Konstelacje i fazy Ksieżyca od 24.3.14 do 30.4.14

Bojowy nów Ksieżyca w Baranie na osi Waga/ Baran 30.3.14

 

 

Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!

Mark Fisher

 

 

 

Tematy tygodnia:

stare i nowe drogi; przywitania i pożegnania; rzeczywistość a marzenia…nowe impulsy!!

Konstelacje tygodnia:Słońce w Baranie stoi w harmonii z Lilith. Merkury w Rybach spotyka Chirona stojąc jednocześnie pozytywnie do Plutona i Jowisza! Wenus tworzy piękną konstelację z Marsem a potem smutną z realnym Saturnem.

 

 

 

 

Jaki będzie nowy tydzień?

 Zbiżający się nów Księżyca w znaku Barana 30.3.14 o godzinie 20:46 przyniesie wiele zmian, burzliwych emocji i karuzelę ekspansywnych emocji. Wykorzystaj dobre układy planety komunikacji aby nadchodzący czas jak najwięcej wyjaśnił. Zbliża się najtrudnjeszy miesiąc tego roku… Przygotuj się na zmiany.

Fazy Księżyca:

 

 

-od niedzieli 21:03 godz. do wtorku 22:37 godz. Księżyc w porządnym Koziorożcu pozwoli nam wypełnić wszystkie obowiązki.

- od wtorku 22:38 godz. do piątku 1:09 godz. razem z Księżycem w Wodniku szukamy nowych pomysłów i inspiracji.

- od piątku 1:10 godz. do niedzieli 3:55 godz. romanytczny, spokojny, nastrojowy czas z Księżycem w znaku Ryb.

- od niedzieli 3:56 godz. Nów i Księżyc w Baranie to czas na dzialanie, impulsy, zmiany i ogrom energii, którą trzeba dobrze wykorzystać z głową! Kieruj się rozwagą.

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:  (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

- wtorek 25.3.14 od 13:36 godz do 23:40 godz.

- czwartek 27.3.14 od 14:14 godz. do 28.3.14 godziny 1:11

- sobota 29.3.14 od godziny 14:45  do 30.3.14 godziny 3:55

 

 

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj:  ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów  itp.

Dobre dni, złe dni.

 

 

Zło, które ci wyrządzono, zamieniaj w sobie na dobro.

Gogol

 

 

 

 

 

- 30.3.14 Nów Księżyca w Baranie na osi Baran/ Waga przy tak wielu kwadratach dotyczących wszystkich znaków kardynalnych (Baran, Rak, Waga, Koziorożec) oznacza, że przed nami bardzo poważne zmiany. Kardynalny Krzyż to krzyż każdego z nas który ze sobą nosimy od początku świata.

Znak Barana jest początkiem wszystkiego! Jest energią, impulsem, poszukiwaniem indywidualności, spełnienia, walki i potrzeby przestrzeni.

Waga to dyplomacja, harmonia, miłość, partnerstwo, pokój i zrozumienie.

Nie wszystkie dzialania szybkie, nagłe, zmienne, agresywne (Baran) muszą być korzystne. Przy kwadracie Plutona z Uranem i Urana z Jowiszem można wyruszyć w nową drogę, porzucając za sobą wszystko! Uważaj jedank aby w okolicach tego dnia nie wypadło ci nic spod kontroli… Mars i Pluton mają działania niszczycielskie, nieprzyjazne, złe. Jest też mowa o wielkiej manipulacji.

Gdy ktoś ma chęć się wyrwać z wielkich uzależnień jest ku temu bardzo dobra szansa! Spróbuj jednak najpierw odnaleźć samego siebie, własne "ja" i własną wartość. Uwalniając się od starych wzorców, zachowań, struktur kieruj się spokojem, harmonią. Nie prowokuj sam konfliktów. Trudny dzień dla jednych. Dla innych dzień ważnych, rewolucyjnych początków.

 Na dobre zakończenia mogą liczyć tylko ci którzy sciągną różowe okulary i zaakceptują rzeczywistość. Nawet z cierpieniem w sercu.

