Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 6.10.14-12.10.14 Pełnia Księżyca/ totalne zaćmienie Księżyca na osi Baran / Waga 8.10.14 o godzinie  12; 50. Merkury w biegu wstecznym.Przez­nacze­nie by­wało za­baw­ne, nie można było mu ufać. Kiedy człowiek [...] myślał już, że je do­padł, oka­zywało się czymś in­nym: zbiegiem oko­liczności al­bo wy­rokiem opat­rzności. [...] Można było za­ryg­lo­wać przed nim drzwi, a ono stało za ple­cami. Kiedy już było przy­bite, od­chodziło z młotkiem.  T. Pratchett

Konstelacje tygodnia:

Słonce ustawia się we wtorek w opozycji do Urana. Podczas pełni i całkowitego zaćmienia Księżyca (8.10.14) Wenus tworzy kwadrat do Plutona. Mars ustawia się w trygonie do Jowisza. Mars, Jowisz i Uran, Slonce tworzy figurę Wielkiego Latawca-symbol szczęścia, talentu, kreatywności oraz misji do spełnienia. W piątek Merkury w biegu wstecznym wkracza do Wagi. Słonce i Jowisz łączy się w sextilu. Wenus przechodzi w opozycję do Urana. Kwadrat Urana z Plutonem rozprzestrzenia swoją energię.

Jaki będzie nowy tydzień?

 Przed nami bardzo ekscytujący tydzień pełen nieoczekiwanych sytuacji, wydarzeń i wielkich, intensywnych uczuć. Pełnia i totalne zaćmienie Księżyca przy trygonie ognia Jowisza, Marsa i Urana oraz wielu kwadratach, także już nam znanego Urana z Plutonem przynosi niespodziewane wydarzenia i zwroty akcji. Eksplozywna energia pełni i całkowitego zaćmienia może nam pomoc w uwolnieniu się z uzależnień uczuciowych, emocjonalnych oraz finansowych. Konflikty, konfrontacje, nerwowość i Merkury w biegu wstecznym wkraczający do Wagi porusza tematy partnerskie. Totalne zaćmienie zamyka wiele tematów w naszym życiu. Ale Wielki Latawiec pokazuje nowe drogi wyjścia z trudnych sytuacji

                                     Fazy Księżyca-do wtorku godziny 12; 08 Księżyc w sentymentalnej Rybie nastraja nas romantycznie i uczuciowo. Szukamy miejsc spokoju, ciszy i ukojenia. To nie jest dobry czas na wielkie dyskusje.

-od wtorku 12; 09 godz. do czwartku godz. 13; 45-pelnia Księżyca (środa 12; 52 godz.), całkowite zaćmienie w znaku bojowego Barana to bardzo niespokojne, agresywne i aktywne dni. Nawet podczas wielkich emocji jest możliwość znalezienia odpoczynku i chwili wytchnienia. Czas wielkich zmian oraz intensywnych, ognistych uczuć. Nie leć na oślep. Zatrzymaj się…zastanów się. Nie wyciągaj pochopnych wniosków.

-od czwartku 13; 46 godz. do soboty 17; 52 godz. Księżyc w Byku będzie poruszał tematy spraw partnerskich, finansowych koncentrując naszą uwagę na przyjemnościach. Szukaj rozmowy i wspólnego dialogi, nawet, gdy jeszcze aura minionej pełni na pewno nie zniknie.

-Od soboty 17; 53 godz. przejście Księżyca w znaku Bliźniaka będzie ułatwiać podawanie rąk, rozmowy i wymianę myśli. Spotkania, łączenie poglądów z przyjaciółmi są bardzo dobrym pomysłem.

 

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

- poniedziałek 6.10.14 od godz. 21; 39 do 7.10.14 godziny 12;08

-środa 8.10.14 od godz. 16; 21 do 9.10.14 godziny 13;45

-sobota 11.10.1 od godziny 2; 50 do 17; 52 godz.


