Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 3.11.14 do 9.11.14. Pełnia Księżyca na osi Byk/ Skorpion 6.11.14 o godzinie 23; 24. Merkury w znaku Skorpiona od 9.11.14

 

 

"Żyć to nie znaczy iść przez róże, sięgać po laury, zbierać oklaski. Żyć to znaczy przetrwać wszystkie burze, i dotrzeć tam, gdzie świecą ideałów blaski." ... gdzie świecą ideałów blaski." Adam Asnyk.

 
Konstelacje tygodnia:

W poniedziałek Słonce łączy się pozywanie z magicznym Plutonem. W czwartek oczekujemy intensywnej pełni Księżyca na osi Byk/ Skorpion o godzinie 23; 24 przy harmonijnej konstelacji z Neptunem i Marsem. W sobotę Merkury wkracza do Skorpiona. Wenus i Jowisz tworzy dokładny kwadrat.

 

 

 

Jaki będzie nowy tydzień?

Początek tygodnia przynosi ze sobą bardzo silne połączenie Słońca i Plutona dające nam moc, siłę przebicia oraz świadomość swoich własnych wartości. Czwartkowa Pełnia Księżyca to czas abyś wreszcie odnaleźć swoje miejsce. Wartości wszelkiego rodzaju( np. bezpieczeństwo, finansowe, uczuciowe, emocjonalne) są ważne. Postaraj się o rozpatrzenie problemów bez wielkich emocji. Na wszystko znajdzie się na pewno sposób. Pragnienie wolności oraz niezależności, wyboru nowych dróg zawodowych czy odmienne opcje partnerskie są do przewidzenia… Przejdź do inicjatywy- odmień swoje życie! Tylko bez przesady… Kwadrat Wenus i Saturna z Jowiszem ostrzega przed pozbywaniem się tego, co ma największe wartości. Akceptuj realność. Do wielkich planów potrzebne są dokładnie przemyślenia i konkretne plany.

                                      Fazy Księżyca

 

 

-od poniedziałku 19; 54 godz. do środy 22; 34 godz. Księżyc w bojowym Baranie przy kwadracie Księżyca z Plutonem nie jest dobrym pomysłem rozpoczynać wielkie dyskusje.... Wrzuć na luz, szukaj miejsc spokoju.

-od środy 22; 35 godz. do soboty 2; 46 godz. Księżyc i pełnia w znaku Byka przynosi ze sobą wysoko emocjonalny czas rozmów na temat wszelkich wartości. Przesuń decyzje spaw finansowych na inny dzień.

-od soboty 2; 47 godz. Księżyc w znaku Bliźniaka przy kwadracie z Neptunem nie namawia na szybkie biznesy i układy! Uwaga na podpisy oraz oświadczenia wszelkiego rodzaju. Nie daj się zaagitować do szybkich przedsięwzięć, które niedługo pożałujesz.

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku.Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów.

-poniedziałek 3.11.14 od 10; 06 godz. do 19; 54 godz.

-środa 5.11.14 od 14; 25 godz. do 22; 34 godz.

-piątek 7.11.14 od 17; 18 godz. do 8.11.14 godziny 2; 46

-niedziela 9.11.14 od 17; 23 godz. do 10.11.14 godziny 9; 36

 

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


Bo tak naprawdę każdy z nas pragnie tylko jednego: wiedzieć, że jest dla kogoś ważny. Że bez niego czyjeś życie byłoby uboższe.

~Jodi PicoultBaran 21.3-20.4

Nowy tydzień nie będzie według Twojego gustu. Uaktywniony kwadrat Urana z Plutonem przez pełnię Księżyca w Byku zapowiada znowu przygotowanie się na zmiany i trudności. Pierwsza dekada z kwadratem Marsa oraz druga z kwadratem Plutona musi uważać na układy partnerskie wszelkiego rodzaju. Nie szukaj teraz winy w sobie, a tym bardziej w innych. Tylko zachowując wszelką ostrożność i dobre formy wychowania możesz ominąć kłótnie i spory w pracy, domu lub przyjaźniach.  Uranus w Twoim znaku popycha Cię do przodu, ale nie dając możliwości konfrontacji z aktualną realnością! Rozejrzyj się dookoła siebie! Inni także maja prawo mieć swoje własne zdania oraz opinie. Trygon Jowisza daje Ci możliwość jeszcze do lata 2015 wielkiego powodzenia. Twoje działania musza nabrać większej konkretyzacji. Stawiaj na rzeczywistość, jasno formując swoje cele! Biegnąc za samym sobą wytracasz innych z równowagi. Odetchnij, odpocznij, złap grunt pod nogami. Wędrówka Twoich spraw wymaga działań tylko krok po kroku! Unikaj stresu.

