Konstelacje i fazy Księżyca od  18.8.14-24.8.14 Wenus i Jowisz rozdają szczęście. Merkury trygon Pluton. Słonce w znaku Panny od 23.8.14


                    Jeśli cel przyświeca, sposób mu­si się znaleźć. 

                                   Andrzej Sapkowski


 

 

Konstelacje tygodnia:

Wenus łączy się z Jowiszem. Merkury ustawia się z Panny w opozycji do Neptuna, następnie tworzy trygon do Plutona. Słonce przechodzi 23.8.14 do inteligentnej Panny.Jaki będzie nowy tydzień?

To dobry czas, aby rozpocząć nowe pomysły i plany! Gdy Jowisz podaje rękę Wenus można liczyć na łaskawość Bogów i zesłanie na ziemie trochę szczęścia, radości i zadowolenia!!

 Ustawiający się Merkury w opozycji do Neptuna przynosi jednak nieporozumienia, zamieszania i rozczarowania…. Nie na długo! Już za chwilę Merkury z Plutonem gwarantują siłę do osiągnięcia wielkiego…a może i niemożliwego?!!

Słonce w dokładnej Pannie będzie kierować naszą uwagę na standartowość, i powszednie problemy poruszając również sprawy naszego zdrowia i higieny.

 

Fazy Księżyca:Świadomość nie przychodzi bez bólu.
C. G. Jung-do środy godziny 10; 46 Księżyc w znaku Bliźniąt przynosi czas rozmów, dyskusji i różnorodnych interesów. Przeznacz wieczory na spędzenie czasu z gronem bliskich Ci osób pamiętając o potrzebach ducha i ciała.

-od środy 10; 47 godz. do piątku godziny 22; 50 Księżyc w znaku Raka przypomina nam obowiązki związane z najbliższymi i rodziną. Klimat zmiennych nastrojów.

-od piątku 22; 51 godz. razem z Księżycem w Lwie wchodzimy w radosny i słoneczny weekend! Koniec z leniuchowaniem! Power, energia i dynamiczność charakteryzuje te dni.

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

 

-środa 20.8.14 od 4; 55 godz. do 10; 46 godz.

-czwartek 21.8.14 od 21; 35 godz. do 22.8.14 godziny 22;50

-niedziela 24.8.14 od 10; 27 godz. do 25.8.14 godziny 11; 34

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?Bóg cię po to obdarzył rozumem, byś miał gdzie szukać ratunku
Ali Ibn Abi Talib

 

 

Baran 21.3-20.4

Startujesz w nowy tydzień z ogromną energią! Układ planet jeszcze w następnym tygodniu jest znakomity dla Barana. Masz najlepsze szanse na miłość, szczęście i poprawy majątkowe!

Słonce, Jowisz i Wenus towarzyszą Ci przez wszystkie nowe dni dodając wielką porcję energii, uśmiechu i zadowolenia! Nie pracuj za wiele! Odnajdź w swoim zapełnionym kalendarzu czas dla tych, których kochasz!

Do nowych projektów podchodź analitycznie. Merkury w Pannie przypomina o tym, co wartościowe i pożyteczne od mniej istotnego.

Druga dekada Barana z kwadratem Plutona i opozycja Urana musi sprostać utrudnieniom i blokadom.

Nie poddawaj się! Walcz do końca o samego siebie!

 

 

 

  
Byk 21.4.-20.5

Merkury i Pluton stoją w nadzwyczaj pozytywnym położeniu dla Byka. Przejście Słońca 23.8.14 do Panny będzie dla Ciebie ułatwieniem i rozwiązaniem wielu trudnych spraw!

W czwartek, gdy planeta komunikacji łączy się pozytywnie z silnym Plutonem poczujesz się wreszcie silny, tak jak dawniej! Będzie dużo harmonijniej!. Zaufaj i spokojnie podejdź do rozwiazywania swoich problemów. Już niedługo droga zaprowadzi Cię na same szczyty. Spokojem, wiarą oraz własną intuicją będziesz wiedział, gdzie masz szukać pomocy!

