Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od   29.12.14 do 4.1.2015. Nadejście Nowego Roku 2015…

 

 

Ignacy Krasicki ,Nowy Rok:

 Nowego roku czas każe winszować, Więc się zdobywam na powinszowanie; Daj Panie Boże, w tym się tak zachować, Iżby się nasze spełniło żądanie. I spełni pewnie, kiedy w każdym kroku O sobie będziem myśleć, nie o roku.
Konstelacje tygodnia:  

Dynamiczny poniedziałek rozpoczynamy pozytywnym połączeniem Księżyca Urana, Marsa i Jowisza.  W Sylwestra Słonce i Księżyc tworzy trygon. Także Księżyc z Plutonem. Mars ustawia w opozycji do Jowisza. W sobotę Słonce tworzy kwadrat do Urana. Wenus przechodzi w znak Wodnika. W niedzielę Słonce jest w koniunkcji z Plutonem a Wenus i Saturn w sextilu.

 

 

 

 

Jaki będzie nowy tydzień?

Układa planet pożegnania starego Roku i przywitania Nowego 2015 ukazuje się nam z bardzo pozytywnej, mocnej strony. Gdy Księżyc z Byka tworzy trygon do Słońca i Plutona wielka wiara w siebie i własne siły, plany oraz założenia napełnia nasze serca. Mars w opozycji do Jowisza  1.1.15 nie nakłania do podejmowania ryzyka wszelkiego rodzaju. Sobotnie połączenie Słońca z Uranem w kwadracie przynosi nieprzyjemnie niespodzianki dla wielu…. Wenus w zmiennym Wodniku nadaje inny ton naszym uczuciom. Liczyć się będzie wolność uczuć ponad wszystko! Słonce w koniunkcji z Plutonem sprawdza jeszcze raz nasze zamiary, cele oraz osobiste pozycje. Kieruj koncentrację w pierwszym tygodniu nowego roku szczególnie na siebie.

                                       Fazy Księżyca

 

 

-jeszcze do poniedziałku godziny 00; 00 Księżyc w ognistym Baranie w kwadracie z Merkurym może przynieść burzliwe konfrontacje, złość i napięcie.  Z wielkąenergiąBarana rozpoczynamy ostatni tydzień starego roku 2014…

-od poniedziałku 0; 00 godziny do czwartku 18; 10 godziny 2015 roku Księżyc w wygodnym Byku w trygonie z Plutonem w Sylwestra to wielka siła i potężna energia. Już wiesz, czego pragniesz najbardziej i gdzie są Twoje granice! Jego opozycja do Saturna w pierwszy dzień Nowego Roku to możliwa nadchodząca krytyka, lub ograniczenia, które najpierw trzeba dokładnie przemyśleć.

-od czwartku godziny 18; 11 godz. Księżyc w gadatliwym Bliźniaku z sextilem Urana i trygonem Jowisza namawia do radosnych spotkaniach w gronie dobrych przyjaciół. Nieoczekiwane wydarzenia i niespodzianki czekają na wielu!

-w niedziele od godziny 2; 09 Księżyc w rodzinnym Raku z trygonem Neptuna nie sprzyja słuchaniu innych. Kieruj się intuicją i własnymi i wewnętrznymi potrzebami. Nadszedł czas odpoczynku w domowym zaciszu razem z Tobie najbliższymi sercu.

 

 

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku.Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów.

-wtorek 30.12.14 od godziny 1; 47 do 11; 57 godz.

-czwartek 1.1.15  od 13; 20 godziny do 18; 10 godz.

-niedziela 3.1.15 od od 12; 56 godziny do 4.1.15 godziny 2;09

 

 

 

 

Nowy Rok:

Skonał rok stary; z jego popiołów wykwita Feniks nowy, już skrzydła roztacza na niebie; Świat go cały nadzieją i życzeniem wita. Czegoż w tym nowym roku żądać mam dla siebie? Może chwilek wesołych? - Znam te błyskawice; Kiedy niebo otworzą i ziemię ozłocą, Czekamy wniebowzięcia: aż nasze źrenice Grubszą niżeli pierwej zasępią się nocą. Może kochania? - Znam tę gorączkę młodości; W platońskie wznosi sfery, przed rajskie obrazy. Aż silnych i wesołych strąci w ból i mdłości, Z siódmego nieba w stepy między zimne głazy. Chorowałem, marzyłem, latałem i spadam; Marzyłem boską różę, bliski jej zerwania Zbudziłem się, sen zniknął, róży nie posiadam, Kolce w piersiach zostały. - Nie żądam kochania. Może przyjaźni? - Któż by nie pragnął przyjaźni! Z bogiń, które na ziemi młodość umie tworzyć, Wszakże tę najpiękniejszą córkę wyobraźni Najpierwszą zwykła rodzić i ostatnią morzyć. O! przyjaciele, jakże jesteście szczęśliwi! Jako w palmie Armidy wszyscy żyjąc społem, Jedna zaklęta dusza całe drzewo żywi, Choć każdy listek zda się oddzielnym żywiołem….

