Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 4.7.16 do 10.7.16. Nów Księżyca w Raku 4.7.16 o godzinie 13; 02. Słońce opozycja Pluton.

 

 

 "Miłość, jaką otaczano cię w domu rodzinnym, to podstawa twojego życia." D.Lama                   

 

 

 

Konstelacje tygodnia:

 

Poniedziałkowemu Nowiu Księżyca na osi Rak/ Koziorożec towarzyszy rozpoczynająca się opozycja Słońca do Plutona. We wtorek Merkury i Neptun tworzą trygon. W środę Wenus ustawia w trygonie do Marsa.  W czwartek Merkury przechodzi Słońce i ustawia w opozycji do Plutona, a Wenus w kwadracie do Urana!

 

W niedzielę Słońce i Jowisz łączą się sextilem.

 

 

 

 

 

.

 

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

 

 

 

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów….itp.

 

-wtorek 5.7.16 od godziny 8; 31 do godziny 18; 29

 

-czwartek 7.7.16 od godziny 14; 08 do 8.7.16 godziny 0;42

 

-niedziela 10.7.16 od godziny 5; 29 do godziny 10; 33.

 

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

           "Demokracja zaczyna się w rodzinie." A. Schweizer

 

 

 

 

 

W kolejnym tygodniu, razem z poniedziałkowym Nowiem Księżyca w znaku rodzinnego Raka, nie tylko cały świat, ale i każdy z nas znajduje się w fazie dalszych zmian i transformacji.

 

Następne dni pokazują jak stare odchodzi bezpowrotnie, a nowe daje nam nowe szanse i możliwości, które trzeba podejść z sercem, zrozumieniem, wiarą  że wszystko dobrze się ułoży!

 

Księżyc w Nowiu w opozycji do Plutona porusza trudne tematy przeszłości dając nam emocjonalne momenty, wybuchy uczuć z jednocześnie oczyszczającą energią. Dom, rodzina, miłość, dzieci musi otaczać poczucie bezpieczeństwa. Każdy z nas chwyta się do ochrony swojego szczęścia kierując sercem. Tak będzie na pewno.

 

Kto/ co ma dla Ciebie największe znaczenie?

 

Poniedziałek jest dobrym dniem na otworzenie czegoś nowego, co ma służyć innym, a może jeszcze niedaleko swojego rodzinnego domu?

 

Wszystko, co rozpoczniesz zapewni Ci szczęście, spełnienie i poprawy gospodarcze. W każdym domu warto właśnie teraz wyciągać ręce, godzić się zapomnieć o starych sporach! Tylko w grupie, razem możemy stworzyć, coś wielkiego, co przetrwa nawet trudy czy kryzysy.

 

Co dwie głowy to nie jedna…a kilka na raz prowadzi już tylko do zwycięstwa!

 

Wysoko emocjonalny czas sprzyja również zakładaniu rodziny, kupnie domu, czy innych nieruchomości. Zloty interes zrobisz zmieniając pracę lub odwagą do samodzielnego interesu. Atmosfera dnia jest ponad czasowa..

 

Struktury na przykład rodzinne, unijne, grupowe czy światowe, które nie funkcjonują od dawna będą się pomału rozsypywać dążąc do stworzenia takich, które są aktywne w każdych warunkach. Rezygnuj jednak z tego, co już nie chodzi odchodząc od poglądów czy zatwardziałych, nieprzydatnych opinii. Sam oceń realia. Nowe może być stworzone przez zrezygnowanie z przeszłości. Która, czasami jeszcze krwawi i boli..

 

Konfrontacje rodzinne czy na wysokim szczeblu mogą do końca siedmiu dni nabrać mocy niecodziennej, niszczycielskiej energii. Dobrze byłoby zaniechać tych wartości, które już Ci nic nie dają, otworzyć się na odmienne myślenie, pamiętając o stałości i ciągłości.

