Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 1.12.14 do 7.12.14. Pełnia Księżyca na osi Bliźniak/ Strzelec  6.12.14 o godzinie 13; 28
Czas, straszny lekarz, w ślepym bezrozumie leczy najdroższy 
ból wbrew sercu. Leopold Staff 

 

 

Konstelacje tygodnia:

Merkury i Neptun tworzy kwadrat. Jowisz łączy się z Wenus w trygonie, także Słonce i Uranus. Mars opuszcza Koziorożca wchodząc do znaku Wodnika. Pełni Księżyca w Bliźniaku towarzyszy trygon Urana z Merkurym.

 

 

 

 

 

Jaki będzie nowy tydzień?

Nie planuj lepiej za wiele… Merkury i Neptun już od poniedziałku przynosi chaos, zamieszanie i nieporozumienia. Pomimo, że Mars i Saturn trzymają nas przy realiach, przejście Marsa do Wodnika może zmienić wiele naszych nastawień, perspektyw oraz własnych reakcji. Pełnia Księżyca w Bliźniaku ma do czynienia z wiedzą, zrozumieniem i pojęciem faktów. Jej kwadrat do Chirona wskazuje na pojęcie czegoś przez ból i cierpienie. Towarzyszący jej kwadrat Urana z Plutonem, który za tydzień będzie dokładny do milimetra to zmiany wewnętrzne i zewnętrzne. Jak radzisz sobie z sytuacjami kryzysu? Czy potrafisz wszystko zrozumieć, akceptować i wyciągać konsekwencje??

Merkury w trygonie z Uranem przynosi gwałtowne, nieoczekiwane informacje, innowacje sytuacji, wydarzeń oraz akcji. Aby czasami coś zyskać, trzeba się czegoś pozbyć. Albo pozwolić temu odejść..


                                     Fazy Księżyca


 

Nie ma takiego bólu, którego nie można by wypłukać. M. Gogol
-do środy godziny 6; 16 Księżyc w ognistym Baranie razem z trygonem Merkurego i Wenus zadziwi niejednego naszą strona krasomowczą. Radość, zabawa i spontaniczne spotkania umilają czas na przemian z nieoczekiwanymi wydarzeniami. Odważne dni.. ? Nie przesadzaj

-od środy godziny 6; 16 do piątku 11; 29 godz. Księżyc w Byku przy kwadracie z Neptunem radzi zwrócić uwagę na zawartość portfela… Dobry czas na radości i przyjemności wszelkiego rodzaju.

-od piątku 11; 29 godz. Księżyc i jego pełnia w znaku Bliźniaka przy opozycji Merkurego i Wenus to chaotyczna i denerwująca atmosfera. Spróbuj odnaleźć spokój wewnętrzny. Wielkie plany nie są wskazane i tak wszystko potoczy się zupełnie innym torem.

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku.Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów.

-środa 3.12.14 od godz. 3; 43 do 6; 16 godz.

-piątek 5.12.14 od godz. 7; 46 do 11; 29 godz.

-niedziela 7.12.14 od 10; 53 godz. do 18; 35 godz.


Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?Własne cierpienia uczą, że nikomu nie należy
robić żadnej przykrości.
Bolesław Prus
Baran 21.3-20.4

Słonce, Wenus i Merkury znajduje się w Strzelcu, a to oznacza dla Ciebie droga prosta i szczęśliwa do wyznaczonego kierunku!

Uff, jak miło! Możesz odważnie przystąpić do działania, zmieniać swoje plany, zakańczać to, co wcześniej rozpocząłeś i wyznaczać spokojnie nowe cele. Jowisz z Lwa to Twoja osobista ochrona. Mars od piątku przechodząc do Wodnika umocni Twoją pozycję, dodając jeszcze więcej siły, odwagi, niekonwencjonalności oraz oryginalności!

 Nie czekaj teraz. Zabieraj się do pracy. Pełnia Księżyca w znaku Bliźniaka pomoże Ci zakończyć sprawy, które nie miały racji przyszłości z powodzeniem. Nowe perspektywy otwierają się przed Tobą! Wenus w trygonie to już sama poprawa materialna i bardzo przyjemni ludzie dookoła Ciebie.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju panuje wiosna! Nowe uczucia spełnienia, uniesienia i zachwytu pomogą ocenić wszelkie sytuacje damsko-męskie. Atmosfera zaufania i wiary w nadchodzący czas pomoże odnaleźć bliskość i zrozumienie

Wiele planet w pozytywnym aspekcie gwarantuje naprawdę bardzo dobry tydzień!