 

 

 


Byk 21.4.-20.5

Zbliżająca się pełnia Księżyca w Twoim znaku przy opozycji Słońca, Wenus oraz Saturna przynosi ze sobą bardzo intensywną atmosferę nowego tygodnia. Strachu przed stratami finansowymi, uczuciowymi oraz poczucia bezpieczeństwa trzeba się teraz pozbyć!

Księżyc w pełni w Twoim znaku pozostawi bardzo wiele pozytywnej energii przy pomocy, której razem z Marsem w trygonie będziesz umiał wyjść nawet z bardzo dużych doświadczeń i przeżyć.  Saturn w krótce daje Ci spokój na kilka miesięcy, ale jeszcze wróci w opozycji w następnym roku. Jego położenie jest przeznaczeniem.  Czas pełni dobrze byłoby wykorzystać do definitywnego pozbycia się tego, co nie potrafisz uradzić!  Nie podporządkowuj się już więcej sprawom materialnym czy innym wartościom…. Zniszcz przymusy oraz dopasowania. Budowanie zamków na piasku nie da Ci osobistego zadowolenia.( Kwadrat Jowisza). Nadchodzi czas NOWEGO. Czy jesteś już przygotowany?

Czas abyś zainwestował w samego siebie!

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Pozycja Słońca, Wenus i Księżyca podczas pełni nie ma dla Ciebie większego wpływu. Jednak i Ty poczujesz jej ogromna siłę. Twoja koncentracja wzrasta. Dostrzegasz we wszystkim to, co jest najważniejsze. Wierzysz, że wszystko zależy od Ciebie. Przede wszystkim Twojej inicjatywy. Zresztą Merkury i Jowisz stoją wyśmienicie! Druga połowa tygodnia wygląda bardzo optymistycznie. Kierujesz się intuicją, masz świadomość swojej pracy i celu.

Jowisz w pozytywnym sextilu przysyła nowe informacje. Razem z Uranem idziesz nowymi drogami, wypróbowując ciągle cos nowego!

Razem z tymi planetami wprowadzaj porządek w swoje życie. Jak już napisałam w horoskopie miesięcznym Saturn będzie w grudniu przed sama Wigilią ustawiał w opozycji ,a to oznacza całkowitą kontrolę. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na zdrowie i wszelkie sprawy prawne! Pamiętaj o relaksie i odpoczynku!

 

 

 

 

 
 Rak 22.6.-22.7.

Poczujesz się wreszcie wolny i swobodny. Pełnia Księżyca w trygonie ze znaku Byka ma na Ciebie zbawienny wpływ. Wszystkie Twoje stare zmartwienia i nocne zmory możesz w ciągu krótkiego momentu pozbyć się na zawsze. Słonce i Wenus, bowiem stoją podczas tego dnia także wyśmienicie. Miłość, partnerstwo, wszelkie układy z dziećmi oraz rodziną, a przy tym sytuacja finansowa wygląda bardzo dobrze. Pomoc jest w zasięgu Twojej ręki! Nagle poczujesz, że jesteś na swoim miejscu miedzy ludźmi, których kochasz, na których możesz liczyć i którzy  są Ci potrzebni! Twoje wieczne zwątpienia, brak pewności siebie odchodzą w nowym tygodniu w siną dal….

 Nowa pozycja zawodowa, odmienne, pozytywne układy partnerskie. Czego można jeszcze wymagać?

Daty urodzenia od 25.6- do 4.7 muszą zwróci na opozycję Marsa! Nie daj się zastraszyć czy tez wciągnąć w kłótnię. Unikaj trudnych ludzi.

Dzięki Słońcu i Wenus możesz oczekiwać magicznego nowego tygodnia. Stawaj na jasne strony życia pozostawiając razem z pełnią za sobą, to, co jest Ci niepotrzebne. Nowy plan życia jest potrzebny! Całkiem odmienny i bardziej stabilny! Zrób to teraz!

