Konstelacje i fazy Księżyca od 30.6.14 do 6.7.14

 

 

 

"Najlepsze lata twojego życia to te, w których decydujesz, że twoje problemy należą do ciebie. Nie obwiniasz swojej matki, ekologii czy prezydenta. Zdajesz sobie sprawę, że kontrolujesz swoje życie". Albert Ellis  

 

 

 

 

Konstelacje tygodnia:

We wtorek Merkury kończy bieg wsteczny zatrzymując się w Bliźniaku. Słonce w Raku ustawia się w opozycji do Plutona w Koziorożcu. Cień Wenus kwadrat Neptun i Mars opozycja Urana odchodzi pomału w zapomnienie.

 Jaki będzie nowy tydzień?

Kto tu właściwie rządzi? To ma większą siłę i moc? Kto jest bardziej kompetentny?  Oto pytania opozycji Słońca z Plutonem, które mogą przynieść ze sobą kłótnie, dyskusje lub konflikty. Używając siły i przemocy w koniecznych zmianach można trafić na ogromne przeszkody.

 Nie uciekaj od konfrontacji! Broń siebie, swoich pomysłów i zamierzeń!

Merkury wyruszając w bieg prosty będzie pomagał w rozmowach i poprawiał nasze sytuacje finansowe! Powodzeniu nic już nie stoi na drodze.

Fazy Księżyca:

 

 

 

"Zrozumieć potrzeby drugiej osoby nie oznacza rezygnacji ze swoich własnych. Oznacza natomiast okazanie drugiej osobie, że jesteś zainteresowany zarówno swoimi, jak i jej potrzebami". M. Rosenberg

 

 

 

-do wtorku godz. 23; 25 Księżyc w znaku Lwa pomaga nam pokazać się jak z najlepszej strony. Zmotywowani i pełni optymizmu możemy osiągnąć postawione sobie cele.

-od wtorku godz. 23; 26 do piątku 11; 43 godz. Księżyc w analitycznej Pannie koncentruje nasza uwagę na zdrowiu, pracy, sprawach finansowych. Dobre dni na porządki wszelkiego rodzaju.

-od piątku 11; 44 godz. Księżyc w znaku dyplomatycznej Wagi nie pozwoli nam siedzieć w domu. Przygotuj się na spotkania towarzyskie. Odwiedź teatr, kino lub muzeum. Miły czas można spędzić tylko w dobrym towarzystwie.
Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

-wtorek 1.7.14 od 12; 01 godz. do 23; 25 godz.

-piątek 4.7.14 od godz. 6; 22 do 11; 44 godz.

-niedziela 6.7.14 od 17; 32 godz. do 21; 35 godz.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

"Życie da ci tylko takie doświadczenia, jakie najbardziej pomogą w rozwoju twojej świadomości". E.Tolle

 

 

 

 

 

 

Baran 21.3-20.4

Jeżeli przetrwałeś ostatni trudny tydzień to nadchodzi dla Ciebie wiele ułatwień. Wyruszenie planety komunikacji w bieg prosty pomoże w rozstrzyganiu problemów, podejmowaniu prawidłowych decyzji. Merkury przyniesie także pozytywne informacji, których się nie spodziewasz.

Tymczasem Wenus i Twój Mars tworzą piękne połączenie. Wielkie uczucia nabierają intensywności w partnerstwach.. Zarezerwuj już sobie wieczory do ciekawych spotkań.

Wspaniały układ planet dla singli do poznania nowej, ważnej osoby.

Koniunkcja Urana i opozycja Marsa nadal wprowadza zmiany. Nie pozwól jednak w trudnych sytuacjach, aby osoby z zewnątrz integrowały w Twoje życie!  Baran odpowiada sam za siebie. Szczególnie druga dekada urodzonych dodatkowo z kwadratem Słońca i Plutona musi liczyć na utrudnienia.


Zajmuj się więcej najbliższymi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Byk 21.4.-20.5

Pozycja Słońca z Raka, Jowisza, Plutona i Neptuna zapewnia Bykom bardzo dobry tydzień.

 Pracujesz z ogromna koncentracją zwracając szczególną uwagę na każdą drobnostkę. Pluton czyni Cię silnym. Znajdujesz ze spokojem rozwiązania dla swoich planów. Niedługo i Merkury ustawi się w pięknej pozycji do Twojego znaku.

