Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 25.8.14 do 31.8.14. Nów Księżyca na osi Panna/ Ryba 25.8.14 o godzinie 16;14. Wenus kwadrat Saturn. Mars koniunkcja Saturn. Słonce opozycja Neptun.


 

 

"Nie rzucaj strzał, które mogą zwrócić się przeciwko tobie..."

(przysłowie)


Konstelacje tygodnia:

Poniedziałek wita nas nowiem w znaku Panny. Słonce ustawia się w opozycji do Neptuna pod koniec tygodnia. Mars łączy się z Saturnem. Wenus tworzy najpierw trygon do Urana potem kwadrat z Saturnem i Marsem. Merkury sextil do Saturna.  Jaki będzie nowy tydzień?

 Poniedziałkowemu nowiu Księżyca towarzyszą bardzo trudne konstelacje. Słonce w opozycji do Neptuna chce coś przed nami ukryć, oszukać, wprowadzając zamieszanie i chaos. Kto mówi prawdę? Połączenie Marsa z Saturnem to już sygnał wysłany przez wojenne bębny…. Wenus w opozycji do Marsa to bardzo zmienne, zapalczywe i nerwowe emocje…

O romantyczności nie ma mowy. Atmosfera przygnębienia i dezorientacji zalewa całą błękitną planetę… Nów w Pannie przynosi ze sobą nowe początki, na które będziemy potrzebowali dużo wewnętrznego zrównoważenia i wytrwałości.Łatwiej jest walczyć o zasady, niż żyć zgodnie z nimi.
Alfred Adler

                                              25.8.14

Fazy Księżyca:

-od poniedziałku do środy godziny 23; 55 nów i Księżyca w Pannie przynosi ze sobą pracowite dnia wypełnione starannością, krytyką i rezerwa do otoczenia. Nie planuj za wiele na pierwsze dni tygodnia.

-od środy 23; 56 godz. do soboty godziny 10; 54 Księżyc w Wadze: wszystko jest tak jak zaplanowałeś? Unikamy za wszelka cenę konfliktów szukając emocjonalnego bezpieczeństwa.

-od soboty 10; 55 weekend z Księżycem w Skorpionie- staraj się nie powracać do starych żalów…Czas intensywnych, skrajnych emocji.

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

-środa 27.8.14 od godziny 4; 30 do 23; 55 godziny

-piątek 29.8.14 od godziny 18; 01 do 30.8.14 godziny 10;54

 

 

Mądrości należy oczekiwać od tego, kto wydaje rozkazy, a nie od tego, kto je wykonuje.
św. Ignacy Loyola

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

Sama broń nie wystarcza, by utrzymać w świecie pokój. Najważniejsi są ludzie.
John f. Kennedy 

Baran 21.3-20.4

Jowisz i Wenus w trygonie ochrania Cię w następnym tygodniu, gdzie na świat spadają przykre wiadomości. Wenus w smutnym połączeniu z Marsem i Saturnem mówi abyś kierował uwagę raczej na siebie i swoje sprawy. Mimo trygona z Wenus nie poruszaj w tym tygodniu trudnych problemów partnerskich. Aczkolwiek nowe spotkania będą znaczące dla przyszłości.

Zawodowo możesz mieć dobre nadzieje! Jowisz wyostrza Twoje predyspozycje. Słuchaj, co mówią inni dookoła i daj się zainspirować do ciekawych projektów. Z ogromna ekspresyjnością podchodzisz do aktualnych obowiązków.

Uranus przynosi świeży powiew wiatru w Twoje życie i odmienne pomysły. Jesteś zachwycony i nie boisz się nowego! Wręcz przeciwnie!

Uważaj jednak na obietnice. I nic nie podpisuj w tym tygodniu. Trzymaj się z daleka od wszelkich intryg w miejscu pracy. Dyscyplina oraz umiarkowanie są w nerwowym dla wszystkich tygodniu punktem głównym i najważniejszym.

 

 

 

 

 

  
Byk 21.4.-20.5

Tydzień nie będzie taki jak sobie zaplanujesz. Mars w opozycji w burzliwych konstelacjach z Wenus i Saturnem przynosi wszystko to, czego się nie spodziewasz. Dlatego nie trzymaj się swoich ustalonych reguł i przygotuj się na wydarzenia, które będą wymagały przede wszystkim spokoju.

