Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 13.10.14 do 19.10.14.
Świat robi miejsce dla ludzi, którzy wiedzą dokąd dążą. Ralph Waldo EmersonKonstelacje tygodnia:

Słonce i Wenus i Merkury w biegu wstecznym znajdują się w Wadze. Wenus tworzy sextil do Jowisza, Słonce sextil do Marsa, Merkury sextil do Marsa, Merkury łączy się z Wenus i Słonce w koniunkcji z Merkurym. Jowisz rozpoczyna kwadrat do Saturna. Energia Urana z Plutonem nie opuszcza nas.

 

 

 

 Jaki będzie nowy tydzień?

Większość pozytywnych, wyżej wymienionych konstelacji przeważa w nadchodzącym tygodniu. Słonce i Mars dodają nam siły i pozytywnej energii. Połączenie Merkurego w biegu wstecznym może przyspieszyć niektóre procesy( Merkury spalony). Wenus, Merkury i Mars spełniaj razem nasze życzenia, tęsknoty dodając odpowiednie słowa! Ale najbardziej uskrzydlające jest połączenie Wenus razem z Jowiszem… Nadeszła pora, aby znaleźć czas nie tylko dla miłości… ale i samego siebie!


                                         Fazy Księżyca:


Ze wszystkich sił we wszechświecie najtrudniej jest przezwyciężyć siłę przyzwyczajenia. Siła przyciągania to przy niej pryszcz – Terry Pratchett
-do wtorku godziny 1; 30 Księżyc w Bliźniaku rozluźnia nasze języki. Uważaj, z kim, o czym mówisz. Księżyc, bowiem ustawia się w opozycji do Marsa. Nie bierz wszystkiego do serca.

-od wtorku godziny 1; 31 do czwartku 12; 30 godziny Księżyc w znaku Raka pragnie wszystkich otoczyć swoim ramieniem szukając czułości, ciepłych uczuć. Słuchaj się swojej intuicji. Jesteśmy bardzo wrażliwi na słowa i czyny naszych bliskich reagując wysoko emocjonalnie( Księżyc tworzy trygon do Neptuna i kwadrat do Wenus!)

-od czwartku godziny 13; 31 do niedzieli 1; 08 godz. Księżyc w Lwie pragnie naszego kreatywnego spełnienia! Świetny czas zaprezentowania swoich dobrych stron! ( Księżyc trygon Uranus, Mars)

-od niedzieli 1; 09 godz. Księżyc przechodzi w znak logicznej Panny gdzie będzie chciał uporządkować nie tylko nasze uczucia( Księżyc w opozycji do Neptuna utrudnia jasną komunikację w ciągu dnia)

-

 

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku. Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów.

-poniedziałek 13.10.14 od 19; 59 godz. do 1.10.1 godz. 1; 31

-czwartek 16.10.14 od 1; 28 godz. do 12; 30 godz.

-sobota 18.10.14 od godz. 15; 11 do 19.10.14 godziny 1;09

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


Nie porównuj się z nikim innym na świecie. Jeśli to robisz, to siebie obrażasz! – Bill Gates


 

 

Baran 21.3-20.4

Poprzedni tydzień miałeś wiele intensywnych emocji. Już pierwsza dekada urodzonych może spokojnie odpocząć od wielu opozycji planet.

Druga i trzecia dekada musi się dalej przygotować na wybuchowy czas i wiele zmian. Słonce w opozycji przynosi utrudnienia. Ale nie na długo! Trygon Marsa i Jowisza to prawdziwie królewskie konstelacje. Razem z nimi Twoje zwycięstwa i wygrane są pewne! W tygodniu może dojść do ważnych terminów, gdzie będą omówione ważne kwestie dla Ciebie. Pokaż się ze swojej najlepszej strony pamiętając, że Merkury jest jeszcze w biegu wstecznym, a to oznacza wysoką kontrolę! Wszelkie podpisy przesuń na koniec miesiąca. Nie daj się poganiać i namówić na zbyt śliskie układy. Dodatkowo Merkury jest dla drugiej i trzeciej dekady urodzony w opozycji, co oznacza konieczność zwiększenia koncentracji.

Zwracaj uwagę na reakcje innych i wypowiadane słowa. Najważniejsze będzie jednak nie unikać rozmowy i wykorzystać swoje  wielkie doświadczenie zawodowe.

