Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 3.10.12 do 9.10.16. Mars kwadrat Jowisz 5.10.16, Słońce kwadrat Pluton 7.10.16.

 

 

„To, co ukrywasz, tłumisz i osądzasz żyje swoim życiem w twojej nieświadomości. Jeśli masz się przebudzić, musisz objąć to świadomością pozbawioną osądu”.

 

~L. Jacobson

 

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

 

"Brak wątpliwości to znak, że zatrzymałeś się w rozwoju."  Coelho.

 

 

Konstelacje tygodnia: Wtorek jest dniem pozytywnego połączenia Słońca sextilem z Saturnem. W środę Wenus ustawia w sextilu do Plutona, a Mars tworzy niebezpieczny kwadrat do Jowisza. W piątek Merkury przechodzi do Wagi, Słońce konstruuje krytyczny kwadrat do Plutona w Koziorożcu.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

 

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów….itp.

 

-środa 5.10.16 od godziny 3; 05 do godziny 10; 27.

 

-piątek 7.10.16 od godziny 8; 27 do godziny 22; 41

 

-niedziela 9.10.16 od godziny 18; 52 do 10.10.16 godziny 8; 34.

 

 

 

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

„Ludzie mogą was nienawidzić za to, że jesteście inni i nie żyjecie według społecznych standardów, ale w głębi duszy chcieliby mieć na tyle odwagi, by zrobić to samo.”

~Ashley Purdy

 

 

 

Baran 21.3-20.4

 

Saturn stoi cały czas po Twojej stronie. Jego trygon przypomina o obowiązkach, stałości i zabezpieczaniu przyszłości. Ustawienie się planety komunikacji w opozycji od piątku przyśpieszy niektóre procesy, wyposaża inną energią, ale zanim to nastąpi daj sobie na wszystko czas.

 

Układy planet następnych dni są bardzo krytyczne, a Ty, jako znak kardynalny siedzisz oczywiście w środku zamieszania. Twoja postać, sytuacja, postawa jest bardzo ważna dla innych, a trudności, wyzwania należałoby rozwiązywać ze szczególnym spokojem, w pozytywnym nastroju. Twoje niecodzienne pomysły na pewno będą wkrótce przez Jowisza urzeczywistnione. Pozostań jeszcze na ziemi, zajmuj się realem. Hamuj siebie, gdy pewne siły pchają Cię do przodu. Na pierwszym miejscu musisz postawić na spokój i stałość.

 

Pełen nadziei i optymizmu możesz zawierzyć sobie w prze -znaczeniowe wydarzenia. Decyzje mają Cię przenieść dalej, w lepszą przyszłość. Wszystko ma mieć ręce i nogi, oraz porządne fundamenty.

 

Nie śpiesz się. Kwadrat Plutona i opozycja Słońca dla drugiej dekady urodzonych przypomina, że stary świat należy zamykać za sobą. Nie wdawaj się w konflikty o władze wszelkiego rodzaju. Nie wszystko będzie się kolejne opłacać. Wybierz to, co da szczęście Tobie i Twoim najbliższym bez stawiania Twojego świata na głowie.

 

Nowych wyzwań i obowiązków może być bardzo wiele, jednak Baran będzie umiał pokazać swoją odpowiedzialność. Słońce i Saturn pomagają abyś znalazł wewnętrzną jasność.

 

 

 

 

 

 

 

Byk 21.4-20.5

 

Wenus w opozycji, trygon Marsa i Plutona to najlepszy czas abyś wyszedł z kryzysów życiowych.

 

Świetny moment na poznanie nowych partnerów czy też radykalnej poprawy gospodarczo-finansowej.. Nie zamykaj się teraz w domu, przyjmuj zaproszenia, wychodź ze stereotypów myślowych i czynów. Odważ się być pierwszy! Wenus obiecuje w radosnym połączeniu, że nowo poznane osoby pozostaną przy Tobie na długo. Uczucia pewności, pasji i więzi duchowej są trwale. Posłuchaj głosu serca, nie krytykuj siebie i nie szukaj dziury w całym. Neptun będzie zsyłał na Byka wiary, zaufania w każdy moment następny! Wiele intersujących ludzi jest dookoła Ciebie. Otwieraj oczy.