Jeszcze druga dekada urodzonych musi powalczyć z opozycją Marsa i Saturna. Pozostań przy swoich wymaganiach, ale bezpretensjonalnie.

 I nie rzucaj się z szabelką na czołgi!

Twoje dylematy i bolączki rozwiążesz teraz tylko bez nerwów i bez pospiechu…Nie od razu Krakówa zbudowano!

Pamiętaj o partnerstwach wszelkiego rodzaju wypełniając solidnie swoje obowiązki.

 

 

  
Bliźniak 21.5.-21.6

Z pewnością nadchodzący tydzień zaliczysz do jednego z najpiękniejszych tego lata. Jowisza i Wenus motywują Cię do działania dbając o Twoje optymistyczne nastawienie i łatwość wykonywania wszelkich obowiązków. Powinieneś jeszcze więcej eksperymentować, a przede wszystkim robić to, co przynosi Ci radość i zadowolenie. W miłości Twoja pozytywna aura przyciąga spojrzenia innych. Trudno się oprzeć Twojemu uśmiechowi!

 W pracy potrafisz owinąć sobie wszystkich dookoła palca. Zwróć uwagę jednak na swoja komunikację. Merkury, bowiem w kwadracie, szczególnie dla drugiej dekady urodzonych przynosi nieporozumienia i niepotrzebny chaos.

Razem z sextilem Słońca i Urana postaw na współpracę z grupą. Nowe pomysły będą na pewno się kalkulować!

 Dobry i radosny tydzień przed Tobą! Rak 22.6.-22.7.

Coraz bardziej wierzysz w siebie i swoje siły. Po stronie Raka stoją bardzo ważne planety. Mars i Merkury zapewnia, że Twoja dobra energia na pewno jeszcze długo zostanie przy Tobie!

Drogi wyboru oraz decyzje należą tylko do Ciebie. Myśli przewodnie rodzące się w głowie Raka są bardzo dobre. Nie opowiadaj teraz wszystkiego dookoła, tylko rób to, co uważasz za słuszne. Marzenia spełniają się przecież, gdy w nie wierzymy podejmując aktywną inicjatywę. Razem ze Słońcem wchodzącym do znaku Panny 23.8.14 Twoje orzeczenia będą mądre. Z łatwością przekonasz innych do swoich projektów. Czas działa na Twoją korzyść. Trygon Saturna bardzo powoli porządkuje Twoje sprawy. Ale to, co osiągniesz da Ci dawno ustęsknione poczucie spokoju i porządku.

Druga dekada urodzonych z opozycją Plutona i kwadratem Urana boryka się z konfrontacjami intryg lub dramaturgią życiowych wydarzeń.. Pozostań nadal przy realiach. Pamiętaj, że Ty sam ponosisz wszystkie konsekwencje.  

 

                                                                                       
 

Lew 23.7.-23.8

Chciałoby się przytulic cały świat do serca z takimi konstelacjami jak ma znak Lwa!

Słonce, Jowisz i Wenus na raz w Twoim znaku dodaje nie tylko optymizmu, ale czyni Cię radosnym, zadowolonym. Potrafisz cieszyć się życiem!

W sobotę Słonce opuszcza Twój znak przechodząc do Panny, dlatego korzystaj z każdej godziny i minuty planując jak najwięcej do załatwienia lub nadaniu nowemu kierunku twoim pomysłom.

Druga dekada urodzonych z kwadratem Marsa oraz Saturna musi pamiętać o przerwach, odpoczynku i kontrolowaniu stanu zdrowia osobistego. Nie ryzykuj za wiele uważając przede wszystkim na siebie!

Uranus w trygonie inspiruje Lwa. Szczęście nie opuści Cię razem z Jowiszem w Twoim znaku. Wybierając nawet niecodzienną politykę aktywności ze spokojem dotrzesz i tak do obranego przez Ciebie celu!

