Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Konstelacje i fazy Księżyca od 1.9.14 do 7.9.14. Przejście Merkurego w znak Wagi i Wenus w znak Panny.Brak wiary w siebie jest chorobą. Jeśli stracisz panowanie nad tym, wątpliwości staną się twoją rzeczywistością.- John FlanaganKonstelacje tygodnia:

Księżyc łączy się pozytywnie w pierwsze dni tygodnia z Marsem i Merkurym, który we wtorek przechodzi do znaku Wagi. Słońce tworzy trygon z Plutonem. Wenus opuszcza Lwa witając znak Panny.Jaki będzie nowy tydzień?

 

Jest możliwe, że przy dobrych układach planet dostaniesz to, co tylko zechcesz? Tak. Tydzień zapowiada się pomimo skazy połączenia Saturna z Marsem dobrze. Merkury w znaku Wagi będzie szukał porozumienia tam, gdzie do tej pory było to niemożliwej. Wenus w Pannie stawia na stałość, bezpieczeństwo i codzienne szczęście. Łączące się Słonce z Plutonem w trygonie to wielka energia do zdobycia ogromnego powodzenia!Na­wet wyobraźnia tra­ci pew­ność siebie, gdy rozum się do niej dobiera. Andrzej Klawitter
Fazy Księżyca:


-jeszcze w poniedziałek do godziny 19; 18 Księżyc w intensywnym Skorpionie poruszy bardzo emocjonalne tematy naszego życia.

-od poniedziałku godziny 19; 19 do czwartku 0; 16 godz. Księżyc w radosnym Strzelcu otwiera przed nami nowe możliwości, pozytywne myśli oraz inne rozwiązania skompilowanych problemów.

-od czwartku 0; 17 godziny do soboty 2; 00 godziny powracamy do rzeczywistości i realności. Pomyśl o swoich uczuciach oraz potrzebach po ciężkiej pracy.

-od soboty 2; 01 godziny weekend z Księżycem Wodniku to czas na spotkania towarzyskie, dyskusje aż po świt i oryginalne pomysły. Szukamy indywidualnych ścieżek spełnienia.

 

 

 

Pusty bieg Księżyca:   (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

-poniedziałek 1.9.14 od 17; 41 godz. do 19; 18

-środa 3.9.14 od godzony 20; 07 do 6.9.14  godziny 2;00

-niedziele 7.9.14 od godziny 19; 20 do 8.9.14 godziny 1;48

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


Jeśli myślisz, że jesteś tym, za ko­go uważają cię twoi przyjaciele i twoi wrogowie, to znaczy, że z pewnością siebie nie znasz.  A. de Mello
Baran 21.3-20.4

 

Nie wszystko przebiega tak szybko jak sobie zaplanowałeś i wyobrażałeś. Jednak świetna pozycja Jowisza od niedawna gwarantuje Ci spełnienie i szczęście, jeżeli będziesz jeszcze bardziej wykorzystywał swoje talenty, zdolności i potencjały a wszystko popierał czynami oraz swoim doświadczeniem.

Konstelacje nadchodzącego tygodnia są nader świetne dla drugiej i trzeciej dekady urodzonych Baranów z trygonem Wenus i Jowisza. Czujesz się świetnie, masz dobra rękę do nowych kontaktów, sytuacje materialne nie wymagają Twojej wielkiej uwagi. Pomimo, że koniunkcja Urana wprowadza chaos i zamieszenie, a do tego tempo zmian jest ogromne, musisz z głową wybierać z wielu danych Ci ofert, to, co najlepsze dla Ciebie. Twoje przemyślne oraz sensowne działania przyniosą na pewno oczekiwane, jakże bardzo dobre efekty.

Dla pierwsze dekady urodzony rozpoczynająca się opozycja Merkurego z Wagi przynosi nowe kontrpropozycje. Różnorodności będzie wiele. Decydując się na najlepsza miej na uwadze Twoje własne poczucie bezpieczeństwa.

 

 

 
 
Byk 21.4.-20.5

Jeszcze druga i trzecia dekada urodzonych będzie i w tym tygodniu walczyła z opozycją Saturna a przede wszystkim Marsa. Jednak zaufaj mi… Słońce w Pannie dla pierwszej dekady już ogłasza odwołanie ciężkiego alarmu…...Nagle, niespodziewanie pojawia się planeta Wenus. Ona będzie chronić Cię dając lekarstwo na wszystko, co złe… Pokaż wiec wszystkim Byku ile jest w Tobie siły i odwagi!

