Konstelacje i fazy Księżyca od 4.8.14 do 10.8.14 .

     

Pełnia Księżyca na osi Wodnik/ Lew 10.8.14 o godzinie 20; 10.

 

 

 

Najbardziej boimy się nie tego, że jesteśmy do niczego.
Najbardziej boimy się tego, że jesteśmy potężni ponad miarę.
To nasza jasna – a nie ciemna – strona nas przeraża.
Zadajemy sobie pytanie, czy możemy być śmiali, błyskotliwi, piękni, ·utalentowani i niezwykli.
A czyż właśnie tacy nie jesteśmy?
 N. Mandela

 

10.8.14
10.8.14

Konstelacje tygodnia:

Słonce w Lwie łączy się z Merkurym a ten tworzy pozytywną konstelacje do Urana. Mars w Skorpionie trygon do Neptuna to czwartkowa ważna konstelacja. Merkury i Słonce ustawiają się w kwadracie do Saturna.  Niedzielnej pełni Księżyca w Wodniku towarzyszy kwadrat Saturna i Marsa.Jaki będzie nowy tydzień?

Tydzień rozpoczynamy kreatywnym szukaniem swojego spełnienia dążąc do aktywności twórczej, przyjemności, uznania czy władzy, nagrody, pochwały. Naszym działaniom towarzysza silne oraz bardzo intensywne uczucia.

Trudne konstelacje nadchodzącej pełni Księżyca przynoszą ze sobą konkretne doświadczenia. Strach miesza się z bólem a radość z cierpieniem.

 Jakie tematy starannie omijałeś do tej pory?

 Kwadrat Marsa i Saturna z Księżycem w pełni dotyka najwięcej tych, którzy świadomie uciekali od prawdy..

 

 

 

Szczęście nie polega na szczęściu, lecz na jego osiąganiu.

F. Dostojewski

 

 

Fazy Księżyca:

 

 

 

-Księżyc w Skorpionie do wtorku 12; 20 godz. porusza nasze najintensywniejsze emocje. Trudne tematy, chowane do tej pory wypływają na powierzchnie. Zrezygnuj z manipulacji.

-Od wtorku 12; 21 godz. do czwartku godz. 15; 39 Księżyc w Strzelcu to bardziej swobodny i lekki czas. Podróże, nauka i nowe pomysły są jego zamysłem.

-od czwartku godziny 15; 40 do soboty 15; 52 godz. Księżyc w Koziorożcu przypomni nam o niezbędnych obowiązkach  potrzebnych w danej chwili.

-od soboty godz. 15; 53 Księżyc z niedzielna pełnią w znaku Wodnika to nagłe zmiany sytuacji i wiele inspirujących pomysłów.

 

 Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

-od 4.8.1-5.8.14 od godz.19; 44 do 12; 20 godz.

-od 6.8.14-7.8.14 od godz.7: 08 do 15; 40 godz.

-9.8.14 od 10; 10 godz. do 15; 53 godz.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

Szczęście to to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy, ale na jego szukanie warto poświęcić całe życie.

Stendhal

 

 

 

 

Baran 21.3-20.4

Słonce, Jowisz i Merkury w trygonie to czas na rozpoczęcie czegoś wielkiego!

Tydzień zapowiada się bardzo obiecująco ze wspaniałym układem gwiazd! Ty –pewny siebie, podchodzisz odważnie do bardzo znaczących projektów. Nowym propozycjom nie ma końca!

 Uran w opozycji i kwadrat Plutona razem ze zbliżającą się pełnią Księżyca zapowiada zakończenia nie potrzebnych tematów z przeszłości! Przed Tobą wielkie próby ognia, które na pewno będą się opłacały.

Świetni tydzień jak cały miesiąc przed Tobą! Wykorzystaj wiec go do swoich planów. Twoje nowe pomysły, otwieranie własnej działalności, zmiana pracy czy nauka? Kreatywne oraz innowacyjne eksperymenty kierują Cię na inne tory.

 Nie zapomnij o chronologii i dobrej organizacji pracy!

 

 

 

  
Byk 21.4.-20.5

Bardzo trudne układy gwiazd nie zapowiadają dobrego czasu przynajmniej do 21.8.14 Opozycje i kwadraty ważnych planet musisz przyjąć z ogromna cierpliwością.

Nie bierz na siebie za wiele obowiązków w pracy. To, co zacząłeś trzeba będzie dokończyć uwzględniać wszelkie wymogi i polecenia. Skierowany atak i kontrola w Twoją stronę może zaważyć także na zdrowiu. Dbaj wiec o siebie. Myśl o relaksie, wypoczynku i odpowiedniej ilości snu.