 


 
Panna 24.8.-23.9

 Chcesz osiągnąć coś szybko, działaj powoli- to dewiza na zbliżający tydzień dla Panny. Wejście Merkurego 15.8.19 w Twój znak a następnie Słońca 23.8.14 rozpoczyna dla Ciebie najlepszy miesiąc tegoż roku!

Wykorzystaj optymalnie czas nawet, gdy wiele jest do wykonywania nowych planów, przedsięwzięć, zmieniając i porządkując koncepty! Następne cztery tygodnie będą należeć do Ciebie! Poświęcaj sobie samej najwięcej czasu!

W kwestiach pracy i finansów z ogromną pewnością siebie wysuwasz się na pierwsze miejsce. Nowe spojrzenie z koniunkcją Merkurego ułatwi stworzenie świetnej perspektywy na Twoją przyszłość. Panny, które szukają pracy musze wysyłać podania.

 Bardzo dobry czas na nowe znajomości, wyjazdy, kursy lub zdawanie egzaminów.

Z sextilem Saturna osiągniesz, czego tylko zapragniesz!

Ja składam już wszystkim spod znaku Panny pieknego solariusza i tylko dobra na nowej, szczęśliwej drodze życia!

 

 

 

                                                          


Waga 24.9.-23.10

Razem ze Słońcem w Lwie wykorzystaj jeszcze bardzo dogodny czas dla miłości, radości i przyjemności do 23.8.14. Słonce opuszcza, bowiem ten korzystny znak dla Ciebie zmierzając jednak rok po kroku, coraz szybciej do Twojego właśnie Słońca! Już niebawem!

Wagę inspiruje teraz planeta Wenus w sextilu obiecując fantastyczne momenty pełne romantyzmu i wielkich uczuć. Przyjmując promiennie nadchodzące dni ciesz się na każdą minutę odchodzącego powoli lata. To Wenus czyni, że czujesz się młodziej, atrakcyjnej, pełna siły i gorących uczuć!

Koncertuj się przede wszystkim na kontaktach międzyludzkich. W gronie Ci najbliższych doświadczysz, bowiem tęczowych emocji, życzliwości oraz entuzjazmu.

Druga dekada urodzonych z kwadratem Plutona i opozycją Urana musi przemyśleć nowe strategie do walki z przeciwnościami. Pozostań na luzie i nie daj się zwariować. ……”Aequam memento rebus in arduis servare mentem” - i w niepowodzeniu zachowuj spokój umysłu. Horacy.

 

 

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Nowy dzień wygląda zawsze inaczej niż wczorajszy. Twoja cierpliwość opłaci się na pewno. Nie patrz już na boki i przechodź do realizacji wymierzonych sobie planów! Już od 15.8.14 Merkury ze znaku Panny zmusza Cię do opracowania nowych postulatów.

 Wyższa jazda jest teraz wymagana!

Nie spuszczaj, więc z tonu i śmiało podnoś odważnie swoje wymagania! Kwadrat Słońca jeszcze tylko dla trzeciej dekady Skorpionów do 23.8.13 uniemożliwia niektóre poczynania!

Po sobocie możesz śmiało zacierać ręce. Następuje aklimatyzacja i otwierają się nowe możliwości dla Ciebie. Wychodź wreszcie z własnego cienia, stawiaj jeszcze raz priorytety szukając nowych sprzymierzeńców.

Kwadrat Wenus dla pierwszej dekady urodzonych to bardzo emocjonalne dni dla partnerstw wszelkiego rodzaju. Trudne rozmowy muszą być poruszone! Nie wszyscy zaakceptują Twoją politykę strusia.

Zwracaj uwagę na sytuacje finansowe. Karty kredytowe zostaw lepiej przez następne trzy tygodnie na najwyższej półce w szafie.   