 

 

 

 

 


Byk 21.4.-20.5

Mars stoi jeszcze do czwartku w pozytywnej konstelacji dotrzymując Ci towarzystwa w bojowych akcjach, ważnych działaniach dając moc i wielką energię. Razem z nim szukasz bezpieczeństwa, ciepła oraz bliskości. Wiara i otwartość uczuciowa na pewno teraz się opłaci

Twoja siła leży w Tobie. Znajdziesz ją w chwilach spokoju i zastanowienia. Z trygonem Plutona będziesz potrafił bronić swojej pozycji. Twoje osobiste priorytety są najważniejsze i nie odchodzisz od tego pod żadnym względem. Jowisz w kwadracie może przynieść jednak straty tego, co ma dla Ciebie największe wartości, gdy nie zaniżysz poprzeczki oraz wymagań. Dyscypliną i kontrolą nad sobą możesz jednak zrozumieć znaczenie tego tranzytu. W wielu przypadkach będzie w tym tygodniu tylko zależało od Ciebie jak będą przebiegać nowe dni. Słuchaj swojego szóstego zmysłu razem z sextilem Neptuna. Twoje interpretacje muszą być wygłaszane jasno i wyraźnie. Saturn w opozycji jeszcze do końca grudnia wymaga od Ciebie całkowitej prawdy.  To, co do Ciebie nie pasuje trzeba będzie pożegnać.

Pozostań sobą.

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Otwarte, niespodziewane wyznania osób Ci bardzo bliskich mogą Cię w nadchodzącym tygodniu może nawet bardzo poruszyć… Wiele planet w opozycji przy pełni Księżyca w Twoim znaku to bardzo ważny dzień tego roku. Energia Księżyca w pełni pozostaje z Tobą, ale Chiron w niekorzystnym położeniu przyniesie jeszcze raz wspomnienia o bolesnych wydarzeniach przeszłości.  Saturn ustawiający się w opozycji będzie sprawdzał kontrolował i wskazywał granice. To dobrze, że chroni Cię sextil planety szczęścia ,Jowisza. On również przyniesie Ci radość i wiarę w lepsząprzyszłość. Twoja tęsknota do rodzinnego ciepła, bezpieczeństwa a przede wszystkim zrozumienia Twego niecodziennego biegu rozumowania nie jest ewidentna dla wielu…

Szybka wymiana myśli, refleksje, wywody i nagłe spontaniczne zmiany razem z trygonem Merkurego( w opozycji) do Urana mogą zbić Cię nagle z tropu.

 Czy już wiesz gdzie jest Twój wewnętrzny dom? Gdzie znajdujesz swojąwłasną stabilność i pewność?

Planety w opozycji z sextilem Urana mogą wskazać Ci wielkie pomysły i niecodzienne wizje. Uwzględniając prawdy świata i otaczającą Cię realność jest szansa na rozpoznanie nowej drogi. Pełnie do zakończenia wskazujące na konieczność pionierskości.  Tydzień może być niespodzianką…przeznacz  6.12.14 wiele czasu tylko i wyłącznie dla siebie.

 

 

 

 

 


Rak 22.6.-22.7.

Do czwartku z opozycją Marsa walczy jeszcze tylko trzecia dekada urodzonych. To za jego spawką od dawna brakuje Ci powietrza i przestrzeni do działania. Wyjątkowe połączenie tej planety z Saturnem tego tygodnia zwiastuje niecodzienne wydarzenia. Saturn jest przeznaczeniem i niepolecana jest z nim walka. To, co się dokona przyjmuj z akceptacją i zrozumieniem. Najważniejsze, że wreszcie zakończą się pewne sytuacje i znajdziesz odpowiednie, inne rozwiązania. Nawet trudnych spraw.

Kwadrat Urana i opozycja Plutona dla drugiej dekady urodzonych Raków nie ułatwia podejmowania decyzji. Zmiany są nieodwalane. Ciśnienie powietrza, które Cię otocza nie pozwala na ucieczkę do swojej skorupki. Rozstrzygnięcia muszą być, mimo kwadratu Urana podejmowane w spokoju. Zbyt impulsywne, emocjonalne wyroki mogą jeszcze tylko Ci zaszkodzić.

