Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 27.10.14 do 2.11.14
Na każdym miejscu i o każdej dobie, ·gdziem z tobą płakał, gdziem się z tobą bawił, Wszędzie i zawsze będę ja przy tobie, bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił….

     A.     Mickiewicz

 

Konstelacje tygodnia:

 26.10.14 Mars przeszedł w znak Koziorożca. W poniedziałek Wenus i Neptun tworzą trygon. Wtorek to dzień Słońca i Neptuna w pozytywnej konstelacji. W nadchodzący weekend Merkury, Jowisz łączą się w sextilu.W niedziele Wenus łączy się w sextilu z Plutonem. Także Mars oraz Neptun.

 

 

Jaki będzie nowy tydzień?

Przechodzące Słonce przez znak magicznego Skorpiona ożywia naszą intuicję i wyczucia sytuacji. Gdy Słonce, Wenus oraz Neptun łączy się w trygonie z Neptunem atmosferę potęguje nastrojowość, romantyczność, współczucie oraz niezwykłość. Mars na początku tygodnia osłabia nasze siły przebicia razem z bogiem morza, chmur i deszczu. Ale już w następny piątek świetne połączenie Jowisz z Lwa z Merkurym dodaje nam pewności siebie, podsuwając przy tym obiecujące pomysły. Wenus i Pluto zadbają o prywatną harmonię.  W towarzystwie osób nam najbliższych czujemy głęboką, wspólną wieź… Dzień Zaduszny, jak co roku towarzyszy nostalgiczna aura.. Tak, to Słonce w Skorpionie przypomina, że życie jest w pełni zespojone ze śmiercią.

                                  Fazy KsiężycaŻycie jest ciągiem następujących po sobie chwilowych rozwiązań.

Terry Pratchett

-poniedziałek rozpoczynamy radosnym Księżycem w Strzelcu. Jego pozytywne połączenie z Merkurym i Słońcem nadaje nam do wtorku 11; 04 godz. wigoru, powera i wiary w lepsze jutro!

-od wtorku 11; 05 godz. do czwartku 14; 43 godz. Księżyc w Koziorożcu pozwala wypełnić wszystkie konieczności. Nie pozwól wyprowadzić się z równowagi, nawet, gdy inni Cię ponaglają!(Księżyc kwadrat Uranus)

-od czwartku godziny 14; 44 godz. do soboty godziny 17; 38 godz. to świetny czas na Halloween Party! Księżyc w Wodniku pozwoli spędzić przyjemny czas z przyjaciółmi! Nie jesteś zadowolony z siebie?( Księżyc kwadrat Wenus) Nie psuj sobie humoru! Czas na miłe spotkania!

-od soboty 17; 38 czas zaduszny i Wszystkich Świętych razem z Księżycem w Rybach nastraja nas rzewliwie oraz sentymentalnie. 1.11.14 -lepiej czujemy się sami z własnymi myślami( Księżyc kwadrat Saturn), gdy już w niedziele Księżyc trygon Wenus szuka partnera, rodziny i przyjaciół oraz osób Tobie najbliższych..

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku.Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów.

-poniedziałek 27.10.14 od godziny 17; 19 do 28.10.14 godziny 11;04

-czwartek 30.10.14 od godziny 4; 02 do godziny 14;53

-sobota 1.11.14 od godziny 7; 23 do godziny 17;38

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?Niech twoje życie będzie wykrzyknikiem, a nie znakiem zapytania!

H.J. Brown Jr.
Baran 21.3-20.4

Od 26.10.14 Twój patron Mars ustawia się w kwadracie najpierw dla pierwszej dekady urodzonych. Ważnym punktem będzie zwrócenie uwagi na zdrowie. W kwestii zawodowej nie należy nabierać na swoje barki za wiele zadań. Z tą konstelacją nie będziesz w stanie sobie ze wszystkim poradzić.  Niecierpliwość, gniew, agresja są jego negatywną cechą. Dlatego lepiej przeczekać trudne fazy, aby ze spokojem działać w odpowiednim momencie. Trzymaj się na razie z tylu, dając innym możliwość raz postania w pierwszym rzędzie.

Druga i trzecia dekada z kwadratem Plutona i jeszcze opozycją Merkurego nie powinna za wiele ryzykować. Uranus w Twoim znaku chce prześcigać się ze wszystkimi. Kieruj nim, steruj. Nie pozwól na nieprzemyślane kroki lub reakcje. Kompromis i zgoda niech będzie Twoim priorytetem.

