Konstelacje i fazy Księżyca od 21.7.14 do 27.7.14 Jowisz koniunkcja Słonce- konstelacja szczęścia. Nów Księżyca w znaku Lwa ( 27.7.14).

 

 

 

Chcąc doznać pełni szczęścia, trzeba je dzielić z kimś drugim.

Mark Twain

Konstelacje tygodnia:

Słonce przechodzi w znak królewskiego Lwa. Merkury tworzy kwadrat do Urana, później trygon z Saturnem. Wenus łączy się pozytywnienie z Neptunem. Jowisz i Słonce przynoszą nam szczęście. Mars opuszcza wreszcie Wagę witając Skorpiona. Uran, Neptun Pluton znajdują się w biegu wstecznym. Niedzielny nów Księżyca odbywa się w znaku Lwa

o godzinie 0; 43.

 

 Jaki będzie nowy tydzień?

Nadchodzi czas, gdzie będzie wiele okazji, aby posiedzieć w gronie Ci najbliższych, w sympatycznym klimacie. Przechodzący Jowisz i Słonce(22.7.14) w znak do Lwa podkręca optymistyczny nastrój i własną inicjatywę.

 Nowe cele czekają na odkrycia!

 Lew, Strzelec, Baran, Waga, Bliźniak otrzymują kosmiczne wsparcie na następne 1, 5 roku! Wenus z Raka zwraca naszą uwagę na rodzinę lub stojących nas najbliżej rozwijając w nas uczucia współczucia, łagodności i oddania. Nasza wyobraźnia zaczyna działać na najwyższych obrotach.

24.7.14 to najszczęśliwszy dzień roku 2014. Jowisz i Słonce łącząc się w koniunkcję przynoszą przepiękne niespodzianki. Wygrana? Nowy pomysł, przypływ gotówki? Wszystko jest możliwe. Zaplanuj ten dzień świadomie. Wszystko, co teraz rozpoczniesz może doczekać się spełnienia. Mars w Skorpionie zapewnia realizację naszych działań. Wszystkie decyzje będą podejmowane szybko i zdecydowanie. Nów Księżyca w Lwie znowu zmienia wszelkie sytuacje i układy.

 

 

 

Smutek potrafi zatroszczyć się sam o siebie, lecz by naprawdę się cieszyć, trzeba mieć kogoś, z kim się można podzielić radością.

Mark Twain

 

 

Fazy Księżyca:

- w poniedziałek do godziny 18; 37 Księżyc w Byku nastawia nas na odpoczynek i relaks. Sprawy bytowe, oszczędzania i własności są ważne.

-od poniedziałku godz. 18; 38 do czwartku 18; 37 godz. Księżyc w Bliźniaku przyśpiesza wymianę informacji rozpraszając nasza uwagę i koncentrację.

-od czwartku godz. 18; 38 do soboty godz. 17; 29 Księżyc w sentymentalnym Raku kieruje nasza uwagę na rodzinę i najbliższych. Zwróć uwagę na swoje zmienne nastroje.

-od soboty 17; 30 godz. Księżyc i Nów w Lwie przynosi ze sobą wielkie pomysły, niemożliwe wydarzenia, niecodzienne idee.. Unikaj ryzyka i stawiania wszystkiego na jedna kartę!

 

 

 Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

-21.7.14 od 16; 14 godz. do godz. 18:37

-24.7.14 od 2; 54 godz. do godz.5:00

25-26.7.14 od 15; 54 godz. do 16; 56 godz.

 

 

Działanie jest najlepszym lekarstwem na rozpacz.

Joan Baez

 

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 


Baran 21.3-20.4

Po ciężkiej pełni Księżyca pojawia się wreszcie dla Ciebie jasne światełko na końcu tunelu!

Przechodzący Jowisza, planeta szczęścia, optymizmu i rozwoju do znaku Lwa tworząc trygon do Twojego Słońca będzie pomagał i wspierał przez następne półtorej roku!

Czy to sprawy finansowe, miłosne czy zawodowe- możesz liczyć na jego pomoc!