Nowe ziarenko, pomysł, idea czy też inspiracja z ogromną energią, siłą przebicia może osiągnąć co dla niektórych rozmiary wielkiej, nowej drogi życia…

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

Ilekroć przekonasz się, że jesteś po stronie większości, nadchodzi czas na zmiany.

Mark Twain

 

 

 

 

 

 

 

Baran 21.3-20.4

Dla ciebie rozpoczyna się bardzo wielki czas. Słońce w twoim znaku i nów Księżyca 30.3.14 to bardzo wielki prezent, który musisz teraz wykorzystać! Twoje decyzje, rozstrzygnięcia musisz teraz sam podejmować. Kierując się sercem, uczuciami innych, sprawdzając fakty i realne warunki.

Przemyśl jeszcze raz do niedzieli wszystko w spokoju. Zastanów się i koncentruj na sobie. Sprawy finansowe wymagają rozwagi. Przesadą, zbyt wielką energią, trzaskaniem drzwiami możesz teraz tylko sobie zaszkodzić!

Urodzoni w pierszej dekadzie z konjunkcją Słońca mają najlepsze karty w ręku. Natomiast urodzeni 31.3- 5.4 muszą unikać prowokacji, przemocy i agresji.

Dla urodzonych w drugiej dekadzie z sextilem Wenus to czas na miłość i piękny, romantyczny wiosenny sezon. Liczysz się tylko ty i twoje partnerstwo.

Urodzonym 11.4-16.4 trudny czas z opozycją twojego Marsa w biegu wstecznym przypomina, że ty sam musisz wybrać swoje nowe drogi.

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Byk 21.4.-20.5

Nadchodzący tydzień będzie piękny. Dla urodzonych w pierwszej i drugiej dekadzie z sextilem Neptuna, Jowisza, Merkurego to czas na udane rozmowy i  wiele ciekawych spotkań. Może się zdarzyć, że w tłumie spotkasz kogoś, kto będzie bardzo ważny w twoim życiu. Dlatego miej oczy otwarte na wszystko co nowe! Wenus z Ryby zasyła dodatkowo wiele romantycznych momentów, którym się chętnie poddasz.

Szukaj pięknych chwil, gdy dookoła otacza cię twarda rzeczywistość. Z trygonem Plutona  możesz osiągnąć wszystko! Nie chowaj się więc po kątach, nie działaj z ukrycia tylko przejdź do oficjalnego i jawnego ataku! Będziesz miał więcej siły niż sobie sam wyobrażasz. Możesz zmierzyć się nawet z tymi, którzy od dawna cię ignorowali.

Odwagi!

Urodzeni 11.5-15.5 z opozycją Saturna  to ludzie, sytaucje, zdarzenia które trzeba akceptować.

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Wizje, plany, ideały mogą w tym tygodniu osiągnąć spełnienie. Idealny czas do zrealizowania swoich marzeń i celów!

Wszystko jest teraz możliwe! Nów Księżyca w Baranie z sextilem Słońca i Urana to nagłe pozytywne zmiany twojego  dotychczasowego  biegu życia. Urodzeni w drugiej i trzeciej dekadzie z trygonem Marsa i Wenus mogą oczekiwać nowych wielkich uczuć, nagłych, przyjemnych spotkań!

Mars doda ci siły i szczęścia. Twoja praca i zaangażowanie na pewno się opłaci. Na wszystko sobie zasłużyłeś! Magia całego tygodnia z trygonem Wenus i Marsa to czas otworzyć serce i nową miłość!

Posłuchaj jeszcze raz głosu intuicji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rak22.6.-22.7

W sprawach zawodowych może otworzyć się nagle nowa, niecodzienna perspektywa. Bądź gotowy do niekonwencjonalnych zmian. Nie trzymaj się starego! Każda sytaucja ma wiele rozwiązań i dróg, które nów Księżyca w Baranie może ci uświadomić.

