Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 7.11. 16 do 13.11.16.

 

 

"Filozofia danego człowieka wyraża się najlepiej nie w słowach, ale w wyborach, jakich on dokonuje." Eleanor Roosevelt.

 

 

Konstelacje tygodnia:

 

W poniedziałek Słońce ustawi się w sextilu do Plutona. Mars przechodzi do znaku Wodnika 9.11.16. Wenus opuszcza Strzelca wchodząc do znaku Koziorożca w sobotę. W tym samym dniu Merkury planeta komunikacji zmienia swoją pozycję przechodząc do znaku Strzelca. W niedzielę rozpoczyna się pełnia Księżyca w znaku Byka wieczorem tworząc sextil do Neptuna i w poniedziałek kwadrat do Marsa.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

 

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów….itp.

 

-wtorek 8.11.16 od godziny 14; 56 do godziny 22; 46.

 

-piątek 11.11.16 od godziny 0; 17 do godziny 2; 46

 

-sobota 12.11.16 od godziny 13; 46 do 13.11.16 godziny 3; 26

 

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

 

"Nie lękajcie się iść powoli; bójcie tylko stać w miejscu.” Przysłowie chińskie.

 

 

 

 

Kolejny tydzień ujęty jest w horoskopie miesiąca listopada 2016.

 

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

"Daj światu to, co masz najlepszego i to najlepsze wróci do Ciebie." Madeline Bridges.

 

 

Baran 21.3-20.4

 

 Z Uranem za pan brat w Twoim znaku optymizm, zainteresowanie i radość życia nie opuszcza Cię.

 

Pozwalasz nie tylko sobie, ale również innym odczuć, jakie masz dobre serce, świetny nastój i wiarę, że w końcu wszystko może się udać.

 

Dla tych Baranów, których Słońce stoi w kwadracie do Plutona można by napisać, aby unikali kłótni, stresu i na siłę stawianie na swoim. Pluton nie znosi absolutnie sprzeciwu i nie ma, co rzucać się z szabelką na czołgi.

 

W nowym tygodniu przejście Merkurego do Strzelca można już uczcić głośnym okrzykiem radości. Zawodowo wysuwasz się na pierwsze pozycje. Propozycje, układy i rozmowy stoją już przez kolejne tygodnie tylko pod dobrą gwiazdą. Wielka porcje energii otrzymujesz od swojego patrona Marsa. Jego pozycja z Wodnika zmienia Cię niesamowicie.

 

 Świetnie idee, jeszcze lepsze strategie, pewność czynności czyni z Baran mistrzem nad mistrzami. Bądź przygotowany nie tylko na pochwały.  Konstelacje planet namawiają Cię do wykorzystania tak dobrych układów przede wszystkim w kwestii profesjonalnej. Nie jesteś do zatrzymania! Twoje pomysły akceptowane są jednogłośnie przez otoczenie.  Pozostań cierpliwy, wyrozumiały i sprawiedliwy. Saturn w trygonie stawia na dyscyplinę, pilność oraz ciągłość w działaniu.

 

 Bardzo dobry tydzień przed Tobą!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Byk 21.4-20.5

 

Ze Słońcem w opozycji może człowiek nie czuje się najlepiej, jednak siła Plutona i Marsa w trygonie otacza Cię magiczna aurą, której nikt nie może się oprzeć. Przyciągasz wzroki z otoczenia. Podziw, szacunek i uznanie napawa Byka wewnętrznym zadowoleniem wiedząc, że zbliżająca się pełnia Księżyca w Twoim znaku będzie szukać zabezpieczeń na długą przyszłość. Zmierzaj dalej wybraną przez siebie drogą.  Ustawiająca się Wenus w Koziorożcu będzie naprawiać budżety domowe, sytuacje partnerskie wszelkiego rodzaju dając pewność, że to, co masz pozostanie przy Tobie na stałe.  Nie krytykuj tylko przy okazji otoczenia. Mars z Wodniak może namawiać do dziwnych czynów, które potem możesz pożałować myśląc głośno w nocy. Drobnostki niech nie nabawiają Cię strachem. W końcu ani Ty, ani nikt inny nie jest idealny.

 

Przez całe siedem dni spróbuj pozostać w dialogu z otoczeniem. Mimo, że Merkury w Skorpionie dąsa się i nęka. Prawda ma wypływać na powierzchnię. Nie ma przecież spraw, które musisz przed światem ukrywać.  Wszelkie problemy zostaną niebawem opanowane. Z sextilem Neptuna od razu wyczuwasz, kto jest Twoim wrogiem, a kto przyjacielem. Pozostań sobą szykując się do pełni Księżyca. Życzenia się spełniają. Jeszcze trzeba w nie tylko naprawdę wierzyć!