Wizja lub pomysł, która od dawna chodzi za Tobą będzie miał szanse zrealizowania. Pozostań dalej przyjaźnie nastawiony do świata. Jeszcze kwadrat Merkurego utrudnia rozmowy do końca tygodnia. Kwadrat Plutona oraz pozycja Urana to jest test cierpliwości, któremu musisz się poddać. Pozytywne formy i kreatywne rozwiązana trzeba będzie wziąć pod uwagę! Podejmuj inicjatywę razem z trygonem Słońca! Zabierz się za działanie uwzględniając wszystkie szczegóły. Mars wychodzi po długiem czasie z opozycji( 26.714) Wszystko się zmienia…Twoje plany doczekają się posłuchu i realizacji..

 

 

  
Byk 21.4.-20.5

Bardzo dobrze zapowiada się nowy tydzień dla Byka.

Pozycja Słońca do środy to świetny czas, dobra atmosfera i radość z dnia codziennego. Merkury w sextilu nastawia Cię pozytywnie i angażuje do planowania. Kalkulacja opłaca się. Uda się na pewno! Nowi ludzie, propozycje i układy będzie kierować Twój wzrok na właściwe drogi.

Jesteś silny i pewny siebie z trygonem Plutona! Twojej aurze razem z sextilem Wenus nic nie ma do zarzucenia!

Miłość, uczucia, sex i spełnienia- to będzie teraz najważniejsze dla Byka.

Wiesz jak się cieszyć i korzystać z dobroci Twojej patronki.

Od wtorku jeszcze raz wszystko się zmienia. A czy może być jeszcze piękniej?  Wykorzystaj świetne układy planet do realizacji planów. Nie wdawaj się jednak w dyskusje niedotyczące Ciebie. Opozycja Marsa od końca tygodnia to znak, że na czyny i słowa trzeba będzie jednak uważać. Zajmij się sportem.

 

 

 

  
Bliźniak 21.5.-21.6

Pokochasz na pewno nową pozycje Jowisza w sextilu! Jego ciepła, pozytywna energia z dnia na dzień będzie ogrzewać Twoje serce.

Planujesz kursy rozwojowe, a może studia? Nowa praca?  Całkowita zmiana kierunku? Wszystko teraz będzie możliwe! Tylko z samą pozycją Marsa i Wenus grasz pierwsze skrzypce w następnym tygodniu. Przyjaźnie, układy partnerskie są priorytetem!

Wiesz, co chcesz osiągnąć i z konsekwencja dążysz do tego! Nowe sytuacje będą odpowiednio wykorzystane przez Bliźniaka. Sextil Urana to nowa oryginalna energia. Bardzo ciekawy czeka Cię czas. Oryginalność i różnorodność sytuacji oraz propozycji będzie łagodził Twój głód ciekawości świata.

Szczęśliwe dzień; wtorek, piątek, sobota, niedziela! Zrób cos nowego, wymyśl coś, zabierz się do dziełania. Cokolwiek rozpoczniesz w tych dniach będzie uwieńczone powodzeniem! Słonce i Jowisz w trygonie to wielka i kosmiczna energia szczęścia! Nie zmarnuj jej!

  

Rak 22.6.-22.7.

Słonce i Merkury jeszcze w Twoim znaku!

 18.7.14 zawitała tu jeszcze Wenus! Czego więcej można się domagać?

Miłość, sprawy zawodowo- finansowe, stan zdrowia wszystko się na pozytywne zmienia! Czujesz się wreszcie szczęśliwy, zauważony i zakochany stojąc w samym centrum zainteresowania. Do twarzy Ci Raku z tym uśmiechem…J

 Wykorzystaj bardzo dobry czas do omówienia sytuacji w pracy. Nowe propozycje czekają na Ciebie! Silna pozycja zawodowa dodaje Ci razem z Merkurym odwagi! Przechodzisz do akcji i podejmujesz decyzje w odpowiednim dla Ciebie momencie!

Wysokie loty będą potrzebowały fantazji. Nie hamuj tylko samego siebie! Postaw na wiarę, pewność i znajomość swojej wiedzy.

Opozycja Plutona stawia przed Tobą różnorodne spotkania! Nie schodź z drogi temu, co pojawia się niespodziewanie. Rak musi pokazać, co potrafi bez oszukiwania samego siebie. Zapomnij o skromności i wychodź z ukrycia! Wszystko, co robisz jest perfekcyjne. Nowy czas czeka na Ciebie!