Miłość, która się zmienia nie jest miłością. Miłość jest jak nieusu­wal­ne zna­mię, przet­rwa burze i nig­dy nie zadrży. Miłość nie zmienia się z cza­sem, w ciągu godzin czy ty­god­ni, ale pot­wier­dza się, na­wet u pro­gu przeznaczenia. 

W. Shakespeare


Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


Miecz przez­nacze­nia ma dwa os­trza. Jed­nym jes­teś ty. 

A.     Sapkowski

 

 

Baran 21.3-20.4

Nadchodzi bardzo intensywny tydzień, gdzie właśnie Ty, Twoje życiowe decyzje, wydarzania i wiele sytuacji z wyniku pełni i całkowitego zaćmienia Księżyca właśnie w połączeniu z Uranem przy Twoim Słońcu będzie wpływać na rozwój ważnych sytuacji. Wiele planet w opozycji; Słonce, Wenus i Merkury, Węzeł Księżycowy oraz figura Wielkiego Latawca utworzona z innych planet, na którego ogonie siedzi Baran to mowa o ważnych, ale i niebezpiecznych lotach…

Energia zaćmienia Księżyca pozostaje jednak przy Tobie.. Jowisz i Mars w trygonie to gwarancja, że Twoje działania na pewno otworzą nowe, ciekawe perspektywy na przyszłość.  Już wiesz, że będziesz miał do czynienia z trudnymi wyborami, ale sam swoją silą przebicia, odpowiednią strategią, planem i dokładnym przemyśleniem będziesz mógł dokonać wielkich i pamiętnych czynów!

Totalne zaćmienie Księżyca, jego pełnia, kwadrat Urana z Plutonem, opozycja Wenus w kwadracie z Plutonem -zabiera z Twojego życia to, co niepotrzebne. Złe decyzje, impulsywne, nie na miejscu zachowanie, upór, przez który wiele już przeleciało przez Twoje palce…

Cokolwiek będzie postanowione w nadchodzących dniach ma jednak szanse egzystencji. Najważniejsza jest Twoja głęboka wiara serca. W to, co wierzysz, co jest Twoją pasją, o co będziesz walczył do samego końca ma potencjał autentycznego istnienia. I zostanie przy Tobie na zawsze.

.

 

 


Byk 21.4.-20.5

Najlepiej działasz w pojedynkę podejmując samodzielnie, zdecydowanie wszystkie dyrektywy. W nadchodzącym tygodniu wiele planet mija Twój znak, jak gdyby dając do zrozumienia, abyś nareszcie zaczął odbudowywać zaufanie do innych. Opozycja Saturna i Merkurego w biegu wstecznym ułatwi Ci w wykonaniu konkretnych poprawek. Tematy, które jeszcze nie są zakończone będą do przemyślenia. Czy wszystko zrobiłeś dobrze? Czy problemy zostały odpowiednio przeanalizowane? Pewien rozdział w Twoim życiu mógłbyś już wyrzucić ze swojej pamięci…. Kwadrat Jowisza to przyczyna chaosu. Plany są wielkie, chcesz mieć wszystko od raz.

 A tu czas poczekać… Nie wykonuj kilku czynności na raz. Ważne są tylko priorytety. Zresztą przy Merkurym w biegu wstecznym i tak nie da się osiągnąć wszystkiego. Trzeba raczej liczyć na opóźnienia.

Po woli w takim razie… Trygon Plutona daje Bykom ogromnej energii. Twoje plany maja służyć nie tylko Tobie, ale również bliźnim. Nie zapominaj o tym. Tydzień może przebiec dosyć spokojnie, gdy większą uwagę będziesz skupiał na bliskich, a nie tylko i wyłącznie na sobie.

 

 

 

 

 
Bliźniak 21.5.-21.6

Twój Merkury w biegu wstecznym będzie ograniczał, hamował i opóźniał wiele Twoich planów. Jednak pozycja Słońca, Wenus a także Jowisza sprawi, że nie wszystko jest takie straszne!