Diabeł nie taki straszny jak go inni malują przed Twoimi oczyma! Jednak za wielkie wymagania postawione samu sobie mogą wykreślić z Twojego życia to, na czym w sumie bardzo Ci zależy. Dlatego obniż poprzeczkę. Postaw na mądrą walkę. Twardość, upór i ryzykanctwo na nic się przyda, gdy konstelacje są raczej ograniczające.

Koniec tygodnia przynosi więcej jasności. Słońce i Wenus oraz Neptun przynosi mile, intymne rozmowy, atmosferę radości i poczucie, że absolutnie się nie kończy!

Akceptuj realność. To przypomina opozycja Saturna. W partnerstwach wszelkiego rodzaju( prywatnie czy zawodowo) nawet bardzo trudna praca będzie na pewno się opłacać! Wenus, bowiem poprawia również Twoją sytuację materialną.

 

 

 

  
Bliźniak 21.5.-21.6

Mimo trudnych konstelacji przejście Merkurego do następnego znaku, nowy tydzień przynosi dla Bliźniaka więcej jasności i zrozumienia danych sytuacji. Warto będzie od wtorku koncertować się na swoim zdrowiu, pracy i odmiennej organizacji czasu wolnego.

Nadchodzą zmiany z kwadratem Słońca i chaosem ze strony Neptuna. Na ważne decyzje musisz pozostawić sobie więcej czasu. Nie podpisuj nic bez namysłu. Nie rozstrzygaj ważnych kwestii pod wpływem impulsu.

Niecierpliwością możesz zaszkodzić nie tylko sobie, ale i własnym, wielkim marzeniom. Nie masz problemu z akceptowaniem odmiennego i nowego. Ale postawione sobie za wielkie normy zagłuszają przede wszystkim głos Twojego serca!

Mimo wszystko możesz liczyć na doradztwo Merkurego. Razem z nim odnajdziesz wsparcie oraz ludzi, na których możesz śmiało polegać. Wykorzystaj usłyszane, dobre informacje do rozwiązania Twoich, własnych dylematów.

 
 Rak 22.6.-22.7.

 

Słońce z Panny dodaje Ci odwagi i siły do wielkich planów. Wiele możliwości, które teraz pojawiają się na twojej drodze warto byłoby wykorzystać razem z trygonem Marsa. Nie marnuj swojej bogactwa na sprawy, które nie maja przyszłości. Szybka organizacja, sprężystość przy negocjacjach zapewnia Ci jeszcze przez długi czas ogromne powodzenia!

Od końca tygodnia Twoje sytuacje partnersko-finansowe zmienia korzystnie pojawiającą się w Wenus w ziemskiej Pannie!  Już pierwsza dekada urodzonych może liczyć na wspaniały nastrój nadchodzącego weekendu.

Atmosfera w związkach poprawia się diametralnie. Do twarzy będzie Ci z błogim uśmiechem oraz niewinną, dziecięcą radością! Właściwie cały tydzień zapowiada się bardzo obiecująco.

Tylko pierwsza dekada urodzonych Raków musi zwrócić uwagę na wymianę myśli i komunikację. Z kwadratem Merkurego ważne są szczegóły. Zanim coś podpiszesz –zastanów się. W pracy zapomni o ekscytujących emocjach.

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

Jowisz już od ponad miesiąca stojąc w Twoim znaku chroni Cię od wszystkiego, co złe, negatywne i niepotrzebne. Jesteś pewny swojej siły i chętnie pokazujesz to innym. Pamiętaj o swoim dobrym celu wykorzystując dobrodziejstwa planety szczęścia w dobrej mierze.

Wenus odchodzi z Twojego znaku, ale Markury ustawia się nadzwyczaj pozytywnie z Wagi! Ta pozycja gwarantuje od wtorku dobre układy, pojawienie się nowych propozycji oraz rozpoczęcie tego, co od dawna już przemyślasz!

Z trygonem Urana podchodzisz za łatwością do nowego i nieznanego. Dobrze jest teraz otworzyć się na zmiany, akceptując to, co nie działa. Kwadrat Saturna i Marsa dla drugiej i trzeciej dekady Lwa radzi, aby przyznać się także do swoich słabości! Nie jesteś przecież Herkulesem! Nawet Alfa i Omega nie zna wszystkich odpowiedzi na skomplikowane pytania świata! Akceptując swoje granice możliwości dasz sobie samemu szansę na lepsze zrozumienie siebie! Wszelkie działania musi poprzedzić roztropność! Mars czyni Lwa niecierpliwym oraz wybuchowym. Postaw na spokój!