Niepolecane jest teraz zmiana układów, samodzielne akcje lub wzywanie wrogów na pojedynek.

Swój piękny czas poświęć najbliższym. Wenus i Neptun w sextilu zapewniaj bardzo romantyczny czas i spełnienie się w rodzinie. Nadzoruj i opiekuj się gospodarstwem domowym. Stąd, bowiem płynie do Ciebie uczucie ciepła i bezpieczeństwa.

Trygon Plutona doda Ci siły, byś w trudnych chwilach odnalazł siebie. Wszystko, co ciężkie kończy się kiedyś. Razem z potężnym Plutonem to Ty masz władze w swoich rękach! 

 

  
Bliźniak 21.5.-21.6

Sextil Słońca, Jowisza, Merkurego i Urana zapowiada wspaniały nadchodzący tydzień!

Ty sam czujesz się świetnie w towarzystwie takiej kompanii gwiazd! Sprawy zawodowe układają się bardzo ekscytująco. Błyskawicznie wykonujesz dyktowane Ci zadania.Twój dar komunikacji zadziwiła przełożonych. Podwyżka? Będzie Ci dana! Ze spokojem i dokładnością podchodzisz do zaproponowanych Ci projektów. Przyszłość dla Bliźniaka zapowiada się różowo!

Sprawdzaj jeszcze tylko to, co podpisujesz! Kwadrat Neptuna ostrzega przed rozczarowaniami.

Dzięki Merkuremu wysuwasz się na pierwsze pozycje. Dobre wróżą tylko sukcesy!   Nareszcie rozpoczniesz wierzyć w swoje własne siły.

Jesteś górą a wszyscy z Tobą się cieszą!

 
Rak 22.6.-22.7.

Siłą, pewność siebie i ogromnym zaangażowaniem możesz teraz wiele osiągnąć! Mars w trygonie dodaje Ci wiele energii. Nawet z bardzo trudnymi wyzwaniami radzisz sobie ze spokojem. Wenus w Twoim znaku to wysokie loty dla miłości, przyjaźni, czas przyjemny i wygodny. Sytuacja gospodarcza poprawia się a Ty z lekką ręką możesz sobie na więcej pozwolić. Wspaniale!

Tryskasz humorem i czujesz, że świat stoi przed Tobą otworem. Samotni mają wiele szans na poznanie kogoś nowego. W partnerstwach wszelkiego rodzaju króluje doskonała atmosfera.

Pozycje Plutona i Urana przypominają, że czas przywitać otwartymi ramionami zmiany. Nowe sytuacje, ludzie i zdarzenia stawiane są po to na twojej drodze, aby i życie Raka było lepsze, jaśniejsze a Ty sam poczuł się bardziej spełniony!

                                                                                       
 

Lew 23.7.-23.8

Słonce, Jowisz i Merkury w Twoim znaku! Tego zazdroszczą Ci wszyscy! Szczęście jest właśnie w zasięgu Twojej ręki. Wielkie wydarzenia, świetne propozycje, inspirujące pomysły, podróże a może kursy kształcące zapełnią teraz czas Lwa.

Sukcesy w pracy, miłość, ciekawe spotkania są gwarantowane! Ale uwaga!

Nadchodząca pełnia Księżyca 10.8.14 razem z kwadratem Marsa i Saturna to rzucenie wyzwania w kierunku Lwa.

Cały tydzień będzie wymagał pełnej koncentracji, przestrzegania prawa, przepisów i zasad gry. Nie wtrącaj się w nie swoje sprawy, nie pouczaj nikogo, nie lekceważ niczego!

Jednak powodzenie jest właśnie z Tobą! Przemyślając wszystko ze stoickim spokojem możesz zręcznie ominąć to, co złe.

 

 

 

 


 
Panna 24.8.-23.9

Robisz wiele dobrego w pracy, miłości i życiu osobistym. Z korzystnym układem planet możesz sobie pozwolić na odpoczynek i relaks. Z opozycją Neptuna wykorzystujesz swoja empatię Twoje decyzje są odpowiednie. W pracy Mars dba o odpowiednią energię. Panna jest lubiana i każdy słucha jej z wielką uwagą!

 Szacunek do Twoich czynów wzrasta a Ty sama akceptujesz siebie taką, jaka jesteś.

Śmiało Panno! Zmierzaj odważnie do przodu. Nikt teraz nie potrafi Cię wyprzedzić! Pamiętaj jednak o zachowaniu ostrożności i wyobraźni.

