Konstelacje i fazy Księżyca od 28.7.14 do 3.8.14 Przejście Merkurego w znak Lwa. 1.8.14.

 

"Aby rządzić, trzeba zachować dystans" A. Kępiński

 

 

 

Konstelacje tygodnia:

Merkury przechodzi do znaku Lwa, gdzie łączy się z Jowiszem. W niedzielę ustawia się w kwadracie do Marsa. Wenus tworzy dalej opozycje do Plutona i trygon z Saturnem. W sobotę Mars wzywa na pojedynek w kwadracie Jowisza.Jaki będzie nowy tydzień?

Na pewno nie będziemy się nudzić. Tydzień z wieloma pobudliwymi i emocjonalnymi konstelacjami zapewnia wiele nagłych zmian, kreatywnych procesów, intensywnych wydarzeń.

Merkury przechodzący do Lwa to pobudzenie pasji i witalności. Zabieramy się z rozmachem do niecodziennych planów. Gwoździem programu będzie nadchodzący weekend. Sytuacje zmieniają się nagle i niespodziewanie. Urozmaicenia, zbiegi okoliczności i burza mózgów może doprowadzić do ostrej wymiany zdań. Podczas pojedynku słów zwracaj uwagę na to, co mówisz. Za chwile będziesz może tego żałował….

( Merkury-Lew kwadrat Mars-Skorpion i Mars kwadrat Jowisz)

 

 

"Aby nasze życie było twórcze, musimy pozbyć się lęku przed popełnieniem błędu" Joseph Ch. Pearce

 

 

Fazy Księżyca:

-jeszcze do wtorku godziny 5; 38 Księżyc w Lwie po niedzielnym nowiu nasuwa nam nowe pomysły, wielkie plany i odwagę w realizacji zamierzeń.

-od wtorku godziny 5; 39 godz. do czwartku 18; 09 Księżyc w Pannie to konkrety, analiza, kontrola i czas na porządną reorganizację.

-od czwartku godziny 18; 10 godz. weekend z Księżyce w Wadze przy trudnych konstelacjach będzie utrudniał porozumienia w partnerstwie. Nie wdawaj się w niepotrzebne dyskusje z najbliższymi.

 

 

 Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

-28.7.14-29.7.14 od 2; 39 godz. do 5; 38 godz.

-31.7.14 od 16; 49 godz. do 18; 10 godz.

-2.7.14-3.7.14 od 4; 59 godz. do 4; 58 godz.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej; Ci, którzy żyją miłością, widzą głębiej; Ci, którzy żyją wiarą, widzą wszystko  w  innym świetle" L. Zanetti

 

 

 

 

 

 

 

  Baran 21.3-20.4

Trygon Słońca, Jowisza i od czwartku Merkurego jest dla Ciebie błogosławieństwem po długim czasie walki z opozycją Marsa. Nareszcie wszystko, co teraz rozpoczniesz będziesz na pewno zakończone powodzeniem.

W pracy do czwartku nie pozwól, aby inni traktowali Cię gorzej, niż na to zasługujesz. Z spokojem podnoś głowę już do góry. To, co zaświtało Ci w głowie w pierwszą niedzielę będzie korzystne i bardzo ważne dla Ciebie

Propozycje dane przez Jowisza sprawdzaj hojnie.. Twoja wartość jest wysoka, więc nie zaniżaj swojej poprzeczki. Praca jest dobra, ale tylko odpowiednio wynagrodzona. Ty także musisz mieć cos z tego.

Kwadrat Wenus w miłości zapowiada poruszenie trudnych spraw i wyjaśnianie sprzeczności. Interpretacja Barana nie musi być zawsze słuszna. Ukaż wiec lepiej swoją wielkoduszność.

 

 

  
Byk 21.4.-20.5

Kwadrat Słońca i Jowisza oraz opozycja Marsa z Saturnem nie będzie wpływała dobrze na Twoje sprawy zawodowe. Jest możliwe, ze pojawi się ktoś na Twojej drodze, kto będzie starał się za wszelka cenę Ci zaszkodzić. Nie pozwól innym na szykany, lub ośmieszenie Twoich planów.

Działając spokojnie według przez Ciebie ustalonego planu będziesz potrafił się temu przeciwstawić. Wiara w siebie i słuszność Twoich spraw pomoże ze spokojem zapobiegać konfliktom. Trudności są do pokonania, jeżeli Byk sam sobie zaufa.