Najlepszy dzień tygodnia: wtorek. Przeznacz dzień na wielkie uczucia i wyznania miłości!

 

 

 

 

 

 

                                                                                       
 

Lew 23.7.-23.8

Zarezerwuj już od wtorku czas tylko dla siebie!

 16.7.14 planeta Jowisz wchodząc do Twojego znaku naznaczyła Twój czas, który zdarza się tylko, co 12 lat …

Planeta szczęścia przynosi Ci radość, lekkość, optymizm, spełnienie w bardzo wielkim stylu.

Jowisz w Lwie lubi, bowiem luksus, popularność, powodzenie, wielką kasę …..Od tego tygodnia jedyne pierwsze miejsce jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla Ciebie! Jowisz, bowiem łączy się dodatkowo ze Słońcem, co gwarantuje szczęście i niespodziewanie dobre wiadomości!

Wykorzystaj następne półtorej roku, bez względy na to jak stoją inne planety, aby dopiąć tego, o czym dawno marzyłeś! Kieruj się dobrocią Twojego serca, rozumiem i autentycznością.

Król Lew pamięta już na pewno; tylko podzielone szczęścia może przynieść spełnienie. Niedzielny nów Księżyca(27.7.14) właśnie w Twoim znaku to jeszcze jeden atut i bilet do raju! Wszelkie plany będę dobrze zakończone. Lew dotknie z łatwością szczytów wszelkiego szczęścia!

 

 

 


 
Panna 24.8.-23.9

Słonce i Merkury w trygonie zapewnia realizacje planów i marzeń. Nowe dni naznaczone są optymizmem i radością.

Podczas wszelkich konferencji czy tez pokazów z łatwością i wyobraźnią znajdujesz na wszystko odpowiednie słowa.

Wenus w trygonie to ogromna podpora. Sytuacja materialna poprawi się w mgnieniu oka. Ale najważniejsze jest to, co mówi serce!

Sprawy miłosne, przyjaźnie układają się same i już Panna wierzy; wszystko będzie coraz lepiej! Przejmując inicjatywę zbierasz tylko plusy. Mów, co czujesz nie ukrywając niczego! Warto właśnie teraz pomyśleć o planowaniu przyszłości!

 Nie goń tego, co odchodzi. Nie wierz, że gruszki rosną na wierzbie… Z podwójną koncentracją, odpowiednim analitycznym podejściem dotrzesz do tego, co od dawna szukałaś. Nie oglądaj się za siebie.

 

                                                          


Waga 24.9.-23.10

Jeżeli wiele zmieniło się nagle ostatniego weekendu- dla Ciebie nadchodzi zasłużona pomoc. Jowisz od 16.7.14 w pozycji sextila będzie Cię wspierał, dając radość, uśmiech i spełnienie tego, na co sobie od dawna zasłużyłaś!

 Układy planet ułatwiają wszelkie układy damsko-męskie. Odważ się wreszcie, bez sztucznego udawania wyznać to, co leży Ci na sercu!

Robisz sobie nadzieje… I nie jest to bez podstawy! Nowe dni, kreatywnie wykorzystane przez Wagę przynoszą inne możliwości i rozwiązania.

 Kwadrat Merkurego dla drugiej dekady urodzonych nakazuje abyś nieporozumienia wyjaśniała od razu. Wszystko wymaga Twojej inicjatywy. Słonce z Lwa i jego połącznie z Jowiszem to świetne informacje spadające na Twoją głowę jak grom z jasnego nieba! Długo czekałaś na to Wago…planuj wiec czas od wtorku do niedzieli z głową! Nów Księżyca zmienia wiele pozytywne w nadchodzącą niedzielę. A nie pisałam, że wszystko płynie i się zmienia?

Kieruj się dobrą pozycją ustawionych planet. Szczęście czeka na tego, kto pierwszy wyciąga rękę.

 

 

 

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Miłość czeka na Ciebie! Otwórz wiec ramiona. Wenus z Raka spogląda na Ciebie z ogromna tęsknotą. Czas otworzyć oczy i rozejrzeć się dookoła!

