Konstelacje i fazy Księżyca od 26.5.14 do 1.6.14. Nów Księżyca w Bliźniaku na osi Strzelec/ Bliźniak 28.5.14 o godz. 20; 41

 

Moim praw­dzi­wym obo­wiązkiem jest oca­lić włas­ne marzenia.

  Arthur Schopenhauer

 

 

 

Konstelacje tygodnia:

 

Nów Księżyca w Bliźniaku 28.5.14 o godzinie 20: 41 wprowadzi sprzeczne uczucia i atmosferę zamieszania. W czwartek Wenus opuszcza po długim czasie znak Barana wchodząc w ziemskiego Byka. Merkury przechodzi do Raka. W sobotę Słońce i Mars tworzą wielki energiczny trygon.

 

.

 

 Jaki będzie nowy tydzień?

Przed nami jeszcze jeden pozytywny i spokojny tydzień. Dwie zmieniające swoje położenie planety, a mianowicie Wenus i Merkury, wprowadzają błogi czas harmonii. Sprawy rodziny, bezpieczeństwa, stałości i trwałości będą głównym naszym priorytetem.

Nów Księżyca na osi Bliźniak/ Strzelec oddziela nasze marzenia od rzeczywistości. Liczyć będą się tak jak już od początku roku: fakty, realność i otaczająca nas rzeczywistość….

Fazy Księżyca:

 

 

„Im dłużej pozostajesz w jednym miejscu, tym większą masz szansę na rozczarowanie.”
Art Spander

 

 

 

 

- od poniedziałku do środy 6:48 godz. Księżyc w Byku wprowadza spokojną atmosferę. Nie dajemy wyprowadzić się drobnostkami z równowagi. Dobry czas na prace w ogrodach, odpoczynek, relaks i wyjścia do fryzjera.

- od środy 6:49 godz. do piątku 16:13 godz. Księżyc i jego Nów w Bliźniaku (28.5.14) przynosi ze sobą wiele niespodzianek i zmienną aurę dnia.

- od piątku 16:14 godz. Księżyc w Raku to bardzo wrażliwy czas. Zwróć uwagę na swoje zmienne emocje.

 

 

 

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

- wtorek 27.5.14 od 11:11 godz. do 28.5.14 godziny 6:49

- czwartek 29.5.14 od godziny 12 do 30.5.14 godziny 16:14

- niedziela 1.6.14 od 8:33 godz. do 2.6.14 godziny 3:44

Dobre dni, złe dni:

 

 

“Nie bój się zrobić czegoś głupiego. W najgorszym razie to po prostu nie zadziała.”
Peter Shankman

 

 

 

28.5.14 Nów Księżyca w Bliźniaku na osi Bliźniak/ Strzelec:

 

Powiązany Nów z kwadratem Neptuna i wielkim trygonem Jowisza, Saturna i Chirona wprowadza aurę zawirowania i niemożności rozpatrzenia odpowiedniego wybrania kierunku drogi. Polaczenie z Neptunem ma charakter spirytualny, duchowy, dający nam możliwość odpowiedzi na pytania, kim jesteśmy i dokąd mamy dążyć.

W tym dniu należy zając się tylko sobą i swoim wnętrzem wsłuchując się dokładnie w to, co mówi Twoja dusza i serce, zastanawiając się, co ma wpływ na nasze zachowanie, myśli, działania i wyobrażenia. To, od czego jesteś uzależniony i jest dla Ciebie ciężarem, należy pożegnać. Nowa droga pojawiającą się przed nami nie będzie miała związku z przeszłością. Stojące planety w znakach powietrznych: Słońce, Księżyc, Merkury i Mars ułatwią nam spojrzenie na samego siebie z dystansem dopasowując nasze działania do warunków zewnętrznych i potrzeb wewnętrznych.

Aby rozpocząć nowe przedsięwzięcia potrzeba ogromnego własnego przekonania i jasności umysłu, dokąd ma prowadzić wybrana przez nas droga.