Urodzeni w drugiej dekadzie jeszcze z konjunkcją Jowisza mają kosmiczną pomoc gwiazd i mogą liczyć na ogrmne szczęście. Jesteś gotowy pomóc innym. Rozumiesz wszystko i wczuwasz się w polożenie bliźniego.

Dobrze! Ale czas pomyśleć o sobie i nadchodzących wielkimi krokami zmianach!

 

Kwadrat Urana, Marsa, opozycja Putona przypomina abyś nie działał pod wpływem emocji. Nie decydował bez namysłu i zastanowienia. Saturn w trygonie i tak stabilizuje wszystko. A pewne zmiany są nie do ominięcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

Masz bardzo piękne karty i układ planet na najchodzący tydzień!

Do tego czujesz się świetnie, masz w sobie siłę, odwagę i wiedzę! Wiesz jak i gdzie należy się zachować i jakie profity wyciągnąć z danych ci teraz szans. Możliwości jest wiele!

Z trygonem Słońca urodzeni w pierwszej dekadzie mogą spełnić wszystkie swoje plany. W dodatku ważnym spotkaniom i propozycjom nie będzie końca!

Trygon Urana dla urodzonych w drugiej dekadzie przynosi nagłe, pozytywne zmiany i wielki kosz niespodzianek. Przyjmj je z wdzięcznością!

Trzecia dekada z sextilem Marsa to pewne powodzenie! Z kwadratem Satuna nie możesz teraz nic odsuwać! Walcz o swoją pomyślność!

Opozycja Wenus dla drudgiej dekady to konflikty w partnerstwie i uwaga na sprawy finansowe.

Najważniejsze dla wszystkich jest wybranie kierunku zgodnego z tym, co mówi serce. Słuchaj się jego głosu!

 

 

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

W pracy może dojść do nieporozumień. Nie wdawaj się więc w nieskończone dysputy. Nie słuchaj negatywnych  myśli. Czy też na pewno twój przeciwnik rozumie twoje argumenty?

Komunikacja tego tygodnia będzie wymagała wielkiej cierpliwości.

Szukaj zrozumienia, spokoju i ciszy. Niektóre ważne terminy będą odsuwane w  daleką przyszłość.  Zanim coś postanowisz zastanów się dokładnie. Z sextilem Jowisza i trgone Plutona będzie ci łatwiej przetrwać opozycję Merkurego.

I własna planeta może robić nam trudności…

Sextil Saturna czyni cie wielką! Wszystko co praktyczne osiągniesz w krótkim czasie. Nic nie stoi na drodze do stabilności i porządku!

Nie zapominaj o swoich marzeniach!

 

 

 

 

.

 

 

 

Waga 24.9.-23.10

Twoja planeta milości Wenus spełnia wszystkie twoje marzenia. Przyjmij bez zmrużenia oczu piękny, romantyczny czas, nastrojowe chwile, uroki i blaski atmosfery nadchodzącego tygodnia. Wiosna ma bardzo magiczne momenty… Samotni muszą koniecznie wykorzystać ten czas!

Dla urodzonych w pierszej dekadzie rozpoczyna się ciężki czas z opozycją i nowiem w Baranie.

Za szybko się uzależniasz od ludzi, opinii i sytuacji. Twoje wieczne poczucie harmonii prowadzi cię czasami do zaułku, z którego jest tylko jedno wyjście. A mianowicie przed siebie, nie oglądając się na innych.

Nie musisz nikomu służyć i mówić: "tak", gdy serce krzyczy: "nie!"

Urodzeni 2.10-9.10 muszą uważać na pieniądze i wszelkie sprawy finansowe. Kwadrat Plutona to przeobrażenia od których nie ma ucieczki. Czas zmian jest nieodwołalny.

Dla urodzonych w trzeciej dekadzie z konjunkcją Marsa a ten w trygonie z Wenus obiecuje piękny i dobry czas w miłości, pracy  i karierze!

Intensywny czas do zajęcia się poważnymi i wielkimi projektami!