 
Strzelec 23.11.-21.12

Jeszcze do końca tygodnia masz wspaniale konstelacje. Razem ze Słońcem, Wenus i Jowiszem przed Tobą optymistyczny czas, aby do soboty załatwić pozytywnie nawet bardzo trudne zadania. Trygon wymienionych planet to nie tylko ułatwienia, ale szczęście, które samo może pojawić się właśnie w Twoim domu.

 Kontroluj jednak wszystko, nie oddawaj dowództwa nad sobą nikomu. Merkury, bowiem w kwadracie przynosi nieciekawe wiadomości. Do wielkich wyzwań będzie potrzebna Twoja koncentracja, spokój i opanowanie.

Nie polecam dla drugiej dekady urodzonych wyjazdów. Neptun do pierwszej dekady urodzonych mówi, abyś na siebie uważał. Nie ufaj wszystkim i nie wypaplaj swoich tajemnic z beztroską!

Jowisz, planeta szczęścia uśmiecha się do Strzelca ze znaku Lwa. Perspektywy zawodowe wymagają odpowiedniego przygotowania.

 Nie spiesz się!

 

 

 

                                                                      

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Merkury w trygonie do Twojego Słońca i dodatkowo Plutona nałoży Ci w tym tygodniu koronę na głowę! Przechodzisz w pierwsze szeregi do następnej soboty!  Czas trudności, rozterek, smutku oraz zadumanych chwil odchodzi od Ciebie bez powrotu!

Z bojowością po stronie Marsa rzucasz się na postawione Ci bardzo wymagające zadania! Nie kieruj się decyzjami innych. Twoje wybory dotyczą tylko Twojej osoby! Więcej samodzielności i niezależności! Teraz inni niech biegają za Tobą! Słonce z Panny będzie Ci przyświeć z radością podczas wykonywania odpowiedzialnych czynności.

Druga dekada urodzonych Koziorożców z kwadratem Urana musi nabrać więcej dystansu i podążać samodzielną drogą! Bądź spokojny.

Nie wykonuj dodatkowej pracy za marne pieniądze. Twoja wartość jest może bezcenna, ale o wiele więcej warta, niż Ty sam to oceniasz!

 

 

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

I oto ostatni tydzień z opozycją Słońca przed Tobą. Zaciskaj wiec zęby, dasz rade wytrzymać! Wsłuchując się w siebie i swoją intuicję zrezygnuj z nieprzemyślanych działań, impulsywności oraz nadwrażliwości.

 Co Cię nie zabije to Cię wzmocni! Czas pracuje na Twoją korzyść, Wodniku!

W sobotę pozycja Słońca się zmienia i dla Ciebie nadchodzą optymistyczne wieści. Masz dużą szansę spełnić swoje życzenia, gdy zostawisz to w końcu, na co nie masz absolutnie wypływu!

Nie złość się, mimo, że kwadrat Marsa nie daje Ci dodatkowej energii działania. Zwracaj uwagę na zachowanie odpowiedniej ilość czasu dla wypoczynki i relaksu. Twój stan ducha i ciała jest najważniejszy.

 Nie goń za czymś, co nie daje Ci pewności i poczucia bezpieczeństwa. Kwadrat Saturna i sextil Urana dla drugiej dekady urodzonych to przypomnienie, że nowe trzeba zaakceptować. Zakańczaj wiec to, co do tej pory spędzało Ci sen z oczu!

Priorytetem niech będzie miłość, pozytywne kontakty międzyludzkie i osobiste zadowolenie.


 
Ryba 20.2.-20.3

Nadchodzi czas abyś przemyślała bardzo rozsądnie Twoje podejście do siebie i stanu zdrowia.

 Planety jeszcze do soboty stoją bardzo dobrze. Szczególnie Mars w trygonie także Saturn i Pluton.