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5-21.6

 

Z trygonem Jowisza masz nie tylko sobie, ale również innym przekazywać radość życia, lekkość i zadowolenie ze swojego istnienia. W każdej sytuacji i pozycji razem z planetą szczęścia będziesz mógł odnaleźć swoje miejsce. Zawodowo już wkrótce można prognozować ogromne powodzenia. Twoja pewność siebie również wzrasta. Już wiesz, że Twoje kwalifikacje i wiedza są tym, na czym można budować bezpieczną przyszłość. Jeszcze pilnuje Bliźniaka Saturn z naprzeciwka. On wymaga nie tylko poświecenia, ale i kontroli wszystkich szczegółów.  

 

Dobrej energii w nowych dniach nie zabraknie! Ustawiający się Mars w trygonie nie pozwoli długo siedzieć na miejscu. Wszystkie Bliźniaki będą dążyć z gwiazdą energii do zdobycia tego, co wymyślą i zaplanują.

 

Z Merkurym naprzeciw od środy należy jednak zwracać uwagę na komunikację. Raz chce, raz nie, a potem się zastanawia… Stwórz dobry plan, bądź gotowy się odważyć! Zaufanie i wiara w swoje moce menadżeruje prostą drogą do złotych interesów.  

 

Neptun stojący w kwadracie szarpie nerwy urodzonym w końcu pierwszej dekady. Sprawdzaj wszystko dwa albo trzy razy. Błędy zrobione razem z tą planetą mogą, bowiem prowadzić do chaosu bez wyjścia z trudnych labiryntów. Więcej koncentracji.

 

 

 

 

 

Rak 22.6.-22.7.

 

Przyciągając do siebie ostatnio tylko troski innych ludzi, a może i biednego, samotnego psa, albo kota, zmartwienia sąsiada lub najbliższej przyjaciółki wzrastasz z opozycją Plutona do roli mediatora. Tak, kłopoty innych nikomu nie pomagają, ale to Ty rozświetlasz dookoła aurę bezpieczeństwa, ciepła rodzinnego i stabilności… A tego każdemu jest potrzeba.

 

Razem z aktualnym trygonem Słońca i Merkurego dobrze byłoby zająć się swoimi sprawami. Miesiąc, bowiem jest najlepszy w roku, aby opanować nawet najtrudniejsze sytuacje. Budując swoje życie na solidnym fundamencie jest pewność-droga Raka, mimo, że nieusłana różami nie pominie szczęścia i zadowolenia.

 

W nowym tygodniu Wenus ustawi się naprzeciw. To to już znak dla samotnych, że ich synglowy czas dobiega końca! Rozejrzyj się ze spokojem. Mars wychodzi także z opozycji. Z Księżycem w Rybach wyczujesz od raz, co zsyła Ci przeznaczenie prosto z rąk nieba.

 

Nawet, gdy nie wiesz jeszcze, co zrobić z boskimi trogonami wyślij życzenia do gwiazdy, by spełniły Twoje pragnienia. Poza tym otwórz się na nowych ludzi, nieznane Ci doświadczenia oraz przeżycia. Jowisz i Pluton może ograniczają pewne kwestie, ale inne konstelacje planet wyrównają to, dając w zamian niepowtarzalne momenty.

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

 

 Z sextilem Jowisza i trygonem Saturna zdobędziesz bez większego wysiłku wszystko, co tylko zapragniesz.

 

Nie potrzeba, więc słuchać Marsa z naprzeciwka… który z Wodnika będzie stawiał Cię w trudnych, nagłych sytuacjach, gdzie niemożliwe jest kierować się rozsądkiem.

 

 Nie warto zwracać uwagę na zaczepki, a Ty sam nie potrzebujesz potwierdzenia w innych. Twoja słoneczna aura przyciągnie znakomite indywidualności. Z łatwością poradzisz sobie z zazdrością, plotkami czy innymi nieprzyjemnymi uwarunkowaniami..

 

Wykaż się dojrzałością, mądrością oraz spokojem. I tak tym, którzy chcą Twojego upadku nie uda się podstawić Ci nogi. Pierwsza dekada urodzonych powinna dodatkowo już od poniedziałku zwrócić uwagę na zdrowie. Nie, lecz się sam, ale skorzystaj z pomocy profesjonalisty.

