Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 8.12.14 do 14.12.14. Przejście Wenus w znak Koziorożca. Słonce trygon Jowisz.Nie trze­ba in­nych ciągle ga­nić, kar­cić, wy­tykać. Na­leży zaw­sze od­woływać się do war­tości, które są w każdym człowieku, cho­ciażby ten człowiek był naj­bar­dziej spo­niewiera­ny i zniszczony. 

K. Wyszynski
Konstelacje tygodnia:

Słonce i Merkury tworzy koniunkcję. Jowisz zatrzymuje się, aby wyruszyć w bieg wsteczny. Wenus wchodzi w znak Koziorożca. Merkury i Słonce łączy się z Jowiszem w trygonie, Wenus sextil do Neptuna.

 

 

 

 

 

Jaki będzie nowy tydzień?        

Nowe dni przynoszą piękną, pozytywną energie. Wiele świetnych konstelacji pozwoli nam spojrzeć w zamyśleniu w przeszłość… Nadchodzi czas podsumowania roku 2014.. Czy nasze ideologie są odpowiednie? Czy wybrane drogi pasują do Ciebie? Słonce i Merkury pragnie poprawić nasze sytuacje finansowe. Wenus wchodząc do Koziorożca stawia na bezpieczeństwo, stałość i stabilizację. Piękna konstelacje połączenia Jowisza z Wenus to szczęśliwe przypadki, zbawienne pomysły, niespodziewane pozytywne rozwiązania, które pomogą nam odrzucić przeszłości i wyruszyć z optymizmem do przodu!


                                        Fazy Księżyca


W ob­liczu niebez­pie­czeństwa ciało tra­ci swą war­tość i za­razem zni­ka je­go kult. Człowiek przes­ta­je in­te­reso­wać się sobą. Ważne jest tyl­ko to, cze­mu służy.A. de Saint Exupery

 

-do środy 4; 15 godz. Księżyc w znaku wrażliwego Raka w kwadracie do Urana przynosi burze zmiennych uczuć, nieoczekiwane wydarzenia i niespodziewane sytuacje. Nie daj się zwariować. Spokój możesz znaleźć w sobie.

-od środy godziny 4; 16 godz. do piątku godziny 16; 20 godz. Księżyc w znaku Lwa w opozycji do Marsa do denerwujące i bolesne sytuacje. Przeczekaj. Niektóry problemy rozwiążą się już w czwartek, gdy Księżyc utworzy trygon do Słońca.  Miłe gesty, ciepłe znaczące słowa mogą zdziałać cuda.

-od piątku godziny 16; 21 godziny Księżyc w znaku porządnej Panny najpierw w trygonie do Plutona przynosi nam sile, pewność siebie pomagając pokazać, co potrafimy. Niedzielny kwadrat Księżyca do Słońca to za wiele krytyki…. Wszystko mija, nie przejmuj się unikając niepotrzebnego krytycyzmu i czepiania się drobiazgów.

 

-

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku.Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów.

-środa 10.12.14 od 1; 16 godz. do 4; 15 godz.

-piątek 12.12.14 od 13; 50 godz. do 16; 20 godz.Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku? 

Życie to to ciąg naturalnych i samoistnych zmian. Nie stawiaj im oporu - to tylko wywoła smutek. Pozwól rzeczywistości być rzeczywistością. Pozwól rzeczom biec ich naturalnym rytmem, tam gdzie chcą podążać.

Laozi

 

 

 

Baran 21.3-20.4

 

Możesz spokojnie przygotować się na bardzo znaczący i piękny nowy tydzień. Wiele planet ze Strzelca sprzyja Twoim pomysłom, intersującym projektom oraz intensywnym rozmowom. Mars z Wodnika pozwoli spojrzeć na sytuację z odmiennej perspektywy. Rewolucyjne pomysły będą bardzo pasowały do Ciebie! Czas abyś ruszył wreszcie ze startu do przodu! Bardzo dobrą fazę do 22 grudnia musisz wykorzystać do spraw zawodowych i prywatnych.  Zanim jednak podejmiesz decyzje nie kieruj się pierwszymi impulsami. Akceptuj przede wszystkim opinie pracowników, przyjaciół i kolegów. Dobra analiza razem z Merkurym sprzyja postawieniu na długodystansowych działaniach. Uwzględniaj także realia dokańczając to, co już dawno zacząłeś.