 

A.    Mickiewicz

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


 

„Układ przypadków to właśnie przeznaczenie..”

 

 

Baran 21.3-20.4

 Uranus, Mars i Jowisz będą się o to troszczyły, aby Nowy Rok przywitał Cię dobrą atmosferą, pozytywnym nastawieniem dając czas do namyślenia nad odpowiednim i pasującymi do Ciebie decyzjami.  Nikt za Ciebie nie będzie teraz podejmował orzeczeń.  Razem z kwadratem Słońca, Plutona i Merkurego musisz ostrożnie podchodzić do wszystkiego. Złośliwe akcje i denerwujące sytuacje mogą się przeplatać aż do końca tygodnia. Świetnie, że przechodząc Wenus do Wodniak podaje Ci rękę w odpowiednim momencie!

Najważniejsze abyś teraz nic nie zaczynał sam. Grupy ludzi podobnie myślących, przyjaciele i zaufani mogą na Ciebie liczyć i Twoją pomoc.  Razem z Marsem masz wielką silę przebicia, a Twoje zdanie będzie liczyć się dla każdego.

 W Sylwestrową noc stoją dla Barana od dawna ustalone plany. Twoje zdecydowanie i odwaga razem z Jowiszem ułatwi Ci spełnienie wszystkich marzeń.

 W gronie najbliższych będziesz podziwiany. Za bezpośredniość, odwagę oraz osobistą mądrość w podążaniu za spełnieniem swoich marzeń.

 

 

 

 

 

 


Byk 21.4.-20.5

Księżyc w Twoim właśnie znaku podczas witania Nowego Roku 2015 to zapowiedz bardzo dobrego dwunastu miesięcy dla Ciebie!

  Słonce, Pluton, Merkury i Wenus w trygonie obiecuje bardzo wiele przyjemnego…gdyby nie kwadrat Marsa dla końca drugiej i początku trzeciej dekady urodzonych, który nakazuje zwrócić uwagę szczególnie na zdrowie.

 Razem z wieloma boskimi trygonami poradzisz sobie z tymi niedogodnościami. Słonce obiecuje wiele uznania, Pluton dodaje siły i mocy, Merkury czyni Cię bardziej elastycznym. Wenus w trygonie to miłość, poprawa finansowa a wszystko po bardzo trudnym roku z opozycją Saturna … Wiele się zmienia i nadszedł czas końca trudnych dni..

Mnóstwo nowych możliwości pojawiających się na Twojej drodze doda Ci skrzydle abyś rozpoczął wysokie loty. Twoje zdecydowanie i moc przekonania będzie porywać innych do akcji. Rozpocznij jednak od siebie i swoich najbliższych razem z trygonem Wenus! Na Jowisza w kwadracie nie możesz na razie liczyć. Rozpoczęte założenia muszą odpowiadać teraźniejszym uwarunkowaniom.

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Przechodząc przez próg Nowego Roku oczekuje od Ciebie wiele nowego. Pozytywnym, odważnym nastawieniem, obowiązkowością możesz dokonać bardzo wiele!

 Druga dekada urodzonych z sextilem Urana i trygonem Marsa preferuje niecodzienny czas spędzania nadchodzącego tygodnia. Twoje pomysły zadziwiają innych. Z łatwością otwierasz się na wszystko, co odmienne. Powitanie nowego, niekonwencjonalnego to jest właśnie to!

Mars i trygon Jowisza dla trzeciej dekady urodzonych razem z tranzytem Węzła Księżycowego dodaje wiele zapału. Szczęśliwe przypadki, niespodziewane miłe spotkania, zdrowie i odpowiednie decyzje towarzyszą Ci nie tylko w następnym tygodniu! Czeka na Ciebie jeszcze Wenus, która od soboty uśmiecha się z Wodnika!

