Konstelacje i fazy Księżyca od 23.6.1-29.6.14. Nów Księżyca w Raku na osi Koziorożec/ Rak 27.6.14

 

 

 


Często dach nad głową nie pozwala ludziom rosnąć.

S.J. Lec

 

 

 

 

Konstelacje tygodnia

 

 

 

Wenus przechodzi w znak Bliźniaka. Mars tworzy opozycję do Urana i kwadrat do Plutona. Nowiu Księżyca w znaku Raka 27.6.14 o godz. 10:10 towarzyszy bolesna opozycja Plutona i piękny trygon do Neptuna. Słońce łączy się pozytywnie z Neptunem. Zakończenie tygodnia to inauguracja Wenus i jeszcze raz Neptuna w kwadracie.

 

 

 

.

 Jaki będzie nowy tydzień?

Oczekuje nas bardzo zmienny uczuciowo tydzień. Przejście Wenus w Bliźniaka to romanse, flirty i łatwość w nawiązywaniu szybkich, ale niekoniecznie stałych znajomości. Trudna konstelacja Mars kwadrat Pluton i opozycja Uran to nagła konfrontacja z sytuacjami, których nie można przewidzieć. Zachowaj spokój.

 Nie daj się sprowokować.

 Nów Księżyca w Raku w opozycji do Plutona dotyka boleśnie nasze serca tam gdzie najmniej tego oczekujemy… trygon do Neptuna krzyczy: „zaufaj”, Wenus razem z nim za chwilę nas zdradza

Fazy Księżyca

 

 

Dorota Terakowska

Ludzkie łzy to z jed­nej stro­ny wy­raz og­ro­mu cier­pienia, lecz z dru­giej także ul­ga. Ra­zem z łza­mi wypływa cier­pienie, by zro­bić miej­sce na nową, ko­lejną falę bólu. Inaczej ból przes­tałby się w nim mieścić. 

 

 

 

 

 

- do wtorku 13:07 godz. Księżyc w Byku uspokaja, łagodzi, daje nam cierpliwość. Zajmuj się przede wszystkim sobą, relaksem i odpoczynkiem.

- od wtorku godz. 13:08 do czwartku 23:07 godz. Księżyc w gadatliwym i potrzebującym wymiany informacji Bliźniaku koncertuje naszą uwagę na wszelkie impulsy z zewnątrz. Trudno jest o koncentrację, stałość i dokładność.

- od czwartku 23:07 godz. do niedzieli 10:43 godz. Księżyc i nów Księżyca w bardzo wrażliwym Raku przy opozycji z Plutonem przynosi ze sobą czas bardzo bolesnych uczuć. Nie poddawaj się zmiennym emocjom…

- od niedzieli 10:44 godz. Księżyc w znaku serca Lwa pozwoli nam kreatywnie się spełnić, przezwyciężyć strach, pomóc innym i poczuć radość życia mimo bardzo trudnych minionych dni.

 

 

 

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

- wtorek 24.6.14 od godz. 3:50 do godz.13:07

- czwartek 26.6.14 od godz. 13:57 do godz.23:07

- niedziela 29.6.14 od godz. 3:04 do godz.10:44

 

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

Anna Kamieńska

Tyl­ko miłość jest siłą, co złagodzić może ból świata. 

 

 

 

 

 

 

 

Baran 21.3-20.4

Uran w twoim znaku jest od dawna silą, która będzie kierować Twoim działaniem, decyzjami i całym życiem. Jego opozycja do Marsa i Księżyca w Raku stawiają Cię przed sytuacjami, gdzie trzeba będzie szybko reagować. Nastrój dni mówi o wielkim początku dla Ciebie. Stare odchodzi - nowe, oryginalne, bardzo odmienne zajmuje jego miejsce.

Nadchodzące dni będą nerwowe. Więc pamiętaj o zachowaniu spokoju, niereagowaniu emocjonalnie i kierowaniu się przede wszystkim ogromną wewnętrzną dyscypliną.

Momentów bardzo trudnych i spadających jak grom za jasnego nieba będzie wiele.

Wytrwałością, zdecydowaniem znajdziesz na pewno drogi wyjścia nawet z bardzo trudnych sytuacji.

Liczy się tylko przyszłość, Twoi najbliżsi i to co nosisz w sercu.

 

 

 

 

 

 
 
Byk 21.4.-20.5

Tydzień z sextilem Słońca i Księżyca w nowiu będzie dla Ciebie nadzwyczaj pozytywny. Czujesz się świetnie, pełen harmonii, mocno związany ze swoją rodziną. Głębokim uczuciem darzysz również najbliższych przyjaciół i kolegów.