To, co zaczniesz w tym tygodniu koło pełni Księżyca nie może być grą w ciemno. Odwaga popłaca, ale bez narażania się na ryzyko!

 

 

 

 

 

                                                          


Waga 24.9.-23.10

Słonce, Merkury i planeta szczęścia Jowisz stające teraz w Lwie tworzy sextil do Twojego znaku, co daje już pewność, ze wszystkie Twoje zamierzenia rozwijają się po myśli!

Początek tygodnia przeznacz na prace, które musza być wykonane, ponieważ niedzielna pełnia Księżyca z trudnym układem gwiazd może wstrząsnąć niektórymi planami. Przestrzegasz wszystkie, ale uważaj na reguły.

Wenus, Pluton w kwadracie i opozycją Urana będzie zmuszać Wagę do poznania nowego. Zakończ już dziś stare przyzwyczajenia. Nawet to, co nieznane dotychczas dla Ciebie wzbudzi ochotę na jeszcze więcej.

Twoje zdolności będą rozwijać się w tempie błyskawicy. Innowatorskie zainteresowania, hobby, spostrzeżenia i poglądy czekają już na Ciebie!

Mars ze Skorpiona dodaje odwagi. Twoje decyzje są nieodwołalne. Rycerski duch Cię nie opuszcza!

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Słonce, Merkury, Jowisz w kwadracie i Saturn przy Twoim boku zwracają uwagę na to, co ważne. Wszelkie sprawy prawne i urzędowe wymagają od Ciebie rzetelności. Kozi upór nie będzie teraz na miejscu. Znaczne rozmowy oraz układy potrzebują Twojego gorliwego przygotowania i nieomylności. Nie licz na pobłażanie, machnięcie ręką lub przymykanie oka na drobne niedociągnięcia.

Już Mars w znaku Skorpiona pokaże Ci, co znaczy całkowita bystrość, dążenia do celu i utraty ducha.

Nie śpij podczas ważnych negocjacji. Teraz oczy konkurencji skierowane są właśnie na Twoje negatywne strony. Wykorzystaj raczej pozycje Wenus z Raka i sextil Plutona do zjednania sobie Twojego świata.

Planeta miłości dodaje, bowiem Twojej osobie czaru. Życie staje się pięknejsze, gdy patrzysz na nie z właściwej dla Ciebie strony.

 

 

 

 

 

  
Strzelec 23.11.-21.12

Tajemnicą Twojego powodzenia niech będzie spontaniczność. Razem z trygonem Słońca, Jowisza, Merkurego i Urana możesz postawić na dobry układ gwiazd! Sprzyjające konstelacje nakazują wykorzystać swoje talenty, aby pełną para wyruszyć odważnie do boju. Twoja kondycja, lekkość wypowiadania i operatywność pomoże w załatwieniu wszystkich pilnych spraw.

Kwadrat Neptuna nakłania abyś wykorzystał swoja intuicję. Aby coś osiągnąć nie musisz się teraz dobrze koncentrować. Twoja samoświadomość działa samoistnie. Po prostu słuchaj jej!

 W miłości zwróć uwagę na potrzeby partnera. Za wiele propozycji skierowanych do niego nie pozwala mu na odpowiednie wybory.. Ważne jest, aby okazać prawdziwe uczucia.

Miłość potrzebuje czasami czasu. A może tez milczenia?

                                                                      

 

 

 

 


 
Koziorożec22.12.-20.1

Bardzo inspirujący tydzień przed Tobą! Wenus w opozycji i Mars w sextilu może przynieść nagle niespodzianki w Twoim życiu miłosnym.

Wszystko, co sobie dawno ustaliłeś niespodziewanie może zmienić się. Nie stawiaj wiec na swoje konserwatywne priorytety. Uranus w kwadracie i Pluton obok Twojego Słońca pragnie odnowy i transformacji.

Przyjemny tydzień rozpoczynasz z radością. Zalotnym spojrzeniem przyciągasz do siebie wszystkie oczy. Samotne Koziorożce mogą oczekiwać ciekawych zaproszeń i różnorodnych propozycji. Sextil Marsa poprawi Twoją sprawność fizyczną oraz zdrowie.

Działaj jednak powoli, jeżeli pragniesz zdobyć sukcesy. Koniec tygodnia razem z pełnią Księżyca w sąsiednim znaku przyniesie ciężką atmosferę w pracy i nerwowych kolegów. Myśl więcej o sobie! Nie poświęcaj się już!


 
Wodnik21.1.-19.2

Słonce, Merkury, Jowisz w sextilu przynosi niepodziewanie wiele propozycji. Zwrot jedna uwagę, na jakości i wymiary, abyś nie pośliznął się.

