Astrologiczna prognoza na tygodnia od 17.10.16 do 23.10.16.

 

 

"Nie można zmusić serca by wybierało rozsądnie. Samo podejmuje decyzje." (Trudi Canavan ).

 

 

Po znaczącej pełni Księżyca w Baranie przechodzimy do zmian i reorientacji. Konstelacje zaznaczają silne wpływ ogromnej planet energii zmuszającej nas do opuszczenia starych metod myślenia i działania. Kto świadomie wykorzysta potężną moc koniunkcji Marsa i Plutona w Koziorożcu ma prawo dokonać nawet cudów. Doceń siebie! Zaakceptuj , szukając przede wszystkim porozumienia i zgody z samym sobą! Tylko Ty masz w ręku swoje życie i swoim myśleniem, działaniem masz prawo decydować o swoim losie. Ja zapraszam na wysłuchanie nowego videa.

Baran- wystrzegaj się nieprzemyślnych decyzji oraz nadaktywności. Wszystko ma swój czas.

 

Byk-Twoje wyroki są ważne dla Ciebie oraz najbliższych. Wszystko ma swoje długotrwałe konsekwencje. Więcej zdecydowania!

 

Bliźniak- tydzień pełen niespodzianek, szczególnie w miłości. Podążanie za intuicją zapowiada szczęście zawodowe i prywatne.

 

Rak- zrezygnuj z prowokacji i konfliktów. Przeciwnik jest za wielki, a zbytnia emocjonalność może doprowadzić do ruiny. Wycofaj się.

 

Lew- doczekasz wspaniałej perspektywy profesjonalnej. W miłości otworzy się przed Tobą nowy rozdział miłosny.

 

Panna -zawodowo wysuwasz się do pierwszych szeregów. Wyznaczaj Ty; tempo, warunki i cele do osiągniecia! Nie pozwól sobą kierować.

 

Waga- radyklane zamiany! Oczekuj wiadomości, które przekształcą Twoje życie o 180 stopni. Zachowaj spokój w każdej sytuacji.

 

Skorpion-Dzięki Twojej dobrej strategii i wnikliwości myślenia znajdziesz odpowiednie argumenty, aby przekonać nawet największego przeciwnika.

 

Strzelec: Wenus w Twoim znaku przypomina o miłości, radości, zabawie i przyjemnościach. Skoncentruj uwagę na tych, których kochasz.

 

Koziorożec-z koniunkcją Marsa i Plutona w Twoim znaku możesz dokonać wielkiego i niemożliwego! Sprecyzuj swój cel! Nie wchodź w konflikty!

 

Wodnik- praca z ludźmi podobnie myślącymi da odpowiednie wyniki i efekty. Akceptuj, ze inni mają inne poglądy oraz spojrzenia na otaczający nas świat.

 

Ryba- Twoja koncentracja może jeszcze szwankować, ale stworzenie nowych idei jest światełkiem w tunelu.  Nie trzymaj się starego. Wybieraj nieznane drogi, pomysły oraz metody działania.

 

Wien, 16.10.16

Slonce w Wadze.