Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 20.10.14 do 26.10.14. Nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca 23.10.14 w znaku Skorpiona o godzinie 23;56.

 

 

 

Długo­let­nie błądze­nie w ciem­nościach w poszu­kiwa­niu praw­dy, od­czu­wanej, lecz nieu­chwyt­nej, głębo­kie prag­nienie oraz przep­la­tające się ze sobą ok­re­sy wiary i zwątpienia, które pop­rzedzają jas­ne i pełne zro­zumienie, zna­ne są wyłącznie tym, którzy sa­mi ich doświadczyli. 

      A.     Einstein
Konstelacje tygodnia:

W poniedziałek Wenus, Mars, Markury i Jowisz łączą się sextilem.23.10.14 Słonce opuszcza znak Wagi wchodząc w Skorpiona i dając początek nowiu Księżyca, któremu towarzyszy częściowe zaćmieniu Słońca. Wenus tworzy ścisłą koniunkcję do nowiu oraz Słońca. W sobotę Merkury wyrusza w bieg prosty. Niedziela to dzień przejścia Marsa do Koziorożca.

 

 

 

 

 Jaki będzie nowy tydzień?

Zapowiada się bardzo intensywny tydzień pod znakiem miłości, pasji, namiętności i emocji wszelkiego rodzaju. Przejściu Słońca do znaku Skorpiona towarzyszy Nów Księżyca, zaćmienie Słońca i ścisła koniunkcja znaku Wenus. Wszystkie znaki na niebie wołają: otwórz swoje serce na wielkie, głębokie, autentyczne uczucia oraz aktywności! Merkury w biegu prostym oraz Jowisz będzie pomagał we wszelkich kontaktach oraz komunikacji. Przechodzący Mars do Koziorożca to konkrety w działaniu i pewność naszych celów! Nasze decyzje są teraz jednoznaczne oraz stanowcze. I nagle wiemy, dokąd podażą nasza życiowa droga a co trzeba pozostawić za sobą…

SE2014Oct23P

Foto:Nów Księżyca i zaćmienie Słońca 23.10.14- via Wikipedia.

                                    Fazy Księżyca    -do wtorku godziny 13; 12 godz. wypełniamy sumiennie swoje obowiązki. Tydzień rozpoczynamy pełną koncentracją, wysoką organizacją i cierpliwym nastawieniem. Nie denerwuj się, gdy coś nie działa po Twojej myśli. Sytuacje będą się szybko zmieniać.( Księżyc sextil Saturn, kwadrat Mars)

-od wtorku 13; 13 godz. do środy 24; 00 Księżyc w znaku Wagi w opozycji do Urana ukazuje nasze niezdecydowania i rozterki partnerskie. Dobry czas na zaplanowanie wieczoru w dobrym towarzystwie. Szukaj harmonii i spokoju.

 

-od czwartku 24; 01 godz. do niedzieli 5; 41 godz. Księżyc, jego Nów, zaćmienie Słońca w znaku intensywnego Skorpiona przynosi ze sobą ważne wydarzenia. Wykorzystaj dobry czas do ważnych, życiowych projektów i korygowaniu swoich decyzji oraz wyborów. Stawiaj na prawdę.

-od niedzieli 5; 42 godz. pod długim czasie pełnym emocji nadchodzi rozluźnienie. Co jeszcze nie jest jasne potrzebuje dystansu. Świetny czas na podróże, przejażdżki i spotkania w gronie najbliższych. Księżyc kwadrat Neptun to nieodpowiedni czas na znaczące rozstrzygnięcia.

 

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku. Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów.

-wtorek 21.10.14 od 5; 32 godziny do 13; 13 godziny

-czwartek 23.10.14 od 19; 23 godziny do 23; 11 godziny

-sobota 15.10.14 od godziny 18; 12 do 26.10.14 godziny 5;41


Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?Błąd łat­wiej dos­trzec niż prawdę, bo błąd leży na wie­rzchu, a praw­da w głębi. 

Goethe

 

 

Baran 21.3-20.4

Sytuacje partnerskie wszelkiego rodzaju razem z opozycja Wenus i Słońca jeszcze tylko do 23.10.14 wymagają wyjaśnień, intensywnych rozmów oraz korektury. Nie uciekaj oczami na boki. Bierz odpowiedzialność za swoje czyny i słowa. Jowisz w trygonie oraz Uranus przynoszą dla Barana bardzo dobre pomysły. Pozostań jednak w realu! Co za wiele i za bardzo kolorowe jest także nie dobre!