Trzecia dekada urodzonych ma świetne konstelacje miłości!  Warto poświecić więcej uwagi właśnie temu tematowi.

 


 
Panna 24.8.-23.9

Po nowiu Księżyca w Twoim znaku warto się rozejrzeć i jeszcze do wtorku razem z planetą Merkury pozamykać to, co nie potrzebne rozpoczynając nowe, wielkie. Oczywiście z powodzeniem!

Słonce w Twoim znaku to dzielność i pozytywna energia. Nadajesz ton wszystkiemu dookoła, a i wielu wsłuchuje się w Twoje słowa. Razem z sextilem Saturna jesteś pełna koncentracji, aby wykorzystać w tym dobrym dla Ciebie miesiącu innowacyjne metody pracy, ciekawe strategie oraz pomysły. Pluton w trygonie to powera! Nie ukrywaj się jednak ciągle w pracy! Na szczęście w tym pomoże Ci już wchodząca w piątkowy wieczór Wenus do Twojego znaku.

Czas na miłość droga Panno! Nadchodzący weekend możesz już zarezerwować na przemile spotkania, randki i udane przyjęcia.

Świetna passa do czułości i namiętności dopiero się rozpoczyna! Panna nie powinna stronić teraz od towarzystwa. Razem z Wenus single mają dobry czas na odkrycie swoje drugiej połówki. W związkach pojawia się romantyczna atmosfera…Przed Toba bardzo piękny tydzień.   

 

 

 

 

  

 

 

                                                            


Waga 24.9.-23.10

Zawodowo rozpoczyna się najlepszy okres czasu dla Wagi. Merkury, bowiem już od wtorku wchodząc do Twojego znaku nadaje wzniosły akcent w pracy oraz codziennym życiu. Dyscyplina, zdecydowanie i pewność siebie niech będą Twoim priorytetem. Razem z planetą komunikacji łatwiej jest nawiązywać nowe znajomości, prowadzić spotkania lub konsultacje, pisać a nawet podróżować!

Telefony dzwonią już od wtorku w trybie przyśpieszonym. Świetny czas na zdawanie egzaminów, kursy i szkolenia wszelkiego rodzaju.

Ale człowiek nie żyje tylko pracą... Wenus jeszcze przyświeca bardzo korzystnie wszystkim Wagom do końca tygodnia. Postaraj się przeznaczyć jak najwięcej czasu dla tych, których kochasz.

Pluton kwadrat zabiera pomału z Twojego świata to, co nie przydatne. Razem z sextilem Jowisza jest pewność, że nowe będzie bardziej pasowało do Ciebie. Przyczyną ciągłych zmian i niespodzianek jest Uran, za którym wygodna Waga musi niestety nadążyć! Podejdź tolerancyjnie do restrukturalizacji.

Twoja bystrość, giętkość umysłu oraz talent bezkonkurencyjnej rozmowy nie zawiedzie Cię! Waga staje się w nadchodzącym czasie niekwestionowanym faworytem towarzystwa. A to będzie bardzo przyjemne..

 

 

 

 

 


 
Skorpion 24.10.-22.11

 

Mars jeszcze w tym tygodniu przebywa w Twoim znaku. Razem z przyjaznym sextilem Słońca z Panny możesz oczekiwać udanej aury nowych dni. Merkury jednak zostawia Cię. Dlatego zwróć uwagę na komunikację. Jest możliwe, że razem z wielką energią bojowego Marsa powiesz lub zrobisz coś bez zastanowienia…

Wszystko znajduje się przecież w harmonii, nieprawdaż? Na nic tu złości i nerwy. Frustracje czy irytacje także nie są potrzebne. Saturn, bowiem stawia, co rusz to nowe zadania przed Tobą, które muszą zakończyć się powodzeniem.

Co nie działa-samo odejdzie. Nie kręć bez wyrozumiałości głową.

Dobrą nowiną jest, że nadchodzi czas miłość dla Skorpiona! Wenus w nadchodzący piątek pragnie także Ciebie porwać w krainę romantycznych baśni przepełnionych tkliwością, malowniczością i erotycznością….

Warto otworzyć się na nowe propozycje oraz znajomości.