Spokojnie.

Swoje uczucia i samego siebie możesz zrozumieć tylko w chwilach pełnego zaufania. Miłość, partnerstwa, praca, które trzymasz siłą-trzeba puścić wolno. Tylko wtedy dajesz sobie oraz innym respektu, szacunku i uważania.

 Wszystko, co powierzchowne i związane z iluzją nie ma więcej prawa przetrwania. Nie daj się tylko wprowadzić w niepewne sytuacje. Wszystko i tak obróci się wkrótce na Twoją korzyść. 

 

 Lew 23.7.-23.8

 

Nowy dni przynoszą radosne wydarzenia i ukazują Twoją postać w jasnym świetle i blasku. Trygon Wenus ze Strzelca do Jowisza przy Twoim Słońcu przynosi uczucia serdeczności, dobroci, hojności osłoniętej pełną życzliwością.

Czasami dochodzi jednak do Ciebie, że za wiele robisz dla innych…. Opieka, pomoc i oddanie siebie opłaca się tylko w związkach wszelakiego rodzaju, gdzie panuje równowaga. Kwadrat Saturna dla trzeciej dekady urodzonych przypomina o tym, co trzeba zostawić. Nie reaguj zbyt impulsywnie na słowa współpracowników.

 Może usłyszana krytyka nie jest bezpodstawna? Liczy się tylko to, co jest Ciebie warte i czemu/ komu możesz zaufać. Tak bez słowa.

Szczere rozmowy z bliskimi Ci osobami przynoszą pod koniec tygodnia wreszcie atmosferę zaufania i zgody. Zostaw już dominacje i chęć imponowania .. Pełnia Księżyca w Bliźniaku pomoże w zrozumieniu odmiennych argumentów partnera. Wiesz, że Twoje gwiazdy stoją w tym tygodniu najlepiej ze wszystkich znaków?

Wykorzystaj świetny czas dla najbliższych, rodziny czy też bardzo dobrych, nowych pomysłów.

 

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

Jeszcze trzecia dekada urodzonych z trygonem Marsa i sextilem Saturna może pozwolić sobie na odważne działania, przejęcie inicjatywy i odważne decyzje.

Czy marzenia mogą na pewno się spełnić? Już niedługo będziesz mogła otrzymać odpowiedz na to pytanie. Wiele planet w kwadracie i opozycja Neptuna wskaże Ci to, co jest nierealne.

Twoja ostra krytyka pomoże stworzyć grunt dla nowych projektów. Wenus, Merkury i Słonce w kwadracie otworzy oczy na to, co do tej pory szło nieodpowiednią drogą. Czasami może nie dostrzegasz, od kogo sama się oddalasz…. Saturn przypomni, gdzie potrzebna jest Twoja inicjatywa, oddanie i praca. Twoja uczucia mogą być przecież głębokie, pełne i prawdziwe. Czy będziesz potrafiła teraz słuchać swojego serca?  Zrób dokładny rachunek sumienia. Twoja samoocena musi uwzględnić potrzeby otoczenia i krytykę najbliższych.  W nowym tygodniu będziesz potrzebowała więcej dyscypliny, aby osiągnąć to, co ma dla Ciebie największe znaczenie.

Razem z trygonem Plutona będziesz na pewno doceniona. Zaaprobuj odmienne filozofie życia.

 

 

 


Waga 24.9.-23.10

Nieporozumienia i konflikty w pracy będą uspokajać się do czwartku, szczególnie dla trzeciej dekady urodzony z kwadratem Marsa. Respektuj innych, bez przesadnej ignorancji. Wybierając siłę, ale z odpowiedzialnością i prawdą będziesz honorowana nawet przez przeciwników.

Świetna pozycja Słońca, Merkurego i Wenus pozwoli wreszcie na pozytywne zmiany w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Tam, gdzie do tej pory stało wiele znaków zapytania nadchodzi tydzień pełen szczęścia, zaufania i poczucia całkowitej integracji.

