Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 10.11.14 do 16.11.14. Przeznaczeniowe wydarzenia z Marsem w koniunkcji z Plutonem w kwadracie do  Urana . Wenus w znaku Strzelca.

 

 

 

               Człowiek musi przejść przez rożne etapy, zanim wypełni swe przeznaczenie.

                                                         P. Coelho

 

 

 

 

Konstelacje tygodnia:

Mars, Pluton oraz Uranus tworzą niebezpieczny układ planet. Merkury ze Skorpiona kontaktuje się trygonem z Neptunem. Wenus podaje rękę Saturnowi.  Słonce ustawia w kwadracie do Jowisza. W niedzielę Wenus opuszcza Skorpiona wchodząc do optymistycznego Strzelca. Merkury łączy się sexilem z Plutonem. Neptun wyrusza nareszcie w bieg prosty…

 

 

 

Jaki będzie nowy tydzień?

Asygnowany czas przed nami.

 Gdy Mars przechodzi Plutona tworząc dodatkowy kwadrat do Urana wielu z nas będzie stało na zakrętach swoich życiowych dróg. Planety zmuszają do podejmowania natychmiastowych decyzji bez ostrzeżenia lub odrobiny czasu na zastanowienie! Przyzwyczajenia, stare, złe, to, co dawno odsuwaliśmy od siebie będzie zakończone nawet przy użyciu przemocy, agresji i siły... Bezlitosny układ planet konfrontuje nas z dobrem i złem, przyszłością i przeszłością, starym oraz nowym. Żadnych płytkich kompromisów! Czy można się obronić przed burzą gwiazd?

 Nadchodzi czas wyjaśnień. Bardzo surowy i konsekwentny....Tylko Wenus już ze Strzelca dopiero w niedzielę przynosi jeszcze nam nadzieję na pozytywniejszą atmosferę..

 

                                     Fazy Księżyca
- Księżyc w znaku wrażliwego Raka do środy 19; 45 godz., trudne konstelacje i sam Księżyc w opozycji do Plutona przynosi ze sobą wysoko emocjonalne, gwałtowne, czasami bardzo bolesne uczucia. Staraj się zachować harmonie wewnętrzną. Unikaj prowokacji.

-od środy 19; 46 godz. do soboty 8; 09 godziny Księżyc w Lwie dodaje nam dzielności oraz energii. Przy jego kwadracie z Merkurym i Saturnem trzeba liczyć na trudności z przekonaniem do siebie swoich np. przeciwników czy konkurentów.

-od soboty 8; 10 Księżyc w trygonie z Marsem w Pannie nie pozwoli nam się nudzić. Z wielką ochotą zabieram się za porządkowanie ciała, duszy, umysłu oraz całego naszego otoczenia!

 

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku.Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów.

- środa 12.11.14 od 10; 17 godz. do godziny 19; 45 godz.

-sobota 15.11.14 od 3; 54 godz. do 8; 09 godz.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?Talent rośnie w samotności, charakter wśród ludzi.  Goethe


 

 

Baran 21.3-20.4

To przez Uranus w Twoim znaku oczekujesz wyasygnowanego tygodnia. To on właśnie stawia Cię pod ciśnieniem zmuszając do spontanicznych, przeznaczeniowych decyzji.

To jest Twoja siła. Ale jednocześnie niebezpieczeństwo, ponieważ planeta rewolucji ustawia się w kwadracie do Marsa i Plutona w Koziorożcu. Nie trzymaj się teraz niczego, co stare, co nie funkcjonuje od dawna i nie daje Ci zadowolenia. Nie niszcz jednak swojej wielkiej pracy, partnerstw czy tez przyjaźni. Jeżeli będziesz zachowywał się bez pardonu, działał bez namysłu Uranus może zwieść Cię do niepotrzebnych, niebezpiecznych czynów.

