Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 17.11.14 do 23.11.14. Przejście Słońca w znak Strzelca. Nów Księżyca w znaku Strzelca 22.11.14 o godzinie13;33.               Świata nie da się zmienić, ale zawsze można zmienić siebie. B. Rusiek
Konstelacje tygodnia:

Słonce i Saturn tworzy koniunkcję w Skorpionie. Wenus i Neptun łączy się w kwadracie. Merkury ustawia się w sextilu do Marsa, a następnie w kwadracie do Jowisza. Przejście Słońca do znaku Strzelca towarzyszy Nów Księżyca na osi Strzelec/ Bliźniak.(22.11.14)

 

 

 

Jaki będzie nowy tydzień?

Czy będziesz potrafił pozostawić za sobą to, co nieużyteczne, stare i niepotrzebne? Przejście Księżyca i jego Nów w znaku Strzelca na osi Strzelec/ Bliźniak 22.11.14 pozwoli nam na wprowadzenie z łatwością zmian w naszym życiu.  Sprawdzaj realia oraz fakty. Wenus i Neptun zakłada różowe okulary, Merkury w kwadracie z Jowiszem daje za wiele pewności siebie. Saturn ze Słońcem to mądre, ale czasami bolesne konsekwencje…Czyżby trzeba było znowu coś w rozpaczy i bólu pożegnać?  Nadchodzi nowy etap. Mars w sextilu z Merkurym doda nam siły na sprecyzowanie i realizację naszego powołania. Szukając prawdy i sprawiedliwości walczymy o swoje ideały wierząc, że wszystko się uda! Nadzieja nigdy nie umiera….

(...) Często najbardziej kochamy tych ludzi, te sprawy i te rzeczy, od których bieg życia każe nam odchodzić – nieraz na zawsze. M. Hlasko


                                 Fazy Księżyca- do poniedziałku godziny 20; 31 Księżyc w znaku krytycznej Panny z łatwością pozwoli na posprzątanie tego, co nie jest nam już potrzebne… Jego sextil do Słońca nastawi nas optymistycznie do życia! Odpowiedzialność jest priorytetem( Saturn, Księżyc)

-od poniedziałku 20; 32 godziny do czwartku 6; 31 godz. Księżyc w znaku harmonijnej Wagi będzie szukał porozumienia i zgody. Jego kwadrat do Plutona i Marsa ostrzega przed impulsywnymi reakcjami, napadami złości czy agresją…Nie stawiaj nikogo pod presją..

-od czwartaku godziny 6; 32 do soboty 13; 20 godz. Księżyc w intensywnym Skorpionie w trygonie z Neptunem i koniunkcji z Merkurym zaostrza naszą intuicję, szósty zmysł i wyczucie. Teraz słuchaj głosu serca…podczas rozmów wszelkiego rodzaju można sobie wiele wyjaśnić i łatwiej zrozumieć drugą stronę

-od soboty 13; 21 Księżyc i jego Nów w znaku Strzelca przy kwadracie z Neptunem ostrzega przed nierealistycznymi pomysłami!  Sprawdzaj wszystko! Poczekaj! Księżyc w trygonie z Uranem w niedzielę wprowadza wiele zmian, okoliczności i wydarzeń. Czas na spacery, wyjścia czy niecodzienne zajęcia sportowe.  

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku.Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów.

-poniedziałek 17.11.14 od 12; 12 godz. do 20; 31 godz.

-środa 19.11.14 od godziny 15; 26 do 20.11.14 godziny 6; 32

-sobota 22.11.14 od godziny 6; 54 do 13; 20 godz.


Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?Czas jest wszystkim, co masz... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz.  R. Pausch.

 

 

 

Baran 21.3-20.4

Na horyzoncie pojawia się jasność, optymizm i zadowolenie. Przejście Wenus do znaku Strzelca napełni Cię optymizmem, zadowoleniem i wiarą w swoje siły. Oddaj i pożegnaj się już z tym, co Ci nie leży, nie daje zadowolenia oraz satysfakcji….

Nowe znajomości, kontakty partnerskie pozwolą ze swobodą rozwijać własne żagle.  Ci, co odchodzą nie trzeba zatrzymywać! Słonce ze Strzelca pozwoli Ci dostrzec inne, nowe, wielkie cele oraz życiowe drogi! Następny weekend będzie bardzo radosny. Obie planety w trygonie zabierają ostanie smutki i wątpliwości.