Flirty, romanse i radosne nastawienie ma bardzo korzystne wpływy na Bliźniaka.

Sylwestra spędzasz w gronie Ci najbliższych w bardzo dobrym humorze. Twoje oczekiwania są wielkie! A takie niespodzianki przychodzą tez z Nowym Rokiem.

Pierwsza dekada z opozycją Saturna i kwadratem Neptuna potrzebuje więcej struktur, obowiązkowości i koncentracji na szczegóły. Prawdopodobnie masz jeszcze wiele pracy, którą spokojnie na pewno wykonasz.

 

 


Rak 22.6.-22.7.

Wiele planet w opozycji to znak, że wiele jeszcze brakuje Ci do szczęścia. Jednak Księżyc podczas powitania Nowego Roku w trygonie zwiastuje dobry nastrój, niefrasobliwą i bardzo relaksową atmosferę.

Trygon Neptuna dodaje jeszcze romantycznego, właściwego zabarwienia. W przypływie uczuć może zakręcić się nawet łza w Twoich oczach…

Swoją uwagę skupiasz ciągle tylko na otoczeniu, pragnąc dogodzić wszystkim usłyszanym zachciankom. Pierwszą osobą, o której nie należy zapomnieć, jesteś Ty sam Raku. Partnerstwa wszelkiego rodzaju razem z opozycją Plutona zmuszają Cię do przemyślenia. Ktoś wysoko postawiony może użyć siły, aby postawić na swoim i utrudni Ci zamiary. Nowi ludzie wchodzące w Twoje życie pomogą jednak w wielu transformacjach. Niespodziewane propozycje trzeba dokładnie przemyśleć. Nie podejmuj w krótkowzrocznych, spontanicznych decyzji.

Następna niedziela przyniesie wreszcie odpoczynek. Znajdujesz dla siebie miejsce wyciszenia oraz zadowolenia.

Twoja wiara w przyszłość jest nie do zniszczenia. Nowy rok kalendarzowy doprowadzi Raka na pewno do perfekcji.

 

 

 

 

 Lew 23.7.-23.8

Opozycja Marsa dla daty urodzony 10.8-18.8 może zniszczyć wiele Twoich zamierzeń. Rezygnując z agresji oraz pesymistycznego nastawienia możesz razem z układem wielu planet cieszyć się na pozytywne postępy w nadchodzącym Nowym Roku. Jowisz i Saturn, dwie najważniejsze planety stoją, bowiem po Twojej stronie przynosząc chwały, momenty szczęścia i odmienne szanse. Razem z wysoką koncentracją masz możliwość osiągnąć nawet bardzo wysokie cele. Podczas sylwestrowej zabawy prezentujesz się doskonale! Twoje decyzje i zamierzenia powinny być teraz do końca wykonane! Wymagaj jednak od innych tyle ile możesz dać też z siebie. Nie przesadzaj.

 Żadnego marudzenia czy ociągania! Wskrześ wreszcie w sobie lwie siły, aby przeciwstawić się tym, którzy Cię hamują, ganią lub krytykują.

Rezygnując z samouwielbienia postaw śmiało na swoją żywotność oraz indywidualność!  Pokaż się innym ze strony profesjonalisty. Tego wymaga od Ciebie nie tylko Jowisz w Twoim znaku, ale i całe otoczenie!

 

 

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

Już w sylwestrową noc poczujesz swoją lekkość oraz pozytywną energię. Samą pozycją Księżyca i atrakcyjnym ustawianiem planet Twoja motywacja wzrasta. Twój Merkury czyni Cię sprytniejszą. Nie zabraknie w nowych dniach na intersujących konwersacjach, inspirujących przemyśleniach oraz wiary w przyszłość.   

Otwórz się śmiało na rozmowy nawet z tymi, do których straciłaś zaufanie.. Nowe plany oraz zamierzenia zapowiadają się, bowiem nader korzystnie. Życzenia Noworoczne mają szasnę spełnienia, gdy wypowiesz je w ciszy wysyłając wszystko wysoko do nieba! Jowisz, bowiem w następnym roku przechodzić będzie do Twojego znaku…! To nie jest czas abyś koncentrowała się na przeszłych ograniczeniach!

Pozwól działać wreszcie Twojej intuicji. Razem z odmiennym uczuciem Panna może oczekiwać romantycznej atmosfery, radosnych momentów oraz aprobaty otoczenia. Wenus, Słonce i Pluton w trygonie doda Ci odpowiedniej pewności siebie.