 

 

 

 

 

 

 

29.5.14 Przejście Wenus w znak Byka i Merkurego w znak Raka.

Wenus w Byku jest w swoim domu (także w Wadze), co oznacza, że tu jej działanie nie tylko jest bardzo pozytywne, ale również pracuje dla naszego bezpieczeństwa. W tym czasie zajmujmy się wartościami materialnymi (np. pieniędzmi) oraz swoją własną oceną (np. samoświadomością, pewnością siebie).

Wenus w Byku szuka przede wszystkim stabilnych uczuć i poczucia bezpieczeństwa w partnerstwie. Ciepło, czułość i rozkosz to są jej główne cechy.

Uczucia będziemy teraz traktować poważnie z ogromną cierpliwością szukając poczucia szczęścia, wygody, dobrobytu i wierności.

Bardzo dobry czas dla wszystkich spod znaku Byka oraz Panny, Koziorożca, Raka, Ryby.

 

Merkury w Raku kieruje się przede wszystkim emocjami, zmiennymi uczuciami, wyobrażeniami i subiektywnym myśleniem. Komunikacja będzie dotyczyć w szczególności tematów rodziny, bezpieczeństwa, życia i podstawowych uczuć.

Z obawy przed zmianami Merkuremu brak jest tu inicjatywy. Działa ostrożnie i rozważnie kierując się fantazją ,refleksją oraz ogromną empatią.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

 

Paulo Coelho:

Trze­ba umieć wal­czyć o swo­je marze­nia, ale trze­ba też wie­dzieć, które dro­gi są nie do prze­bycia i zacho­wać siły na przejście in­ny­mi ścieżkami. 

 

 

 

Baran 21.3-20.4

Zbliżający się Nów Księżyca w Bliźniaku przyniesie wiele zmian w Twoich planach. Stojące w sextilu Słońce ułatwi zrobienie nowych kroków w bardzo odmienną stronę. Uważać trzeba będzie na kwadrat Merkurego, który razem z Marsem w opozycji nakazuje przyłożenia się do podstawionych Ci zadań z podwójną energią. Kwadrat Plutona nie ułatwi walki z konkurencją. Ale czy naprawdę Twoje działania i ogromne zaangażowanie jest tego warte?

Uran w sextilu na pewno przyniesie nowe wiadomości, ciekawe pomysły i nieoczekiwane wydarzenia.

Urodzeni w trzeciej dekadzie mogą polegać jeszcze na sobie i swoich zamierzeniach. Wenus w sextilu będzie umilać wszystkie kontakty międzyludzkie.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Byk 21.4.-20.5

Wchodząca Wenus do Twojego znaku to zapowiedź bardzo pięknego i romantycznego czasu. Od Ciebie będzie teraz zależało jak wykorzystasz tę piękną pozycję swojej planety. Otwierając drzwi na miłość, radość i przyjemności możesz sobie samemu zagwarantować szczęśliwą fazę tego roku.

Przyjmuj więc te podarki gwiazd koncentrując się na tym, co sam potrafisz robić, bez uzależniania się od innych.

Ale to nie wszystkie miłe wiadomości. Merkury, planeta komunikacji, ustawia się w sextilu do Twojego Słońca. Nie tylko z gracją prowadzisz wszystkie rozmowy, ale również sprawy zawodowe nabierają pozytywnego tempa.

Jesteś przekonywujący. Z elegancją i ogromną łatwością nawiązujesz nowe kontakty. Wdzięki Wenus dodają Ci jeszcze wytworności. Oj, bardzo polubisz nadchodzące dni.

 

 

 

 

 

 

 
Bliźniak 21.5.-21.6

Stojące Słońce i Merkury w Twoim znaku i dodatkowo Nów Księżyca 28.5.14 o godzinie 20:41 to ogromna okazja do rozpoczęcia czegoś nowego. Z pięknymi konstelacjami wyżej wymienionych planet możesz odważnie cos zaryzykować i wykorzystać dane Ci szanse.

Urodzeni w pierwszej dekadzie muszą jednak uważać na kwadrat Neptuna, który chce ich oszukać i sprowadzić na nieodpowiednią drogę. Nie dajcie się zwieść pięknym słowom, nagłym, wielkim planom i propozycjom nie z tej ziemi.

