Konstelacje i fazy ksieżyca od 6.1.-12.1.2014

 

 

"Wystarczy, że raz doznasz lotu, a będziesz zawsze chodził z oczami zwróconymi w stronę nieba, gdzie byłeś i gdzie pragniesz powrócić."

Leonardo da Vinci

 

 

 

Tematy tygodnia

 

 

:zmiany w partnerstwie i ich wartości, odwaga i arogancja, ryzyko i strach.

 

Konstelacje tygodnia:  

Wenus w biegu wstecznym spotyka się z Merkurym i Słońcem stojąc jednak niekorzystnie do Lilith ale w harmonii z Saturnem.

Mars wojownik w Wadze tworzy kwadrat do Jowisza w Raku.

 

 

 

 

Jaki będzie nowy tydzień?

Bardzo trudne konstelacje poprzedniego tygodnia są już za nami. Głównym tematem tygodnia będą nadal pozycje w partenrstwach. Mars stojąc niekorzystnie do Jowisza chce zmusić nas do przyrzeczeń, których trudno będzie dotrzymać. Wymagasz za wiele?

Pozostań we wszystkich kwestiach przy realiach i faktach.

 

 

 

Jesteśmy tym właśnie, czym jesteśmy, ponieważ wcześniej tak to sobie wyobraziliśmy.

- Donald Curts

 

 

 

Fazy ksieżyca

 

 

- jeszcze do poniedziałku 20:44 godz. Księżyc w znaku Ryb zabiera nas w kraj fantazji i snu. Kreatywne dni.

- od poniedziałku 20:45 godz. do czwartku 3:22 godz. wzburzony Księżyc w Baranie chce robić porządki ustawiając wszystko po swojemu. Nie przebijaj  głową muru.

- od czwartku 3:22 godz. do soboty 13:24 godz. zajmujemy się odpoczynkiem, partnerstwem, sprawami finansowymi - Księżyc w Byku.

- od soboty 13:35 Księżyc w komunikacyjnym Bliźniaku  wprowadza nas w bardzo interesujący, żywy i ciekawy weekend! Czas podróży i wymiany informacji.

 

 

Pusty bieg Księżyca:  (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj:  ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów.

- poniedziałek 6.1.14 od godz. 10:45 do 20:46

- środa 8.1.14 od 17:23 godz. do 9.1.14 godziny 3:25

- sobota 11.1.14 od 11:59 godz. do 13:27 godz.

- niedziela 12.1.14 od 22:34 godz. do 14.1.14 godziny 1:26

 

 

 

 

Człowiek musi przejść przez różne etapy, zanim wypełni swe przeznaczenie.

- Paulo Coelho

 

 

 

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

Baran 21.3-20.4

Długa pozycja twojego władzcy i pana Marsa w Wadze będzie ci przeszkadzać i ograniczać. Nie możesz teraz tak działać jak kiedyś. Twoje metody i plany trzeba będzie zmienić, przeanalizować i dokładnie przemyśleć.

Trudne konstelacje poprzedniego tygodnia rozluźniają się. Konjunkcja znaku Urana pomoże w oryginalnych rozwiązaniach. Musisz szukać innych, nowych dróg które będą prowadzić cię do celu. Unikaj konfliktów z innymi. To nie prowadzi do niczego. Stawiaj na siebie, swoją inicjatywę i wiarę w osiągnięcie zamierzonego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Byk 21.4.-20.5

Z pięknymi konstelacjami trygonu Słońca, Putona, Merkurego i Wenus twoje działania będą nagrodzone założeniem Ci korony. Wykorzystaj cały styczeń do zrobienia jak najwięcej lub rozpoczęcia tego, co nie udało się w poprzednim roku.

Nie czekaj, tylko do dzieła! Razem z sextilem Jowisza możesz sięgać po same szczyty. To, o czym marzysz teraz, może być spełnione. Uwaga tylko na zdrowie. Mars przypomina o dbałości o siebie, twojej kondycji i odpoczynku.

Zdrowe jedzenie, SPA, witaminy - to punkt pierwszy nadchodzących dni nowego roku.

.

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Na początku tygodnia potrzebujesz  czasu dla siebie. Słuchaj swojego ciała i dobrze rozkładaj energię do działania i planów. Od razu szybko nic nie będzie teraz działać.

Konstelacje wymagają namysłu, perfekcji i dokładności. Tak wiem, cisza i spokój nie jest twoim przyjacielem. Nie lubisz być sam a komunikacja, informacja i echo z otoczenia jest ci potrzebne do życia.

Rozpoczynający się trygon Merkurego dla pierwszej dekady już zapowiada bardzo dobry czas. Więc pomału… jeszcze bardzo wiele przed tobą dobrego. Trygon Marsa dla urodzonych w drugiej dekadzie zapewnia siłę przebicia, wiarę i dzialania pełną parą do przodu!