 

Z trygonem planety energii z pewnością zawodowo wychodzisz na pierwsze miejsce. Decyzje poodejmowane są z werwą w locie błyskawicy, pewny siebie wiesz, w którą stronę należy się wybrać. Przekonujesz otoczenie nie tylko słowem, ale swoją odpowiedzialną postawą. Optymalna faza na przeciągnięcie na swoją stronę wszystkich popleczników i protektorów. Wielu patrzy na Ciebie z podziwem. Skąd w Tobie tyle siły i roztropności? Nawet gdyby od środa tygodniu stanęło na Twojej drodze parę wyznań będzie potrafił rozwiązać je z ogromnym skupieniem. Nie ma mocy na Byka. Możesz aktualnie każdego pokonać. Merkury w trygonie poleca do końca siedmiu dni przeprowadzić wszystkie istotne rozmowy. Nikt nie będzie umiał się Tobie sprzeciwić. W niedzielę czekają już  miłosne niespodzianki. Jest możliwe, że doczekasz się przeprosin. Bardzo piękny, romantyczny czas spożytkuj dla siebie. Na pewno nie będziesz żałował!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5-21.6

 

 Z Jowiszem i Twoim Merkurym w trygonie sytuacje przeinaczą się.

 

Oczywiście na dobre! Pewne sprawy, które przez ostatnie dwanaście miesięcy nie dawały spokoju, nagle znajdują rozwiązania. Ciebie słucha otoczenie, a Ty sam wysupłasz odpowiedz na każde nawet w bardzo trudne uwarunkowanie! Powstając z kolan nie będziesz się wstydził. Życie to radykalne zmiany, a zbieranie doświadczeń i zrozumienie świata nie jest weselem. Gdy Saturn stojący w opozycji dla drugiej dekady urodzonych ciągle mówi to samo i przypomina o odpowiedzialności zamykaj za sobą już to, co stoi na miękkich nogach.. Nowe możliwość, inne pomysły, pomoc wszelkiego rodzaju będzie Ci dana!

 

Na ważne werdykty dotyczące jeszcze Twoich losów poczekaj do piątku. Twój opiekun podpowie nie tylko odpowiednie argumenty, ale z jego trygonem będziesz wiedział jak szybko wskoczyć na ścieżki powodzenia. Gdy wszystko działa na plan należy jeszcze siebie pochwalić, poklepać po ramieniu, a przeinaczenia rozpocząć w sobie i swoim domu. Jowisz ma dużo cierpliwości i wskaże ludzi, z którymi możesz rozmawiać, współpracować i kooperować. Twoja strona komunikacji doczeka się rozkwitu i ekspansji, choć obowiązków na pewno nie będzie brakować. Wszystko, co dobre rodzi się pomału!

 

Z trygonem Słońca i sextilem Urana przyjmuj, że cos się reformuje i nie pomniejszaj znaczenia swoich wartości. Gwiazdy pragną abyś świecił i pokazał się z tych najlepszych stron!

 

 Oddzielaj ważne od mniej istotnego pozostając cały czas w rzeczywistości. Takie są wymagania losu. Twój Merkury zapowiada raj. Dochodzisz do siebie dostrzegając najlepsze zdolności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rak 22.6.-22.7. 

 

Tydzień zapowiada się dwuznacznie.

 

Z jednej strony masz przepięknie konstelacje razem z Wenus i Plutonem dla miłości i popraw materialno-gospodarczych. Z drugiej jednak, jako znak kardynalny obejmują Cię krytyczne uwarunkowania, które musisz uwzględnić.