Podchodzisz do partnerstw z przyjaznym nastawieniem, ale co niektórzy nie maja z Tobą pozytywnych zamiarów….

Burza słów i nagłe wydarzenia mogą wyprowadzić Cię z równowagi. Nie bierz do serca słów, które usłyszysz. Nikt nie jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom na raz.

Koncentrując się tylko na siebie i pozostawiając przeciwnika w spokoju na pewno unikniesz nie potrzebnych konfliktów.

Słonce i Merkury w trygonie zapowiada, że to, o czym myślisz i tak zakończy się pozytywnie dla Ciebie. Czas działa na Twoją korzyść, nawet, gdy dookoła szokujące akcje zaskoczą nawet dobrze wychowanego Byka. Nie rob nic w pospiechu, co możesz już do końca tygodnia pożałować..

Nie trać nig­dy cier­pli­wości; to jest os­tatni klucz, który ot­wiera drzwi. „

 

 

  
Bliźniak 21.5.-21.6

Ktoś na nie niebie poustawiał niekorzystnie planety. Wiele nieciekawych konstelacji straszy nas wydarzeniami, które trudno przewidzieć. Dlatego do czegokolwiek podchodzisz i rozpoczynasz będzie wymagało czasu i tylko spokoju.

Słonce, Neptun i Merkury w kwadracie przynosi nagłe zdenerwowania, żal, gniew a nawet rozczarowanie. Schodź z drogi ludziom, którzy nie są życzliwi do Ciebie. Twoja łagodność i dobre maniery mogą być zupełnie inaczej zrozumiane! Nie podejmuj teraz decyzji dotyczących Twojej przyszłość. Absolutnie żadnych podpisów! Merkury przynosi nieporozumienia, które trzeba będzie w spokoju wyjaśniać.

Jowisz i Wenus w sextilu pomaga Bliźniakom. Nie pozwól się zepchnąć z wybranej przez Ciebie drogi. Pokazując innym Twoją wielkoduszność, dyplomację i mądrość będzie dodatkowym plusem dla Ciebie.

W kręgu najbliższych są osoby, którzy Cię bardzo kochają. Od Wenus usłyszysz dobre podpowiedzi! Druga połowa tygodnia zapowiada się o wiele jaśniej!
 Rak 22.6.-22.7.

Pierwsza i trzecia dekada urodzinach Raków może spodziewać się z sexilem Słońca i Merkurego bardzo dobrego tygodnia. Z brawurą i zuchwałością rozpoczynasz nowe dni! Bardzo dobrymi argumentami przekonujesz bez zmrużenia oka partnerów do swoich nietuzinowych pomysłów. Planeta komunikacji przyspiesza wydarzenia i warto właśnie jeszcze te dni kontrować się więcej na pracę!

Druga dekada urodzonych nie powinna teraz prowokować kłótni. Idź na dystans. Akceptuj odmienność poglądów. Nie prowokuj.

Twoja emocjonalna, rodzinna dusza pragnie zjednoczyć cały nerwowy świat do serca. Moja rada: poczekaj. Nie wszyscy będą akceptować w tym tygodniu Twoje dobre serce, troskę i wyciągniętą pomocną dłoń. Nie bierz na siebie przygnebiających uczuć innych. Nie wtrącaj się do spraw, które Ciebie samego nie dotyczą.

Daty urodzonych 9.7-22.7 z pewnością siebie i dyscypliną rozwiązują nawet bardzo odpowiedzialne zadania. Mars w trygonie to zwiększona dyscyplina, rzeczowość oraz asertywność!

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

Pierwsza i druga dekada urodzonych Lwów może ze spokojem odetchnąć przed następnym tygodniem. Jowisz i Wenus napełnia Cię radością, błogostanem i przyjaznym nastawieniem do świata.

Gdy jednak Wenus tworzy kwadrat do Saturna w partnerstwach wszelkiego rodzaju może dojść do oziębienia.. Szczególnie druga dekada urodzonych z kwadratem Marsa i Saturna musi liczyć na szokujące reakcje i wieść z zewnętrza. Uwaga!

 Mądrzej będzie teraz zrezygnować z konfrontacji, sporów i określania własnego stanowiska. Przesuń swoje decyzje na inny czas.

