Astrologiczna prognoza na październik 2016.

 

 

„W pogoni za szczęściem wszyscy mamy równe szanse." (P. Coelho)

Astrologiczna prognoza na październik 2017.  Konstelacje tygodnia od 3.10.16 do 9.10.16. Wpływy szczęśliwego Jowisza na poszczególne znaki zodiaku od 9.9.16  do 10.10.2017;  Baran, Byk, Bliźniak, Rak, Lew, Panna, Waga(następne znaki w kolejnym video .). 

Zapraszam na część 2 video; Wpływy szczęśliwego Jowisza na poszczególne znaki zodiaku od 9.9.16  do 10.10.2017;  Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryba.

Kosmiczny plan na październik:

 

        "Jedna zmiana przygotowuje drugą. Niccolo Machiavelli "

 

 

W nowym miesiącu październiku będzie się bardzo dużo działo a uaktywnianie kwadratu Plutona z Uranem przez Słońce, Merkurego i Marsa mówi o radykalnych, niespodziewanych, gwałtownych zmianach związanych z transformacją aktualnego czasu. Także kolejny miesiąc będzie miał podobną atmosferę. Sytuacje wymagają od wszystkich przede wszystkim spokoju i nie próbowaniu osiągniecia czegoś siłą, przemocą czy też manipulacją.

 

1.10.16 Nów Księżyca w znaku Wagi, jako optymistyczny i przyjazny dzień do tworzenia nowych planów na przyszłość.

4.10.16 Słońce w sextilu do Saturna- dobry dzień na zdyscyplinowane wykonanie lub zgłębienie, jakiegoś projektu ze szczegółami.

5.10.16 Wenus sextil Pluto faza wielkich pasji, namiętności, fascynacji oraz miłości. Możliwość oczarowania lub dar przekonania kogoś do osiągniecia swojego sukcesu, ale z tendencją kontroli, opanowania kogoś/czegoś.

5.10.16 Mars kwadrat Jowisza (ryzyko, bezmyślność) zbytnia pewnością siebie, za wysokimi roszczeniami czy przesadnymi żądaniami bez miary możesz doczekać fiaska czy też nieoczekiwanego skreślenia danych projektów.

7.1.16 Słońce kwadrat Pluton- dzień radykalnych zmian, skłonność przeforsowania czegoś gwałtem, siłą, przemocą. Aspekt niebezpieczeństwa. Pożegnanie, zamkniecie ze starym. Działanie przeznaczenia.

7.10.16 Merkury przechodzi do Wagi gdzie będzie starał się z ostrożnością omijać konflikty dążąc do porozumienia miedzy ludźmi.

11.10.16 Merkury koniunkcja Jowisz najlepszy dzień na rozmowy, ważne podpisy, tworzenie przyszłościowych planów czy wybranie się w podróże. Wspaniały dzień na rozmowy kwalifikacyjne lub egzaminy.

13.10.16 Merkury w kwadracie do Marsa- orientacja kłótni, niezgody, wypadków, zerwania układów. ..Nerwowość, bark opanowania. Uwaga w ruchu komunikacji wszelkiego rodzaju.

 

 

"Zasadę, na mocy, której każda zmiana, jeśli jest korzystna, zostaje zachowana, nazwałem "doborem naturalnym", by wskazać na jej stosunek do doboru przeprowadzonego przez człowieka. Charles Darwin.

 

 

 

15.10.16 Słońce opozycja Uranus -nagle, nieoczekiwane trudności, modyfikacje, aspekt niepewności. Nie dobry dzień na podejmowanie trwałych decyzji, chyba, że jest to rezygnacja..

 

16.10.16 Niebezpieczna pełnia Księżyca w znaku Barana, gdzie Księżyc stojąc już koło Urana przynosi niepokoje i niepewności.

16.10.16 Merkury kwadrat Pluton- zła ocena swoich możliwości, próby zdominowania innych przemocą.  Konfrontacja z prze-znaczeniowymi uwarunkowaniami.