 

 

 

Lew 23.7.-23.8
 

Pełnia Księżyca w kwadracie może związać Ci ręce. Czujesz się niezadowolony, pragnąc za wszelką cenę coś zmienić. Dużo więcej możesz osiągnąć w życiu prywatnym oraz zawodowym, gdy postawisz na wspólnotę, na grupy i harmonijna współpracę. Merkury jeszcze z Wagi stoi bardzo dobrze. Twoje aspiracje zawodne są bardzo wielkie, ale razem z kwadratem Saturna dostajesz za huk roboty małe wynagrodzenie albo dodatkowo krytykę…

Razem z pełnią w Byku nadchodzi czas na zmiany! Zaplanuj jednak wszystko pomału. Krok po kroku możesz dojść do celu szybciej aniżeli sam się spodziewasz. Uwzględnij realia we wszelkich działaniach. Jowisz jest w Twoim znaku, a razem z nim czeka Cię tylko powodzenie!

Wenus kwadrat dla drugiej dekady urodzonych to niechęć do pewnego partnerstwa… Nie zmuszaj się już do niczego…to nie ma sensu. Węzeł Karmiczny w pozytywnym sextilu i tak będzie stawiał na Twojej drodze tylko tych, którzy są Tobie przeznaczeni!

Żyj swoim życiem. Nie podziwiaj innych. Nadchodzi czas przeobrażania i wyboru odpowiedniej dla Ciebie alternatywy. Nie akceptuj szarości. Twoja praca musi służyć wyższym celom!

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

Przed Tobą jeden z najlepszych tygodni wyczekiwany już od dawna!. Pełnia Księżyca, Słonce, Wenus i Mars w pozytywnych konstelacjach namawiają na zrobienie kroku w nową stronę! Wszystkie pozycje planet to symbol powodzenia i zwycięstwa! Opłacało się, więc czekać!  Licz na niespodziewane, pozytywne zmiany. Przy okazji otwierając oczy na eksperymentatorstwo oraz ultranowoczesność. Pluton ze Słońcem w trygonie dodają Ci niezmiernej mocy! Jesteś naładowana pożyteczną energią. Rozkładaj swoje siły odpowiednio na cały tydzień.  Saturn w boskim sextilu daje Ci przeolbrzymie, nowe szanse. Wykorzystaj jego wielką wiedzę oraz dyscyplinę. Zawodowo jesteś numer jeden! I w miłości masz szalone powodzenie! Zaplanuj piękny czas z osobą Ci bliską serca. Mars czuwa abyś nie stracił swojej wiary oraz galanterii.

Nie czekaj teraz na awans, startuj wielkie przedsięwzięcia wykazując innym swoją dynamiczność. Wierz w siebie! Działaj. Każde nowe spotkanie oraz rozmowa prowadzi Pannę do życiowego sukcesu.

 

 

 

 

 

 
Waga 24.9.-23.10

Kwadrat Plutona oraz Marsa dla pierwszej i połowy drugiej dekady urodzonych to czas nadchodzących zmian. Odczucia niezadowolenia i wreszcie wyboru zupełnie nowej perspektywy. Za długo trzymasz się z uporem przeszłości, obawiając nowatorstwa i progresywności. Czasami brakiem pewności siebie sama zaniżasz swoje wartości. Waga jest przecież znakiem kardynalnym, który ma w sobie wiele talentów oraz zdolności. Wyciągnij rękę do samej siebie! Merkury jeszcze w Twoim znaku pozwoli załatwić wszystko, co należy na ostatni guzik. Sprawy związane z pracą, wymianą informacji, ważne umowy oraz układy teraz zawarte przy Słońcu w Skorpionie mają charakter stały! Pokaż wreszcie swoją nieszablonowość! 

Pomimo, że Mars zabiera Ci teraz wiele siły, Jowisz w sextilu pragnie uchylić nieba! Akceptuj razem z Uranem jego nowe, ciekawe pomysły. Obie planety chcą Twojego szczęścia. Nie pozwól innym ściągać się na dół! Harmonią, miłym słowem, a jeszcze więcej akceptacją siebie znajdzie się wiele chwil na radosny czas! Pokieruj się jeden raz sercem. Nie wszystko można rozwiązać tylko rozumiem.