 Z łatwością dostaniesz posłuchu, a Twoje zdania będą wykonane przez Ciebie z wielką pewnością siebie oraz stanowczością!

Trygon Słońca do Jowisza przynosi dla Barana istotne znajomości i układy, które pomogą Cię w zmianach przyszłościowych, głównych zasad. Do tego otacza Cię radosna atmosfera, komplementy, optymizm i odwaga.

 Biznesowo możesz oczekiwać niespodziewanych wygranych lub bardzo dobrych wiadomości!

 

 

 

 

 


Byk 21.4.-20.5

 

Od jakiegoś czasu czujesz się może samotny, opuszczony …wiele planet w nijakiej właściwie pozycji nie przynosi dobry wiadomości.. Ale nagle od wtorku wiele się zmienia! Przejście Wenus w znak Koziorożca i jej trygon do Twojego Słońca poprawia natychmiast Twój nastrój dodając uroku i przyjaznego nastawienia. Mimo, że Mars stoi w kwadracie z Wodnika Twoja sytuacja poprawia się. Może za mało będzie pasji i prawdziwych namiętności. Do tego potrzeba Ci tej jedynej, prawdziwej osoby.. Otwórz się na odmienne spotkania, pełne wielkich emocji. Dobre rady wiernych przyjaciół należy wysłuchać…teraz trzeba będzie tylko wszystko wdrożyć w życie. Odważ się! Zbierz w sobie wszystkie siły i odwagę.. To Ty musisz zrobić pierwszy ruch!

Kwadrat Marsa przypomina, że stare trzeba zostawić. Zapomnij już zamierzchłe przyzwyczajenia i otwórz się na niekonwencjonalne, jeszcze niewypróbowane metody!

Razem z Plutonem masz w sobie wiele mocy, aby sprostać nawet największym zadaniom. Zmniejsz tylko swoje wymagania. Nierealistyczne podejścia do sytuacji nie będą realizowane.

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

 

Słonce, Merkury i dla trzeciej dekady urodzonych jeszcze Wenus w opozycji oraz wczorajsza pełnia Księżyca w Twoim właśnie znaku na pewno wiele zmieniła…. Klimat przekształca się i czujesz, że trzeba, coś pożegnać odmiennością będzie Ci do twarzy. Jeżeli wykorzystasz wyzwania, jako możliwości do przeobrażeń swojego życia na lepsze wiele postawionych Ci szans może wskazać zupełnie nowe drogi przede wszystkim zawodowo.  Podejdź spontaniczne do przełomowych planów. Nie ma, co płakać nad rozlanym mlekiem i tym, co Cię zawiodło. Zachowując spokój i opanowanie.

Mars w prześwietnym trygonie dodaje Ci wiele energii abyś zdecydowanie przeszedł do działania. Zamykając za sobą nieodpowiednią przeszłość możesz już teraz rozpocząć od urzeczywistnienia swoich marzeń. Tylko się nie poddawaj i nie daj nikomu zastraszyć! Uranus, bowiem w przychylnym sextilu pragnie Twojej realizacji.

Skieruj odważnie swoje spojrzenie w przyszłość! To, co odeszło i tak nie było Ciebie warte!  W grupie dobrych Ci przyjaciół możesz teraz odnaleźć siebie.

 

 

 

 

 


Rak 22.6.-22.7.

Uranus nadal trzyma Cię w kwadracie pragnąc i zmuszając Cię do wyzwalania... Wiele decyzji pozostaje Ci jednak narzuconych…Zaufaj tym, których kochasz! Tylko w gronie Ci najbliższych, tym, którym ufasz możesz teraz odnaleźć ukojenie, zrozumienie oraz szczęście.

 Wenus przechodzi w opozycję. Dla singli rozpoczyna się czas spotkań, romansów i fali szczęścia. Korzystaj z dobrej fazy i wychodź śmiało powodzeniu naprzeciw. Na nic przyda się teraz cichutkie siedzenie za ciepłym piecem!