Pozycja Marsa zmusza Cię, bowiem do wyznania prawdy. Stworzenie nowych podstaw do odpowiedniego braterstwa wymaga od Ciebie poświecenia i odwagi.  Z położoną ręką na sercu przyznaj się sama sobie, co jest dla Ciebie ważne? Twoja samoobrona nie ujmuje Ci honoru. Drogę do szczęścia znajdziesz szanując najpierw swoje własne uczucia, potrzeby, bez zbędnych, fałszywych kompromisów.

 Obudź wreszcie w sobie prawdziwe emocje. Jowisz w sextilu pomoże docenić siebie, swoje zalety i walory.

Bardzo dobry tydzień dla miłości! Razem z Merkurym zawodowo robisz postępy szybciej niż się spodziewasz.

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Twój autentyzm i akceptowanie tylko swojej prawdy nie czyni z Ciebie łatwego partnera. Podstawą istnienia wszelkich związków jest zaufanie, bezpieczeństwo i niezawodność. Te dobry cechy nosisz w sobie. Sam dobrze wiesz, że ważne także jest uwzględnienie uczuć drugiej strony, obojętnie, w jakich braterstwach. Saturn jeszcze zmusza Cię do wyjaśniania tego, co zagmatwane lub zbędne. Mars od czwartku w kwadracie z Wodnika wskaże na różnicę poglądów, potrzeb i spojrzenia na otaczająca rzeczywistość.

Czy jesteś teraz szczęśliwy?

Gdy nasze wymagania w stosunku do innych są za wysokie, można spodziewać się tylko rozczarowań. Kwadrat Jowisza to przesady bez końca…..ale wszystko może zakończyć się tylko wtedy dobrze, gdy sam rozpoczniesz trudną, ale odpowiednią drogę do przyszłości.

Słowa obcych nie bierz sobie do serca. To, co nie jest do końca wykonane przez innych wymaga właśnie Twoich korektur.

 Warto byłoby ostatecznie wyciągnąć konsekwencje tylko ze swojego postepowania. Jak oceniasz sam siebie?

Bezkompromisowość grozi dyskwalifikacją.

 

 

 

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

Świat może należeć do Strzelca! Wszystkie planety stoją w pięknej pozycji dbając o Twoje samopoczucie, sytuacje partnerskie, poczucie szczecią i spełnienia.

Sprawy zawodowe rozwija się nader wyśmienicie, chociaż małe techniczne problemy mogą spowodować opóźnienie wykonania zamierzonych celów.

Nie stawiaj wszystkiego na jedna kartę z kwadratem Neptuna. Merkury, bowiem w Twoim znaku przynosi tak wiele pomysłów, że trudno rozróżnić iluzję od realności.  Słonce, Uranus i Jowisz czyni Cię szczęśliwym na wielu poziomach życia.  Nowe wyzwania, zadania i projekty będą wykonane z Twoją ogromną inicjatywą.

Najlepsze wiadomości przynosi Wenus w Twoim znaku. Czujesz się zrozumiany, akceptowany i kochany…. Wiesz, za co doceniasz swojego partnera. Optymistyczny nastrój dodaje Ci uroku. Jeżeli będziesz potrafił otworzyć się na nowe uczucia czeka Cię tylko doświadczenie ziszczenia..

Pełnia Księżyca w opozycji to pragnienie zbudowania, czegoś wielkiego, stabilnego dającego Ci bezpieczeństwo.

Twój entuzjazm zachwyca otoczenie. Z zapałem i werwą przechodzisz do nowych zadań.

 

 

 

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Pamiętasz ten czas, gdy wracając do domu byleś powitany uśmiechem, radością, bezpieczeństwem i poczuciem stabilności?

 Home sweet home….gdzie się podziała atmosfera beztroski? Pluton w Twoim znaku przynosi od dawna zmiany, rozczarowania, strach, bezsilność czy rozpacz.. Mars opuszcza w czwartek Twój znak dając do zrozumienia, że nie wszystkie Twoje metody są odpowiednie. Pełnia Księżyca w znaku rozgadanego Bliźniaka jeszcze raz przynosi tęsknotę za szczęściem. Ale zupełnie innego rodzaju..

Saturn ze Skorpiona razem z Marsem wskrzesza uczucia przeszłość. Razem z pełnią Księżyca nagle rozpoznasz, czego już nie ma dookoła Ciebie… Zaufanie, ciepło, bezpośredniość, beztroska, zapach pieczonego ciasta i śmiejące się oczy.. Gdzie to wszystko się podziało?