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Jako jedyny ze wszystkich znaków nosisz w sobie i czujesz jeszcze jak świeże okaleczenia przeszłości, straty, ograniczenia oraz bóle….

Pełnia Księżyca następnego tygodniu naprzeciw Twojego znaku to omen nowego narodzenia, pogrzebania starego i przywitania odmiennego. Podczas tego dnia koncentruj się tylko na sobie. Twoje uczucia mogą być bardzo intensywne, a może bolesne, gdy Księżyc jest naprzeciw…… Wiele z Twoich życzeń, marzeń może się teraz spełnić! Potęga Księżyca w pełni spływa właśnie na Ciebie…wielkie emocje, doświadczenia przeszłego czasu, pragnienia. Razem ze Słońcem i Wenus będziesz podążał się zdecydowanie do przodu z wielką pewnością siebie! Wykorzystaj swoją magiczną aurę do przyciągania tego, o czym od dawna marzysz. Czego jeszcze nie spróbowałeś? Nie podjąłeś się? Czyżby ze strachu?

Zostaw już przeszłość i wyznacz cel przyszłego losu! Twój wielki wachlarz umiejętności musi być Twoją specjalnością! Pokaż innym Skorpionie, że jesteś wszechstronny!

 Nie trzymaj się uparcie ludzi, miejsc pracy, przyzwyczajeń, które nie dają Ci osobistego zadowolenia. Działaj teraz i wszystko zmieniaj. Jest na to bardzo korzystny czas. Nie tylko sprawy finansowe są ważne..

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

Jesteś miedzy młotem a kowadłem. Z jednej strony Saturn podążający do Twojego znaku, z drugiej Pluton robiący rewolucję. Sam, ze spokojem kiwasz głową. Na wszystko masz czas! Tylko bez pospiechu! Ważne jest abyś odnalazł siebie, swoje myśli, wielkie wizje oraz nowe cele. Słonce, Wenus są dopiero w drodze do Ciebie!  Merkury w świetnej konstelacji inspiruje właśnie trzecią dekadę urodzonych. Razem z nim dobrze jest teraz pisać podania, szukać prace lub zdawać wszelkie egzaminy.

Pełnia Księżyca wysyła zdrową energię znaku ziemi. Abyś teraz sprawdzał wszystko na realność, stałość oraz stabilizację. Do kontroli musi przejść Twoja sytuacja partnerska, finansowa i zdrowie.

 Zawodowo wykaż się inicjatywą pokazując swoje zaangażowanie oraz chęć współpracy. Wielkie przedsięwzięcia wymagają sojuszników. Nie działaj w pojedynkę. Szukaj zjednoczonych sieci otwierając się na nowe! Stworzy nowy plan i trzymaj się jego wykonania z ogromna konsekwencją. Jowisz w trygonie dodaje Ci odwagi, radości serca oraz satysfakcji.

 

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Połączenie Słońca z Plutonem już w poniedziałek daje Ci tak ogromną energię, że wszystko, co sobie teraz postanowisz możesz osiągnąć! Czas pomyśleć o sobie swojej przyszłości i życiu. Za wiele poświęcasz się innym! Najważniejsze abyś teraz spełnił swoje osobiste życzenia! Pełnia Księżyca w trygonie przynosi dobre zmiany. Wrodzona nieśmiałość oraz zamkniecie w sobie przeobraź w pewność siebie, odwagę oraz zdecydowanie. Nie jesteś już nic nikomu dłużny! Wiesz nareszcie, do czego dążysz i jak wykorzystać swoje własne talenty! Razem z Marsem obok Plutona w Twoim znaku nie ma nic, co byłoby za wielkie, za wysokie, za dalekie….   Jednym mrugnięciem rzęsy wszystko osiągasz! Sextil Wenus dodaje Ci przy tym sex-appealu a w partnerstwach wiele się zmienia!

Zmotywowany, bezpośredni z mężnym sercem idziesz prosto do celu. Tydzień zapowiada się imponująco. Nawet kwadrat Urana jest przy tym układzie do opanowania.  Ważny jesteś Ty i Twoje życie uczuciowe. Sprawy zawodowe ułożą się pierwszorzędnie same!