Druga dekada Barana boryka się jeszcze z kwadratem Marsa i Plutona. Nie stawiaj samego siebie pod wielka presją. Każdy, nawet wielki problem, niech będzie wyzwaniem do rozwiązania. Czas wskaże Ci odmienne wyjścia z sytuacji. Żadnych samodzielnych, drażliwych akcji!

 Trzymaj się grupy, respektuj opinie drugiego myśląc swoje i wierząc w siebie.  Praca w partnerstwach przyniesie znakomite owoce, gdy jeszcze tydzień przeczekasz.

Jowisz gwarantuje wiele pięknych momentów!

 

 

 

 

 


Byk 21.4.-20.5

 

 

Do końca tygodnia jeszcze opozycja Słońca i Merkurego będzie utrudniać wykonanie Twoich planów oraz postulatów.. Nie zwracaj za wiele uwagi na to, co mówią inni szczególnie o Tobie samym. Byk zna swoja wartość i nie potrzebuje potwierdzenia otoczenia. O jasność umysłu, pewność siebie oraz dodatkową energię będzie się już za Ciebie starał Pluton i Mars w trygonie z Koziorożca. Razem z tymi planetami nie ma wyzwań, z którymi sobie nie poradzisz.

 Opozycja Saturna już tylko dla trzeciej dekady urodzonych zmusza do kontroli, dokładności oraz sumienności.

Wenus wyszła już ze Skropiona i Twoja postawa oraz atmosfera w partnerstwach wszelkiego rodzaju się zmienia. Dostrzegasz z radością kolory jesieni i słoneczną aurę dnia…Posługuj się Neptunem w sextilu..Intuicja i pierwsze uczucia niech będą Twoimi najlepszymi doradzamy. Ty musisz jednak wybierać i konsekwentnie wypływać na sploty wydarzeń. Tylko ty wybierasz.

 

 

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Ostatnio chyba nazbierało się za wiele spraw w Twoim partnerstwie…niedomówienia, ciche dni i noce, rozbieżne drogi..

Wenus w opozycji od 16.11.14 będzie poruszać właśnie tematy partnerskie starając skierować wreszcie Twoją uwagę na to, co potrzebujesz, czego Ci brak i gdzie zapomniałeś o sobie. Uciekając od stresu i niekończących się dyskusji można nie tylko stracić respekt, ale także ofiarować się tam, gdzie nie ma takiej potrzeby. Pozwól sobie jeden raz na ukazanie Twoich prawdziwych emocji; smutek, ból a może radość i zadowolenie..

Stoisz przed nowym czasem razem z sextilem Jowisza. To on daje Ci nadzieję i wiarę w lepszą przeszłość.   Do końca tygodnia masz jeszcze czas na wiele ważnych decyzji. Uranus motywuje Cię do oryginalnego podejścia do świata.

Nie ufaj jednak przypadkowi. Neptun w kwadracie razem z planetąWenus może zawiązać Ci oczy na rzeczywistość. Nie przytakuj bez namysłu głową na nowe projekty czy idee. Od dziś niech będzie ważne bezpieczeństwo, stabilność i porządek. Nów Księżyca w opozycji to przygotowanie się na odmienne perspektywy. Sytuacje będą wymagały spokoju i cierpliwości.

 

 

 

 


Rak 22.6.-22.7.

Nadchodzi bardzo ważny tydzień dla Ciebie. Wtorkowe połączenie Słońca i Saturna w trygonie może przynieść ważne podpisy, istotne propozycje zawodowe lub wreszcie załatwienie potrzeb urzędowych. Wszystko, czym się zajmiesz z wielką dokładnością, do czego się przygotujesz i co naprawdę pragniesz może być teraz osiągnięte!   

Koncentruj się do końca tygodnia. Słonce i Merkury ułatwia wszelką komunikację. Pomimo, że druga dekada walczy nadal z opozycją Marsa i Plutona oraz kwadratem Urana będzie wiele możliwości wyjaśnień, zrozumienia czy akceptacji danej sytuacji.

 Pożegnania nie oznaczają końca świata. To, co zostało wyrwane Ci poprzedniego tygodnia daje początek nowemu i bardziej odpowiadającemu Twoim potrzebom. Głowa do góry. Twój dar ofiarowania szczęścia innym będzie zawsze powracał do Ciebie.