Nowy tydzień, nadchodzący rok jest jak gdyby stworzony dla Ciebie. Z najlepszymi kartami i porcją cierpliwości masz szanse, aby wszystko, co piękne osiągnąć!

 

 

 

 


Waga 24.9.-23.10

Sama czujesz dokładnie jak pozycja Słońca Cię ogranicza. Wielkie plany muszą na razie zaczekać. Przygotuj się lepiej na małe kroki, które także zaprowadzą Cię do celu.

 Nieciekawe emocjonalne nastawienie z kwadratem Wenus odchodzi już pod koniec tygodnia. Niecierpliwość oraz niepokój mogą być tylko złą podpowiedzią. Razem z Marsem w trygonie Waga ma w sobie bez liku dzielności, aby jeszcze raz pokazać swoją mądrość, takt oraz dyplomatyczność.

Niektóre trudne sprawy rozwiążą się niedługo same. Razem z kwadratem Merkurego nie jesteś w stanie przyspieszyć wszystkiego. Postaw teraz raczej na wyrozumiałość i niezłomność. Konsekwentna, jednostajna praca może być nawet najlepszą metodą. Razem z opozycją Jowisza i Marsa w Wodniku nie wdawaj się w zbędne dysputy. Negatywna energia tej konstelacji może przynieść niepotrzebne porywy i zgubienie bardzo cennej energii.

Nadchodzące Nowy Rok i tak przyniesie Ci wiele promiennych niespodzianek, o których nawet nie odważysz się śnic… Wenus od soboty będzie naprawiać układy partnerskie wnosząc ze sobą bardziej pozytywną atmosferę.

 

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

Możesz być z siebie dumny i mijającego roku 2014.

 Sama pozycja Saturna w Twoim znaku była wielkim wyzwaniem oraz ograniczeniem z zewnątrz. Sprawy ostatnich przeszłych miesięcy jeszcze raz będą odświeżone w przyszłości. Jednak od lata 2015 stoi Ci już Jowisz z pomocą.

 Księżyc w opozycji podczas Sylwestra może przynieść nastrój niepewności. Niemniej jednak Nowy Rok  zapowiada się dla Ciebie obiecująco. Słonce, Neptun, Pluton oraz Wenus będą Ci przyświecać. Ważne, karmiczne spotkania dopiero stoją przed Tobą.

Słonce i Wenus przynosi dobrą atmosferę. Humor dopisuje Ci przez wszystkie siedem dni. Razem z Plutonem niewykluczone jest przeniesienie najwyższej góry. Trygon Neptuna ułatwia w miłości, nastrajając romantycznie. Jedynie daty urodzonych od 10.11 do 16.11 z kwadratm Marsa i Jowisza nie mogą podejmować szaleńczych przedsięwzięć. Niepewne posunięcia, nierozwaga i brak zabezpieczeń może zniszczyć wiele Twoje pracy.

Życzenia Skorpiona są najważniejsze. Tylko nie przesadzaj.  

 

 

 

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

Nowy Rok rozpocznie się dla Ciebie w towarzystwie Wenus. Jej przejście do znaku Wodnika skieruje Cię do pięknych stron życia, miłości, przyjaźni czy osobistego zadowolenia. Druga i trzecia dekada urodzonych z pięknymi układami planet: Uranus, Jowisz i Marsa może spodziewać się miłych niespodzianek, różnorodności zadań oraz urozmaicenia wszelkich działań. Sylwestra witasz w wyborowym towarzystwie. I nikt nie jest w stanie zabrać Ci pewności siebie. Układ opozycji Marsa i Jowisza wskazują jednak, aby nie fantazjować. Mars i tak w pełni ukarze Strzelca talenty. Nie zabraknie publiczności, słuchaczy czy tez ludzi patrzących tylko w Twoją stronę.

Przekraczanie osobistych granic nie będzie się opłacać. Nie podejmuj się jakiegokolwiek ryzyka.

Początek roku z Saturnem w Twoim znaku przywitasz kierowaniem uwagi na siebie. Plany będą na pewno wykonane. Na Twojej drodze pojawi się wielu ludzi, którzy Twoje ideały i waleczność podzielą. Największe zadowolenie możesz doczekać się w partnerstwach opartych na prawdziwych uczuciach, obustronnym zaufaniu i równouprawnieniu.

