Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od  22.12.14 do 28.12.14. Nów Księżyca na osi Koziorożce/ Rak 22.12.14 o godzinie 2; 37. Uranus w biegu prosty. Saturn w znaku Strzelca od 23.12.14.

Że, jako mówi wam wszystkim
Dawne, odwieczne orędzie,
Z pierwszą na niebie gwiazdą
Bóg w waszym domu zasiędzie.
Sercem Go przyjąć gorącym,
Na ścieżaj otworzyć wrota -
Oto co czynić wam każe
Miłość, największa cnota.
"Przy wigilijnym stole"
Jan Kasprowicz


 

Konstelacje tygodnia:  

Słonce przechodzi w znak Koziorożca w poniedziałek, gdzie o godzinie 2; 37 odbywa się nów Księżyca. Uranus wyrusza w bieg prosty. We wtorek Saturn opuszcza nareszcie znak Skorpiona wkraczając do Strzelca.  Merkury tworzy kwadrat do Urana łącząc się w koniunkcję z Plutonem. Pod koniec tygodnia Słonce i Neptun ustawiają się w pozytywnym sextilu.

 

 

 

 

 

Jaki będzie nowy tydzień?

Krótko przed końcem roku i Wigilią na niebie pojawiają się istotne zmiany. Planeta nagłych zmian Uranus zatrzymuje się, aby wyruszyć w bieg prosty i doprowadzić do indywidualnych spełnień lub wyrwania z uzależnień. Przechodzące Słonce w znak Koziorożca 22.12.14 i nów Księżyca w tym znaku pomoże w odnalezieniu odwagi i wyborze odmiennych, stabilnych dróg życiowych. Saturn po około 2, 5 roku opuszcza znak intensywnego Skorpiona. W znaku Strzelca będziemy razem z tą planetą szukać nowego sensu życia Sextil Słońca z Neptunem zabłyśnie dopiero pod koniec tygodnia pozwalając nam dostrzec to, co dla oka nie widoczne. Harmonii drugiego dnia Świąt przeszkodzi kwadrat Merkurego z Uranem i koniunkcja tej planety z Plutonem. Nie pozwól, aby kłótnie, niespodziewane konflikty i brak tolerancji popsuły znaczenie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

                                      Fazy Księżyca


 

Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka.  P. Coelho-do środy godziny 3; 53 Księżyc i jego nów w znaku Koziorożca razem z sextilem Neptuna przynosi zrozumienie, jasne spojrzenie na otaczającą nas realność oraz podejmowanie właściwych decyzji. Czas nowych początków. Wszystko rozpoczęte w okolicy nowiu w Koziorożca będzie spełnione, nawet, gdy będziemy musieli na to poczekać i długo pracować..

-od środy 3; 54 godziny do piątku 5; 09 godziny Księżyc w zmiennym Wodniku w opozycji do Jowisza to przesady, obietnice bez pokrycia, brak umiaru. Boże Narodzenie jest świętem miłości nie zapomnij podczas ucztowania bez końca..

-od piątku godziny 5; 10 do niedzieli 7; 36 godz. Księżyc w znaku Ryby razem z sextilem Słońca i Merkurego poprawia atmosferę. Uśmiechy, miłe słowa….  Wszystko jest tak jak być powinno..szkoda, ze Święta tak szybko mijają..

-od niedzieli godziny 7; 37 Księżyc wkraczając w znak ognistego Barana w kwadracie ze Słońcem przynosi znowu zgrzyty.. Wyjdź na spacer, przebiegnij się! Dobry dzień na bardzo aktywne spędzenie czasu!

 

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku.Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów.

