Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 14.9.14 do 21.9.14. Wenus opozycja Chiron, sextil Saturn.

 

 

                                 Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć.

                                                                           
                                                             Richard Paul Evans


 

Konstelacje tygodnia:

W położeniu planet tego tygodnia nie wiele się zmienia. Słonce i Wenus znajduje się w znaku Panny. Merkury nadal w Wadze. Mars już od 13.9.14 w optymistycznym Strzelcu. Wenus tworzy opozycję do Chirona W niedziele łączą się w sextilu z Saturnem.

 Jaki będzie nowy tydzień?

Po trudniej pełni Księżyca w znaku Ryb planety pozwolą nam na przerwę i odpoczynek od poleceń gwiazd. Razem ze Słońcem w znaku Panny kierujemy się rozumiem i praktyczną stroną życia przy rozwiazywaniu własnych spraw. Merkury, planeta komunikacji będzie nadal próbował stwarzać łagodne próby pojednania i sprawdzać status quo w partnerstwach wszelkiego rodzaju…

Razem z Wenus i Słońcem w Pannie powolutku wiemy, na czym stoimy a co jest iluzją i nie ma odpowiedzi w realności naszego świata… Połączenie tej planety z Saturnem to zjednanie tych ze sobą, którzy maja pozostać sobie wierni na wieczność. Prawdziwa miłość, przyjaźń, rodzina-nie potrzebuje wielkich słów, ale małych gestów, które potwierdzają nasze autentyczne uczucia i oddanie..Boli mnie głowa, ręce i nogi. Mięśnie, kości, paznokcie, włosy, zęby i serce. A najbardziej dusza.

 A. Onichimowska

Fazy Księżyca:


-do wtorku 17; 25 godziny Księżyc w optymistycznym Bliźniaku przynosi luźna atmosferę bez stresu. Rozmowy, wymiana myśli, telefonowanie i spotkania towarzyskie są jego zaleceniem.

-od wtorku 17; 26 godz. do piątku 5, 11 godz. Księżyc w znaku Raka wprowadza emocjonalną i zmienną atmosferę. Rodzina, najbliżsi i sprawy domu staja się teraz najważniejsze.

-od piątku 5; 12 godz. to czas na wyjścia do teatru, muzeum albo wyjazd do SPA czy odwiedzenie sauny. Razem z Księżycem w znaku ognistego Lwa wierzymy w siebie, swoje działania ciesząc się życiem i nadchodzącym weekendem!

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

-wtorek 16.9.14 od 4; 06 godz. do 17; 25 godziny.

-czwartek 18.9.1 od 20; 39 godz. do 19.9.14 godziny 5;11.

-niedziela 21.9.14 od godziny 6; 35 do 17; 55 godziny.


Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?Mylą się ci, którzy wyobrażają sobie, że miłość rodzi się przez długi okres wspólnego życia i znajomości. Prawdziwa miłość jest córką duchowego porozumienia, które albo pojawia się od razu, albo wcale.


 

 

Baran 21.3-20.4

Od 13.9.14 Twoja planeta Mars przeszła do znaku Strzelca. Wspaniale! Nic nie mogło się lepszego przydarzyć po trudnej pełni księżyca. Nowe dni rozpoczynasz w bardzo pozytywnym nastawianiu, a Twój plan stoi Ci jasno przed oczyma!  Z jego pomocą wszystkie Twoje zamiary będę zrealizowane. Przy tym motywujesz i popychasz do przodu wszystkich dookoła.  Potrzebując pomocy, współpracy lub dofinansowania będziesz wiedział, w która stronę masz teraz wyruszyć. Świetny czas na przeprowadzki, zmiany zawodu lub całkowitą odmianę życia. Jowisz rozświetla Twoje pomysły i dodaje pozytywnej aury.  Wyruszasz w dobrym kierunku pełen optymizmu. Siły witalne i odporność wzrasta.

Nawet kwadrat Plutona towarzyszący drugiej dekadzie urodzonych jest zredukowany przy tych świetnych relacjach wyżyj wymienionych planet. Trzymaj się ustalonego planu i pamiętaj o logicznym myśleniu. Ważna jest dalekowzroczność oraz autorefleksja.

 

 


 
Byk 21.4.-20.5

Twoje wzorowe zachowanie będzie wynagrodzone. Słonce i Wenus stają na sto dwa! To jest jednomyślny znak na to, że Twoje działania, cierpliwość i odwaga nie pójdzie na pewno na marne. Obie planety gwarantują pozytywny obrót rzeczy, które zacząłeś w poprzednim tygodniu. To, co odeszło, trzeba pożegnać również w sercu.