Razem z Uranem i Marsem trudno będzie cokolwiek planować. Zdaj się na pozytywne zrządzenia losu. Spokój niech będzie pierwszym priorytetem. Daj szanse innym dojścia do głosu. Pozostań do końca wierny swoim odczuciom bez zbędnych wyrzutów sumienia. One Cię nigdy nie zawiodą.

 

 

 

 Lew 23.7.-23.8
 

Czy masz odwagę wreszcie wprowadzić całkowite zmiany w swoim życiu?

Wenus ze Strzelca będzie pracować nad tym razem z Tobą! Poprawy wizualna, nowa garderoba lub wyjścia do SPA będą dobrym pomysłem…. Jednak najważniejsze byłoby pomyśleć wreszcie o swoim partnerstwie, związkach przyjacielskich a może z dziećmi? Ciągła praca, oszczędzanie i słuchanie niepotrzebnych komentarzy zostawiło gdzieś daleko za Tobą Twoje autentyczne potrzeby na boku.

 Razem z Wenus wybierz drogę odnowy! Twój bojowy typ, rodzina i przyjaciele. Życie to nie ciągła praca! Czas pomyśleć trochę o przyjemności. …Nie zapomnij o swojej pewności siebie! To, co mówi otoczenie nie jest teraz ważne.

Kwadrat Merkurego, Saturna i Słońca jeszcze do końca tygodnia dla trzeciej dekady urodzonych musi pobudzić w Tobie chęć ewolucji! Przyszłość, bowiem zależy tylko od Ciebie. Brak koncentracji nie będzie ułatwiał rozmów i dyskusji. Słuchaj się cały czas Jowisza w Twoim znaku: tylko mądrością i dobrocią można wiele zyskać.

 Myśl o sobie!

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

Jeszcze do końca tygodnia razem z sextilem Słońca i Merkurego możesz bardzo wiele zdziałać!  Wielka siłą, pewnością siebie oraz dyscypliną Panna zabiera się do planowania! Dobry czas do zaprezentowania swoich projektów. Mars stawia przed Tobą istotne zadania, które wypełniasz bezkonkurencyjnie. Saturn pomaga w pracy na najwyższych obrotach. Twoja dokładność oraz precyzja jest niedościgła.

Pluton w trygonie to wielkie pozytywne zmiany i ogrom energii, którą trzeba adekwatnie pokierować.

 Nie patrz teraz tylko na boki…

Wenus, bowiem ustawia się, na razie dla pierwszej dekady urodzonych w kwadracie, aby sprawdzić Twoje układy zawodowe oraz prywatne.

Związki oparte tylko na przyzwyczajeniu będę potrzebowały czasu na oczyszczenie dawnej przeszłości. Gdy potrzebujesz spokoju uciekaj od tłumu.  Ważna jesteś Ty i Twoje potrzeby. Nie naginaj się do opinii partnera. Nie słuchaj zbyt słodkich słów i wielkich obietnic. Merkury w sextilu pomoże Ci odróżnić prawdy od fałszywych komplementów.

 

 

 
Waga 24.9.-23.10

Księżyc przesuwa się w środku tygodnia do Twojego znaku ustawiając w kwadracie do Plutona i Marsa.  Sprawy partnerskie wszelkiego rodzaju są tematem najważniejszym nadchodzącego tygodnia. Druga dekada urodzonych z kwadratami wyżej wymienionych planet i opozycją Urana musi liczyć na wewnętrzne rozterki, nerwową atmosferę, wielkie poruszenia i odczucie, że nadszedł czas wielkiej przeróbki…

Ale na szczecie pojawia się Wenus ze Strzelca! Jej sextil będzie ułatwiał w kontaktach międzyludzkich, przypominając o dyplomatycznych talentach oraz kierował ku przyjemności i czerpaniu radości z każdej chwili! Pomimo, że środek tygodnia może być napięty, już nowy weekend przyniesie ożywienie. Słonce w sextilu wszystko odmienia.

 Od razu chce się żyć, bawić i rozkoszować! Nów Księżyca zapowiada początek czegoś radosnego. Już widzę jak z uwielbieniem zacierasz ręce… Nowe dni przynoszą satysfakcjonujące akcenty. Cierpliwości. Spokojnie. Wszystko idzie ku lepszemu.