- wtorek 23.12.14 od 4: 18 godz. do 24.12.14 godziny 3; 53

-czwartek 25.12.14 od 16; 12 godz. do 26.12.14 godziny 5;08

-sobota 27.12.14 od 16; 45 godz. do 28.12.14 godziny 7; 36


Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?….ten, kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami. C. R. Zafon

 

 

 

Baran 21.3-20.4

Pomimo, że wiele planet stoi niekorzystnie do Twojego Słońca Święta zapowiadają się harmonijne. Twój Mars w sextilu pozwoli odgonić negatywne myśli, Jowisz w trygonie nastawia optymistycznie, a najważniejsze Saturn w trygonie ze Strzelca już dla pierwszej dekady urodzonych będzie prowadził Cię do stabilności, bezpieczeństwa i pewnej stabilizacji…

Nów Księżyca w kwadracie ukazuje pożegnanie. Nie, nie wszystkie plany są zrealizowane. Jednak Ty z układem najważniejszych planet stawisz sam przed sobą nowe priorytety i przysięgi pracy. Saturn w boskim trygonie będzie bronił Cię od błędów. Nadchodzące decyzje będą podejmowane w skupieniu, spokoju i opanowaniu.

Nowa siłę pewności siebie, wielką dynamiczności i pozytywną energię przeznaczasz na odmienne trendy i nurty. Wielkie momenty uznania i stateczności stoją od dawana na Twojej długiej kartce życzeń.

Druga dekada urodzonych z kwadratem Merkurego, Plutona i Wenus oraz koniunkcją Urana musi w nadchodzących dniach uciekać od konfliktów. Zrezygnuj z niepotrzebnych konfrontacji. Stres i zgiełk nie będą dobrym towarzyszem nadchodzących Świąt. Ze strony wiernych, bliskich Ci przyjaciół możesz oczekiwać bardzo interesujących niespodzianek.

 

 

 

 

 

 

 


Byk 21.4.-20.5

Dla Ciebie nadchodzi bardzo ważny czas. Po najtrudniejszej konstelacji minionych 2, 5 lat-opozycji Saturna możesz odetchnąć ze spokojem na dzień przed Wigilią!

Saturn, bowiem opuszcza Skorpiona, a z tym jego pozycja nie będzie więcej Cię ograniczać, utrudniać i trzymać w szachu! Nów Księżyca, Słonce, Merkury i Pluton w znaku Koziorożca zwiastują nowe, piękne dni pełne radości, zadowolenia i miłości!

Czyż można sobie więcej życzyć? Twoje prezenty już od poniedziałku leżą pięknie zapakowane pod bogato ustrojoną choinką!

Nadszedł okres abyś pomyślał o sobie! Swoich własnych potrzebach oraz pragnieniach!

Kreatywne pomysły i plany pragną być zrealizowane. Z odwagą, pozytywnym nastawieniem i pełną koncentracją będziesz powoli zbliżał się do szczęśliwego celu. Twoja Wenus doda Ci cierpliwości i chwil relaksu. Mars jeszcze w kwadracie namawia raczej do odpoczynku.

Postępowe idee trzeba przesortować. Jowisz w kwadracie namawia do wielkiego. Jednak większa ilość planet w znaku Koziorożca akceptuje tylko to, co ma ręce i nogi. Wszystko, co do tej pory napawało Cię strachem odchodzi razem z dniem wigilijnym. Gwiazdy przynoszą ogromne możliwości i zabezpieczenia finansowe, gdy pozostaniesz nadal, tak jak kiedyś, skromny.

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

 

Nowa pozycja planety ograniczeń, Saturna w opozycji wiele zmieni w następnym czasie. Na razie pierwsza dekada urodzonych nie spocznie w swojej pracy dopóki czegoś wielkiego nie dokona. Planeta przeznaczenia pojawiająca się w takim układzie, co 29 lat zapowiada czas egzaminów i szukania swojego miejsca na ziemi. Stawiaj na prawdę, bezpieczeństwo oraz autentyczność. Sprawy zdrowotne wymagają Twojej pełnej koncentracji.

Kwadrat Neptuna osłabia jeszcze Twoje działania. Energię kierujesz nie zawsze na to, co jest najważniejsze…. Dobrze, że gwiazda szczęścia Jowisz Ci pomaga!   Droga do spełnienia może nie jest prosta, ale znajdziesz na niej wiele momentów radości! Uranus nie pozwala na tuzinkowość. Twoja odkrywczość nie ma na razie końca. Mars w trygonie dla drugiej dekady urodzonych daje Ci wielka energię, która nie pozwoli spokojnie przesiedzieć czasu świątecznego.