 

 

 

 

 

 

 

Rak 22.6.-22.7

Ostatnie układy planet nie były dla ciebie korzystne. Opozycja Słońca, Merkurego, Plutona to wystarczy żeby zabrać się w rozpaczy do przebijania muru głową... Nie wspominam już o kwadratch Plutona i Urana z którymi musisz walczyć i do tego jeszcze wygrać.

Początek roku będzie dla ciebie czasem na ogromne zmiany, przemyślenia tego, co trzeba  zmienić na STAŁE w twoim życiu. Niepokój i chaos nie jest dobrym doradcą. Szukaj więc siebie . W spokoju i harmonii. Tylko bez sztucznego kamuflażu.

Mów szczerze o swoich prawdziwych uczuciach, skrytych emocjach i o tym co działa ci na nerwy. Swoją siłę czerp z Jowisza w twoim znaku i  trygonu Neptuna z Ryb.

 

 

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

 Twoje dobre dni nadchodzą… wiesz czego chcesz i co ma być osiągnięte. Ze stoickim spokojem panujesz nad każdą sytuacją i oceniasz wszystko z dobrej  perspektywy.

Mars i Uran w sextilu doda ci dynamki, wiatru w skrzydła i elastyczności  w realizacji wszelkich projektów.

W tym tygodniu twój sprzymierzeniecMars ustawia się w kwadracie do Jowisza. To oznacza, że albo otrzymasz wielką szansę, którą od razu musisz realizować. Albo swoją pewnością siebie i arogancją zaprzepaścisz wszelkie nadzieje...

Ćwicz więc pokorę i skromność w domu. Wysłuchaniem i akceptowaniem innych możesz więcej osiągnąć niż chwaleniem się tym, co potrafisz. Podchodź z harmonią do nowinek wykorzystując je w odpowiednim momencie właśnie do swoich pomysłów!

 

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

 

Pozytywne silne położenie dobrych planet ma tylko wspaniały wpływ na ciebie i twoje poczynania. Słońce, Merkury, Wenus, Pluton - wszystko z Koziorożca w trygonie do twojego znaku to gwarancja super tygodnia. Komplementów ze strony współpracowników, rodziny, przyjaciół nie będzie końca! Służysz pomocą i radą każdemu. Jesteś  otwarta na nowe, szczera i serdeczna.

 Wykorzystaj tę produktywną fazę dla siebie!  Osiągniesz teraz wysoko postawione cele.

 

.

 

 

 

Waga 24.9.-23.10

Ciągła opozycja Urana, kwadrat Merkurego, Słońca i Plutona to sygnał, że ciągle będzie się coś zmieniać.

Z konjunkcją Marsa w twoim znaku będziesz miała siłę do rozwiązywania wyzwań, zadań i problemów postawionych na twojej drodze. Mars w 10 domu przypomina, że w pracy trzeba walczyć o siebie, swoje idee, pomysły i własne zdanie!

Wszystko będzie dobrze. To ty stawiasz teraz granice i wyznaczasz reguły gry! Zostaniesz do końca fair.To jest pewne.

Kwadrat Marsa z Jowiszem (wtorek, środa, czwartek) chce zwrócić ci uwagę jeszcze raz na twoją siłę przebicia. Zdobędziesz bardzo wiele gdy nie zapomnisz w tym tygodniu o wszystkich realistycznych punktach w każdym ważnym posunięciu.

 

 

 

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

Nie lubisz wychodzić z ukrycia. Twoja pozycja jest raczej z boku, gdzie możesz obserwować wszystkich, po swojemu oceniać i wyciągać swoje wnioski.

Ale teraz kolej na ciebie…

Trzeba będzie ściągnąć te zamaskowania, opuścić schron - podjąć inicjatywę i zabrać się za odpowiedzialność. Nie musisz przecież czekać na rozkazy innych, aby było cos wykonane!

 Aktywność!!  I do dzieła, już teraz! Od razu!

Wielu czeka na twoje rady, zdanie, zdolności i ocenę sytuacji. Twój talent rozpatrzenia wszystkiego z innej perspektywy, sensowność, słuszność  jest teraz wymagana.

Przy okazji pokaż wreszcie trochę swoich emocji, uczuć i zaufania...

I nie zapomnij... wszysto ma iść prosto z serca!

 

 

 

Strzelec 23.11.-21.12

Witasz pierwsze dni roku z kreatywną radością.  Siły, energii i poweru nie brakuje ci na kolejny tydzień. Ze spokojem możesz więc wyżej podnieść poprzeczkę. Nie oceniaj się tak nisko… Mars i Uran jeszcze są razem z tobą w pozytywnym aspekcie.

Świetne pomysły trzeba realizować! Koniec przemawiania i omawiania wszystkiego z przyjaciółmi. Przejdź wreszcie do działania! Bez ryzyka nic w życiu nie osiągniesz, sam dobrze wiesz o tym.

Pozostając obiema nogami na ziemi będziesz mógł do końca weekendu utorować drogę do swojego przeznaczenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koziorożec 22.12.-20.1

Gdy Słońce jest w danym znaku to czas dobrych dni, które Ty musisz teraz wykorzystać!  Zaufaj rzece życia! Zaufaj sobie i dobremu układowi planet!

