Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 22.9.14 do 28.9.14.   Nów Księżyca na osi Waga/ Baran 24.9.14.  Jowisz trygon Uran od 21-30.9.14-dokladny 25.9.14.  Merkury przechodzi w znak Skorpiona-28.9.14.Nocą będziesz oglądać gwiazdy. Moja jest zbyt mała, abym mógł pokazać ci, gdzie jest.

To lepiej. Moja gwiazda będzie dla ciebie jedną spośród wielu gwiazd... Dlatego przyjemnie ci będzie patrzeć na gwiazdy. Każda z nich będzie twoim przyjacielem.

Gdy popatrzysz nocą w niebo, wszystkie gwiazdy będą się śmiały do ciebie, ponieważ ja będę mieszkał i śmiał się na jednej z nich.

Twoje gwiazdy będą się śmiały... ( Mały Książe) 

 

 

 

Konstelacje tygodnia:

Mars ustawia się w kwadracie do Neptuna. We wtorek Słonce przechodzi w znak Wagi, gdzie mamy w środę nów Księżyca. Jowisz tworzy trygon z Uranem w czwartek. Merkury wkracza w niedziele w znak Skorpiona.

 Jaki będzie nowy tydzień?

 

Poniedziałkowy kwadrat Marsa i Neptuna utrudnia nam wejście w nowy tydzień swoim nieprzyjemnym nastrojem i bezsilnością, …Kto jest ważny..? Co jest prawdziwe…? Jesteś tym, kim jesteś? To nie jest czas na istotne decyzje, wnioski czy podpisy wielkiej ważności. Przechodzące Słonce w znak Wagi rozświetli trochę nasze prawdziwie jesienne uczucia.. Razem ze Słońcem witamy Nów na osi Waga/ Baran przy stojącym Księżycu w sextilu z Marsem. On będzie nas motywował i dodawał odwagi. Najpiękniejszą konstelacją nadchodzącego tygodnia jest trygon Urana z Jowiszem. Ciche marzenia, wielkie życzenia…niespodziewane szczęście! Tak, przy tej konstelacji wszystko może się spełnić. Nagle i niespodziewanie otwierają się przed wielu z nas, łącznie z Nowiem Księżyca odmienne drogi i świetne perspektywy na przyszłość.

Merkury, planeta komunikacji w Skorpionie od niedzieli 28.9.14 będzie wyjawiał tajemnice i bohatersko poruszał nawet zakazane tematy do tej pory… Rozstrzygnięcia, decyzje podejmujemy intuicyjnie. Z wielkim uporem, spostrzegawczością i wytrwałością dążymy do zrealizowania naszych zamierzeń i planów.


Fazy Księżyca:


W głębi serca wszystko jest dozwolone. Michael le Montaigne


-do środy godziny 6; 00 Księżyc w Pannie przypomina nam o zajęciu się obowiązkami i powinnościami. Temat zdrowia i odpowiedniego żywienia jest punktem najważniejszym dla każdego.

-od środy 6; 01 godz. do piątku 16; 30 godz. motywem przewodnim Księżyca i nowiu w znaku Wagi są sprawy i sytuacje partnerskie wszelkiego rodzaju( także przyjaźnie, współpraca zawodowa, dzieci etc..) Warto jasno przedstawić swoje zdanie lub opinie. Księżyc w sextilu z Marsem dodaje nam animuszu. 

-od piątku 16; 31 godz. weekendowy czas przeznacz dla Tobie najbliższych. Księżyc w Skorpionie przynosi ze sobą wiele emocji i zaangażowania uczuciowego.

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

-wtorek 23.9.14 od godz.14; 16 do 2.9.14 godziny 6;00

-piątek 26.9.14 od 14; 40 godz. do 16; 30 godziny.