Opozycja Saturna dla niektórych z Was oznacza ogromną zmianę w życiu. Nie, nie będzie łatwo. Ale Ty wiesz, że koniec to początek nowego. Sytuacje rozwijają się z korzyścią dla Ciebie. Odnajdujesz dzięki Jowiszowi radość życia, zadowolenie i szczęście.

W pracy możesz oczekiwać poprawy, więcej pieniędzy i zadowolenia osobistego. Słonce z Raka da Ci tak potrzebne poczucie bezpieczeństwa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bliźniak 21.5.-21.6

Wenus w Twoim znaku to najmilsza wiadomość tego tygodnia. Uczucia nabierają znaczenia. Zaczynasz działać spontanicznie, radośnie i weselej. Nowe spotkania, wiele zaproszeń, niecodzienne szanse i uwaga ze wszystkich stron skierowana jest na Ciebie.

Nów Księżyca w Raku nie ma dla Ciebie większego znaczenia. Ale tydzień będzie wymagał podejmowania decyzji, które trzeba będzie w spokoju przemyśleć. Nie jest to twoją mocną stroną, dlatego nie daj się zwieść namowom innych.

Merkury jeszcze w biegu wstecznym z koniunkcją Twojego Słońca będzie przyśpieszał wszystko.

Postaw na spokój i rozwagę. Przezwycięż swój strach. Wenus będzie wspierać i pomagać Ci w najbliższym czasie.

.

 

 

 
 

 

Rak 22.6.-22.7.

Wielki nów Księżyca w Twoim znaku może okazać się strzałem w dziesiątkę. To rozpoczęcie zupełnie nowych dróg na przyszłość.

Time to say goodbye… jeżeli znasz tekst piosenki będzie łatwiej zrozumieć co mam na myśli. Twoje marzenia, tęsknoty i pragnienia mogą się spełnić z opozycją Plutona do Księżyca w Twoim znaku tego dnia tylko przez zrozumienie, że trzeba coś zostawić.

Po Twojej stronie masz Słońce, Księżyc, Jowisza i Neptuna w trygonie. One będą chronić Twoje zranione od dawna uczucia. Poczujesz nadzieję, ciepło, rodzinną atmosferę, zadowolenie i zapachy przeszłości. Dobrej i złej.

Sytuacje mogą dookoła tego dnia nabrać tempa. Ogromny nacisk z zewnątrz wywoła w Tobie wściekłość za przykrości rozczarowania, niespełnione nadzieje…

Teraz zrozumiesz, że pożegnania dają możliwości powitania nowego, innego, lepszego.

Bez kłamstw, bólu i uzależnień. Czeka na Ciebie inny, lepszy czas.

 

                                                                                       

 

 

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

Czas lata to Twoje miesiące. Jowisz zbliża się do Ciebie i mimo, że jeszcze tego nie czujesz wiesz, już sam. Może być tylko lepiej i piękniej.

Ostatni czas nie był zadawalający. Jednak pewność siebie nie opuści Cię. Uran budzi nadal Twoje ogromne talenty. Intuicja na pewno nie zawiedzie Cię.

Nowa praca? Samodzielna firma? Całkiem odmienny plan? Jeszcze poczekaj, przemyśl i popraw swoje koncepty. Co jest twoim przeznaczeniem? Dopóki Merkury jest w biegu wstecznym nie rozpoczynaj nic.

Od lipca będziesz działał spontanicznie. Szczęście, pochwały, pieniądze także nadciągają.

 

 

 

 

 

 


 
Panna 24.8.-23.9

Magiczny nów Księżyca w trygonie to dopiero mieć fart!

Czujesz od dawna wewnętrzne niezadowolenie. Twój Merkury w biegu wstecznym, wcześniej Słonce, teraz Wenus - ciągle coś ogranicza Cię.

Moment nowiu będzie świetną szansą dla Ciebie rozpoczęcia czegoś nowego, stałego a przede wszystkim bezpiecznego.

Księżyc wysyła ogromną porcję intuicji. Rodzina, Twoi najbliżsi - teraz oni będą liczyć się najbardziej!

Nie będziesz już się bała podejmować ryzyka finansowego. Wiele planet (Słońce, Pluton, Jowisz, Saturn i Księżyc) stoi po Twojej stronie wskazując prostą drogę do jasnej przyszłości.

Nie ma się, czego obawiać! Przechodź do rozpoczęcia swojej misji.