W partnerstwach wszelkiego rodzaju należy dać drugiej stronie więcej wolności oraz niezależności. Kurczowe trzymanie kogoś wiecznie za rękaw przynosi tylko niezdrową atmosferę. Zaufaj w przyszłość! Trygon Neptuna chce abyś pozostawił za sobą zmartwienia. Twoja siła leży w Tobie, wierze i spokojnie podjętych decyzjach.  

 Słuchając się swojej intuicji stwierdzisz, że Ty i Twoje, osobiste życie nabiera innych wartości. Nowe drogi przyniosą ziszczenie. Zamkniecie jednym cieciem starych tematów wprowadza Raka w zupełnie inny świat.

Czy pomyślałeś o tym, aby wreszcie zabrać się do walki z Plutonem? Jego opozycja od dawna niszczy Twoje plany…warto byłoby wreszcie walczyć o siebie..

Walnij pięścią w stół! Czyżbyś nie znaczył nic dla siebie?

 

 Lew 23.7.-23.8

 

Druga dekada Lwa z bardzo mocną pozycją Słońca, Merkurego, Jowisza i Urana może liczyć na powadzenia, uznanie i niespodziewane szczęśliwe przypadki losu. Nagłe pozytywne wiadomości mogą przynieść poprawę finansową, niecodzienne układy zawodowe, nagrody i ogromny aplauz otoczenia.

Pełen fascynacji podążasz do swojego jasno wyznaczonego celu. To nie są już tylko mrzonki i marzenia. W danym momencie nie możesz już nic źle zrobić.  Uranus pozwoli pokonać z łatwością wszelkie przeciwności. Pomoc nadchodzi z jak najmniej oczekiwanej strony.

Komunikacja kwitnie , a wiele propozycji pozwoli wybrać to, co najpiękniejsze.

Trzecia dekada Lwa przechodzi egzamin w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Saturn w kwadracie akceptuje tylko to, co stałe i nierozerwalne.

Pierwszą dekadę z rozpoczynającą się opozycją Marsa czekają próby ognia…Nie przesadzaj ze zbyt pewnością siebie. Za szybkie ruchy, przesada, nieprzemyślane decyzje może przynieś upadek i niepowodzenia.  Musisz przeczekać.

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

Wiele planet stoi w niekorzystnej konstelacji dla drugiej i trzeciej dekady urodzonych Panien. Niepowodzenia, nieporozumienia i zamieszania są przyczyną Merkurego w kwadracie. Na to może pomoc tylko spokój i opanowanie. Słonce w pozycji kwadratu blokuje utrudniając przebicie Twoich pomysłów…Sama czujesz, że ręce masz związane i nadszedł czas na ważne zmiany w Twoim życiu...

To nie jest jednak dobra faza na podejmowanie ważnych, ostatecznych decyzji. Aby wyrwać się z uzależnień zawodowych potrzeba Twojej inteligencji, dokładnej analizy sytuacji oraz opanowania. Razem z Marsem w Wodniku i trygonem Plutona Twoja wiara i pewność siebie pozwoli zaakceptować niekorzystne sytuacje. Czas powiedzieć; „trudno”, stawiając się odważnie wyzwaniom.

Przechodząca Wenus do Koziorożca poprawia z całą pewnością otaczającą Cię atmosferę. Znajdziesz ludzi, którzy Ci służą pomocą, dobrym słowem i konkretnym czynem. Nadchodzi poprawa finansowa. Warto jeszcze trochę cierpliwe poczekać..

Twoje plany będą zrealizowane, gdy wykorzysta swoje kreatywne talenty, stawiając na oryginalność oraz pomysłowość.

 

 

 

 

 


Waga 24.9.-23.10

Daty urodzenia od 9.10 do 23.10. mogą oczekiwać kreatywnego tygodnia. Więcej radości, miłości, zadowolenia. I na pewno pieniędzy!

Twoja Wenus jeszcze do połowy tygodnia stojąc w korzystnej pozycji umila Twój wolny czas. Wycieczki, intelektualne pogawędki, wypady do muzeum czy kina… Czas przedświąteczny przypomina, aby spełniać również swoje własne marzenia. Jesteś otoczona uwielbieniem. Uczucie miłości uskrzydla Cię. Słonce i Jowisz przynoszą kontakty z ludźmi, który pomagaj Ci. Nowe szanse i wiele możliwości będzie bardzo dobrze uhonorowane. Tylko nie chowaj się, gdy nie jesteś od razu zrozumiana…

Mars, bowiem w trygonie budzi w Tobie kreatywne talenty. Z łatwością pozostawiasz stare struktury i metody działania. Powodzenie czeka na tych, którzy go szukają! Własną wiarą i pewnością siebie możesz teraz przenosić góry! Uranus w opozycji wzywa Cię od dawna na pojedynek. Liczy się błyskotliwość, niestereotypowość, inicjatywa!