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Słonce i Wenus stoją w niekorzystnym kwadracie. Oddziaływanie planet uniemożliwia pierwszoplanowości. Najbardziej ograniczają Cię niepotrzebne kompromisy, potrzeba wolności wiodąca do stanu odosobnienia. Jowisz i Uranus kierują Tobą pozytywnie. Obie planety dodaj Ci entuzjazmu, gotowości do zmian i poszukiwania nowego celu.

Nie zamykaj się w sobie, ale wychodź do ludzi. Szczęście trzeba dzielić, aby je mnożyć! Podczas pełni Księżyca Twoja postawa, tok myślenia i perspektywa się zmienia… Czujesz, że trzeba coś zrobić! Potrzebujesz reformy i dokładnego przekształcenia. Nie pozwalaj sobie na rozgoryczenia, ale zabierz się za odmianę planów!

Razem z Saturnem w kwadracie będzie można pokonać wszystkie przeciwności.

Niech dbałość o szczegóły, wyrozumiałość i obowiązywać będą Twoją ambicją.

Uranus w sextilu pragnie spełnienia kreatywnej strony Wodnika. Twoja indywidualność wymaga ekspansywnego wykonania.

W miłości potrzebujesz autentycznych uczuć. Nie bój pokazać, co naprawdę czujesz!

 

 

 

 
 
Ryba 20.2.-20.3

Nadchodzący tydzień przypadnie na pewno Ci do gustu! Mars w sextilu razem z Wenus w trygonie obiecuje bardzo piękny czas w partnerstwach. Miłość kwitnie a Ty sama, śmiało korzystasz z jej uroków. Mars dodaje ponadto siły, aby sprawy zawodowe wykonane były z ogromną precyzją. Słonce w trygonie pozwoli wykorzystać Twoje talenty i już czujesz, że jesteś autorytetem dla innych!

Dokonujesz powoli tego, o czym już od dawna myślałaś. Saturn w pozytywnej konstelacji stawia tylko na bezpieczeństwo. On będzie jeszcze do końca roku 2014 pilnował wszystkich spod tego znaku.

Pełnia Księżyca w Byku z trygonem Słońca i sextilem Plutona daje Ci wielkiej mocy. Nowa wiara w siebie rodzi się w Tobie. Nie potrzebujesz już szukania uznania i pochwały ze strony obcy lub najbliższych. Księżyc w pełni zabiera Twoją przeszłość przypominając o Twoich własnych życzeniach. Zapominając o sobie i rezygnując z własnego szczęścia nie dodajesz sobie respektu innych. Parter, przyjaciele czy koledzy będą Cię kochać taką, jaka jesteś autentyczna.  W środku tygodnia poczujesz wielką wewnętrzną energię, która pozwoli C stać do siebie samej. Ty jesteś teraz ważna! Twoje życzenia oraz zamierzenia. Aby pomagać innych i poświecić swoje życie najpierw trzeba zadbać o siebie samą!


                          Dla wszystkich:


"Myślę, że to daje komfort psychiczny, wynikający być może z poczucia samokontroli, kiedy wyrządza się sobie samemu więcej szkody, niż świat kiedykolwiek odważyłby się wyrządzić nam."

Chuck Palahniuk
Przed nami bardzo intensywny miesiąc z wieloma trudnymi i krytycznymi konstelacjami.

Zbliżająca się pełnia Księżyca 6.11.14  w Byku na osi Byk/ Skorpion dotyczy wartości wszelkiego rodzaju. Znak Byka symbolizuje bogactwa, majątek, ziemie, pieniądze, osobiste zadowolenie oraz spełnienie, własną samoocenę. Najsilniejszy aspekt do pełni tworzy planeta Wenus, który dotyczy oczywiście miłość, partnerstw, ale także dóbr materialnych. Wenus w Skorpionie nadaje głęboki, intensywno-emocjonalny ton charakteru naszym związkom. Merkury jeszcze w Wadze potwierdza zajecie się komunikacją miedzy ludzką. Znak Skorpiona gdzie znajduje się nie tylko Słonce, ale i Saturn wskazuje na granice, realności, ograniczenia, uzależnienia, które musimy uwzględnić. W tym dniu kwadrat Urana z Plutonem jest widoczny, ale zacieśni się dopiero w grudniu. Jednak jego energia będzie wyczuwalna, ponieważ Mars w Koziorożcu ustawia się także w kwadracie do Urana.(dokładnie właśnie 11.11.14)