-niedziela 28.9.14 od godziny 22; 32 do 29.9.14 godziny

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


Pozwólmy ludziom być szczęśliwymi według ich własnego uznania. Bolesław Prus


Baran 21.3-20.4

Nieszczęsna konstelacja Twojego Marsa w kwadracie z Neptunem może doprowadzić, że przedwcześnie poddasz się czemuś, lub zakończysz krótko przed etapem końcowym Twoje plany. Nów Księżyca w opozycji do Twojego znaku, Słonce i Merkury nie zaprasza do inwestycji wszelkich rodzajów. Raczej czas do czwartku przeznacz do przemyśleń nadchodzącej, odmiennej przyszłości. Szkoda byłoby wyrzucać ze swojego życia coś, co doprowadziłeś wielkim nakładem pracy prawie do zenitu… Twój Mars stoi w trygonie, także Jowisz w pięknej konstelacji z Uranem właśnie w Twoim znaku(!) przynosi ze sobą niespodziewanie wiedzę i zrozumienie, od dawna przez Ciebie szukaną. Uranus pokazuje, czego masz się pozbyć.  Wyrzuć, więc to, co Cię ogranicza. Zakończ osobiste konflikty, które do niczego nie prowadzą. Twoja rola w świecie musi być wiodąc. Wszak jesteś jednym ze znaków kardynalnych! Adie z pracą, przyjaciółmi i spawami niepasującymi do Twojego świata. 

Wierz w siebie! Działaj jednak pomału.

Większa ilość planet w opozycji otwiera nowe perspektywy dla Barana.


 

Byk 21.4.-20.5

Wenus w trygonie jest ogromną pomocą dla Byka w początkach nowego tygodnia.  Miłość oraz wielkie romantyczne uczucia nastrajają Cię optymistycznie. Otwórz się odważnie na nowe i do tej pory nieznane. Pod opieka Twojej własnej władczyni będziesz potrafił kierować się intuicją.

W pierwsze cztery dni nowego czasu nie warto rozpoczynać znaczących zamierzeń. Kwadrat Jowisza i opozycja Saturna nie pozwala na zdanie się przypadkom lub losowemu szczęściu. Zapomnij także pomoc ze strony obcych. Ważne plany musisz sam kontrolować i każdemu z osobna dokładnie się przyglądać.

Nie wszystko złoto, co się świeci stwierdzisz już w następną sobotę, gdy Merkury wjedzie w Skorpiona. Nie ufaj przedstawionym Ci „ nadzwyczaj” wspaniałym, złudnym planom.

Twoje szanse leżą w rozpoznaniu siebie oraz swoich własnych talentów. Bez uzależniania od słabości innych. Byk musi wybrać swoją własną drogę i otaczać tylko tymi, którzy na prawdę Ci dobrze życzą.

 

 

 

 

  
Bliźniak 21.5.-21.6

Razem z wejściem Słońca w znak przyjaznej Wagi rozpoczyna się nie tylko jesień, ale lepszy czas dla Bliźniaka! Trygon ciepłych promieni pomoże Ci walczyć z trudnościami, motywując do działania i spojrzenia z perspektywy na to, co dzieje się dookoła Ciebie. Mars, bowiem stoi w opozycji, prowokując Cię do swady i dyskusji na zbędne tematy. Pozostań na luzie do tych, którzy pragną za wszelką cenę wywołać wojnę z Tobą lub skompromitować… Zaufaj sobie. Kieruj się wiarą, intuicją i dobrą intencją.

Jowisz i Uranu czynią Cię wybrańcem losu. Obie planety w sextilu przynoszą świetne pomysły, zrozumienie i wiarę w lepsze jutro!!

Nie buduj już przed samym sobą barykady, utrudniając zdobycie odpowiedniego sukcesu.  Nie praw kompletów komuś, kto wcale na to nie zasługuje. Życie, bowiem ma w zanadrzu, razem z Jowiszem o wiele lepsze wartościowe plany. …Stawiaj tylko na tych, którzy idą z Tobą w jednym kierunku….bez sztucznej maskarady.

 

 
 Rak 22.6.-22.7.

Razem z wejściem Słońca w znak Wagi jeszcze bardziej poczujesz intymność otaczającej Cię rzeczywistości. Jednak Wenus w pozytywnym sextilu będzie dbała o romantyczne uczucia, wiarę i życzliwe usposobienie.  Na początku tygodnia planety odbierają Ci pewność siebie. Trygon Neptuna pozwoli jednak zaufać swojej własnej intuicji. Pierwsza dekada urodzonych z razem z nowiem Księżyca będzie musiała coś pożegnać.. Nie warto, więc już dalej płakać, nad rozlanym mlekiem…

Pozycja Jowisza z Lwa nie ma na Ciebie bezpośredniego wpływu. On czuwał nad Tobą przez ostanie półtorej roku.

