Będziesz zachwycony jego reakcją! Dobry tydzień razem z pełnią Księżyca w intuicyjnej Rybie.

 

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

Twoja wieczna wędrówka i szukania nowych celów, ideałów czy doskonałości może się przydać w nadchodzącym tygodniu. Pełnia Księżyca w znaku Ryb, Słonce, Neptun i Wenus w kwadracie pragną Cię wysłać w zupełnie innym kierunku!

Koncertuj się na swoje talenty, zdolności. Na to, co robisz najlepiej i co jest Twoją pasją! Środek tygodnia z Księżycem w Baranie będzie odpowiednią porą do podejmowania śmiałych decyzji!  Strach czy obawy przed nowym i jeszcze niezrozumiałym jest niepotrzebny. Zaufaj swojej indywidualności! Tolerancja przyda się również w ciągu następnych siedmiu dni. Szczególnie w rozwiazywaniu aktualnych spraw partnerskich. Spróbuj zaangażować partnera do Twoich planów. Na pewno będzie nimi zachwycony, gdy przedstawisz odpowiednie, mocne argumenty.

Merkury i Jowisz działa na Ciebie jak młode wino! Twojej radości nie jest w stanie zmącić żaden kwadrat. Trudno nie spełniać Twoich życzeń z takim blaskiem oczu….

A tu od soboty nadchodzi również pomoc od strony Marsa! Wchodząc do Twojego znaku napełni Cię męstwem, bojowością i odwagą.

Uwierz w końcu w siebie! Inni dawno już to robią..

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Bierzesz na siebie za wiele obowiązków. Twoje poczucie odpowiedzialności sięga już spraw, które utrudniają Ci życie, a w sumie do Ciebie nie należą…

Razem z Wenus korzystasz teraz z pięknych momentów. Ekonomicznie stoisz dobrze. Jednak trudno jest koncentrować się tylko na tym, co piękne, …gdy brakuje tego, co najważniejsze. Pełnia w trygonie w Rybach ale przy eksplozywnych konstelacjach Plutona w Twoim znaku daje znaczące sygnały Koziorożcom. Zrezygnuj z wszelkich partnerskich uzależnień!   Trzymając się swojego celu, dyscypliny oraz gotowości podejmowania ryzyka nie pozwól na zdominowanie się nikomu. I najważniejsze: nie uciekaj od swojego życia.

Kwadrat Urana przynosi tyle pomysłów, że nie wiadomo, na co się zdecydować. Spokojnie. Więcej opanowania. Niech Słonce i Saturn uchroni Cię od strachu i zbyt emocjonalnego reagowania.

Mars pozwoli rozpocząć nowe, konstruktywne zadania. Teraz możesz liczyć na jego pomoc.

 

 

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Pozostań krytyczny, gdy początek tygodnia przyniesie wiele ekscytujących czułości. Szczególnej uwagi wymaga sytuacja gospodarcza. Czy potrzebujesz na pewno wszystkiego tak od razu? Wtorkowa pełnia Księżyca może zwieść Cię lub oszukać. Nie spawaj sobie teraz nic wielkiego. Niech sytuacja Twojego konta doczeka lekkiej odbudowy. Poczekaj.

W drugiej połowie tygodnia Merkury, Uranus a także Jowisz przynosi nowe plany, które będzie można zrealizować wspólnie z przyjaciółmi. Saturn chce wysłać Cię na nowe drogi. Czy już przemyślasz coś od dawna? Warto byłoby pomyśleć o realizacji bezpiecznej strategii. Planeta ograniczeń chce budować tylko na stabilnym gruncie. Kontroluj, więc swoje niecodzienne pomysły.  

Trzecią dekada Wodnika hamuje jeszcze do soboty kwadrat Marsa. Zwróć szczególną uwagę na swoje zdrowie i dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości witamin.

Sytuacje partnerskie Wodników potrzebują więcej tolerancji i zrozumienia. Pokaz swoją dojrzałość. Nikt nie ma zamiaru rabować Twojej wolności.

 

 

 

 


 
Ryba 20.2.-20.3

Tylko odwagi droga Rybo! Pełnia Księżyca 9.9.14 w Twoim znaku odbywa się raz do roku. Wszystkie wydarzenia tego tygodnia nadają ton nadchodzącemu czasu.. Jesteś jedyną ze znaków, która potrafi wczuć się w sytuacje innych. Bez wielkich słów i gestów wiesz, co pragnie najbardziej druga istota. Nadprzyrodzony siły wielkiej intuicji trzeba połączyć jeszcze z rzeczywistością.

Gdy wielkich, nieznanych uczuć będzie Ci za wiele-szukaj miejsc ukojenia dla siebie.

Jeżeli marzysz od dawna o nowym zawodzie, kursie kształcącym lub poznaniu nowego fachu-czas jest doskonały. Odważ się. Podejmij odważnie kroki w odpowiednim kierunku.

Sextil Plutona uczyni nadchodzący tydzień jeszcze bardziej magiczny niż sama możesz się spodziewać. Projektami i planami kieruje teraz przeznaczenie… Twoim zadaniem jest spełnić swoje głęboko ukryte potrzeby i pragnienia. Wiara w siebie jest najważniejsza. Zaufaniem możesz dotknąć wyższej sfery nieba. Mars w trygonie doda Ci pewności siebie. Nawet, gdy Neptun rozprzestrzenia wielką mgłę przed Tobą. Podążaj Rybo swoją drogą.

Tam czeka Cię szczęśliwy cel życia..

