Konstelacje i fazy Księżyca od 11.8.14 do 17.8.14 Przejście Wenus w znak Lwa(12.8.14) i Merkurego w znak Panny( 15.8.14)

 

 

Dbaj o to, aby Twoje życie miało zawsze sens.
- J.M. Bocheński

 

 

 

Konstelacje tygodnia:

Wenus przechodzi do znaku Lwa, a Merkury do analitycznej Panny. W piątek Mars w Skorpionie łączy się sextilem z Plutonem. Uran, Pluton i Saturn nadal są w biegu wstecznymJaki będzie nowy tydzień?

Pewnością siebie i radością życia witają nas nowe dni. Przechodząca Wenus w znak Lwa, gdzie znajduje się już Lilith, Jowisz i Słonce przynosi wielkie gesty, słowa, impulsywne, gorące uczucia. Merkury w Pannie to trzeźwa komunikacja na temat codziennych spraw szarego dnia i zdrowia. Praca i szczegóły będą teraz odgrywały ogromną rolę. Nie kieruj się jednak tylko wartościami materialnymi. Pragnienie serce i duszy jest najważniejsze...

 

 

"Nie rezygnuj z nadziei, ·nie daj się ponieść rozpaczy
z powodu tego, co się stało.
Opłakiwanie tego, co nie wróci, ·co zostało stracone bezpowrotnie, ·jest najgorsza z ludzkich słabości."
- Khalil Gibran

 

 

Fazy Księżyca:

 

 

-poniedziałek do godziny 14; 55 Księżyc w Wodniku to czas niespodziewanych zmian i nowe sytuacje w naszym codziennym życiu.

-od poniedziałku 14; 46 godziny do środy godzony 15; 00 Księżyc w spokojnej Rybie zabiera nas w czas fantazji, marzeń i snu..

-od godziny 15; 01 w środę do piątku godziny17; 58 Księżyc w Baranie przynosi ogniste emocje, działania i szybkie emocje.

-od piątku 17; 59 godz. przechodzący Księżyc do znaku Byka wprowadza relaksującą atmosferę. Zadbaj o siebie lub przeczytaj ciekawa książkę.

 

 

 Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

-11.8.14 od 00; 13 godz. do 14; 56 godz.

-12-13.8.14 od 18; 02 godz. do 15; 01 godz.

-15.8.14 od 17; 51 godz. do 17; 58 godz.

-17-18.8.14 od 14; 27 godz. do 00; 42 godz.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

 

Baran 21.3-20.4

Słonce, Jowisz a od środy Merkury i następnie Wenus w trygonie do Twojego znaku to zapowiedz sukcesu!

Przygotuj się porządnie na najlepszy tydzień tego lata! Wspaniale impulsy Kosmosu namawiają Cię do planowania, działania i wreszcie spełnienia swoich marzeń! Mimo kwadrat Plutona z Uranem w Twoim znaku sprawy obrócą się i tak z korzyścią dla Ciebie! Wszystko to, co od dawna leży na boku, niezałatwione lub niemożliwe teraz przychylnie doprowadzisz z łatwością do końca!

Wenus spogląda na Ciebie zalotnym spojrzeniem. Poprawy gospodarcze są tego przyczyną. Sprawy między partnerskie uwzględniają Twoje potrzeby. Najbliżsi sami spełniają Twoje życzenia.

Sama Baran przez cały tydzień jest w szampańskim humorze. Czy to w pracy czy tez na urlopie jesteś i pozostaniesz długo centrum Twojego świata!

 

 

 

  
Byk 21.4.-20.5

Słonce, Wenus, Jowisz, Saturn i Mars pozostawiają Cię na boku.

Na szczęście przejście Merkurego do znaku Panny od czwartku poprawi na lepsze Twoje wizje świata. Rozmowy będą przebiegać racjonalnie.  Doświadczenia i fakty poprzedniego tygodnia będzie można w spokoju uporządkować. Kieruj się nadal logiką i spokojem nie ryzykują za wiele. Pewniejszy czas nadchodzi po 21 sierpnia i aktualne sytuacje musisz bezkonfliktowo przeczekać.

Nie pozwól się nikomu sprowokować. Próby sił i demonstracje na nic tu pomogą. Spiski przeciw Twojej osobie musisz od razu wyjaśniać.  Przemyśl jeszcze raz; z czym musisz raz na zawsze skończyć? I nie oceniaj się za nisko!  Renoma Twojej osoby jest wielka, a Byk musi pozostać bez skazy.