 

 Szczególnie pierwsza dekada urodzonych stoi pod ścianą a opozycja Marsa i kwadrat Jowisza ostrzega przed zbytnią, niepotrzebną emocjonalnością, oddawaniem kontroli innym nad sobą lub nieodpowiedzialnością w bardzo ważnych sprawach. Koncentruj się przez całe siedem dni. Nie patrz z melancholią w niebo! Musisz uważać, ponieważ dalej pod koniec tygodnia Słońce ustawi się w kwadracie do Plutona, a tu będą wyzwane do boju szczególnie drugie dekady urodzonych.

 

Pozostań przez siedem dni spokojny. Niech Wenus i Neptun pozwolą spędzić wiele radosnych momentów. Nie pozwól, aby agresja otoczenia miały wpływy na Twoje życie. A to, co od dawna akceptujesz, mimo, że jest przykre może nagle wyjść na światło dzienne i zamienić w niebezpieczeństwo. Znak Skorpiona i Ryby zatroszczy się o Twoją stronę duchową. Tu dostaniesz pomoc, przyjaźń i dobre słowa. Nie daj się wciągać w dyskusje, czy też porozumienie z kimś, kto wcale w głębi serca Ci nie odpowiada. Zejdź z drogi tym, gdzie wyczuwasz nienawiść i arogancję. To nie jest czas abyś wytaczał bojowe działa...

 

Szukaj wspólnych mianowników, kooperacji lub rezygnuj z tego, co wewnętrzne Cię niepokoi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

 

Konstelacje w nowych dniach masz nadal bardzo dobre. Poza Wenus, która ciągle się na Ciebie gniewa i ryzykownej konstelacji Jowisza z Marsem.

 

Twoim zadaniem będzie nie przesadzać, nie stawić sobie oraz innym za wielkich wymagań, abyś nie przecenił swoich mocy i źle ocenił jednocześnie daną sytuację. Polegając na innych nie radzę eksperymentów. Pozostań spokojny, a odpowiedzialność za Lwa leży nadal w Twoich rękach. Zmuszaj się lub szukaj do wewnętrznego spokoju. Świetne pomysły napływające z otoczenia wcale nie muszą prowadzić do zwycięstwa, a sytuacji materialnej z Wenus w kwadracie nadal trzeba porządnie pilnować

 

Od Słońca, a potem Merkurego i oczywiście Jowisza z Wagi otrzymujesz przepiękną porcję energii, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Ogromne możliwości leżą przed Tobą, a budowanie struktury życiowej, dyscyplina i wykorzystanie własnych talentów pozwoli osiągnąć wszystko, co sobie tylko zamyśliłeś. Uranus w trygonie zmienia Twoje plany. Kreatywność jest priorytetem. Pozostań skromny, ale odważny. Robienie za dużego wiatru dookoła swojej osoby może przynieść Ci problemy z konkurencją.

 

Nieoczekiwane spotkania, wiadomości i przypadki stawiają Lwa w pierwszych szeregach. Saturn zadba abyś nauczył się z błędów, ale synchronicznie non stop ma przed oczyma asekurację, ochronę i wystrzegania tego, co jest tylko na chwilę.

 

 Myśl przyszłościowo, patrz dalej i reformuj osobiste strategie! To przyniesie wielkie korzyści.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panna 24.8-23.9

 

Trygon Marsa i Plutona zapewnia, że wjedziesz w bardzo znaczące kontakty.

 

Zawodowo czy profesjonalnie świeci dla Ciebie zielone światło. Pluton serwując Ci ogromne wyczucie stawia na Pannę pragnąc odbudowy jej losu. Dając z siebie wszystko, co najpiękniejsze już wiesz, dlaczego w ostatnim czasy należało tak dużo oddać. Aby wyjść na ciekawsze drogi, trzeba pozamykać zakurzone historie. Czas nadszedł abyś i Ty wyrwa się z polotem po osobiste zwycięstwa!

 

Początek odkryjesz w ciekawych indywidualnościach, osobach, które są Ci pomocne oraz od dawna wierzą i stawiają na Ciebie. Wenus już doda dużo stałości, pasji i bezpiecznej współpracy. Nie słuchaj bajek i nie licz na spadanie gwiazdki z niebiosa. Już znasz; liczy się zdyscyplinowana praca, zaufanie i pomoc, tych, na których możesz do końca polegać.