Uranus w kwadracie chce zabrać z Twojego istnienia to, co nie potrzebne; słabość, emocjonalna chwiejność i przesuwanie odpowiedzialności za samego siebie na otaczające Cię osoby.

Twoje szczęście leży tylko w Twoich rękach! Twój cel musi dotyczyć tylko Ciebie! Nie podporządkowuj już swoich planów bliskim, rodzinie lub partnerom wszelkiego rodzaju. Nie jesteś nikomu nic dłużny. Koncentruj się tylko i wyłącznie na samego siebie.

 

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

W nocy z poniedziałku na wtorek otwiera się dla Ciebie niebo. Słonce z Wagi przywitasz w bardzo optymistycznym nastroju. Odsłaniają się przed Toba drzwi, które były do tej pory szczelnie zamknięte. Imponujesz każdemu swoim zaangażowaniem, optymizmem i dobrocią serca. Słonce przynosi wiele szans. Teraz będziesz potrafił je odpowiednio wykorzystać.

Twoje życie razem z pięknym układem Jowisza, w Twoim znaku z Uranem ma dla Ciebie bardzo dobre wiadomości. Codzienność może nabrać ogromnego pędu….kierując Cię w bardzo ciekawe strony

Masz siłę w sobie, aby zaświecić jak gwiazda na niebie, pełen blasku powodzenia, szczęścia i radości.

Postaraj się być bardziej konsekwentny, autentyczny oraz wiarygodny. Urodziłeś się, aby rządzić- rob, więc wszystko tak, jak należy!! Z dobrocią i mądrością serca.

Wkrótce, ktoś bardzo ważny pojawi się na Twojej drodze…razem z tą właśnie osobą rozpoznasz jeszcze więcej swoją siłę, talenty i nadzieję, którą nosisz od dawna w sobie. Zostaw od dziś to, co było… wyruszaj z pogodą ducha w usłaną różami drogę otwierającą się przed Tobą.   

 

                                                                                      

 


 
Panna 24.8.-23.9

Nowy czas rozpoczynasz spokojnie. Słońca opuszcza znak Panny, ale pozostawia Ci planetę miłości.

Rozkwitasz pod jej wpływem radosnych impulsów. Tryskasz zdrowiem, czarem i zadowoleniem.  Wenus gwarantuje wiele ciepłych momentów. Nie opieraj się wiec jej wpływom. Ważne decyzje musisz przesunąć na koniec tygodnia. Trudna konstelacja Marsa i Neptuna upomina o dokładnym zatwierdzeniu realnego świata! Kontroluj samą siebie i przypominaj o realiach i dokładnych założeniach. Neptun i Mars chce Ci zaimponować oraz sprowadzić na bezdroża. Nie poddawaj się rozkapryszonym gwiazdom!

Wykorzystaj dobry czas nowiu, aby pokazać przede wszystkim sobie, że stać Cię na odwagę! Pozostań wierna swojej drodze. Machnij rękę na zazdrośników, którzy szukają włosów, w Twojej własnej zupie…

Jowisz kieruj Cię na kreatywną drogę. Nie wszystko można zamknąć w regułki i formuły. Twoja przyszłość nie leży tylko w czystej analizie. Ważne jest to, co odczuwasz…

 

 

 

 

 

  

 

 
Waga 24.9.-23.10

Urodziny obchodzi się, co roku...

Jednak tym razem stoi Ci z pomocą Jowisz. On zadba, aby czas przejścia Słońca do Twojego znaku był szczególnie bardzo przyjemny i pełny nieoczekiwanych niespodzianek. Razem z nowiem Księżyca w Twoim znaku składam Ci i ja najlepsze życzenia na to zupełnie inne jutro…Niech Jowisz sprzyja w Twoich zamierzeniach i spełni to, co nosisz w sercu!

 Słonce i Księżyc obok siebie wysyła Wagę w drogę postępu. Twoja siła leży w mądrości. Nie staraj się jednak mierzyć wszystkiego ciągle tą samą miarką. Czas płynie i wiele się zmienia. Nie uda Ci się zatrzymać kijem rzeki, która dawno już hen daleko odpłynęła...