Merkury i Neptun inspirują Twoje działania. Opozycja planety komunikacji nie będzie jednak przychylna do zakańczania ważnych umów lub podejmowania ostatecznych decyzji.

Ryba musi stawiać na mądre perspektywy. Zbyt szybkie, nieprzemyślane projekty mogą do końca miesiąca przynieść gorzkie uczucie rozczarowania.  Sugestie z zewnątrz warto by wysłuchać do końca. Inni także maja motywująco-uskrzydlające tezy.

Pluton doda Ci mocy kierując na Twoją drogę życia karmiczne osoby, które teraz musisz zapoznać...

Porządkuj to, co od dawna leży na boku. Chaos nie będzie sprzyjał Twojej organizacji pracy oraz uczuć. Słonce od soboty w opozycji chce abyś jeszcze raz z refleksją przeanalizowała swoje stare biznesplany.

 

Dla wszystkich:


Nowy tydzień rozpoczynamy przepięknym połączeniem Jowisza z Wenus.

Z wiarą i nadzieją można oczekiwać radosnych wydarzeń, cudownych zrządzeń losu lub sielankowej atmosfery. Świetny czas do poprawy relacji miedzy partnerskich lub biznesowych. Gdy we wtorek Merkury i Neptun wprowadzają chaotyczną aurę-nie poddawaj się! Zwiększona tendencja do iluzji nie sprzyja ważnym terminom np. wyprawom do banku lub rozmowom o podwyżkach. Zachowaj obiektywizm nawet w przypływie wielkiej fali entuzjazmu.

Czwartkowy trygon Plutona do Merkurego dodaje wszystkim odwagi i energii ducha, aby rozwiązać wszelkie trudności! Tylko bez uporu. Zbyt emocjonalne dyskusje, manipulacje lub ekscentryczne zachowania mogą zaprowadzić w ślepy zaułek.

23.8.14 Słonce przechodzi w znak ziemski Panny. Jest to znak analizy łączący ze sobą naukę, przekaz informacji, realia. Panna potrafi bardzo sprytnie klasyfikować wszelkie wydarzenia.

Razem ze Słońcem w tym znaku będą poruszone tematy zdrowia, problemów pracy i społecznych. Ważne jest, aby nie kłaść nacisku tylko na własne blokady, ale znaleźć równowagę miedzy swoimi potrzebami a interesami innych.

Bardzo dobry czas do zastanowienia się nad biegiem i tempem naszej pracy, higienie pracy, nowych dietach, zdrowym odżywianiu i relacjami miedzy zdrowiem a psychiką.

Wszystkie kwestie materialne( pożyczki, długi, zadłużenia, kredyty) będą rozpatrzone bardzo realistycznie. Dla Słońca w znaku Panny liczy się tylko zgodność z rzeczywistością.

Wykorzystaj w tym tygodniu wszystkie szanse. Przechodzące Słonce do następnego znaku to dobra okazja do rozsądnego przemyślenia i przeanalizowania Twoich spraw i wszelkich sytuacji. Rezygnując z perfekcjonizmu można teraz się pozbyć tego, co nie jest nam w dalszej przyszłości potrzebne. Uzbrajając się w cierpliwość i nie goniąc za iluzjami oraz przesadnymi oczekiwaniami można przygotować się na nader przyjazny nowy tydzień. Podchodząc ze spokojem, bez zniechęcania się do trudności możesz oczekiwać radosnych i kreatywnych momentów.

Ja życzę wszystkim jeszcze słonecznych dni zapraszając na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, telefon, mail albo prywatnie. Informacje; http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

Słońce w Lwie, Polska, 17.08 2014 

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym.
Heraklit z Efezu


Berwind 1 LH Philly

Berwind tomb in Laurel Hill Cemetery, Philadelphia. Sculpture "Aspiration" by Harriet Whitney Frishmuth, 1933-via Wikimedia Commons.


                                  Nie chcę być bez nadziei.

                                      Nadine Gordimer


Kommentare: 0