Konstelacje i fazy Księżyca od 7.7.14-13.7.13 Pełnia Księżyca w Koziorożcu na osi Rak/ Koziorożec 12.7.14 o godzinie 13;26.

 

 

 

I ten wi­nien, co ki­jem bez­pie­czeństwo mierzył,
I ten, co bez­pie­czeństwo głupiemu powierzył. 

Ignacy Krasicki

 

 

Pełnia Księżyca w Koziorożcu
Pełnia Księżyca w Koziorożcu

Konstelacje tygodnia:

Wenus łączy się pozytywnie z Uranem, a ten tworzy kwadrat do Słońca. Sobotniej pełni Księżyca w Koziorożcu towarzyszą gwałtowne konstelacje Marsa i Urana. Merkury wraca do Raka. Mars jednoczy się w trygonie z Wenus.

 Jaki będzie nowy tydzień?

Poniedziałek to nieoczekiwanie pozytywne zmiany nadchodzące ze strony Wenus i Urana. Pełnia Księżyca w poważnym Koziorożcu przy kwadracie Marsa i Urana wzbudzi w nas poczucie zwątpienia i braku wiary we własne siły… Ustawiający się Saturn w trygonie do Słońca żąda od nas jasności i spokoju.

Wszystko, co zniknie nagle i bez powrotu, nie miało prawa istnienia… Saturn zostawia tylko to, co jest nierozerwalne.

 Merkury w Raku kieruje nasze myśli ku wielkim emocjom. Tylko uczucia się liczą! W nadchodzącą już niedzielę o szybsze bicie serca zatroszczy się Wenus i Mars w pięknym trygonie.

Fazy Księżyca:

-Księżyc w Skorpionie do środy 3:36 to intensywne uczucia, wyznania miłości i obietnice aż po grób, wielkie emocje!Ach!

- od środy 3:37 do piątku 17:13 Księżyc w ognistym Strzelcu – z wiarą i zaangażowaniem zabieramy się do działania. Sprawdzaj szczegóły, fakty i realny stan rzeczy.


-
od piątku 17:14 do niedzieli 5:08 pełnia i Księżyc w Koziorożcu to nakaz cierpliwości, spokoju oraz opanowania. Nie wystrzel nagłymi, nieprzemyślanymi decyzjami ponad cel!

- niedzielne przejście Księżyca od 5:09 w znak Wodnika przynosi ze sobą lekką, radosną i bardzo ożywioną atmosferę. Nowe i wielkie pragnie być obudzone do życia.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

- środa 9.7.14 od 0:34 do 3:26

- piątek 11.7.14 od 2:20 do 5:26

- niedziela 3.7.14 od 3:57 do 5:08

 

 

Margit Sandemo:

Miłość jest piek­na tyl­ko wte­dy, gdy obie stro­ny mają do siebie zaufa­nie i są w sta­nie dać so­bie nawza­jem poczu­cie bezpieczeństwa. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

Człowiek, który od­da­je wol­ność w za­mian za bez­pie­czeństwo, nie zasługu­je na żad­ne z powyższych. 

B. Franklin

Baran 21.3-20.4

Układ planet mówi o nadchodzących zmianach. Kwadrat Słońca, Plutona i koniunkcja Urana, którą czujesz już od dawna, zapowiada nadchodzące nowe drogi. Wiele nowych wyzwań pojawiających się przed Tobą nakazuje konieczność kompromisów. Nic tu z Twoich protestów, buntów i oporów. Mars stoi w opozycji, nie dziwi więc, że z wielkimi emocjami podchodzisz do wszystkiego.

Ale pomoc jest już przy Tobie. Sextil Wenus pomoże znaleźć sponsorów i odpowiednich ludzi do partnerstw, nowych projektów i... miłości!

Mierzysz bardzo wysoko z kwadratem Jowisza… Ale nie przeceń swoich możliwości. Układ Słońca namawia abyś trudy cierpliwie przetrzymał!  Twoje działania będą zahamowane, a ważne decyzje nie mogą być podjęte pod wpływem emocji.

Oszczędzaj swoje i innych siły. Nowe potrzebuje zabezpieczeń i ponadczasowości.

 

 

 

 

Byk 21.4.-20.5

Stojące Słońce w Raku dodaje Ci pozytywnej siły, energii i potrzebnego optymizmu. Radośnie nastawiony zabierasz się do wykonania swoich planów. Koncentrując się na tym, co jest Ci dobrze znane, robisz sam pierwsze kroki wykazując się ogromną inicjatywą.

Zdziwisz się sam ile możesz zdziałać! Planety stojące za Toba z wielką pełnią Księżyca w Koziorożcu to pewne plany!