 Poczekaj z rozstrzygnięciami do niedzieli. Nastaw się jednak na bardzo trudny czas, atak z zewnątrz, nieprawdziwe zarzuty lub oskarżenia….. Przejście Wenus do znaku Strzelca ułatwi wiele Twoich sytuacji. Jowisz w trygonie będzie kierował Cię ku mądrości. Nie biegnij na oślep do przodu. Nie rzucaj niczego! Nie zamakaj za sobą drzwi, które w głębi serca mają dla Ciebie ogromne znaczenie.. 

 

 

 

 


Byk 21.4.-20.5

Wiele planet stoi jeszcze w opozycji zwiastująca trudności, nieporozumienia, przeszkody na Twojej drodze do zadowolenia i radości. Mars i Pluton jednak w przyjaznym trygonie popcha Cię do decyzji, których się nawet nie spodziewasz!

Już od dawna myślałeś o tym, aby coś zmienić! Czy to, co osiągnąłeś do dnia dzisiejszego jest Twoim celem? Czy to jest Ciebie warte? Na ile Cię jeszcze stać? Z uporem trzymasz się swoich przyzwyczajeń, starych decyzji, związków i przyjaźni…….

 Kto hamuje Twój rozwój, Twoje talenty, dobre pomysły i drogę do spełnienia? Zadaj sobie sam to pytanie….Odpowiadając na nie szczerze..

Postaw na Mars w trygonie  uzmysławiając sobie, że nie wszyscy będą akceptować Twoje wyobrażenia i pomysły. Jeżeli podejdziesz ze spokojem do nowego, zostawiając i akceptując bolesne wydarzenia przeszłości jest możliwość, że będziesz mógł wykorzystując swoje wiadomości do pomysłu, który jest więcej niż kilo złota wart!

Nie oczekuj wiele od innych.  Nowe postanowienia podejmuj z namysłem sam!

 

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5.-21.6

Burza planet nadchodzącego tygodnia omijać będzie z daleka Bliźniaka, choć i Ty musisz nastawić się na trudności, niedomowienia i napiętą atmosferę.  Nie musisz w nowych dniach umawiać się na ważne spotkania, brać udziału w przyjęciach lub przebywać w wielkim tłumie ludzi… Koncertuj się przede wszystkim na sobie, swoich zamierzeniach i wystawionych celach. Wszystko, bowiem leży w Twoich rękach. Dystans do nieciekawych sytuacji oraz stresujących ludzi ułatwi Ci z pewnością optymistycznie przejście całe siedem dni.

Uranu, Jowisz i Węzeł Księżycowy stoją, bowiem znakomicie. Razem z tym planetami sterujesz do pewnego powodzenia. Wykorzystaj dobry czas do załatwienia Twoich priorytetów.

 Przed Tobą stoi Wenus, która ustawi się ze Strzelca w opozycji i razem z nią możesz oczekiwać ciekawych propozycji, budowania nowej formy partnerstw i nagłego szczęścia.

 Myśl o przyszłości!

 

 

 

 


Rak 22.6.-22.7.

Próba ognia przed Tobą. Gdy Mars połączy się z Plutonem w opozycji i obie planety tworzą kwadrat do Urana stoisz pod ogromnym napięciem! Dobrze byłoby zrezygnować z konfrontacji z trudnymi osobami, a już szczególnie z autorytetami( dotyczy drugą dekadę urodzonych Raków!)

Z wszystkich sytuacji, spraw związanych z uzależnieniami; np. zawodowe, prywatne, partnerskie -musisz zrezygnować!

 Trzy ciała niebieskie robią rewolucję i wysadzają w jednym momencie starą przeszłość do góry nogami! Uranus mówi; stop dla niewolnictwa!  Niespodziewane ewentualności i nie przewidzenia incydenty zmuszą Cię do podjęcia samodzielnej decyzji. Nie ma pomocy. Ty musisz zrobić to sam, polegając tylko na sobie.

Jeżeli Twoje orzeczenia będzie odpowiednie do następnej niedzieli możesz odczuć bezpieczeństwo, miłość i harmonię wewnętrzą, ale już w zupełnie nowym, nieznanym jeszcze dla Ciebie wymiarze..