 

 

 

 

Skorpion24.10.-22.11

Bezpieczeństwo czy ryzyko? Czasami warto wyjrzeć z utartej pozycji i wysłuchać odmiennych pomysłów. Możesz tylko zyskać dzięki innowacji, zmianom i oryginanym eksperymentom.

Merkury w trygonie dla pierwszej dekady to ogromny skok do przodu w karierze zawodowej! Nowe propozycje, układy i znajomości wniosą w twoje życie wiele ciekawego!

Genialne pomysły same wpadną ci do głowy!

Druga dekada z kwadratem Wenus to cierpki nieprzyjemny czas krytyki. Może trzeba opuścić stare pola działania. Sextil Plutona sprawi, że i tak wszystko obruci się po twojej myśli.

Zaufaj zmianom i nie trzymaj się przeszłości.

Nadchodzi ważny dzień decyzji. Dlatego staraj się nabrać dystansu do wszystkiego by móc sprostać postawionym ci zadaniom.

Trzeciej dekadzie z konjunkcją poważnego Saturna  nie jest do śmiechu. Koncentruj się.

 

 

 

 

 

Strzelec23.11.-21.12

Kompromisy bez serca nie interesują cię. Zresztą i nie potrzebujesz tego! Z trygonem Słońca i Wenus będziesz umiał odnaleźć pozytywne strony życia. Zaufaj sobie i swoim zamierzeniom. Wszystko, co usłyszysz, pozostaw lepiej dla siebie. Kwadrat Merkurego i Neptuna dla pierszej dekady to nie przyjemne wiadomości.

Druga dekada zaś z sextilem Urana i Wenus musi oczekiwać przyjemnego pełnego niespodzianek czasu. Będzie bardzo interesująco!

Twoja otwarość na nowe będzie na pewno zaspokojona. Wenus naprawia również sprawy finansowe! Z małego flirtu może być i o wiele, wiele więcej!

Ostatnia dekada nie może nic wymuszać. Z kwadratem Słońca będzie trudno przebić się do przodu. Poczekaj.

 

 

 

 

 

.

 

 

 

Koziorożec22.12.-20.1

Życzysz sobie wiele. Czy w miłości czy tez zawodowo z kwadratem Słońca i Marsa będzie trudno cokolwiek teraz łatwo zdobyć.

Dlatego już z góry radzę: podchodź do wszystkiego z dystansem, przyjmij rolę obserwatora, nie wtrącaj się nie w swoje sprawy, nie wchodź na cudze pola bitwy. Nie opłaci się.

W pomocy stoi ci sextil Merkurego z Ryby który przyniesie dobre informacje, nowe układy i ciekawe wiadomości. Kierując się sextilem Neptuna - intuicją - już będziesz sam wiedział co jest dla ciebie dobre a co powoduje ból serca.

Daty urodzonych 30.12-6.1 nów Księżyca przyniesie wiele niespodziewanych zmian, nieprzyjemnych konfrontacji, ujawnienie uzależnień i układów z których musisz się uwolnić!

Myśl o sobie. Spełnij siebie. Tempo nadchodzących dni będzie bardzo szybkie.

Nie będzie wiele czasu na podjęcie decyzji. Jednak odpowiednia ilość cierpliwości ułatwi zrozumieć wszystko.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wodnik21.1.-19.2

Twoja życzenai wreszcie doczekają spełnienia!

Razem z grupą najbliższych ci przyjaciół wielkie plany, wizje i zamierzenia mogą ujrzeć światło dzienne. Zastanawiasz się jeszcze nad finansami? To trzeba będzie przeanalizować bardziej dokładnie!

Ale z sextilem Słońca, Urana i konjunkcją Wenus nie ma nic co nie może się taraz spełnić. Nadciąga dynamiczny czas, który bardzo będzie ci się podobał! Do zdobycia jest teraz wiele. Miłość, przyjaźń i radość. Wenus ma dla ciebie wiele czarujących niespodzianek. Ty sam wybierasz!