Z decyzjami wielkiego znaczenie lepiej jest jednak poczekać, co nie musi ograniczać ani przez moment Twojej aktywności! Zbieraj informacje, słuchaj, co mówią inni, akceptuj odmienne pomysły. Zastanawiaj się za każdym razem, jakie wyniki dadzą Ci konkretne działania? Co będziesz mógł osiągnąć? A co będzie dla Ciebie korzyścią?

Merkury będzie poruszał przeszłe tematy, abyś uporządkował i dokładnie zorganizował swoją pracę.

Uranus i Wenus nastrajają Bliźniaka bardzo optymistycznie! Spotkania z przyjaciółmi, radość i zabawa będą na porządku dziennym w nowym tygodniu!.  Najlepsze dni czekają Cię dookoła pełni Księżyca. Przeznacz ten czas na załatwienie ważnych spraw oraz intensywne rozmowy. Pozostań jednak przy swoich planach. Twoje cele muszą być osiągnięte!

 

 
 Rak 22.6.-22.7.

Nadchodząca pełnia i całkowite zaćmienie Twojego Księżyca w kwadracie- to czas pożegnań i zakończona spraw, które są od dawna uciążliwe. Nie tylko Księżyc, ale i Słonce stoi niekorzystnie. A trudnościach musisz sam pokonać… Wielki Pluton w opozycji w kwadracie z Uranem, to czerwone światło: stop!

Idąc dalej, musisz wiele w swoim życiu zmienić.

 Twoją pracę przeznaczasz dla innych. Dajesz z siebie wiele..Za wiele. W poszukiwaniu, miłości, rodziny, dobra i bezpieczeństwa jesteś w stanie poświecić wszystko! Także samego siebie....

Układ planet zmusza abyś wreszcie zaakceptował siebie! Nie pozwól więcej, aby inni decydowali za Ciebie, aby zmuszali Cię do pewnych przedsięwzięć. Wiara w ludzi jest dobra, ale przecież Ty musisz ufać przede wszystkim sobie! Znak kardynalny( Ty nim jesteś!) musi kierować! Musi wiedzieć, znać i czuć swoje cele, drogę i przeznaczenie!

Zmień to, co od dawna Cię męczy. Pozbądź się tych ludzi, którzy obcinają Ci skrzydła! Szanując siebie, swoje potrzeby serca dodajesz respektu sobie-i tak będzie postrzegać Cię otoczenie.

Odmień to teraz! Zostaw przeszłość za sobą. Niech wreszcie zamkną się wszystkie nawet bardzo bolesne blizny..

 

 

 

Lew 23.7.-23.8
 

Możesz śmiało otworzyć swoje ręce, aby schwytać Wielki Latawiec szczęścia na niebie! Konstelacje planet, bowiem są wyśmienite! Trygon na niebie z Jowiszem, który stoi w Twoim znaku już sam daje potwierdzenie, że to, czego dotkniesz zamienia się automatycznie w złoto! Bieg sytuacji w następnym tygodniu jest bardzo szybki. To, co postanowisz i jakie decyzje podejmiesz będzie właściwe! Wielkie szanse prowadzą Twoje koło fortuny w odpowiednią stronę!

 Z trygonem Urana i Marsa nie masz problemu ze zmianami, innowacjami i nowymi pomysłami. Z ochotą zacierasz ręce do działania i jeszcze jednej inicjatywy! Nawet Wenus pomaga Ci w sextilu….Co za piękny czas…radość życia, siła, wytrzymałość. To wszystko potrzebuje właśnie król Lew! Razem z pełnią w Baranie spróbuj wsłuchać się w słowa własnej intuicji. Jowisz rozwija w Tobie wyczucia wielki dar. Bezpieczeństwo i stałość będzie do Ciebie pasowało!

Stawiaj na równowagę i pewność. Merkury w biegu wstecznym od 10.10 z Wagi będzie rozwiązywał te sprawy, które wcześniej były nie do załatwienia.

Przygotuj się na bardzo pozytywne przemiany!