Nie kieruj więc swoich żagli sam przeciw sobie…

Inicjatywa leży w Twoich rękach a wszystko, co teraz postanowisz, będzie na pewno osiągnięte!

Przeznaczenie razem z trygonem Plutona otwiera przed Tobą możliwości, na które sobie od dawna zasłużyłeś.

Jowisz w sextilu gwarantuje poczucie szczęścia. To, co straciłeś, powróci do Ciebie w zupełnie innej formie. Na pewno!

 

 

 

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Koniunkcja Wenus i Merkurego to zapowiedź zaskakująco pięknych dni!

Czujesz się od dawna szczęśliwy, Twój optymizm jest do pozazdroszczenia. Przyjemne spotkania i romantyczny czas! Z życzliwością witasz każdy dzień! Dobro i piękno ma teraz u Ciebie tylko priorytety! Spotkania, spacery i zaskakujące wydarzenia umilają Ci pierwsze tygodnie lata. Nadchodzący tydzień z połączeniem Wenus z Marsem to zapowiedź, że cos ważnego wydarzy się w Twoim życiu!

Otwieraj swoje roześmiane oczy! Daj się oczarować niespodziewanie miłym wydarzeniom. Otwartość i szczerość zaprowadzi Cię jeszcze dalej!

Życie zawodowe kwitnie. Merkury w trygonie nadaje się do poważnych rozmów, nowych układów i obiecujących transakcji.

Tylko pierwsza dekada z kwadratem Neptuna musi trzymać się rzeczywistości. Kieruj się wytyczonym Ci konkretnym planem! Unikaj chaosu.

 

 

 
 

 

Rak 22.6.-22.7.

Najważniejszym wydarzeniem tego tygodnia będzie dla Ciebie pełnia Księżyca w Koziorożcu i przejście Merkurego do Twojego znaku. Przygotuj się już dziś na niespodzianki wszelkiego rodzaju.

Twoja emocjonalna natura jeszcze raz dojdzie do głosu. Jowisz, Saturn i Słońce stoją u Twojego boku. Pokazując swoje oblicze bądź autentyczny i kieruj się sercem. Nie zapominaj jednak o sobie. Partnerstwa wszelkiego rodzaju oczekują niespodziewane zmiany, zwariowane wydarzenia i transformacja. Uważaj na ludzi, których spotykasz na swojej drodze. Opozycja Plutona dla drugiej dekady nie poleca mierzyć się za wysoko. Nie porównuj się do nikogo. Twoje życie, Ty i decyzje muszą być zgodne z tym, co mówi serce. I prawo.

Trzecia dekada Raka z kwadratem Marsa musi uważać na zdrowie. Nie ignoruj tego, co dawno jest Ci zalecane przez lekarzy.

Merkury od następnej niedzieli przyniesie ze sobą poprawy gospodarcze, nowe układy, propozycje oczekiwane już od dłuższego czasu przez Ciebie.

 

                                                                                       

 

 

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

Przy pięknej konstelacji planet możesz się poddać przeznaczeniu. Mars, Wenus i Merkury zapewniają bardzo stabilne nowe nadchodzące dni. Pozostań wierny swoim ideałom nawet wtedy, gdy ktoś z boku robi krzywą minę. Ty sam odpowiadasz za swoje zamierzenia i ludzi stojących Ci najbliżej.

Razem z Marsem Lew ma wiele energii aby stworzyć dla siebie idealne plany. Merkury podpowiada abyś sam rozwiązywał zadania. Nie polegaj na innych i kieruj się własnymi rozstrzygnięciami. To będzie teraz bardzo ważne.

Nadeszła idealna faza abyś wiele zmienił na pozytywne. Dawno przemyślane pomysły ze swobodą doczekają się urzeczywistnienia.

Robisz sobie wymówki? Tylko bez przesady!

Wszystko rozwija się więcej niż obiecująco. Akceptując rzeczywistość z łatwością będziesz osiągał wiele wspaniałego!

 

 

 

 

 

 

 


 
Panna 24.8.-23.9

Z trygonem Słońca możesz wiele osiągnąć! Panna jest teraz zdecydowana, pewna siebie i energiczna. Decyzje podjęte bez zmrużenia oka kierują Cię na bezpieczne drogi.

Już teraz możesz być z siebie dumna. Twojej koncentracji nic nie można zarzucić. Pierwsze miejsca i przywileje należą się tylko i wyłącznie Tobie.

Pełnia Księżyca w trygonie do Twojego znaku jeszcze raz ukaże, że jak zawsze można polegać na Tobie. Komunikacja musi przebiegać z cierpliwością. Ważne są również Twoje osobiste pragnienia!

Nierozwiązane trudności partnerskie trzeba wyjaśnić bez obrażania. Na nic te kwaśne miny. Jowisz jest jeszcze z Tobą wskazując środki zaradcze.