Wenus z Raka jest wielką podporą dla Ciebie. Partner stoi po Twojej stronie i możesz na niego liczyć. Uwaga jednak na własne emocje. Mars, bowiem czyni się bardziej impulsywnym. Problemy pracy pozostaw za sobą będąc w towarzystwie ukochanej osoby.

 

 

 

 

 

  
Bliźniak 21.5.-21.6

Sextil Słońca, Jowisza i Merkurego to świetna konstelacja do wszelkich twoich planów! Już do środy, gdy Markury wjedzie w znaku Lwa możesz się spodziewać od swojej planety tylko przychylności losu. Pod jego skrzydłami z łatwością radzisz sobie z wielkimi zadaniami. Szczęśliwe zrządzenia losu przyjmiesz z szerokim uśmiechem.

Masz wzięcie i jesteś rozchwytywany. Plany idą po Twojej myśli.

Sytuacja finansowa odmienia się pozytywnie sama. Czas może pomyśleć o wakacyjnym wyjedzie gdzieś daleko?

Gwiazdy stoją korzystnie dla wszystkich Bliźniaków. Uwagę trzeba zwrócić tylko na kwadrat Neptuna.

Miłość w partnerstwach kwitnie. Razem z sextilem Jowisza Twoje poświecenie i wspaniałomyślność wzrasta.

Świetny tydzień przez Tobą!

  

Rak 22.6.-22.7.

Opozycja Plutona i kwadrat Urana do trudne konstelacje, które jeszcze długo będą Ci towarzyszyć. Na szczęście opuścił Cię, co najważniejsze kwadrat Marsa a układ innych planet jest korzystny dla Ciebie.

Wenus i jeszcze Merkury w Twoim znaku chroni Cię od przeciwności losu! Miłość, nieziemskie uczucia i zaufanie w życie pomagają w tworzeniu cudownej atmosfery.

Cieszysz się wszystkim a z uśmiechem bardziej Ci do twarzy! Twojemu urokowi osobistemu, trudno się teraz oprzeć. Jakby pod wpływem czarodziejskiej różdżki stać Cię na jeszcze dużo więcej. W portfelu dno nie ma ograniczenia i świat wydaje się dużo piękniejszy!

Trygon Marsa to dar, który daje Ci wiele siły. Wiesz od ostatniego tygodnia, dokąd ma podążać nowa droga. Przywitaj z entuzjazmem nadchodzące nowe dni! Swoim zdecydowaniem prześcigniesz teraz wszystkich!

 

 

 

 

 

 

                                                                                       
 

Lew 23.7.-23.8

Słonce i Jowisz w Twoim znaku ma zbawienny wpływ na Twoje poczynania. Czujesz się świetnie we własnym blasku promieni. Sytuacja zawodowa jest dobra a niedzielny nów Księżyca w Twoim znaku to sygnał do zmian, które są konieczne. Jowisz zapewnia dalej powodzenie a wszelkie szczęście jest w Twoim zasięgu ręki.

Kwadrat Saturna przypomina o ważności faktów.. Nie spiesz się, więc oszczędzając energie z kwadratem skorpionowego Marsa. Zwróć uwagę na zazdrośników. Teraz, co raz częściej będziesz napotykał ludzi, którzy żądają czegoś od Ciebie.

Przy okazji nie daj się wciągnąć w brudne historie. Saturn chce, aby wszystko było zgodne z normami prawnymi.

Pozostań dalej naturalny. Lew będzie dalej przykładem wiary i prawdy.

 

 

 


 
Panna 24.8.-23.9

Wszystkie układy planet mówią, że szczęście stoi po Twojej stronie! Merkury jeszcze do środy wykorzystaj w sprawach zawodowych. Jego trygon zapewnia, że to, co postanowisz z pewnym przekonaniem osiągniesz od razu. Przełożeni są przychylnie usposobieni. Wszyscy jednomyślnie zaakceptują Twoje projekty.

Wenus, Mars i Saturn w sextilu zapewniają, że wakacyjny czas będzie pełen harmonii a uczucie stabilności i bezpieczeństwa jest przy Pannie w każdym momencie. Towarzyskie spotkania odbywają się w odpowiedniej atmosferze. Rodzina i najbliżsi są pozytywnie nastawieni. Tam, gdzie nie było do tej pory zgody lub uczucia, niedającego Ci do tej pory zadowolenia będziesz potrafiła swobodnie omawiać poruszając dokładnie ten temat, który najbardziej Ciebie samej dotyczy.Wenus w trygonie przypomina o zadbaniu o siebie. Wydaj parę złotych na nowe ciuszki lub wybierz się do fryzjera.