Cokolwiek rozpoczniecie musie mieć ręce i nogi oraz opierać się na niezbitych faktach!!

Urodzonym w drugiej dekadzie z sextilem Urana na pewno coś oryginalnego wpadnie do głowy. Wyjątkowe pomysły i niecodzienne działania jeszcze bardziej podkreślą twoją indywidualność.

Urodzeni w trzeciej dekadzie mają dobre konstelacje z koniunkcją Merkurego i sextilem Wenus. W miłości możecie teraz się spełnić.

 

 

 
 

 

Rak 22.6.-22.7.

Nie miałeś ostatnio szczęścia. Planety odwracały się do Ciebie plecami. Bardzo trudne układy: Marsa, Urana, Wenus nie mówiąc o najbardziej dramatycznej opozycji Plutona…

Nadchodzą jednak lepsze dni... Jak po burzy wychodzi słonce, tak od czwartku z wejściem Merkurego do Twojego znaku i sextilem Wenus bardzo wiele się zmienia!

Mars będzie jeszcze wprowadzał stresowe sytuacje, ataki z zewnątrz i rozczarowania. Bezsilność. Uran nakazuje wszystko zmieniać, Pluton - to najtrudniejsze, czego można się spodziewać.

Merkury w Twoim znaku nakazuje koncentrować się na najważniejszym. Akceptuj to, co się będzie działo i postaraj się zrozumieć tego głęboki sens.

Planeta komunikacji poprawi Twoje sprawy zawodowe. Dobre możliwości i propozycje trzeba wykorzystywać. Wielu będzie się teraz interesować Tobą! Podpisuj więc odważnie ważne umowy.

Wenus tymczasem ułatwia w aranżacji partnerskiej. Nareszcie będzie milej, serdeczniej i przyjemniej…

Poprawa finansowa tez jest gwarantowana!

 

 

 

 

 

 


 

 

Lew 23.7.-23.8

Jeszcze cały następny tydzień Słońce z Bliźniaka ogrzewa Cię i pomaga w Twoich zamierzeniach. Wiele możliwości otworzy się przed Tobą. Konstelacje namawiają do zrobienia czegoś, czego jeszcze nie wypróbowałeś.

Pełna energii i dyscypliny pierwsza dekada z sextilem Marsa zabiera się do realizacji swoich planów.

Urodzeni w drugiej dekadzie z trygonem Urana szukają niecodziennych pomysłów. Kwadrat Saturna nakazuje abyście robili to, co najlepiej potraficie.

Trzecia dekada Lwa jeszcze z trygonem Wenus i sextilem Merkurego ma wspaniałe układy planet w miłości i nawiązaniu kontaktów, które w przyszłości będą bardzo pomocne.

Wszystkie Lwy muszą zwrócić uwagę na przyjaźnie. Jest cos, co powinieneś wyjaśnić? Zrób to!

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Panna 24.8.-23.9

Niby jesteś a jednak Cię nie ma… Od dawna czegoś Ci brakowało. Przyjemności, radości, szczęścia?

Od czwartku wiele się zmieni w Twoim życiem, zaraz po Nowiu Księżyca w Bliźniaku. Wenus i Merkury ustawiają się pozytywnie poprawiając sytuację zawodową, finansową a szczególnie sytuację partnerską!

Nareszcie nadchodzą momenty beztroski i entuzjazmu.  Dobry nastrój trudno będzie teraz zgubić. Wenus doda tu jeszcze trochę wigoru kierując Cię razem z Merkurym na zawodowe szczyty.

Urodzeni w pierwszej dekadzie walczyć będą jeszcze z przeciwnościami Słońca w kwadracie. Ale razem z trygonem Plutona i sextilem Marsa odważnie pokonają dysharmonię i blokady nadchodzące z zewnątrz.

Urodzeni w pierwszej i drugiej dekadzie muszą uważać w dniach koło Nowiu Księżyca. Działajcie z zastanowieniem. Nie podpisujcie żadnych ważnych umów. Merkury w kwadracie i dodatkowo Neptun w opozycji może wprowadzić chaos i zamieszanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 
Waga 24.9.-23.10

Z trygonem Słońca i koniunkcją Marsa można powiedzieć, że czujesz się wspaniale.