 Długi miesiąc z opozycjami wielu planet kończy się i dobrze byłoby pomyśleć nad jasna przeszłością. Kwadrat Plutona dla drugiej dekady urodzonych ostrzega przed wchodzeniem w niejasne układy oraz walkę z czymś dużo większym od Ciebie.

Mars jeszcze do końca tygodnia dodaje Ci odwagi. Gdzie podziała się Twoja siła oraz wiara?  Czwartek przypomni jeszcze raz Baranom o wartościach takich jak szczerość, bezpośredniość, tolerancja.

Pozostań sobą. Pozostań wierny swoim ideałom. Nie poddawaj się po pierwszych porażkach. Merkury jeszcze do końca tygodnia jest w biegu wstecznym i potrzebuje na wszystko więcej czasu. Odważ się od niedzieli podjąć znaczące decyzje. ( Mars w kwadracie)

 


Byk 21.4.-20.5

Od dawna nie masz najlepszych konstelacji. NówKsiężyc w opozycji razem z zaćmieniem Słońca, także w opozycji ze znaku Skorpiona przynosi dla Ciebie ogromne zmiany. Partnerstwa wszelkiego rodzaju, układy zawodowe, praca, wartości materialne wymagają totalnej reformacji. Jeszcze trygon Plutona, który ma ogromna siłę będzie wskazywał wyjściu na prostą drogę. Wszystkie znaczące zadania musza być bardzo dokładnie przemyślane.

Opozycja Saturna od dłuższego czasu konfrontuje Cię z sytuacjami i wydarzeniami, na które nie masz wpływu. Saturn jest, bowiem planetą przeznaczenia. To on pragnie wprowadzić dyscyplinę, stałość i wskazać inne znaczenie słowa „ bezpieczeństwo”

Strach przed nowym nie zatrzyma niczego, a kurczowe trzymanie się tego, co jest dawno przeszłością nie daje Ci poczucia stabilizacji.  Dlatego razem z nowiem w znaku Skorpiona otwórz się na zupełnie odmienne sytuacje. Pozostaw niepokój oraz upór.

 

 Razem z Neptunem musisz zaufać w dobrą przyszłość oraz pozytywne przemiany. Wszystko płynie i się zmienia. Ale nic już nie wróci, co nie pasuje już do Ciebie.

 

 

 

 
Bliźniak 21.5.-21.6

Jeszcze opozycja Marsa oraz Twój Merkury w biegu wstecznym tylko do 26.10.14 hamuje Twoje poczynią, utrudnia działania a może też trzyma Cię w łóżku z wysoką goryczą! Ale już słychać w oddali odwołalnie alarmu!

Zdowie będzie się poprawiać, na konflikty i atakujących Cię kolegów warto machnąć ręka lub się zdystansować. Sytuacje będą się zmieniać pozytywnie dla Ciebie! Trygon Słońca, Wenus i sextil Urana stwarzają bardzo dobre warunki do pracy umysłowej. Cios za ciosem, powoli…. A jednak idziesz się do przodu! A przy tym oceniasz bardzo dobrze swoje sytuacje.

Odpowiednie argumenty potwierdzają Twoją wiedzę. Warto przejąć inicjatywę szczególnie myśląc o sobie i swoich zamierzeniach. Miłość tymczasem musi kwitnąc! Bliźniak jest pełen optymizmu, wiary i zaufania. Korzystaj jeszcze z pięknych, jesiennych, słonecznych dni nie zapominając przy tym o dyscyplinie i porządku.

 

 

 
 Rak 22.6.-22.7.

Nareszcie kończy się wreszcie bardzo trudny miesiąc! Razem z przejściem Słońca i Wenus w znak Skorpiona oraz wspaniałym nowiem Księżyca w trygonie 23.10.14 poczujesz się od razu lepiej! Przed Tobą nowe propozycje, bardzo dobre wiadomości i poprawy finansowe! Cokolwiek byś nie zaplanował na dni od 23.10 a może jeszcze lepiej poczekać jest do soboty, gdy Merkury będzie już w biegu prostym ułatwi Ci wszelkie działania. Wiele problemu, także związanych z samym Tobą będzie można łatwiej rozwiązać.  Najważniejsze abyś postawił na siebie i zajął się swoimi sprawami, które od dawna wymagają całkowitej reformacji. Balast związane przede wszystkim z domem i rodziną, chaos, który tworzy Uranus i Pluton w opozycji można będzie tylko ze stoickim spokojem uporządkować. Saturn nie pozwala nawet na małe błędy. Wszystko musi być zgodne z prawem i prowadzić do stabilizacji oraz bezpieczeństwa Twojej osoby!