 

Groźby, manipulacje czy stawianie kogoś pod pręgieżem mogą zakończyć się wstrząsami…. 7.6.16 Słońce stoi w opozycji do Plutona. A tu nie ma już zabawy. Nieciekawym aspektem jest również Merkury na przeciw planety transformacji. Zakończenia mogą pojawić się z ogromną, gwałtowaną siłą. Wycofaj się lepiej z trudnych uwarunkowani, myśląc o asekuracji i straży nad tym, co jest Twoje.

 

Koniec tygodnia oczekujemy królewskiego aspektu Jowisza ze Słońcem. Opłaca się w kwestiach osobistych, zawodowych czy zdrowia podejmować inicjatywy i zaangażowania.. Niech media nie wypływają na Twoje decyzje. Akceptuj reorganizacje, przebudowy czy nawet przekręcenia o 180 stopni, które są koniczne do budowy całkiem odmiennych stylów życie.

 

 Odwagi! Pomoc jest na niebie, gdy wierzysz w siły gwiazd i dodatkowo o nią poprosisz.

 

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

"Wielkie dzieło nawrócenia świata rozpoczyna się od małych nieraz wysiłków, od budowania zgody w naszych rodzinach, parafiach, w środowiskach pracy."

  J. Twardowski.

 

 

 

 

 

Baran 21.3-20.4

 

Nów Księżyca w kwadracie już od samego rana przypomni to, co należałoby zmienić od dawna. Układy planet będą zmuszały do działania, podejmowanie decyzji dodając niepokoju. Nie jesteś w pełni zadowolony z tego, co masz dookoła siebie. Niech Twoja spontaniczność pozwoli rozstrzygać głosem serca.

 

Czując pewnie od dawna rozgoryczenie, uwikłania w życiu, które nie daje radości myślisz o poprawie finansów, długów lub tych sytuacji w domu, które nie są do wytrzymania. Dobra rozmowa, bez kłótni da Baranom jasność w pewnych uwarunkowaniach. Jestem pewna, że znajdziesz odpowiednie słowa, aby przedstawić to, co czujesz. Wszystkie plany, zamiary oraz pomysły dobrze byłoby od razu wdrożyć w życie, gdy Twój Mars jest już w biegu prostym.

 

Saturn w trygonie pozwali zbudować nowe struktury żywota. Czy to prywatnie czy zawodowo wyznacz sobie zamiary i rozpocznij drogę do ich finalizacji. Gdy czujesz się już zmęczony konstelacjami planet stojących w kwadracie należałoby więcej pomyśleć o sobie, odpoczynku i szukania miejsc, gdzie sam pozbierasz wszystkie myśli. Koniecznie opieraj się na tym, co czujesz i co mówi Twoja intuicja. Możliwości pojawią się nawet wtedy, gdy coś od Ciebie odejdzie.

 

Gdy Pluton i Uran namawiają do szybkich rozstrzygnięć przynosząc jeszcze więcej bałaganu pomyśl o swoim osobistymi spełnieniu, ale już bez strachu. Jest wiele ludzi, dookoła, którzy Ci pomogą. Dziel swoje pracę, oszczędzaj energie i zabierz się od razu ze spokojem do wykonania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Byk 21.4-20.5

 

Nów Księżyca w sextilu to bardzo dobry początek tygodnia!

 

Czujesz instynktownie klimat i nastrój każdego z rodziny. Już wiesz, co jest problemem stającym na drodze do pełnego szczęścia. Nagłe szanse pojawiające się już od samego początku tygodnia, Twoja intuicja da świetne zamysły. Niespodziewane sytuacje przynoszą poprawy finansowe. Twój strach przed zagrożeniem egzystencji w ogóle nie ma podstawy. Zrelaksuj się, zastanów, nie musisz ciągle ciężko harować, aby Twoje konto było pełne.... Sprawdzając swoje rachunki lub papiery odkryjesz coś, co może okazać się zbawieniem. Ciekawe źródło, a może stara, niezrealizowana idea okaże się strzałem w dziesiątkę, gdy dołączysz do tego szóste zmysły. Razem z Nowiem Księżyca i tak dosięgniesz nieba. Nie ma, więc, co się martwić tylko przenalizować wszystko bardzo dokładnie.