Nie daj się zwieść Neptunowi. Twoje pomysły muszą jeszcze trochę poczekać. Najważniejsze jest abyś stawiał sobie priorytety. Wykonuj najpierw to co jest w danej chwili najważniejsze.

Opozycja Saturna dla drugiej dekady urodzonych to ktoś, kto Cię ogranicza. Wszystko, co robisz musi być absolutnie zgodne z prawem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Wenus stoi przez cały tydzień w Twoim znaku. Dlatego właśnie Ty masz najlepsze karty w miłości! Merkury dodatkowo zatrzymuje się w Bliźniaku, aby wyruszyć w bieg prosty. Nagle wiesz gdzie skierować swoją uwagę. Zmierzasz swoje kroki w odpowiednia stronę. Trzecia dekada urodzonych ma najpiękniejsze układy do ważnych, znaczących propozycji. Nie zwlekaj teraz, działaj! Zwiększ swoja uwagę i koncentrację!

Polegając na swojej intuicji postawisz niejedną zaprzepaszczoną ostatnio szansę na nogi! Uranus pokazuje Ci wiele nowych możliwości. Respekt! Odważnie z ogromną pewnością siebie podejmujesz ostateczne ustanowienia dotyczące tylko i wyłącznie Ciebie!

 

 

 
 

 

Rak22.6.-22.7.

 

Gdy Słonce stoi w Twoim znaku doświadczysz wielkiej pomocy Wszechświata. Ogromna siła tej planety dostarczać Ci będzie mocy, aktywności a przede wszystkim szczęścia.

W nadchodzącym czasie będzie to bardzo potrzebne. Słonce ustawia się w opozycji do mrocznego Plutona. Teraz możesz polegać tylko na sobie i przeszłości Twoich doświadczeń. Pozostań uważny w każdym momencie. Mów to, co czujesz naprawdę. Kieruj się autentyzmem. Emocjonalna uczuciowość nie będzie teraz na miejscu. Sytuacje, przeciwnicy lub trudności mogą być wielkich rozmiarów… Nie przelicz się ze swoją wiarygodnością.. Zaufanie –tak. Ale nie psia pokora!

Fakty! Tylko fakty się liczą i to, co Cię otacza.

Druga dekada urodzonych ma intensywne konstelacje. Nie dopuszczaj do siebie ludzi i uczuć, niezasługujących na Twoje oddanie..


Nie walcz o to, co odchodzi. Przygotuj się na nowe.

 

 

                                                                                       

 

 

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

Ciesz się życiem! W taki sposób jakby nie było dla Ciebie granic. Planety stoją bardzo dobrze dla miłości, pracy i poprawy sytuacji materialnej!

Wenus, Merkury, Mars i Uranus biorą Cię w ramiona.  W takim towarzystwie nie ma szansy abyś nie pokonał przeciwności losu!

Twoje pomysły wreszcie ruszą z kopyta. Decyzje podejmujesz bez zmrużenia oka. Uran podpowiada coraz to nowe koncepty. Merkury w dobrej pozycji realizuje Twoje zamierzenia.

A wszystko w pięknej atmosferze. Wenus uśmiecha się do Ciebie. Nowe kontakty są bardzo interesujące. Czujesz od pierwszego momentu Twoje ogromne przywiązanie.

Kwadrat Saturna dla drugiej dekady urodzonych hamuje plany i zamysły. Liczy się tylko to, co jest stałe. Nie uciekaj w świat abstrakcji.

 

 

 

 

 

 

 


 
Panna 24.8.-23.9

Słonce w trygonie to dar niebios! Na tym układzie możesz budować już swoje plany. Zamierzenia będą na pewno zdobyte!  Nowe możliwością postawią przed Toba niejedną sytuacje ogromnego znaczenia dla Ciebie.

 Opozycja Neptuna wzywa pierwsza dekadę do większego krytycyzmu. Nie słuchaj tego, co Ci inni podpowiadają! Polegaj tylko i wyłącznie na swojej intuicji.