Słonce, Saturn i Wenus jeszcze stoją w trygonie. To nie jest czas na zajecie się innymi. W pierwszej kolejności ratuj siebie i wyprowadź z chaosu. Postaw na dobrą pozycję optymalnie do Ciebie ustawionych gwiazd.

 

 

 

 Lew 23.7.-23.8
 

To na prawdę szczęście mieć Jowisza w swoim znaku, gdy nadeszła zapowiedz dla wszystkich bardzo trudnego tygodnia…

Dla Ciebie wiele planet w kwadracie informuje o doświadczeniach życiowych, których nie da się ominąć. Twoja wielka, magiczna siła razem ze szczęśliwym Jowiszem to łaska losu, którą pewnie teraz dopiero docenisz słuchając, co dzieje się u innych..

Poza tym Uranus stoi w trygonie! Terminy gonią Cię do działania, wielu zmian, innowacji i poznania odmiennych technik oraz metod pracy.

 Pal licho to, co już nie użyteczne! Nie osiadaj na laurach i nie odgrzewaj już przeszłego czasu! Nowe razem z wielkim powodzeniem, nagrody, spełnienie oraz ogromny tron z wygodnym siedzeniem czeka na tylko Ciebie!

Planuj jednak pomału. Nie daj zwieść się Uranusowi. Wszystko, co decydujesz musi być w szczegółach zaakceptowane. Saturn kwadrat dla wielu nie będzie afirmował powierzchowności. Wenus przechodzi za parę dni do Strzelca, a to oznacza dla Ciebie wreszcie wykorzystanie swoich talentów i przewodnia rola w pracy, gdzie będziesz mógł się spełnić!

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

Przed Tobą bardzo mocny tydzień! Mars i Pluton w koniunkcji to wielka siła wzywająca abyś dookoła wszystkich ważnych dla Ciebie spraw osiągnęła jasność, porządek używając przy tym pierwszorzędnych metod działania.

Obie planety w arcymistrzowskim trygonie nie tylko zaprowadzą Cię do szczęścia i spełnienia. Wiele nowych życiowych dróg, które otwierają się przed Tobą wpływają na pozytywne zmiany w Twoim życiu, stawiają również na Twojej drodze ludzi, którym możesz zaufać i razem stworzyć coś wielkiego!

Nie daj się tylko odciągnąć Neptunowi w opozycji od swoich planów! Inwestuj w swoje własne siły! Jesteś już bardzo blisko celu. Słonce w sextilu będzie dbało o Ciebie, Twoją pozytywną energię. Wenus jeszcze do niedzieli ze Skorpiona podaje rękę wpływając na Panny wewnętrzne zadowolenie…i nie tylko..!

Stoisz w centrum zainteresowania płci przeciwnej, a wszystkie oczy skierowane są właśnie w Twoją stronę!  Poważne wartości życiowe doceniasz razem z pięknymi konstelacjami jeszcze więcej…

Tydzień szczęścia i przeogromnej wiary w dobre jutro.

 

 

 

 

 

 
Waga 24.9.-23.10

Na niebie pojawiają się chmury. Dla wszystkich znaków zodiaku.

 Druga dekada Wagi razem z kwadratem Marsa, Plutona i opozycją Urana musi przygotować się na wyzwania. Gdy trzy planety działają przeciw Tobie należałoby chronić się oraz izolować. Ważne byłoby abyś w bardzo trudnych sytuacjach pozostała w harmonii i fair do samej siebie. Należy bardzo uważać podczas kłótni, prób sił i rywalizacji. Pozwoliłaś na za wiele kompromisów? Teraz sytuacje będę zmuszały do myślenia przede wszystkim o samej sobie…

Praca nie spełnia Twoich oczekiwań? W partnerstwach brak jest autentycznej bliskości? Chcesz wszystko rzucić? Zamknąć drzwi przeszłości? Rozpocząć nowe drogi?