Powodów do radości będzie bardzo wiele. Otwórz się na dialog. Powiedz wreszcie, co leży Ci na sercu? Z czym nie możesz sobie poradzić, a co spędza Ci, co dzień sen z oczu. Jest wiele ludzi, dookoła, którzy Ci pomogą. Trzeba tylko akceptować wyciągnięte do Ciebie dłonie!

Przyjmij propozycje nadchodzące po 23.10.14!

 

 

Lew 23.7.-23.8
 

Jeszcze do 23.10.14 Słonce i Wenus stoi po Twojej stronie. Mars ze Strzelca do niedzieli będzie dodawał energii i wspierał w Twoich działaniach. Wykorzystaj świadomie bardzo ważne dni, do załatwienie tego, co ma dla Ciebie największe znaczenie. Merkury, Uranus a przede wszystkim Jowisz to pozytywne wiadomości oraz szanse, która trzeba łapać od razu! Wenus nastraja Cię pozytywnie, a sytuacja w partnerstwach jest bardzo romantyczna.

 Słonce razem z Wenus ze Skorpiona będzie ustawiać się w kwadracie. Na razie wyzwania będą dotyczyć pierwszej dekady urodzonych. Nów Księżyca oraz zaćmienie Słońca w kwadracie pozwoli Lwom spojrzeć głębiej na te sprawy, które były do tej pory omijane. Problemy mogą mieć związek z wypełnianiem codziennych obowiązków. Nie stawiaj teraz sobie za wysoko poprzeczki. Nagłe zmiany sytuacji, odmowy oraz komplikacje będą wymagały bardzo odważnych i jednoznacznych decyzji.

Zaćmienie Słońca chce pobudzić do życia Twoją autentyczność. Nie warto wchodzić w trudne teraz spory, które zaniżą wartość Twojej osoby… Jesteś stworzony do mądrego kierowania. Doceń wreszcie sam znaczenie Twojego istnienia. 

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

 Twój niepokój i poczucie chaosu dookoła, oraz agresja mają swoje podstawy. Mars jeszcze w kwadracie do następnej soboty utrudnia obiektywne spojrzenie na to, co dzieje się dookoła.

 Do czwartku trzeba będzie trzymać nerwy na wodzy. Przejdzie Słońca, Wenus i Nów Księżyca w bardzo pozytywnym sextilu będzie od razu wszystko odpowiednio zmieniał!  Myślę, że już wiesz, z czym trzeba się pożegnać, kto jest Twoim wrogiem a komu może za wiele zaufałaś…..? Przed Tobą bardzo ważny tydzień. Wenus i Słonce w zaćmieniu przy świetnej konstelacji to przejecie pałeczki najlepiej ustawionych ze wszystkich znaków zodiaku. Sytuacje partnerskie oraz problemy finansowe będą wyjaśniane z korzyścią dla Ciebie!

Nie daj się sprowokować Marsowi.. Nagromadzona agresje, złość oraz wielkie rozczarowania warto odbudować w sporcie lub medytacji. Szukając miejsc spokoju będzie wiele szans do przygotowania na nową, bardzo ważną drogę.

Wielkie zadania stoją przed Panną. Rozpocznij już teraz od porządkowania własnej przeszłości.

 

 
Waga 24.9.-23.10

Wiele planet jeszcze ostatni tydzień pomaga Wadze w realizacji planów i wypełnianiu obowiązków. Słonce i Wenus powoli opuszczają Twój znak zostawiając za Tobą bardzo znaczący miesiąc. Tydzień przeznacz na ważne zadania. Merkury, Mars, Słonce i Wenus mają pozytywne wpływy na wszelkie działania. Twoje wizje musza być zrealizowane. Kosmiczna pomoc jest Ci zapewniona ze strony hojnego Jowisza.

Trzecia dekada urodzonych ma jeszcze przy sobie wielką silę i pozytywną energię Marsa. Twoje ambicje musza być wynagrodzone! Nów Księżyca w sąsiednim znaku Skorpiona pragnie abyś już więcej nie winiła siebie za dawne sytuacje partnerskie( rodzinne). Nie Ty jedna odpowiadasz za szczęście wszystkich dookoła. Pozbądź się wreszcie wyrzutów sumienia i awersji przede wszystkim do samej siebie. Kto nie rozpozna w Tobie bardzo wartościowego człowieka nie może należeć do kręgu Twoich najbliższych.