Nadchodzący Nów Księżyca w bratnim Ci Bliźniaku przynosi dobre wiadomości w sprawach kariery!

Propozycje lub projekty teraz Ci zaproponowane w 100 procentach przyniosą spełnienie zawodowe i ogromne zmiany!

Siły do wykonania wszystkiego Ci nie zabraknie. Mars popycha do przodu dając bardzo pozytywną energie.

Urodzeni w pierwszej dekadzie mają najlepsze konstelacje. Wszystko, czego dotkną doczeka się spełnienia.

Druga dekada musi zrezygnować z walki i stawiać więcej na odpowiedzialność. Nie przesadzajcie z wyszukanymi pomysłami. Pamiętajcie o faktach.

Trzecia dekada jeszcze z trygonem Merkurego powinna wykorzystać swoją kreatywność do nowych biznesplanów.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Skorpion 24.10.-22.11

Saturn w Twoim znaku już od dawna psuje wszystko zabierając lekkość, radość i zadowolenie codziennego dnia.

 Ale wiele dodatkowych konstelacji będzie teraz ułatwiać akceptowanie jego powagi oraz surowość.

Przejście Wenus i Merkurego do przyjaznych Ci znaków wprowadzi wreszcie atmosferę odprężenia. Na Twojej drodze pojawiają się ludzie, z którymi będzie można się zaprzyjaźnić. Projekty zawodowe, nowe plany, egzaminy czy tez ostatnie prace końcowe będą na pewno zaliczone.

Opozycja Wenus to nagłe spotkanie kogoś, kto na dłużej pozostanie w Twoim życiu. Znak Byka gwarantuje bezpieczeństwo i stabilne uczucia.

Idąc swoją drogą dokonujesz transformacji. Gdy jedne drzwi się zamykają na pewno otwierają się drugie. I na dodatek może o wiele lepsze od poprzednich…

Bardzo dobry czas przed Tobą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Strzelec23.11.-21.12

Opozycja Nowiu i Słońca dla Ciebie przynosi bardzo ważne zmiany. Nadszedł czas, aby zastanowić się nad tym, co inni myślą o Tobie? Jak odbierają Ciebie i to, co reprezentujesz sobą?

Ważne jest abyś Ty sam wziął za siebie, swoje czyny i zamiary odpowiedzialność w swoje dłonie.

Nie oddawaj nikomu władzy nad sobą i swoim życie. Decyzje muszą być przemyślane. Ale bardzo dokładnie. Akceptując otaczającą Cię realność.

Niebezpieczny kwadrat Neptuna dla urodzonych w pierwszej dekadzie nakazuje stworzenie jasnych struktur i planów, których trzeba do końca bezwarunkowo się trzymać! Nie marnuj swojego czasu i energii na coś, co odbiega od otaczającego Cię świata! Fakty, fakty, fakty!

Opozycja Merkurego urodzonym w trzeciej dekadzie nie będzie ułatwiać komunikacji.

Nadchodzący tydzień będzie bardzo znaczący. Pewne sytuacje lub stare zachowania trzeba będzie pożegnać.

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Koziorożec22.12.-20.1

Trudna konstelacja kwadratu Marsa z Wagi nie ma jeszcze końca dla Ciebie. Dodatkowo kwadrat Urana, koniunkcja Plutona i dla trzeciej dekady kwadrat Wenus niczego nie ułatwia. O wszystko trzeba walczyć. Żegnać się ze starym. A stanu zdrowia pilnować i uciekać od hałasu, negatywnych ludzi oraz myśli.

Pojawiają się jednak pierwsze jaskółki.

Trygon z Wenus od 29.5.14 będzie wprowadzał nagłe zmiany w życiu partnerskim. Twoja aura się zmienia a usłyszane komplementy będą dodawać Ci wreszcie skrzydeł.

Uciekaj od marud, trudnych lub zagubionych ludzi. Tylko Ty sam ze swoja energią będziesz mógł się wspiąć na wyżyny.