 

Twojego Merkurego jeszcze do ostatniego dnia tygodnia należałoby wykorzystać przy umowach, priorytetowych rozmowach czy lokowaniu pieniędzy. Następnie nie daj się wciągnąć w niejasne spekulacje. Idź drogą prostą.

 

 Daty urodzonych 3.9-5.9  wymagają spokojnego działania, czasami odpoczynku i zwracania uwagi na swoje zdrowie! Słuchaj się głosu wewnętrznego! Mars z Koziorożca zadba, aby Twoje wyroki były konkretne, rzetelne i roztropne.

 

 

 

 

 

Waga 23.8-22.9

 

Masz świetny czas, aby po wspaniałym Nowiu Księżyca uporządkować swoje życie i wejść na nowe drogi w zupełnie inny nastroju. Mimo, że konstelacje tygodnia są bardzo dynamiczne, a Ty, jako znak kardynalny jesteś w środku zawieruchy masz wielką pomoc planet przy sobie.

 

Jowisz, Słońce i od piątku Merkury pomoże odnaleźć rozwiązania i przeprowadzić w spokoju rozmowy nawet na wyższych szczeblach. Przedstawiaj się pewniej, przygotuj argumenty i nie patrz ciągle na czubki butów. Wszystko się uda!

 

Gdy jesteś znowu niepewna siebie lub nie możesz zdecydować o swoim losie postaraj się zrezygnować z konfliktów lub nie daj się namówić do czegoś, co w ogóle Ci się nie podoba! Mars w kwadracie dla pierwszej dekady urodzonych i Pluton dla urodzonych od 8.10-9.10  ostrzega przed dwuznacznymi sytuacjami. Nie musisz być dla każdego dobra i podpisywać pertraktacji z diabłem, jeżeli  tak naprawdę jesteś innego zdania.

 

Działania dla świętego spokoju mogą obrócić się przeciw Tobie. Mów jasno, czego pragniesz, nie nabieraj wody w usta, gdy inni zadają poważne pytania.

 

Koncentruj się na sobie i swoich celach! Podejmuj synchronicznie sama inicjatywę, aby zrealizować ważne punkty życia. Będzie wiele osób szukających u Ciebie schronienia, ale teraz jest Twój rok. Ty musisz być w każdej sytuacji na pierwszym miejscu.

 

Jeszcze zawierzaj swoim mocom, kieruj optymizmem, a uniwersum ześle wraz z Twoim zaufaniem to, co nawet sobie nie wyobrażasz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

 

Z Wenus w Twoim znaku, sextilem Mars oraz Plutona masz przeogromne siły po swojej stronie. Trudne konstelacje na niebie właściwie nie mają na Ciebie wpływu lub stoisz pod gwiazd ochroną. Moce Twoich protektorów są wielkie i należy zaufać ich magicznym wpływom.

 

Połączeniem Wenus z Plutonem umożliwi ostatecznie pozbyć się niejasnych sytuacji, nieporozumień i złości, które się może w przeszłych miesiącach nazbierało. Prawda jak oliwa przecież zawsze wypływa do góry. Będziesz miał możliwość dotrzeć do sedna każdej sprawy. Mars oświetla Skorpiona komunikację. Jego aktywne działania sprawi, że będziesz mógł wyrazić z pewnością to, co myślisz i czujesz. Bardzo dobra faza na naukę, zdawanie egzaminów, pisanie czy zdobycie poparcia. Jesień sprzyja Skorpionom. Jednak Ty przy tym wszystkim nie zamykaj się w sobie.

 

 Będzie wiele zaproszeń, z których należy skorzystać. Wyjść do ludzi, pokazać się światu i przyjemnie spędzić czas nawet w barwach odchodzącego lata. Priorytetowe wykonujesz z zamkniętymi oczyma, decyzje, także rodzinne podejmujesz jasno i wyraziście..