Kieruj się swoim prawdziwym pragnieniem serca.. Aby żyć swoim marzeniem musisz stworzyć dystans do tego, co obcina Ci skrzydła.  Daj samej sobie szanse spełnienia. Jowisz w trygonie stoi po Twojej stronie i razem z nim możesz dotkać błękitnego Edenu.

 Przejście Twojej Wenus do Strzelca to nie jest pozostawienie osobistego szczecią przypadkowi, ale walka i jego finalizowanie.

Stań do pojedynku o siebie!

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

Słonce, Merkury i jeszcze Wenus znajdują się do niedzieli w Twoim znaku. To już jest gwarancja, że tydzień przebiegnie dobrze.

 Połączenie Mars i Plutona w sextilu do Twojego Słońca dla drugiej dekady urodzonych może zwiastować spełnienie rzeczy nawet niemożliwe. Jednak Mars w kwadracie z Uranem będzie działał nie tak jak sobie wyobrażasz….

Jeżeli zdecydujesz się na niszczenie tego, co kochasz, możesz niedługo pożałować. Chcesz powstać jak Phoenix z popiołu? Zmienne, nieoczekiwane, nieprzemyślane akcje mogą doprowadzić do Twojej eksplozji..

Czy to w pracy czy tez życiu prywatnym spontaniczne działania mogą doholować Cię do upadku…

Zanim postanowisz zrezygnować z samego siebie kieruj swoją wielką, pozytywną energię w odpowiednie dla Ciebie strony. Wejście do ringu i walka z o wiele silniejszymi nie przyniesie Ci odpowiednich efektów. Agresja, zemsta, żądza władzy czy też manipulacja może przynieść szybszy upadek niż sobie wyobrażasz.

Stan na boku i przypatrz się całej sytuacji. Wiele pozytywnych planet pokaże Ci odpowiednie wyjścia. Autentyczne uczucie miłości istnieje dla tych, którzy są gotowi je przyjąć.

 

 

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

 W nowych, bezpardonowym tygodniu dla wielu Ty będziesz potrafił zachować spokój oraz autokontrolę.

Przeogromna ilość złych układów planet pozostawiła, na szczęście Strzelca na boku. Razem z Jowiszem oczekujesz na wejście Wenus do Twojego znaku.  Od następnej niedzieli będzie wiele się zmieniać. Nowe spotkania, pozytywne uczucia, nieoczekiwane, piękne możliwości…poprawy finansowe..

Poczujesz się wreszcie bezpieczny, kochany i otoczony przyjemną atmosferą. Szczęściarzem będzie ten, kto potrafi to wykorzystać!

 Uranus w trygonie to bardzo wysokie, kreatywne loty dla Strzelca. Ważne jest abyś się koncentrował, stawiał na spokój, odbudowę wszelkich partnerstw i opierał wszystko na tolerancji.

Tydzień nie jest odpowiedni na eksperymenty i skoki z wysoka do zimnej wody. Miłość, która podąża do Ciebie razem z Wenus to pragnienie szczęścia także dla drugiej osoby.

 

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Wszystko, co złe zebrało się w Twoim znaku. Złośliwy Mars oraz bezwzględny Pluton doprowadzają w tym tygodniu do bardzo ważnych sytuacji. Nie jestem zwolennikiem pisania(, choć i sama używam), że Pluton to wielkie zmiany….

 Jego siła jest o wiele większa i w zależności od konstelacji urodzeniowych niszczy, zabija, zabiera lub odradza, transformuje pozytywnie i dodaje mocy.

Burza wielkiego emocjonalnego czasu oczekuje szczególnie drugą dekadą urodzonych Koziorożców. Obie planety w kwadracie do Urana mogą spowodować, że „wysadzisz” coś z rozpaczy w powietrze lub samego siebie…

Nie otrzymasz niestety czasu na dokładne przemyślenie decyzji podczas błyskawicznie zmieniających się akcji. Ważne byłoby postarać się o dystans do przynajmniej samego siebie, a nie palenie mostów za sobą, z których mógłbyś kiedyś korzystać.