 

 

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

 Wenus opuściła w niedzielę Twój znak. Słonce pozostaje jeszcze do soboty. Jego połącznie z Saturnem może przynieść ci ogromne możliwości i okazje wykazania Twojej nadzwyczaj wielkie siły.

 Tam gdzie wszyscy inni emocjonalnie już odpadają na boki, Ty potrafisz opanować sytuację ze spokojem i wielką odpowiedzialnością.  Panem sytuacji możesz zostać tylko wtedy, gdy wykorzystasz wszystkie swoje umiejętności.  Ważne abyś robił to, co jest dla Ciebie najistotniejsze, co jest Twoją pasją i Twoim spełnieniem!  Saturn ze Słońcem może przynieś także ograniczenia, ale tam gdzie sytuacje, wydarzenia i ogromne plany nie będą odpowiadały autentyczności.

To, o czym tylko marzysz nie może się spełnić. Przeszłości nie da się zmienić i ożywić. Zostaw to, daj temu odejść w spokoju. Podaruj szanse sobie, nowej miłości i przyszłości..

Mars, Merkury i Pluton dodają Skorpionom aktywności i bojowego nastawienia. Akceptuj realia takie, jakie są. Nic na siłę się nie zmieni. Bądź gotowy do wypowiedzenia wreszcie tego, co od dawna leży Ci na sercu.

 

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

Początek tygodniu nie będzie należał do najlepszych. Do środy wszystko ciągnie się i nic nie przebiega po Twojej myśli. Saturn bardzo powoli, ale konsekwentnie podąża do Twojego znaku…

 Sprawdzaj wszystko na realia. Nie denerwuj się zwolnieniem wydarzeni i utrudnieniami. W sobotę, bowiem oczekujesz zmartwychwstania! Nów Księżyca i przejście Słońca do Twojego znaku przynosi nowe wiadomości, spostrzeżenia i pozytywne wydarzenia!

Wenus już od dzisiejszej niedzieli poprawia układy partnerskie wszelkiego rodzaju. Miłość, przyjaźń czy dalsze otoczenie dodaje Ci siły, pewności siebie i zadowolenia. Razem ze Słońcem i nowiem odnajdujesz swoją energię i zapomniane talenty. Świadomie wysłuchaj się w siebie i spędź dzień nowiu tylko ze sobą, aby ustalić odmienną, pozytywną drogę do przyszłości. Jowisz w trygonie gwarantuje Twoje powodzenie i dostarcza Ci optymizmu. Uranus pragnie Twojego spełnienia. Spontanicznie, z ogromną tolerancją podchodzisz do odmiennych poglądów.

Nadchodzi etap ogromnych zmian. Znajdź czas od następnej soboty tylko dla siebie. Stoisz już na starcie oczekując wspaniałego finału…

 Kwadrat Neptuna ostrzega przed trzymaniem się zbyt idealistycznych poglądów. Ważne są szczegóły, koniunktura i stan rzeczywisty.

 

 

 

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Jeżeli planujesz coś wielkiego trzeba będzie poczekać do końca tygodnia. Pozycja Słońca, Saturna oraz kwadraty, szczególnie dla drugiej dekady urodzonych nie sprzyja wielkim skokom do przodu. Koncentruj się, na tym, co jest Ci dobrze znane, co daje Ci stałość, siłę i bezpieczeństwo. Nieprzemyślane słowa lub bez rozmysłu działania mogę sprowadzić Cię do nieprzyjemnej rzeczywistości. Pierwsze impulsy z Uranem nie są najlepsze.

 Choć nie zabraknie pewnie Ci odwagi z koniunkcją Marsa. Dramaty poprzedniego tygodnia będą teraz rozwiązane lub wszystko przesuwa się do 15 grudnia…. Nie wsadzaj samego siebie w kaftan bezpieczeństwa. Pilnując swojego zdrowia, szukając miejsc spokoju i dobrych przyjaciół będzie możliwość akceptowania przeznaczeń danych Ci od losu. Sextil Merkurego ułatwia komunikację, ale kwadrat Węzła Księżycowego to karmiczne rozstania…

Pozostań ostrożny i działaj powoli. Koniec tygodnia przynosi lepszą atmosferę. Ważne sprawy załatwiaj dopiero od piątku. Pluto w koniunkcji porządkuje w Twojej przeszłości.

 Stare struktury będę bezpowrotnie zniszczone.