 

Tymczasem Słońce, Twoja Wenus i już Merkury roztacza dookoła Ciebie piękną aurę. Z lekkością i swobodą opanujesz wszystko przy tak uroczych układach gwiazd.  Trzecia dekada urodzonych musi uważać na opozycję Marsa. Jego bieg prosty mówi i zakończeniach i rozwiązaniach. Może czas najwyższy z czymś się pożegnać?

 

Twoje impulsy duszy przesłane z najgłębszego serca wysłuchane przez rozum poprowadzą do zrealizowania marzenia. Neptun i tak w sextilu jest bardzo pomocny. Przejście na wyższy poziom umysłowy będzie drogą przeznaczenia.

 

W zawiłych sytuacjach posłuż się Jowiszem i Plutonem w trygonie. Nie pozwól innym, może odebranym przez Ciebie, jako ważniejszych -zlekceważyć się słowem lub czynem.

 

Pluton powiększy Twoją energię, gdy będziesz potrafił ją wydobyć w odpowiednim momencie.

 

 

 

 

 

 

 

Bliźniak 21.5-21.6

 

Nów Księżyca w sąsiednim znaku Raka mimo wielu opozycji, straconej energii oraz siły wskaże również na dobra w Twoim życiu. Magiczne gwiazdy instynktownie pozwolą podejmować odpowiednie decyzje ku Twojemu zadowoleniu. Już wiesz, z kim i gdzie się, w jakim kierunku wybrać. Zawodowo i prywatnie warto już koło nowiu sprecyzować swoje wyobrażenia oraz cele. Dobrze byłoby przedstawić w następnym tygodniu swoje wymagania, potrzeby stosując odpowiednie argumenty. Wiele możliwości pojawi się również niespodziewanie, nawet, gdy jeszcze sam w to wątpisz. Trzeba działać, iść do przodu i nie osiadać na zwiędniętych laurach.

 

Najważniejsze abyś zaufał swojej intuicji oraz wewnętrznemu głosu. Planety z Raka i Skorpiona, mimo, że z odrębną energią uświadomią Ci, czego najbardziej brakuje. Jeżeli odczuwasz potrzebę czasu do zastanowienia poszukaj go. Przemyślenie niech poprzedzi Twoje działania z konkretnymi punktami dalszego losu.

 

Daty urodzenia 31.5-2.6. z opozycją Saturna i kwadratem Neptuna powinny trzymać się jasności i konkretów. Pozostań nogami na ziemi patrząc prawdzie w oczy. Nawet, gdy jesteś hamowany, ograniczany nie chowaj nic pod dywan. Uranus w sextilu pokaże jak wyjść z oryginalnością z każdej, nawet skomplikowanej sytuacji.

 

Merkury chętnie Cię wesprze przekonując innych, a z zewnątrz nadejdą ludzie umożliwiający realizacje zamierzeń. Wszelkie sprawy prawne muszą być przestrzegane. Zachowaj spokój w każdej sytuacji. Rozsądek i cierpliwość pozwoli etapami spełnić wszystkie marzenia. 

 

 

 

 

 

 

 

Rak 22.6.-22.7. 

 

Przed Rakiem jednym w tym roku magiczny tydzień, razem z Nowiem Księżyca, który bardzo długo będziesz pamiętał…

 

To, co zaplanujesz, przynajmniej w swojej głowie będzie się realizować i spełniać, ale musisz wziąć pod uwagę, że dojdą do tego radykalne przeinaczenia z Plutonem z naprzeciwka.