 

Nieziemskie moce są przy Tobie. Nie akceptuj przy tym na wejścia w konfrontacje siły. Niech prawdziwe uczucia miłości pozwolą radować się z tego, co ma dla Ciebie największe znaczenie.

 

  

 

 

 


Strzelec 23.11.-21.12

 

Stojąc pod ciągłą kontrolą Saturna musisz uwzględniać powolne kroki do przodu, dyscyplinę i odpowiedzialności w czynach i słowach. Jowisz z Wagi razem ze Słońcem stoją na straży, aby wszystko przebiegło bardzo szczęśliwie, a miniony Nów Księżyca zaprowadzi Strzelca z pewnością do celu.

 

Kieruj się nadal realną rzeczywistością nie biegnąc za każdym pomysłem, który wpadnie Ci do głowy. Decyzje, bowiem muszą być stateczne, przypieczętowane Twoją możliwością wszelkiego rodzaju. Ryzyka nie są akceptowane, a nade wszystko potrzebujesz czasu. Zmiany już od poniedziałku mają charter bardzo optymistyczny i są balsamem na zranioną od dawna duszę. Nie bądź od razu rozczarowany, gdy coś się nie uda od razu.  Moce Jowisza są przeogromne i on pozwoli zrealizować dawno stworzone projekty. Gdy są w Twoim otoczeniu osoby niecierpliwe lub ciągle naciskające, zmuszające do rozstrzygnięć dystansuj się do tego, gdzie masz wrażenie, że dzieje się za szybko. Nic na siłę. Z Saturnem to nie przejdzie. Aby podjąć ostateczne decyzję postaw na rzeczowość i mądrość. Merkury już w piątek z Wagi podeśle jeszcze mnogość idei, propozycji współpracy czy kooperacji.

 

Cierpliwość trzeba znaleźć w sobie, a nie obarczać odpowiedzialnością za siebie innych. Ty masz swój żywot w swoich rękach. Nikt inny. Uwolnij się od uzależnień, historycznych metod i nieaktualnych wizji. W Twoim przypadku spełni się tylko to, co jest raz na zawsze niedwuznaczne.

 

 

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

 

Należąc także do znaków kardynalnych stoisz pod wpływem ciężkich konstelacji. Mars i Pluton-dwóch złoczyńców znajduje się w Twoim znaku i jesteś pod ich bezpośrednią energią.  

 

W tym tygodniu możesz oczekiwać już wszelkiego rodzaju walki, a to prowadzi do trudnych konfrontacji, którym należy sprostać. Nie pozwól się wciągnąć w wir jakiś wydarzeń, które mogą Ci zaszkodzić w jakikolwiek sposób. Ciemna siła, bowiem może ściągnąć Cię na dół, a to przecież nie jest Koziorożcom potrzebne. Już od poniedziałku stawiaj na spokój i opanowanie, nawet, gdy dookoła wiele informacji, sytuacji nie będzie ku temu sprzyjać. Kieruj się postulatami gwiazd znajdujących w Wadze; kooperacja, łączenie sił i alians zaprowadzi dalej niż upieranie przy zakurzonych, konserwatywnych metodach myślenia i działania.

 

Mars i Pluton dają przy okazji ogromne moce. Z jednej strony należy tym dobrem mądrze kierować, aby nie wystrzelić torpedy w tym kierunku, który przyda się w przyszłości...  Pozostań sobą, nawet, gdy inni Cię nie rozumieją, nie popierają i dziwią Twoim czynnościom. Tylko prawda, autentyczność i perspektywiczność pozwoli na zdobycie tego, co sobie zamierzysz z Plutonem. Tymczasem w miłości będzie działo się dużo przyjemnego. Wenus i Neptun pozwolą znaleźć wewnętrzny spokój, krąg ludzi, których kochasz i daj Ci poczucie bezpieczeństwa.  

 

Daty urodzonych 13.1-14.1 z kwadratem Urana musza szykować się na rewolucyjne przebudowy. Nie udzielaj aprobaty na wyprowadzanie Cię z równowagi. Tylko osobista kontrola i wiara w przyszłość może bezgranicznie chronić.

