Jaki będzie tydzień dla wszystkich? Pełnia Księżyca w Baranie 16.10.16.

 

 

Nasze umysły są jak spadochrony – działają tylko, gdy są otwarte „ Thomas Dewer

 

 

 

 

 

Mam wielki respekt do astrologii, ale jeszcze większy do przeznaczenia, które jest nam przez niebo zsyłane. Na to nie mamy wpływu czy też na siły wyższe, które chciał czy nie chciał żądzą naszym życiem poddając ciągle doświadczeniom życiowym.

 

Nie, nie wszystko musi być przyjemnie. Może nawet brutalne i bolesne. Ale przecież wcześniej dostajemy sygnały w dniu codziennym, które sami zagłuszamy swoim rozumiem. Akceptacja tego, co nam daje los wcale nie jest łatwa. Z innej strony, gdy nie chcemy z nią się zgodzić grozi nam jeszcze więcej trudności. Wpływy planet, zrządzenia opatrzności zapisane nam już w horoskopie urodzeniowym nie da się przeskoczyć, zmienić, ominąć….

 

 Tylko nasza psychika, nastawieniem, zrozumieniem świata można sobie pomoc biorąc życie za rogi. Każdy przecież może sam wpłynąć na swoją dolę, myśli i przyszłość. Nikt inny. Ja czy ty sam.

 

 

 

 W nowych dniach października tematem głównym są partnerstwa wszelkiego rodzaju. Co ma przyszłość? Co moglibyśmy jeszcze zmienić. A które związki należy całkowicie skreślić, ponieważ dawno już się przeżyły?

 

Kolejne siedem dni napełnione jest żywą energia, która aż do burzliwej pełni Księżyca w Baranie 16.10.16 rozgrzewa się jeszcze bardziej do czerwoności.

 

Emocjonalna atmosfera może doprowadzić do eksplozji uczuć i wydarzeń. A w tym momencie nie da się wszystkiego kontrolować. Księżyc jeszcze mocniej uwypukla nasze odczucia. Ale zanim do tego dojdzie w poniedziałek, wtorek, środę jest jeszcze dobry moment z Merkurym przechodzącym Jowisza i Marsem w sextilu do Neptuna na wejście w lukratywne współprace, przyszłościowe rozmowy, układy czy kooperacje.

 

 

 

 

 

Aura zaufania, optymizmu i wiary w dzień następny usposobi wszystkich bardzo pozytywnie.

 

Znaki zodiaku: Waga, Wodnik, Strzelec, Lew, Brana, Bliźniak mają w tym momencie dobra rękę do interesów czy zakupów. Słuchaj się intuicji. Ona pozwoli kierować naszą mocą w odpowiednim kierunku.

 

Merkury, planeta komunikacji preferuje i namawia wszystkich w znaku Wagi do prowadzenie dialogu i obowiązku kulturalnej konwersacji.

 

„Jeśli nie czujesz się godny, żeby wyrosły ci skrzydła, nigdy nie oderwiesz się od ziemi.”  Nick Vujicic

 

 

 

 Od środy popołudnia sytuacje mogą się zmienić. Merkury i Mars w nerwowej konstelacji przynoszą już nie tylko zdenerwowanie, agresję i kłotnie na każdej stronie. Nie trzeba większych powodów, aby z igły zrobić widły, a negatywne tendencje aż do niedzieli niestety nabierają jeszcze bardziej swoich złych mocy i dynamizmu. Piątek, sobota, niedziela ( pełnia Księżyca) Słońce na przeciw Urana jest konstelacją wołającą o niezależność, indywidualność(!).. i niebezpieczeństwa terroru czy zamachów wszelkiego rodzaju. Zanim stracisz nerwy pomyśl, że może być jeszcze gorzej.

 

Nadchodzący czas jest nie tylko najtrudniejszy w tym miesiącu, ale także w całym roku 2016.