 

 

                                                          


Waga 24.9.-23.10

Pluton kwadrat i opozycja Urana to dla wszystkich Wag wielkie zmiany.  Za Tobą stoi nadal Słonce w trygonie, Planeta szczęścia Jowisz w sextilu i od czwartku Merkury. Razem z tym planetami idziesz już tylko w dobrym kierunku!

Sprawy zawodowe, rozmowy kwalifikacyjne i egzaminy przesuń na koniec tygodnia. Planeta komunikacji będzie ułatwiać udział w przetargach, ważnych podpisach, umowach i szukaniu pracy dla tych, którzy jej potrzebują. Pojawiające się nowe, ciekawe propozycje trzeba będzie od razu akceptować! Razem z niedzielnym nowiem Księżyca i dobroczynną pozycją Jowisza przez następne 1, 5 roku masz szansę spełnić wszystkie swoje marzenia!

Mimo kwadrat Wenus w sprawach miłosnych posłuchaj podpowiedzi Słońca. Liczy się szczerość, wiarę w siebie i bezpośredniość.

W partnerstwach musza być poruszone wszystkie tematy. Nawet te bardzo nieprzyjemne.

 

 

 

 

 

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Rozpoczynający się kwadrat Słońca i Jowisza dla Ciebie będzie nie lada wyzwaniem. Nadchodzący czas przynosi ze sobą niespodzianki, niekonieczne przyjemne. W pracy i życiu prywatnym ważne będzie, aby z cierpliwością dążyć do osiągniecia tego, co sobie postanowiłeś. Merkury, bowiem, planeta wszelkiej komunikacji ustawia się również niekorzystnie dla Ciebie.

Bardzo ważne sprawy zawodowe załatw wiec do środy. W następne dni korzystaj ze swojej wiedzy, sprytu i zręczności. Twoja dobra renoma i pozycja życiowa nie może teraz zmienić!

Wenus z Neptunem w trygonie daje Skorpionom wiele wyczucia. Miłosnych, romantycznych uniesień będzie wiele! Poświęć więcej czasu sobie i osobistym potrzebom.

Najważniejsze – Mars w Twoim znaku to wielka energia i siła woli. Jednak jego kwadrat z Jowiszem może Cię wprowadzić niepotrzebnie w manewry wojenne przeciwko Tobie samemu…

Krytykę w Twoja stronę potratuj poważnie. Nieprawdziwe zarzuty wymagają Twojej natychmiastowej reakcji. Walcz o siebie i nie myśl o milczeniu!

 

 

 

 

 

  
Strzelec 23.11.-21.12

Otoczony samymi trygonami najlepszych planet( Słońca, Jowisza, od czwartku Merkurego i Urana) możesz już teraz świętować i radować się na wspaniały tydzień! A właśnie teraz razem z nowiem Księżyca możesz rozpocząć swoje ambitne plany!

 Twoja siła jest wielka i jeżeli pokierujesz się własną empatią zdobędziesz same szczyty bez większego wysiłku!

Przygotuj się dobrze na nowe, piękne zadania. Kariera, bowiem razem z wejściem Merkurego do znaku Lwa nabierze ogromnego tempa. Nie trać cennego czasu na rozmowy o niczym. Interesy będą rozwijać się optymistycznie a Twój nastrój poprawia się z dnia na dzień!

Powodzenie czeka na Strzelca! Rozluźnij się!

                                                                      

 

 

 

 


 
Koziorożec22.12.-20.1

Masz jednak trochę szczęścia! Mimo, ze otaczające Cię planety zwiastują burze z piorunami, Ty ze spokojem zajmujesz się sobą doprowadzając twoje koncepty do wytyczonego celu.

Z koniunkcją Plutona nie ma zabawy, ale od roku 2008 to już znasz. Uran w kwadracie namawia na pójście swoimi, oryginalnymi drogami.

Wenus i Merkury jeszcze do środy w opozycji to nowe spotkania, propozycje dla młodych i starych oraz ciekawe spędzenie czasu. Sytuacja finansowa będzie do opanowania. Nie zamykaj przed sobą samym drogi do miłości!

Wenus zachęca i przynosi nowe możliwości.

Razem z Marsem i Saturnem w sextilu zarezerwuj środek tygodnia na cos ważnego.  Dziarsko i dynamicznie witasz nadchodzący tydzień. Gruntownie przygotowany z wielkim rozmachem podążasz ku bezpiecznej stałości.