Z trygonem Jowisza i jeszcze Marsa możesz śmiało planować życie towarzyskie oraz profesjonalne. Stawiaj na własne specjalizacje oraz dyplomację w przekonywaniu. Razem z planetą szczęścia zadowolenie jest po Twojej stronie!

 


Byk 21.4.-20.5

Z opozycją Słońca i Wenus trudno będzie o koncentrację na pozytywnych stronach codziennego dnia. Jednak Uniwersum nie zostawia Cię w rozterce. Z pomocą stoi Ci od 26.10.14 w trygonie Mars z Koziorożca!

Świetnie! Nowa siła i wielka pozytywna energia przyda się po ostatnim zaćmieniu i nowiu Księżyca.  Nie poddajesz się, nie marudzisz i nie narzekasz Z wielkim zapałem przechodzisz do walki o siebie! Twoje zdrowia i efektywność poprawia się!

Brawo Byku! Jesteś nam przecież wszystkim bardzo potrzebny. Razem z trygonem Plutona poradzisz sobie nawet z wielkimi szkołami życia! Nie licz jednak na to, że coś zrobi się samo. Jowisz w kwadracie to iluzja i wiara w bańkę mydlaną… razem z Saturnem w opozycji potrzebna jest dokładność, obowiązkowość i pokazanie innym swoich najlepszych stron. Jesteś pod obserwacją!

Najlepiej będzie poświeci wiele czasu tylko miłości. Wenus stoi, bowiem bardzo pozytywnie do Twojego znaku. Piękny czas aby znowu poczuć intensywną wspólnotę partnerską.

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Słonce w Skorpionie nie jest dla Ciebie optymalne, jednak układ gwiazd zapewnia, że i tak dopniesz swego! Twój Merkury już jest w biegu prostym w trygonie. Powodzenia możesz zyskać bez wysiłku. To, co nie udało się wcześniej, będzie naprawione i w dodatku wynagrodzone! Z Jowiszem w sextilu masz zwycięstwo w ręku! Nagrody a nawet wyróżnienia.. wszystko się udaje i działa tak jak trzeba!

Razem z Uranem w pozytywnej konstelacji nie chcesz siedzieć w rutynie.  Wypróbuj śmiało coś nowego, oryginalnego. Szukaj swojego spełnienia, ale w odmiennym i dużo lepszym. Warto teraz nauczyć się, coś ciekawego, wykorzystując wiele danych Ci możliwości oraz sprzyjających warunków.

Jowisz i Merkury konfrontuje Cię w tym tygodniu z wiadomościami, których się nie spodziewasz…. Twoim sprytnym, inteligentnym podejściem możesz pod koniec tygodnia trafić z zamkniętymi oczami w sama dziesiątkę.

 Przygotuj się zwracając szczególną uwagę na plany i sytuację finansową!

 

 

 

 
 Rak 22.6.-22.7.

Od dawna już czekałeś, aby Wenus ustawiła się tak w pięknej pozycji jak teraz. Jej trygon ze znaku Skorpiona pozwoli wreszcie odpocząć, skoncentrować się na partnerstwach, pozytywnych uczuciach z nadzieją i wiarą w sercu! Wszystko, co potrzebujesz masz w sobie i dookoła. Czujesz się wreszcie szczęśliwy i radość napawa Ci serce, gdy Twoi najbliżsi tak samo to odbierają.

 Single mają bardzo dobry czas na odnalezienie swojej drugiej połowy. Przyjaźnie mogą zamienić się w głębsze uczucia.  Dla spraw uczuciowych i miłosnych planety stoją fantastycznie. Nie zapominając, że Wenus jest również przynosi poprawę finansową!

Pierwsza dekada urodzonych musi jednak wcześniej rozprawić się z Marsem w opozycji z Koziorożca!  Uwaga na agresywnych przeciwników, dużo silniejszych od Ciebie. Twoje działania musza być nastawione razem ze Słońcem i Wenus w trygonie na harmonie oraz zabezpieczenia i defensywę z głową. Uwaga na zdrowie.   Druga dekada urodzonych razem z kwadratem Urana, opozycją Plutona i kwadratem Merkurego, już w biegu prostym będzie szukała nowych, oryginalnych dróg na rozwiązanie wszelkich prowokacji.

Pozwól sobie na relaks, zabawę i odpoczynek. Rak zasłużył sobie na uciechy ciała i duszy!

 

 

 

Lew 23.7.-23.8
 

Pierwsza dekada urodzony pod znakiem Lwa z kwadratem Słońca i Wenus nie będzie czuła się świetnie. Ale bez pośpiechu!! Pomimo, że brakuje Ci w tym tygodniu pewności siebie warto przyjrzeć się trudnym sytuacjom. Licz na stres i podejmuj ze spokojem wszelkich decyzji. Podwyższanie stawki może zapewnić Ci sukcesy, jeżeli dopuścisz do głosu odmienne ideologie. Pozostań wieloduszny akceptując odmienne potrzeby Twoich partnerów.