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

Twój Merkury w biegu wstecznym to zapowiedz różnorodnej pracy przed Tobą. Nie wszystko będzie przebiegać po Twojej myśli w następnym czasie. Aby osiągnąć normalne wyniki trzeba będzie jeszcze bardziej przyłożyć się do swoje misji. Trudne tranzyty z kwadratem Marsa szczególnie dla drugiej dekady urodzonych przynoszą stres, agresje a może i porządne przeziębienie..? Podaruj sobie więcej czasu na decyzje, załatwianie spraw i bardzo dokładną komunikacje z innymi. Pomyłki, ogólne zamieszanie zbija, bowiem Pannę z tropu. Ważne będzie w tym tygodniu koncentrować się raczej na porządkowaniu, sprawdzaniu i nanoszeniu poprawek. Nie rozpoczynaj nowych projektów.

Razem z Saturnem i Plutonem w świetnej pozycji dojdziesz i tak do swoich celów. Na wyniki może trzeba będzie poczekać, ale koniec miesiąca wynagrodzi Ci długi czas.

Pozostaw teraz kontrole nad innymi. Nie wymagaj również od siebie samej za wiele. Kierując się intuicją odbudujesz zaufanie i wiarę. W nowe dni, innych i w samą siebie.

 

 

 

 

 
Waga 24.9.-23.10

Właściwie razem ze Słońcem i Wenus nadszedł czas przyjemności i radości dla Wagi. Pełnia i zaćmienie Księżyca w przeciwnym znaku Barana, z planetami w opozycji do Twojego Słońca będzie miała ogromne znaczenie dla Ciebie.

Dodatkowo na niebie wiele planet tworzy figurę Latawca. W astrologii jest on znakiem szczęścia. Latawiec „leci“ w kierunku Słońca, które jest w Twoim znaku!

Wszystko, co się wydarzy w okolicach dnia pełni Księżyca naprzeciw Twojego znaku –może zaboleć lub oczarować. Przy całkowitym zaćmieniu Księżyca w opozycji, Ty nie możesz wybierać.….

 Ale los i tak wybrał Ciebie. Jak piorun z jasnego nieba możesz na raz wiele zmienić! Ognisty trygon potęguje akcję. Merkury w biegu wstecznym wkracza do Twojego znaku, jakby dając Ci znak, że coś nie jest załatwione do końca!

 

Ogromna siła Plutona, Urana oraz połączenia tych planet z Wenus także w Twoim znaku czyni Ci główną bohaterką tego zaćmienia. Urodzone Wagi od 2.10 do 10.10 stoją przed niecodziennymi, nagłymi wydarzeniami. Bez rewolucji planet nie obędzie się na pewno..

 Zmień to, co od dawna Ci przeszkadza! Zamknij za sobą drzwi, gdzie  już nic nie ma! Pozostań wierna swoim ideałom. Twoje wzniosłe serce będzie wkrótce sowicie wynagrodzone.  

 

 

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Merkury zatrzymał się w Twoim znaku, aby wyruszyć w bieg wsteczny. Niech będzie to okazja dla wiele jeszcze raz podjęcia i omówienia tematów, które wcale nie są do końca wyjaśnione. Pozostań w dialogi, nawet, jeżeli nie masz na to ochoty. Natłok pytań musi otrzymać odpowiedzi. Za parę tygodni to, co teraz Cię meczy będzie rozwiązane.

Wszystko, bowiem w świecie podlega jednemu prawu. To, co nie ma uprawnienia istnienia musi odejść, lub Ty musisz to zostawić. Skorpion wie, że życie łączy się ze śmiercią. Raz jesteśmy na dole, ale w krótkim czasie wszystko może się zmienić..

Z sextilem Plutona i trygonem Neptuna Twoje kreatywne projekty pragną zdominować innych. Siłą i pewnością siebie bronić będziesz tego, w co wierzysz i co jest Tobie święte. Twój magiczny wpływ na innych może komuś pomoc, lub co więcej uzdrowić.

Co byś powiedział na odrestaurowanie i odbudowę wszystkiego, co dotyczy Ciebie?