Koncentruj się teraz na własnych działaniach! Kwadrat Plutona nie będzie akceptował powierzchowności i niejednoznaczności. Tylko odwaga będzie doceniona

Czas abyś i Ty była szczęśliwą!

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Przed Tobą trudny tydzień. Kwadrat Marsa z Wodnika i kwadrat Jowisza powoduje, że Twoje działania nie są właściwe. Brak jest logicznego myślenia, pełnej koncentracji i najistotniejsze- zapominasz o konsekwencjach.

Mars nie tylko odbiera Ci energię, ale uwydatnia niedociągnięcia. Nie zaczynaj teraz wielkich projektów. Spadek mocy może być także spowodowany dużym przeziębieniem lub innymi dolegliwościami organizmu. Razem z kwadratem Jowisza trudno określić Ci granicę miary. Egzaltacja, przewrażliwienie i teatralność może odsuwać od Ciebie ludzi, którzy w głębi serca są bardzo ważni.

Przezwycięż wreszcie swoja niewiarę, wątpliwości w dobrą przyszłość. Pamiętaj, że Mars i Jowisz powodują, że złymi taktykami, zbyt pewnością siebie, brakiem mądrego podejścia do sprawy nie tracisz tylko wiele, ale zapominasz o tych wartościach, które są najważniejsze…. Najistotniejsze.

Zarządzenia podejmuj powoli. Wenus przechodząc do znaku Koziorożca od środy będzie wskazywała Ci drogę do nowych, pozytywnych myśli przewodnich. Czas najwyższy skończyć z tymi, którzy ściągają Cię na dół.

Walenie pięścią teraz na pewno się nie opłaci.

 

 

 

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

Jesteś otoczony pięknymi konstelacjami, chociaż wczorajsza pełnia Księżyca w opozycji na pewno dała Ci wiele do myślenia…. Niespełnione uczucia przeszłości, rozczarowania i zawiedzone emocje czas najwyższy zamknąć za sobą. Tematy, które się nie udały lub wprowadzały tylko zamieszanie w Twoje życie trzeba niestety pozbyć się i zamknąć za sobą.

Słonce, Merkury, Wenus i Jowisz stoi, bowiem w boskiej pozycji. Gdy uwierzysz w siebie i wybierzesz się na poszukiwanie nowych pomysłów, wizji oraz ideałów, może już do końca tygodnia spełnić się niejedno Twoje wielkie marzenie!

Błoga atmosfera nadchodzących Świat Bożego Narodzenia może udzielić się Tobie, gdy pozwolisz na działanie pięknych układów gwiazd. Wielka radość napełni Ci serce, gdy podzielisz się z innymi swoimi myślami. Jowisz w trygonie jest niezbitym aspektem szczęścia! Pozwól wiec sam na pozytywne zmiany!

Słonce w Twoim znaku jeszcze do końca grudnia daje Ci wiele mocy oraz pewności siebie. Z zaufaniem podchodzisz do postawionych Ci zadań. Praca, rodziny czy przyjaciele. Twoja pomoc będzie nieodzowna. Pamiętaj, abyś zrobił coś wreszcie dla siebie! Mars w sextilu z Wodnika zapewnia powodzenie. Uranus nie zostawi Cię w cieniu. Jego trygon gwarantuje nowe pomysły i niecodzienne możliwości!

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

 

Słonce, Merkury i Mars nie maja większego wpływu na Twoje działanie. Dlatego do środy trzeba będzie poczekać, zmniejszyć obroty, otworzyć się na inne metody, działania i odmienne podejścia do sprawy.  Wenus przechodząca do Twojego znaku poprawia całkowicie atmosferę nowych dni!