Wewnętrzną nerwowość, niepokój zesłana ze strony Urana to niezadowolenie z Twoje pracy, sytuacji rodzinnej oraz uczuciowej. Empiryczność, wystawianie siebie na próby ognia nie jest dobrą podpowiedzią…

Prawdziwe uczucia szczęścia, miłości, poczucia bezpieczeństwa są gratis i możesz je odnaleźć tylko w samym sobie.

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

Układ planet jest trudny dla wszystkich znaków zodiaku. Ty, jako Wodnik nawet z bardzo wieloma kwadratami, które przynosi wiele trudności nie będziesz jednak wystawiony na straty, rozbiory całego życia i niemożliwe sprawdziany.

Szukaj spokoju i słonecznych stron w codziennych chwilach. Wenus od następnej niedzieli ze Strzelca wynagrodzi Ci z nawiązkom wiele dotychczas niemożliwego.

Problemy z komunikacją razem z kwadratem Merkurego niestety nie są do ominięcia. Gdy trudno będzie znaleźć odpowiednie słowa, aby wyrazić swoje uczucia szukaj pomocy u kreatywnego Urana. Jego sextil nakłania na całkowite, pozytywne zmiany. Twoje zaciekawienie nieznanym może obudzić Cię do istnienia oraz dać wielki rozwój Twoich ukrytych talentów.  Kwadrat Wenus jeszcze dla trzeciej dekady urodzonych z opozycją Jowisza z Lwa to nie czas na wielkie wymagania i stawiania wszystkiego na ostrzu noża…

 Zatrzymaj się. Rozejrzyj ze spokojem dookoła. Nikt od razu Krakowa nie zbudował…

Praca zawodowa wymaga teraz ogromnego zaangażowania. Nie rezygnuj, nie zwieszaj głowy, gdy innym samo wpada szczęście do rąk. Kto się śmieje, ten się śmieje ostatni -pamiętasz to przysłowie?

 

 


 
Ryba 20.2.-20.3

Tydzień zapowiada się dla Ryby bardzo życzliwie! Wiele planet, bowiem w mocnych konstelacjach dodaje Ci siły przebicia, wiary, stanowczości oraz zdecydowania. Najważniejszy jest teraz Mars i Pluton w trygonie. Obie planety pragną Twego szczęścia w partnerstwie, uznania w pracy i więcej pewności. Czas najwyższy, aby wyjść z roli męczennika. Życzenia, bowiem oraz tęsknoty są do spełnienia!  Jeżeli do tej pory pozwoliłaś na obniżanie, także w Twoich własnych oczach wartości własnej swojej osoby, układ planet zaskoczy Cię pozytywnymi etapami. Nagle robisz wielkim krokiem milowym ogromny skok do przodu!

Merkury, Słonce, Wenus i Saturn stoją w znakomitym położeniu.  Wszystkie ważne konsultacje czy omówienia zaskakują Cię szczęśliwym dla Ciebie zakończeniem. Poczucie bezpieczeństwa, stabilności i miłości otrzymasz od znaku Wenus oraz staruszka Saturna. Jesteś gotowa wiele zrobić dla ważnego Ci partnerstwa…. Znasz wartość słów; odpowiedzialność, profesjonalizm i szczerość.

Wielu będzie szukało w nadchodzących dniach pomocy u Ciebie…pamiętaj jednak; Ty i własne marzenia muszą pozostać do końca na pierwszym miejscu!

 

                                       Dla wszystkich

 

Charakter nie powstaje w chwilach kryzysowych - w tych chwilach tylko ujawnia się.

R. Freeman

 

 

 

 

Nadchodzi bardzo intensywny czas pożegnania się z przeszłością..

Wybuchowo-asygnowana konstelacja zmienia podczas nioczekiwanych i nie do opisania sytuacjach, podstawy naszych największych wartości nakazując bez pardonu narodzenie nowego życia.  Burza układu gwiazd będzie zamykała drzwi do tego, co dla nas niedobre, przestarzale, nie funkcjonalne… Akcje wielu nadchodzących dni mogą być dla nas bezlitosne. Mars w koniunkcji z planetą śmierci Plutonem w surowym( prawo, struktury) Koziorożcu to przeogromna, nieludzka siła, która w kwadracie z rewolucyjnym Uranem nikt nie jest przewidzieć.