 

Niech Twoja odwaga, głos serca i pragnienie duszy skieruje Twoje myśli w te strony, które są najważniejsze. Księżyc, Słońce i Merkury stoją koło siebie zapalając wszystkie gwiazdy wraz z Twoim umysłem, aby było najpiękniej! Dodatkowa piękne połączenie Marsa z Wenus mówi o niecodziennych, bajkowych(!) wydarzeniach partnerskich. Kolejny aspekt szczęścia Słońca z Jowiszem daje nadzwyczajne możliwości zrealizowania tego, co od dawana sobie wymarzyłeś. Księżyc w Nowiu w koniunkcji ze Słońcem rozpoczyna przed Rakiem całkiem inne życie…teraz jest najlepsza faza, abyś przygotował się do kompletnych przemian swojego losu.

 

Czego tu tylko brakuje to jeszcze pewności siebie. Nie ufasz swoim uczuciom, nie masz sprecyzowanych celów i chowając się po katach nawet nie zdajesz sobie sprawy, że jesteś dzieckiem szczęścia! Otwórz swoje drzwi do sfer wyższych. One przy pomocy Neptuna pokażą, gdzie jest Raka przeznaczanie! Bądź  spontaniczny, nigdy sceptyczny. Nawe, gdy Pluton w opozycji przygotowuje całkowite transformacje chodzi tu o Twój życiorys, myśli i wyobrażenia! Szansa goni szasnę od poniedziałku do niedzieli.. …kto z tego nie skorzysta i nie podda się nastrojowi gwiazd może wiele stracić. Pozwól sobie Raku raz na radości takie, jakie zasłużyłeś. Z wiarą w sercu, przygotowaną listą życzeń, gdzie nie zabraknie serca. Może i łez, które obudzą Twoja odwagę do autentycznego samozadowolenia.

 

To dobrze, że chcesz pomoc całemu światu, jednak ten tydzień przeznacz dla siebie. Nic z niczego nie powstanie. Mars w trygonie i Jowisz w sextilu protegują każde Twoje działanie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lew 23.7.-23.8

 

Nów Księżyca w sąsiednim znaku nie ma dla Ciebie większego znaczenia, ale i jego energia wzbudzi w Lwie potrzeby zadbania o dom, rodzinę i swoich najbliższych. Masz swój cel dokładnie przed oczyma, za którym będziesz podążał nie słuchając bezpodstawnej krytyki dookoła.

 

 Nie pozwól jeszcze Marsowi w kwadracie na noszące ataki. Szczególnie trzecia dekada urodzonych jest pod jego wpływem.

 

Gdy czujesz już niezadowolenie zawodowe od pewnego czasu, a brak respektu demotywuje i obcina skrzydła, skorzystaj z dobrych konstelacji Saturna i Urana, Nie tylko zapisanie, ale realizacji poważnych pomysłów będzie sprzyjać zmianom, które ujawnią się na pewno po 20 lipca.

 

Prywatnie czujesz już dobrze i widzisz jasność swojej rzeczywistości. W domu może dojść do nieporozumień, które i tak szybko opanujesz. Jesteś mistrzem z wyciągania z głębi najlepszych swoich talentów. Będąc aktualnie w grupie pierwszych do mety z dyscypliną angażujesz wszystkie swoje siły, aby postawić na nogi to, co ma priorytety.

 

 Gdy Twoje Słońce podczas nowych dni połączy się z Merkurym nie myl tylko nieporozumień z zerwaniem całkowitych kooperacji. Spokój i chęć zestrojenia pokaże drogi do kolejnej wolności. Uranus, bowiem zabiera strach, niepewność szukając oryginalnych wyjść z każdej sytuacji.

 

Pełny odwagi i nadziei w sercu przygotuj się do optymistycznych rekonstrukcji. Optymizm i wiara w dzień kolejny zostanie na stałe przy Tobie.