 


Byk 21.4.-20.5

Saturn w opozycji stawia Twoje działania pod ogromnym ciśnieniem. Z wielką zażartością pragniesz bronić tego, co masz i posiadasz. Układ planet namawia jednak, aby pójść nowymi drogami. Czy jesteś już gotowy zostawić za sobą przeszłość? Nowe możliwości ukazujące się na horyzoncie warto dokładnie przemyśleć. Merkury w biegu wstecznym daje Ci szasnę większego zarobku i spełnienia zawodowego. Przeanalizuj pomału jeszcze raz wszystkie „za i przeciw”. Prawda będzie po Twojej stronie i na pewno to Cię ucieszy. Interesujące znajomości zawodowe poprawiają Twój nastrój i już wiesz, na kim możesz polegać i komu zaufać...

Postaw na prace i działania grupowe. Tutaj możesz liczyć na pomoc, zadowolenia i pochwały. Pluton w trygonie będzie dodawał Ci siły, aby obronić się przed zarzutami i nieodpowiednim traktowaniem.

Tempo pracy tygodnia będzie bardzo szybkie. Dlatego przygotuj się już teraz na podjęcie ważnych decyzji w najbliższym czasie. Jesteś na dobrej drodze!

 

 

 

 

 

 
Bliźniak 21.5.-21.6

Pierwsza i druga dekada urodzonych ma wiele świetnych szans i bardzo dobre układy planet do spełnienia zawodowego. Nie możesz zapominać, że Twoja planeta Merkury jest w biegu wstecznym. Nie podchodź na luzie do ważnych kontaktów zawodowych. Szanse, które pojawia się w tym tygodniu trzeba wykorzystać i zabezpieczyć dla dobra przyszłości. Wiele propozycji skierowanych właśnie w Twoim kierunku może mieć ogromne znaczenie dla Ciebie w bliskim czasie. Postawione Ci zadania będą bardzo interesujące i dadzą możliwość kreatywnego spełnienia.

Dodatkowe sprawy miłość układają się wyśmienicie. Wszelkie spotkania nabierają intensywności. Romantyczny nastrój uskrzydli Bliźniaka! Wenus otwiera przed Tobą drogę do prawdziwej miłości. Korzystaj z tego!

Trzecia dekada urodzonych musi zwrócić uwagę na opozycję Marsa. Nie ryzykuj nic i pokaż, co potrafisz najlepiej! Zaprezentuj odważnie swoją wiedze i wiadomości!

Uwaga na zdrowie.

 

 
 Rak 22.6.-22.7.

Twoje partnerstwa wszelkiego rodzaju wymagają zmiany. Jednak nie masz się, czego obawiać. Wiele kwadratów pokazuje tylko ile trzeba zostawić za sobą.

 Księżyc w Twoim znaku w środku tygodnia będzie pomagał podejmować odpowiednie decyzje. Nie kieruj się jednak emocjami wpadając z jednego krańca nastroju w drugi. Przeszłość już dawno odeszła. Nie jesteś w stanie wskrzesić w sobie tego, co już dawno obumarło… Sama opozycja Plutona od roku 2008 wskazuje na to, że transformacji Ty sam potrzebujesz! Rak sam możesz wpłynąć na zmiany własnego życia.

Niedługo zawodowo pojawiają się nowe możliwości. Nie czekaj jednak tylko. Działaj i najlepiej korzystaj z pomocy wyciągniętych dłoni Tobie najbliższych. Kwadrat Słońca, Wenus i Węzła Księżycowego to nie jest wyzwanie do ratowania tego, co jest czasem przeszłym.

Wiem, co czujesz, gdy Twoje wyobrażenia przechodzą konfrontację z szarą rzeczywistością... Nie pozwól innym deptać Twoich wrażliwych uczuć. Pełnia Księżyca poprzedniego tygodnia jasno pokazała, czego nie powinieneś dalej kontynuować.

 

Lew 23.7.-23.8
 

Wspaniały układ planet będzie pozwalać na spędzenie bardzo przyjemnego czasu, najlepiej w gronie Twoich najbliższych! Planeta Wenus w połączeniu z Jowiszem to gwarancja magicznych dni! Wszystkie oczy skierowane są ku Tobie! Single mają wiele szansa na spotkanie tej jedynej osoby! Nie tylko w miłości masz najlepsze szanse. Wiele nowych propozycji współpracy zawodowej zapewnia całkowitą poprawę sytuacji gospodarczych!