 

Jowisz, Uran i Wenus do końca tygodnia ochraniają Cię przed burzą z błyskawicami. Nie wykonuj tylko swoich powinności. Dobrze jest czasami pomyśleć o relaksie, odpoczynku i poświeceniu czasu osobom, które kochasz.

 

Profesjonalnie możesz usłyszeć głosy niezadowolenia. Słońce w kwadracie przyczepi się, gdy zauważy nieścisłości. Zdystansuj się do problemów, które Lwa nie dotyczą. Wybierając nowe, niekonwencjonalne drogi do przyszłości masz w ręku świetne karty do wygrania! Nie musisz słuchać czyiś rozkazów. Stawiaj granice tam gdzie potrzeba.

 

 

 

 

 

 

 

Panna 24.8-23.9

 

Pozycja Słońca i Merkurego ze Skorpiona razem z trygonem Plutona czyni z Panny osobę nie tylko bardzo odpowiedzialną. Otoczenie odbiera pozytywnie Twój wewnętrzny balans chętnie korzystając z Twojego doświadczenia oraz atmosfery spokoju.

 

Czy to w pracy czy prywatnie ludzie przebywają chętnie w Twoim towarzystwie. Patrząc z ostrożnością do przyszłości dajesz innym sygnał, że z odwagą można zdobyć to, co sobie każdy zamyśli.

 

Twoja siła i potrzeba stabilności umożliwi także w nowych dniach przebić się do przodu czy to w kwestiach osobistych czy też profesjonalnych. Wykorzystaj jeszcze miejsce Twojego patrona, Merkurego. Razem z nim nic nie może wyjść źle. A z Plutonem i Marsem w trygonie może nawet trzeba zatrzymywać Cię w biegach po zwycięstwa.

 

 Wiarą w siebie i jasnością postawionych sobie zadań zdobędziesz z łatwością wszystkie założenia. W miłości może jeszcze nie wiele do końca wiadomo, jednak przejście Wenus do Koziorożca i jej ustawienie się w boskim trygonie w szybkim tempie wskaże miejsca przeznaczenia. Marzenia mogą być prawdą. Odważ się sięgnąć po szczęście przekazywane Ci przez gwiazdy!

 

 

 

 

 

 

 

Waga 23.8-22.9

 

Mars i Pluton jeszcze w kwadracie stwarzają trudne atmosfery, gdzie raz po raz czujesz się czemuś winna, co w sumie od Ciebie nie jest zależne. Ciągle pędząc za wewnętrzną harmonią nie uzależniaj jej od postaw osób siedzących naprzeciw. Czasami tak jest, że nie wychodzi nam wszystko jak należy, ale nie trzeba się przy tej okazji czuć się współwinnym.

 

Wszystkie, co się dzieje dookoła ma swój wyższy sens, a Twoim zadanie jest wskazywanie innym zrozumienia, pokoju i dyplomacji. Otoczenie uznaje Twoje zaangażowania. Jesteś podziwiania, kochana i uznana w tej formie oryginalnej. Nie musisz się dla kogoś innego przemieniać.

 

 Z Marsem i Merkurym już w pozytywnym położeniu od końca tygodnia powraca Twoja siła, dar przekonywania i błyskotliwa elokwencja. Z Jowiszem w Twoim znaku należy podejmować decyzje kierowane sercem. Rób to automatycznie. Nie powracając na drogi, z których przychodzisz. Te z przeszłości. Gdy potrzebujesz pomocy nie łykaj w samotności problemów, lecz szukaj wsparcia u osób, którym ufasz. Dobrze jest już pod koniec siedmiu dni zabezpieczyć się na przyszłość. Pełnia Księżyca przypomni o sprawach, które mogą nadejść, a pewności przecież stuprocentowej nie podaje się nikomu na tacy. Miej to na każdym poziomie życia na uwadze.

 

Ufając w siebie oraz dzień następny otrzymasz od gwiazd siły, aby zdobyć wysoko postawione sobie cele. Pozwól niech Jowisz obdaruje Cię szczęściem. Nie odrzucaj i nie odsuwaj się od spełnienia osobistego. Czas szybko mija i na drugą szasnę pewnie trzeba będzie długo czekać. Bądź odważna. Planety starannie troszczą się o Ciebie. Przedstawiaj się bardziej pewna! To musi być do jesieni 2017 na pamięć wyuczone!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

 

Otoczka Twojej postaci ze Słońcem i Merkurym w Twoim znaku oraz sextilem Plutona pozwala nie tylko oczarować innych, ale również postawić na swoim, zdobyć upragnione cele i podążać drogą przeznaczenia.