Uranus w sextilu dodaje odwagi. Wodnik jest otwarty na wszystko, co prekursorskie. Przedsięwzięcia i nowe wybory musza być z konsekwencją sprawdzane. Jowisz w opozycji uśmiecha się także fałszywie. Nie pozwól by zrobił z Ciebie żart!

Większe możliwości zarobkowania musisz dobrze ocenić. Nie spiesz się. Zbliżająca się pełnia w Twoim właśnie znaku 10.8.2014 z kwadratem Marsa i Saturn może nagle wpłynąć na zmianę Twojego wizerunku.

Wymagania postawione Tobie mogą być bardzo wielkie. Nie pędź od razu do przodu. Przemyśl wszystko i wybierz tylko te opcje, które na pewno w przyszłości się spełnią. 

 

 

 


 
Ryba 20.2.-20.3

Wenus, Mars, Pluton i Saturn stoją wyśmienicie. Razem z nimi możesz już dziś przygotować się na zapierający dech czas. Sprawy uczuciowe układają się znakomicie. Ważne jest abyś była autentyczna i dostrzegła w sobie potencjał i znaczenie Twojej osoby.

Neptun, bowiem w koniunkcji zabiera Ci pewność siebie i zwodzi cały czas w niekorzystnym kierunku. Kieruj się sygnałem Twojej intuicji. Bez zbędnej krytyki samej siebie. W jednym, ważnym dla Ciebie układzie możesz tylko stanowczym zdecydowaniem osiągnąć to, czego pragniesz.

Sytuacja finansowa musi omijać ryzyko. Kontroluj plany, które pod koniec tygodnia będziesz rozpoczynać. Nie bierz na razie kredytów. To nie jest odpowiedni czas.

Twój optymizm będzie podporą w spełnieniu marzeń. W nadchodzący weekend przy pełni Księżyca zaplanuj sport, wypoczynek lub szukaj miejsc gdzie odnajdziesz samą siebie.

Dla wszystkich:

 

 

Magiczny tydzień rozpoczynamy ciekawymi impulsami. Teraz najdrobniejsze pomysły nie należy lekceważyć. Pełnia Księżyca w bardzo indywidualnym Wodniku może nawet banalne wyobrażenia pobudzić do życia.

Pożegnania, straty i ofiary są nie do uniknięcia. Nie na darmo pełnie to zakończenia…. Kwadrat Saturna oraz Marsa w Skorpionie będzie przypomniał nam tematy związane z życiem, śmiercią, odrzuceniem, bólem lub cierpieniem..

Nie lekceważ tego wiec, co zaświta Ci w głowie…

Włącz swoja empatię, zrozumienie i współczucie, gdy poczujesz, że zbliża się cos niedobrego. A może nawet niebezpiecznego. Słonce w Lwie pragnie Twojego pełnego spełnienia. Nie musisz z siebie rezygnować. Ale połącz to wszystko z miłością, sercem i otaczającą Cię wspólnotą ( Słonce w Lwie naprzeciw).

Nie używaj teraz siły, przemocy czy nacisku spełniając swoje ideały. Wybrana droga musi być zgodna z prawem. A wszelkie rozmowy małe czy wielkie na takiej samej wysokości oczu.

Z drugiej strony, Ci, którzy do tej pory czuli się zdominowani, skazani na niedole lub brak wolności( dotyczy także narodów i krajów) mogą wykorzystać pełnię Księżyca do zakończenia, zmian, korektury pewnych ważnych etapów.

Kieruj się cytatem: "Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się dzieli "…………..

Wybory, decyzje tego tygodnia musza być podjęte z pełną świadomością. Znaki zodiaku: Wodnik, Byk i Skorpion musza zwrócić szczególną uwagę na wszelkie swoje działania, postanowienia i zamiary…

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim pogodnych dni zapraszając na porady astrologiczne i sesje tarota( Skype, telefon, mail):

http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

Słońce w Lwie, Polska, 3.8 2014 

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

 

 


Księżniczka zmieniła się w ropuchę.[...]
-Nie łudzę się. Wiem,  że mnie nie kochasz.
Je­go słowa spra­wiły, że poczułam się jeszcze bar­dziej zagubiona.
-Ale będę o to wal­czył. W życiu, bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.[...] A ty jes­teś te­go war­ta – zakończył.
Od­wróciłam głowę. Przed chwilą czułam się niczym ro­pucha, te­raz sta­wałam się na no­wo księżniczką. 

P. Coelho

Edgar Degas - Waiting - Google Art Project

Waiting-Degas-via Wikimedia Commons.