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Jeszcze druga i trzecia dekada Wodników boryka się z wieloma utrudnieniami kwadratów Słońca, Saturna oraz Merkurego. Opozycja Jowisza wcale nie musi być dobra. Aby wykorzystać jej pozytywne możliwości Twoje działania muszą opierać się na faktach. Wielka ilość propozycji może wprowadzić chaos w Twoim życiu. Choć wszystko, co odmienne, oryginalne niecodzienne porywa Cię do boju…trzeba uważać na swoją własną sytuację. Stawianie siebie samego na zbyt wysokim podeście może, bowiem spowodować bardzo szybkie rozczarowanie. Do soboty potrzeba będzie cierpliwości. Pomimo, że już Wenus ze Strzelca dodaje Ci więcej optymizmu, zadowolenia i finansowo sytuacje będą z korzyścią rozwijać się dla Ciebie!

Wielkie plany i nowe projekty zaczynaj od następnej niedzieli, ale wcześniej stawiając na realne stosunki środowiska.

Skończ wreszcie z otoczeniem ludzi, które Cię dołuje. Pesymistyczne nastawienie Twoich niektórych, jak określasz przyjaciół wpływa na nieprzemślane decyzje. A to łączy się ze ściągnięciem Ciebie na dno….Pomyśl wreszcie o sobie i swoich potrzebach.

 Nie biegaj za tłumem! Nie rób tego, co inni podpowiadają. Ty jesteś ważny i Twoje potrzeby. To, co nie pasuje do Ciebie, musi opuścić wreszcie krąg Twoich kompanów. Ty zadecyduj!

 

 


 
Ryba 20.2.-20.3

Pomimo rozpoczętego dziś w niedzielę kwadratu Wenus i od soboty kwadratu Słońca, wiele spraw będzie rozwijało się bardzo powoli po Twojej myśli! Mars, bowiem z Plutonem w trygonie to całkowite zmiany w Twoim życiu. Dobrej, przebojowej energii nie zabraknie żadnej Rybie! Od Merkurego otrzymujesz ciekawe sygnały. Bez żadnej pomocy dojdziesz ze spokojem do celu! Nawet wtedy, gdy już myślisz o stratach! Sytuacje finansowe i partnerskie wszelkiego rodzaju wymagają od 16.11.14 szczególnej uwagi. To, co nie było od dawana omówione, stare historie spod dywanu, sytuacje pełne uzależnień muszą być oczyszczone!

Masz wszelkie możliwości i najlepsze kary w rękach jeszcze do soboty! Wykorzystaj ten czas do załatwienia nawet najtrudniejszych Twoich zdaniem problemów. Nów w kwadracie dla Ciebie przypomina o uwzględnieniu faktów i wydarzeń, które pochodzą z otoczenia. To, na co nie masz wpływu akceptuj z cierpliwością. Nowe, korzystne perspektywy wyprowadzą Cię z ciemnego zaułka. Pluton, Mars, Saturn, Merkury stoją za Twoimi właśnie plecami!

Korzystaj z ich pomocy.

 Czas zakończyć związki oparte na manipulacji. Stare przyzwyczajenie trzeba już sfinalizować.

 

                        Dla wszystkich


Nie re­zyg­nuj z nadziei, nie daj się po­nieść roz­paczy z po­wodu te­go, co się stało. Opłaki­wanie te­go, co nie wróci, co zos­tało stra­cone bez­powrot­nie, jest naj­gor­szą z ludzkich słabości. K. Gibran

 

Nareszcie trochę nadziei i optymizmu! Pomimo, że wydarzania początku tygodnia będę potrzebowały naszej koncentracji i ogromnej powagi. Połączenie Słońca z Saturnem można rożnie intepretować w zależności od ukaldów innych planet w horoskopach urodzeniowych. Albo jest to stałość, zdecydowanie, bezpieczeństwo i stabilność lub pożegnania, ograniczenia, utrudnienia, karmiczne zakończenia...

Do środy razem z tą konstelacją warto przemyśleć wydarzenia ostatniego roku. Z czego lepiej jest samodzielnie zrezygnować, co sprawiało Ci kłopoty i spędzało sen z oczu?

 Co/ kto dawał Ci tylko cierpienie?

 Zatrzymywanie przy sobie czegoś/ kogoś tylko z przyzwyczajenia nie ma sensu..

 Ile można czekać na szczęście czy spełnienia, które pomimo wielu sił i energii, którą poświęcasz w dane sprawy/osoby- nie wraca do Ciebie?