Sport, spacery i wycieczki pomaga w poznawaniu otoczenia. Księżyc w Wodniku zapewnia towarzyskie wieczory.

Pewien odcinek w życiu kończy się dla Ciebie. Razem z układem planet rozpoczynasz wejścia w nowe drogi życia. Przy Tobie pozostanie dobry, optymistyczny nastrój.

 W gronie wiernych Ci słuchaczy znajdziesz schronienie, przyjaźń i miłość.

 

 

 

 

 

 

 


Rak 22.6.-22.7.

Słonce, Wenus, Merkury i dla drugiej dekady Pluton w opozycji oznacza, że stoisz przed ważnymi decyzjami. Pozycja Saturna od dawana przypomina pozostawienie etatu uzależnień i poświęcania się czemuś, co na długą metę nie ma przyszłości. Nacisk planet będzie kierował Cię do rozwoju, pracy nad sobą i pokazania najlepszych Twoich zalet i kardynalnych wartości.

Uczucia ograniczenia czy też wykorzystywania przez innych muszą być już zapomniane. Saturn pożegna razem z Tobą depresyjny nastrój nakazując potraktowanie i postawienia swoich własnych uczuć na pierwszym miejscu. Partnerstwa oparte tylko na przyzwyczajeniach musza być zakończone. Nowe związki dadzą Rakowi poczucie bezpieczeństwa oraz jedności.

Święta Bożego Narodzenia są dla Ciebie najważniejsze. Gdy wszyscy bliscy są przy Tobie wracają wspomnienia przeszłego dzieciństwa.

Nie wszystko będzie przebiegać jednak tak jak sobie wyobrażasz. Nie zwracaj uwagi na krzywo postawioną choinkę, przycinki dalekiej ciotki i przypalane wypieki…. Ktoś, komu oddajesz swoje serce może zaskoczyć Cię bolącą krytyką.

Twoja aura daje innym do myślenia. Ty koncentrując się na sobie wiesz, że miłość i głębokie przyjaźnie to akceptowanie Ciebie takim, jaki jesteś.

Święta to w końcu serca czas. Dlatego pomyśl przede wszystkim o sobie.

 

 

 Lew 23.7.-23.8

Świąteczne dni przynoszą dla Ciebie wielkie prezenty. Sam Jowisz w Twoim znaku da już poczucie szczęścia i zadowolenia jeszcze przez wiele miesięcy, a ile jeszcze się teraz wydarzy… Przejście Saturna, planety przeznaczenia do Strzelca dobrze Ci zrobi. Jego uskrzydlający trygon to dowód, mądrości, autentyczności, równowagi i porządku.

Do tej pory pozycja tej planety w kwadracie stawiała Cię przed wyzwaniami wymagając od Ciebie poświecenia. Z uczuciem strachu możesz się na długo czas pożegnać. Saturn ukaże Twoją silę oraz dostojeństwo. Pewność siebie i rola przywódcy będzie na pewno do Ciebie pasowała. Odpowiedzialność za siebie oraz Ci najbliższych prowadzi przez następne 2, 5 roku do osobistego zadowolenia.

Mars w opozycji z trygonem Urana dla drugiej dekady urodzonych otwiera nowe drogi do Ciekawych kontaktów. Życiową radość zdobędziesz bez rozpychania się łokciami.

Świąteczne dni spędzasz w luźnej atmosferze. Uśmiech na pewno nie zniknie z Twojej twarzy. Razem w gronie Ci najbliższych zapowiada się prawdziwa Wigilia z dobrego wydarzenia. Momenty radości zwiększają jeszcze Twoje szanse na bardzo aktywne spędzenie czasu.

 Wiara w przyszłość pozostaje z Tobą.

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

Możesz już się cieszyć na wspaniałe Święta! Gdy Słonce, Wenus, Merkury a także wielki Pluton stoją w trygonie to sygnał, aby rozpocząć kontemplacji czas! Dodatkowo Nów Księżyca w przyjaznym Koziorożcu zapowiada wybór nowych, życiowych dróg. Wiele będzie się zmieniać, może nie w wielkiej szybkości, ale dając Ci to, czego najbardziej Ci brak.