Dla wszystkich:

Pełnia Księżyca 9.9.14 w znaku Ryb o godzinie 3; 39 na osi Panna/ Ryba konfrontuje nas i uświadamia, jakie nasze zachowania, negatywne wyobrażenia, odczucia z przeszłości są dla nas ciężarem i z czym trzeba się pożegnać. Jesteśmy wezwani do pozbycia się bagażu naszych mylnych wyobrażeń, aby stworzyć wreszcie podstawy dla naszego szczęścia i spełnienia. W tym dniu możesz bardzo dobrze odczuć, co jest nie w porządku, gdzie jest chaos w Twoim życiu, co należy zmienić i poprawić. Rozbudzające się w nas emocje potrzeby niesienia pomocy, wsparcia i wzajemnej wspólnoty trzeba jednak potraktować z dystansem. Ważne jest zbudowanie mostu miedzy pomocą a współczuciem oraz niezależnością i własnym spełnieniem. Gdy będziesz potrafił zaakceptować różne opinie, indywidualne pojęcia innych, a przy tym wszystkim nie zapomnisz o sobie -można będzie wykorzystać dni dookoła pełni do mądrych dyskusji, przyspieszenia pewnych procesów w Twoim biegu życia. W innym przypadku, gdy kierujesz się tylko swoimi wyobrażeniami oraz odczuciami będą to dni wielkich rozczarowań i porażek.

Oszukując samego siebie i stawiając siebie nie w realnym świetle trudno będzie ocenić sytuacje i dotrzymać w tych dniach danych obietnic.

W nadchodzącym tygodniu lepiej jest zrezygnować z ważnych transakcji finansowych lub innych zobowiązań. Weekendowi towarzyszy już ożywiona, szybka atmosfera gdzie łatwiej będzie przenalizować bez zbędnych zafarbowań własne sytuacje lub problemy do rozwiązania.

Nieprzemyślane decyzje, szybkie zobowiązania lub pochopne wnioski przyspieszają tendencję omyłek, przeoczeń a przede wszystkim wielkich frustracji i przykrych niespodzianek. Wenus, bowiem stoi w opozycji do Neptuna 10.9.14 co jest już ściągnięciem różowych okularów…. Merkury kwadrat Pluton nie będzie akceptował powierzchownych, bez znaczenia płytkich rozmów czy paroli bez gwarancji.

Czy Twój ideał, plan, wizja ma potwierdzenie w twardej rzeczywistości? Kierując się w swoich projektach tolerancją, szacunkiem, współczuciem jest możliwe odnalezienie wielu nowych kreatywnych rozwiązań. Czas, aby zostawić za sobą niesprawdzone, przestarzałe metody lub ograniczenia. Jak masz działać, aby Twoja energia i ogromna praca szła w odpowiednim kierunku?

Celem pełni w znaku Ryb jest odnalezienie siebie, swojej drogi powołania i celu łącząc wiarę z realnością, faktami i dokładną analizą.(Panna), Gdy szukasz bezpieczeństwa swoich planów kieruj się przede wszystkim głosem serca. Jego rozkazy albo ciche prośby nigdy nikogo nie zwiodą… Odwaga akceptowania samego siebie( albo swoich porażek lub wybranych w przeszłości fałszywych dróg/ decyzji) udzieli Ci automatycznie pozwolenia na zaufanie samemu sobie w tych niejasnych dniach. Nikt przecież z nas nie jest i nie był idealny..

Uranus i Pluton przynoszą w nadchodzącym tygodniu niespodzianki. Niekonieczne bezpieczne. A może i bardzo krytyczne. Jestem pewna, że Pluton trzyma w zanadrzu destrukcyjnego jokera….Pluton działa, bowiem po cichu i w ukryciu. Gdy wszyscy dookoła z wielką radością wołają, że wszystko jest w porządku i nie zajmują się więcej danym problemem-ujawnia się on. Pan i władca podziemia niszcząc wszystko bez litości, co i tak nie było zbudowane na stabilnym fundamencie…

Światło i cień jak szanse i zagrożenia leżą bardzo blisko obok siebie. W wielu dziedzinach naszego życia warto odsłonić tajemne zasłony by sprawdzić, co tam jest na prawdę. Czas pięknych rozmów o niczym jest za nami…. Relacje partnerskie wszelkiego rodzaju będą zmuszone do odpowiedzi także na niewygodne pytania lub wyjawienia ukrytych tajemnic. Skorzystaj z okazji, aby posprzątać ze stołu i spójrz na rzeczywistość dookoła. Różowe okulary adie!  Znak Panny żąda odróżnienia tego, co prawdziwe i żywe od tego, co wymyślone lub idealizowane…, Dlatego stawiaj na siebie i dojrzałość. Gdy trudno będzie Ci podejmować jakiekolwiek decyzje, znajdź czas na spokojne przemyślenia.

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim tylko dobrych nadchodzących dni zapraszając na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, telefon, mail albo prywatnie. Nauka astrologii. Informacje; http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

Słońce w Pannie 7.9.14, Wiedeń 2014 

e-mail: honorata.n@outlook.com
Tel: 0043/ 664 540 33 72


Nig­dy nie mów praw­dy ludziom, którzy na nią nie zasługują. 

Mark Twain


Grimshaw, John Atkinson - In Peril - 1879

In Peril-John Atkinson Grimshaw-via Wikimedia Commons.Przyzwyczajaj swój umysł do wątpienia, a serce do zgodności. Poznawaj ludzi i miej odwagę dla dobra twego bliźniego mówić prawdę. Lichtenberg