Saturn chce byś stał na dobrym fundamencie. Czy już wiesz, w która stronę masz kierować Twoje kroki do stabilnej przyszłości?

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

Sześć pozytywnych położeń planet podczas pełni i zaćmienia Księżyca daje możliwość dokonania Strzelcowi wielkiego! Zwracaj uwagę na Merkurego. Jego bieg wsteczny, nakazuje przesuniecie z wyrozumiałością i pewnością, czegoś na trochę późniejsze terminy.

Gwiazdy pragną Twojego spełnienia. Teraz opłaci się być odważnym i przejść wreszcie do defensywy. Działaj teraz! Korzystaj z optymalnego czasu, który przyspieszy i przypieczętuje w ogromnym tempie niż sam się tego spodziewasz!

Twoje otoczenie, najbliżsi czy przełożeni stoją za Twoimi plecami. Czas przyzwyczaić się do pierwszego miejsca. Mars, Uranus i Wenus przynoszą radość, zadowolenie oraz kreatywne momenty!

W miłości możesz spodziewać się pięknych niespodzianek. Jeszcze nie wierzysz w to, co pisze…, Ale już koniec nadchodzącego tygodnia daje zapowiedz pięknego czasu i świętowania!

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Gdy wielki Latawiec planet pojawia się na niebie można głośno wypowiadać swoje życzenia. Wiele planeta stojących niekorzystnie, pełnia i zaćmienie Księżyca w kwadracie pozwoli zamknąć i wyrzucić z Twojego życia to, co już dawno powinieneś pożegnać.

Już za tylko kilka dni będziesz rozpoczynał nowe budowy. Razem ze Słońcem i Wenus w kwadracie z Wagi to oczekiwanie na niespodziewany bolesne ciosy... Ale Ty pewnie już czujesz, z której nadejdzie to strony.. Latawiec leci w kierunku powołania. Nadszedł czas byś pożegnał wszystko / wszystkich, /co Ci szkodzi i hamuje na drodze do pięknej przyszłości.

Rozsądek, uznania i respekt ze strony obcych nie zastąpią Ci osobistego szczęścia. Pozostań wierny ideałom serca. Teraz liczą się Twoje życzenia.

Kierując się dalej intuicją, potrzebami wewnętrznego głosu możesz bardzo wiele zyskać.

To, co zostanie w nadchodzących dniach zburzone, nie trzeba będzie zbierać... Nie oglądaj się już za siebie. Koziorożec musi iść za głosem serca.

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Niebo zarezerwowało dla Ciebie niespodziewanie dobre fazy! Czy jesteś, jak już pisałam wiele razy, przygotowany? Do pozytywnych zmian? Szczęścia a może spełnienia? Gdy wiele planet Tworzy układ Latawca na niebie razem z Uranem Wodnika, to Ty trzymasz los wygranej od dawna w ręce! Zapomniałeś już gdzie go położyłeś? Czas przypomnieć sobie o kreatywności!

Figura szczęścia przynosi piękne, nagłe wiadomości. Jak grom z jasnego nieba Twoja misja, talenty i kompetencja chce wyjść na powierzchnie codzienności! Słonce, Mars, Jowisz i Wenus dodają Ci ogromne siły i popychają do działania! Twój wkład musi być jednak jeszcze podwyższony!

Nie myśl tylko o rezygnacji! Teraz Wodnik jest kowalem swojego losu. Sytuacje musza być oparte na stabilizacji. Działania nie mogą być spontaniczne. Kwadrat Merkurego będzie Cię na pewno sprawdzał!

Zaakceptuj Twoją odrębność oraz indywidualność. Stój do tego, co postanowiłeś i o czym marzysz! Na końcu tunelu jest zawsze światło. I teraz Ty masz prawo to zobaczyć!

Magiczny i bardzo silny tydzień przed Tobą! Niech Wodnik przemyśli dokładnie swoje plany.