Lepiej będzie się funkcjonowała druga dekada urodzonych z sextilem Merkurego już w biegu prostym, pięknej konstelacji Jowisza oraz Uranusa: sytuacje zmieniają się z godziny na godzinę w pozytywnym sensie!  Lepiej być nie może, gdy radość sama wpada do Twoich rąk. Pozytywne wiadomości i całkiem odmienne pomysły warto wypróbować i od razu wdrażać w życie!

Trzecia dekada urodzonych z kwadratem Saturna musi liczyć na kontrolę, wysokie wymagania i ciągłe podwyższanie poprzeczki przez podwładnych.

Saturn sprawdza jeszcze raz, co daje Ci stabilizacje i bezpieczeństwo, a co należy zostawić za sobą.

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

Ach jak przyjemnie, gdy ma się do zapowiedzenie tylko świetne informacje! Po długim czasie z kwadratem Marsa można napisać o powodzeniu w miłości, pracy i poprawie sytuacji gospodarczej!

Myślę, że już od ostatniego zaćmienia i nowiu Księżyca w Skorpionie powiedzenie słowa „nie” przy „tak” na prekursorskie nie sprawiło Ci kłopotu!

Pierwsza dekada urodzonych z ogromną pewnością siebie stoi z podniesioną głową do swoich ideałów i poglądów. Sextil Wenus już nie tylko tęskni do miłości, czułości i bliskości, ale pragnie przytulic cały świat do swojego serca! Niech wszelkie marzenia się teraz spełniają! Wychodź naprzeciw szczęściu! Działaj i pomagaj pięknym konstelacjom. Bardzo dobry czas na pisanie podań o pracę i rozmowy kwalifikacyjne.

Razem ze Słońcem w sextilu i trygonem Plutona nie ma siły, która może Cię zaskoczyć! Panna przyjmuje na siebie z ochotą wszelkie obowiązki wiedząc, że i tak wszelkie sukcesy czekają na nią za rogiem! Sextil Saturna pomaga w rozpatrywaniu wszelkich szczegółów oraz niuansach. Jesteś prawdziwym wzorem, godnym polecenia! Bardzo dobry tydzień przed Tobą!

 

 

 

 
Waga 24.9.-23.10

Mars w kwadracie utrudni pierwszej dekadzie urodzonych nowy tydzień. Najważniejsze zwróć uwagę na zdrowie. Następnie zrezygnuj ze stresu, angażowania w kłótnie, poważne konflikty czy walki z wiatrakami. Lepiej jest przeznaczyć własną pozytywną energię na dokonanie osobistych zmian związanych z domem lub rodziną!

 Druga dekada urodzonych z koniunkcją Merkurego, Jowisza i Węzła Księżycowego może oczekiwać szczęśliwych spotów wydarzeń. Mimo, że Uranus w opozycji czyni Cię odmienną, nowe będzie sprawiało Ci zadowolenie i da uczucie, że żyjesz! Awangardowy powiew wiatru ożywi Twoją dusze. Nowa perspektywa zawodowa bardzo Cię ucieszy. W miłości oczekuj przyjemnych niespodzianek!

Waga nie powinna teraz koncertować się na tym, czego nie ma, ale na tym, co już stworzyła i zdobyła dzięki własnym działaniom! Skupiaj swoje myśli tylko na swoich kreatywnych talentach. Twoje doświadczenia będą pomocne podczas długich przerw pustego biegu Księżyca.

 

 

 

 

 

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Nowe możliwości robią się coraz wyraźniejsze. Istotne w nowym tygodniu będzie, abyś i Ty sam wykorzystał świetne konstelacje i odważnie przechodził do zmian swoich planów! Planety stoją nader pozytywnie, jeżeli chodzi o sytuacje partnerskie oraz zawodowe!

 Mars w trogonie dodaje werwy, zaradności oraz rozmachu w działaniu. Razem z połączeniem Słońca oraz Wenus możesz cały świat owinąć dookoła swoje palca. Wszelkie życzenia będą jednak spełnione. Jesteś szarmancki oraz uprzejmy. Nikt nie jest w stanie odmówić Twoim prośbom! Ze Słońcem i Plutonem w sextilu możesz mierzyć bardzo wysoko… Twoje powodzenie jest teraz nieograniczone!

Koniec drugiej dekady urodzonych Skorpionów z kwadratem Jowisza musi uciekać od iluzji. Sprawdzaj, licz i wymierzaj.  Wszystko musi mieć charakter praktyczny.