 

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

 

Przed Panną przełomowy tydzień, a Nów Księżyca w sextilu wraz z Merkurym, Słońcem i Wenus otwiera drzwi, które były wcześniej zamknięte. Twoja droga do spełnienia i powodzenia pojawi się przez stworzenie nowych struktur życia odchodząc od chaosu, niepewności i strachu. Także wszystkich Twoich uczuć. Żegnasz się z problemami witając z radością i optymizmem, miłością, poprawami gospodarczymi i pełnym zdrowiem. Choroby, które pewnie były zesłane od Saturna jak za pomocą czarodziejskiej różdżki znikają w oku mgnienia.

 

W kwestiach zawodowych napisz lub powiedz to, co od dawna było punktem centralnym. Właściwe słowa otwierają serca, a i niejeden cel będzie błyskawicznie zdobyty. Jowisz w Twoim znaku jest przyczyną boskich niespodzianek. Gdy połączy się z małym szczęściem, Wenus możesz liczyć na losowe wydarzenia fortuny. Decyzje, założenia i rozstrzygnięcia podejmuj sama. Teraz jest najodpowiedniejsza pora zdobycia każdego marzenia.

 

Kto marzy i wierzy doczeka ukontentowania. Nawet, gdy Saturn hamuje i żąda całkowitej dyscypliny. Z Marsem w trygonie Panna dotrwa do uhonorowania i zaszczytów. Pozytywna energia otacza Twoje serce. Wychodź do ludzi pokaż się taką, jaka jesteś. Tak dużo projekcji jeszcze nie miałaś w żadnym tygodniu. Możliwości będzie bardzo wiele. Nawet niesłychane wydarzenia zaprowadzą Pannę w te miejsca gdzie trzeba.

 

 Sprecyzuj dokładnie Twój plan nie pozwalając na działania przypadków.

 

 

 

 

 

 

 


 Waga 24.9.-23.10

 

Nów Księżyca i planety w kwadracie jeszcze raz przypominają o życzeniach marzeniach, które nie doczekały realizacji.. Harmonia, miłość, szczęście i pełne zadowolenie gdzieś daleko unosi za siódmą górą i rzeka, gdy cisza dookoła przewija jeszcze przez Twoją głowę głębokie tęsknoty...

 

Jesteś całkowicie świadoma tego, czego brakuje, a Twój cel jest bardzo jasny i konkretny. A przy okazji czujesz, co może Cię uszczęśliwić.

 

Marzenia się spełnią, gdy w końcu zaczniesz wypowiadać swoje życzenia. W niespodziewanych sytuacjach i okolicznościach Twój dzień codzienny może w każdym momencie stanąć do góry nogami. Posłuchaj swoich uczuć, gdy nie chcesz słuchać serca. Nagle uwarunkowania mogą się zmienić, gdy wydobędziesz z siebie to, co ukrywałaś. Jakieś słowa, list czy mail prowadzi do ważnego spotkania i przekształceniu marzenia w realności..

 

Saturn w trygonie chce dla Wagi dobrze. Zdyscyplinowaniem prześcigasz innych dążąc po zwycięstwa. Gdy profesjonalnie, coś nie pasuje powiedz, co Ci przeszkadza lub pragniesz od dawna przekształcić. Nauka słowa „nie” na pewno nie jest łatwa, ale aby żyć tak jak sobie życzysz musisz trzymać swoją osobę na pierwsze miejsca. Gdy Nów Księżyca i cztery planety w niemiłych pozycjach pookazują czasy wyzwań, dobrze jest opuścić stare drogi rutyny i koncentrując się na tych planach i osobach, na których możesz polegać.

 

Bądź przygotowana na nietuzinkowe zajścia. Pluton w kwadracie zrywa ze starym, chce zamknąć przeszłość i wskazać wyjątkowe perspektywy.

 

Czy się odważysz?