 

Od środy, już dla pierwszej dekady urodzonych może się nieco zmienić, gdy Mars przejdzie do Wodnika. Nie wkraczaj lepiej w konflikty z innymi. Na dłuższą metę nie będzie się to z kwadratem Marsa opłacać. Zawodowo możesz osiągnąć niecodzienne wyniki, niestety nie będzie to spacerek po łące. Wymagane są od Ciebie porządne wiadomości, przygotowania detali i dar przekonywania. Z resztą Twoja aura już sobie poradzić.

 

 Najważniejsze abyś potrafił wykorzystać swoje wrodzone umiejętności, dodatkowo wierzyć w siebie i nie sięgając pamięcią w przeszłości. To, co było należy zapomnieć i wybierać drogi do przyszłości. Inne, jaśniejsze i bardziej stabilne. Już Wenus w Koziorożcu pomoże wyselekcjonować Skorpionom to, co da zabezpieczenia na każdy dzień kolejny.

 

Nie obawiaj się nowych postawionych zadań, a będzie ich bardzo wiele. Czyniąc wszystko z ogromnym zaangażowaniem serca zdobędziesz koronę zwycięscy. To już masz przecież wpisane w horoskop urodzeniowy. Walcz o siebie! Słońce, Merkury i Twój patron Pluton nie opusza w żadnej minucie. Konkurencja, przeciwnicy mogą być zlikwidowani z horyzontów, a Ty w tym czasie razem z Wenus spędzisz wiele miłego czasu z osobą bliską serca. Zdystansuj się w konfliktach. Gdy brakuje energii myśl o wypoczynku!

 

 

 


Strzelec 23.11.-21.12

 

Walcząc ciągle o sprawiedliwości dla innych przedstawiasz się często, jako wojownik wchodząc w różne sytuacje, które nie sprzyjają Twoim zamierzeniom. Suwerenność jest dla Strzelca ważna, a do pokoju ma prawo każdy na tym świecie. Jednak czas już najwyższy pomyśleć o sobie drogi Strzelcu.

 

Gdy Saturn od dłuższego czasu patrzy krzywo na Ciebie zaangażowania w sprawy innych powodują, że Twoje pozycje mogą być ograniczone. Optymizm rozwiał wiatr, wiara w przyszłość odfrunęła w przestworza. To dobrze, że od środy wchodzi Merkury do Twojego znaku, abyś nabrał ochoty na własne powodzenia!

 

Aby pomóc innym należy najpierw siebie postawić na pierwszych pozycjach. Co dajesz innym wraca-ale nie zawsze w tych momentach, gdy tego oczekujemy. Nie przesadzaj z pełnym planem w kalendarzu, nie łap sześć srok za ogon, ale wyznacz jeden główny cel, który musisz zdobyć krocząc nawet objazdami!

 

Gdy miłość jeszcze do końca tygodnia kwitnie, a zainteresowanych jest więcej niż interesów pomyśl o nowych, zawodowych kontaktach. Mars z Wodnika doda już od środy potężne energie, abyś zaszedł tam, gdzie tylko Ci potrzeba. Mając swój scenariusz przed oczyma zrób wszystko, aby sprostać wszelkim wyzwanym. Niech inni również sami siebie zmotywują. Ty przeznacz swoją cenną energię tylko sobie, bowiem nadchodzi czas, gdzie możesz zdobyć więcej niż sobie wyobrażasz! Uda się wszystko. Dzięki osobistej pracy Strzelca. Jest pewność, że do schyłku nowego miesiąca otrzymasz to, na czym tak bardzo Ci zależy!  

 

 

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

 

Zawodowo możesz już się przygotować na bardzo ważne wydarzenia. Z Plutonem w Twoim znaku i Słońcem w Skorpionie przekonasz jednym słowem każdego przeciwnika. Nie ma mowy o walce z konkurencją. Raczej ona sama szybko znika, gdy przedstawiasz swój konkretny, zdecydowany plan. Reprezentując innym swoją sumienność i obowiązkowość wielu chętnie skorzysta z Twojego doświadczenia. Nowe możliwości pojawiają się przede wszystkim w pracy, gdy to ogarniesz będzie można razem z Wenus w Twoim znaku przeznaczyć dużo czasu dla miłości.  

 

Partnerstwa do tej pory niedostrzegane nabiorą nagle ogromnej wagi. W otoczeniu znajduje się jakaś postać, która bez przerwy czeka. Nie chowaj się wiec już po kątach, nie trzymaj na tradycyjnych, nieaktualnych wyobrażeniach. Sztywne plany muszą być zlikwidowane, a na ich miejsca wprowadzaj odważne innowacje oraz zmiany.