Mars może wyciągnąć od dawna nazbierane złości, żale i rozczarowania. Nie rzucaj się na nikogo. Żadnych desperackich czynów!

Wyjaśnienia w tym tygodniu nie pomogą. Złością możesz zwalić z nóg tylko samego siebie…Odczekaj.

Nie słuchaj zbyt słodkich słów skierowanych w Twoją stronę. To nie jest niestety szczere.. Tydzień nie nadaje się do rozpoczynania wielkich projektów w biznesie.

 


 
Panna 24.8.-23.9

Tydzień nie będzie łatwy. Ty jesteś jednym ze znaków zodiaku, który może wykorzystać położenie planet a przede wszystkim poniedziałkowy nów Księżyca w Twoim znaku.

Lubisz planować i wszystko musi przebiegać tak jak sobie naszkicowałaś wcześniej. Ale nie w tym tygodniu.

 Dobry ruchem z Twojej strony byłoby przygotowanie kilku planów i w przypadku nagłych zmian sytuacji lub reakcji otoczenia przedstawienie następnego. Znasz zasady gry w szachy? Szach-mat…. I niewielki goniec może zaszachować króla..

Im będziesz bardziej elastycznie nastwiona do odmiennych odczuć tym lepiej dla Ciebie. Myśl swoje, rób swoje, pilnuj, co należy do Ciebie koncentrując się na swoich talentach i wiedzy. Na tym, co potrafisz najlepiej!

Nie oczekuj wielkich skoków. Ale Twoja droga będzie powoli prowadzić z pewnością  do celu!

Koniec pierwszej dekady urodzonych Panien musi uważać na opozycje Neptuna. Nie daj się zwieść ukartowanym, nieszczerym namowom. Nie, nie wszystko złoto, co się świeci.

 

Nadchodzi bardzo ważne siedem dni dla Ciebie. Przygotuj się porządnie zapinając wszystko na ostatni guzik.

 

 

  

 

 

                                                            


Waga 24.9.-23.10

Potrzebujesz stabilności uczuciowej. Nic nie wyprowadza Cię z równowagi jak chaotyczne emocje i wzruszenia. Tydzień zapowiada się wysoko impulsywnie. Od płaczu nie będzie daleko do euforii, radości i ekstazy..

Merkury i Słonce stoją po jednej stronie. Po drugiej Twoja planeta Wenus. To może spowodować spiętrzenie uniesień, że nawet spokojnej Wadze  będzie za wiele!

Masz prawo zrezygnować z nieprzyjemnego towarzystw i poszukać miejsc ciszy. Nie próbuj ratować całego świata ważąc z cierpliwością jego aktualne problemy.

Twój talent do prostowania problemów innych jest znany. Ale w nadchodzącym czasie warto koncentrować się na sobie. Jowisz ochrania Cię swoim szczęśliwym płaszczem. W miłości otwierają się cichutko drzwi, które już zapomniałaś…

Uranus z opozycji rzuca gwałtowane pomysły, zmiany sytuacji i nowych ludzi na Twoją drogę. Wtem znienacka może wszystko się zmienić…daj się, więc zainspirować! Pozytywne przewroty w Twojej doczesnej wędrówce przyjmuj z otwartymi ramionami!

 

 

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Twoją silną stroną jest przede wszystkim zachowanie zimnej krwi w trudnych sytuacjach. Nadchodzący czas nie będzie prosty dla wielu..

Skorpion musi przybrać role; pocieszyciela, sprawiedliwego sędziego lub cichej i spokojnej przystani, do której wielu będzie podążać. Twoje opanowanie nie zburzy nawet awantura gwiazd. Z trygonem Neptuna wierzysz, że wszystko będzie dobrze. Kwadrat Jowisza to wielkie wymagania. Nie tylko do innych, ale przede wszystko postawione samemu sobie.

Sextil Plutona to jest właśnie moc doprowadzająca wszystko do pozytywnego zenitu. Merkury w sextilu to pewne powodzenie zawodowe!

Tylko kwadrat Wenus dla drugiej dekady urodzonych Skorpionów może wywołać w Tobie agresje za to, czego nie można już nigdy naprawić… Przejście Marsa przez Saturn w Twoim znaku to wielka eksplozja tych planet.