Uranus w opozycji pragnie dodać Ci odwagi, abyś nie przytakiwała komuś, tylko dla stworzenia harmonii. Własne zdanie, jasne cele, konkrety w działaniu dodadzą Ci z pewnością więcej respektu! Na nic słodkie uśmiechy niedające Ci poczucie bezpieczeństwa. Ważna jesteś Ty i osobiste spełnienie.  Bez naginania się do potrzeb partnera!

 Jowisz sprawdza czy potrafisz wykorzystać swoją intuicję. Więcej zaufania w siebie i swoje czyny. Osobistej bezpośredniości i stanowczości nikt nie jest w stanie Ci nigdy odebrać.

 

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Omijając poniedziałek i wtorek tydzień zapowiada się bardzo dobrze.  Wenus w świetnym układzie czyni Cię szarmanckim i pewnym siebie. Flirtujesz, cieszy się życiem nawiązując wiele ważnych dla Ciebie kontaktów. Neptun ochrania od pochopnych decyzji. Słuchaj swojego głosu serca. W tym Twoja siła i ogromna potęga. Razem z Saturnem i Plutonem próbujesz pomału definiować się zawodowo.  Jowisz w kwadracie wiąże Skorpionom ręce. Trudno jest odejść od starych przyzwyczajeń, układów towarzyski i partnerski, które zabierają Ci najcenniejsze powietrze. Szukasz wolności osobistej dla swoich myśli, marzeń i swobodnego życia.. Uświadom sobie wreszcie, że szczęście leży w Twoich dłoniach. A nie tych, którzy stoją obok Ciebie..

Słuchając się wewnętrznej siły zyskasz najwięcej w drodze do samego siebie. Przez Tobą nowy czas optymizmu. A czy możesz sobie wyobrazić, że będzie jeszcze lepiej?

Od 28.9.1 Merkury w Twoim znaku przyspiesza wiele nowych procesów. Prac, decyzje, rozstrzygnięcia zapadają bez jednego mrugnięcia. Sam jesteś sobie sterem i żeglarzem..

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

Trudny czas kwadratu Słońca zakończy się we wtorek. Do tego dnia razem z nieprzyjemną konstelacja Marsa, w Twoim znaku i Neptuna nie należy podejmować absolutnie żadnych, ważnych decyzji. Mars dodaje energii. Z drugiej strony może zapędzić Cię w zaułek. Jego niekontrolowana, zamglona energia ostrzega przed chaosem lub irytacją. Szczególnie dla pierwszej dekady urodzonych Strzelców.

Jowisz i Uran w trygonie to najlepsze, co może się wydarzyć w nadchodzącym czasie. Szczęście samo wpycha się do Twojego domu! Przyjmuj to z wielka radością! Wreszcie dojdzie do spełnienia niejednego marzenia…Uranus pragnie abyś nie dopasowywał się do otoczenia. Rozwijaj swoją indywidualność! Idź swoją drogą, tak długo aż trafisz na spełnienie!

Jeżeli czujesz podszepty Jowisze, że masz dużo siły, potrafisz innym pomoc, nauczać, wskazywać rozwiązania- słuchaj go!

 On jest Twoim największym, przychylnym nauczycielem!

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Nie łatwo będzie z rozpoczynającym się kwadratem Słońca z Wagi. Niekorzystne położenia Księżyca podczas nowiu pragnie Ci uświadomić, gdzie masz szukać swojego osobistego spełnienia. Ważne jest abyś koncertował się na swoich planach. Nie pozwól wymknąć się nawet najmniejszym szczegółom. Na szczęście masz jeszcze u boku planetę miłości, Wenus.  Ona dostarczy bardzo przyjemnego osobistego nastroju. Jowisz nie ma na Ciebie większego wpływu. Uranus w kwadracie ze Słońcem i Plutonem ostrzega przed nieprzemyślanymi decyzjami i czynami. Czy jest możliwe, że straciłeś kontakt do otaczającego Cię świata? Zgubiłeś kogoś, lub może ktoś odszedł i zostawił samego ze wszystkimi troskami? A może sam wybrałeś taką drogę?

Układ tej planety będzie zmuszał do wielkiej, rewolucyjnej przemiany. Otwórz już teraz serce na radości, przyjaciół, nowe, bardziej komfortowe i bezpieczne relacje partnerskie.