Warto wiec koncentrować i przeznaczyć dużo czasu dla najbliższych.  Powodzenie, szczęście i zadowolenie napełnia Twoje serce! Powracający Merkury do Wagi oraz jego połączenie z Jowiszem pozwoli załatwić pozytywnie to, co się wcześniej nie udało. Nie ma teraz dla Ciebie spraw do nie do zrobienia!

Kwadrat Saturna dla trzeciej dekady urodzonych Lwów przypomina o dokładności i staranności w pracy wszelkiego rodzaju. Słonce, Mars, Wenus i Jowisz proteguje i wspiera wszelkie Twoje działania!

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

Dobrze Ci zrobi spojrzeć na swoje otoczenie z całkiem odmiennej perspektywy. Przygotuj się na podjęcie ważnych decyzji, a może będzie potrzebne i Twoja brawurowość. Mimo, że Twój Merkury jest w biegu retrogacyjnym warto wysłuchać nowych propozycji z zewnątrz. Poprawa sytuacji finansowej razem ze Słońcem, Merkurym i Wenus pomogą spełnić Twoje wizje oraz plany.

Pierwsza dekada urodzonych Panien razem z opozycją Neptuna trudno jeszcze zrealizować własne pomysły. Nie gub się w swoich wymysłach i życzeniach, ale sprawdzaj więcej fakty i realia. Trzecia dekada z trygonem Plutona ma wiele siły, aby z konsekwencją osiągać swoje zamierzenia.

Kwadrat Marsa dla trzeciej dekady ostrzega przed traceniem energii na to, co nie jest Panny warte. Zwróć uwagę na zdrowie i potrzeby własnego organizmu. Dodatkowa porcja witamin, a może rezerwacja w przytulnym SPA pomogłaby zregenerować Twoje siły.

 

 
Waga 24.9.-23.10

Cień minionej pełni Księżyca w opozycji oraz kwadrat Plutona i opozycja Urana dla drugiej dekady urodzonych pozostaje na Twojej twarzy. Ale Słonce, Wenus, Merkury i Węzeł Karmiczny( przeznaczenie) w Twoim właśnie znaku obiecuje ważne wydarzenia! Połączenie Twojej Wenus z wielkim, szczęśliwym Jowiszem to olbrzymia porcja radości, samozadowolenia, szczęśliwe przypadki, świetne wiadomości i dużo bardzo przyjemnego czasu!

Nie odwracaj się już od promiennej, entuzjastycznej atmosfery! Los postanowił wyznaczyć Ciebie, jako dziecko szczęścia! Zawodowo otwierają się niespodziewanie nowe perspektywy dzięki Merkuremu!  Nadchodzi idealna chwila na spełnienie własnych marzeń! Przejdź z odwagą do działania.

Wszystkie Wagi mogą przygotować się na wysokie loty! Nowe impulsy, kreatywne pomysły, pozostawienie za sobą starego(opozycja Urana) ułatwi Ci wejście w inne, bardziej radosne życie! Nie warto teraz siedzieć w domu…

Wychodź szczęściu na przeciw!

 

 

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

W nowych dniach potrzebujesz więcej czasu dla siebie. Postaraj się stworzyć harmonie między tym, co Cię otocza i własnym wnętrzem.

 Z wielką trudnością przyzwyczajasz się do nowych sytuacji, ale tydzień będzie wymagał konfrontacji z odmiennym i nieoczekiwanym.  Warto spróbować spontanicznością i większym optymizmem podejścia do różnokierunkowości. Przewidywanie z góry złego zakończenia lub używanie tylko czarnych kolorów skreśla Ci sprzed nosa wiele odpowiedniego i ciekawego.

Saturn w koniunkcji teraz dla trzeciej dekady urodzonych pragnie trwałości i bezpieczeństwa. Już za chwile zmieni się więcej w Twoim życiu. Pozwól, więc odejść temu, co nie pasuje do Twojego realnego świata. Merkury, bowiem wraca już niedługo, a za nim wszystkie planety pragnąc właśnie Ciebie otoczyć ramieniem. Nie skreślaj tylko razem z kwadratem Jowisza tego, co ma dla Ciebie największe znaczenie.