Pluton w kwadracie oraz Uranus w opozycji dla drugiej dekady urodzonych radzi zrezygnować z nierównych walk lub akcji. Pozostań wierna samej sobie. Wybieraj siebie i właściwą dyplomację. Zaakceptuj wreszcie że jesteś naprawdę kochana.

 

 

 

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Nareszcie wiele trudnych spraw będzie zakończonych. Droga pod górkę dosięgnęła swoich szczytów…. Przechodzące Słonce i jego zaćmienie, Wenus, Nów Księżyca w Twoim znaku to zapowiedz, że wiele teraz się zmieni! W końcu można będzie się serdecznie uśmiechać, spędzić czas w gronie dobrych Ci przyjaciół, wyjaśnić sytuacje partnerskie, zawodowe oraz finansowe.  To jest przecież niemało….

Saturn pozostanie jeszcze w Twoim znaku i ma ogromny wpływ na trzecia dekadę urodzonych. Jego koniunkcja z Twoim Słońcem to pożegnania tego, co jest dla Ciebie ciężarem. Nie walcz o to, co przysparza Ci kłopotu lub wymyka z Twojej ręki.

Saturn jest planeta przeznaczenia. Gdy on coś zabiera nie ma na to powrotu. Wejście Słońca, Wenus oraz położenia Marsa z Koziorożca doda Ci wiele siły, aby walczyć o nowe życie! Otwieraj się już na inne znajomości, miłość i odmienne partnerstwa. Wypleń z siebie nieufność, żal i dawno zapomniane rozczarowania. Wybacz tym, którzy Cię zawiedli….Wybacz. Pielęgnowanie bolesnej przeszłość zabiera najwięcej Twojej pozytywnej energii.

Bardzo dobry i znaczący tydzień przed Skorpionem. Decyduj teraz!

 

 

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

 Sześć planet stoi u boku optymistycznego Strzelca.  Jowisz przynosi tylko szczęśliwe wiadomości, a Wenus radości i powadzenie w miłości oraz wszelkich układach partnerskich. W sprawach zawodowych nie daj ponieść się emocjom i nie zważaj na wielkie akcje konkurencji. Niech dyplomacja i dobre, pewne założenia będą Twoim najważniejszym atutem oraz drogą do powodzenia. Mars w Twoim znaku jeszcze do 26.10.14  dostarczy pozytywnej energii. Optymalny czas do załatwienia tego, z czym miałeś trudności. Słonce i Wenus chroni od konfliktów i nastawia beztrosko. Jesteś dobrej myśli i nadzieja pozostaje przy Tobie.

Kieruj się bezpieczeństwem, stałością oraz stabilizacją. Neptun ciągle chce zwieść Cię na bezdroża. Brak Saturna utrudnia koncentrację. Działaj pomału dopuszczając do siebie inne poglądy. Rola surowego sędziego nie pasuje do Strzelca… W harmonii i dyplomacji jest Twoja siła. Pozwól innym żyć tak, jak sobie sami to stworzyli.

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Właściwe od dawna nic nie działa po Twojej myśli, a wielkie komplikacje krzyżują Twoje plany. Pluton jeszcze bardzo długo w Twoim znaku jest bezlitosny zmuszając Cię do transformacji.

 Słonce, Wenus, Nów Księżyca w trygonie oraz przejście Marsa do Twojego znaku przyspieszy pozytywne zmiany zawodowe. Nie rób tylko nic na siłę i wykorzystaj swoją wiedzę oraz doświadczenie.

Nie musisz zawsze być na pierwszym miejscu. Lepiej zrezygnuj sam z honorów i korony. Zamiast budować wieki mur dookoła siebie otwieraj się już teraz na inną, nieznaną Ci dotąd miłość, partnerstwa oraz powodzenia. Merkury jeszcze do 25.10.14 nakazuje odczekanie z decyzjami. Nowy plan wymaga przemyśleń. Przeczekaj lepiej burzę sytuacji w spokoju. Pozytywne układy planet wskażą Ci wsławcie drogi, odpowiednie decyzje i pożegnania z tymi, którzy nie mają znaczenia dla Ciebie.

Nie trać energii na to, co nie daje Ci szczęścia. Radość, zadowolenia oraz osobiste bezpieczeństwo niech będzie wymiarem Twoich odmiennych ambicji.