 

 Dlatego nie należy się śpieszyć, ale uważać, koncentrować i zrezygnować z miejsc czy towarzystwa ludzi, gdzie czujesz się jakoś dziwnie, że coś tu się nie zgadza Tu dobrze byłoby, aby każdy liczył na nieoczekiwane wydarzenia.. Największym wyzwaniem będzie odnaleźć w sobie cierpliwość i spokój. Radykalne zmiany dookoła pełni Księżyca 16.10.16 są już nam pisane.

 

Spróbuj wykorzystać swój sposób myślenia, który zależy od tego czy będziesz tylko filozofował, czy pozwolisz na prowokację lub ostatecznie zmniejsz zdanie i wybierzesz wspólne drogi rozwoju i budowy..

 

Jowisz znajdujący się w Wadze przypomina o autentycznych partnerstwach i prawdzie…chociaż jak wiemy z mitologii w rzeczywistości on sam wcale nie był wzorem związku, ale miał swoje towarzyszki życia nie tylko w niebie, ale i na ziemi. Oczywiście jednocześnie kilka na raz....

 

Mars będzie napędzał w Koziorożcu do zdyscyplinowanego zdobywania celów, aby uchwycić sens i konsekwentne wykonanie danych myśli.

 

 

Kto pragnie zrealizować do końca października swoje plany powinien pamiętać o kompromisach, myślenie i komunikacje zharmonizować opierając na realiach życia.

Kto zaś chce, aby decyzje wypadły na jego korzyść powinien wcześniej zastanowić się, CO MOŻESZ oddać-iść na kompromis, aby OBIE strony były zadowolone.

Pełnia Księżyca odbywa się przy Uranie, dlatego należy już spodziewać się nie tylko radyklanych zmian, jak również, na przykład nagłych zerwań, separacji, rozstań czy innych załamań.

Mars stojący koło Plutona w Koziorożcu to ogromna, ale zarazem bardzo dramatyczna konstelacja. Z tej pozytywnej strony energię obu planet można wykorzystać do rozwiązania nie tylko danego problemy, ale nawet rozsupłania Węzła Gordyjskiego z gigantyczną odwagą.

Najważniejsze pozostań przy sobie kontrolując swoją energię, nie oddając odpowiedzialności innym za siebie lub wsuwając innym za siebie.

W tych dniach możemy już doczekać się początków niszczenia wiar, idei, pomysłów, systemów, które nie sprawdzają się w realu. Ale z hukiem i w znaczeniu doświadczeń sił wyższych.

„Ważne, że żyjesz w zgodzie ze sobą, nikogo nie udajesz i przed niczym nie uciekasz. Kiedy jesteś świadomie sobą i kochasz ten stan – jesteś szczęśliwy.” Beata Pawlikowska

 

Pełnia Księżyca to zakończenia, a zakończenia to nowe początki..

Nowe będzie konkretyzowało się w listopadzie i grudniu. To jest odpowiednia pora na definiowanie odmiennych planów. Miej swój cel przed oczyma nie działając przy tym siłą lub manipulacją, przymusem.

Słońce w Wadze nawiązuje do postaw harmonii i dyplomacji, a spokoju należy szukać w sobie, a nie w rezonansach konfliktu. Kto wytrzyma trudną atmosferę i będzie potrafił z głową stawić się naprzeciw wyzwaniom ma szansę wykorzystać potężną władzę gwiazd.

W środku wulkany siedzą znaki kardynalne; Koziorożec, Baran, Waga i Rak oraz inne osoby mające połączenia planet z tymi znakami w horoskopach.

 

 

 

Ja życzę wszystkim spokoju i rozwagi w wyborze nowych dróg życiowych, a to czeka nas po pełni Księżyca.

 

 

 

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku oraz video ze względu na sprawy prywatne ukaże się za tydzień lub dwa.  Porady telefoniczne od poniedziałku wieczorem.

 

 

Dziękuje, pozdrawiam.

9.10.16, Słońce w Wadze.

Polska.

„Człowiek upada i się podnosi. Jedni nazywają to gimnastyką, inni sensem życia.” Sławomir Kuligowski

Bild via Pixabay.