 

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Nowe drogi życia witasz przy eskorcie creme de la creme najlepszych planet. Słonce obok dodaje Ci pewności siebie uwydatniając Twoje kompetencje, silną pozycję oraz pracowitość. Merkury w koniunkcji otwiera przed Tobą postępowe możliwości, ciekawe kontakty i podróże z jasno wyznaczonych celem. Wenus otwiera Cię na miłość z łatwiejszym podejściem, lekkością serca i zwiewam.

Pluton koniunkcja w kwadracie z Uranem będzie wiele zmieniał i w następnym roku… Niespodzianki, nieobliczalne wydarzenia mogą być jednak także nader pozytywne. Nie trzymaj się wiec starego pozwalając odejść temu, co od dawna i tak ucieka..

. Pluton dodaje, bowiem także mocy, którą trzeba kierować w odpowiednie strony a nie ku samozniszczeniu(!). Razem z Księżycem w trygonie podczas Sylwestra możesz osiągnąć ze spokojem szczyty.

Praktycznie myślenie pomoże w nowej przyszłości wygrać kolejne partie życia. Szach mat posunięcia otwierają Ci prekursorskie drogi. Pełnomocnictwo i wolna ręka należy zdecydowanie do Ciebie.

 

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

W nadchodzącym tygodniu i roku możesz spodziewać się wiele od pozytywnych konstelacji. Sama pozycja Marsa w Twoim znaku dodaje ekspresyjności, wiary w lepsze stawiając Cię w centrum magicznych sytuacji.

Decyzje, progresywne działania, pionierskość i postępowość wychodzi właśnie z Twojego znaku! Jowisz w opozycji wysyła zaproszenia. Wielu z was może się spodziewać pomocy z zewnątrz, ludzi z autorytetem.

Odkrywczość i wynalazczość jest tajemnicą Twojego powodzenia razem z sextilem Urana. Nic nie jest w stanie Cię teraz zatrzymać. Trygon Węzła Księżycowego wskaże łagodnie kierunki życzliwych przyjaźni. Tylko, bowiem w grupie, przy większej pewności siebie możesz być szczęśliwy.

Zwracaj uwagę na dyspozycje, wydarzenia i nowo zapoznanych ludzi. Wiele radosnych, nieoczekiwanych przypadków może zaprowadzić Wodnika do pokaźnych szczytów.

Sylwester niech będzie dla Ciebie arcymiłym wydarzeniem. Przyjaźnie i fortuna jest w Twoim zasięgu. Nowa pozycja Saturna gwarantuje realizacje wszelkich planów.

 

 

 

 

 


 
Ryba 20.2.-20.3

Zrozumiałaś teraz, że szczęście i spełnienie leży tylko w Twoich rękach. Własne marzenia i plany musza stać na pierwszym miejscu, aby doczekać urzeczywistnienia..!

Wsłuchując się w ludzkie uczucia i słowa razem z sextilem Merkurego i Neptunem masz wielką silę zdolności przewidywania przy sobie!

Wykorzystujesz to? Merkury będzie ułatwiał inteligentną komunikację. Twoje myśli wybiegają bardzo daleko. Razem z nimi, trygonem Plutona, Słońca i Wenus nowo nadchodzący czas zarysowuje się porywająco.  Musisz pozwolić tylko na to, aby akceptować to, co czujesz i widzisz. Neptun, bowiem wybrał teraz Ciebie. Wyższe dymensje oraz pojęcie, wszechmocne wtajemniczenie nosisz w sobie…

 Sylwester przynosi wiele atrakcyjnych momentów. Twoje kreatywne talenty będą w nadchodzącym roku uwydatnione. Nie uciekaj już tylko, ze spuszczoną głową od swojego powołania.

Uwierz, iż planety z Koziorożca gwarantują uznania. Księżyc z Byka przynosi pozytywne zmiany. Plany, pomysły wykonasz na pewno z brawurą.

Kwadrat Saturna nakazuje jednak sprawdzanie. Nie wszystko złoto, co się świeci. Oczekiwania muszą odpowiadać realność.

                                      Dla wszystkich

 

 

Z astrologicznego punktu widzenie jest wśród nas na pewno nie wielu, którzy są w pełni zadowoleni, szczęśliwy czy też osiągnęli zamierzone wszystkie cele.