Bez spokoju i pełnej koncentracji nie obędzie się. Nie pozwól, aby ktoś wciągnął Cię w bezwartościowe, ciemne intrygi.  Uważaj na pieniądze.

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

Nów Księżyca w znaku Panny będzie kosmicznym wydarzeniem przy chaosie odbywającym się na niebie. Jest możliwe, że wiele zmieni się w Twojej sytuacji zawodowej. W następnych dnia otrzymasz pewną wiadomość gwiazd, która nawet przy trudnych konstelacjach może być ciekawą możliwością. Pierwsza i trzecia dekada urodzonych z kwadratem Słońca i Merkurego może utrudniać Twoje zamiary. Przełożeni i koledzy na pewno się zmartwiają, …ale Ty nie musisz podzielać ich smutnego zdania!

Twój otwarty i tolerancyjny charakter jest często łupem dla kanciarzy. Strzeż się kłamstw i nieprawdziwych posadów. Unikaj tych, którzy wypowiadają przyrzeczenia bez pokrycia w realności.

Planeta Wenus w trygonie, ale pod ostrzałem Saturna i Marsa zmienia Twoją emocjonalną stronę.

Stawiaj na miłość, piękno i dobro. To się trzykrotnie więcej opłaci….

 

 

 

                                                                        

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Twój kompromisowy charakter może się przydać w trudnym tygodniu, który oczekuje wszystkie znaki zodiaku. Księżyc podczas nowiu, Słonce, Merkury, Mars i Neptun stoją jednak wspaniale za Tobą.

Ważne jest abyś stał przy swoich zadaniach. Ale bez zaciętego uporu i bezwzględności. Przecież tylko dobre plany można niespodziewanie np. ulepszyć. Odpowiedzialność, którą ponosisz musi pozostać przy Tobie. Nie oddawaj steru Twojego statku obcym, niewiarygodnym osobom!!

Odczucia Saturna znasz już od dziecka. Jego połączenie z Marsem w Skorpionie nie będzie oznaczać romantycznego spacerku ręka pod rękę..

To nie jest dobry czas na wystawianie komuś osobistego rachunku lub podsumowania dzieciństwa…

 Twój rozsądek i praktyczne podejście do życia ochroni Cię przed kłamcami i oszustami. Nie słuchaj cichych, nieczystych podszeptów. Nów w Pannie wymaga rzeczowości i autentyzmu. Mars w sextilu poprawia koncentrację Koziorożca do tego, co najważniejsze.

 

 

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Nareszcie w następny piątek wraca do Ciebie spokój, harmonia i pogoda ducha!

Dobrze, że potrafisz sobie świetnie poradzić z niecodziennymi sytuacjami. Jesteś przecież tą jedyną osobą, która potrafi uciec od rutynowych rozwiązań.

Pierwsza dekada urodzonych Wodników może oczekiwać z opozycją Jowisza wielu ciekawych ofert. Sprawdzaj wszystko dokładnie. Możliwości nowych, dodatkowych zarobków będzie wiele.

Trzecia dekada Wodnika może ze spokojem cieszyć się nadchodzącym weekendem. Wycisz się, odpręż, pomyśl o swoich pragnieniach.

Druga dekada z kwadratem Saturna, Marsa i opozycją Wenus jest jeszcze pod inwazją planet. Nie przesiaduj w domu sam roztrząsająca swoje przykre, ostatnie sytuacje. Nie szukaj winy w sobie. Cały swat nie jest w rzeczywistości tak straszny. Jest wielu, którzy potrafią docenić twój talent i oryginalną osobowość.  

Unikaj kłótni w domu i burze. W tym momencie niewiele zmieni to aktualne incydenty. Najlepiej zagraj na zwłokę nie zdradzając swoich ostatecznych wyroków.

 


 
Ryba 20.2.-20.3

To naprawdę nie sprawiedliwe, gdy Słonce, Merkury i Księżyc znajduje się w opozycji do Twojego znaku podczas poniedziałkowego nowiu. Towarzyszy temu zjawisku wiele kłopotliwych konstelacji. Ryba ma bardzo wrażliwą i subtelną duszę. Nowe dni będą wymagały od Ciebie nałożenia grubego płaszcza, który ochroni Cię przed zawieruchą brutalnych układów gwiazd.