Twoje uczucia nabierają pewności i powagi. Wiesz, czego pragniesz i co chcesz otrzymać. Spotkania z bliską Ci osobą owiewa aura jedności i poczucia bezpieczeństwa.  Pomimo, że Uranus w kwadracie naciska na Ciebie żądając zmian i niekonwencjonalnych rozwiązań. Razem z kwadratem Urana z Plutonem nadchodzą godziny pożegnania z tymi, którzy Cię wykorzystują, oszukują lub Tobą manipulują..

Kontrola wszelkich sytuacji oraz ważnych spotkań musi pozostać przy Tobie. I bez dyktatury możesz wyruszyć do przodu, jeżeli zaakceptujesz zmiany.

 Wenus w Twoim znaku przed Świętami to najlepszy prezent od Wszechświata.

Kiedy zrobiłeś coś miłego dla siebie? Czym wynagrodziłeś? Podsumowując rok 2014 pamiętaj o sobie! Z dnia na dzień wiele będzie się zmieniać na pozytywne. Nowe źródła poprawy Twoich finansów na pewno Cię ucieszy!

 

 

 

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Planeta Markury biegnąca przez Twój znak dodaje Ci ogromnej energii i wielkiej mocy, aby mógł wszystko( czytaj: wszystko!) J osiągać i zdobyć do Bożenarodzeniowej Nocy! Tylko nie przesadzaj z samodzielnymi akcjami!

Z rozwagą, namysłem i akceptacją otoczenia możesz teraz zdobyć najwyższe szczyty!

Słonce w sextilu dodaje dodatkowo pewności siebie. Wizjonerskie plany musisz wdrażać teraz do życia. Razem w gronie najbliższych Ci kompanów, rodziny czy też z partnerem Twoja pozytywna strona jest jeszcze bardziej uwydatniona. Tworzysz śmiało nowe grupy, kierując się najwyższymi ideałami!

 Nie potrzebne Ci rewolucje! Wszystko idzie jak w szwajcarskim zegarku! Poczucie powodzenia daje Ci również uwaga ze strony Twoich wielbicieli. Wenus, jeszcze do połowy tygodnia pomaga singlom w zdobywaniu ważnych punktów! Śmiało podejmuj natychmiast inicjatywę!

Uranus z Barana będzie skreślał to, co było dla Ciebie ciężarem oraz nieprzyjemnym obowiązkiem. Kłopoty odchodzą w siną dal, razem z nadejściem trygona Słońca z Jowiszem!( 14. 12.14)

Zapowiada się piękny tydzień dla Wodnika!

 

 

 

 

 


 
Ryba 20.2.-20.3

Wiele nowych projektów zawodowych i odmienne sposoby dochodów przyniosą wkrótce pełne zadowolenie! Profesjonale projekty już budzą Twoje zainteresowanie, ale proszę jeszcze poczekać.

 Środek tygodnia razem z przejście Wenus do znaku Koziorożca zmienia nagle i niespodziewanie wiele w wszelkich układach partnerskich. Do singli uśmiecha się szczęście! Koniec wiecznej samotności!

Wenus w sextilu z Neptunem to magia, czas kreatywnej energii, wrażliwości i jedności ze światem niepojętym lub osobą bardzo Ci bliską sercu…Mars w sąsiednim znaku Wodnika pomaga rozluźnić się i spojrzeć na sytuacje z innej strony.

Kwadrat Słońca i Merkurego dla drugiej dekady urodzonych będzie jeszcze hamował, utrudniał komunikację i spełnienie ważnych zadań. Jednak razem z trygonem Plutona i Saturna znajdziesz w sobie ekspresyjność i kondycję fizyczną, aby wszystko pokonać jednym susem!

Do świąt wiele się wyjaśni, jeżeli będziesz kierowała się spokojem, rozumem i harmonią wewnętrzną. Nie zamykaj się przed nadchodzimy, nowymi uczuciami. I Ryba zasługuje na miłość!


                                      Dla wszystkich


Nareszcie nadchodzi czas zaufania i przygotowania do spełnienia własnych wizji! Przeróżne pozytywne aspekty pomogą wiele spojrzeć z pozytywnej perspektywy na swoje dotychczasowe życie razem z zamyśleniem, podsumowaniem i refleksją...