Nowy, piękny czas, lato i Twoje marzenia… Pomyśl jeden raz tylko o sobie! Czego pragniesz najbardziej? A gdzie zapomniałeś o podstawowych potrzebach?

Słonce i Jowisz jeszcze w trygonie daje Ci siłę i wiarę w nadchodzące pozytywne zmiany. Czujesz, że szczęście jest w zasięgu ręki. Ty sam musisz podjąć działania. Optymistyczne zmiany będę na pewno pasowały do Skorpiona!

Wszystko, co zaplanujesz na początku tygodnia będzie do soboty osiągnięte. Saturn w Twoim znaku daje Ci jasność i pewność wszelkich sytuacji. Projekty będą miały ręce i nogi. Nic nie przeszkodzi Twojej koncentracji!

 26.7.14-sobota zaznacz już na czerwono w Twoim kalendarzu. Wejście Marsa do Twojego znaku nagle wiele zmienia w Twoim życiu. Z pewnością zaczynasz działać. To, co nie potrzebne skreślając od razu! Wreszcie wszystkie oczy skierowane są na Ciebie! Twoja energia jest wielka!  Kieruj ją tylko z dużą odpowiedzialnością w pozytywne strony!

 

 

 

 

 

  
Strzelec 23.11.-21.12

To, na co długo czekałeś nadchodzi!

 Jowisz w trygonie nakazuje abyś kierował się swoją intuicją! Ideały, których szukasz u innych znajdują się w Tobie! Na nic dalekie plany i podróże w nieznane! Wsłuchując się w siebie i dając innym to, co masz najlepsze dojdziesz z łatwością do celu!

Mars i Wenus przynosi tylko piękne niespodzianki. Czarujące chwile, nieznane uczucia muszą dojść do głosu. Z wielką energią Strzelec zabiera się za spełnienia. Jest, o co walczyć! Nie daj się tylko zwieść nierealnemu Neptunowi!

Nikt urodzony spod Twojego znaku nie będzie czul się teraz samotnie!

 

Nowe dni przynoszą wiele obiecującego z trygonem Słońca w koniunkcji Jowisza! Czas oczekiwania się skończył. Nadchodzi okres spełnienia. Wszystko, bowiem czego dotknie się Strzelec przyniesie mu wiele zadowolenia! Pomyśl o kursach lub nowych szkoleniach. Razem z prześwietnym układem planet możesz liczyć na powodzenie.

 

 

 

 


 
Koziorożec22.12.-20.1

Dla Ciebie rozpoczyna się ważny okres w twoim życiu. Słonce, bowiem wychodzi w środę z opozycji w Raku. Mars, który przez ostanie siedem miesięcy z Wagi tworzył kwadrat, utrudniając Ci ogromnie wszystko przechodząc do znaku Skorpiona będzie napełniał Cię wigorem i przeogromną werwą!

Od soboty zostawiasz za sobą trudny czas. Już teraz możesz pożegnać przeciwności losu, agresję i walkę z wiatrakami… Mars w sextilu napełni Cię życiową energią uświadamiając przy okazji, na kim możesz polegać.

To, co ostatnio zostawiłeś za sobą będzie na pewno pozytywnie procentowało w przyszłości. Nowe pragnie się narodzić! Pozwól swojemu sercu z odpowiedzialnością dojść do głosu! Wenus przyniesie nowe, ważne znajomości. Nie obawiaj się okazywać swojego uczucia.

Merkury w opozycji to czas oczekiwania zawodowego. Nie planuj, więc teraz większych akcji czy skoków. Tym oszczędzi sobie rozczarowania.

To, co znaczne i stale nie rodzi się przecież od razu…

 

  
Wodnik21.1.-19.2

Nowe planety w opozycji przez następny czas będą dla Wodnika ciekawym doświadczeniem.

Propozycji, okazji, możliwości będzie wiele. Obietnice i szanse trzeba będzie jednak dobrze kalkulować. To, o czym marzysz w danym momencie, może po roku okazać się, bowiem wielką…klapą.