Ważnym aspektem jest Słonce i Księżyc w trygonie do Chirona. Pełnia dotyczyć będzie także naszej osobistej samooceny. Co zmieniłeś w ostatnich latach w swoim życiu, aby czuć się zadowolony, szczęśliwy, spełniony? Jakie wartości materialne, namacalne lub ich ograniczenie nie pozwalają spełnić swoich marzeń i siebie? A może masz za wiele zobowiązań, które zatrzymują Cię w miejscu i nie pozwalają wyruszyć do przodu? Jesteś niezadowolony z siebie, ze swojego wyglądu, nie odważysz się np. powiedzieć komuś, co do niego czujesz?

Pełnia w Byku namawia do pokochania siebie! Razem z wadami, niedokładnościami i niedociągnięciami. Tylko wtedy, gdy kochamy i akceptujemy siebie potrafimy innym podarować autentyczne uczucia! A może uważasz, że nie zasługujesz na miłość, masz za mało pieniędzy, lub osoba, która darzysz uczuciem nie zaakceptuje Cię z tego względu?

W tym dniu warto się zatrzymać i spojrzeć z perspektywy na nasze „dorobki“, „ bogactwa” i to, co” daje nam szczęście”. Znak Skorpiona leżący naprzeciwko Byka będzie trzymał uparcie lustro rzeczywistość przed naszymi oczyma.

Pełnia jest dobrym czasem, aby zostawić to, co nas obciąża i ściąga na dół, Położenie Plutona, Merkurego, Jowisza, Neptuna a przede wszystkim konstelacje tych planet do Księżyca w pełni ostrzega przed idealizowaniem realności, lekceważeniem autentycznych uczuć, potrzeb oraz spraw związanych z finansami. Nasze życie nie może być uzależnione od innych osób, kontroli, przemocy, uzależnień. Ważne jest bycie tu i teraz. Korzystanie ze słonecznych dni i szczęścia.

Czy czujesz w sobie radość i zadowolenie? Co należałoby zmienić, abyś nie uzależniał szczęścia osobistego i spełnienia od wielu faktorów?

Wykorzystaj dobre konstelacje i przygotuj się do poważnych zmian, które od dawna leżą Ci na sercu. Skupiając się na zasadniczych zadaniach i na tym, co jest dla Ciebie najistotniejsze można teraz osiągnąć bardzo wiele. Słonce i Wenus w znaku Skropiona zapewniają stałość oraz bezpieczeństwo. Najlepiej byłoby w spokoju przeczekać pełnię Księżyca i dopiero po wydarzeniach w tych dniach podejmować zasadnicze zmiany uwzględniając wszelkie wartości, które mają dla nas znaczenie. Uczucia, partnerstwa, sytuacje finansowe, zawodowo-biznesowe czy inne wartości, bowiem zmieniają się! Tylko to, co traktujemy z ogromną powagą i co dyktuje nam serce ma prawo istnienia.

Jest to czas, aby zastanowić się, co jest dla nas najważniejsze w życiu. Jeżeli robisz, coś z pasją a przy tym poświęcasz się całym sercem i wierzysz, że to jest to, uwzględniając reali i przygotowując się na trudy, niedogodności czy lęki( Skorpion) masz szanse zwycięstwa i osiągniecia powodzenia.

Tylko to, co ważne, trwale i wielkie rodzi się powoli, czasami potrzebując przeskoczenia naszego cienia, strachu lub tez zmiany naszej osobistej postawy.

Idź za głosem serca, nawet, gdy czujesz, że nie będzie łatwo odróżniając przy tym przyzwyczajenia od tego, co jest dla Ciebie naprawdę najważniejsze!

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim bardzo dobrego  tygodnia!

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, telefon, mail albo prywatnie.Sprawdź, co czeka Cię w nadchodzącym roku 2015! Nauka astrologii. Informacje; http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/   


Słońce w Skorpionie 2.11.14 Wiedeń

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

 

 

 

Aby dowiedzieć się, co ludzie naprawdę myślą, trzeba zwrócić większą uwagę na to, co robią, niż na to, co mówią.
~KartezjuszGustav Klimt - Hope, II - Google Art Project

Klimt "Hope"-via Wikimedia Commons