 

Mam nadzieję. Masz szanse zbudowania nowego życia, gdy odrzucisz to, co Cię ogranicza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skorpion 24.10.-22.11

 

Konstelacje planet doładowują Skorpiona niecodziennie potężnym lądunkiem energii. Przede wszystkim wyruszenie Marsa do przodu do bardzo dobra wiadomość. Następnie stojące w trygonie Słońce, Wenus i Merkury zapewniają, że żadne wielkie trudności na horyzoncie nie mogą się pojawić. Połączenie Słońca z Jowiszem to już zapowiedz, że wydarzy się, coś niesamowicie pieknego. Twoja pewność siebie z pozytywnymi aspektami jest przeogromna. Warto abyś na ten tydzień przygotował coś do rozpoczęcia, załatwienia. Z pomocą gwiazd zdobywasz niejedno z łatwością i przyjemnością. Fortuna, miłość jest w zasięgu ręki. Słuchaj, co mówią gwiazdy, bowiem z Nowiem Księżyca w trygonie chodzi tu o gigantyczne moce. Twój wewnętrzny głos połączony z intuicją spełnia za jednym zamachem całokształt życzeń, nawet te, o których boisz się pomyśleć!

 

Jako Skorpion często boisz się okazać swoje słabości. Jesteś nauczony od dziecka, że należy być twardym, zwycięskim i bohaterskim…, Ale jeżeli tak sam wszystko przemyślisz, czy to na prawdę słabość przyznanie się do czegoś, że coś nam nie wyszło?

 

Każdy popełnia błędy, a nasze życie musi polegać na ich zwalczaniu. Gdy nie od razu zrealizujesz swój plany, należy tylko podejść go z innej strony.

 

Nowy tydzień przedstawia Ci nieoczekiwane rozwiązania, odmienne drogi do przyszłości, inne perspektywy. Znajdź czas dla swoich myśli, planów i tego, co chcesz w swoim życiu zmienić. Uniwersum spełnia Twoje prośby obiecując bogactwa, miłość i powodzenie, których nawet się nie spodziewasz!

 

 

 

 

 

 

 


Strzelec 23.11.-21.12

 

Czując się raz po raz ograniczony przez Saturna i zamknięty w jego zakazach i nakazach, razem z Nowiem Księżyca pomału zrozumiesz, że świat nie jest idealny. Magiczne wyczyny i godziny zachwytu zdarzają się każdemu, gdy będziesz miał również na uwadze dzień codzienny. Przeogromne siły Księżyca pomogą Strzelcom zrozumieć każdy moment.  Kolejny. Rejestruj swoje odczucia, myśli oraz cele.  Niebiosa wysyłają do Ciebie wiadomości, które ułatwią wyrwanie się z nieciekawych prac, związków, uzależnień pokazując całkiem odmienne możliwości.

 

Od poniedziałku dobrze byłoby napisać sobie plan, który należy do końca miesiąca wykonać. Punkt po puncie podkreślając odpowiednio w realu. Wiele będzie ułatwień, wyjątkowych wiadomości, a Twoje idee z Saturnem będą od razu wdrożone w życie. Innego tu wyjścia nie ma.

 

Daj z siebie wszystko, co najlepsze. Walcząc jak Lew o swoje cele nie pozwól na załamania, kroki do tylu i nade wszystkie wątpliwości we własne zdolności! Pozostając fair do każdego zdarzenia jest pewność, że pomoc nie tylko zostanie zesłana z nieba, jednoczenie określone osoby pomogą w zdobyciu celów.

 

Wymagając od innych lub podsuwając im winy, zacznij od siebie oceniając adekwatnie pracę, zaangażowanie, ale już bez fantazji. Osądź dokładnie swoje stanowisko z innej perspektywy, wtedy sam zobaczysz ile już jest zrobione i co pozostało do wykonania.  

 

 Dawanie i branie musi być w takiej samej ilości. Omijaj kłótnie, intrygi i roztrząsania z przeszłości. Wymagaj również do siebie, gdy Saturn ciśnie i nie pozwalaj na luźnie zachowania. Razem z poniedziałkowym wydarzaniem masz szansę na poznanie nowych osób, ważne spotkania, a kto wie… niejedno z nich będzie powodem szybszego bicia serca. Odwagi!