 

 

  
Bliźniak 21.5.-21.6

Układ planet jest dla Bliźniak kapitalny!

Masz przed sobą wiele ciekawych możliwości. Przy dobrej koncentracji będziesz umiał odpowiednio wybrać z wielkiego wachlarzu propozycji. Ważne rozmowy przeprowadź do końca tygodnia. Merkury stoi obiecująco. Plany i trudne transakcje zakończysz optymistycznie. Zgoda w pracach zespołowych będzie dla Ciebie korzystna.

Przechodząca Wenus do znaku Lwa zdziała same cuda! Od środy Bliźniak jest pełen podziwu. Twoje łagodne spojrzenie zaskoczy niejednego partnera. Niebiański, pełen temperamentu nastrój zniewala Twoje otoczenie.

Nagle, wiesz razem z Wenus gdzie znaleźć dochody. Stare układy warto także odnowić. Pomyślałeś już o tym?

Sumując -oszałamiający tydzień przed Tobą!  Przyjemności czekają na Ciebie!

 

 
Rak 22.6.-22.7.

Tydzień rozpoczynasz spokojnie. Razem z Księżycem w Byku nie przeraża Ci Plutona ani kwadrat Urana. Od środy nabierasz po mało coraz więcej siły. Przejście Merkurego w znak Panny to bardzo dobre informacje. Ciekawa organizacja pracy, właściwa komunikacja i pewność przekonywania to gwarancja tego układu!

Mars w sextilu z Plutonem w świąteczny czwartek przynosi ze sobą sprawdzian życia, któremu Ty, jako dzielny Rak się postawisz z ogromnym zaangażowaniem. Mars to kawalerska fantazja. Nie straszny Ci już jest szef ani jego przełożony. Z tupetem podejdź do świta. Co dobrze potrafisz? Na co Cię stać?

Twoja wygrana jest pewna.  A wiec do dzieła. Radosna twórczość będzie na pewno nagrodzona!

 

                                                                                       
 

Lew 23.7.-23.8

Konstelacje planet są dla Lwa bardzo piękne. Sobotnia pełnia Księżyca na pewno wiele zmieniła u niektórych z Twojego znaku. Na uwagę dalej zasługuje kwadrat Marsa i Saturna dla pierwszej i drugiej dekady urodzonych. Wszelkie odważne a nawet ryzykowne akcje w życiu zawodowym trzeba zaniechać lub odpowiednio dopasować do reali! Nie rzucaj się z motyką na Księżyca i mierz siły na zamiary! Słonce, Jowisz i do czwartku Merkury będzie Ci doradzał wiele dobrego.

Przewaga pozytywnych planet pomoże ocenić sytuację. Pamiętaj o tym, co mówi pierwsze uczucie. Bez zbędnej, Twojej własnej późniejszej interpretacji.

W czwartek, bowiem do Twojego znaku zawita Wenus przynosząc ze sobą wiele inspiracji, radosnych spotkań w gronie przyjaciół, szczęście w rodzinie, flirt i miłosne uniesienia!

 Oszczędzaj jednak siły! Z kwadratem Marsa nie ma żartów. Odpowiednia ilość snu i witaminy zapewnia Lwom dobrą kondycję.

Pamiętaj: miesiąc sierpień należy do Ciebie!

 


 
Panna 24.8.-23.9

Dwie najsilniejsze planety stoją w tym tygodniu za Panną! Zabieraj się do pracy! Od dziś, od teraz, od zaraz!

Wszystkie będzie osiągnięte, przygotuj się do skoku. Merkury, bowiem idzie już w kierunku właśnie Twojego znaku. Początek tygodnia zbierz siły i sprawdź ponownie swoje zamierzenia. Najlepiej będzie jak pokierujesz się swoim talentem precyzji i wnikliwości. Poprawa finansowa też czeka. Następny tydzień spodziewaj się przyjemnych zbiegów okoliczności.

W miłości tylko rzucaniem zalotnych spojrzeń nic raczej nie zdziałasz. Zabierz się wreszcie za inicjatywę! Mars z pewnością doda nastrój flirtu i pewnych namiętności. Romantyczna aura ogarnie Twoją postać już w niedzielę.

Prasuj ubranie na randki i wychodź ze swojego własnego cienia! 

 

 

                                                          


Waga 24.9.-23.10

Zadbaj wreszcie o dynamiczność i ekonomiczność swoich działań. Pluton w kwadracie i Uran w opozycji buduje nowe- nie przeszkadzaj im w inicjatywie!