Naucz się mówić o sobie i swoich problemach. Co dwie głowy, to przecież nie jedna… Twoja siła tkwi od dziś we współpracy. Ubiegaj się o godne Ciebie towarzystwo.

 

 

 

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Mars i Słonce z Wagi pozwoli zapomnieć niepokój i rozterki minionej przeszłości! Nów Księżyca będzie zajmował się Twoją karierą zawodową, rozszerzeniem horyzontów, zmianami poglądów na otaczającą Cię realność. Dlatego warto by przygotować się już bardziej dokładniej! Kwadrant Saturna dla drugiej dekady urodzonych będzie ograniczał jeszcze pewne sprawy. Jednak przepiękna konstelacja Jowisza z Uranem gwarantuje, że wiele może się teraz spełnić!

Wykorzystaj niecodziennie, pozytywne położenie Twojej planety, Urana, aby zostawić za sobą, niemożliwe drogi. Szukaj w sobie rewolucyjnej motywacji, aby wskoczyć na odmienne, bardziej pasujące do Ciebie tory! Więcej powagi i konsekwencji! Życie wymaga i od Ciebie wypełniania obowiązków.

Współpraca z tym, których darzysz uczuciem musi być szczera i oddana. Żadnych półśrodków. Żadnych połowicznych zamiarów. Polegaj na słowach, których i Wodnik musi się nauczyć dotrzymywać.

Będziesz wierzył, że czeka Cię dobre zakończenia. Moc reformatorskiego Urana jest z Tobą.

 

 

 

 


 
Ryba 20.2.-20.3

Opozycja Słońca kończy się w już środę. I dla Ryby nadchodzi lepszy, optymistyczny czas! Na jeszcze więcej będziesz mogła sobie pozwolić, gdy Merkury przejdzie do znaku wody-Skorpiona. A to już jest w nadchodzącą niedzielę. Wenus w opozycji zwraca uwagę na przyjemności i radości życia. Dla Ciebie będzie to szczególne ważne. Konstelacje początku tygodnia: Marsa w kwadracie do Neptuna w Twoim właśnie znaku może zwiastować przykrą atmosferę i sytuacje, którym Ty nie możesz się poddać! Nie prowokuj nikogo i nie rozpoczynaj rozgrywek, które przegrasz z kretesem... Lepiej jest szukać harmonii, współpracy oraz porozumienia.

Położenie Jowisza i Urana właściwie na ma na Ciebie wpływu, choć aura tych dni i Tobie będzie pomagać rozpocząć nowe drogi. Dopiero teraz odkryjesz ze zrozumieniem, co trzeba zmienić we własnym życiu.

 A pomyślałaś ile już osiągnęłaś?

Następny czas warto poświecić swoim ideałom i marzeniom. Bez niepotrzebnego przybierania maski męczennika. Twoje potrzeby i pragnienia też się liczą! Mimo, że trudno jest Ci żyć tylko dla samej siebie, pomyśl o samospełnieniu! Własnym zadowoleniu! I osobistej realizacji..

 

Dla wszystkich:

 

Nowy tydzień rozpoczynamy trudną konstelacją. Mars kwadrat Neptun zabiera nam potrzebna energie, komplikując nasze działania. Jesteśmy bardzo podatni na choroby, nie rozumiejąc skąd się wzięła nasza osobista słabość.. Zbyt egoistyczne działania mogą prowadzić do rozczarowania. Uwagę należy zwrocie przede wszystkim na nasze decyzje, rozstrzygnięcia( lepiej przesunąć!) i wszystkie sytuacje finansowe. Gdy Neptun rozprzestrzenia swoja mgłę w kwadracie niemożliwe jest dostrzec odpowiednie wartości i zdecydowanie wpływać na nasze życie. Sprzeczna energia wody i ognia( woda gasi ogień, zabiera jej moc) może prowadzić do chaotycznych postepowań. Przejście Słońca w znak Wagi nadaje większej lekkości naszym sprawom, rozjaśniając nasze myśli. Pomału będziemy odkrywać, które drogi i partnerstwa maja dla nas wartości. Co trzeba zmienić? Gdzie brak jest równowagi i harmonii? Gdzie potrzeba naszego dystansu, aby lepiej ocenić sytuacje? Kwestie sprawiedliwości i dyplomacji maja główny priorytet w ciągu następnych czterech tygodni.