 

Intensywne spotkania, poznane osoby nie będą zawracać głowy i zabierać czasu, ale wprowadzą w Twoje życie pozytywną energię. Trygon Węzła Księżycowego i tak gwarantuje, że jest Koziorożcom osobę przeznaczoną spotkać. Nie ma, co więc się ukrywać. Wychodź odważnie na spotkanie szczęścia!

 

Gdy Jowisz i Uran hamują, pozwól planecie szczęścia realizować Twoje marzenia. Pewność siebie połączona z wyczuciem Neptuna akceptuje momenty relaksu i zastanowienia. Czas płynie i dobrze poświecić więcej na normalne życie prywatne.

 

 

 

 

 

 

 

 Wodnik 21.1.-19.2

 

Z kwadratem Słońca i Merkurego pewnie czujesz się niekomfortowo. Gwiazdy stawiają wiele zadań na Twojej drodze, które należałoby od razu rozwiązać. Gdy zwlekasz, zastanawiasz się, a w środku denerwujesz nadchodzi Mars do Twojego domu. Aby rozsupłać niejasności, zadecydować i przejść z trygonem Jowisza do lepszego życia!

 

Tęsknota za spokojem, beztroską oraz szczęście będzie niedługo zrealizowana. Wyłuskaj jeszcze z siebie swoją oryginalność, barwność spojrzenia i wiarę w dzień kolejny. Kto potrzebuje jeszcze więcej pewności musi słuchać serca. Okazania prawdziwych uczuć nie musi być udręką. Postaw na swoją rodzinę, najbliższych oraz tych, którzy zawsze stoją przy Tobie. Dodatkowa reorganizacja, sumienne planowanie załatwia z gracją wszystkie punkty Twojego scenariusza, tak jak potrzeba.

 

Nowe moce zapewnione przez gwiazdę energii poprawią Twoje czynności w bardziej pewne i więcej oddane danej sprawie. Merkury ze Strzelca od soboty podpowie, z kim wejść w intersujące układy. Nie obawiaj się przeinaczeń programu. Najważniejsze, że ostatecznie Ty robisz najlepsze wyniki!

 

Jowisz załagodzi małe nieścisłości. Koncentruj się na sobie nie tracąc po drodze wartościowej energii.

 

 

 

 

 

Ryba 20.2.-20.3

 

 Trygon Słońca i Merkurego jeszcze do końca tygodnia należy wykorzystać w swoich najważniejszych założeniach. Gdy Twoja pogoda ducha ciągle się rozpromienia, przechodząca Wenus do Koziorożca stawia na Twojej drodze ludzi, którzy nie tylko chętnie na moment będą przy Tobie.

 

Już od zaraz możesz liczyć na poprawy wszelkich układów partnerskich, gospodarczych oraz sytuacji w domu. Panująca atmosfera dookoła umożliwi zrozumienie własnych problemów oraz innych. Na wszystko, bowiem są przeciw- środki. Niestety tylko trzeba ich długo szukać.

 

Początek tygodnia z sextilem Słońca i Plutona można już nazwać prawie magicznym. Może otrzymasz brakujące informacje, może długo oczekiwane wiadomości… w każdym bądź razie nagle poczujesz się ogromnie silna!

 

Gdy Saturn w kwadracie dla drugiej dekady urodzonych zabiera potrzebne wysoko emocjonalne uczucia, od środy może już z wiarą w sercu oczekiwać zmian przede wszystkim na stopie profesjonalnej. Dobrze jest do piątku załatwić wszelkie sprawy związane z komunikacją. Merkury następnie ustawi się w kwadracie nie dając szansy na szybkie dogadanie. Podejmuj decyzje teraz! Nie czekaj na inne czasy. Ryzyko się nie opłaca, ale zabezpieczaj się na długą przyszłości. Czas jest doskonały na tworzenie przyszłościowych planów! Pozostań w realu.

 

 

 

.

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim dobrego czasu i nastrojowej, bezdeszczowej jesieni! Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

Zapraszam na profesjonalne porady biznesowe i życiowe: Skype, mail albo prywatnie, telefon-Austria/Polska: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny: 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com   Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto).

 

 

 

Słońce w Skorpionie 5.11.16.

 

"Każdy człowiek przyjmuje granice swojego punktu widzenia za granice wszechświata." Arthur Schopenhauer.

 

 

Bild via Pixabay.