Czerwiec 2016

 

 

 

"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko, dlatego, że wierzy w nie więcej osób."

                                                 Oscar Wilde 

 

 

"Bramy mądrości nigdy nie bywają zamknięte." Benjamin Franklin

 

 

 

                                          Ważne daty:

 

2.6.16 Słońce ustawia się w kwadracie do Neptuna reprezentując kłamstwa, zagubienia, idealizowanie oraz rozczarowania.

 

3.6.16 Wenus pozycjonuje w kwadracie do Neptuna. Planeta piękna reprezentuje również wartości materialne i miłość, sytuacje w związkach. Jej kwadrat z Neptunem nakazuje nie idealizować ludzi, nie pozwolić się nabrać lub przystępować do szybkich interesów bez sprawdzenia szczegółów na rzeczywistość.

 

5.6.16 Nów Księżyca na osi Bliźniak/ Strzelec przy zamkniętym kwadracie porusza tematy światopoglądów, planów na przyszłość oraz wizji. Niespodziewane informacje, wiadomości oraz wydarzenia będą znacząco wpływały na nasze odmienne podejście oraz chęć odnalezienie innych spojrzeń na dane sytuacje. Zanim zdecydujesz się na jakieś opcje przeczekaj Nów Księżyca, następnie omawiając to w kręgu ludzi zaufanych można w kolejnych dniach przechodzić do wykonania i działania. Pomóż innym, gdy będzie taka potrzeba, najpierw myśląc jeszcze o sobie! Wielki Krzyż na niebie jest symbolem cierpienia i ma w sobie potężne energie wpływające na cały czerwiec.

 

13.6.2016 Merkury przechodzi do swojego znaku Bliźniaka przyśpieszając jeszcze komunikację, kontakty, wymianę myśli, przekaz informacji, podróże oraz handel.

 

14.6. 2016 Neptun zatrzymuje się wyruszając w bieg wsteczny w Rybach. Neptun pragnie przejścia naszego myślenia i rozumowania na wyższe poziomy, poznanie nieznanego i niepojętego, sprawdzając przy okazji nasze marzenia, wyobrażenia oraz miłość do ludzi i świata.

 

 Jego bieg retour będzie utrudniał nam dostęp do Neptunowego uniwersum. Aby dotrzeć i otworzyć się do zaświatów nierealnych należy przejść przez mgły i chaosy… On może odebrać nam poczucie czasu, zrozumienie realności, zabrać osobiste odrębności, wrażliwość, a nawet zaciera i rozmywa nasze cele i tożsamość..

 

17.6.16 Wenus wchodzi do znaku Raka pragnąc doświadczyć miłości romantycznej, jedności, bezpieczeństwa poświęcając się rodzinie, najbliższym sercu, ojczyźnie, matce..

 

18.6.16 Saturn ustawia się po raz drugi w kwadracie do Neptuna pokazując nam różnice między marzeniem, a realnością. Saturn rozpuszcza pewne struktury, zabierając nam bezpieczeństwo. Jego działanie opiera się na strachu przed wszystkim, co nowe, nieznanym, zasłonięte..( Neptun!), któremu na pewno nie należy się poddawać!

 

 Różnice miedzy realnym, konkretnym, granicą i nieskończonością, jednością i podziałem jest coraz większa. Obie planety w biegu wstecznym będą starły się nadać nieznanej nam wizji całkiem obce, niepojęte nam formy.

 

Nie wszystko będzie tutaj autentyzmem…wiele jest świadomie ukryte. Obie planety towarzyszą nam w budowie kolejnej ery według swojego czasu.

 

 

 

"Każda praca jest możliwa do wykonania, jeśli podzielić ją na małe odcinki."

 

Abraham Lincoln

 

 

 

 

 

 

 

20.6.16  druga pełnia Księżyca na osi Strzelec/ Bliźniak, podczas której Merkury ustawia się w kwadracie do Neptuna. Tematy ekspansji, rozwoju, bezpieczeństwa przeplatają się z sensem życia oraz celem. Co jest iluzją, co należy zmienić, co nie sprawdza się w rzeczywistości?

 

Sam kwadrat Merkurego z Neptunem ma charakter, np. kłamstwa, oszczerstwa, rozczarowania, paniki, także na podłożu religijnym. Nie wszystko musi się teraz zgadzać i być wiarygodne. Wydarzenia pełni zaprowadza przy pragmatycznym myśleniu i spokoju do rozwiązania trudnych pytań zawiązanych z sytuacjami aktualnych uwarunkowań.

 

21.6.2016 Słońce przemieszcza się do znaku kardynalnego Raka inaugurując astronomiczne lato prowadząc nas do rodziny, najbliższych oraz matki..

 

26.6.2016 drugi mocarny trygon Jowisza z Plutonem wskazujący nam drogi do szczęścia, spełnienia, bogactwa, sukcesu, reprezentujący autorytety. Wszystko, co rozpoczniesz w tych dniach może zakończyć się ogromnym sukcesem, także materialnym!

 

30.6.16 Merkury przechodzi do Raka, a Mars zatrzymuje w Skorpionie, aby wyruszyć w bieg prosty.

 

 

 

W miesiącu czerwcu pierwsze dziesięć dni może być trudne, a wiele wydarzeń z przeszłości doczeka punktów kulminacyjnych.

 

Najistotniejsze nie poddawać się kwadratowi Saturna z Neptunem, nie dać zastraszyć planecie karmie. Saturn w biegu wstecznym sprawdza przeszłe decyzje, przeżycia oraz rozstrzygnięci. Tutaj należy podjąć za siebie, swoje słowa oraz czyny odpowiedzialność. Nie wszystkie przedstawione nam historie, informacje i możliwości są rzetelne! Bóg morza zakrywa fakty.

 

Neptun w tak licznych kwadratach oczywiście operuje nieprawdą budując zamki z piasku i serwując nam rozczarowania.

 

Szukaj dla siebie swoich sposobów na życie nie biorąc pod uwagę szarych niesprawdzonych nowinek. Nie wszystko będzie wprowadzone w życie lub nie zrealizuje się do jesieni.

 

 

 

Wykorzystaj terminy koło daty 26.6.16! Wszystko, co jest rozpoczęte z trygonem Jowisza i Plutona zabezpiecza na przyszłości i prowadzi do dostatku i obfitości!

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim pieknego przejścia w następną porę roku lata życząc tylko dobrych dni!

 

Dziękuje.

 

1.6.16, Wien.

 

Słońce w Bliźniaku.

 

"Większość ludzi, którzy nie spełniają swoich marzeń ponosi porażkę nie przez brak możliwości a przez brak zaangażowania." Zig Ziglar

 

 

Bild via Wikimedia Commons.