Twoja obecność w gronie przyjaciół jest w nadchodzącym tygodniu obowiązkowa. Wielu liczy na Ciebie i zna Twoją niezawodność.

Zamykający się znowu powoli kwadrat Urana z Plutonem to zapowiedz radykalnych przemian w Twoim życiu.

 Niech siła, jasność i cierpliwość pomoże w istotnych decyzjach.  Zakończ wreszcie partnerstwa, które Cię nie zadowalają i zacznij inaczej żyć. Trudne sytuacje opanowujesz z powodzeniem. Twoja pomoc będzie potrzebna w gronie najbliższych Ci przyjaciół. Nie odmawiaj jej.

 

 

 

 

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Nie trzymaj się przeszłego czasu, rutyny i starych dróg. Wiele planet w bardzo pozytywnych konstelacjach zapowiada nie tylko dobry poniedziałek, ale całe siedem dni!

 W czwartek do pieknego układu gwiazd dołączy także Mars pojawiający się w Twoim znaku! Razem z nim nagle dostrzegasz swoją silę, potężną energię i oryginalność swojej osoby. Tak! Marzenia naprawdę się spełniają, gdy sami o to walczymy i dbamy!

Razem z Marsem przesuwasz się do pierwszych szeregów! Trzymaj się teraz tego, co najlepiej znasz, otwierając nowe perspektywy, leżące nawet za najdalszymi horyzontami! Pełnia Księżyca w braterskim Bliźniaku zamyka za Tobą trudne etapy dając początek nowym pomysłom. Na pozytywnej energii i sile przebicia nie zabraknie nawet podczas wielkich wyzwań. Bojowa planeta, Mars uwydatni jeszcze raz Twoją inteligencję, niezawodny uśmiech oraz buntowniczą niekonwencjonalność.

Sprawy partnerskie układają się same! Twoja osobista moc zniewala każdego, kto staje na Twojej drodze. Zaskakujesz teraz swoją przedsiębiorczością oraz twórczymi rozwiązaniami.

Wodnik może doczekać teraz tylko i wyłącznie spełnienia!

 

 

 


 
Ryba 20.2.-20.3

Twoje poświęcenia dla innych jest ogromne. Jednak nie przynosi to nic Tobie a zupełne już tej osobie obdarowanej… Wspólne szczęście można tylko wtedy doświadczyć, gdy obie osoby są spełnione i zadowolone. Saturn w trygonie i nadchodząca pełnia Księżyca w Bliźniaku przypomni jeszcze raz, aby zakończyć związki, które nic nie wnoszą w Twój świat. Poczucie bezsilności i obrabowania z pozytywnej energii nie jest przyczyną drugiej strony, ale Twoją własną…

Ty pozwoliłaś na taką sytuację....

Nowy tydzień jest długi, a zmiany będą przebiegać szybko i niespodziewanie. Wenus w kwadracie domaga się natychmiastowych reformacji w Twoich partnerstwach wszelkiego rodzaju. Zacznij walczyć wreszcie o siebie! Swoje beztroskie życie i spokój ducha!

Pluton i Saturn są wstanie Ci pomoc! Gdy zajrzysz w swoje serce i zaakceptujesz siebie taką, jaka jesteś!  Słonce, Wenus i Merkury w kwadracie dają Ci kosmiczna siłę, aby zmienić to, co do tej pory nie funkcjonowało. Im więcej dajesz tym więcej dostajesz? W Twoim przypadku niestety to się nie sprawdza…. Im więcej szanujesz siebie, swoja osobę, uczucia i potrzeby tym bardziej docenia Cię otoczenie.

Postaw na siebie! Rozświetl swoja postać w blasku gwiazd! Wiele może dobrze się zakończyć, gdy Ty będziesz swoim najważniejszym zamierzeniem!

                            Dla wszystkichNowy tydzień przynosi ze sobą ogromne zmiany …mimo, że kwadrat Urana z Plutonem jest dopiero oczekiwany 15.12.14.

Nadchodząca pełnia Księżyca w komunikatywnym Bliźniaku razem z kwadratem do Chirona( uzdrowienie/ zrozumienie(?) przez cierpienie) ostrzega przed wchodzenie w ewentualności, kontakt z osobami i sytuacjami, które mogą zadać nam ból, udręczanie i mękę….