Trzeciej  dekadzie  z  kwadratem Saturna przynosi niepewności. Rób wszystko dokładniej. Sprawdzaj, kontroluj i nie przesadzaj. Liczą się twoje nabyte w przeszłości doświadczenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ryba 20.2.-20.3

Po Słońcu przychodzi Merkury! A razem z nim pozostaniesz w dobrych układach zawodowych, komunikacja płynie, ważne rozmowy toczą się bez końca.

Dobry czas na pisanie, załatwianie spraw, szukanie pracy lub popleczników. Wszystkie drogi prowadzą teraz do ciebie! Najpiękniejszy będzie środek tygodnia, gdy Merkury połączy się trygonem z Jowiszem!

Oczekuj bardzo dobrych wiadomości! Sytuacji szczęścia, powodzenia i radości! Z sextilem planety Pluton masz wiele siły aby postawić na swoim. A może kogoś oczarować? Intuicyjnie wyczuwasz wszystko i wiesz co dalej nastąpi.

Trygon Saturna dla trzeciej dekady przynosi nie tylko bezpieczeńswto i stabilizację, ale dostrzeżenie ważnych szczegółów.

Nie ma dla ciebie w żadnej dziedzinie konkurencji. Wykorzystaj dobre konstelacje planet!

Dla wszystkich.

 

 

 

 

Mam nadzieję, że poprzedni tydzień minął wszystkim w harmonii. Zbliżający się Nów Księżyca w Baranie przyniesie bowiem ogromną energię, wiele nagłych nieoczekiwanych zmian, nowych impulsów i burzliwych uczuć.

Dodatkowo konstelacje: Uran kwadrat Pluton, Uran kwadrat Jowisz i Jowisz opozycja Plutona nie mówią o spokoju… Wiele osób będzie skonfrontowanych z trudnościami, ograniczeniami wszelkiego rodzaju. Czy to zawodowo, czy też prywatnie. Sam kwadrat Urana z Plutonem, o którym już wiele pisałam, to czas wyzwolenia się z uzależnień wszelkeigo rodzaju!! Czy to uczuciowych, finansowych czy też politycznych, społecznych, ekonomicznych!

Czasy roku 2014 są bardzo burzliwe. Saturn, dyrygujący tym rokiem, przypomina o powinnościach i obowiązkach. Tylko to, co jest dobrze i do końca wykonane, będzie nagrodzone powodzeniem!

Nie trzymaj się niczego co stare i przestarzałe, co nie sprawdziło się w przeszłości. Abyś nie wpadał w nieproduktywne dyskusje określ jasno swoje plany!

Bez przebijania głową muru (Baran), bez samotnych, wielkich akcji, bez intrygi frustracji!

Tak. Jest szansa, że osiągniesz wszystko. Gdy będziesz kierował się spokojem, cierpliwością, uczciwością i rozwagą. Zwracaj uwagę na otoczenie. Na realia i wymogi czasu. Wszystko, co ma formę słomianego ognia, spali niestety na panewce.

Konstelacje tygodnia przyniosą nagłe, nieoczekiwane zmiany. W pozytywnym i negatywnym sensie. Dlatego sprawdzaj swoje granice możliwości. Jeżeli będziesz skonfrontowany z ograniczeniami - musisz je zaakceptować! Obojętnie co rozpoczniesz w tych dniach musisz uwzględnić w swoich planach realia. Tylko co prawdziwe, autentyczne, stałe ma szanse przetrwania.

Jesteś gotowy podjąć za siebie i swoje działania konsekwencje? Masz odpowiednie siły aby wydostać się z kryzysu?

  Przystępuj do działania!

 

 

 

Największe przeobrażenia w świecie zachodzą nie dzięki nagłym zrywom, lecz dzięki małym, niezauważalnym zmianom.

Tołstoj

 

 

 

 

Życzę Ci spokojnego czasu!

Słońce w Baranie.

23.3.2014  Wiedeń

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota.( Skype)

E-Mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

Giovanni Bellini and Titian - The Feast of the Gods - Google Art Project

The Feast of the Gods-Bellini and Titian.