 

 

 

 

 


 
Ryba 20.2.-20.3

Wiele kłopotów może odejść z Twojego życia, gdy wreszcie zbudujesz most miedzy Twoim światem wewnętrznym i zewnętrznym. Pojawiający się jeszcze raz trygon Merkurego będzie załatwiał to, co od dawno leży gdzieś na boku. Dialog i zrozumienie z Twojej trony będzie ułatwiać poznać prawdy.

 Szukaj spokoju dla swoje wrażliwej duszy, gdy nowe dni będą za burzliwe. Pozycja wielu planet ostrzega przed wkładaniem wiele swoje energii w sprawy, które na dłuższą metę nie będą się opłacały. Dlatego koncertuj się na tym, co najważniejsze, dzieląc i oszczędzając swoje siły.

Tylko cierpliwość i krok po kroku pomoże Ci rozwiązać Węzeł gordyjski. Z trygonem Saturna i sextilem Plutona, obu bardzo silnych planet, Twoja praca będzie pewno się opłacała! Na końcu miesiąca właśnie Ciebie czeka powodzenie!

Nie szukaj już partnerów czy przyjaciół, od których w jakiś sposób jesteś uzależniona. Twoja moc i harmonia masz we własnym sercu!

Nie zapominaj już o tym!

                          Dla wszystkich


Mieli bar­dzo pros­ty plan: być ra­zem do końca życia. Plan, co do które­go wszys­cy z ich kręgu zgodzi­liby się, że jest jak naj­bar­dziej real­ny. By­li naj­lep­szy­mi przy­jaciółmi, kochan­ka­mi i brat­ni­mi dusza­mi i wszys­cy uważali, że by­cie ra­zem jest ich przez­nacze­niem. Ale tak się złożyło, że pew­ne­go dnia przez­nacze­nie zmieniło zdanie. 

C.Ahern

 

 

Pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca 8.10.14 przy koniunkcji z Uranem uaktywnia kwadrat Urana z Plutonem to znak trudno do przewidzenia nagłych zmian, transformacji a dla niektórych wielkich możliwości…Merkury jest w biegu retrogacyjnym, co jest oznaką nagłych niespodzianek. Niekoniecznie pozytywnych. Jowisz, Mars i Uran w połączeniu wielkiego trygonu ognia przynoszą wiele, szczęśliwych momentów przede wszystkim dla znaków drugiej dekady: Lwa, Strzelca i Barana.

 Słonce, Wenus, Węzeł księżycowy i Uran tworzy figurę Wielkiego Latawca. Gdy wielkie trygon ognia dodaje euforycznych emocji, planety w znaku Wagi stawiają na harmonie, równowagę i świadomą współpracę(!). Pluton i Uran to rewolucja pomysłów, impulsów i wielka transformacja wartości ogólnych i zasad starych struktur. Wielki trygon ognia przyspiesza wiele zdarzeń. Merkury w biegu wstecznym wracając do Wagi kieruje nasze spojrzenie na wszelkie układy partnerskie. Tam gdzie nie ma harmonii, sprawiedliwości i prawdy( Waga) muszą być oczekiwane nagłe, niespodziewane wydarzenia zmuszające nas do zmian i korekty. Zacznij od rozpatrywania siebie i tego, co musisz zmienić w sobie. Czy to, co dajesz wraca do Ciebie? Związki partnerskie oparte na manipulacji, zazdrości, nadmiernej kontroli, tylko na bazie materialnej będą poddane testowi. Ważne będzie uwolnienie się od uzależnień emocjonalnych i materialnych. Pojawiające się nowe perspektywy ze strony trygona Jowisza, Marsa i Urana wskażą nam nowe drogi, które dadzą nam również możliwości rozwoju.

Postaw na siebie! Uwierz w siebie. Zmień i zostaw to, co obcina Ci skrzydła, co nie pozwala pójść do przodu, co dołuje i zamyka w starych strukturach!! Obiektywne spojrzenie na swoje własne postepowanie umożliwi Ci transformację i przekształcenia przyszłości.  Zamkniecie pewnych etapów pozwoli Ci już 23.10.14 przy nowiu Księżyca w znaku Skorpiona na wielkie transformacje. Kwadrat Plutona z Uranem jest bolesną konstelacją związaną z uwolnieniem się z uzależnień, ograniczeń zastępując je nowymi i dużo lepszymi.