 

 

 

                                                          

 

 

  

 
Waga 24.9.-23.10

Jest możliwe, że Twoje nastawienie do świata i wielka potrzeba harmonii jest także barierą w zdobyciu tego, czego bardzo pragniesz.

Małe problemy, różnice zdań, kłótnia z przełożonym, brak pewności podejmowania odpowiedniej decyzji jest dla Ciebie katastrofą…

Mars jeszcze w Twoim znaku z opozycją Urana i kwadratem Plutona dookoła nowiu Księżyca to dla Ciebie ogromne wyzwania.

Księżyc z Raka i Wenus przynosi jednak świadomość, że nie jesteś sama… Są ludzie, którzy potrzebują i głęboko kochają Ciebie. Taką, jaka jesteś. Bez sztucznego przestawiania się.

Uran w opozycji doda Ci odwagi, aby wybrać niecodzienne rozwiązania. Nie masz już ochoty oszukiwać samej siebie. Autentyzmem i prawdą dodasz sobie tylko więcej respektu.

Nie chowaj się. Weź swój los w swoje ręce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Odważ się wreszcie Skorpionie zrobić to, co od dawna odsuwasz od siebie. Wielki nów w trygonie i Twój Pluton zamieszanym w bardzo nieciekawe układy doda wreszcie siły i odwagi!

Dasz radę uporządkować wszystkie sprawy finansowe, podjąć decyzje, które powinny już dawno zapaść. Nic nie może Ci się przydarzyć. Jowisz, Słońce, Księżyc i Neptun jeszcze jest przy Tobie.

W pracy otwierają się niespodziewanie nowe drogi. Partnerstwa nabierają innego charakteru. Będziesz sam wiedział, że podejmujesz odpowiednie rozstrzygnięcia.

Czujesz, jak rosną Ci skrzydła… A to jest bardzo piękne uczucie.

 

 

 

 

 

 

 


 

 
Strzelec 23.11.-21.12

Sam wiesz, że pewne decyzje muszą być przez Ciebie podjęte. Gwarancji na powodzenie w przyszłości nie ma. A Ty masz wszystko w swoich rękach.

Może w partnerstwach wszelkiego rodzaju ostatnio brakowało bliskości, zaufania i stałości. Wenus w opozycji będzie jeszcze bardziej podkreślać sprawy, którymi trzeba będzie się zająć.

Zmiany? Czemu nie!

Uran i niebawem Jowisz podsuwa pomysły, odwagę i wiarę, że inne może być dużo lepsze!

Nie rzucaj jednak wszystkiego od razu. Twoje plany i zamierzenia muszą być rozważone i przemślane do końca.  Twoja siła jest wielka!  Działasz ze spokojem nad swoją kreatywną i ciekawą przyszłością.

 

 

 

.

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

„Ból sa­mot­ności... jest nie z te­go świata” (Kishimoto) A może jeszcze trudniej do opisania?

Zbliżający się tydzień nie będzie łatwy dla Ciebie. Opozycja nowiu Księżyca, Słońca, jeszcze Jowisza wprowadza wielkie emocje, przed którymi nie umiesz się obronić. Pluton w Twoim znaku, kwadraty Marsa i Urana to nadchodzące zmiany. Nieodwołalne.

Czujesz, że poświęcając się innym ludziom lub sprawom, podejmując coraz więcej odpowiedzialności zapomniałeś o sobie samym.

Trudno będzie obronić się przed atakami, żalami rzuconymi w Twoją stronę przez Marsa. Uczucie rozczarowania, bólu, bezsilności, czy tez rola ofiary - nie opłaca się.

Nadchodzące dni pokażą jednak rozwiązania. Miejsce gdzie musisz iść, aby znaleźć siebie. Szczęśliwego, zadowolonego bez obciążeń przeszłości.

 

 

 

 

 

.

 
Wodnik 21.1.-19.2

Twój Uran jest przyczyną, że uciekasz od związków. Trudno Ci się zdecydować na partnerstwa wszelkiego rodzaju. Szukasz całe życie oryginalności i odmienności.

W sercu jednak tęskniąc za tym, przed czym się sam bronisz... Konstelacje są świetne a przejście Wenus do Bliźniaka wprowadza optymistyczną atmosferę pełną radości i wiary w nadchodzący czas!

Na swojej drodze spotykasz ludzi, którzy są otwarci. Jesteś otoczony miłością, wiarą i pozytywną energią.