Jowisz, Saturn i Pluton osłania drugą dekadę urodzonych Panien. Twoja produktywność jest na najwyższych obrotach. Projekty wykonujesz ze szczególną uwagą. Brawo!

Trzeciej dekadzie przeszkadza Merkury w kwadracie. Przekładaj natychmiast ważne terminy na późniejsze daty.

Zwracaj uwagę na podpisy.

Nie pozwól innym wpływać na Twoje decyzje.

 

 

 

 

                                                          

 

 

  

 
Waga 24.9.-23.10

Jeżeli pozostaniesz dalej skoncentrowana na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze możesz oczekiwać tylko realizacji Twoich planów, Wago.

Układy planet są korzystne. Mars w Twoim znaku, Merkury w trygonie i Wenus to dobre duchy, które teraz nad Tobą czuwają.

Twoja kreatywność wzrasta. Bardzo powoli otwierasz się na nowe...Uran, bowiem w opozycji przez wiele jeszcze czasu nie będzie dawał spokoju. Sprecyzuj wreszcie swoje cele!

Co chcesz osiągnąć i co ma dla Ciebie największe wartości? Kwadrat Plutona nakazuje Ci ogromną cierpliwość. Nic, co ważne nie uzyskasz od razu.

Słonce z Raka czyni Cię niepewną. A motywacje przecież znajdziesz teraz tylko w sobie! Zaufaj. Zaangażowanie i pasja jest konieczna do uzyskania powodzenia.

Ważne są autentyczne uczucia. Pomału musisz już wyjść z uzależnień wszelkiego rodzaju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Idź swoja drogą. Nie oglądając się na tych, którzy maja dla Ciebie „świetne” rady. Polegając na sobie, na tym, co stabilne, pewne i bezpieczne będziesz dokonywał bez paniki wielkich czynów.

Słonce, Neptun, Pluton i Jowisz stoją za Skorpionem w szeregu. Wszystko płynie w odpowiednim kierunku. Nie przyspieszaj niczego. Saturn, bowiem potrzebuje dokładności. Milowe skoki nie będą teraz wskazane. Jowisz i Neptun dają Ci wiarę i zaufanie.

Na wszystko przyjdzie odpowiednia pora. A bardzo dobre wiadomości i tak się prześcigają.

Stawiaj przede wszystkim na uczucia i emocjonalność.

I pamiętaj: Ty zasługujesz na najlepsze!

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 
Strzelec23.11.-21.12

Jeszcze opozycja Merkurego utrudnia Ci w Twoich zamierzeniach. Rozmowy nie kleją się, jesteś nerwowy i nic nie idzie po Twojej myśli. Dobrym pomysłem będzie przesuniecie trudnych terminów.

Ale cierpliwości! Wszystko się odmienia. Opozycja Wenus to nowe spotkania. Miłość może teraz dopaść Strzelca w bardzo dziwnych miejscach!

Przyjmuj wiec z radością nowe propozycje. Akceptuj zaproszenia. Wychodź na letnie party i wieczory taneczne. Słonce w Raku kieruje Twoje myśli do bliskich Twojemu sercu.

Zwracaj uwagę także ku rodzinie. Ona zawsze na Ciebie czeka.

Mars i Uranus stoją doskonale. Gdy zostawisz za sobą przeszłość będzie wiele możliwości do całkiem odmiennych projektów.

 

 

 

 

 

.

 

 

 


 
Koziorożec22.12.-20.1

Przed Tobą razem ze Słońcem w opozycji wielkie wyzwania. Gdy Pluton w Twoim znaku robi niekorzystne połączenia do Słońca możesz oczekiwać postawionych Ci wymagań, które będą przekraczały wszelkie możliwości.

 Kwadrat Marsa dolewa oliwy do ognia. Tracisz nerwy przy źle ustawionym Uranie.

Jak jednoczyć faktyczną realność z marzeniami? Nie będzie to łatwe… Jednak Ty nie robiąc uników stawiasz się z Plutonem do pojedynku gwiazd.

Po pierwsze potrzebujesz cierpliwości. Spokoju i długich przerw do przemyślenia.

Do nadchodzącej niedzieli wszystko się uspokoi. Nie ma przecież Koziorożca, który nie podnosi się sam nawet z dna…


Sprawy rodzinne są teraz priorytetem.