 

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

Twoją motywację, inspirację i odważne działanie wspomagają bardzo dobre układy planet. Cały batalion pozytywnie nastawionych gwiazd otwiera niesamowite perspektywy, nowe horyzonty i możliwości! Korzystne warunki, łaska boża i pomoc konstelacji ułatwia odpowiednie zaprezentowanie się wielkiej publiczności.

Razem z Marsem w koniunkcji przechodź odważnie do działania! Pozamykaj to, co nie pasuje do Ciebie wybieraj nowe, jaśniejsze drogi!

Razem z sextielm Słońca i Wenus oraz trygonem Jowisza single mogą się spodziewać intersujących znajomości! Korzystaj z dobrych układów planet! W partnerstwach panuje harmonia, radość i obustronne zrozumienie. Twoje pozytywne nastawienie i wiara w lepsze jutro ułatwi wyciąganie ręki.

Twój najlepszy czas od poniedziałki do piątku przeznacz na ważne sprawy. Tydzień zapowiada się bardzo obiecująco. Warto skupić uwagę na tym, co ma dla Ciebie ogromne znaczenie.

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Konstelacje jeszcze przez następny tydzień nie są obiecujące. Wiele kwadratów i Merkury w biegu wstecznym utrudnia poruszaniu się do przodu i wykonie zamierzonych planów. Pełnia Księżyca w kwadracie ukazała, co najbardziej zasmuca Twoje serce. Wiele emocji pojawiających się jeszcze w następnym czasie, to sygnał, że ludzie, którzy są przy Tobie nie odwzajemniają Twoich uczuć. Merkury będzie zamykał dalej partnerstwa, które nic nie wnoszą w Twoje życie. Razem z Plutonem w koniunkcji przechodzisz wielkie zmiany. Chociaż do słowa” zmiana” trzeba dorzucić więcej bólu oraz cierpienia.

Pomimo tego zawodowo pojawia się jaskółka nowych możliwości, której warto się dokładnie przyjrzeć. Następne dni przeznacz na intensywne rozmowy, aby doświadczyć dokładnych informacji.  Reorganizacja jest potrzebna. Ale bez ryzyka.

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Jesteś otoczony pięknymi układami planet, które warto teraz wykorzystać. Twoja radość ducha i optymistyczne nastawienie sprawia, że nowym tygodniu możesz spodziewać się nawet cudu! Na pierwszym miejscu stoi miłość! I na tym koncentruj się najwięcej. Ty, Twoje zamierzenia i grupy osób najbliższych dają Ci więcej poczucia bezpieczeństwa! Pokaz teraz swoją aktywną stronę i nie czkają na zbawienie z góry. Liczy się Twoja inicjatywa, odwaga i samorealizacja. Szczęśliwe życie prywatne leży, bowiem w Twoich rękach!

Zawodowo masz wiele nowych pomysłów a układy w pracy będą wspierały realizacje kreatywnych pomysłów. Mars i Merkury w harmonii przynosi porcję cierpliwości i gwarantuje pozytywne zakończenia Twoich zamierzeń. Razem z wieloma trygonami wysuwasz się na pierwsze pozycje wygranych tego tygodnia. Gdy zawodowo wszystko układa się jak po sznurku, przeznacz więcej czasu dla siebie i miłości!

 

 

 

 
 
Ryba 20.2.-20.3

Wiele nowych znajomości pogłębi się już w niedługim czasie. Nie zadając wiele pytań warto poddać się fascynacji nastrojowi i przeznaczyć czas na dokładne poznanie ważnej dla Ciebie osoby.

Neptun w Twoim właśnie znaku pragnie, bowiem za wszelka cenę Twojego kreatywnego spełnienia. Nie uciekaj, więc od wewnętrznego głosu! Słuchając się głosu serca możesz dosięgnąć spełnienia. Merkury z Wagi nakazuje tymczasem przeanalizować jeszcze raz wszystkie dotychczasowe układy. Twoja siła razem z sextilem Plutona jest wielka i warto ją wykorzystać tylko i wyłączanie dla siebie! Mars kwadrat już tylko dla trzeciej dekady urodzonych przynosi konflikty oraz nieporozumienia. Kto będzie zwracał uwagę na potrzeby własnego organizmu będzie miał moc do walki z nieprzyjazną planetą!