Przed Skorpionem bardzo silny tydzień. W miłości i sprawach zawodowych mogą być spełnione marzenia. Wykorzystaj dobrze aktualne, szczęśliwe impulsy przyjaznych Tobie planet! Nagradzaj siebie samego od czasu do czasu! Tak bardzo wiele do tej pory osiągnąłeś!

 

 

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

Nowe dni zapowiadają się bardzo dobrze, mimo, że Słonce przeszło w znak Skorpiona. Mars przez ostanie cztery tygodnia zostawił w Twoim zodiaku wiele bojowej energii, która dodaje Ci skrzydeł do niezliczonych zadań. Masz wszystko pod swoją kontrolą i za łatwością odnajdujesz siebie samego. Środek tygodnia zapowiada się spokojnie. Od piątku razem z Księżycem w Wodniku i piękną konstelacją Merkurego z Jowiszem Twój optymizm wzrasta.  Świetne wieści i odpowiednie towarzystwo napawa Cię euforią oraz radością!

Druga dekada urodzonych ma najlepsze konstelacje. Układy planet gwarantują rozpoczęcie ważnych nowych projektów i omówienia dalszych strategii. Do spraw finansowych masz odpowiednią rękę. Jowisz poprawia Twoją intuicję.

Pierwsza dekada urodzonych, razem z kwadratem Neptuna musi krytyczniej podchodzić do wielkich planów.

Ważne jest uwzględnienie warunków obiektywnych i poleganiu tylko na samym sobie.

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

 Przejście Marsa 26.10.14 do Twojego znaku to nader pozytywna wiadomość. Mars jest, bowiem tutaj w wywyższeniu( pozytywne położenie) i będzie wzmacniał Twoja siły przebicia, dodawał wiary w siebie i kierował do celu oraz sukcesu!

Pierwsza dekada urodzonych razem z sextilem Słońca, Wenus oraz Neptuna może już skakać z radości na chmurce numer siedem! Miłość, radość i zadowolenie w partnerstwach wszelkiego rodzaju ułatwiają wszelkie sytuacje.

Drugą dekadę koniunkcja Plutona popycha do objęcia roli przywódcy. Jednak kwadrat Urana i Merkurego może pokrzyżować Twoje zamierzenia. Realizuj wszystko pomału. Idealnie byłoby jeszcze tydzień odczekać.

Trzecia dekada Koziorożców profituje z sextila Saturna. Twoja praca będzie nagrodzona i możesz oczekiwać już powodzenia.

Wykorzystaj położenie Marsa, który przyda się do ważnych projektów. Koziorożec ma wszystko w swoich rękach. Od Ciebie samego zależy teraz najwięcej! Nie działaj jednak w pojedynkę. Postaw na wspólnotę i odpowiednie partnerstwa.

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Wenus i Słonce w kwadracie dla pierwszej dekady urodzonych zabiera pewność siebie i napełnia niepewnością. Nie zrażaj się od razu niewielkimi wyzwaniami. Kwadraty zmuszają nas do działania i szukania mądrych rozwiązań. Nie pozwól na odrzucenie Twoich planów!

 Jowisz, bowiem stoi jeszcze znakomicie i namawia do nowych projektów. Merkury z Wagi będzie Ci dobrze doradzał! Słuchaj się przyjaciół i najbliższych kolegów. Druga dekada urodzonych szuka dla siebie oryginalnych pasji. Nowe przyjaźnie, odmienne pomysły oraz niecodzienni ludzie będą dostarczać Twojej osobie wiele korzyści!

Saturn kwadrat dla trzeciej dekady urodzonych nakazuje trzymać się faktów. Cierpliwość oraz dokładności pomogą w zwolnionym tempie wszystko zdefiniować.

Ważna jest trwałość oraz kontynuacja!

 

 

 

 
 
Ryba 20.2.-20.3

Gdy Mars i Wenus stoją w pozytywnej konstelacji można mówić o szczęściu w miłości. Gwiazdy pragną wskazać Ci nowe drogi do radości rozprzestrzeniając atmosferę romantyzmu, namiętności oraz wielkiej pasji!

Położenie Marsa wykorzystaj w każdej zawodowej profesji. Jego odwaga, pomysłowość oraz żywiołowość każdej Rybie się przyda! On przyniesie zadowolenie oraz powodzenie.

Wenus i Mars naprawia również układy partnerskie, w których od dawna wiele brakowało. Twoi najbliżsi oraz przyjaciele dostrzegają w Tobie najlepszego kompana. Należałoby w tym czasie więcej czasu poświecić dla najbliższych. Aura tygodnia będzie sprzyjała miłym spotkaniom, wieczorom przy świecach i zaangażowanym działaniom zawodowym.