Zdumiewająca komunikacja, ciekawe kontakty, odpowiednie słowa oraz interesujące rozmowy dadzą atmosferę spełnienia duchowego oraz uczuciowego. Wenus, bowiem zadba o Twoje osobiste nastroje. Ciepła atmosfera harmonii pomoże gładko przejść przez świąteczne dni.

Wiesz, czego chcesz i potrafisz dokonać to, co zaplanowałaś. Prezenty są już od dawna przygotowane, a i Ty sama będziesz suto obdarowana. Wartości nadchodzących dni koncentrują się na słowach miłości. Dostajesz tyle samo ile komuś dałaś.

 Inspirujące przyjaźnie oraz informacje z daleka dodają Ci skrzydeł. Saturn, planeta obowiązku w nowej pozycji uwolni od ograniczającej nieufności oraz zbędnego perfekcjonizmu.

Rozpoczynasz całkiem nowe projekty. Twoja siła leży w osobistym zadowoleniu.

 

 

 

 


Waga 24.9.-23.10

Życzysz sobie od dawna przyjaznych, nastrojowych Świat Bożego Narodzenia. Wiele planet w ponurych układach od dawna wskazuje na deficyty i nienasycenie..

W tym roku jednak jest przy Tobie planeta radości Jowisz w sextilu, który pomoże znaleźć momenty szczęścia i zadowolenia. Mars, gwiazda energii nie pozwoli na nudy i znużenie. Razem z nim znajdziesz dla siebie harmonię , przeprowadzając wszystko tak, jak sobie zaplanowałaś!  Nowa pozycja Saturna ze Strzelca w budującym sextilu pozwali Ci uwolnić się od niepotrzebnych przyzwyczajeń stwarzania kompromisów. Jasność decyzji, koncentracja, siła przebicia będzie prowadzić Cię do pozycji autorytetu przez następne 2, 5 lat.

Dojrzałość życiowa i objecie odpowiedzialność to dobry grunt do stworzenia nowego pojęcia partnerstwa. Słowa „ może” czy „ nie wiem” będą wykreślone z Twojego słownika.  Zdecydowana otwartość i bezceremonialne, sztuczne sytuacja odchodzą w świat zapomnienia.

Związki wszelkiego rodzaju, czy to prywatne czy zawodowe przyniosą głębokie uczucie wewnętrznego zadowolenia. Wiesz już, że do tanga trzeba dwóch osób, precyzyjne, wspólne cele, jedność i uczucie bezpieczeństwa.

Poniedziałkowy nów Księżyca w kwadracie to bezapelacyjne pożegnania tego, co Cię hamuje i przywitanie spełnionego biegu życia.

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

 Pożegnanie z Saturnem nie przyniesie Ci trudności…Ostatnie 2, 5 roku otoczone niepewnością, brakiem stabilności, strachem i ciągłym naciskiem z góry zmuszało Skorpiona do objęcia odpowiedzialności. Razem z Nowiem Księżyca w Koziorożcu otwiera się przed Toba odmienna perspektywa.

 W noc wigilijna zasiadasz do stołu z uczuciem błogości.

Wspomnienia minionego roku nie będziesz pragnął długo trzymać w swej pamięci… Jednak Saturn pozostawił w Twoim znaku nowy ślad wytrwałości. Już wiesz, że autentyczność, prawda, samodzielność i fachowość leży tylko i wyłącznie w Twoich rękach.

Planeta przeznaczenia wraca jeszcze na krótko do Twojego znaku w roku 2015. Ważne jest abyś ufał sobie samemu, dał szanse na nowe i stworzenie nawet niemożliwego!

Razem ze Słońcem, Wenus i Merkurym w pięknej pozycji świąteczny tydzień przynosi kreatywne momenty. Wyostrz wreszcie swój słuch oraz intuicję. Nikt nie chce zesłać na Ciebie kary niebios. Przeciwnie. Jest wiele, pozytywnych i radosnych informacji, które teraz usłyszysz.