 

 


 
Strzelec 23.11.-21.12

W nowym tygodniu warto koncentrować się na swoją karierę. Przejście Merkurego w znak Wagi będzie miało dla Ciebie ogromne znaczenie. Wysłuchaj ze spokojem nowych możliwości i planów, choć z kwadratem Słonce na pewno nie wiele będzie Ci się podobało…

Możesz wiele energii stracić na coś, co nie jest warte w ogóle Twojej uwagi. Nie należy wykonywać ślepo wszystkich rozkazów. Włącz swój umysł, sam podejmuj decyzje, co pasuje do Twojego życiowego harmonogramu. Sprzyjające okoliczności i niezawodny Uran ułatwi Ci wykręcić się z nudnych dyskusji o niczym.

Jowisz w trygonie pragnie abyś szukał i spełniał swoje wielkie wizje! Zostaw aktualnie na boku bezbarwne banały! Stawiaj sam sobie wyżej poprzeczkę abyś z podniesioną głową przebił się nawet przez bardzo wymagające żądania.

Do piątku Wenus dba o Twój dobry nastrój flirtu! Nie trać czasu tylko na zamartwianie się pracą! Czekają Cię mile imprezy, flirty i romanse.

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

Razem ze Słońcem, Marsem i do wtorku jeszcze Merkurym działasz na bardzo wysokich obrotach. Wszystkie ważne sprawy urzędowe załatw do końca następnego tygodnia. Ważne połączenie tego tygodnia Słońca z Plutonem w Twoim znaku umożliwi wielu Koziorożcom załatwienie spraw, które od dawna leżały na dnie zakurzonej szuflady. Razem z tym układem gwiazd znasz swój cel i zrobisz wszystko, aby osiągnąć powodzenie. Wielki potencjał obu planet gwarantuje już w środka tygodnia wielkie powodzenie!

A to nie wszystko. Piątkowe przejście Wenus w znak Panny ułatwi wszelkie kontakty międzyludzkie. Z łagodnością baranka można już dziś przygotować się na piękne, miłosne momenty. Boskość tej planety pomoże Ci wyjść na chwile z codziennej rutyny i odpocząć w oazach spokoju.. Podaj się tej atmosferze. Na pewno nie będziesz tego żałował!

Dla pierwszej dekady urodzonych rozpoczyna się kwadrat Merkurego z Wagi. Komunikacja będzie wymagała dokładności i niestudzonej konsekwencji.

 

 

 

 


 
Wodnik 21.1.-19.2

 

 

Druga i trzecia dekada urodzonych Wodników boryka się jeszcze i w ten tydzień z trudnościami losu. Przejście Merkurego w znak Wagi będzie pomagać w komunikacji, podsunie parę innowacyjnych pomysłów a razem z opozycją Jowisza i do Ciebie uśmiechnie się szczęście losu! Podróże lub krótkie wyjazdy przyjmuj z otwartymi ramionami. Zmiana krajobrazu zrobi dobrze wielu Wodnikom.  Wolne dni, mały relaks i Tobie po trudnych tygodniach się należy!

 Ważne jest abyś w spokoju odnalazł swoje drogi i wysłuchał, co mówi serce. Uciekaj od hałaśliwych miejsc i słuchaj przyjaciół, którzy Ci dobrą radą pomagają. Merkury dba, abyś słowa zamienił z lekkością w czyny. Decyzje podejmiesz jednomyślnie. Twój Uranus stawia na niekonwencjonalność. Wodnik sam pisze przecież swój życiowy scenariusz!

Drugiej i trzeciej dekadzie urodzonych Saturn i Mars przeszkadza w harmonijnym działaniu. Koncentruj się na priorytetach. Nie trać swojej awangardowej energii na konfrontacje bez celu.

 

 


 
Ryba 20.2.-20.3

Słonce z Panny nie jest dla Ciebie dobry położeniem, ale przynosi ze sobą zapowiedzi zmian, więcej porządku i rekonstrukcje orientacji w Twoim życiu zawodowym i prywatnym. Stawiaj przede wszystkim na bezpieczeństwo, stałość i stabilizację. Neptun, bowiem w Twoim znaku wyostrza Twoje zmysły, ale i czasami chce sprowadzić z drogi przynosząc ze sobą zwariowane pomysły. Druga i trzecia dekada urodzonych z trygonem Marsa i Saturna ma zielone światło do działania. Wszystko, co wpadnie Ci teraz do głowy doczeka na pewno pewnej realizacji. Radością życia i pełnym uśmiechem zwracasz uwagę na siebie. Wenus od piątku w opozycji to czas, który musisz teraz i natychmiast przeznaczyć dla miłości!