Nów w Wadze 24.9.14 o godzinie 8; 13 który wzywa nas do sprawdzenia wszelkich etapów partnerskich. Brak harmonii, równowagi oraz różnice poglądów, spostrzeżeń, oczekiwań możesz rozwiązać tylko dzięki dyplomatycznym rozmowom i autentycznemu podejściu do sytuacji. Mimo świetnej konstelacji Jowisza z Uranem warto sprawdzić nadchodzące, nowe wiadomości oraz informacje. Działania znaku Wagi towarzyszy często brak konkretnych decyzji i ukrywanie tego, co nas najbardziej boli. Przemilczanie prawdy lub własnych argumentów, może w ciągu czterech tygodni doprowadzić do turbulencji i konfliktów wielkich rozmiarów. Dlatego akceptuj odmienne spojrzenia partnera, nie zmuszając go nawet złotem do zmiany jego założeń. Nów w Wadze wzywa nas do współpracy, kooperacji, zdrowego współzawodnictwa a nie działań przeciwstawnych i szukania konfliktów( lub omijanie z premedytacją nieporozumień) tak, aby osiągnąć harmonię wewnętrzną i zewnętrzna. Jest to dobry czas na początki wszelkiego rodzaju.

 25.9.14 oczekujemy najpiękniejszej konstelacji tego roku, która rozpoczyna się już 20.9-30.9.14. W tym czasie pojawiają się znienacka wiele nowych możliwości, które ułatwią nam spełnienia życzeń. Szczęśliwe przypadki, zrządzenia losu, niespodziewane sytuacje mogą otworzyć przed nami zupełnie nową drogę na przyszłość. Nawet to, co uważamy za niemożliwe, również związane z naszą kreatywną działalnością i energią osobistą dosięga granic pozytywnego przełomu. Kwestie duchowe i filozoficzne ukazują nam bez uprzedzenia  nowe spostrzeżenia i rozwiązania, których w ogóle nie braliśmy pod uwagę.

Wykorzystaj dobry tranzyt do spełnienia swoich marzeń i wprowadzenia kreatywnych zmian w swoim życiu! Bardzo dobry czas dla znaków ognia i powietrza( Lew, Baran, Strzelec, Waga, Bliźniak i Wodnik)

Jowisz jest planetą szczęścia. W pozytywnym połączeniu z rewolucyjnym Uranem, dobry układ gwiazd namawia, aby zostawić to, co nie dawało nam zadowolenia, otwierając się na nowe( dodatkowy nów Księżyca!) Akceptuj siebie, swoje decyzje i własne talenty. Nie słuchaj  co mówi otoczenia. Kosmiczny klimat tej konstelacji zapewnia kreatywne spełnienie indywidualne. Stój do swoich marzeń, ideałów i poglądów. Tylko ten, kto uznaje siebie takim, jaki jest ma prawo doczekać triumfu osobistego ziszczenia.

28.9.14 Merkury opuszcza Wagę przechodząc do Skorpiona, gdzie w krótkim czasie wyruszy w bieg wsteczny. Nasze myślenie jest bardziej analityczne, głębokie. Szukając rozwiązań wyciągamy na powierzchnię z głębin tajemnic nawet to, co jest na dnie od dawna ukrywane...Czas intensywnych emocji w komunikacji wszelkiego rodzaju. Podejmujemy ważne tematy dotyczące sensu życia oraz istnienia, omijając powierzchowne sprawy. Merkury w Skorpionie trzyma się uparcie swoich poglądów. Często cechuje go zbyt wielka upartość, zawziętość, zawisłość i sarkazm. Bardzo dobry czas na sprawy biznesowe dla Skorpiona, Ryby, Raka, Koziorożca i Panny.

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim szczęśliwego nowego tygodnia i zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, telefon, mail albo prywatnie. Nauka astrologii. Informacje; http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

Słońce w Pannie 21.9.14 Wiedeń 2014 

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

 


Nie pozwól nikomu decydować o twoim życiu, bo w tedy zostaniesz kimś, kim nie powinnaś być. Będziesz nikim. Będziesz człowiekiem na zawsze skłóconym z życiem. Margaret Starks
Tuileries 01

Foto-via Wikimedia Commons.