Z kwadratem Jowisza i Marsa dla końca drugiej i trzeciej dekady urodzonych trzeba pozostać nogami w twardej rzeczywistości. Dużych skoków do przodu na razie nie zrobisz, ale rozpoczęte plany będą odpowiednio wynagrodzone!

 

 

 

 

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

 Dopiero środek tygodnia przynosi ciekawe informacje. Wejście Saturna w Twój znak przypomina okres sprzed około 28 laty. Ci, którzy przeszli ten czas mają szanse sobie wyobrazić jak w następnych 2, 5 roku będzie się wiele zmieniać. Razem z Saturnem już od wtorku rozpoczynasz czas nowej orientacji. Wszystkie działania musza być dokładnie przemyślane. Planeta wymaga od Ciebie dużego zaangażowania, poświecenia stawiając przed Tobą szanse prowadzące do stabilności.

 Niejasne sytuacje, zagmatwane związki, powierzchowność i niestałość będą rozpadać się teraz w powolnej cykliczności. Szukając swojego miejsca na ziemi i wyższego sensu życia Saturn będzie wskazywał tylko to, co da Ci poczucie bezpieczeństwa.

 Jeżeli dojdziesz do punktu, czego Ci brakuje i solidnie będziesz podążał w kierunku spełnienia, razem z Nowiem Księżyca możesz oczekiwać rytmicznego wchodzenia w świat niezniszczalność.

Niepolecane są szybkie akcje, działania bez głowy i skakanie na wysokie wody.

Jowisz w trygonie, Uranus i pozycja Marsa jeszcze długo będzie przynosi radosne wydarzenia. Skorzystaj przede wszystkim z mądrości planety dobrodziejstwa. On kieruje Cię do odbudowy i rozwoju. Otrzymasz wiele ciekawych możliwości, które trzeba właściwie spożytkować.

Twoja droga będzie nabierać prostych kształtów. Posłuchaj czasami głosu intuicji.

 

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Słonce w znaku jest najistotniejszym elementem. Dla Koziorożca zbliża się czas wielkiej wagi… Now Księżyca w Twoim właśnie znaku w towarzystwie Wenus, Merkurego i Plutona to zdecydowanie rozpoczęcie nowej perspektywy.

 Podczas wieczerzy wigilijnej możesz zastąpić śmiało gwiazdę na niebie. Jest wiele, czego teraz mogą zazdrościć Ci inni. Wszystkie oczy skierowane są na Ciebie. Tak, było trudno, a może dramatycznie, ale nadszedł czas przyjmowania prezentów. Mimo, że w rodzinie są sytuacje, czy osoby, które wymagają Twojej szczególnej uwagi oraz odpowiedzialności. Uranus w kwadracie i koniunkcja Plutona zmusza Cię nadal do przygotowanie się na różne, niespodziewane zmiany( druga dekada Koziorożca)

Jednak Wenus pomoże w stworzeniu romantycznej, nastrojowej atmosfery. Merkury otwiera Cię do konfrontacji nawet z tymi, których do tej pory omijałeś. Spotykasz na swojej drodze wiele osób, które pragną Ci pomoc. Cieple wiadomości będą plastrem z miodu dla Twojego serca

Saturn odchodząc ze Skorpiona zabiera odczucie bezsilności.  Cieśnienie koniecznej, wielkiej wydajności, gorączka myśli odchodzi od Koziorożca.

 Teraz będzie ważne osobiste spełnienie, uwolnienie od strachu przed porażką. Rozpoczynasz ze spokojem drogę do wewnętrzej harmonii.

I nikt nie jest w stanie Cię zatrzymać.

 

 

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

 Sam Księżyc podczas Wigilii w Twoim znaku gwarantuje dobry nastrój, przyjemną atmosferę, ożywione rozmowy i radosne warunki do ucztowania całym sercem. Mars jeszcze w Wodniku dostarcza pozytywną energię, aby wszystko do tego dnia zorganizować i zapiać na ostatnią pętelkę!