Pluton nadaje Ci konkretyzacji. Twoje cele są Ci świadome. Wiesz dobrze, co musisz osiągnąć. Wybieraj, więc glos intuicji, gdy chodzi o istotne zadania.

Najwięcej czasu przeznacz jednak własnym uczuciom! Pozytywne gwiazdy uśmiechają się w tej kwestii do Ryby!


                     Dla wszystkich:Życie nie jest koniecznością, ale jeśli człowiek zdecydował się żyć, powinien żyć pięknie!

M. Hłasko
Nowy tydzień z odmiennym powiewem wiatru Słońca ze Skorpiona będzie wzywał wszystkich do omówienia jeszcze raz sytuacji partnerskich( Merkury już w biegu prostym, jeszcze w Wadze), finansowych, oraz wszelkich innych wartości.

Działania związane z manipulacją, zazdrością czy tez uzależnienia nie przyniosą pożądanych efektów.. Nie warto w tym czasie podejmować ryzyka. Tendencja do złudzeń jest coraz większa, a układy planet chcą jasnych połączeń sposobów współpracy w osobistych relacjach partnerskich czy biznesowych.

Kto pragnie doczekać powodzenia musi zrezygnować z egoistycznych pobudek. Równość, pokój oraz dyplomacja w komunikacji wszelkiego rodzaju będzie ułatwiać porozumienia. Trygon Wenus do Neptuna i koniunkcja Słońca z Wenus i następny trygon do boga Posejdona oznacza głęboką intensywność naszych uczuć, wizji i otwarcie naszej świadomości na odmienne sygnały.

Osoby bardzo wrażliwe będą miały możliwość doznania wielu odmiennych uczuć, które będą związane z nieznaną świadomością. Bardzo dobry czas na kreatywne działania, medytacje czy szukania nowych wizji

Uważać w tym czasie należy zwrócić  na transakcje finansowe. Neptun utrudnia jasne akcje o szczegółach i stałości nie ma nawet mowy.

 Nowe dni nadają się najlepiej na romantyczne spotkania, poczucia głębokich chwil intensywnej głębi oraz bliskości. Zbiegi okoliczności może pastwić na naszej drodze ludzi nam przeznaczonych. Wykorzystaj swoja empatię oraz intuicję.

Wiele nowych doświadczeń uczuciowych będzie wzbogacać nasze wnętrze, ale brak jest tu konkretów. Neptun dając nam natchnienie i połączenie z innym światem może świadomie skierować nas na błędne drogi.

Konstelacje nowego tygodnia zapowiadają raczej spokojna i powściągliwą atmosferę. Merkury w biegu prostym jeszcze raz będzie starał się rozwiązywać wszelkie problemy. Nie uciekając od konfliktów, ale spokojem i równowagą dążąc do rozsądnego wyjaśniania i oczyszczania nieporozumień, każdy z nas może wiele osiągać.

Energia wielu trogonów może nas blokować i odbierać pozytywną energie oraz dawać za wielką( lub jej brak!) pewność siebie. Kierując się spokojem, harmonią, bez większych emocji jest możliwość rozsupłania wielu trudnych, przeszłych problemów.

Pozostań w realu i stan odważnie do konfrontacji rzeczywistych doświadczeń. Nie uciekając w swat fantazji, akceptując nieporozumienia oraz przykre incydenty jest możliwość pozbycia się balastu przeszłości i wyruszenie bez rozterek w sercu w całkiem nowe drogi przyszłości.

„Eskalacja wszelkich napięć rozpoczyna się z porzuceniem dialogu” 

 

 

Ja życzę wszystkim radosnego tygodnia i wielu pozytywnych wrażeń!

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, telefon, mail albo prywatnie. Nauka astrologii. Informacje; http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

Zapraszam na mój profil Facebook pod: Honorata Nothdurfter

Słońce w Skorpionie 26.10.14, Wiedeń

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

 

 

Jeżeli tu i teraz jest dla Ciebie nie do zniesienia i uważasz, że jesteś nieszczęśliwy to istnieją trzy możliwości. Zostaw te sytuację, zmień ją albo zaakceptuj ją całkowicie. Jeżeli chcesz wziąć odpowiedzialność za swoje życie to musisz wybrać jedną z tych trzech opcji i decydować teraz!

Eckhart Tolle

Recoleta Cemetery - Mausoleum 75

Foto via Wikimedia Commons. 

"Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma."
Wisława Szymborska