 

 

 

 

 

 

 


 
Koziorożec 22.12.-20.1

 

Z poniedziałkowym Nowiem Księżyca w opozycji ostatecznie wpadasz na niecodzienna idee, które pomogą zrealizować się zawodowo. Planety z naprzeciwka z pożytecznymi położeniem Jowiszem gwarantują, że dosięgniesz powodzenia. Mimo, że będzie wiele pracy, może i przeciwności, Koziorożec zdobędzie swoje założenia. Magiczny Księżyc zsyła na Ciebie silną energię. Coś trzeba zakończyć, coś zostawić za sobą. Zamknięte drzwi otwierają następne wrota. Tam będzie więcej uczuciowości, serca, wartości rodziny i tego, za czym od dawna tęsknisz. Jowisz w trygonie chce Twojego zwycięstwa. Jego promienie szczęścia nie opuszczą Ci ani na moment. Rozpoczynaj nowe drogi, przedstawiaj pomysły, żądając od innych także pracy i zaangażowania. Nie musisz się zabijać już o szczęścia! Konstelacje gwiazd mówią, że i Tobie się coś należy.

 

Od początków tygodnia zapisz i ułóż w głowie, co chcesz zyskać.   Znajdziesz już świetne metody i odpowiednie słowa, czy to na przykład zawodowo, czy w banku czy też prywatnych okolicznościach.

 

Nie musisz wszystkiego przy tym robić sam. Pomyśl o współpracy, kooperacji i wymianie myśli. Merkury z naprzeciwka to potrzeba wysłuchania i posłuchania(!). Innych. Tu znajdziesz odmienne sentencje, wskazówki potrzebne do zdobycia swoich intencji. Ogromne Słońca z naprzeciwka będzie wymagać od Ciebie mocy przebicia i zaangażowania serca. To już masz od Marsa w Skorpionie w sextilu. Nie ma dla Ciebie spraw nie do osiągniecia! Dynamiczność wzrasta, moce wewnętrzne dają pozytywne pewne nastawienia. Ufasz w swoje koncepty. Neptun w sextilu jest do pozazdroszczenia.

 

Gdy jesteś zmęczony szukaj odpoczynku. Planety w opozycji zabierają nie raz masy siły, która należy potem doładować.  Nie biegnij tylko na oślep ze strachu.  Jowisz roztacza nad Tobą opiekę, a Węzeł Księżycowy zaręcza; na pewno nie zostaniesz w osamotnieniu!

 

 

 

 

 

 

 

 Wodnik 21.1.-19.2

 

Planety stojące w znaku Raka nie mają na Ciebie większego wpływu. Na szczecie Księżyc w odpowiednich pozycjach przyniesie uspokojenia, uśmiech i zadowolenie z siebie.

 

 Środa i czwartek jest świetną porą na załatwiania priorytetowych spraw i założeń. Mimo, że nie wszystko będzie przebiegać tak jak sobie wyobrażasz, Wodnik nie podda się! Walczysz z całych sobie sił do końca.  Mars w kwadracie dla trzeciej dekady urodzonych zabiera może energię wymajając więcej determinacji, celowości i koncentracji na swoich założeniach. Nie pozwól innym jeszcze się rozpraszać. Chore Wodniki potrzebują profesjonale pomocy. Nie lecz się sam. To nie jest dobrym pomysłem.

 

Z sextilem Saturna jesteś zaprogramowany na zwycięstwa. Konieczne jest uwzględnienie reali, zdyscyplinowana praca, koordynacja zadań i struktury czynności.  Nowe propozycje najpierw należy sprawdzać, następnie analizować i wykonać tylko to, co daje zabezpieczenia do przyszłości.

 

Wysłuchaj sugestii innych nie wdając się w kłótnie z uporem.