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Nastaw się na to, że prawdziwe życie rozpocznie się dopiero od nadchodzącego piątku. Nowe szczęście, nowe zadania oraz wyzwania czekają już na Wodnika!

Merkury jeszcze w biegu wstecznym nie sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji. Saturn w kwadracie dla trzeciej dekady urodzonych hamuje wszelkie poczynania. Ale jeszcze do czwartku przyświeca Ci Słonce oraz Wenus z Wagi abyś załatwił w szybkim tempie to, co jest dla Ciebie najważniejsze.  Wszystko, co istotne zależy od Ciebie i Twojego optymistycznego nastawienia. Pozytywna energia z Marsa dodaje Wodnikom odwagi, aby spełnić swoje zamierzenia.

 Wielu godnych pochwały ludzi dookoła Ciebie pragnie Ci pomoc, mając przy okazji dobroczynny wpływ na zmiany w Twoim żywocie. Ważne jest abyś nie obawiał się zmiany. Liczy się droga a nie zdobycie celów. Pozwól na zbliżenie się do miłości, partnerstwa, a przede wszystkim poczucie bliskości. Szczerość popłaca i nie buduje bariery, ale stwarza podstawę do głębszej doczesnej wędrówki. Nikt nie jest stworzony do życia w samotności. Zaakceptuj zmiany.

 

 

 

 
 
Ryba 20.2.-20.3

 Czujesz się czasami wyobcowana z tego realnego świata. Osamotniona, zagubiona oraz bezradna…. Ofiarowując najczęściej swoje własne życie najbliższym zapominasz o najważniejszym…a mianowicie o samej sobie!

Koniec ze smutkiem, rozpaczą, osamotnieniem i walką z wrogami! 23.10.14 otwierają się przed Tobą niebiosa.  Twoje prośby zostaną wysłuchane!

Słonce, Wenus, Nów Księżyca i zaćmienie Słońca w trygonie wskaże Ci prostym ruchem gdzie są Twoje korzenie, nowe cele i droga do powadzenia! Wstrzymaj się z decyzjami do następnej niedzieli.

Obserwuj. Myśl swoje. A potem wszystko zmieniaj. Warto czasami powalczyć o siebie bez niepotrzebnych wyrzutów sumienia! Słuchaj swojego szóstego zmysłu! Miłość? Także nadchodzi wielkimi krokami trzymając w ukryciu słodkie prezenty!

Świat otwiera się przed Tobą, gdy dopuścisz i pozwolisz na przemiany, reformacje oraz chwały!  Złe czasy adie!

 Ryba wysuwa się pierwsze miejsce. Z wielką siłą i pewnością siebie przedstaw sama sobie plany. Następne cztery tygodnie zapowiadają się nader pozytywnie!!

 

                  Dla wszystkich


Prze­mija tyl­ko to, co jest kłam­li­we. Dla praw­dy śmierć nie istnieje. 

A. Hercen.


 

 

23.10.14 o godzinie 23; 56 mamy nów i częściowe zaćmienie Słońca, które jest w bardzo ścisłej koniunkcji z Wenus. Merkury w biegu jeszcze wstecznym w Wadze stoi na Węźle Księżycowym, kierując nasze myśli ku poprzedniemu zaćmieniu Księżyca; jakie wzory zachowania w kontaktach partnerskich wszelkiego rodzaju są już nie dobre, nie sprawdzają się, a może wręcz uciążliwe? Wenus w połączeniu z zaćmieniem Słońca sprawdza nasze motywy do rozpoczęcia lub kontynuacji partnerstwa( wszelkiego rodzaju; np. partner, dziecko, przyjaźnie, szef, itd..) Znak Skorpiona pragnie ukazać związki, w których jesteśmy uzależnieni( emocjonalnie, finansowo, uczuciowo, inne wartości). Zaćmienie jest nie tylko ukazaniem ukrytego, ale tez pozbycie się tego w celu wybrania głębokich i prawdziwych, nowych partnerstw. Zamkniecie jednego daje, bowiem początek drugiemu…Pluton nie ma połączenia z zaćmieniem, ale jest władcą Skorpiona mówiąc już o wielkich transformacjach. On rządzi podczas tego dnia!  Nie ma już sensu chować nic pod dywan… Zmiany w wielu naszych dziedzinach życia są konieczne i razem z zaćmieniem i nowiem Księżyca –nieodwołalne.