Ale mam dla Ciebie radośniejszą nowinę. Saturn, który przez ostania lata stal w kwadracie do Twojego Słońca hamując i ograniczając wszelkie działania, od wtorku ustawia się w motywującym sextilu! To będzie przyjemnie! Jesteś uwolniony jednym cieciem od strachu, zakazów i samoograniczenia!

 Jeżeli jeszcze przez długi czas będziesz się czuł dystans do innych masz prawo szukać miejsc spokoju. Ucieczka w samotność nie będzie długa trwała.  Saturn, bowiem przechodzi do entuzjastycznego Strzelca pozwalając na rozwój Twoich nowych wizji, planów oraz idei. Twoje spojrzenia na wolność się zmieni. Nowa bliskość przyniesie Ci odpowiednią ilość znaczącej uwagi. Osiągnieciu satysfakcji nic nie będzie stało w przeszkodzie.

Indywidualność idzie w parze z uniezależnieniem tylko w objęciach odpowiedniego partnera. Twoje lśniące zasady znajdą na pewno posłuchu!

 Poprawa finansowa jest gwarantowana.

 

 

 

 


 
Ryba 20.2.-20.3

 Słonce, Wenus, Merkury i Pluton może zaprowadzić Cię teraz w krainę miłości i radości! Razem z tymi planetami zawodowo należy już z nowiem Księżyca czegoś wielkiego dokonać! Zabierz się za organizację, planowanie i podsumowania minionego roku. Stare błędy i notoryczne rozdawanie zaufania trzeba będzie zakończyć!  Jeżeli podejdziesz do siebie ze spokojem, precyzją i opanowaniem, następne dni mogą przynieść bardzo wiele dobrego.

 Uświadom sobie, że świat należy do Ryby. Wiele odmiennych możliwości pojawiających się właśnie w tym świątecznym czasie mile Cię zaskoczy! Przyjmowania prezentów też trzeba się uczyć. Nie biegnij już za kimś, kto daleko od Ciebie odchodzi! Wenus w trygonie będzie domagać się wielkich uczuć. Tylko w rodzinnej, romantycznej atmosferze potrafisz rozwinąć skrzydła. Merkury podpowiada odpowiednie słowa. Ważne podpisy zawodowe teraz właśnie dojdą do skutku!

Prezentując się pełna siły masz możliwość przejść wzdłuż wszystkie góry i rzeki. Trzeba będzie uwzględnić jeszcze Saturna w kwadracie ze Strzelca, który będzie nakazywał Ci wyrwać się z chaosu, destrukcyjnych związków i zawikłanych emocji.

 Autentyczne uczcie nigdy nie będzie dawało niepewności. Prawdą i otwartością możesz teraz zdobyć wszystko!

 

                                      Dla wszystkichGdy nadchodzą Święta najwcześniej oczekujemy czegoś wielkiego, niesłychanego...W pozytywnym i negatywnym sensie. W tym czasie jest najwięcej konfliktów w rodzinnych. Nasze wyobrażenia lub strach przed nimi może prowadzić nas w różnorodne kierunki. Gdy jest, czegoś za wiele –jesteśmy rozczarowani… W innym przypadku życzenia się niespodziewanie spełniają dając nam wiarę w cuda i nieobliczalnie miłe wydarzenia!

Układy planet zwiastują bardzo zmienną atmosferę. Zbyt wielkimi pragnieniami i wyobrażeniami gwiazdki z nieba można szybko, szczególnie w drugi i trzeci dzień Świąt spaść do niebywale szarej, przykrej realności..

Poniedziałkowe przejście Słońca w znak Koziorożca i Nów Księżyca to bardzo dobry fundament na wielkie plany, początki działań, projektów zmierzających w kierunku Nowego Roku 2015, a tym samym podsumowujący trudny czas roku Saturna. Czy wszystko udało Ci się osiągać, co zaplanowałeś? Z czym trzeba się jeszcze przed Sylwestrem rozstać?