Całkowite zaćmienie Księżyca w opozycji do Słońca w znaku harmonijnej Wagi to potrzeba pozbycia się starych deficytów emocjonalnych, starych uzależnień, aby następnie pomyśleć w spokoju o zrównoważonym, nowym kroku do przodu. Do lepszej przyszłości.

Ogólny nastrój całkowitego zaćmienia Księżyca  i pełni ma charakter jak gdyby całkowitego zaćmienia, zamknięcia serca..
W nadchodzącym czasie razem z pełni
ą rozpoczyna się nagle i niespodziewanie bardzo intensywny czas, zwroty, zmiany sytuacji  partnerstwach  wszelkiego rodzaju.

Zaćmienie i pełnię Księżyca możesz wykorzystać do odnowy, rewolucyjnej odbudowy, modyfikacji i pozbycia się uzależnień......
Uranus przy Księżycu dodaje nam odwagi, zmieniając nasze zachowanie, rozpalając uczucia. Tak jak i Wenus w kwadracie do Plutona zwiększa intensywność wzburzających emocji, ekscytujących uczuć....
Mimo bardzo  wielkiego poruszenia spróbuj spojrzeć na własne sprawy z boku ze spokojem...·Nagle pojawiające się nowe partnerstwa, obietnice finansowo-biznesowe czy uczuciowe nie są na stałe… Nie podpisuj w tym czasie wielkich umów, ani zobowiązań, nie podejmuj znaczących decyzji.
Merkury w biegu wstecznym( planeta także złodziei i oszustów) może być zapowiedzią w krótkim czasie ogromnej straty!
Wszystkie sprawy, które wymagają nawet natychmiastowej odpowiedzi wymagają namysłu i czasu. Nie pozwól stawiać siebie pod presją, nie ulegaj manipulacji, nie wchodzi w sytuacje" albo, albo".

Wydarzenia nadchodzącego tygodnia nie traktuj z banalną powierzchownością. Efekty i rozstrzygnięcia całkowitego zaćmienia Księżyca pojawiają się nawet po 6 miesiącach (po zaćmieniach)!

Aktywny i dynamiczny tydzień jest pod wpływem również wybuchowych konstelacji. Wielki Latawiec leci jednak w kierunku znaku Wagi. Gdy jesteś gotowy do kreatywnego spełnienia wysłuchując przy tym propozycji innych, stawiając na partnerstwo, współpracę, szacunek i elementy łączące-jest szansa na uczciwe postępy i nowe możliwości.

W nowych dniach będą odgrzane stare historie. Niejasne umowy, nadużycia, przemoce, uniemożliwiające oskarżenia będą utrudniać ugody. Destruktywna energia kwadratu Urana z Plutonem wisi jeszcze w powietrzu i mała iskra może obudzić tę bardzo wybuchową mieszankę.

Osobistego szczęścia i spełnienia nikt nie jest w stanie kupić za żadne pieniądze. Talent i radość życia nosi każdy z nas w sobie! Słuchaj, więc głosu serca.

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim radosnego tygodnia. Niech to totalne zaćmienie Księżyca czy też może serca zabierze ze sobą to, co nas boli, niszczy i co jest uciążliwe. Nowe początki niech będą napełnione szczerą miłością, zdrowiem, harmonią oraz spełnieniem osobistym.

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, telefon, mail albo prywatnie. Nauka astrologii. Informacje; http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

Słońce w Wadze 5.10.14 Wiedeń

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72


Żal wystarcza sam sobie, ale aby osiągnąć prawdziwą radość, trzeba ją z kimś podzielić.

Kinderspiele 1828 Drachensteigen

Kinderspiele in 24 illum. Kupfern. Fibel und Rechenbuch für kleine Kinder, Nürnberg 1828,-via Wikimedia Commons