 Bez intensywnych emocji nie obędzie się. Dlatego przywitaj nowe i żegnaj, co już nie jest Ci potrzebne. Trzy dni później Mars przechodzi do znaku Koziorożca, a i Merkury wyrusza wreszcie 25.10.14 w bieg prosty. Wszystko, co rozpoczniesz w okolicach tego dnia będzie na stałe i na pewno optymalnie zakończone.

To, co zakończy się-nie będzie miało prawo powrotu. Nadchodzą dni pełne intensywnych wydarzeń. Dokładna koniunkcja Wenus zwiększa natężenie intensywnych emocji, głębi i pasji. Teraz na pewno coś nowego się narodzi, i coś się zakończy. Znak Skorpiona ma tylko dwa wyjścia żądając od nas złożenia ofiary, razem z zaćmieniem Słońca. Ważna będzie prawda, autentyczność, suwerenność słowa i działania oraz przede wszystkim odpowiedzialność( Saturn w Skorpionie!). Co daje Ci prawdziwie radość serca?

Niech Twoje decyzje lub rozpoczęcia wielkich projektów będą związane z tym, co nosisz w sercu, bezpośredniością i wiarygodnością. Rok Saturna i jego pozycja podczas pełni nadaje wielkiej ważności zbliżającego się nowiu. Gdy Słonce przejdzie w znak Skorpiona, a po trzech minutach jest już nów Księżyca i zaćmienie Słońca chodzi o ważne procesy przemian szczególnie w zakresie wartości( wszelkiego rodzaju, oś Skorpion/ Byk), zasobów i relacji. Wydarzenia mogą zmusić nas do pozostawienia czegoś, co nie jest nam przeznaczone, aby stworzyć miejsce na NOWE!

 Koncentruj się na znaczących celach. Układ planet gwarantuje zdobycie powodzenia, gdy będziesz umiał pogodzić się z zostawieniem jednego i rozpoczęciem tego, co ma dla Ciebie największe znaczenie.

Efekty zaćmień można oczekiwać nawet 6 miesięcy po zaćmieniach.

Atmosfera tygodnia zmieni się nagle i niespodziewanie. Z radości, lekkości i bez obowiązkowości uzmysławiamy sobie powagę i głębię sytuacji. Zdając sobie sprawę z tego, co nie jest realne. Czas zostawić pozory, prowizorkę oraz improwizację…

Planety w Skorpionie wymagają jasnych i znaczących sytuacji. Wiele relacji partnerskich będzie jeszcze raz rozpatrzonych pod względem prawnym czy moralnym.

Przygotuj się na zmiany, kooperacje i pozostawienie starego. Bezkompromisowe walki, brak uwagi na bliźniego, nietolerancja, przemoc nie przyniosą konstruktywnych rozwiązań. Napięcia, intensywność uczuciowa wzrastają…Liczą się absolutnie prawdziwe decyzje podjęte sercem, Twoje pasje i świadomość, że Ty sam osobiście obejmujesz za wszystko konsekwencje! Czy jesteś gotowy pożegnać przeszłość? Znak Skorpiona nie zna połowiczności..Ja życzę wszystkim odwagi i jednomyślności w podejmowaniu znaczących decyzji.

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, telefon, mail albo prywatnie. Nauka astrologii. Informacje; http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

Zapraszam na mój profil Facebook pod: Honorata Nothdurfter

Słońce w Wadze 19.10.14 Wiedeń

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72


Ta­jem­ni­ca ści­ga ta­jem­nicę, zbrod­nia podąża za zbrod­nią. Zło przy­biera roz­maite mas­ki i kos­tiumy, pod­szy­wa się pod dob­ro i spra­wied­li­wość. Jest cy­niczne i bez­li­tos­ne, zna każdy pod­stęp i nie wa­ha się przed na­jok­rutniej­szą prze­mocą. Posługu­je się szty­letem, in­trygą, bo­gac­twem, władzą. Sięga po sek­retne sym­bo­le wiary i kul­tu­ry, używa naj­bar­dziej za­wikłanych szyfrów. Ale os­ta­tecznie dob­ro zwy­cięża, praw­da wychodzi na jaw, mas­ki zła zos­tają od­darte, a ka­ra wy­mie­rzo­na. Ta­jem­ni­ca ob­nażona przez jas­ne światło praw­dy, przes­ta­je być ta­jem­nicą.Z. Mikolejko.

Solar Eclipse from Space 1