Miniony, najtrudniejszy rok 2014 Saturna był dla nas lekcją, upomnieniem a na pewno dla wielu ograniczeniem w wielu dziedzinach. Karmiczna planeta jest związana z przeznaczeniem, nierozdającą nikomu prezentów. Surowy Saturn to dyscyplina, porządek, zakazy, stabilizacja, bezpieczeństwo i mądrość…

Nadchodzący rok 2015 jest rokiem szczęśliwego Jowisza, który jest także przeciwieństwem Saturna! Oprócz skłonności do filozofii, prawa, sprawiedliwości uwielbia prawo. Celem Jowisza jest nie tylko rozprzestrzenianie szczęścia, ale przede wszystkim rozwój. Jego entuzjazm i wielką wyobraźnię nie należy mylić z pychą, zarozumiałością czy przesadą….

W Sylwestrową noc na niebie Księżyc ustawia się w pięknym, bogatym i wygodnym znaku Byka. Gdy wybije w nocy godzina 24.00 wiele konstelacji będzie wskazywało na rok bardzo zmienny, turbulentny i ogromnie dynamiczny.

Nagłe impulsy mogą nas sprowokować do spełniania na siłę własnych ambicji. Jowisz w opozycji do Marsa to wielka przesada, pełne ryzyko, bez przebierania w środkach i miarkach..

W kontaktach międzyludzkich będzie wymagane kierowanie się intuicją. Poszukiwanie wspólnego mianownika i bazy do dialogu jest największym wyzwaniem. Harmonijny wieczór, spokojnego Byka mogą zakłócić skrajne konfrontacje. Przyjazne nastawienie, trwałość, prawda, stabilizacja( Słonce, Wenus, Merkury w Koziorożcu) mogą przynieść długotrwale współprace.

Nasze przemyślenia w tych dniach krążą wokół tematów przeszłości. Co w roku 2014 Ci się udało? A co musiałeś zostawić na bok?

Projekty, które spaliły na panewce lub były zakończone wpływami zewnętrznymi( nie zależnymi od nas) dają nam lekcje nakazując wyciąganie odpowiednich wniosków.

Wkraczający rok Jowisza jest czasem optymizmu! Jego dodatkowa pozycja w znaku Lwa przynosi ze sobą wiele odważnych pomysłów, wizji, planów dając początek nowej ery…może i bez kryzysu..

Nowe postawione przez Ciebie w Sylwestra cele musza opierać się jednak na faktach. Mars z Wodnika gromadzi w sobie rewolucję mózgów! Abstrakcyjne ideologie, ekstremalne religie, aroganckie pomysły, pycha mogą zniszczeć wiele dobrych projektów..

Koncertując się w nowym tygodniu na własnych zamierzeniach a jeszcze lepiej celu. Trzymaj się prawdy, podchodząc krytycznie do problemów i zadań.. Ptolemeuszowskie stwierdzenie:..“Gwiazdy rządzą głupcami, mędrcy rządzą gwiazdami…”może działać tylko wtedy, gdy uwzględnisz własny rozwój, wiedzę i swój osobisty potencjał!

 

 

 

 

 

  

Ja życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku 2015 !

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon( bezpośrednie porady):

 AUT: 0900/900 909 (1, 81 / min), PL: 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto).

Słońce w Koziorożcu Wiedeń,28.12.2014

E-mail: honorata.n@outlook.com

 

 


Boże,

użycz mi pogody ducha,
abym godził się z tym,
czego nie mogę zmienić.
Odwagi, abym zmieniał to,
co mogę zmienić.
I mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.
Pozwól mi co dzień
Żyć tylko jednym dniem
i czerpać radość z chwili, która trwa;
i w trudnych doświadczeniach losu ujrzeć
drogę wiodącą do spokoju;
i przyjąć – jak Ty to uczyniłeś
- ten grzeszny świat takim,
Jakim on naprawdę jest,
a nie takim jak ja chciałbym go widzieć;
i ufać, że jeśli posłusznie poddam się Twojej woli,
to wszystko będzie jak należy.
Tak bym w tym życiu osiągnął umiarkowane szczęście,
a w życiu przyszłym, u twego boku, na wieki posiadł
szczęśliwość nieskończoną.

Marek Aureliusz

Austria 1959 Calendar Medal Jupiter Year

Bild via Wikimedia Common:

Bust of Jupiter l., holding his Eagle in his right hand, lightning going down at l. below, curved above: "JAHRES REGENT JUPITER" / 1959 Calendar showing the Sundays, in 2 lines around showing the dates of the Christian holidays that were celebrated in Austria.

Editor: Münze Wien.