Masz w sobie wiele magicznych zdolności. To może Ci ułatwić przejście z harmonią nowego miesiąca. Nie decyduj teraz nic ostatecznie! Myśl pozytywnie! Kto sam ciągle zanurza się w pesymizmie przyciąga jego negatywna energię!

Omijaj rozmowy z trudnymi osobami. Neptun w Twoim znaku, gdzie trafił tu po więcej niż 100 lat nakazuje Ci poczuć się wreszcie jak w bezpiecznym domu.

Kieruj się intuicją Rybo! Ona będzie Twoją tarczą ochronną od wszystko, co złe! Uczucie bezpieczeństwa, bliskości, zrozumienia odnajdziesz tylko w sobie..

Dla wszystkich:

Poniedziałkowy nów Księżyca na osi Panna/ Ryba o godzinie 16; 14 wyznacza istotne impulsy dla nadchodzącego czasu. Tematy poruszone teraz nie będą jednak zrealizowane wielkim, lwim skokiem do przodu, ale wymagały czasu, cierpliwości i ogromnego zdyscyplinowania. W wielu dziedzinach życia przy ogromnej konsekwencji można będzie doczekać się pozytywnych zmian. Znak Panny ma poczucie realizmu i potrafił rozpoznać potencjały do korekty lub całkowitych zmian.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju jesteśmy zdolni już w krótkim czasie postawić wszystko na jedna kartę, aby pomoc naszemu, osobistemu szczęściu. Ale Panna symbolizuje także codzienną pracę, obowiązek, harówką znającą konsekwencje, gdy pragniemy dosięgnąć celu!

Akceptując realia, trudności lub ograniczenia- sukcesy są osiągalne uwzględniając współpracę miedzy partnerską i chęć odnalezienie tylko wspólnej drogi bez narzucania lub ograniczania komuś wolności osobistej. Aktualny jeszcze kwadrat Urana z Plutonem przypomina o zmianach władzy(prywatnie czy politycznie). Wenus w kwadracie z Marsem mówi o napiętych konfliktach. Z Saturnem to oziębłe i brutalne uczucia. Przechodzący Mars Saturna to nawolywanie do wojny….

 Mars-to wielka, rozpalona energia, atak, niesamowite przyspieszenie, walka i śmiałość... Saturn jest ograniczeniem przy aktualnym działaniu Marsa. Tak jak gdybyś dodał gazu jadąc autem do 200 km jednocześnie zaciągając hamulec ręczny…

Rozkazy wychodzą jednak z góry. Saturn rządzi Koziorożcem, w którym teraz jest Pluton(np. przemoc, dyktatura, manipulacyjna władza, głębokie zmiany w systemie rządzenia..). Słonce w opozycji do Neptuna chce coś przed nami ukryć, zasłonić, przesłonić prawdę. Zresztą już Mars i Saturn sam w Skorpionie to są ukryte działania..

Księżyc ( uczucia, lud prosty, społeczeństwo) nie może znać prawdy w opozycji do Neptuna w Rybach …jeszcze nie teraz, …Ale nów w Pannie pokazuje jasno, że tylko każdy z nas sam może coś zmienić obejmując odpowiedzialność za swoje czyny!

Tydzień przynosi ze sobą rozczarowania, nieporozumienia, plotki i skandale. Słonce w Pannie kieruje nas w stronę prawdy, autentyzmu, samodyscypliny. Neptun w Rybach krzyczy; „zaufaj”! Ale teraz liczą się tylko konkrety i fakty…


Ważne jest, aby w tym tygodniu świadomie znaleźć czas i pomyśleć o swoich planach i projektach na przyszłość.

 


 

Nie szu­kaj­my od­po­wie­dzial­nych za błędy młodości, lecz przyj­mijmy swoją od­po­wie­dzial­ność za przyszłość. 

John F. Kennedy

 

 

Ja życzę spokojnego tygodnia zapraszając na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, telefon, mail albo prywatnie. Informacje; http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

Słońce w Pannie,24.9.14, Wiedeń 2014 

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

Sandro Botticelli - The Mystical Nativity (detail) - WGA2843

The Mystical Nativity (Ausschnitt)-Sandro Botticelli

-via Wikipedia Commons"Każdy myśli o zazdrości i nienawiści wraca z powrotem jak bumerang…"

Prentice Mulford

Kommentare: 0