 

 

 

  
Wodnik21.1.-19.2

Opozycja Słonce, Jowisza i od czwartku Merkurego to nie ciekawy czas na rozpoczynanie czegoś nowego.

Nie marnuj teraz bardzo potrzebnej Ci energii na poczynania, które niewiele wprowadzą w Twoje życie. Wielka dyskusja i niecodzienne pomysły trafią z powyższymi konstelacjami jak przysłowiowa kosa na kamień…

W pracy będzie potrzebna dyscyplina, akceptowanie wytycznych i poleceń z góry. Krytyczne kwadraty Saturna oraz Marsa mogą spowodować wielkie przeznaczeniowe wydarzenia, które trudno będzie opanować jak zawsze.

Wodnik musi pozostać optymistyczny. Cierpliwość i stałość w działaniu musi być Twoją dewizą. Na drodze kariery mogą pojawić się ludzie, których trzeba będzie omijać.

Koncertuj się na sobie lub szukaj miejsc spokoju. Idąc za głosem intuicji znajdziesz odpowiedź nawet na bardzo skomplikowane pytania.

Pamiętaj o odpowiednim czasie na relaks i sport. Dbaj o swoje zdrowie.

 


 
Ryba 20.2.-20.3

Wenus, Saturn i Merkury w trygonie jeszcze do czwartku daje Rybom pewność, że to, co teraz rozpoczęłaś lub pragniesz zakończyć uda się na pewno. Uczucia w partnerstwach wszelkiego rodzaju nabierają barwy oraz intensywności. Nareszcie zaczynasz ufać, że Twoje poczynania są także zauważane przez innych.

Czujesz się akceptowana, kochana i dowartościowana razem z pięknym układem planet.  Wiesz, kto stoi po Twojej stronie i na kogo możesz liczyć.

Świetny czas dla singli na spotkanie tej jedynej osoby. Ryba może oczekiwać przyjemnych niespodzianek ze strony najbliższych. Letnie wernisaże i bardzo twórcze noce zachęcają do spacerów i aktywnego spędzenia czasu. Pamiętaj o swoich pasjach. Co jest Twoim hobby?

Jednak najbardziej zbawienne działania na Ciebie ma Mars w bardzo pozytywnym trygonie.

Idziesz jak burza w kierunku zwycięstwa. Mając wiele energii i Twoje zdrowie się poprawia.

Z zapałem podejmujesz się trudnych działań. Pokaż innym, na co Ci stać!

Dla wszystkich:

 

 

Słonce i Jowisz w znaku Lwa kierują naszą uwagę na osobiste zainteresowania, spełnienie, kreatywność i pasje.

Nowe dni będę przynosiły pytania dotyczące naszego własnego zaangażowania, własnych wartości i konieczności podjęcia odpowiedzialności za siebie.

Pod wpływem bardzo emocjonalnych i głęboko intensywnych konstelacji trudno będzie pójść na dystans i z perspektywy spojrzeć na własne działania.  Merkury przechodzący także do znaku Lwa będzie rozpalał nasze głowy i nakłaniał do bardzo impulsywnego myślenia czy reakcji. Brak obiektywizmu i niecierpliwość będzie jego negatywna stroną.

Ja ze swojej strony polecam bardzo podjęcie tematów i projektów, w które zaangażujesz się całym swoim sercem! Pasji! Lew, bowiem potrafi dobrze planować, tworzy ciekawe koncepty, jeżeli nie będzie zbyt powierzchowny.

To, co rozpoczniesz zaraz po dzisiejszym nowiu Księżyca nie może nosić w sobie pychy, przesady, zazdrości lub dominacji.

Bądź autentyczny. Kieruj się mądrością, bogactwem serca i tylko dobrymi pobudkami. Każdy, kto pójdzie za głosem swojego serca ma szanse zdobycia powodzenia.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju( prywatnych lub politycznych) również wiele się zmienia. Ci, którzy dotąd kierowali się prawdą cieszyć się będą pięknymi chwilami. Związki oparte tylko na przyzwyczajeniu doświadczą nagłych zmian, napięcia a może nawet nieopisanych zrządzeń losu.

                 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim jeszcze pięknego lata zapraszając na porady astrologiczne i sesje tarota:

http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

Słońce w Lwie, Polska, 27.07. 2014 

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

-via Wikimedia Commons: Paseo Maritimo, Caleta de Fuste in Antigua, Fuerteventura, Canary Islands.

 

 

 

 

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa"  J. Tuwim