 

Wszystko rozpoczyna się niby nic….

 Nowe pomysły, ekscytujące impulsy, wielkie plany i wiara w wybraną przez nas drogę przysłania nam konkretne oszacowanie sytuacji. Miedzy iluzją a realnością, jak pisałam już w poprzednim tygodniu razem z planetami w Strzelcu jest bardzo wąska kładka…Kreatywne możliwości krzyżują się z bojowymi awanturami. Tam, gdzie zabraknie logicznego myślenia, spokoju i czasu na powiedzenie prawdy czy tez wygłaszanie ostatnich wyroków może dojść do zerwania kontaktów, trzaskania drzwiami lub słów, które nigdy się nie zapomni..

Mimo, że środek tygodnia przynosi atmosferę optymizmu i wiarę w lepsze jutro nasze uczucia są coraz bardziej delikatne…

 Dom, dzieci, praca, biznes, przyjaciele... Ze wszystkich stron wymagane są od nas potwierdzenia, pochwały, zrozumienie, akceptacja…..

Nasza siła do końca tygodnia maleje…Mars w Wodniku zaciska pieści krzycząc; chce wolności i niezależności! Jego postawa nie umożliwi nam rozwiązanie trudnych sytuacji. Gdy każdy będzie myślał tylko o sobie, co będzie z naszym wspólnym celem, światem, priorytetem?

Pełnia Księżyca na osi Bliźniak/ Strzelec to zwiastun, że nie wszystko może być zrealizowane! Wiele konfliktowych sytuacji będzie wymagało od nas spokoju, nawet przy wielkich zamieszaniach, tolerancji a przede wszystkim uwzględnienia prawa.(!)

Dogmatyczne spory i filozofowanie nie ułatwią zawieszenie broni i stworzenie harmonii. Nie dyskutuj teraz z tymi, których w przeszłości zadawali Ci ból i cierpienie…Koszmarne kłótnie czy wydarzenia grożą każdemu, kto nie dostrzeże ryzyka danych sytuacji..

Nowy świat, pomysły i wybrane drogi mogą być zrealizowane w spokoju, zastanowieniu. Nasz entuzjazm i wiara pragnie wysokich lotów. Układy planet związują jednak trudności, ograniczenia problemy, które mogą dać nam poczucie bezradności, niesprawiedliwości i poczucie nadciagającego nieszczęścia.

Zanim zrobisz wiec następny krok -zatrzymaj się na chwile.

Trzeźwa ocena sytuacji może ułatwić odkrycie nowych, niecodziennych rozwiązać. Księżyc w Bliźniaku przynosi zgiełk, chaos, za szybką wymianę myśli i natężenie w komunikacji.

Aby odnaleźć siebie musisz szukać ciszy. To, co jest niemożliwe, może się niespodziewanie wyjaśnić. Małe problemy, pochopnie wypowiedziane opinie, działania bez zastanowienia mogą doprowadzić do smutnego załamania wielu sytuacji.

Nowe wizje i drogi wymagają od nas realnego spojrzenia na rzeczywistość. Nie trać wiary, gdy odchodzi to, co kochasz… Razem z układem gwiazd ukazują się nam już w następną niedzielę odmienne możliwości, informacje i stwierdzenia, którym warto się dokładnie przyjrzeć.

Słonce w Strzelcu w opozycji do pełni Księżyca wskazuje na kierowanie się tolerancją, uczciwością, wiarą, szacunkiem, wiedzą, moralnością i liberalnością..


Ja życzę wszystkim spokojnego, nowego tygodnia!

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, telefon, mail albo prywatnie. Nauka astrologii. Informacje; http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

Słońce w Strzelcu 30.11.14 Wiedeń

e-mail: honorata.n@outlook.comNaprawdę bogaty jest ten, który ma więcej marzeń w swojej duszy, niż rzeczywistości , która  może je zburzyć. Hans Kruppa

Peter Paul Rubens 181

Foto via Wimedia Commons-Rubens:

The goddess Thetis dipping the infant Achilles into the river Styx, which runs through Hades. In the background, the ferryman Charon can be seen taking the dead across the river in his boat. The scene was painted by Peter Paul Reubens around 1630/1635 as part of the Achilles Series