Przygotuj się na nielitościwe eksplozje wyroków niebios. Konfrontacje w partnerstwach wszelkiego rodzaju( prywatnie czy zawodowo), gdzie do tej pory nie było sprawiedliwości, autentyczności, miłości, zrozumienia wymagają nagłych rozwiązań i decyzji w oku mgnienia.

Jeżeli zrezygnujesz teraz z siebie, zwiesisz głowę, poddasz sie bez walki, pozwolisz na niszczenie, obrazy, niesprawiedliwości akceptując rutynę i stare –stawiasz sam siebie pod presją.. samozniszczenia.

Radykalny Mars w ringu z eksplozywnym Uranem to wybuch astronomicznych konfliktów, emocji przede wszystkim z osobami, które do tej pory chciały Ci narzucić własną wolę. Nagle, wkraczając do akcji domagamy się naszych praw, spełnienia naszych potrzeb i zaakceptowanie nas z wadami i niedoskonałościami!

Stare rany razem z Plutonem, Marsem i Uranem jeszcze raz zostają w bolesny sposób rozdarte……

 Hej…pomyśl o sobie… Twoje własnej wartości, marzeniach, ideałach z dzieciństwa. Twoich celach o tym jak chciałeś zostać może strażakiem....lub rycerzem na białym koniu?

Nie pozwól na to, by ktoś Cię zdeptał. Twoje uczuci, marzenia i aspiracje.

Wiesz, kto wygra w podczas nowego wydania wojny gwiazd? Tylko ten, kto ma czyste serce, sumienie i skromnie pozostanie przy swoich postanowieniach.

Wkraczając brutalnie z wrzaskiem do walki o swoje ściągasz, bowiem na siebie gniew wszystkich trzech planet, które nie pozwolą na Twoje dawne istnienie…

Strach, agresja, chęć zemsty, odwetu a także milczenie w destruktywny sposób prowadzi do niemożliwych rozwojów nadchodzących przeznaczeniowych wydarzeń.

Wartości wszelkich rodzajów stoją pod obstrzałem planet i przed wielka próbą ognia. Ten, kto w dziecinny sposób będzie tupał domagając się zwycięstwa może spaść na samo dno bezładu…

Wszystko brzmi jakbyśmy oczekiwali prawdziwej drogi przez mękę…Ci, którzy pozostaną autentyczni wykorzystując bezmierną energię w odpowiednie strony, rezygnując z prowokacji, niepotrzebnego ataku i demagogii mogą po woli powynosić niepotrzebne śmieci przeszłości.

 Nie ulegaj wypływom planet dając namówić do ograniczenia(siebie?), kontroli czy tez zbyt pochopnych decyzji.

I z przeszłością trzeba umieć się pożegnać dając szanse narodzenia nowym, nieznany jeszcze impulsom konieczności losu.

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim mądrego i dobrego tygodnia!

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, telefon, mail albo prywatnie. Nauka astrologii. Informacje; http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

Słońce w Skorpionie 9.11.14 Wiedeń

e-mail: honorata.n@outlook.com


 

 

Jesteś ciekawy swojej przyszłości?
NOWO
ŚĆ!

Bezpośrednie, natychmiastowe porady astrologiczne i Tarot Rider Waite codziennie w godzinach 8-11 i 18-23 pod numerem telefonu:

AUT: 0900/900 909 (1, 81 / min)

PL: .........(już wkrótce!).................... (3,66 / min)

GB: .......(już wkrótce!).................... (£ 1.00)
Kanada, Stany Zjednoczone i inne kraje porady możliwe przez Skype. Proszę o ustalenie terminu przez e-mail: honorata.n@outlook.com

 

 


                   

Trzeba nauczyć się znosić to, czego nie można uniknąć...Montaigne


A Child's Cry for Peace

Foto-via Wikimedia Commons.