 Razem z nowiem Księżyca dobrze pożegnać się z tym, co nas zatrzymuje, nie daje porządnych efektów lub ogranicza. Oprócz Słońca także Merkury i Pluton znajdują się w Koziorożca. Te dwie planety przyniosą w dni po wigilijne zamieszanie, może kłótnie, chaos i niekontrolowane dyskusje. Bezplanowość w komunikacji wszelkiego rodzaju niestety, ale nas nie ominą.  Najistotniejszym wydarzeniem grudnia i całego roku jest przejście Saturna, władcy Koziorożca do znaku optymistycznego Strzelca.

Od tego dnia można będzie powoli żegnać się z bolesnymi przeżyciami i doświadczeniami, uczuciami lęku, bezsilności, rozpaczy, zakończeniami i kryzysem.

 Saturn w Strzelcu będzie koncertował się na przyszłości, budowaniu optymizmu. Szukając nowego sensu życia opracowujemy ciekawe wizje, wdrażając je w życie. Nasze losy będą nas wiodły w odmiennych kierunkach. Tak ja to było przed około 28-29 lat…pamiętasz?

 Tolerancja i zaufanie w swoje własne siły, pozwoli nam przenosić góry i spełniać własne życzenia. Prawda, mądrość, wolność, niezależność, religia, doświadczenia, …co daje sens Twojego istnienia? Jakie wartości w życiu cenisz i co pragniesz osiągać? Saturn będzie tez zmieniał nasze światopoglądy. Wiara, religia, sprawiedliwość i moralność też nas będzie interesowała. Razem z nowiem Księżyca i przejściem Saturna do Strzelca nadchodzi poważny czas decyzji. Atmosfera początku tygodnia będzie doniosła.  Niektóre możliwości mogą doprowadzić Cię do przeznaczenia, jeżeli jesteś w stanie wziąć na swoje barki wszelkie odpowiedzialności.

W połowie roku 2015 Saturn wróci do Skorpiona, aby sprawdzić nas i zamknąć to, co nie ma odpowiedzi w realności.

Wigilia będzie przybiegać w koleżeńskiej atmosferze. Księżyc w Wodniku pomoże jeszcze zaakceptować odmienne poglądy. Drugi i trzeci dzień Świąt to nagły punkt zwrotny, zmienne wydarzenia i doświadczenia. Merkury, Uranus i Pluton w niekorzystnych układach ostrzegają przed zbyt szybkich, nieprzemyślanych reakcjach, niepotrzebnych słowach i bałaganie w komunikacji wszelkiego rodzaju.

Ukryte informacje, wiedzę, tajemnice trudno będzie teraz zachować. Siła i działalnie słowa może być bardzo wielka… Nietolerancją, brakiem wyobraźni i bolesną krytyką można teraz zrazić wielu do siebie. Zanim przejdziesz do niekontrolowanych działań zatrzymaj się i nie wykorzystuj swoich talentów manipulacji( przekonywania).

Kto jest gotowy zmierzyć się w tym tygodniu, ale z samym sobą może doświadczyć rozjaśnienia. W innym przypadku manipulacyjne intencje, gesty czy tez nawet milczeniem mogą biec do prowokacji, których płomień bardzo szybko się rozprzestrzeni( Merkury/ Pluton)

Ważne jest abyś w odpowiednim momencie naznaczył swoje własne stanowisko. Wybór odpowiedniej drogi, wizji, Twojej własnej przyszłości musi być jednoznaczny. Brak zdecydowania też się nie opłaci. Nie pozwól, aby ktoś miał wpływ na Twoje następne lata. Decyduj teraz! Decyduj sam!

 

 

 

  

Ja życzę wszystkim szczęśliwych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon( bezpośrednie porady):

 AUT: 0900/900 909 (1, 81 / min), PL: 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto).

Słońce w 21.12.14 Słonce w Strzelcu Wiedeń

e-mail: honorata.n@outlook.com

 

Gdy siądziecie na ławie
zebrani społem,
czy zostanie nam
trochę miejsca za stołem?
Gdy podzieli się kołem
cała gromadka,
czy zostanie nam aby
okruch opłatka?!
Kazimiera Iłłakowiczówna


Johansen Viggo - Radosne Boże Narodzenie

Foto via Wikimedia Commons:Happy Christmas, painted by Johansen Viggo