Opozycja Merkurego z Raka to nowe propozycje, które trzeba będzie przemyśleć. Nie reaguj emocjonalnie na wszystko, co usłyszysz. Sytuacje będą się nagle zmieniać, a Ty musisz iść dalej swoją indywidualną drogą bez uzależniania się od nikogo.

 

 

 

.

 

 

 


 

 
Wodnik 21.1.-19.2

Twoje piękne szanse wzrastają z dnia na dzień coraz bardziej. Nów Księżyca w szczęśliwym trygonie może przynieść bardzo radosne sytuacje, które ciągną za sobą wiele bardzo pozytywnych wydarzeń.

Warto jednak zwrócić uwagę na sytuację zawodowo-finansową. Kwadrat Neptuna podczas Nowiu może wyciągnąć z Twojej kieszeni sumę, której w krotce bardzo już pożałujesz…

Wszystko, gdzie inwestujesz oraz angażujesz się ostatnio, wymaga jeszcze raz dokładnego przemyślenia. Nie rozpoczynaj niczego, co na pierwszy rzut oka będzie wydawać się bardzo atrakcyjne! Kontroluj co podpisujesz i gdzie lokujesz swoje pieniądze.

Nadal z sextilem Urana działasz szybko, pełen spontaniczności.

Tylko spokojnie..

Trygon Merkurego będzie ułatwiał Ci w poznaniu nowych osób. Komunikacja kwitnie w bardzo przyjaznej atmosferze.

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 


 

 
Ryba 20.2.-20.3

Kwadrat Słońca dla urodzonych w pierwszej dekadzie nie ułatwia zadań w pracy. Trudności wyrastają na twojej drodze jak grzyby po deszczu. A tu teraz potrzeba przede wszystkim ogromnej cierpliwości…

Na szczęście pojawia się Wenus i Merkury, które niosą już dla Ciebie szczęśliwe nowiny!

Merkury w trygonie dla urodzonych w pierwszej dekadzie to ważne podpisy i nowe biznes plany, które wyjaśnią ostatnie zagmatwane sytuacje. Pieniądze będą. Nie masz co się martwic. To jest Ci teraz zagwarantowane!

Wenus w sextilu napawa Cię szczęściem. Nowo poznane osoby to miód na Twoje zagubione serce.

Druga dekada z sextilem Plutona i trygonem Jowisza ma najlepsze szanse na dokonanie wielkiego.

Trzeciej dekadzie z kwadratem Merkurego proponuje przesunięcie ważnych rozmów lub egzaminów na inne terminy. NIE podpisuj niczego.

Dla wszystkich:

Przed nami jeszcze jeden spokojny tydzień. Nów Księżyca w Bliźniaku przyniesie ze sobą zamyślenie, nowe wizje i projekty, w których trzeba będzie oddzielić marzenia od rzeczywistości. Nadzieje i pragnienia od tego, co jest nam w realnym świecie dane. Kwadrat Neptuna to może być iluzja, bańka mydlana, którą długo trzymaliśmy przed sobą. Nów będzie starał się nam rozjaśnić, które drogi na przyszłość trzeba wybrać a które z konieczności, braku potencjałów lub braku zaangażowania zostawić.

Podczas tego dnia będzie wielu, którym uda się wejście na same szczyty. Inni z rozczarowaniem będą musieli opuścić podest własnego teatru. Jeszcze inni - poczekać na odpowiedni czas wystąpienia…

Druga połowa tygodnia ze zmianą pozycji Wenus i Merkurego wprowadza zupełnie inną aurę naszych uczuć i komunikacji. Wenus w znaku przyjemnego Byka będzie pilnować stałości, stabilności i bezpieczeństwa. Merkury w Raku spraw bardzo emocjonalnych związanych z rodziną.

 

 

 

Życzę Ci pięknego tygodnia!
Słońce w Bliźniaku.

25.5. 2014  Wiedeń

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota. (Skype)

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

 

Ceiling Civitas Dei, Entrance of the Cathedral, Aachen, Germany

-via Wikipedia Commons:"Civitas Dei" (the City of God)

 

 

 

Carlos Ruíz Zafón:

Nie re­zyg­nuj z marzeń, nig­dy nie wiesz, kiedy okażą się potrzebne.