Słońce, Merkury, Wenus i potężny Pluton stoją w twoim znaku. Nie jesteś już marionetką w obcych rękach. Teraz ty możesz wybierać, nadawać kierunki i wskazywać drogę innym. Nie przegap Koziorożcu swojego najpiękniejszego czasu. Pozycja Słońca czyni cię na tyle silnym, że możesz polegać na tym wszystkim co już potrafisz!

 Mars w kwadarcie do Jowisza w domu partnerskim w tym tygodniu - to  rozpoczęcie czegoś co będzie miało w przyszłości ogromne znaczenie. A więc do boju, uwzględniając fakty!

 

 

 

 

 

 

 

 

Wodnik 21.1.-19.2

Świetnie! Masz tyle sił witalanych w sobie, że jest to do pozazdroszczenia. Ale najlepsze dni dopiero przed tobą! W sprawach finansowych możesz oczekiwać nagłych niespodzianek. Pozytywnie! Czegoś, o czym całkiem już zapomniałeś. Mars stoi po twojej stronie. Razem z nim walczysz o szczęście i  miłość. Ja wierze w to, że w odpowiednim czasie będziesz wiedział jak zareagować i wykorzystać wszystkie szanse co do joty!

Trzymaj się celu, obowiązkowości i konsekwencji!  Trzecia dekada urodzonych z kwadratem Saturna musi zmniejszyć swoje wymagania i akceptować rzeczywistość. Sprawdzaj swoje wizje i plany. Na utopię Saturn nigdy ci nie pozwoli. Tylko to co jest namacalne będzie się liczyć.

 

 

 

 

 

Ryba 20.2.-20.3

Masz wspaniałe konstelacje a twoja aura jest olśniewająca!

Stoisz na twardym fudnamencie, gdzie ma powstać twoja  pierwszorzędna przyszłość. Zaufaj jeszcze sobie. Wykorzystaj swoje talenty. Nie zapominając o sobie, swojej sile ,energii i wierze. Intuicji!

Teraz tylko ty się liczysz!

Słońce, Merkury, Puton w sextilu to znak, że uda się wszystko bez boskiej pomocy. Saturn i Jowisz w trygonie to aspekty szczęścia. Ale stałego i trwałego! Planety stoją odlotowo, dając ci moc i precyzję do osiągnięcia wielkiego powodzenia!

Nie słuchaj tylko innych! Nie uzależniaj się od nikogo! Znajdź w sobie własną motywację i powody abyś TY była w pełni szczęśliwa!

Dla wszystkich

 

 

Tydzień będzie spokojniejszy niż poprzedni, choć nadal wielka energia pcha nas do przodu. Pragniemy swojego szczęścia, przygody, sukcesu wierząc w swoje siły i działania.

Nadchodzą bardzo dobre dni na działania twórcze, kreatywne. Siłą woli, wiarą  w sukces dążymy do osiągnięcia naszych pragnień.  Mars w Wadze może dodać nam dyplomacji, sprytu, podsuwając świetne taktyki w myśli przewodniej tego tygodnia.

Nie dobrze będzie wtedy gdy mierzysz swój cel za wysoko (Jowisz). Arogancją, zbyt  wielką pewnością siebie, przyrzeczeniami nie do spełnienia możesz teraz spalić wszystkie mosty.

Przemyśl jeszcze raz swoje zamiary i chęć osiągnięcia celu.

Za wszystko  trzeba będzie ponieść konsekwencje. Przemyśl to. Zbyt wielka pewnością siebie albo za namową innych możesz wejść w sytuację która po prostu cię przerasta.

Spotkanie Wenus w biegu wstecznym z Merkurym i Słońcem zmienia w tym tygdoniu nasze spojrzenia na aktualne partnerstwa.

Cenione do tej pory wartości mogą dla nas już nic nie znaczyć… a to co omijaliśmy, lekceważyliśmy i było dla nas bez znaczenia może nam otworzyć oczy na sprawy których do tej pory w ogóle nie docenialiśmy…

Jest możliwe, że teraz spełnią się twoje marzenia lub pojawi strach, który w podświadomości już dawno istniał.

Co jest twoim największym życzeniem a czego najbardziej się obawiasz? Jeśli znasz swój cel i uwzględnisz realia sytuacji, konkrety współpracy, fakty możesz doświadczyć powodzenia.

Nie oceniaj zbyt pochobnie siebie i innych. Prawdziwe zrozumienie obecnych sytuacji dopiero nadejdzie.

 

 

 

 

"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim, jakim się jest naprawdę."

Soren Kierkegaard

 

 

 

 

 

 

Życzę ci udanego tygodnia!

Słońce w Koziorożcu.

5.1.2014  Vienna

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota. Ceny atrakcyjne.

E-Mail: honorata.n@hotmail.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

Skype: Honorata Nothdurfter Astroveritas

Lady Godiva by John Collier

Lady Godiva by John Collier

-via Wikimedia Commons