Nowo poznane osoby będą miały wielkie znaczenie na dalsze Twoje życie uczuciowe. Od nadchodzącego weekendu Ryba będzie łatwiej otwierać się na wpływy prekursorskich relacji partnerskich. Wyluzuj się. Wenus obiecuje świetny humor. Nie spiesz się. Znajdź czas dla siebie i dla miłość.

Dla wszystkich:


Układ planet ciągle się zmienia i każdy nowy tydzień przynosi ze sobą nowe szanse i możliwości. Merkury w Wadze będzie kierował się w rozmowach wszelkiego rodzaju dyplomacją, pokojem starając się wprowadzić jednomyślność i harmonię. Wenus w Pannie( recepcja obu planet) to czas zastanowienia się nad partnerstwami wszelkiego rodzaju. Temat ten będzie punktem pierwszym nadchodzącego czasu. Życie prywatnie i polityczne osiąga punkt zwrotny. Wenus w Pannie będzie sortowała i korygowała nasze znajomości. Wymagania zwiększają się.  Ważny jest aktualny stan rzeczy i odpowiednik do realności a nie marzenia i wyobrażenia. Pomału odkrywamy wady, niedokładności i braki... Krytyka Słońca i Wenus w Pannie dopadnie teraz każdego. Czy wszystko jest w należytym porządku i odpowiada naszym wymaganiom? Obie planety Wenus i Merkury będą starały się uczynić nasze życie przyjemniejsze i bardziej proporcjonalne dla obu stron partnerskich. Co nie pasuje do naszej realnej koncepcji trzeba będzie zmienić( wymienić, wyrzucić?). Porządek ma być zapewniony także w sytuacjach finansowych.( Wenus w Pannie)

Bardzo silnym aspektem nadchodzącego tygodnia jest trygon Słońca z Panny z Plutonem w Koziorożcu. To bardzo dynamiczne połączenie pomoże wielu z ogromną odwagą wziąć na siebie odpowiedzialność, wyzwania i zadnia, których się teraz nie obawiamy. Wielka siła pewności siebie, optymizmu i wiary popycha nas do przodu. Działanie Plutona jest, bowiem trwale. Wszelkie zmiany dokonane w tym czasie są nie tylko długofalowe, ale i mają ogromne znaczenie dla naszej przyszłości. To on daje nam moc do osiągania wysokich zadań.

Odważ się razem z tą konstelacją wziąć Twoje przeznaczenie w swoje własne ręce!  

Odwaga będzie teraz suto nagradzana a dobre wyniki więcej niż pewne!   


 

Ja życzę wszystkim udanego tygodnia zapraszając na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, telefon, mail albo prywatnie. Informacje; http://www.astroveritas.com/polski/uslugi/

Słońce w Pannie 30.8.14, Wiedeń 2014 

e-mail: honorata.n@outlook.com

Tel: 0043/ 664 540 33 72

 


Ten, kto nie jest wystarczająco odważny by podjąć ryzyko, niczego w życiu nie osiągnie. -Muhammad AliSun in X-Ray

This image shows the Sun as viewed by the Soft X-Ray Telescope (SXT) onboard the orbiting Yohkoh satellite-via Wikimedia Commons[...]Naj­trud­niej­sze, naj­bar­dziej prze­rażające chwi­le, jeżeli człowieko­wi uda się sta­wić im czoło, zmieniają się w naj­bar­dziej odważne. Kiedy czu­jemy się najsłab­si, częstok­roć oka­zuje­my naj­więcej siły. Kiedy sięga­my dna, niejed­nokrot­nie pot­ra­fimy unieść się wyżej, niż kiedykolwiek. Przeciwieństwa zaw­sze ze sobą gra­niczą. Tak szyb­ko jed­no zmienia się w drugie. Rozpacz można po­konać uśmie­chem ob­ce­go człowieka, pew­ność siebie może zos­tać zmiażdżona obec­nością ko­goś, kto wzbudza w nas strach.[...] Wszys­tko zaw­sze ba­lan­su­je na gra­nicy, tuż pod po­wie­rzchnią. Lek­kie pot­rząśnięcie zmienia równowagę. Emocje są ta­kie do siebie po­dob­ne.  Cecelia Ahren