Dlatego już od środy przeanalizuj dobrze, to, co będzie do Ciebie ze wszystkich stron nadchodziło. Aby osiągnąć swoje zamierzenia będziesz potrzebował przede wszystkim kontroli oraz jakości. Tylko to, co zostanie na wieki ma szansę spełnienia! Opozycja Słońca nie będzie, bowiem ułatwieniem w zdobywaniu szczytów. Rozpoczynający się kwadrat Marsa to zarzuty skierowane właśnie w Twoja stronę. Zajęcia sportowe lub długie spacery mogą zredukować nadmierną nerwowość.

Koncertuj się na sobie podczas nowiu Księżyca w opozycji. Patrz w swoje wnętrze. Ty sam wiesz i czujesz, co jest dla Ciebie najlepsze a co od dawna musisz pożegnać.

 

 

 

 

 

 

  
Ryba 20.2.-20.3

Trudne cztery tygodnie za Tobą!  Pozycja Słońca i Merkurego z Raka poprawi w tempie błyskawicy Twoją sytuację materialną i pozycję zawodową.

Pomyślałaś już o nowy kursach czy tez szkoleniach? Wiele możliwości otworzy się w tym tygodniu przed Tobą! Ty sama musisz wybierać!

Pluton i Saturn są po Twojej stronie. Gdy coś postanowisz będzie wykonane! Ryba zna swoją wartość! Stawiaj priorytety i działaj według ustalonego, tylko przez Ciebie planu!

Wenus w trygonie z Raka zapowiada sielską atmosferę! Wielkie, zapomniane uczucia: bezpieczeństwa, spełnienia i oddania będą zaakceptowane z radością przez Ciebie! Ale planeta miłości porządkuje także Twoją sytuację bytową.

Mars ze znaku Skorpiona na pewno Cię ucieszy. Wreszcie staniesz odważnie do walki. Mianowicie o samą siebie! Nowe uczucie własnej siły i potęga rozumu zaprowadzi Rybę tam, dokąd tylko zechce! Uwierz w siebie! Zaufaj!

Twoje plany wreszcie nabierają koloru. Warto było cierpliwie czekać.

 

Dla wszystkich:

 

 

Jak dawno myślałeś o swoich planach?

O tym, co realne i to, co musi poczekać?

Nowy układ gwiazd namawia wszystkich do wiary, radości i tworzenia oryginalnego. Połączenie Jowisza ze Słońcem zdarza się raz na 12 lat…Taka pozycje planet trzeba dobrze wykorzystać!

Polecam bardzo wszystkim wykorzystanie nadchodzącego tygodnia do planowania czy tez rozpoczęcia, czegoś bardzo kreatywnego!

Od 22.7.14 aż do niedzielnego nowiu Księżyca w Lwie warto świadomie włączyć swoją intuicję. Wszystko, co teraz rozpoczniesz ma, bowiem gwarancję spełnienia. Nawet tego, co uważasz za niemożliwe!

Wenus łączy się dodatkowo z Księżycem w Raku. Piękne uczucia, pozytywne niespodzianki, radosne wiadomości, dofinasowania, wygrane, urocza, ciepła atmosfera…a może coś, o czym dawno myślałeś nareszcie się stanie!

Świetny czas na podpisywanie wszelkich umów, nowych układów, działalności czy tez wielkich pomysłów. Jowisz pod rękę ze Słońcem w Lwie to ogromne sukcesy!!

Sobota przynosi ze sobą ważne wydarzenie. Mars opuszczający Wagę po długich, siedmiu miesiącach zakończy nasze dyplomatyczne, czasami słabe działanie( Mars w upadku).

Czy to prywatnie, czy tez w sytuacjach polityczno-gospodarczych, międzynarodowych skończy się wreszcie piękne gadanie-przechodząc do akcji i czynów!

 Ale uwaga! Mars w Skorpionie to wielka energia. Nieprzemyślane decyzje mogą doprowadzić do zrywania układów, aktywnej agresji i nieodwracalnych konsekwencji!

 

O niedzielnym nowiu Księżyca w Lwie napisze w ciągu tego tygodnia.

Ja życzę wszystkim szczęśliwego tygodnia zapraszając na porady astrologiczne i sesje tarota:

http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

Słońce w Raku, Polska, 21.07. 2014 

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

Grass of Happiness

-via Wikimedia Commons

 

 

Szczęście rzadko bywa nagrodą; częściej jest niespodziewanym prezentem

Pam Brown