Przejście Wenus to Lwa to wielkie zainteresowanych Twoją właśnie osobą! Kandydatów/ ek jest tyle, że nie zliczysz już na jednej ręce…. Zanim wpuścisz stojące od dawna tłumy do siebie zdecyduj i skonkretyzuj swoje konwencje. Lew jest, bowiem znakiem ognistym i może przynieść impulsywne, wysoko emocjonalne, ale namiętne komplikacje!

 Ach te romantyczne uniesienia…!

Nareszcie masz ochotę na wyjścia, randki i spotkania towarzyskie. W gronie wybranych przez Ciebie ludzi szampański humor dodaje Ci niezwykłego uroku!

W pracy trzeba będzie pracować z grupą. Przyznaj przełożonym także czasami racje. Z Wenus czaka Cię dużo wydatków, ale będzie i z czego wydawać!

Słonce i Jowisz dodaje energii. Czujesz więcej wigoru, swobody i witalności…

 

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

I jeszcze w tym tygodniu planety nie dają Ci carte blanche i radości ducha. 

Sam Saturn od dawna w twoim znaku nie pozwala na swobodne ruchy, trzymając Cię w szachu. Choć sprawiasz wrażenie spokojnego i odważnego w środku gotują się wysokie emocje.

Jesteś przecież wojownikiem! I nikt albo może nic nie może złamać Twoje postawy! Pełnia Księżyca minionej niedzieli nie zaprowadzi Cię do kapitulacji a raczej do następnej inicjowanej osobistej akcji!

Z ogromnym zaangażowaniem podchodzisz do postawionych Ci wyzwań. Mars i Pluton pomagają Ci jak mogą! Wiesz dobrze, że ciężką procą możesz wiele osiągnąć. A sytuacja ekonomiczna będzie bardzo dobra!

Twoje pragnienia stałości w uczuciach to trochę na ten czas za mało… Przeskocz wreszcie swój cień i zrezygnuj z cienkich romansów.

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

Kwadrat Merkurego nakłania, aby zabrał się za książki. Ci, którzy czekają na poprawki egzaminów lub robią kursy powinni z odpowiedzialnością przysiąść się do odrobienia postawionych im zadań.

 W pracy komunikacja układa się nie koniecznie dobrze. Jeżeli potrzebujesz pomocy poproś o to kolegów. Wszyscy chętnie podadzą Ci  dłoń. Bez obawy!

Do końca tygodnia nadrobisz czas ostatnich dni.

Trygon Słońca, Urana, a od środka tygodnia i Merkurego i Wenus zmienia pozytywnie Twoją sytuacje osobistą.

Odnajdujesz wreszcie więcej wspólnych zainteresowań ze swoim partnerem. Zapraszasz z przyjemnością przyjaciół by aktywnie spędzić wyznaczone dni. Intensywność Twoich uczuć wzrasta.

 Jesteś jeszcze singlem? Wenus wysyła już teraz na Twoją drogę wiele interesujących osób!  Korzystając z pięknej pogody możesz na łonie natury niespodziewanie spotkać odpowiedniego wielbiciela!

Wenus poprawia Ci humor. Czujesz się znakomicie a zainteresowani Twoją osobą uskrzydlają Cię!

 

 

                                                                      

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Planeta Pluton stojąca od dawna w Twoim znaku nie tylko wszystko, co nie potrzebne niszczy, ale dodaje Ci również ogromnej siły przebicia, wiary i pomaga w transformacji prowadząc Cię w całkiem innym kierunku. W tym tygodniu Pluton łączy się pozytywnie z Marsem w Skorpionie, co oznacza, że możesz dokonać czegoś wielkiego!

 Skrzydła urosną Ci już same, gdy posłuchasz do tego swojej intuicji. Wchodzący Merkury do znaku Panny wyostrzy Twój umysł. Koncentruj się! Nowe szanse mogą zmienić nagle Twoje życie na lepsze! Z uwagą podchodź do postawionych Ci zadań. On wymaga kontroli, czujności oraz namysłu.

W miłości ćwicz lepiej cierpliwość. Mars przynosi i tak bardzo intensywne odczucia!

 

 

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Mam nadzieje, że szybko otrząśniesz się po niedzielnej pełni Księżyca. Pomału-ale dokładnie i gruntownie, to musi być teraz Twoją dewizą! Wiele planet w opozycji i od czwartku także Wenus ma kierować Twoją uwagę ku stałości. Kwadrat Saturn utrudnia Twoje tempo. Nie spiesz się z realizacją swoich planów. Jowisz i Słonce może coś nakręcić, co w ogóle nie odpowiada Twoim ideałom. Mierz siły na zamiary.