18.10.16 Wenus przechodzi do Strzelca pragnąc rozwoju, inspiracji oraz przemiany w partnerstwach rożnego typu.

19.10.16 Mars koniunkcja Pluton w Koziorożcu- bardzo dramatyczna konstelacja dominacji, która przemocą przeforsowuje swoje racje. Diametralnie zmiany działania metod, strategii lub konieczność dostosowania się do narzuconych z góry restrykcji! Aspekt koszmaru.

 

 

"Zmiana osobowości wymaga ciągłej walki z samym sobą, bo w człowieku kłócą się dwa uczucia: determinacja, by zmienić skórę i pragnienie pozostania we własnej. Gabriel Garcia Marquez "

 

 

 

23.10.16 Słońce przechodzi do znaku intensywnego Skropiona przypominając nam, że wszystko mija, a życie składa się z narodziny, śmierci, przywitań, pożegnań, dnia i nocy... Od tego momentu będą omawiane tematy, które wcześniej były chętnie ukrywane czy zamiatanie pod dywan. Podjęte w tym czasie decyduje są nieodwracalne.

26.10.16  Wenus sextil Jowisz, gdy małe szczęście spotyka się z wielkim szczęściem możemy prognozować bardzo szczęśliwą fazę.  Świetny czas na rozmowy, spotkana towarzyskie oraz kulturalne, harmonia, spełnienie marzenia, stworzenie harmonii w partnerstwach, zapoznanie lub zaprzyjaźnienie się z kimś. Ekspansja oraz inspirujące momenty dla artystów. Pomoc protektorów.

 

29.10.16 Mars kwadrat Uran- zbyt szybkie, nieprzemyślne, niecierpliwie czynności i zachowania. Tendencja wypadków, katastrof, skreślenie planów, nagle straty. Zdenerwowanie przez reformy. Sytuacja kryzysu.

30.10.16 Nów Księżyca w znaku Skropiona w koniunkcji do Merkurego i w trygonie do Neptuna pozwoli nam opuścić stare struktury, przejść transformację i rozpocząć nowe. Księżyc w Skorpionie przywołuje przeszłość, przerabia ją i daje sygnał do budowania od podstaw.

 

"Wszyscy się zmieniamy, a zmiana przychodzi niczym lekki wietrzyk poruszający zasłonami o brzasku dnia, jak ulotny zapach polnych kwiatów ukrytych w trawie. Zdarza się, że niekiedy odczuwają wtedy niewielki ból - myślą wtedy najczęściej, że złapali katar, albo też czują lekką odrazę na myśl o tym, co wczoraj było jeszcze dla nich najukochańsze. John Steinbeck "

 

 

 

 

Miesiąc październik będzie wymagał od każdego bardzo dużo energii. Nastaw się na przeobrażenia i modyfikacje. Partnerstwa, układy, koalicje stoją przed radyklanymi metamorfozami. Karty będą zupełnie inaczej rozdane i aby wejść w „nowe” planety będą zamykać te relacje, które są bez przyszłości. Mnogość bardzo dynamicznych, a nawet niebezpiecznych sytuacji, wypadów, nagłych przeobrażeń jest zwiększona. Dlatego należy zadbać o siebie, swoich bliskich i szukać przede wszystkich wyregulowania normalnego trybu życia. Od 6.10.16 do końca października należy nie polecam żadnych ryzykownych działań. Do 23.10.16 protegowane są znaki powietrza i ognia, od 23.10.16 znaki zodiaku wody i ziemi. Znaki kardynalne, szczególnie drugiej dekady powinny przygotować się na zwroty nawet o 180 stopni.

 

 

Ja życzę wszystkim spokoju i radości serca!

Pozdrawiam.

Honorata Nothdurfter

 

5.10.16, Słońce w Wadze.

Wiedeń.

 

 

"Czasem pomaga zmiana imienia, czasem zmiana miejsca. Talmud ".

Bild via Pixabay.