 

 

 

 

 

.

 
Wodnik21.1.-19.2

Masz najlepsze karty miłości! Trygon Wenus opiekuje się Tobą dając wewnętrzny spokój, harmonię i zadowolenie z codziennego dnia. Układy partnerskie nabierają koloru. Czujesz się i jesteś kochany! Prywatnie czy zawodowo-od planety Wenus można oczekiwać tylko dobrego i pieknego!

Do tego Mars inspiruje Wodnika dodając pozytywnej energii, siły i motywacji do działania. Twoje nowe pomysły z łatwością integrujesz z realizmem codziennego dnia. Merkury dba o dofinasowania. Będzie tak jak zapragniesz!

Przed Tobą wielka perspektywa i ciekawy czas!

 

 

 

 

  
Ryba 20.2.-20.3

Twoim wielkim przeznaczenie karmicznym jest niesienie pomocy innym. Ale w tym tygodniu jest ważne, aby pomyśleć o sobie Rybo.

Kwadrat Wenus i Merkurego to trudne rozmowy partnerskie. Chaos uczuciowy i niezdecydowanie. Nie uzależniaj się od nikogo! Nie ufaj wszystkie do końca. Nastaw się bardziej krytycznie do tego, co usłyszysz!

 Słonce, Pluton, Saturn i jeszcze Jowisz gwarantują, że wszystko się uda.

Walcz zaciekle o swoje zamysły. Bądź nieugięta. Saturn zaostrzy Twoją koncentrację. Twój jasny umysł nic nie jest w stanie nadwyrężyć..  

Argumenty do przekonania innych masz bezdyskusyjne. Bez wyjątku zaakceptuj rzeczywistość

Dla wszystkich

 

 

Tydzień rozpoczynamy  w różowych okularach. Wierząc, że wszystko jest do zrealizowania..

1.7.14 planeta komunikacji Merkury zatrzymuje się( patrząc z Ziemi), aby wyruszyć w bieg prosty.

Nareszcie nasze sprawy finansowo-zawodowe, komunikacja i wymiana myśli nabierze pędu i jasności. Łatwiej będzie o współpracę, wspólne realizacje projektów. Rozmowy, negocjacje, dyskusje będą przebiegać w odpowiednich miejscach i klimacie. Nie staraj się teraz robić uniki. Razem zawsze jest łatwiej o powodzenie.

Piątek 4.7.14 przynosi ze sobą zmianę atmosfery razem ze Słońcem w opozycji Plutona. Weekend będzie wymagał od nas wielkiego talentu dyplomacji. Nie wdawaj się w konfrontacje, gdzie czujesz przymus, siłę oraz manipulację.


Kontrola, opor, bunt, groźby czy odmowa może wywalać eksplozję.

Zbyt szybkie zmiany sytuacji czy tez decyzji mogą być bardzo niekorzystne. Sprawdź najpierw proszę, czy to, co usłyszysz będzie miało pokrycie w twardej rzeczywistości.

Wymiana myśli, pomysłów i decyzji musi przebiegać w spokoju.

Schodź z drogi konfliktom i agresywnym, bezkompromisowym osobom.

 

 

 

 

 

Życzę Ci udanych wakacji i słonecznego lata!
Słońce w Raku

28.6. 2014  Wiedeń

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota:

http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

 

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

 

Chełmoński Indian summer

via Wikipedia Commons

Indian summer.-Józef Marian Chełmoński.

 

 

"Panie, Ty wiesz lepiej, aniżeli ja sam, że się starzeję i pewnego dnia będę stary. Zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. (...) Szkoda mi nie spożytkować wielkich zasobów mądrości, jakie posiadam, ale Ty Panie wiesz, że chciałbym zachować do końca paru przyjaciół. Wyzwól mój umysł od niekończącego brnięcia w szczegóły i daj mi skrzydła, bym w lot przechodził do rzeczy. (...)
Użycz mi chwalebnego uczucia, że czasem mogę się mylić. Zachowaj mnie miłym dla ludzi, choć z niektórymi z nich doprawdy trudno wytrzymać. Nie chcę być świętym, ale zgryźliwi starcy to jedno ze szczytów osiągnięć szatana..." .
Tomasz z Akwiu