Posłuchaj rady ze strony przyjaciół. Usłyszane informacje będziesz potrafiła na pewno wykorzystać odpowiednio dla siebie.

 

  

 
Waga 24.9.-23.10

Konstelacje są bardzo dysharmonijne.

Nadchodzący tydzień będzie wymagał od Wagi szczególnej baczności, koncentracji i unikania gwałtownych reakcji. Pełnia Księżyca w kwadracie, Słońce z wielkim wyzwaniem, gwałtowny Pluton i nieobliczalny Uran mogą narobić porządnego zamieszania…

Od poniedziałku postaw na cierpliwość.

Nie, nie wszystko uda się osiągnąć. Otwierając się na oryginalne i odmienne nie konieczne takie jak sobie wymarzyłaś propozycje unikniesz jednak niepotrzebnej walki.

Tydzień nie przeznaczaj na ważne podpisy lub emocjonalne decyzje. Poczekaj. Mars można pozytywnie wykorzystać tylko akceptując otaczające Cię realia.

Razem z Wenus i Merkurym dotrzesz do swoich celów. Miłość, flirty i przygody będą przebiegać według Twojego planu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Z powodzeniem startujesz w nadchodzący tydzień. Księżyc w Twoim znaku, Słońce, Jowisz i pełnia w znaczącym dla Ciebie Koziorożcu zapowiada fantastyczne wydarzenia.

Jesteś silny i błyskotliwy kierując się swoją wyłącznie fantazją. Razem z Plutonem i Saturnem w Twoim znaku stawiasz powoli, ale na pewne nogi wielkie dzieła. Odpowiedzialność spada na Ciebie. Nie oddawaj więc nikomu władzy nad sobą.

Liczyć się będzie poza autentycznymi uczuciami konstruktywna kontrola, obowiązek i Twoja mądrość!

Wielkie projekty zostaw na następny tydzień. Merkury bowiem przechodząc do Raka będzie stal po Twojej stronie!

Czyżbyś zapominał o zdrowiu?

Zaplanuj natychmiast aktywność fizyczną pamiętając o odpowiedniej ilości witamin!

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 
Strzelec 23.11.-21.12

Energii nie będzie Ci brakowało aby rozpocząć nowe inwestycje. Wenus i Merkury jeszcze w opozycji będzie jednak wybierać ludzi, zdarzenia i sytuacje, którym trzeba będzie poświęcić dużo więcej czasu niż zaplanowałeś.

Bardzo delikatne sprawy partnerskie nabierają zupełnie innego wyobrażenia w Twojej głowie. Komunikacja trochę szwankuje. Brak słów zastąp miłym gestem, dobrą miną lub oryginalnym eksperymentem!

Uran ma dla Ciebie w zanadrzu szanse i powodzenia, wszystko jest do zdobycia!  Pewnością siebie, kompetentną wiedzą i profesjonalnym zachowaniem Strzelec jest w stanie podbić wszystkie serca.

Słuchaj, co proponują inni. Dobre rady są przeznaczone dla Ciebie. Wiele z ciekawych pomysłów możesz spokojnie wykorzystać dla siebie!

 

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Sobotnia pełnia Księżyca w Twoim znaku to ważne wydarzenie tego roku!

Nie trzymaj się już swoich bezpiecznych tradycji, skończ wreszcie ze starym i podejmij oryginalne wyzwania. Nadszedł Twój wielki czas!

Gwarancji nie otrzymasz dziś ode mnie. Otwierając się na odmienne - Twoje życzenia i marzenia będą spełnione, gdy Ty sam, Koziorożcu, wreszcie wyruszysz swoją drogą!

Zabierz się już dziś do tworzenia nowego planu. Jego realizacja będzie wymaga dyscypliny, odwagi, zaangażowania i pasji. To, co nie pasuje już absolutnie do Ciebie, musisz pozostawić za sobą.

Tydzień zapowiada krytyczne sytuacje, gwałtowne zmiany, którym Ty będziesz potrafił nadać odpowiednie tony.

Jesteś otwarty na nowe spotkania? Plan nadchodzących konstelacji jest bardzo zachęcający!

 

 

 

 

 

.

 
Wodnik 21.1.-19.2

W pracy masz już zapewnione pierwsze miejsce! Twoje praktyczne pomysły punktują w każdym calu.

Koncentrując się na tym, co najważniejsze, sam wiesz, gdzie trzeba będzie przejść do porozumienia. Nie czekaj więc już długo. Tydzień wymaga szybkiej inicjatywy. Razem z Marsem, Wenus i Merkurym dobijasz świetnych interesów znajdując odpowiednią ilość czasu na miłość!