Twoja Wenus kieruje Cię w bardzo przyjemne klimaty. Sytuacja gospodarcza poprawia się. Dobrze byłoby by pomyśleć o krótkim urlopie lub wyjeździe, chociaż na przedłużony weekend jesienny.

Nowe kontakty zawodowe zaowocują w niedługiej przyszłości. Sam doświadczasz więcej pełności siebie. Mimo opozycji Saturna, który bezlitośnie zabrał Ci już w ostaniem roku bardzo wiele, nie poddajesz się doceniając swoją wewnętrzną silę. Jesteś wielki Byku!

Z trygonem Plutona możesz pracować do upadłego. Wysiłki zaangażowania będą docenione przez innych. Najważniejsza w tym tygodni będzie jednak miłość i partnerstwo. Pragnienie pełnej, intensywnej, duchowej bliskości jest pewne. Znajdź czas na wielkie uczucia.

 

 

 

  
Bliźniak 21.5.-21.6

Opozycja Marsa ze znaku Strzelca przynosi niepotrzebne zamieszanie, chaos i nerwowa atmosferę. Komuś nie podobają się Twoje osobiste poglądy? Reaguj spokojem i harmonią na trudne zaczepki i nieoczekiwane komentarze skierowane pod Twoim adresem. Będziesz umiał przy pomocy Jowisza i Merkurego zwalczyć trudna konstelacje. Istotne jest kierować swoją skoncentrowaną energię na to, co jest ważne.

Pomysłów masz mnóstwo. Istotne będzie abyś dal się zainspirować innym i wysłuchał tego, co usłyszysz w pozytywnym celu dla siebie samego. Kwadrat Neptuna i Wenus nie dodaje, bowiem jasności sytuacjom. Wszelkie sprawy dotyczące Twojego partnerstwa rozwiązuj z zastanowieniem nie zapominaj o rozwadze.

Zawodowo stoisz na pierwszej pozycji! Merkury w trygonie i Jowisz w sextilu to świetna kombinacja układu planet. Robisz dobre interesy, komunikacja kiwnie, a i czasu pozostanie na popijanie kawy oraz rozmowy o niczym!

Ostania dekada urodzonych Bliźniaków z kwadratem Słońca musi kierować się więcej intuicją. Licz na utrudnienia. Nie igraj lepiej z ogniem…

Wszyscy urodzeniu spod tego znaku muszą zwróci większą uwagę na zdrowie. Kiedy ostatnio zrobiłeś ogólne badania lekarskie?

 

 
 Rak 22.6.-22.7.

Z wszelkimi ważnymi sprawami poczekaj do środy. Przechodzący Księżyc, Twój patron do znaku Raka gwarantuje, że wszystko dozna powodzenia. Jesteś pod jego opieką i działasz tak jak on. Dlatego zwracaj uwagę na położenie Księżyca i jego fazy. Dobry układy zapewnią Ci, bowiem spokój duszy i pełną harmonie wewnętrzną. Słonce i Wenus w Pannie to więcej niż połowa szczęścia… Sytuacja w pracy może być z kwadratem Merkurego napięta, ale trygon Saturna będzie stabilizował i umacniał przyszłość Raka.

Twoje plany zmieniają się z dnia na dzień. Uranus w kwadracie i opozycja Plutona nie pozwoli, aby sprawy zostały tak, jak do tej pory są ułożone. Wszystko potrzebuje reformacji, śmiałej innowacji lub całkowitej odbudowy. Tylko z żelazną dyscypliną masz szanse na osiągniecie bezpieczeństwa. Razem ze Słońcem w sextilu wierzysz w swoją jasną przyszłość. Wenus zapewnia bajeczne, szczególnie namiętne momenty. To dobrze mieć po swojej stronie dobre układy ciał niebieskich…Pozytywna energia towarzyszy Rakom w ciągu całego, nowego tygodnia.

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

Coś ostatnio brakowało Ci energii do wielkich planów, zaangażowania oraz działania. Przejście Marsa do Strzelca zmienia Twoje nastawienie! Z wielką prężnością przechodzisz w szybkim tempie do walki o siebie, nagrody, cześć i osobiste chwały!

Świetnie, że pojawiasz się na scenie, podwijasz rękawy i przechodzisz do akcji! Wiem, że nie należysz do tych, co się poddają! Witaj, więc w grupie dynamicznych i ciekawych!