 

 

 

 

 

 

 

 Wodnik 21.1.-19.2

 

 Gdy dookoła konstelacje planet rozprzestrzeniają złe fluidy Wodnik stoi pod ochrona pięknych gwiazd, które z łatwością będą wskazywały dobre drogi. Z pozytywnym położeniem Jowisza, Saturna i Słońca jest pewność że nowe dni mogą być sympatyczne. Unikaj jednak chaosu, zajmowania się niepotrzebnie sprawami inny osób i powtarzaniem tego, co sieje niepewność. Harmonijna energia czyni Cię dzieckiem szczęścia nadchodzącego czasu, mimo, że Wenus jeszcze stoi w kwadracie nakazując stworzenie relacji, kooperacji, partnerstw wszelkiego rodzaju oraz miłości opartych na zaufaniu! Nie wszystkie Twoje pomysły mogą być akceptowane przez przyjaciół. Zostaw to. Nie każdy musi myśleć jak Wodni, a dobre rady i realne spojrzenie na sytuacje na pewno pozwoli opanować niejedno krytyczne uwarunkowanie.

 

Mając tak wiele możliwości, aby zrealizować plany trudno coś wybrać z wachlarza sprzyjających okoliczności. Poczekaj do piątku. Merkury już będzie w Wadze dając odpowiedzi nawet na trudne pytania. W pewnych sprawach przebijesz się i osiągniesz poparcie, ale uwzględnij przyszłość i stałość. Pozostań przy swoich ideach, nie rezygnuj za szybko z siebie. Jowisz jest Twoim protektorem od miesiąca i on sprezentuje Wodnikom przyjemne suweniry.

 

 

 

 

 

Ryba 20.2.-20.3

 

Gdy będziesz kierowała się nadal sercem ono zaprowadzi Ryby na odpowiednie drogi. Mars, Pluton i Wenus w pozytywnej konstelacji wyciągają w nowych dniach na powierzchnie to, co było od dawna ukrywane, a Ty będziesz mogła spożytkować korzystnie dla siebie. Kieruj się głosem wewnętrznym i słuchaj, co mówi Twój Neptun. On prowadzi na pewno do spełnienia osobistego i profesjonalnego.

 

Mars z Koziorożca zdecydowaną ręką nakreśla Twoje plany. Już wiesz jak i co chcesz osiągnąć akceptując objazdy. Powodzenie jest w Twoim zasięgu, ale krytyczne konstelacje dla wszystkich znaków ostrzegają przed pościgiem na oślep. Koncentruj swoje moce, przeanalizuj wszystko do końca i zmierz się odważnie ze swoim cieniem.

 

Bardzo pięknie, że zawsze dbasz o wszystkich, dookoła, ale w tym momencie należy pomyśleć o sobie i zadbać o przyszłość, która przekształca się dla wielu. Nie słuchaj innych, nie daj się namówić do odwetów, robienia kroku do tyłu czy zastraszyć przeciwnikom.

 

Dlaczego ma się nie udać? Dlatego, że inni w to nie wierzą? Twoja wiara wewnętrzna i zaufanie w przyszłość może wiele zdziałać, gdy uwzględnisz przesłanki rzeczywistości. Pluton i Mars czynią Cię bezkonkurencyjną. Odpowiednie słowa, nawet bardzo oryginalne strategie postępowania gwarantują; znajdziesz wyjścia z dowolnej sytuacji. Odwagi. Oczekujesz radykalnych zamian i popraw sytuacji materialnych.

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim pogodnego i spokojnego tygodnia.

 

 

 

 

 

Zapraszam na profesjonalne porady biznesowe i życiowe: Skype, mail albo prywatnie, telefon-Austria: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny: 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com   Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto).

 

 

 

Słońce w Wadze, 2.10.16 Wiedeń.

 

 

 

"Wybrać jedną z dróg oznaczało zrezygnować z innych." Coelho

 

Bild via Pixabay