To, co wielkie i piękne, nie musi być ostateczne….Świat jest wielki pięknych, innych projektów, które w spokoju na Ciebie czekają….

Nie ryzykuj w sprawach finansowych, raczej zabezpiecz się dobrym planem oszczędzania. Konto w banku musisz sam już sprawdzać. Zapomnij o dodatkowych pożyczkach i debetach.

W uczuciach nadchodzi czas na zmiany. Nowe szanse otwierają drzwi dla miłości. Inwestując w swoje partnerstwa możesz doczekać się romantycznych niespodzianek!

 

 


 
Ryba 20.2.-20.3

Pierwsze dnia nowego tygodnia przebiegają dla Ryby w romantycznym spokoju. Księżyc z Byka wysyła nastrojową atmosferę i czas odpoczynku.

Co może przeszkadzać Ci w partnerstwach to Twoja własna wrażliwość. Z rozmarzeniem kierujesz swoje myśli do przeszłości rozmyślając o błogostanie dla całego świata. Staraj się jak najwcześniej pozostać w realnych sytuacjach…

W pracy tymczasem nie brak Ci animuszu! Przeogromną energią i zdecydowaniem zapinasz wszystko z rozmachem na ostatni guzik. Zmiany akceptujesz rozumiejąc, że działaj korzystnie dla Ciebie. Wenus podrzuca cały czas odpowiednie wynagrodzenie. Jest, za co wyjść i co wydawać!

Ze zdrowiem także wszystko w porządku. Śmiało możesz rozpocząć przenosić rozmaite góry. Ryba i jej odczucia są najważniejsze.

Myśl więcej o swoich celach i marzeniach!

Dla wszystkich:

 

 

 

Mamy w życiu nie tylko swoje miejsca. Mamy również wyznaczony czas.
- Jostein Gaarder

 

 

 

 

Tydzień pokazuje się raczej z pozytywnej i przyjemniej strony. Pogoda będzie także jeszcze trochę dopisywała( po pełni 10.8.14-zmiany pogody) możemy się spodziewać słonecznego tygodnia także w sercach.

Z zaufaniem i ogromną witalnością podchodzimy do wydarzeń. Ogólny nastrój jest bardzo optymistyczny. Bardzo dobry czas na twórcze działania, urlopy, wakacje…..  

Wenus w Lwie to płomienne, nagłe flirty i euforyczne uczucia. Grunt abyś dał się zainspirować i dzielił własne szczęście z innymi. Tak mówi wiele planet ustawionych w znaku Lwa.

Merkury w Pannie to realia, fakty i suche liczby w komunikacji. Przygotuj się, więc na cierpliwość i poważną aurę rozmów. Nowe zaczęte projekty będą miały charakter stały, ale wymagają ogromnej dokładności.

Jeżeli szukasz odmiennych partnerów do swoich prac ważne jest dokładny i sprawiedliwy podział siły. W debiutanckich umowach wszelkiego rodzaju należy unikać uzależnień i szybkich postanowień.

Nasza mowa z Merkurym w Pannie staje się bardzo krytyczna, trzeźwa i pewnie nawiązująca do otaczającego nas kryzysu i sytuacji polityczno-gospodarczych.

W nas samych budzi się potrzeba bezpieczności, stabilności i niezawodności…

Na brak kreatywnych i wyjątkowych pomysłów nie będziemy narzekać.

Istotne jest, aby dawały one korzyści większości i Tobie samemu..

17-18 sierpnia najpiękniejsze dni miesiąca. Wenus przechodzi Jowisza w znaku Lwa. Prawdziwe czas miłości! Bardzo dobre dni na śluby, zaręczony, wyznania miłości....itp.!

Nosisz od dawna w sercu jakieś życzenie? Nadszedł czas spełnienia!

 

 

 

Ja życzę wszystkim ciepłych dni zapraszając na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, telefon, mail albo prywatnie. Informacje;

Słońce w Lwie, Wien 11.08 2014 

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

 

 

 

 

..." Ważne są tylko dni, których jeszcze nie znamy.
Ważnych jest kilka chwil, tych, na które czekamy..."
- Marek Grechuta

Renoir12

Photo of painting Oarsemen at Chatou, 1879-Pierre-Auguste Renoir

-via Wikipedia Commons