Słonce i Wenus w Pannie pragnie, bowiem przygotowania do okresu zimowego. Pozbieraj wiec skrzętnie swoje letnie plony. To, co się nie udało, trzeba pozmieniać, zweryfikować lub ponownie obrócić o 180 stopni… Z koniunkcją Jowisza należysz do wybrańców losu. Nie zmarnuj swojego najlepszego czasu. On przynosi Ci wielkie znajomości, ciekawe propozycje i tylko musisz sięgnąć po to ręką. Saturn kwadrat nie obiecuje, że wszystko przyjdzie łatwo... Obowiązków będzie wiele, ale Lwa stać na dyscyplinę, porządek i całkowitą znajomość swojej specjalizacji.

Nadchodząca energia ze strony Marsa dodaje Ci skrzydeł, a pozytywne efekty pracy ujrzysz już w nadchodzący piątek.

 

 

 


 
Panna 24.8.-23.9

 

Słonce i Wenus w Twoim znaku są najlepszym trumfem, który trzymasz w dłoni. Nowe drogi nie spadają jednak same z nieba. Trzeba uzbroić się w odwagę i z dziecięcą radością wyruszyć przed siebie! Nie twórz już skompilowanych planów i nie trzymaj się za wiele ustalonych zasad. Warto kierować się prekursorskimi pomysłami.

Bardzo dobre układy planet dla drugiej i trzeciej dekady urodzonych Panien umożliwiają całkowitą poprawę sytuacji finansowej. Zawodowo oczekuje Cię wielkie uznanie. Wytrwałości i wytrzymałości może każdy Ci pozazdrościć. I wielkie wyzwania rozwiązujesz po mistrzowsku. Pełna koncentracja oraz nieugiętość w przygotowaniach doprowadzi na pewno Panny do zaszczytnych wyników.

Pierwsza dekada urodzonych z krytycznym kwadratem Marsa i opozycją Neptuna musi zwróci uwagę na swoje granice. Gdy zabraknie energii i czujesz się wyczerpana, pilnuj rozsądnego podziału pracy. Unikaj dysharmonijnych ludzi i chaosu w Twojej głowie.

Jasność i prostota układów pomoże w rozwiązaniu trudnych czynności. Uwaga na zdrowie. Nie przekraczaj limitu swoich możliwości. Nawet ból i cierpienie kiedyś doczeka ukojenia…

 

 

 

  

 

 
Waga 24.9.-23.10

Zadziwiasz wszystkim swoją kulturą osobistą, zaangażowaniem i pewnością działania. Merkury w Twoim jeszcze znaku to dobry atut, aby wybrać się na wyższe pietra i poprosić od dawano zasłużoną podwyżkę! Maras od 13.9.14 w sextilu dodaje siły. Czujesz się świetnie! Jesteś pełna energii i dodatkowej mocy, nawet do nadprzyrodzonych zadań!  Tempo dnia codziennego zmienia się. Nie masz już ochoty na siedzenie w domu i wybieranie gruszek z popiołu. Olbrzymi entuzjazm i pewność siebie dopiero teraz pobudza każdą Wagę do życia!

Tylko jeszcze w miłości nie czujesz się pewnie. Spoglądasz z tęsknotą za tym, co było. Pluton oraz Uran budują nową przyszłość. Im szybciej uwolnisz się od uzależnień, tym jaśniej wyglądają Twoje następne lata.

Tydzień może być bardzo obiecujący. Sextil Jowisza czyni Cię bardziej spontaniczną, otwartą i pozytywnie nastwioną do świata. Zaskakujesz nawet samą siebie oraz ludzie dookoła Twoim optymizmem. Nadchodzący weekend będzie wspaniały..

Waga jest na dobrej drodze do wyznaczonego przez nią celu.

 

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Z nowymi pomysłami poczekaj do piątku. Tydzień z bardzo dobrymi konstelacjami zapewnia radość i uśmiech od poniedziałku do końca niedzieli!

Słonce i Wenus w Pannie działa na Ciebie bardzo atrakcyjnie. Sytuacje zawodowe są prawidłowo ocenione. Genialne idee ułatwią kreatywne rozwiązanie łamigłówek i tajemnic.

Razem z Saturnem stawiasz wszystko na twardym fundamencie. Czujesz się dobrze w swoim fachu. Z żelazną dyscypliną zmierzasz do świadomego celu. Planety namawiają do przyjemnego spędzania czasu. Podaruj sobie piękne momenty! Znajdź czas na spotkania w gronie najbliższych przyjaciół. To właśnie oni teraz się najbardziej liczą, a może nawet są już częścią Twojej rodziny…? Tu, bowiem znajdziesz aprobatę i zasłużone uznanie.