Nie, nie od raz Kraków zbudowano lub jak w ostaniem mądrym cytacie: Człowiek, który przenosi góry, to ten sam, który rozpoczyna od wynoszenia małych kamieni..

Środek tygodnia będzie wymagał od nas podejmowania śmiałych decyzji.  W zależności od konstelacji osobistych przechodząca Wenus do znaku Koziorożca kieruje się przede wszystkim powagą, stałością oraz bezpieczeństwem. Zaufanie w przyszłość, entuzjazm i wiara Słońca i Merkurego ze Strzelca pozwoli, aby śmiało otworzyć się na ciekawe inspiracje, nowe doświadczenia pragnąc spełnienia swoich marzeń oraz najbliższego otoczenia.

Wykorzystaj dobry tydzień dla planów, które nosisz od dawna w sercu. Czy jest w Twoim gronie ktoś, kto od dawna czeka na Twój telefon? Wiadomość? Jakieś miłe słowa?...nie zwlekaj. Do niedzielnej, pięknej konstelacji jest wiele czasu, aby samu tworzyć cuda!

Tymczasem będziemy również poruszać tematy naszej wiary, wizji oraz ideologii. W skupieniu i zamyśleniu zadajemy sobie pytania: czy nasze ideologie są odpowiednie? Czy wybrane drogi pasują do nas? Wiele kwestii prawnych, kulturalnych i wartości społecznych poszczególnych jednostek oraz grup roztrząsa jeszcze raz trudne pytania…

 Z optymizmem! Gdy Merkury łączy się z Jowiszem w trygonie mnóstwo ciepłych posłannictw, niespodziewanych myśli przewodnich narodziy się w naszych głowach.

Warto poświecić więcej czasu, jeszcze raz na analizę naszych planów, marzeń oraz motywacji.

Lub jej braku…. Co może Cię zmotywować i ruszyć z miejsca? Gdzie szukać nadziei, pomocy, pozytywnej energii?

Ratunek zawsze się znajdzie dla tych, którzy potrafią szukać. I jeszcze to dobrodziejstwo przyjmować..Warto jest teraz zrezygnować ze starych schematów zachowana, wzorów, obaw czy bezkompromisowości. Ryzyko popełnienia jeszcze raz błędów przeszłości ( razem ze zbliżającym się kwadratem Urana z Plutonem 15.12.14) jest wielkie, dlatego nie należy wskrzeszać w sobie kronik zamierzchłych losów..

 Nadmierne, bowiem emocje, nietolerancja, fanatyzm czy tez bark równowagi może doprowadzić do szybkiej eksplozji.

Wydarzenia tego tygodnia będą preludium do następnych tygodniu oraz zakończenia starego i powitania nowego roku. W jakiej atmosferze, albo inaczej, w jakim nastawieniu go przywitasz w dużej mierze będzie zależało od decyzji nadchodzącego tygodnia.

W następną niedzielę oczekujemy pięknej konstelacje połączenia Jowisza z Wenus. Szczęśliwe przypadki, zbawienne pomysły, niespodziewane pozytywne rozwiązania pomogą wielu odrzucić przeszłość, zapomnieć zmartwienia i z wiarą wyruszyć do przodu!

Nasze wartości zmieniają się. Nasza uwaga będzie teraz skupiona na rodzinę, partnera, dzieci, najbliższych... Nie to, co powierzchowne będzie się liczyć.

Ale..

„War­tość człowieka os­ta­tecznie nig­dy nie wy­raża się w sto­sun­ku do dru­giego człowieka, tyl­ko w sto­sun­ku do siebie sa­mego. Dla­tego też nig­dy nie po­win­niśmy uza­leżniać nasze­go poczu­cia włas­nej war­tości al­bo też poczu­cia włas­nej god­ności od in­nych ludzi, bez względu na to, jak cier­pieli­byśmy z te­go powodu.”  Gustv Jung


Ja życzę wszystkim radosnego tygodnia!

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, telefon, mail albo prywatnie. Nauka astrologii. Informacje; http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

Słońce w Strzelcu 7.12.14  Wiedeń

e-mail: honorata.n@outlook.com

Główną wartością w życiu nie jest to, co dostajesz. Główną wartością w życiu jest to, kim się stajesz. J. Rohn


Türkranz in der Adventszeit

Foto- via Wikimedia Commons