Romantyczna Wenus wprowadza Cię w krainę baśni. Mars dodaje powera i ogromną energię. Wykorzystaj to w każdym calu! Na taki obiecujący tydzień trzeba będzie bardzo długo czekać!

Razem z Merkurym dokonujesz właściwych wyborów. Nowe projekty powitaj swoją przebojowością. Spręż się! Nie marudź!

Nowe dni gwarantują strzał w samą dziesiątkę! A może i jeszcze więcej..?

 

 

 

 

 

  
Ryba 20.2.-20.3

 Droga Rybo, kiedy wreszcie spełnią się Twoje osobiste marzenia?

W nadchodzący czas wiele pozytywnego będziesz skromnie znajdowała zaraz przed sobą!

Merkury jeszcze w kwadracie jest powodem, że kręcisz nosem. Dobremu dogadaniu i ostatecznym decyzjom będzie jeszcze czegoś brakowało…

 Sprawom uczuciowym musisz poświecić więcej czasu! Prawdziwa miłość nie wymaga ofiary, ale jest na tej samej wysokości oczu!

Kocha, nie kocha… sama będziesz wiedziała! Słońce, Pluton i Jowisz a nawet pełnia Księżyca w zaprzyjaźnionym Koziorożcu wskazuje Ci odpowiednie dalsze drogi!

Ty, Twoje uczucia i wypoczynek będą najważniejsze zanim przystąpisz do ataku!

Mów wreszcie to, co leży Ci na sercu świadomie omijając stresowe sytuacje, chaos i emocjonalnie negatywnych partnerów.

Dla wszystkich:

Wszystko, co wydarzy się w nadchodzącym tygodniu kończącym się pełnią Księżyca w Koziorożcu, będzie miało trwale konsekwencje.

Dlatego już od poniedziałku, który rozpoczynamy pełni optymizmu, pojawi się wiele możliwości odnowy, wyjaśnienia i przygotowania odmiennych planów. Nagle niespodziewane wydarzenia, informacje, zdarzenia będą prowadzić do zrozumienia i przekształcenia biegu wielu spraw.

Jesteśmy pozytywnie nastawienie w pierwsze dni do dialogu, wymiany informacji i zrozumienia drugiej strony. Otwierając się na inne rozwiązania, nawet odbiegające od Twoich wyobrażeń, jest możliwość dogadania się i stworzenia kreatywnych rozwiązań.

Nic na siłę… Mars i Uran w trudnych konstelacjach mówią o buncie, niecierpliwej atmosferze, nagłych zmianach, manifestacjach, protestach i drażliwych sytuacjach. Ten, kto elastycznie podejdzie do odmiennych okoliczności, akceptując progresywne sytuacje, oszczędzi sobie eskalacji konfliktów.

Każde impulsywne i nieprzemyślane działanie będzie miało trwałe konsekwencje. Dlatego podchodź do wszystkiego ze spokojem i świadomie kieruj swoją energię tam, gdzie jest ona Ci najbardziej potrzebna w przyszłości.

Co chcesz pożegnać? A co pragniesz pozostawić przy sobie?

Księżyc w Koziorożcu w pełni to ważne rozmowy o partnerstwach wszelkiego rodzaju. Jeżeli od początku tygodnia podchodziłeś autentycznie i poważnie do postawionych Ci zadań jest możliwe, że z odwagą wyruszysz w całkiem inne strony.

Niedziela zapowiada już bardzo odmienną atmosferę. Czas odpocząć od trudnego i stresującego tygodnia. Wiele nowych pomysłów potwierdzi nasze podjęte postanowienia.

 

 

 

 

Życzę Ci pięknego tygodnia.
Słońce w Raku

6.07. 2014 Wiedeń

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota:

http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

 

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

Great way to end a day - notice the people on the low rise on the right (8226464918)

-via Wikipedia Commons-

Great way to end a day - notice the people on the low rise on the right.

 

 

 

 

 

Cecelia Ahern:

Zno­wu zna­lazłam się w pun­kcie, gdy nie wiem, dokąd zdążam. Wygląda na to, że co kil­ka lat burzę całe swo­je życie i zaczy­nam je bu­dować od no­wa. Nieważne, co zro­bię, i jak bar­dzo się sta­ram, bo i tak nie osiągnę wyżyn błogos­ta­nu, pros­pe­rity i bez­pie­czeństwa, jak wielu in­nych ludzi. Nie mówię o zos­ta­niu mi­lionerką, życiu długo i szczęśli­wie. Chodzi mi tyl­ko o to, aby wreszcie móc się zat­rzy­mać, przes­tać ro­bić to, co ro­bię, ro­zej­rzeć się dookoła, odet­chnąć z ulgą i po­myśleć, że wreszcie do­tarłam tam, dokąd chciałam.