Dodatkowa motywacja płynie od Neptuna i Plutona. Skorpion zna własną wartość i potrafi się docenić. Niech radość i zadowolenie będzie Twoim kluczem do szczęścia.

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

Od soboty Mars w Twoim znaku przyśpieszy ekspresyjność i zręczność Twojego działania. Super! Twoje szanse na powodzenie wzrastają z dnia na dzień! Jego pozytywna energia wzywa Cię do akcji.

Jesteś silny i swoją suwerennością oraz dojrzałością podejmujesz się wielkich zadań, na które może wcześniej brakowało Ci odwagi. Jowisz stoi także w fantastycznej pozycji. Twoje pozytywne nastawienie nie opuszcza Cię, a wiara w optymistyczne zakończenia będzie pomagać osiągać cele!

Pierwszej dekadzie urodzonych utrudnia szyki kwadrat Neptuna. Twoje myśli pędzą gdzieś daleko w obłokach…Koncentruj się! Trzymaj wcześniej przemyślanego dokładnie planu.

Merkury, bowiem w sextilu i planeta Uranus, dla pozostałych Strzelców podsuwa całkiem oryginalne przekonania. Z wachlarzu wielkiej ilości ciekawych propozycji możesz wybrać dla siebie coś bardzo odpowiedniego!

Potrzebujesz tylko jasności i zdrowego podejścia do sprawy. Nie przesadzaj! Razem z Marsem i konkretnymi decyzjami możesz zdobyć teraz bardzo, bardzo wiele!

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Słonce i Wenus w trygonie jeszcze do 23.9.14 zaprasza Cię do korzystania z pięknych stron życia. Nie blokuj sam siebie i akceptuj świetne propozycje, pozew a przede wszystkim czas na przyjemności życia doczesnego! Połowę powodzenia masz już, bowiem w kieszeni. Twoje odpowiednie metody, zdolności negocjacji oraz dyplomacja będą Ci drogowskazem na drodze do ustalonego celu.

Druga dekada urodzonych Koziorożców z kwadratem Urana, Merkurego i koniunkcją Plutona potrzebuje wiele spokoju. Planety wprowadzają poczucie chaosu. Wiele sytuacji zmienia się z minuty na minutę i musisz być przygotowany na reorientację. Czas porzucić konserwatywne poglądy. Brak zdecydowania oraz skupienia może dać Ci uczucie, że wszystko stoi w miejscu, a może nawet zmierza do tylu… Odwagi! Kieruj się fantazją! Niecodzienne pomysły pozwolą opanować trudne sytuacje. Nie kieruj się impulsem, ale trzeźwością i opanowaniem.

 Skorzystaj w nowym tygodniu przede wszystkim z pieknego położenia planety miłości, Wenus. Warto znaleźć więcej czasu dla najbliższych oraz własne satysfakcje.

 

 

 

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Razem z Marsem nie będziesz już więcej siedział zadumany w ukryciu. Nowe dni zapowiadają zmianę akcji, większe tempo i ogromną chęć działania. Warty podjąć odpowiednie decyzje, abyś ruszył się wreszcie z miejsca. Twoje pomysły potrzebują odpowiedzi w realności. A własna siła leży w indywidualności!

Planeta energii ze Strzelca doda Ci już skrzydeł zapewniając wysokie loty od samego poniedziałku. Trzymaj się ustalonego planu! Aktualne warunki pogodowe wymagają dokładności oraz logicznego myślenia! Twoje manewry potrzebują precyzyjności abyś osiągnął z powodzeniem zamierzone intencje. Gwiazdy dają świetne podpowiedzi. Na pomoc dobrych przyjaciół możesz również zawsze liczyć. Twój Uranus zapewnia świeży powiew wiatru. A wiele okoliczności układa się po Twojej myśli. Słuchaj się własnego serca, aby nie zaprzepaścić wspaniałych możliwości.

Zrezygnuj z własnych, starych doktryn. Także to może być Twoim ograniczeniem… Nowe dni zapowiadają się bardzo imponująco. Zabierz się do realizacji własnych zamierzeń!