Słonce i Saturn w koniunkcji w znaku Skorpiona dają nam jasność myślenia i pewność, co nam od dawna szkodzi…Czas na wysprzątanie ciemnych piwnic naszych dusz i uczuć.

 Planety ze zbliżającym się nowiem na osi Strzelec/ Bliźniak wymagają nowych porządków oraz układów. Ludzie, którzy nie odpowiadają na Twoje uczucia, przyjaciele, którzy kradną Twoją energię, praca, w której bark jest triumfu.. Wszystko upomina się pomimo dramaturgii wydarzeń o nowe plany i układy

Autentyczna miłość( partner, dziecko, rodzice) nigdy nie będzie od nas wymagać ofiary. Miłość musi dodawać nam skrzydła, rozwijać, radować!

 Złe obrazy z naszego dzieciństwa to produkt naszego krzywego obrazu samego siebie.

Nieodpowiednie wychowanie lub zbyt labilni rodzice. Jeżeli bark Ci pozytywnego myślenia, wiary, nadziei w jasną przyszłość należy rozpaczać zmiany raczej tylko i wyłącznie od siebie!

Skorzystaj z okazji i pozbądź się z Twego życia tego, co dusi i nie pozawala wstąpić na nowe drogi. Nie warto teraz przechodzić do reanimacji tego, co odchodzi…

 Kto teraz nie wyciągnie właściwych konsekwencji odkłada tylko rozstrzygnięcia do połowy następnego miesiąc( kwadrat Urana z Plutonem dokładny)

Przejście Słońca i Nów w Strzelcu 22.11.14 to czas optymizmu, radości i odmiennej perspektywy. Nasze życzenia, marzenia są wielkie i niepojęte! Dodatkowe konstelacje zwracają jednak uwagę na czas, okoliczności a przede wszystkim realia!(Neptun, Saturn!)

Zbyt wielka fascynacja, nieopisane cele, szybkie rozwiązania, namowy przyjaciół i obietnice zarobienia góry złota mogą przesłonić nam prawdziwe wartości. Kto pobiegnie na oślep za ciosem, może się bardzo rozczarować..

Warunkiem powodzenia wszelkich pomysłów jest kontrola, obowiązkowość, dokładność i trwałość. Nowe kontakty i znajomości razem z Wenus w Strzelcu nie gwarantują przecież stałości. Tak ,będzie milo, ale na bardzo krótko.

Pozytywne uczucie optymizmu i chęci wyruszenia w nowe drogi może dodać nam motywacji oraz wiary w swoje siły.

Aby zrobić duży krok do przodu musisz zaakceptować gorzką rzeczywistość. Jeżeli jesteś gotowy pożegnać się z przeszłością pojawi się na pewno nowe, radosne światło na horyzoncie. Czy to w partnerstwach prywatnych czy zawodowych warto odłożyć różowe okulary na bok, aby po paru tygodniach dostrzec potencjalne szansy odpowiadające konkretnej rzeczywistości. Sprawy finansowe i relacje partnerskie wymagają uwagi. Wielkie wizje, ideały i pragnienia dopominają się o reorientację.

Nie podejmuj pochopnych decyzji.

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim pozytywnego tygodnia i optymistycznej nowej drogi!

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, telefon, mail albo prywatnie. Nauka astrologii. Informacje; http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/


e-mail: honorata.n@outlook.com

 


 

 

 

Jesteś ciekawy swojej przyszłości?
NOWOŚĆ!

Bezpośrednie, natychmiastowe porady astrologiczne i Tarot Rider Waite codziennie w godzinach 8-11 i 18-23 pod numerem telefonu:

AUT: 0900/900 909 (1, 81 / min)

 PL: .........(już wkrótce!).................... (3,66 / min)

GB: .......(już wkrótce!).................... (£ 1.00)
Kanada, Stany Zjednoczone i inne kraje porady nadal możliwe przez Skype. Proszę o ustalenie terminu przez e-mail:
honorata.n@outlook.com

 

Słońce w Skorpionie 16.11.14 WiedeńKiedy coś upar­cie gaśnie - zaufaj is­kier­ce nadziei.  Bartoszewski


Flickr - Nicholas T - Halfway

Foto via Wikmedia CommonsNadzieja jest tęczą nad kaskadowych potokiem życia.

 Nietzsche.