 

Możesz ogół osiągać, jednak nie licz na szczęście bez pracy. Aktualnie Uranus popędza do przodu, a Saturn stoi na linii startu sprawdzając każdy drobny szczegół. Szkoda byłoby odpaść przez przeoczenia. Duże projekty przenieś na koniec miesiąca.

 

Księżyc podczas Nowiu konfrontuje Cię z uczuciami, od których uciekasz. Czy to ma sens? Dobrze byłoby zbudować nowe miejsca, pełnego stałego szczęścia. Jest gotowy do walki o siebie?

 

 Warto spróbować i zostać zwycięzcą!

 

 

 

 

 

 

 

Ryba 20.2.-20.3

 

Nów Księżyca w boskim trygonie i pozycje Słońca, Wenus oraz Merkurego są przyczyna cudów! Twoje zdolności przewidywania, magii i czarów ujawniają się w szarym dniu codziennym. Stoisz rozpromieniona przed pięknymi wydarzeniami. Księżyc, Merkury w trygonie do Jowisza, połączenie Słońca, planeta szczęścia pozwolą, aby cały tydzień wyglądał jak z bajki. Twoje życzenia spełnią się, co do joty! To Ty jesteś królową tygodnia i nikt już nie może zabrać Ci korony, którą jeszcze niedawno zgubiłaś przy potknięciu!

 

Szczęśliwych momentów będzie bardzo wiele dotyczących sytuacji profesjonalnej oraz osobistej. Radykalna pomoc finansowa zapewnia stabilizację i wyjście w końcu na prostą. Plany, zamierzenia, zamysły podczas poniedziałkowego Nowiu doprowadzisz do realizacji. Ku Twojej radości!

 

Usiądź spokojnie w swoim ulubionym miejscu. Oddychając powoli sprecyzuj swoje cele oraz priorytety. Wenus w trygonie przypomina o uczuciach, emocjach i tęsknotach. I w tych sferach doczekasz dokonania osobistego, a Twój glos serca dosięgnie z łatwością błękitnego uniwersum.

 

Utrapienia będą rozwiązane przez niebo, gdy pełna koncentracji sięgniesz do swojej podświadomości. Jest wiele osób, które Ci służą pomocą. Pomyśl o jasnych, prostych strategiach mając również na myśli prace także na rzecz innych. W tym jest Twoja największa siła.

 

Dla tych Ryb, które dotyczy konstelacja kwadratu Saturna, a więc wszystkich urodzonych od 29.2 do 2.3  ograniczenia będą znikać lub znajdziesz w szybkim tempie inną radę! Weekend przeznacz na miłość, czas dla rodziny i partnerstwa. Nieopisana faza wewnętrznego szczęścia trwa aż do końca lipca!

 

Myśl o sobie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim  tylko dobra! Pozdrawiam :-)

 

 

 

 

 

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota: Skype, mail albo prywatnie, telefon-Austria: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny: 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com

 

Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto). Bezpośrednie połączenie z Niemiec: Tel. Nr. 0900 39 005 204 ( 1,99 €/ min)

 

Ja zapraszam w lato na indywidualne porady od 4.7.16 w Koszalinie. Informacje, zapytania proszę pisać na maila lub telefon w Polsce 519 397 171: honorata.n@outlook.com oraz do Zakościele ( koło Warszawy) www.zakosciele66.pl na dzień porad: astrologia, tarot w dniu 13.8.2016.
Zapraszam serdecznie!

 

 

 

Słońce w Raku, Polska ,4.7.16.

 

"Dzieci zawsze patrzą na swoich rodziców. Rodzice powinni być bardziej wyciszeni. Można uświadomić dzieciom, że zawsze będziemy napotykać wiele problemów, ale powinniśmy reagować na nie ze spokojnym umysłem i kierując się rozsądkiem. Moim zdaniem, współczesny system edukacyjny skupia się na rozwoju intelektu, zaniedbując sferę emocjonalną, dobroć serca uważa się za coś oczywistego, coś, czego nie trzeba się uczyć." Dalaj Lama

 

Bild via Pixabay.