 

 

 


 
Ryba 20.2.-20.3

W spokoju i opanowaniu leży Twoja siła, gdy ważne planety stoją w opozycji. Miniona pełnia Księżyca przyniosła bolesne stwierdzenia, które teraz dopiero jasno przed sobą widzisz. Pewne sytuacje i sprawy rozwijają się bez Twojego wpływu. Akceptacja i zrozumienie działania wyższych sił niech będzie dla Ciebie wskazówką. To, co odeszło, nie miało prawa istnienia. I pożegnania są częścią naszego istnienia…

Sextil Plutona doda jednak mocy byś pokonała wielkie przeciwności losu. Nowe spotkania oraz ludzie na Twojej drodze będą pomocą, z której wart teraz korzystać. Nie zamykaj się w sobie i zrezygnuj z samotności. Jest wiele przyjaciół, na których możesz liczyć.  Trygon Saturna uświadamia, na co konkretnie możesz liczyć. Twoje praktyczne zdolności będziesz mogła odpowiednio zastosować.  Rozpoczynający się kwadrat Marsa dla pierwszej dekady urodzonych będzie stawiał wyzwania na Twojej drodze. Nie próbuj mierzyć się z bojową planetą. Aktualnie jest lepiej zrezygnować z prowokacji bezsensownej próby wpływów agresywnej planety…

Dla wszystkich:


Może tylko nam odchodzenie wydaje się straszne? Może bardziej cierpią ci, co zostają?

D. TerakowskaMiniona smutna pełnia Księżyca uświadomiła wielu, że nadszedł czas na nowe rozpatrzenie naszych życiorysów. Czas zaakceptować nieprzyjemne fakty. Dyplomatyczna dyskusja oraz rzeczowość będzie pomagać podejmowanie odpowiednich kroków.

Konstelacje nowego tygodnia są sprzeczne. W zależności od horoskopów urodzeniowych będzie jednak wiele możliwości, aby powoli doszukać się wyjaśnień.

Mars w Strzelcu przynosi wiele optymizmu. Z ufnością i nadzieją wierzymy w swoje siły. Ogromna inspiracja oraz tylko pozytywne myślenia może jedna zapędzić nas w pogoń za ogromną iluzją.

Ważna jest jasność i perfekcjonizm w działaniu. Dla Słońca i Wenus w Pannie liczą się tylko fakty. Weź pod uwagę także nawet te nieprzyjemne stwierdzenia. Nowej, wielkiej ilości pomysłom musi towarzyszyć realna ocena sytuacji.

Obiektywizm pozwoli dobrze ocenić aktualne wydarzenia. Na nic zda się tylko afirmacja, gdy rzeczywistość jest zupełnie inna…

Rozważ dokładnie wszystkie możliwe perspektywy, abyś nie obudził się znowu po pewnym czasie w ślepym zaułku…Zbyt wielki entuzjazm może, bowiem już w następnym tygodniu przynieść bolesne rozczarowania.  Niebezpieczeństwo smutku i zawiedzenia może nam towarzyszyć w nadchodzącym czasie.

W życiu codziennym warto oczyścić i odpowiedzieć spokojnie na jeszcze trudne pytania. Ostrożność i zrezygnowanie z jednostronności poglądów ułatwi każdemu rozwiązanie spraw dotyczących partnerstwa( wszelkiego rodzaju), finansów, zdrowia i wszelkich wartości.

W środek tygodnia nie daj się sprowokować emocjonalnym konstelacjom.  Poczucie braku bezpieczeństwa, miłości, czułości oraz wielkie osamotnienie może być bardzo namacalne.  Drobiazgi, niepewność i obawy mogą doprowadzić do bardzo gwałtownych, niepotrzebnych reakcji. Nie warto teraz szukać oskarżonych.. Zbyt wielką krytyka można pogorszyć sytuacje. Nie pal za sobą mostów, które mogą przydać się w przyszłości…

 W związkach i układach zawodowych oraz różnych sprawach akceptuj, że nic nie idealne. Tylko rozwagą i zaakceptowaniem rzeczywistości można będzie pozbyć się uczucia wewnętrznego bólu.  Nadchodzący weekend przyniesie więcej radości życia i osobistego zadowolenia. Kreatywne pomysły skierują nasze spojrzenia na zupełnie inne drogi..

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim pozytywnego czasu i zapraszając na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, telefon, mail albo prywatnie. Nauka astrologii. Informacje; http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

Słońce w Pannie 14.9.14 Wiedeń 2014 

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

 

 

Tam gdzie jest rana, pozostaje blizna. …Ty i ja jesteśmy jedno. Nie mogę skrzywdzić ciebie, bez okaleczania samego siebie..

Mahatma Gandhi

Brunnen mit Figuren - Parlamentsgebäude, Wien (3)

Foto:Diana Ringo-via Wikimedia Commons.


O wiele łatwiej [jest] wyleczyć zranione ciało niż cierpiąca duszę.  J. Flanagan