Listopad 2016

Kosmiczny plan na listopad 2016.

“Czas i zdrowie to dwa cenne skarby, których nie rozpoznajemy i nie doceniamy dopóki się nie wyczerpią.”
Denis Waitley

 

 

 

9.11.16 Mars przechodzi do znaku Wodnika, gdzie rozpoczyna walkę o wolność i niezależność szukając synergii, aby osiągnąć wspólnie wyznaczone cele. Dobra pozycja planety do działania dla znaków powietrza i ognia.

 

12.11.16 Wenus przechodzi do Koziorożca nadając stały, bezpieczny i odpowiedzialny ton w związkach wszelkiego rodzaju.

 

12.11.16 Merkury planeta komunikacji przechodzi do Strzelca szukając nowych wizji, celów, pomysłów i sensów życia.

 

 14.11.16 Pełnia Księżyca na osi Byk/ Skorpion z pozytywną energią kierując nas do poszukiwania miejsc radości i szczęścia, zabezpieczania gospodarczo -materialnego i różnorodnych przeróbek sfer życia dążąc do likwidowania utrudnień i kłopotów.

 

20.11.16 Neptun wyrusza w bieg prosty.

 

 

 

Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.” Maria Von Eschebach.

 

 

 

21.11.16 Słońce przechodzi do optymistycznego Strzelca sygnalizując czas poznawania i zrozumienia siebie. Warto od tego momentu pomyśleć o planowaniu, np. nauki, kursów, podroży lub innych aktywności pamiętając o ustalonym wcześniej celu.

 

24.11.16 Jowisz ustawia się w kwadracie do Plutona poruszając tematy z przeszłości wymagające przemian, nawet gdyby były związane ze strachem, wiarą, życiowymi priorytetami towarzyszącym nam do tej pory.

 

29.11.16 Nów Księżyca na osi Strzelec/ Bliźniak z wieloma niekorzystnymi aspektami. Koncentruj się na tym, co ma dla Ciebie najwyższy sens bez likwidowania i nie dostrzegania reali dnia codziennego.

 

 

 

Miesiąc listopad kończmy pięknym aspektem Jowisza z Saturnem w sextilu mówiącym o mądrości i dojrzałości, który poprowadzi nas w rok 2017. Warto podjeść poważnie do przeprowadzenia wszelkich zmian w życiu. Jowisz w sextilu do Saturna buduje, bowiem na stabilności, koncentracji, cierpliwości. Wytrzymałością i ciągłością wyznaczonych sobie zadań można, bowiem dojść do trwałego powodzenia.

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim dobrego i zdrowego miesiąca listopada!

 

Pozdrawiam.

 

 Jesteśmy ludźmi. Nie wolno nam wystawiać siebie nawzajem na próby.” Sandor Marai.

 

 

 

5.11.16

 

Słońce w Skorpionie.

 

Ponieważ [...] większość ran zadają nam najbliżsi, związek z drugim człowiekiem jest też miejscem, w którym najlepiej się one goją.” [...].William P. Young

 

 

 

Bild via Pixabay.