Sprawy finansowe układają się. Nagle wiesz, z kim masz zrobić interes i komu podać rękę.

Merkury w trygonie przynosi dobre wiadomości. Już teraz możesz się cieszyć!

 

 

 

 

 

 

  
Ryba 20.2.-20.3

Ostanie cztery tygodnie nie były przyjemne. Merkury jeszcze w kwadracie i Wenus od poniedziałku będzie poruszała sprawy przeszłości związku, które skrzętnie chowałaś gdzieś przed sobą.

Księżyc nowiu do Twojego znaku w trygonie to bardzo dobry omen dla Ciebie.

Mimo piętrzących się utrudnień w rozmowach będziesz czuła, komu możesz zaufać. Twoim talentem jest ogromna intuicja. Czasami boisz się jej zaufać słuchając tego, co mówią inni dookoła.

Uwierz sobie, Rybo.

Kreatywna siła z rodzinnego Raka przyniesie Ci razem ze Słońcem w trygonie miłość, powodzenie, szczęście.

Jowisz jeszcze wzywa do zmiany. Masz szczęście… wszystko układa się po Twojej myśli. Ze spokojem i emocjonalną inteligencją sprostasz zadaniom postawionym przed Tobą.

Dla wszystkich

 

 

 

W tym tygodniu z wieloma bardzo trudnymi, wysoko emocjonalnymi konstelacjami dochodzi do nas świadomość, że stare trzeba pożegnać, zostawić za sobą i rozpocząć nową drogę życia.

 Przejście Wenus do Bliźniaka to spotkania, dyskusje o przyszłości i przeszłości. Otworzenie oczu na to, że możliwości rozwiązania sytuacji jest wiele…

Do nowiu 27.6.14 mamy świadomość istnienia jeszcze wielu nierozwikłanych spraw. Trudnych, bolesnych. I najbardziej przez nas kochanych…

Wrażliwy Rak to głębokie uczucia. Potrzeba bezpieczeństwa, rodzina, uczucia matki i przeszłość. Księżyc w Raku w opozycji do Plutona a ten w kwadracie do Marsa, Mars w opozycji do Urana - to nagła chęć buntu, protestu, niekontrolowane sytuacje, zachowania, wysoka wrażliwość, która zmusza nas do zrezygnowania z dozoru naszych czynów.

Nagle budzi się chęć porzucenia tego, co nam ciąży, uciska, od lat męczy i ogranicza!

Przy bardzo irytujących konstelacjach Merkury w biegu wstecznym stawia nam przed oczyma sytuacje, znajomości z przeszłości. Stare, przejmujące historie, odżywają. Czujemy jeszcze raz swoja bezsilność, cierpienie, uzależnienie od ludzi, uczuć i sytuacji, których dawno powinniśmy się pozbyć.

Pluton, Mars i Uran doprowadzają do nagłych incydentów, w których należy przede wszystkim kontrolować swoje postepowanie. Nie pozwól i nie daj się innym sprowokować do nieprzemyślanych działań, decyzji, czynów i słów pod wypływem wielkich emocji.

Uważaj na siebie.

Konstelacje zmuszają nas do pozostawienia tego, co powinno już dawno odejść. Wyjaśnienia przeszłości na drodze dyplomacji, spokoju, harmonii i drogą pokojową (Mars w Wadze). Czy będzie to możliwe?

Konflikty, nieprzewidziane akcje można oczekiwać w partnerstwach wszelkiego rodzaju (prywatne i polityczne), komunikacji, kwestii prawa i dyplomacji.. etc.

Trygon Księżyca do Neptuna pragnie zaufania, wiary w ludzi, dobre serce i lepsze jutro. „Wszystko będzie dobrze” szepcze nam do ucha…

Koniec tygodnia - znowu czeka nas zamieszanie. Wenus w kwadracie do Neptuna zwodzi nas i oszukuje. Zapominając o realności jeszcze raz wierzymy komuś, kto nas boleśnie rozczaruje.

Nie podpisuj teraz nic nowego.

Pokładaj wiarę tylko w sobie. Nie daj ponieść się emocjom akceptując to, co Cię otacza.

 

 

 

Życzę Ci harmonijnego tygodnia.
Słońce w Raku

22.6.2014 Wiedeń

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota:

http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

 

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

 

 

 

 

 

 

Nikt nie może sprawić byś poczuł się gorszy bez twojego przyzwolenia.

Eleanor Roosevelt

 

 

Lovis Corinth Innocentia 1890

Innocentia-Lovis Corinth

-via Wikipedia Commons