Trygon Saturna daje Rybom stabilność. Twoje decyzje są właściwe i nie odbiegaj już od tego, co dawno zapadło w Twojej głowie

 

                                   Dla wszystkich:

 

 

Merkury jeszcze do 25.10.14 w biegu wstecznym w Wadze utrudnia wszelką komunikację pragnąc jeszcze raz przeanalizować i przebadać dokładnie partnerstwa wszelkiego rodzaju..

Jego tranzyty nie są niestety przyjemne, ale pomagają w wyjaśnianiu wielu kwestii. Najważniejsze, aby słuchać i stwarzać samemu możliwości do zrewidowania naszych myśli, pobudek działań z tym związanych.  Mimo, że planety w Wadze wzywają do współpracy musi być zachowana solidarność i sprawiedliwość. Tam gdzie brak jest szczerego porozumienia nie warto się dla świętego spokoju naginać i zmieniać nagle swoje zdanie.

Pozostań autentyczny nie pozwalając, aby agresja, gniew a może i dziecinny lęk popsuł ważne sytuacje.

 Uranus kwadrat Pluton, Wenus opozycja Uranus i Jowisz ustawiający się w kwadracie do Saturna ostrzegają przed budowaniem zamków z piasku..

Tylko to, co jest przemyślane i dokładnie odpowiada realności będzie zaakceptowane przez układy planet.

We wtorek 14.10.14 czeka nas radosna konstelacja! Gdy wielkie szczęście-Jowisz (w Lwie) łączy się z małym szczęściem-Wenus( w Wadze) można mówić o wspaniałym czasie! Ogromna energia tęsknoty za wielką miłością można zawrócić w głowie niejednemu!:-)

 Pozytywnie! Świetny dni na wielkie romanse z poważnym happy-endem(!), szczęśliwe przypadki, udane spotkania. Wzruszające emocje są zagwarantowane dla wszystkich znaków ognia i powietrza( Lew, Strzelec, Baran, Waga, Wodnik, Bliźniak).Bardzo dobre dni na spotkania z przyjaciółmi, zabawy, przyjemności i radości. Dodatkowo spotkanie Merkurego z Wenus ułatwi rozmowy o uczuciach zapewniając atmosferę wzajemnego zrozumienia. W tym czasie wyżej wymienione znaki zodiaku mogą się spodziewać dobrych transakcji finansowych.

Ogólnie mówiąc nadchodzący tydzień będzie łatwiejszy. Emocje opadają i ze spokojem warto przyjrzeć się temu, co zostało nam po pełni i zaćmieniu Księżyca. Wykaż się gotowością współpracy i reorganizacji. Merkury w biegu wstecznym w Wadze to jest szukanie odpowiedzi dla nowych relacji. Tam gdzie zostały przerwane układy, jest możliwość nowych rozmów, do których podchodź bez wielkich emocji.

Wiele umów zostanie zmienionych. Gdzie nie ma sprawiedliwości i równowagi nie można mówić o wspólnej przyszłości.

Każdy z nas będzie przy trudnych konstelacjach potrzebował czasu do zastanowienia. Kieruj się drogą swojego serca: gdzie i z kim chcesz podążać dla własnego dobra i bezpieczeństwa? Jeżeli pragniesz trwałych i znaczących układów lepiej jest poczekać z ważnymi decyzjami do 25.10.14

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim jasnego i jeszcze pogodnego nadchodzącego nowego tygodnia!

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, telefon, mail albo prywatnie. Nauka astrologii. Informacje; http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

Zapraszam na mój profil Facebook pod: Honorata Nothdurfter

Słońce w Wadze 12.10.14 Wiedeń

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

 Nasze życie ma cztery wielkie cele: żyć, kochać, uczyć się i pozostawić po sobie coś cennego. Stephen Covey  


Strolling the Beach (6635467509)

-Foto via Wikimedia Commons.

Szukaj w ludziach dobrych cech. Wielu z nas poświęca zbyt dużo czasu na poszukiwanie wad ludzi, z którymi ma do czynienia! – prof. Robert Cialdini